Új privát üzeneted érkezett!

Most már lassan én is teszek fel képet, betöltöttük a 12 hetet :)
Szépek a pocakok, alig várom már én is :)

Vicky! Ez valami body? tök jó :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Már várjuk a képeket! :) :) :) Igen tényleg nagyon jó ez a body féleség, én is hordtam régebben és nagyon kényelmes darabok. Sajnos most ne férek bele egybe se :))) De már nem sok van hátra, hogy újra hordhassam őket :)))
haraszy88
Mályi
 
 


Hogy vagy haraszy? Te már nemsokára, tudod :) 30.hét környékén jársz? Este megpróbálok feltenni képet :) Ráveszem magam végre :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 

 
 

Sziasztok, tennék fel én is képeket, tudnátok segíteni, hogy hogyan kell?[/img]
norcikoma
Aba
 
 


nyuszuil : köszönöm jól vagyok. rendezkedem szervezkedem és már csak a szobafestés van hátra :) :) Igen ma vagyok 30 hetes. Júli 14-re vagyok kiírva de mindenki azt mondja, hogy júni végén baba lesz. De én ezt már az elején meg mondtam, hogy én szerintem júni végén meg lesz. :) Rakjad felfele a képeket :D :D

norcikoma: ahova írod a szöveget alatta van egy olyan, hogy Melléklet feltöltése. a kép tán 600x600-as lehet de azt át tudod szerkeszteni egyszerűen.
És utána feltöltöd.
Ha valamit nem tudsz akkor írhatsz privit is és részletesebben leírom. :)
Várjuk a képeket tőled is :)
haraszy88
Mályi
 
 


Jajj, már megint elfelejtettem a képet, bocs :(

Nagyon izgi lehet, már mindjárt itt van Júni vége :) Amúgy van kedves mesélni magadról? Merre laktok, hol fogsz szülni, ilyesmi..babáról is jöhet kép :oops: Tudom, nem ez a topic eredeti címe, de úgyis nagyjából behalt, miénk a grund :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Manókáról itt egy régebbi fotó :) :) Czinege Jázminnak fogják hívni. Ha lesz friss akkor teszek fel róla frisset. Kép Czinege Jázmin

Borsodban lakunk Miskolc mellett és a Megyeibe fogok szülni. Nem mondtak róla idáig semmi jót de dokimban 100 %-ig megbízok és tudom, hogy minden rendben lesz. :)

Hát igen lassan itt van. Azt hittem az elején, hogy soha nem fog eljönni ez az idő és most itt vagyok 30 hetesen. Nagyon hamar elszállt ez az időszak. Tényleg nem gondoltam volna.

Kérjük a képeket :))
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok csajok!
Én még új vagyok itt. Megpróbálok felrakni egypár poci fotót, remélem sikerül. Ikres pocak, két kicsi fiúcskával, akik villám gyorsan nőnek, és már nagyon nehezek :)
A pocim folyamatosan feszül, és szegény babókák egyre nehezebben férnek el :(
Kíváncsi vagyok mekkora lesz a végén, most vagyok a 26. héten......

Kép 12hét

Kép 15hét

Kép 20hét

Kép 23hét

Kép 25hét
via79
Tata
 
 


Szia via79 !

Gratulálok a szép pocakhoz és az ikrekhez is! Szépen nő a pocakod. Hát kíváncsi vagyok már én is, hogy a végére mekkora lesz a pocakod két kisfiúval :) Elhiszem azt is neked, hogy már nehéz a pocakot tartani :) de kitartás a sok fáradtság megtérül két gyönyörű kisfiúban :))) Csodálatos érzés lehet, hogy ikrek lesznek! Tényleg tiszta szívből gratulálok!! :))

Nekünk is benne volt a pakliban , hogy ikrek lesznek mert a párom anyukájának van egy iker testvére, és amikor megtudtam, hogy babát várunk rögtön az volt az első gondolatunk "hátha ikrek lesznek" de nem. :( De a másik vágyam teljesült, hogy kislány legyen :) :) A mi Jázminunkat is imádni fogjuk és hátha a következő már nem egyedül lesz :D :D


Boldog babvárást :)))
haraszy88
Mályi
 
 


Szia Haraszy88!
Köszönöm :)
Valóban nagy öröm volt mikor megtudtuk, hogy ikrek, párommal hetekig fülig ért a szánk. Nem számítottunk rá, hisz nincs a családban iker. Ők kétpetéjűek. A teherbeesés nem jött össze, mióta helyreállították a pajzsmirigyemet nem volt peteérésem... Aztán kaptam peteérés serkentőt. És pont az utolsó havi adagot ettem meg, és lám, ezek szerint két petém érett meg :D
És a poén, hogy voltam uh-n dec. 31-én, 1 petezsák volt meg egy szívhang, január 13. péntek, pedig már mindenből 2!
A te pocakod is nagyon szép, és jó nagy! Az egyik ismerősöm jövő hónapban szül, de neki nincs akkora mint neked.
Én csak azt nem értem, hogy nekem miért van ennyire lent...
Lehet később majd felfelé is terjeszkednek a fiúk. Az a legviccesebb amikor területharcot vívnak :D Tegnap este pont megnéztünk egy ilyet. Párom úgy megijedt, hogy kiugrott az ágyból és azt mondta: "Asszony, én nem alszok itthon, ez félelmetes! :shock:
Csajszik, légyszi mondjatok valami jó ötletet! éjjel iszonyúan fáj a csípőm és a derekam, nem tudok tőle aludni :( Van valaki aki hasonló cipőben jár?? Ha igen és van rá megoldás, kérem ossza meg velem.
Előre is köszönöm!
via79
Tata
 
 


Hát a csípőm nekem is nagyon fáj. Én úgy próbálom kicsit enyhíteni, hogy a hátam mögé gyűrök egy kispárnát.
:)
Akkor szerencséd volt, hogy kettő is érett. :)
Hát bizony fognak harcolni. Nekem így, hogy egyedül van még így se fér el bent. Rúg, könyököl :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

Via! Atyaég, de szép nagy, dehogy nagy, hatalmas!! Gratulálok! Csodás lehet ikreket várni:)
Végre én is csináltam képeket, nem nagy szám, itt mellettetek elszégyenlem magam :oops:
de azért felrakom 8)

Itt 16+2 vagyok, ma reggel csináltuk..nálam ez nagyon nagynak számít, előtte totál lapos volt a hasam, már le sem tudnám tagadni, mindenki kiszúrja :)

Hogy vagytok? Remélem mindenki jól ..


Kép

Kép

Kép

:)

Haraszy! Csodaszép a kislánykád pofija! Nagyon édes :)
Mi pénteken megyünk afp-re, azt ígérte a dokim, hogy megnézzük Uh-n, hogy kisfiú, vagy kislány :)

szép napot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


nyuszuli ! Nagyon cuki a pocakod. De elszégyellni nem kell magad mert nekem is ekkora volt 16 hetesen. Lesz az még nagyobb is. :) :)
De szép pocakod van.
Köszike remélem a szemét az apjától fogja örökölni. Mi tegnap voltunk vizsgálaton a 32 hetesen és a doki azt mondta, hogy egy hónap és szülünk. Bekerültünk kórházba is mert a múlthéten a front miatt beindult a szülés de visszatartották így most fekvés van itthon is.

Tömören ennyi.

Majd csinálok én is képet még de más alul elkezdett repedezni a pocakom. :( :(
haraszy88
Mályi
 
 


Jajj Haraszy! Remélem minden rendben lesz! Sajnálom a repedéseket, majd elhalványulnak, nem is fog talán látszani :)
Kented valamivel? Még nem késő, ha nem, kenegesd szépen!

Köszi a pocak dícséretet :)

Pihenj sokat, Jáznminka meg csicsikáljon még pár hetet szépen odabenn :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Persze, hogy kentem. :( A kórházban az az egy hét alatt repedt szét de itthon ugyanúgy kenem a pocakot. Most meg főképpen kenni fogom mert most fog még igazán elkezdeni nőni. :) :) Pihenek pihenek. Már a szoba kész van már csak a kiságyat kell összeállítani. Majd teszek fel képet róla :) :)

Hát jó lenne ha 4-5 hetet el töltene a pocak wellnessben Jázminka :) :)

Remélem jól vagytok ti is :)
haraszy88
Mályi
 
 


sziasztok csajok!

Nyuszuli!! Nem pici az a poci, egyáltalán, hidd el! Aranyos :)
Hú, én az elején annyira örültem, hogy ilyen gyorsan nő, szinte egy hét elteltével látszott a változás. Most már annyira nem jó, mert iszonyat nehéz. Már nehézkes a járás is :( az alvásról nem beszélek, már most ott tartok, hogy egyik babának sem tetszik ha az ő oldalukra fordulok és vagy fél órát rúgdosnak, mire belenyugszanak.
Jövő héten rakok egy 28.hetit, bár most azt vettem észre, hogy inkább oldalra gömbölyödök. És a súly miatt iszonyúan fáj mindenem. Most már a visszeres lábam is :( az uccsó 2 hónapban 2,5-2,5 kg jött fel. 58-al kezdtem, most 65 vagyok.
Haraszy! Én vártam a friss képet Jázminkáról, de úgy látom felpörögtek nálatok az események. Örülök, hogy minden rendben van veletek. Hogy tudnak visszatartani egy szülést?
A poci repedés ..... hát, engem sem került el....
A fiatalkori hülyeség: köldök piercing és hasra tetkó..... A piercing ahol volt az a vékony réteg bőr tiszta lilás-barna és elrepedt, a tetkóm meg vagy 4 helyen.... És a babácskák még csak most kezdenek nőni istenigazából...
Mi most voltunk4D uh-n a 26. héten. Persze megint azt néztem hol tudok spórolni, és a nagyon frankó uh (gyönyörű tiszta éles kép) helyett (15ezer), elmentünk Pestre a Pólus Center-be, ahol csak 12ezer volt, de a csalódáson kívül nem sok jót tapasztaltunk. Soha-senkinek nem ajánlom azt a helyet....
Mindegy...
Azért rakok fel két képecskét. Amiket én csináltam a dvd-ből.


Kép Istvánka

Kép Csabika
via79
Tata
 
 


Na jó!
A poént sem hagyom ki :)
És ez a jobbik eset, hogy a seggét nyomja a tesó fejéhez, mert amikor a lábával megállás nélkül rugdossa a pici fejét, az nagyon durva.... azt már látni is fáj...
Kép kuki
via79
Tata
 
 


via79 !
Édesek nagyon a csöppségek. Percekig kacagtam az utolsó képen olyan édesek! :) :) :)
Hát bizony felgyorsultak de most , hogy fekszek meg szedem a magnéziumot így talán jobb. Napi 3 x 500 mg-ot kell beszednem és szedhetek is mellé ha gondolom. Mivel a magnézium izomlazító. De már nem a Béres magne b6-ot szedem mert attól megy a hasam :) :) Találtam olyat amibe 1 tabiba van 500 mg magnézium.
Hát infúzióval (amibe nem tudom mi van ) meg sok sok magnéziummal tudják vissza tartani meg mit tudom én még mivel mert nem mondtak semmit csak kötötték az infúziót hozták a magnéziumot meg a tüdőérlelőt.
De még a záróból se tudtam meg semmit mert nekem az kínai :) :) :)

2 hét múlva megyünk 4 D-re és akkor majd rakok fel képeket. Annyira irigyellek az ikrekért amúgy hogy nagyon :) :) :)

Hát igen a piercingnél nekem is szét repedt. :) :) Egy V alakban nyúlik felfelé :) Mintha azt mondaná : "győzelem" :D :D hihi
De hát mit mondja... nincs édes teher áldozat nélkül. Már csak a végeredményre gondolok a repedések meg nem is érdekelnek már, csak akárhogy kenem mindig viszket :) :) és ha megvakarom Manó azt hiszi, hogy őt simogatom és elkezd rögtön rugdosni :) :)

Remélem jól vagytok ti is meg minden kismami ! :))))
haraszy88
Mályi
 
 


Na nyuszuli mutatta magát a kis pocaklakó, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány? :)))
Tényleg cuki a pocid! :) :)
haraszy88
Mályi
 
 


Szia Haraszy88!
Köszönjük :D Valóban aranyosak, csak szegénykém tényleg nagyon sokat kap a pici fejecskéjére. Kevés volt az a rész hogy nem a másik lába van előtte.
Bakker, kemény amin keresztül mentél, de a lényeg, hogy még bent marad Jázminka. Pihenj, feküdj nagyon sokat!
Tényleg jó sok magnéziumot eszel.
Úgyhogy ebben most segíts nekem légyszíves. Az elején keveset ettem, csak napi két magne-b6, 1-4hónapig, folyamatosan keményedtem, így megemeltem, kb napi 500-600ra DM-es + pezsgő tabi magnézium, jobb lett mert elmúlt a sűrű keményedés, viszont a vádlim mellett egy izom, meg a lábujjaim általában begörcsölnek. A patikában azt mondták, hogy vszínű a DM-esből ki van spórolva a hatóanyag, ezért vettem Béres magnéziumot, amit Te is ettél. két hete eszem de a virgácsok még mindig görcsölnek. Te most milyet eszel?
Tudom nem a lábam számít, csak éjjel elég gáz mikor ki kell ugranom az ágyból és nem megy ki a görcs.
Látom, hogy a Medison-ba voltatok az első uh-n. Mikor keresgéltem a neten uh vizsgálatokat, akkor azt láttam, hogy ott már a terhesség utolsó trimeszterében gyönyörű képeket csinálnak a bambikról. Kíváncsi vagyok már Jázminkára :)
via79
Tata
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, köszönöm a pocakdícséreteket :)

Képzeljétek, kislányom lesz, nagyon úgy néz ki :)

Kép

Nagyon édes volt, na meg hatalmas szerencsém volt, 40 percig nézhettük uh-n, mire megmutatta a lényeget a kis punis :) Igazi kis rosszaság lesz ez a baba, direkt bedugta a fenekét a méhlepénybe, hogy ne lássuk, rendesen rázta már a hasam a doki, hogy forduljon meg :)

Via! Nagyon édesek a babócák, még most is nevetek a popós képen :D
Én is szívesen várnék ikreket is, de azért iszonyat kemény lehet és minden elismerésem a tiéd :)
Piercingem nekem is van/volt :shock: félek is, hogy mi lesz belőle..
Én 55-el kezdtem és mutatott már 59-et is a mérleg, legutóbb 57-et.. Most kezdődött még csak el a ehetnékes időszakom.. :?

Haraszy! Remélem jól vagytok, és még javában megy a pocak welness! 8)
Igen, jól mondod, az a bizonyos édes teher :)

Ami a magnéziumot illeti, nekem a lelkemre kötötték, hogy magneB6-ot szedjek, napi 3X1, ha keményedik így is, akkor napi 3X2! Azt mondta a doki, hogy ebben van a legjobb minőségű magnézium, erre van most szükségem.

Szép napot pocakosok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


via79 ! :Én ezt eszem most mivel ettől a lábam se görcsöl a Bérestől ment a hasam 4 nap után. A pezsgőtabik semmit nem érnek én is szedtem eleinte. Ebben egy tabiban van 500 mg magnézium "elméletileg" :) :) De nekem ez bevált. Nem görcsöl a hasam nem is feszül. Ha pedig úgy érzem akkor napközben bekapok még egy felet belőle. Hiszen a magnéziumtól bajod nem lesz a felesleg úgy is kiürül.
Ezt nyugodt szívvel merem ajánlani neked mert nem mindegy hogy egy tabit szedsz be vagy egy maroknyit. :) Gyógyszertárban lehet kapni.

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkere ... arma/15952


Már a jövőhéten megyünk 4 -d-re. Már kíváncsi vagyok én is, hogy milyen. :) Sajnos az apukájának e-mailba fogom elküldeni a videót mivel Osztrákban dolgozik :( :(
haraszy88
Mályi
 
 


nyuszuli ! :

Örülök, hogy kicsi lány lesz. Aranyos nagyon a képen is. :) Igen ilyenek a lányok. - kis rafináltak :) :)
Nekünk a 19. héten mutatta csak meg.Addig befordult, elfordult , felhúzta a térdét, a köldökzsinórt a lába közé fogta. :) :
Akkor szerencsés vagy, hogy neked jó a Magne B6. Nekem sajnos nem ért semmit se. Egy maréknyit beszedhettem belőle. :) De hát kinek mi használ.
Igen még pocak wellnessezünk :) Ma töltöttük a 33. hetet. :) :) Már nem is merem mondani Jázmin Manónak, hogy innentől még 5 hetet bírjon ki mert ezt mondtam neki egy héttel ezelőtt is :) :) De reméljük bent marad.
haraszy88
Mályi
 
 


Haraszy!

Jujj de jó, 4d :) Majd mi is láthatjuk a kis Jázmin manó babát? :D
De jó Nektek, hogy már ott tartotok :)
Mennyit eddig? Bocs, ha már mondtad, kicsit keverem néha az infókat..
Én mostanában kezdek farkas éhes lenni.. :evil: 17hetesen már vagy 4-5 kiló fent van, mi lesz ebből..

Via! Mi újság? Jól vagytok? :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok csajok!
Nyuszuli, aranyos pici lányod van, és igen a lányok szégyenlősek :) és olyan is van, amikor megkukacosodnak :)
Mi is azt hittük az egyik babára, hogy kislány mert olyan kis nyugodt és szégyenlős volt. Aztán 19. héten voltunk uh-n ott bezzeg a két kukac meg a két zacsi volt az első ami a szemünk elér tárult :)

Voltam terheléses cukor vizsgálaton és magas lett, úgyhogy diétáznom kell. Marha jó...... Idáig sem ettem édességet, meg a kajám is annyi volt mint amennyit terhesség előtt ettem, most még az a havi 2 csokit sem ehetem meg :( Meg a reggeli instant kávémba sem tehetem bele az egy deci tejet.... inkább nem mondok semmit.... :(

Amúgy valami nem stimmel, mert mióta megjött a lehülés (tegnapelőtt délután) kb 10-15 percenként keményedik a hasam, úgyhogy este megyek dokihoz, pedig csak két hét múlva mentem volna. Jó lenne ha nem akarnának kijönni a bojszikák, hisz még csak alig több mint egy kilósak.

Haraszy, azt hiszem igazad van, és le kell cserélnem ezt a magnéziumot is... és ha jól láttam recept nélkül tudom venni azt amit te szedsz. Csak állítólag kell a mg mellé a B6-vitamin, a jobb felszívódás miatt. Legalábbis a védőnő mondta.

Most megyek és megtámadom az ágyikót, mert hosszú volt az éjszaka, szokásos csípő, derék fájás, keményedés.... Még jó hogy a párom segít felkelni mert magamtól már az sem megy...

Vigyázzatok magatokra csajok!! Várom a fejleményeket :)
via79
Tata
 
 


Via!
Inkább mi várjuk a fejleményeket! Mindenképp írj, hogy mi volt a dokinál.. Nekem is keményedett a hasam pár napja, jól meg is ijedtem, előtte soha.. ezért is kezdtem dobálni magamba a magnéziumot..
na minden esetre írj :)

Jó pihit :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Tegnap a doki kicsit elvette a kedvem, mert azt mondta szíve szerint most küldene a kórházba. Valószínű a front miatt jött ez a sok keményedés, de ahogy elnéztem az időjárás jelentést..... Jól megszívtam....
Szóval. Próbáltam egyezkedni, mivel még zárt a méhszáj, csak meg van rövidülve, még nem gáz a helyzet, és mondtam neki, hogy ígérem pihenni fogok, meg eszek több magnéziumot (veszek olyat amit haraszy ajánlott, bár a dokim Panangint mondott 3x1-et a napi 500 béres mellé, + 1db Flavin-os mg-ot). Ez már szerintem egy lónak is elég, de a Bérest lecserélem, az tuti.
Utolsó vizsgálatkor abban maradtunk (mivel én csak ezt regéltem neki :) ), hogy legkésőbb július 10-én befekszek, ez a 34. hét vége. Mert ő már előbb akarta.
Tegnap már június közepét mondta. Lebeszéltem, mivel június 21-én muszáj szóbeli érettségit csinálnom, mert nem akarok jövőre újra menni, mindenből. Ráállt, úgyhogy június 25. kórház.
fúúúúúúúúúúúúúúúúj :(
szóval, erre jutottunk. Remélem a bobókák sem akarnak majd előbb kijönni. úgyhogy most felpörögtek az események, most nekiállunk a babaszobának, a millió kis ruha mosásnak, közben tanulok (fúúúúúúúúúj).
Tegnap tükörrel megnéztem a hasam alját, és már az egész reped. De nem érdekel, csak férjenek el ezek a csöppségek :)
Remélem veletek is minden oké csajszik és babókák.
Haraszy hogy vagy?? minden ok?
Írjatok!!
Ui: párom azt mondta rám, hogy én nem gyöngyhajú lány vagyok, hanem gömbhasú lány :D
via79
Tata
 
 


via79 ! :

Sajnálom, hogy kórházba kell menned de jobb lesz így mert biztonságban leszel. Én legalább is amikor bekerültem valahogy biztonságban éreztem magam mert tudtam, hogyha valami lesz akkor rögtön tudnak segíteni. De hát ilyen ez az időjárás. De nem lesz ott semmi gond nálad se. Majd a kórházba visszatartják őket amíg jónak látják.
Az ikreknél nagyobb a koraszülés veszélye de nem mindenkinél. Lehet 36 vagy 37 hétre meg lesznek. :) :) De az az ikreknél normális.

A ruha mosás az nálunk is megy ezerrel meg utána a vasalás . Kicsit szúr is a pocak alul. De te is csak óvatosan mossál meg vasalj!!!!!!!!!!!!
Panangint????? Ezt kicsit furcsállom. Valami más baj is van?
A pocakom alul már nekem is kezd kicsit gázos lenni de engem se érdekel csak hogy maradjon még odabent.

A terhességi cukor majd elmúlik szülés után elvileg . De akkor most diétázz mert nehogy gyógyszert vagy inzulint kapj. Nekem az ismerősömet inzulinozták a terhessége alatt.
Az én terhelésesen hála istennek nem volt magas. Mondjuk alapból az éhgyomri ritkán éri el a 4-es értéket. :) :) De amikor volt elérte a 4-et, ivás után meg 4,8 volt. :) :) :) Pöppet keveselltem de a doki azt mondta, hogy jó.



Vigyázz magadra és pihenj sokat! NAGYON SOKAT!!!!!!!!
haraszy88
Mályi
 
 


nyuszuli :

Bizony láthatjátok! :) :) Majd rakok fel képet.
Én 53,30 kg-al kezdtem a terhességemet most meg vagyok 67kg. De mindenki nézi hogy hol van az a 13 kg. :) :) Rakok is fel képet a 33. hétről :) :)

Kép 33. hét


Én a kilókkal már egyáltalán nem is foglalkozok, mert majd szülés után lemegy. De ahogy látom te se vagy vastag alkat úgyhogy rajtad se fog látszani a plusz kiló. Nekem azt mondták, hogy most nézek ki jól. Nekem az volt a bajom, hogy a munkahelyemen rendszertelenül ettem meg rohangáltam idegeskedtem sokat és volt amikor lefogytam 47 kg-ra is. :( :(


Vigyi magatokra :)


És Via még egyszer pihenj sokat!!!!! És vigyázz magatokra nem lesz ott semmi gond.
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

Via! Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz veletek, de haraszynak igaza van, a kórházban legalább biztonságban lesztek!
Jó lenne már nekem is készülődni a babszobával, meg cuccocskákkal, de majd a maga idejében, most még csak apró vásárlásokat ejtek meg.. A szoba olyannyira odébb van, hogy még be sem öltöztünk az ominózus lakásba :evil: És csak remélhetem, hogy be fogunk.. sajnos már fél éve csúszik az átadás a foglalón meg persze jól elücsörögnek..
A pocakkal tényleg ne törődj, majd szépen helyrejön, sajnos nagy pocak kell a kis manóknak, hogy elférjenek :)
Gömbhasú, ez aranyos :)

Haraszy! De szép poci :) Tényleg nem nézel ki soknak, mármint kilóra, én eszeveszetten elkezdtem hízni..már 61 vagyok......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
és 55 voltam :cry: és még csak 18hetes vagyok.. :roll:
Egyszerűen éhezem egyfolytában..
lényeg a manókám, úgyhogy el is hallgatok..
:D

Remélem jól vagytok! Írjatok mizu..

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Én már 69 kg-nál tartok és még nincs vége! :) :) Hát kíváncsi vagyok mennyivel megyek szülni :) :)

Ma voltunk 4 D-n de a gép elromlott, Jázmin Manóm se nagyon produkálta magát de azért egy képet felrakok :) :)
Most 34 hét és 4 naposan már 2419 grammnak saccolták .

Kép Czinege Jázmin 34 hét 4 napos :) :)


Vigyázzatok magatokra :) :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem mindenki jól van, Via, már rég írtál, ugye jól vagytok?

Haraszy! A kis Jázmin nagyon aranyos :)

Én is hízok szépen, már 61 vagyok és még csak a 20. hét :evil:

Boldog pocakos napokat :)

Írjatok :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Ma is voltunk NST-n és a 36 hetes ultrahangon is. Már 2914 grammra saccolták Jázmin Manót :) :) Tiszta boldog vagyok, hogy ilyen jól fejlődik :) :)

Köszi nyuszuil, bizony aranyos és kis rafinált is már :) :)

Via télleg elég rég hallattál magadról reméljük nincs semmi komoly probléma.


Rakok fel egy képet amin sajnos már látszik, hogy a bőröm szakad szét.Pedig kenem éjjel nappal de sajnos ilyen. De arra gondolok mindig, hogy nem baj ha ilyen csak Manónak ne legyen semmi baja.

Kép 36. hét




És ezt a meleget hogy bírjátok???? Én nem megyek a házból ki csak ami kötelező körút. NST-re járkálás meg védőnő. :) :)


sziasztok
vigyázzatok magatokra
haraszy88
Mályi
 
 


Haraszy!

Örülök, hogy írtál! Via is biztos jól van a manókkal együtt, csak biztos befektették, vagy egyszerűen csak nincs net közelben..Aggódom ám értük :oops:
A pocakod gyönyörű, repedés ide vagy oda! Ne foglalkozz vele, Jázmin manókádért mindent :)
36. hét, húúú :) már nemsokára itt az idő :)

Én is nehezen bírom a meleget, fulladok...:( A legrosszabb, hogy elmentünk strandra, mert már félájult voltam a hőségtől, és basszus belementem a vízbe..remélem nem szedtem össze semmit.. Ha igen, gondolom nagy a baj.. :(

Kitartás lányok, Szép napokat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Én nem merek strandra menni pedig annyira vágyok hogy nem igaz. Én is ettől félek, hogy nehogy valamit összeszedjek. De ha legközelebb mész dokihoz majd megvizsgáltatod magad. Vetetsz vele kenetet a biztonság kedvéért.
Én naponta vagy 4x tusolok meg ki se megyek a házból csak a kötelező körökre (védőnő, NST) és csak így bírom ki én is a meleget.

Reméljük, hogy Viának nincs baja ha befektették akkor legalább "jó kezekben" van.

Szép szép a pocak de már nehéz :) :) A bokám is lekezdett vizesedni.:)
De hogy pont az utolsó hetekre háááátttt..... :) :) :)

A jövőhéttől már nem szedhetem a magnéziumot mert ugye már kedden kezdődik a 38. hét és a doki mondta, hogy nem fog rendesen beindulni az összehúzódás ha szedem a magnéziumot mert ugye az izomlazító.

Vigyázzatok magatokra és igyatok sok sok vizet :) :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

Mi ujság? hogy vagytok? Haraszy! Jázmin baba megszületett már? :)

Via? Jól vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Czinege Jázmin megszületett 2012.07.10-én 11:43 perckor 2800 grammal és 51 centivel :)))

Kép Cznege Jázmin Kép Anyával itthon :))


Remélem ti is jól vagytok!! Mi újság veletek?
haraszy88
Mályi
 
 


Haraszy! Gratulálok! gyönyörű a kislányod :) jajj de várom már én is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok csajok!!
Itt vagyok!!!!!!!!!!!! végre itt vagyok!!
Ne haragudjatok, de el voltam zárva a külvilágtól..... egy ágy meg egy szekrény, a tatabányai Szent Borbála kórházban....
de vége, hál Istennek :)
9 hét után végre hazajöttem a (júl. 03-án pénteken) de nem egyedül.
1 nap hiányzott a 36-hoz mikor császármetszéssel június 24-én megszületett Csabika 2600 grammal és 49 cm-el, és Istvánka 2380 grammal és 47 cm-el. A császárt nem tolták tovább, mivel fizikálisan már sajnos nem bírtam, és a májfunkció értéke 3 nap alatt vészesen megnőtt. Csabikának 3 napig légzéstámogatást kellett kapnia mivel a kis tüdeje nem volt megérve, és emiatt adódtak problémák (ennyit a 28. heti tüdőérlelőről). Istvánkának magától rendeződött. Valószínű a születés alatt kaptak tüdőgyulladást (legalábbis a doki ezt mondta), amit antibiotikummal kezeltek.
Imádnivaló kisfickók, két teljesen különböző egyéniség. Megszülettek életünk értelmei!! :)
Jázminka gyönyörű szép kislány és úgy látom a képeken, hogy szépen gyorsan fejlődik, és ez a kis frizura :)
Jó érzés, hogy így aggódtatok , én is sokat gondoltam rátok.
Nyuszuli veled mi van?? Remélem jól bírod ezt a rekkenő hőséget.... ez sajnos sokat kivesz az emberből.
Rakok én is képet a picikről. Sőt, ha lesz több időm pocis képet is rakok, csak a telóról majd át kell tennem a gépre. Garantálom hogy sokkoló lesz :)
Írok majd még, de most megyek mert ezek a drágák olyanok mint a kis madárfiókák. Már tátott szájjal várják az ételt :D

Millió puszi nektek!! Nyuszuli kitartás!! Haraszy gratulálok!!
via79
Tata
 
 


A képek kicsit késnek mert túl nagy és nem tudom feltenni :(
via79
Tata
 
 


Jajj Istenem! Anyukák lettetek! Via! Szívből gratulálok! :) Alig várom a képeket! :) Két kis csöppség :) Na meg a Jázmin kisasszony is nagyon édes lehet :)

Képeket, képeket :)

Mi jól vagyunk,Zorkus még odabent, 27 hetes, de pár napja bementem uh-ra, mert nem mozgolódik mostanság és aggódtam és elvileg minden rendben, de egy héttel kb kisebb a koránál :( Remélem csak a meleg miatt nem eszik és lassabban nő...ugye ez normális lányok??? :shock: :( :cry:

Jajj, de jó nektek, hogy már ölelhetitek a kis csöppöket!

Ölelés és puszi a babáknak és Nektek :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Via gratulálok a babához! Gondoltuk hogy valami van mert nem jelentkezel :) Várjuk a képeket. :))) Biztos édesek. de a lényeg hogy már rendben van velük minden :)


Jázminkáról ez a legújabb kép. :))
Kép Jázminka


Via méretezd át a képeket :)

Nyuszuil! Persze hogy rendben van vele minden. Ez az idióta idő őt is megviseli odabent. Hidd el utol fogja érni magát. Nekem is volt olyan uh hol azt mondták, hogy kisebb a koránál. :) De behozta a lemaradást :) Hamar el fog menni az a pár hét hidd el :) Várom a képeket mindkettőjüktől )) Via a babákról NYuszuil rólad meg pocakos képet :))
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

jajj Istenem, de édes a kislány :) Haraszy! Tök jó neked, hogy már kint van a kis Jázmin! :)

Via! Képet, képet képet képet :)

Mi jól vagyunk, minden rendben, Zorka már 1380gr, 31.hét... úgy várom már.. Írjatok, mi van, hogy telnek a napok! :)

Sziasztok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nekem ilyen a majdnem 16 hetes pocim.
Most ez nagynak, vagy kicsinek számít? Mindenki mást mond... :)

Kép
queenie86
Százhalombatta
 
 


Szia queenie!

Üdv itt és gratulálok a 16 héthez :)
Első baba? A pocakod aranyos, még picuri, de észre sem veszed és akkora lesz, hogy magad is meglepődsz :) Nekem nagyobb volt 16 hetesen, aztán meg lassabban nőtt..mindenkinek más más ütemben nő szerintem :) pl. most, 31hetesen meg vannak lepődve sokan, hogy naháááát, csak ekkora?? :D úgyhogy ne is foglalkozz másokkal, csak növesztgesd szépen, boldogan a pocakot :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok Drágáim!!
Még mindig kínlódok.... bakker..
mikor van egy kis időm, ezeket a képeket próbálom átméretezni, de nem tudom hogy kell!!!!
Segítsééééééééééég! :cry:
via79
Tata
 
 


Szia!
Új vagyok itt, gratulálok a kis fickókhoz! :)
Milyen képnézegetõt használsz? Lehet, h tudok segíteni!
queenie86
Százhalombatta
 
 


nyuszuil: bizony hogy jó már nevetgél meg figyelget a hasfájással küszködünk meg kórházban is voltunk mert annyira sírt hoyg nem vett levegőt és már kékült. :( :( szegényt sajnáltam. Iszonyatos hogy hogy tudnak sírni ezek a picik :)
de Szent istvánon van egy bácsi az nagyon jó csodagyógyszert csinált Manónk az úgy néz ki, hogy beválik.

Via: milyen microsoft officed van fent? tudok segíteni aha 2007-es van fent mert nekem is az van és abban van egy olyan amivel könnyen át tudod méretezni. abban segíthetek mihelyst lesz időm leírom neked lépésről lépésre :) amúgy minden rendben?

queenie86 : bizony, hogy el fog menni ez a pár hónap. Szerintem pont jó a pocakod. Nem túl nagy és nem túl kicsi. Gratulálok a babához :)

puszi nektek :)
haraszy88
Mályi
 
 


Sziasztok!

Új vagyok még itt :) Gratulálok mindenkinek a szép pocakokhoz és babákhoz!
Én is várom már, hogy elkezdjek pocakosodni :) Sokan kérdezgetik hogy nem akar már nőni? :) Pedig még csak 14+1 hetes vagyok, gondolom még korai, de várom már nagyon. :) Egyenlőre úgy néz ki a hasam mint aki túl sokat evett :D Vékony testalkatú vagyok és párom szerint nem volt soha ekkora a hasam egy jó evés után :) Szóval nem tudom, első terhességem és nem is igazán tudom mit kellene éreznem és látnom még?! :) Teszek fel majd én is fotót:)
krisztaa00
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

A képnézegetőm windows, az office pedig 2003-as. A Nero-ban szoktam vagdosni a képeket, de hogy hol kell méretezni arról fogalmam sincs. Ide már a telóval készült képeket sem tudom felrakni :(
Lemaradtam csajok egy csomó mindenről :(
Haraszy nagyon szép a kislányod, és ahogy látom nagyon szépen fejlődik, le a kalappal :) Ha tudsz valami jó szert poci fájásra, légyszi mondd el mert Istvánkámnak sokat fáj a pocija a vastól. Múltkor 4 napig kaki sem volt, aztán adtam neki egy jó szert és annyi jött, hogy a párom 10 percig próbálta tisztába tenni, én meg úgy röhögtem hogy még a könnyem is folyt :D
Nyuszuli, már neked sem sok van!! Nemsokára Te is megtapasztalod a legszebb dolgot az életben.
Mikor kibújik, és millió puszit adsz a kis arcára :D
queenie86, és Kriszta Üdvözöllek benneteket, és szép, nyugodt várandósságot kívánok nektek.
A segítséget előre is köszönöm!!
Megyek mert nyílnak a szemek, és kezdődik az áááá, áááá
éhesek az én drágáim! :shock:
Puszi
via79
Tata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron