Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 10:59-kor.

Kép
 


Kukievősmütyi tényleg nagyon nagylányos lett. Nagyon cukin faljta azt a kukoricát. Máté nem akar beleharapni. Nálunk most a szőlőevés megy, de úgy, hogy leszed egyet a fürtről beleharap, kiszedi a szájából, és ledobja a földre. Ugyanezt csinálja a sárgabarackkal is.

Ha lehet, én is szívesen látnék több talis képet, olyanokat, amelyeken jobban látszanak a babák.

Én nem tudok friss képet hozni, mert mind a fényképezőben van. Apa megígérte, hogy szülinap után feltöltjük őket a sz.gépre.
 


Köszi szépen a Mütyüs dicséreteket!! Tényleg nagylány már!! Olyan jó :D

Bébé! Azért Pupák sem panaszkodhat! Igen szép legény lett belőle!!!
Egyébként 8 foga van teljesen kint és 2 alsó rágó plusz egy felső rágó tüskéi kint vannak, de nagyon be van dagadva, nemsokára kijönnek azok is.

Fáradt vagyok, most csak ennyire futotta. A képeket azért én is szívesen nézegetném... :D

 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést, olyan jó, hogy itt ilyen kedves anyukák vannak! :)

Pupák gyönyörű nagyfiú lett, amióta nem láttam :), Mütyike nagyon aranyosan eszi a kukoricát, Brúnó is evett már! Máté is ügyesen álldogál a kiságyában, megy már?

Brúnó még nem indult el, csak a bútorokba kapaszkodva lépeget és mászik, mint a villám! :)

Holnap lesz 1 éves, akárcsak Máté, majd rakok fel szülinapi képeket.

Tegnap részt vett élete első lánybúcsúján Győrben a Toronyban (Kittinának talán mond valamit a hely), nagyon élvezte a bulit, 10kor beájult a babakocsiban, fél1kor jöttünk haza autóval és nagyon jól viselkedett.

Szép vasárnapot!

Zsuzsanna

Kép


Sziasztok!

Zsuzsa
Örülök, hogy jelentkeztél!!!
Máté is ugyanott tart, mint Brúnó, ő sem megy még magától, csak ha kapaszkodik, vagy fogjuk a kezét, ő is mászik. Máté nagyon későn, 11 hónaposan kezdett mászni.
Nem semmi Brúnó, hogy így elvolt a lánybúcsún.
A helyet ismerem, de csak hallásból, még sosem jártam ott.
Várjuk a szülinapi fotókat!
 


Kittina Mátéjának nagyon boldog 1. szülinapot!

Kép
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
 
 


Brúnónak is nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!!!
 


Sziasztok!!

BRÚNÓNAK és MÁTÉNAK nagyon boldog első szülinapot!!!!


Ezt sok szeretettel küldöm Nekik:
http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

 
 


jj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:32-kor.
 


Sziasztok!

Máténak utólag is nagyon boldog 1. szülinapot, egyben köszönöm a gratukat!

Én is hoztam képeket:

Kép szülinap

Kép pedálos moszkvics

Zsuzsanna

Kép


Zsuzsa
Nagyon édi Brúnó és micsoda járgyánt kapott. Az én fiam is odáig lenne egy ilyenért. :-)
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 10:58-kor.

Kép
 


8)
Vendég
 


:lol:

Kép
Kép
 
 



Van valakinek ételallergiája? Lenne pár levadászandó kérdésem tojás,élesztő,glutén és laktózintoleranciáról.

Mind a három rossz életünél leigazolt :O(
Ötlet valkitől, hogy olcsón de főzni is.....

Naon sok a költség ........ s :roll:

Amúgy Dávid kölök 15 kg 98 cm-er 27-es lábú 104-es ruhatárral.
S egy hatalmas huncut hapsika aki állandóan csajszikázik

 


tappancs remélem átment a pü.
 


Lányok, nem tudom, ki hogy van vele, de nekem hiányzik a régi csapat. :(

Remélem, minden ok veletek!

Puszi!

Zsuzsanna

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron