Új privát üzeneted érkezett!

Panni,Hajni!

Gratula nektek is!Örülök h minden rendben a pocaklakóval!

Mi is megvagyunk,lassan lemegy a nyár,alig várom! :lol:

Na majd még benézek!

Wruska!
Nektek sok sikert az új házhoz!!!

 
 


Csak egy gyors bekukk!

Hajni, Panny, Annus hatalmas gratula!!!!!!
Kicsit irigykedek az állapototokra, mert én úgy imádtam pocakos lenni. De nálunk már teltház van, így is örülök, ha nem őszülök meg a következő 3 évben. A két fiam két kisördög, vagyis nagyon nagyon ördögfióka. Röviden szófogadatlan, hisztis, egész nap egy pillanatra meg nem álló és rosszalkodó imádnivaló csirkefogók. A lányom meg a maga lassan 9 hónapjával jó hangosan kiköveteli magának amit akar, azaz engem.
Szóval nem egyszerűek a napjaink, sőt az éjszakáink sem, mert a kiscsirke háromszor kel még mindig éjjel. Ő bebizonyítja, hogy ami a fiúkkal könnyen ment kicsi korban, annak nem kell törvényszerűen egyszerűen menni. De amikor ez a három kölök nekiáll egymást szeretgetni, meg egymással bírkóni, akkor mindig azt mondom, hogy megérte és újra bevállalnám.

Azóta babásodott anyukáknak is nagyon sok boldogságot kívánok a csöppségekhez.

Csige!
Ilka még nem áll. Ő a felüléssel kezdte, azt magától csinálja, illetve mászogat is, pontosabban kúszik. A rácsnál már próbálja magát felhúzni állásba, de még nem sikerül neki, én meg gonosz vagyok és nem segítek, mert úgy gondolom, ha majd elég fejlett lesz hozzá, akkor sikerülni fog neki egyedül is.
Nem baj ha néha reklamál, azért csak mászasd amennyit csak tudod, mert állítólag nagyon fontos.
Egyébként imádnivaló, gyönyörű kiscsaj!



Sziasztok, én is csak így hamar gyorsan pár sorban.

Hétfőn kezdjük a beszoktatást a bölcsibe és 20án már megyek vissza dolgozni. Hát, eljött a mi időnk is. :cry:

Szorítsatok nekünk, hogy minden a lehető legzökkenőmentesebben történjen.

Kép
 
 

 
 

Wruska!

Az a lényeg hogy a fiacskád ne lássa rajtad hogy te ezt az állapotot egy percig is bánod vagy sajnálod...ha látja rajtad a bizonytalanságot akkor sokkal nehezbben fog beszokni...ez csak egy tapasztalt jó tanács :wink:


Tücsök!

Örülök h jelentkeztél..látom te se unatkozol otthon::))

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Wruska!
na sikerült a beszokás gond nélkül?Mesélj!

Tücsi!
Arról a 3 szeretgető gyerkőcről kérünk képet!!!


Hajni,Panny!
Ti hogy vagytok?

 
 


A beszoktatás első hete nagyon jól sikerült, pénteken már egyedül ott aludt, csak sajnos le is betegedett, ahogy arra számítani is lehetett, úgyhogy most egy hét kényszerszüneten vagyunk. Jövő héten aztán irány a mély víz, mert én már megyek dolgozni. De gond nem lesz, nagyon tetszik neki minden és mindenki, csak hááát, anya nincs ott. De ezt is megszokja majd :roll:
A héten bekukkantottunk azért, hogy nehogy elfelejtse a helyet és már ment volna be játszani. Cserélte le a cipőjét, meg minden. Csókot dob a gondozó néniknek, és szomorúan konstatálta a hétvégén, hogy a bölcsi zárva van :lol: Úgyhogy nem lesz gond, csak hát idő kell, mire mindent megszokunk. Ő is, én is. Majd ígérem jelentkezem, hogy hogyan alakul az életünk.

Kép
 
 


Olivér nagyon ügyes gyerkőc. Remélem meggyógyult.
Hogy megy a meló és a gyerkőcnevelés együtt? Mesélj!

Annus, Panni! Pocakfotókat és helyzetjelentést kérek. Továbbra is nagyon nagyon irigy vagyok a pocakotokra!!!!

Íme egy kis válogatás ördögfiókákról és makrancos hölgyről:
Kép Kép Kép Kép



Csodálatosak ezek a gyerekek. Gyönyörűek és milyen boldogok. Nagyon szerencsések vagytok, de ők sem lehetnének jobb helyen, ahogy látom :lol:

Munka és gyerek? Egyenlőre jól megy. De ez még csak az első hét. Olivér nagyon jól viseli a bölcsit, pénteken már nem is sírt, amikor otthagytam. Rögtön ment a gondozó nénije ölébe és csak egy kicsit nyafogott, hogy jobb szeretné, ha én is maradnék. Sokat eszik, sokat alszik és még ennél is többet dumál. Igazából be sem áll a szája, nem tudom, ezt kitől örökölhette :oops: :lol:

A munka: mintha el sem mentem volna.
Bevallom, most még kikapcsolódás a zajos, fegyelmezős, néha igencsak fárasztó kisgyerekes mindennapokból. Hihetetlen újra úgy enni, hogy nem kell törölgetnem senkinek a száját. És hát sokkal türelmesebb is tudok lenni vele, következetesnek is könnyebb így lenni, hiszen kevesebb az idő. Szörnyen hangzik, de most kicsit könnyebb. Legalábbis ez a része.

Persze hiányzik Olivér, és sokszor eszembe jut, hogy mit csinálhat most nélkülem, de igyekszem nem elérzékenyülni és hát tudom, hogy nagyon nagyon jó helyen van, szívesen hagyom ott, mert klassz dolgok történnek ott vele. És az ölelkezést, puszizkodást bepótoljuk, amikor itthon vagyunk. :wink: Jó, hát kell lavírozni, hogy minden meglegyen, és hát fáradt is vagyok, amikor végre vége a napnak, de ezzel gondolom a sokbabások is így vannak. Szervezés kérdése minden - ebbe meg biztosan hamar belerázódunk. Aztán jöhet a második baba, hogy fenekestől felforgassa az életünket :D :D

Szóval így vagyunk.

Kép Olivér lagziban

Kép
 
 



Sziasztok, ne haragudjatok, hogy annyira eltűntem, de a férjem állandóan túlórázik és nincs időm leülni :oops: :oops:
Így vissza sem olvastam még, de ígérem pótolom. Csak a képeket néztem meg: Tücsök, Wruska tündériek a gyerekek. Csaba, Andris és Ilka édesen mosolygósak, Olivér meg tényleg kész férfi abban az öltönyben, majd' elájultam, mikor megláttam, nagyon aranyos :lol: :lol:

Velünk minden rendben hála Istennek. Most is itt kepeszt az ölemben :D Már eszi a krumplit és nagyin ízlik neki, tisztára kétségbe esik, amikor elfogy :D :D Sajnos már pótolni kell minden étkezésnél tápszerrel, de hát ez van, egyszer a tejcsinek is el kell fogyni :roll:
Már forgolódik minden irányba, hason szépen támasztja magát és be nem áll a szája egész nap. megrágcsál mindent, ömlik a nyála, nem tudom mikor bújik ki az első fogacska :D :D

Na most megyek is, mert már nagyon nem bír magával, sziasztok!!!

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok csajok!
Olvasgatom a levélkéiteket, nézegetem, hogy valóban van élet a vetélés után! Csodásak a kis manóitok!
Tücsökbogár van egy kérdésem, ha nem érzed tolakodónak, csak akkor válaszolj: nézegetem a gyerkőceid vonalzóit, és valahogy nem értem a kis korkülönbséget!
Különben olyan gyönyörű szemeik vannak ezeknek a babáknak, hohy el lehet olvadni tőlük!
Pu Csi
 


Nem tudom Tücsi mikor olvassa a hozzászólásokat és remélem nem haragszik meg, ha válaszolok. A fiúk örökbebabák és testvérek, Ilka baba pedig az ő kis csodájuk. A többit majd Tücsi elmeséli, ha ideér a három gyerkőc mellől.

Kép
 
 


Köszi a választ, közben tücsi elmesélte a dolgokat! Csodásak!
Üdv Csi
 



Annuséknál megszületett Niki 5-én :-) Jól vannak és Niki pont olyan szép, mint Iza...

Kép
 
 


Igen igen,Niki még december 5én megszületett!
Minden rendben vele,már a hátára is átfordul!Nagyon érdeklődő,szépen szopikázik,éjszaka max 1szer kel,de sokszor egyszer sem.Nappal is szinte mindig alszik.Imádni való!

Iza nem féltékeny,folyton dumál,be nem áll a szája.Nagyon kis gondoskodó "anyuka" ő is :wink:

Időm kevés,igyekszem néha felbukkanni itt-ott.Decemberi fórumon lehet olvasni,vagy a blogomba hetente írok!

Engem is érdekelne hogy mi van a köv babákkal? :wink: :lol:

 
 


Sziasztok!

Írok én is hátha még emlékeztek rám is...:)

Febr.20.-án nálunk is megszületett a negyedik kisbabánk aki képzeljétek nagy-nagy meglepetésre kislány lett!!Viola :wink: :wink:

Direkt nem nézettük meg a kicsi nemét,és amúgyis szinte biztosak voltunk hogy biztosan fiúcska lesz...ott szembesültünk a szülőszobán ezzel a csodával h kislány bújkált a pociban :wink: Határtalan boldogság van az egész családon,főleg a 3 vetéléses előzmények miatt...A Jó Isten kárpótolt bennünket,így kerek mostmár a mi kis-nagy családunk :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny!

Micsoda hírek! Juhéjjjjjjjjjjj
Gratulálok nektek,igazán megérdemeltétek!

Annus! nektek is gratulálok!

Sajna nem nagyon tudok már én sem jönni,hiába két gyerek az két gyerek!

pussz mindenkinek!

További szép napokat,heteket,hónapokat,éveket,babákat...........

sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Hu de reg nem jartam mar en sem erre...

Nalunk is megszuletett a kisteso es ka[tunk meg egy gyonyoru kisfiut! James Alexander februar 9-en szuletett 3870g volt - azota mar sokkal nagyobb. :wink:

Kozben latom Pannyekhoz kislany erkezett - nagyon nagy gratula hozza.

Puszi,
Hajni

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Hajni!

Én is gratula nektek!!!

Hogy vagytok?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 



Sziasztok!
én is régen jártam erre, gondoltam, bekukk mizujs Veletek!
Mennyi babóca született azóta!! Gratulálok! :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, Zsigi édes, rendes gyerkőc. Már egy ideje ügyesen makkázik egyedül bilibe-vécébe, dumálgat rendesen, mostanában kezdett énekelni, jópofa kissrác.
én még itthon, egy évem még van, csak ha betölti a hármat, akkor megyek vissza. Addig talán beköszönt a tesó nálunk is.

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hahó! Jár erre valaki? Nincs kedvünk föléleszteni ezt a topikot?

Zitus

Kép
vizi87
Budapest III. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: