Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most vagyok 21 hetes terhes és az orvosom engedélyével kétnaponta egy fél szem Parogen-t szedek.Ma volt nála és azt mondta, hogy szoptatás alatt nem szedhetek semmilyen gyógyszert.Kiakadtam.Várom hasonló 'sorstársak' jelentkezését.

Ági
 


Szia Ági!

Én az első gyerkőmmel terhesen ugyanezt hallottam, aztán megtaláltam a www.lll.hu-n néhány tanácsadónő telefonszámát, akik segítettek abban, hogy egy amerikai gyógyszerkönyvből kikeresték, hogy az általam szedett gyógyszer milyen mértékben megy át az anyatejbe. Nálam pl az lett az eredmény, hogy nyugodtan szoptathatok. Meg is tettem, akkor nem sok tejem volt, de most a második babám szinte csak anyatejet kap. Semmi gond nincs. És az első gyerkőnél sem volt, pedig 4 hónapig azért kapott tejet is.

Szóval nézd meg ott a telefonszámokat.(főleg a mobilokat érdemes hívni, és segítenek neked)

 
 


Köszi
 

 
 

sziasztok!
Én is pánikbeteg vagyok, 8 hetes terhes.
Nekem azt javasolta a pszichiáterem, hogy szedhetek gyógyszert. Én mondtam neki, hogy az első 3 hónapban nem akarok. De utána lehet hogy kénytelen leszek, így nem nagyon tudok babát ellátni majd.
De rettenetesen aggódom miatta, hogy biztosan szabad-e...
Elég nehéz téma.
Nem vagyok biztos, hogy terhesség alatt szabad-e, és hogy szoptatás alatt szabad-e, bár legtöbben azt mondják, hogy ha jól van megválasztva biztonságos...
 
 


Én hat hónapig szoptattam a kislányom, végig szedtem Zoloft-ot pánikszondrómára és depresszióra. A lányom most 8 és fél hónapos, semmi baja és én is jól vagyok.
Ha az orvosod azt mondta, nem szedhetsz gyógyszert pánikra szoptatás alatt, keress másikat!
 


Sziasztok!

Látom nagyon régiek a hozzászólások,de hátha benéztem még ide.
Nyitottam egy topicot...Pánikbetegség...kérlek titeket segítsetek nekem,ha tudtok :(
fanta86
Miskolc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron