Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Katica:Hétvége felé ráértek?A mai nap nekünk nem jó sajnos.Vagy esetleg ha jó idő lessz kimehetnénk a játszóra szombaton vagy vasárnap.Épp nagy ház eladásban vagyunk remélem a héten már meg tudunk állapodni az egyik érdeklődővel,mert nagyon nagy a nyomás most rajtam/rajtunk.

Anikó:Gratulálok nagyon édes a lányzó :D A fiúk is édesek :D

dalma:Köszönöm :D Rendben van. :)

Kata:Szurkolok,hogy sikerűljön az ovi :D Végül is mi a Gyermekkert oviba iratjuk be ahova most is jár bölcsibe,de be kellett iratni a körzetis oviba is.Valahova csak felveszik :lol: Ja és nem kötelesek felvenni 2 és fél évesen oviba őket ezt az óvoda vezető mondta,de nálunk a bölcsiben mégis erre hivatkoznak :cry: De mint azt is megtudtam,hogy csak akkor veszik fel oviba Kriszemet,ha lessz hely mivel nem tölti be október végéig a 3-at így nem garantált a dolog.Majd kiderűl,hogy mi lessz.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Na nem jöttök már?jön a jó idő végre mi is sokat vagyunk kint.Ki megy oviba?

 
 


Sziasztok!

Kata:Én jönnék,de láttam,hogy még senki nem írt így én se jöttem :cry: Mi is sokat vagyunk kint.Krisztiánom a héten most beteg így most kihasználtuk a jó időt :) Nálunk majd júniusban derűl ki,hogy hova megyünk majd oviba.

Katica:Neharagudj,hogy nem írtam még iwiwen.Csak munka ügyben rohangáltam a héten.De válaszolok ma :)

Többiek merre vagytok?

Kép
Kép
 
 

 
 

Reni
már válaszoltam is! :wink:

Mi is beíratkoztunk a németes oviba, remélem sikerül!Ott is csak juni elején derül ki.
Most hogy végre jó az idő Léna egész nap csak vizezne. :) Hajnalban álmában is sírva kiabált hogy "locsolni akarok"! :shock: :) Asszem boldog lenne kertészként!

Évi,
Hogy vagytok?Olyan régen nincs semmi hír felőletek. Gondolom a jó idővel nálatok is megszakadt a betegeskedés!? Mesélj és mutass képet is, biztos hatalmas már a lánykád!

Anya
Ovibeíratás meg volt ott is? :) Hogy álltok a szobatisztasággal? Mi gyakorolunk, de van még hova fejlődni. :D

Dalma
alakulnak a dolgaitok? Még mindíg nem publikus a hely?

Ilba
mesélj Te is a fiúkról! :) A faceb..látom jelen vagytok, de én azt nem nagyon szeretem,követem.

Anikó
gratula még egyszer! Nagyon szépek a gyerekek és Matyi olyan hatalmasnak látszik, biztos magas legény.

Honey
ügyesek vagytok! Drukk továbbra is!

 


Gratula a friss kismamiknak!! :)

katica
Persze megvolt, itt április közepén már megvolt. Viszont sajnos minket nem vettek fel, helyhiányra hivatkozva. :( Most várunk, ill. egy másik oviban volt hely, oda beirattam. (angol lap-top és nem találom a hosszú i-t) . Titeket felvettek?

Mi ma vagyunk pont 2.5 évesek éééés.. SZOBATISZTÁK VAGYUNK!! :)

Kép
Kép
 


Anya: Gratula a szobatisztasághoz,ügyike nagyon Kincső.
Milyen az a másik ovi?oda akkor felveszik?

Többiek???

 
 


Kata
Igen, oda felvették. Már be is írattam. Majd nyáron jön ki az óvónéni látogatásra. Az is német, itt minden ovi német. :) Viszont messzebb van, eléggé kiesik sajnos. :( Ti a másikból mikor kaptok választ?

Kép
Kép
 


Halihó!
Anya, gratula Kincsőnek a szobatisztasághoz! Minden ovi német? Ezt nem értem. Németek az ovónők? Vagy mit takar ez? Katica, ezt tőled is kérdezem.

Már csak egy hónap és nyáriszünet. Viszlát rend a lakásban! Viszlát sportolás, viszlát shoppingolás! Pedig oly könnyen hozzá lehetett szokni a délelőtti üres 2 órákhoz!

Kép
Kép
 


Anya:nekünk junius 2.án derül ki.Remélem felveszik jó lenne,a másik nem szimpi és messze van

 
 


Anya
Gratula! Hogy csináltad? A kis bilidobálót megszelidíteni? :)
Nálunk még csak az van h. bugyizunk, de sok a baleset és nem is mindíg van kedve hozzá, erőltetni meg nem akarom.
Mi az h. családlátogatás? Ez van mindenkinél? Mert mi nem oda voltunk körzetesek, így bejelenkeztünk valakihez..
Nálunk is csak júni elején dől el a felvétel.

Kata
akkor drukk neketk is az ovihoz!

Dalma
Azt meghiszem, én is könnyen megszoknám! :)
nálunk úgy van h. nemzetiségi ovi, és az egyik ovónő németül beszél hozzájuk, úgy tartja a foglalkozásokat meg mindent. Megünneplik a német ünnepeket, hagyományokat is.

OFF- Ilba
Na dupláztam én is!:lol: De Lilla beteg :( ,így újra Kata volt meg Szinetárék. Hát nem volt rossz! :) D és Z. sztem jobb mint a másik szereposztás. Ben tényleg szinte ugyanaz :) és B.Á. sztem is jobb!

Tesz fel valaki képet?

 


Köszönjük a gratikat! :)

katica
Igazából teljesen magától kezdte. Vagyis egyik este fürdés után nem adtam rá pelust, mondtam szóljon ha pisilni kell és szólt és másnaptól meg már tudatosan nem adtam rá pelust és szólt. Én se erőltetném szerintem ezt nem is lehet és nem is szabad! Majd Léna is magától biztos rá fog szokni. Én is meglepődtem , mert egyik napról a másikra történt. :) Tegnap voltunk Esztergomban a fürdőben kb. 30 km kocsival és nem adtam rá, ez volt az első, hogy kocsiban nem adtam rá, nagyon izgultam, de szólt még útközben is, hogy kell pisilni megálltunk és elvégezte. Nagyon ügyi! :) Tegyél fel képet légyszi, majd én is teszek. :)

dalma
Ovi úgy van, ahogy katica leirta (bocs hosszú i még mindig nincs). Német nemzetiségi ovi és az egyik óvónő csak németül beszél velük. Tanulnak énekeket, mondókákat, német szokásokat stb.....

kata
drukkolok Én is!! Ez a másik ovi amúgy nekem se szimpi, de hát nincs más... :( Sajnos Én ismerek olyat, aki kisbabával van otthon és felvették a nagy lányát, Kincsőt meg nem. Több, mint különös!! :(

Megyek, mert megyünk a játszóra.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hűhhha ma nagyon-nagyon meleg volt :? Ti,hogy bírjátok?

Anya:Gratula a szobatisztasághoz!!! :D

Sajnos Krisztiánom ebben a dologban elég lusta :( De ami késik nem múlik :D

Dalma:Kornél ovijában meddig van nyári szünet?Itt júliusban van szünet.

Katica:Hogy vagytok?Lehet nemsokára megoldódik a lakhatásunk is :) Ha minden jól megy Soroksárra költözünk.Holnap megyünk megnézni a lakást a férjem már látta csak én is szeretném látni :)

Többiek hogy vagytok?

Kép
Kép
 
 


Kép Bölcsis farsangon :D

Kép

Kép :D

Kép :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Merre vagytok????? :cry:

Kép
Kép
 
 


Szia Reni!
Krisz nagyon cuki, szép és csibész.A szemein meg továbbra is fel vagyok háborodva! :wink: Örülök hogy jól alakulnak a dolgaitok! Neked is tetszett a lakás? És elment a tiétek ezek szerint?

Anya
hát ez tényleg nagyon idillien történt! Már ha erre a témára illik ez a szó.Kis ügyes.:)
Nálunk is mérföldkő volt ez a 7vége.A nagy melegben végre ráérzett hogy a bugyi sokkal kényelmesebb.Szombat délelőtt még 3x bepisilt, de aztán nem. :D A kakit még nem sikerült bilibe, de jó úton vagyunk. :lol:
Nem nagyon van friss képünk, de keresek valamit. :)

Ti tervezitek már a nyaralásokat? Ki merre megy?Én nem szeretem a horvátokat, de nagyon ajánlották a tengert "a lehet hogy asztma lesz belőlére."Családilag megyünk sokan, várjuk :)
Bejelentkeztem a sotéra, szeretném tudni mik az esélyeim, lehetőségeim tesó ügyben! :?:

Többiek hol vagytok? :cry:
Húsvéti szajré:
Kép Kép

 


reni
Krisz nagyon helyes nagyfiú lett! :) Reszkessetek lányos Anyák , Apák... :) De jó, hogy költöztök! Tetszett végül neked is a lakás?

katica
Hurrá!! :) Akkor már az irány jóóó!! Nekünk végül is előbb ment a kaki, aztán a pisi, de a sorrend mindegy, a fő, hogy ne kelljen már venni azt a drága pelust! Amúgy nekünk meg is maradt egy bontatlan pampers, majd el kell még passzolnom. Tengerpart miatt irigy irigy!! :) Mi "csak" szokásos Balaton meg egy kis Dombóvár Gunaras hotel ezek lesznek. A párom nem szeret külföldre menni. Igy kizárólag belföld jöhet szóba. (hosszú i-m még mindig nincs, ill nem tudom hol van. :) ) Nagyon jók a képek, de hogy, hogy nincs friss??? Tessék csinálni!!! :)

kata, évi, dalma, csuri?????? Jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Katica:A szemei az apjáé :D Igen nekem is nagyon tetszett a lakás.Igaz,hogy jelenleg 40nm,de tetőteret szeretnénk majd.Meg hát 2 lakást veszünk egy áráért :D Igen hál istennek elment a ház a héten kapjuk meg az előleget.Végűl 16-ért kelt el 8) Mi még nem terveztük meg a nyaralást,de tuti megyünk majd valahova.Horvátot nekünk is ajánlották tuti jó választás :D Gratulálok a bili dologhoz már az is nagy dolog :D Nálunk most nem lehet,mert betegek vagyunk megint :cry: Voltunk tegnap fülészeten hurutos fül gyulladása van és szinte egésznap lázas :cry: Én is lázas vagyok,de nálam más tünet nincs.Akkor lehet lessz Lénának kistesója??? :)

anya:Már most reszkethetnek :lol: 8) Már most csajozik a drágám :lol: Kortól függetlenűl :lol: :lol: Igen tetszett :) Kis aranyos lakás és nem kell nagyon újítgatni sem csak festeni :D Így jó vétel nagyon :) Te,hogy szoktattad Kincsőt a bilire?

Többiek merre vagytok????

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Teljesen véletlenül rábukkantam, hogy Klarissza 4. kisfia már egy hónapja megszületett. Nagyon-nagyon korán, de a körülményekhez képest jól van!

Gratulálok és mielőbbi erősödést a picúrkának!

Kép
Kép
Kép
 
 


Ilba:hol láttad?Hány hóra született?
Gratulálok nekik és erősödjön meg minnél elöbb a picur.Sok boldogságot.


Többiek merre vagytok?Mentek nyaralni?
Tegnap voltunk az érdi oviba szülön.Autó lesz Kevin jele,és a Mackó
csoportba lesz.Sajnos jó sok gyerek lesz egy csoportba de az ovónéni nagyon aranyos volt.kellemeset csalódtam.Még a tárnokiba nem dőlt el hogy felveszik e,de ha igen akkor is még elgondolkodok hogy melyik be menjen.Itt nagyon kedvesek voltak .

 
 


Ilba:hol láttad?Hány hóra született?
Gratulálok nekik és erősödjön meg minnél elöbb a picur.Sok boldogságot.


Többiek merre vagytok?Mentek nyaralni?
Tegnap voltunk az érdi oviba szülön.Autó lesz Kevin jele,és a Mackó
csoportba lesz.Sajnos jó sok gyerek lesz egy csoportba de az ovónéni nagyon aranyos volt.kellemeset csalódtam.Még a tárnokiba nem dőlt el hogy felveszik e,de ha igen akkor is még elgondolkodok hogy melyik be menjen.Itt nagyon kedvesek voltak .

 
 


Klarissza
Gratulálunk! Nőjetek nagyra!

Kata
jól hangzik ez az autó a maciban! :) Már most szülőin eldőlnek ezek szerint a jelek? Választható volt? Milyen nagy dolgok ám ezek! :lol:
Melyik ovi van hozzátok közelebb?
Lénát is felvették a németesbe! Juhéé! Szülői csak 2 hét múlva lesz itt.

Anya
nincs kép, mert leesett a gép és rossz az elem illeszkedése.Kuka. Ha jól emlékszem ua. a gép mint a tietek? Te szereted, én soha nem szerettem, így annyira nem fáj a szívem érte.

Reni
sikerült a ház?

 


Katica: jeleket a szülök választották ki ,nehéz volt mindenki a "jobbakat " akarta.Ez az ovi messzebb van mint a másik.De itt nagyon aranyos az ovónéni és ez a legfontosabb számomra,mondta bármikor bemehetünk beszélgetni játszani Kevinnel.
A másik oviba elvileg ma irják ki a kapura ,ott is megvárom a szülőit és döntök :lol: Nekem inkább az ovonéni a döntő,fontos hogy kedves egyen szeresse a gyerekeket.Kellemeset csalódtam az érdi óviba.

 
 


Katica: nálatok már szept. 1 től mehet Léna?
Kevin csak ha betölti a 3 at akkor mehet november 11-től.
Nálatok ez hogy van?Nagyon hosszú volt a szülői 1.5 óra után elkellett jönnöm mert Kevin nem volt el ,az udvaron orditott :lol: (nem egyedül volt kint)

 
 


katica
Gratula az ovihoz!!! Fényképező. Én se bánkódnék utána. :) Igazából valami profibb jobb lenne, de most ez van és fényképzeni jó. Most legalább vehetsz jobbat! :) Szobatisztaság??

kata
De jó! :) Örülök, hogy végül mégis tetszik az az ovi! Pedig , hogy tiltakoztál ellene és látod!! :) Mindenhol szülői van, csak itt jönnek ki házhoz a óvónők??? Én is jó jelet akaroook!! :) Az autó nagyon jó Kevinnek!! :) Gondolom öltétek egymást érte. :D Lányoknak milyen jelek vannak???

Klarissza, ha olvasod, gratulálok és sok-sok erőt és egészséget nektek!!!!

Kép
Kép
 


Anya: hát igen autót minden fiús anyuka akarta,de én győztem :lol: jelek sok van ,sok féle gyümölcs,lufi,esernyő,ceruza ,kosár,labda,tojás olyan ami nagyon csajos nem nagyon volt,én is vonatot akartam.
Itt is kijön az ovonő mindenkihez házhoz.
Ma van Kevin névnapja senkise kiván neki Boldog Névnapot? :cry:
Vettünk neki végül házikót :lol:

 
 


Jaj ez a házhozjövetel remélem itt nem divat! Még lebukunk! 8) :lol:
Kata
igen sztem is az óvónéni személye a legfontosabb.Remélem L. is olyan csoportba kerül ahol szeretgetik is néha őket, mert Ő csak úgy "működik". Jó hogy ennyire pozitív a benyomásod. :)
L. is csak akkor mehet mikor betölti a 3. Szept 12.-e hétfőn asszem. :)
Anya
Köszi. :) Most is tele van a helyi újság ezzel az ovival.Annyi rendezvény van, hogy mindíg témául szolgálnak.
Szt:Már a második napon nem kérte a du. alváshoz a pelust.Éjszaka még rajta van, de már minden a bilibe vagy a wc-be megy...esetleg a fűbe! :wink:
Ja muszáj lesz venni, pedig csak 2,5 éves :(

Kata
Sok boldog névnapot KEVINNEK! :lol: (Lénának is most volt amúgy és ő is kapott házikót :) )

 


Sok boldogságot Lénának és Kevinnek!!!

Évi??????

Kép
Kép
Kép
 
 


Akkor Lénának is Nagyon Sok Boldog Névnapot

Milyen házikót kapott?tetszik neki?
Amugy én nem szívesen adom oviba,majdnem elsirtam magam a szülöin :cry: :lol: Én még maradnék itthon vele ha tehetném.Nagyon féltem :cry:

 
 


Nincs valakinek fölösleges sparos matricája,aki nem gyűjti,esetleg csere van sok amiből kettő van.

 
 


Lénának és Kevinnek nagyon, nagyon boldog névnapot!!! :) Kép

Kép
Kép
 


Köszi :)

Kata
Tényleg, Ti szopiztok még, nem emlékszem :oops: .
Azt kapta ami a képen látszik.Igen nagyon szereti.Kintre vettük,de nincs szivem kitenni :) Kevin is díjazta?
Nekem albumom nincs a matricákhoz :(

Anya
édes ez a Kincsőszáj a FB.-on! :-)))

Reni? Dalma?

Remélem Évi is jön majd, ha csak pár mondatra is.

 


Katica:nekünk kint van a házikó kevin sirt is amikor esett az eső.Hogy anya eső ház :lol: Le kellett takarni.
Igen Kevin cicizik még :oops: :lol:
Sajnos albumot már nem lehet kapni,nekünk is felirták a nevünk ,teloszámot és ugy rendeltek még párat .

 
 


Anya: köszönjük a köszöntést :lol:

 
 


Sziasztok!

Jó rég jelentkeztem, de azért követem az eseményeket!:)

Klarisszát én is olvastam valamelyik fórumban, én is gyors felépülést, jó egészséget kívánok nekik!

Katica!
Szobatisztaság: éjszakára még teszek pelust, meg a déli alváshoz is, de mindig szárazan ébred, meg a nappali pisilés is több-kevésbé sikerül bilibe (sőt, nagytesó már megmutatta a fűbe állva pisilés tudományát is!:)) viszont kakát még nem sikerült bilibe produkálni. :( Jó esetben a pelusba, de volt már gatyeszban, sőt padlón is…. Ezt nem tudom, hogy érjem el, hogy szóljon….pedig már akkora dumás!

Duma: valamelyik nap meglátta az ágyon a melltartómat, megszólal: „Anya, cici ebbe volt???”:D

Kata: oviba már mi is beíratkoztunk, nekünk teherautó lesz a jelünk! Majd csak nov. 5 után kezdünk, amikor betölti a 3-at. Viszont az ovi udvarra be lehet vinni, ismerkedni, egyszer már voltunk, de eléggé félt az elején, nem mozdult mellőlem, viszont amikor felismerte a szomszéd kisfiút, na vele homokoztak, és haza se akart jönni már!
Még cicizik??? Az tök jóóóó!!!! És nappal is, vagy csak esténként?

Holnap elmegyünk 5 napra Erdélybe (Csíksomlyói búcsú), párom szervezte egy 30 fős busszal. Gyerkőcök mamával lesznek. Jó lesz egy kicsit ez a pár gyerekmentes nap.

Dalma?? Mi van külfölddel??

Puszi mindenkinek!
Ditta

Kép

Kép
 
 


Ditta de jó hogy jöttél.Mi is November 11é. kezdjük az ovit.De jó a jeletek :lol: Mi is csak az udvarra mehetünk ismerkedni a nyáron,majd párszor elmegyünk.Én még mindig várom még a másik ovit is.De lehet hogy az érdinél voltunk,kedves volt az óvonő.
Cici:más már lenéz érte :cry: de nem érdekel,nem egész nap cicizik.Mostanába már csak reggel meg este ha fekszünk tv-zünk és csicsika.
Te mész dolgozni novembertől vagy már van melod?bocsi nem emlékszem.
Suliba ma megyek az idén utoljára ,végre szünet :lol: A felén már túl vagyok. :lol:
Ditta jó pihenést :)

 
 


Kata
de ügyes vagy a sulival! Jól haladsz.
Lenéznek?Kinek mi köze hozzá? Ha Nektek jó így,miért ne? :)

Ditta
:lol: milyen jó megfigyelő már most cici ügyben!! :lol: Ügyes Ő is akkor a szobatisztassággal.Nyár végére már minden a helyére megy.Én bevallom megvesztegettem egy kis m&m-sel :oops: :) de legalább jól motíválható a lány. Meg az újdonság erejéig kellett csak 1-2 napig, azóta természetes lett a bilizés.
Olyan jó kis lelépős programjaitok vannak! :wink:

 


Lájkoljátok légyszives Kevint.Köszönöm

http://norbiupdatepekseg.com/reka/babaf ... 1307611789

 
 


Helloka,,
Én a trehány egy hónapja nem léptem be, de nem túl sokat kellett visszaolvasnom.
Klarisszát hol olvastátok? Ha benézel ide, minden jót, jó egészséget, boldogságot kívánok a picikéhez is!

Katica, te nagyon kis cseles vagy az m&m's-szel, engem anno dunakaviccsal vesztegettek meg a cumi elhagyásakor. :) Nagyon édes a kis locsolólovag fogadód!

Kata, nem kell félteni őket oviügyben, nagyon jó helyük lesz ott. :) Panna a bölcsit is imádja, pedig még kicsi. A héten nem volt, de alig várja a keddet, hogy mehessen. Szegénykém pedig nem megy utána többet.

Ditta, jó szórakozást, vagy pihenést, vagy nem is tudom mit fogtok csinálni! :)

Reni, gratulálok az új lakásotokhoz! Krisz nagyon szép kis férfigyerek!

Anya, figyellek ám a fb-on, nagyon jók a képeitek!

Most már publikus az utazásunk. Ingolstadtba költözünk 2 évre, Petit az ottani AUDI gyárba küldték ki. Megyünk persze mi is, de klassz, mert fizetik kinnt a bérelt házat, havonta haza a benzint, kapunk autót, mehetek én is nyelvtanfolyamra, fizetik az ovit is. Kicsit félek tőle, nem tudom a gyerekek hogy veszik az akadályt, Kornél már nagyon megszokta az itteni ovit, neki már magasröptű beszélgetései vannak a barátaival, a házbeli gyerekek nagyon közel állnak hozzá. Panna pedig ott fogja kezdeni az ovit, szerencse, hogy már be van szokva a bölcsibe, így nem ott fogja megélni az elszakadást tőlem. Állítólag jól meg fognak tanulni németül, de Kornél iskolás lesz mire visszajövünk.

Kép
Kép
 


Dalma,
vissza se gyertek! :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Dalma
aztaaa és aztaaa!!! De jó, szuper!!
Milyen ügyes Petid van Neked! :) Én sem jönnék vissza. :wink:
Gyerkőcök biztos hamar beilleszkednek.Nyitott ,barátkozós gyerekek így biztos nem lesz gond.Hátországnak meg ott leszel Te és az a legfontosabb, nem? :)
Mikor mentek?

Kata
szavaztam. Most akkor sóberték is a barátaim az fb.-n? 8) :lol:

 


Katica:hu nemtudom.Köszönöm a szavazást :lol:

Dalma:Dejó én is ugy kimennék ,de párom nem akar.Azért gyere ám.Mikor mentek?

 
 


Szeptemberben megyünk. Holnap van az utolsó nap magyar oviban-bölcsiben. Olyan furcsa érzés...
Ilba, deeeee visszajövünk. :) Ittthon építkezünk.
Tegnap a játszin beszélgettem egy anyukával, mondja, hogy nem kezdi az ovit a kislánya, mert mennek aug. németo-ba. :) Aztán kiderült, hogy egy másik család is költözik az utcánkból. Lassan átveszik az uralmat a magyarok Ingoban. :)
Ma délután fodrászhoz vittem a kisasszonyt. Írtó cuki lett a kis feje, rövid nyári frizkót kértem, Pistike lett, de jól áll a kis formás fején. :)

Kép
Kép
 


Dalma,
muti meg Pistikét! :D
Győrben építkeztek? Elkezdtétek már?

Ma reggel Berci kidobott egy rajzlapot a szemétbe és olyan szerencsétlenül csukta oda a kezét a konyhaszekrény ajtajával, hogy az egyik ujján kettétört a köröm, az ujja pedig szétzúzódott, vérömlenyes lett. :( Szerencsére nincsen eltörve ...

Kép
Kép
Kép
 
 


Bercinek gyógypuszi!!!
Láttam FB-n a bicajos fotot, L. is ilyenen rodeozik, életveszély, még áprilisban kapta és szinte azonnal megtanult egyensúlyozni :)

Dalma, gratulálok nagyon szuper lesz, szép helyre mentek. ( mi nem jönnénk haza csak látogatóba)
Pistikét én is megnézném :wink: L. nem engedi levágatni pedig nagyon macerás a hajápolás napi szinten és a melegben jobb lenne a rövid frizu.

Klarissza, gratulálok és jó egészséget Neked és a pici fiúnak is.

Ditta, anya is Csíksomlyón volt Pünkösdkor én Szentkútra zarándokoltam (gyalog)

Honey, hogy vagy?

Az elmúlt 3 hónapban nálunk zajos volt az élet...elutaztam 2 hétre N.országba, közben L. barihimlős lett apa ápolta, nagyon durván kijöttek a hólyagok.
Ballagás,sikers érettségi...most viszonylag nyugodt időszak következik, július végén megyünk nyaralni Brac szigetre, augusztusban Erdélybe készülünk.

Lilla nem jár bölcsibe márciustól, majd szeptemberben próbálkozunk újból.
Oviba csak novemberben megy, szívecske lett a jele
:D

Szobatisztaság: nálunk még várat magára van ugyan 1-2x sikerélmény, de nem az igazi.

Szép hétvégét mindenkinek!

Evi és Lilla

Kép
 
 


Ilba
Szegénykém! Jobbulást Neki!Szuper a videó!!!:)

Dalma
Pistikét akarjuk!! :wink: LÉnára is ráférne, de nem akarja, fésülködni sem...

Évi
Lilla egy oltást sem kapott bárányra?Legalább túl vagytok rajta.Tényleg 2hét alatt gyógyul csak meg?
Mi is várjuk nagyon az Adriát.:)

Megvolt az értekezlet.Pillangó lett a jele L-nek! :lol: Tiszta csoportba került.Remélem nem verik össze a durvább csöppségek, emiatt szerettem volna a vegyest, hátha azoknak már több eszük van.
Ami viszont nem tetszik h. csak heti 2x kapnak 10órait, csak 2x hoz a kajacég gyümit.És mi sem vihetünk be.Ennyit az egészséges étkezésről.. Nálatok ez hogy van?

 


Évi!!!
Már annyit hiányoltunk! :)
Nagy gratula okos nagyfiadnak! Most mihez kezd majd?
Lilláról mutatsz képet?

Katica,
szerintem a korosztályos csoport jobb. Tudom, nagyon eltérőek a vélemények. :D
Mi az, hogy 2x kap tízórait???? :shock: Mondjuk Beniék egyszer se. :lol: Náluk úgy van, hogy van egy gyümölcsnaptár, hogy ki mikor "gyümölcsös". Egy héten 2 gyerek, sorban megy mindenki, tehát 1 tanév alatt kb. 3x kerül rám a sor. Ilyenkor kell bevinni répát, karalábét, 1-1 kiló almát, banánt, barackot, mikor minek van szezonja. Ezt vágják nekik fel és kapják délelőtt. A zöldségek meg sokszor egész nap ki vannak téve.
De te miért nem vihetsz be???? Nálunk úgy van megoldva (ÁNTSZ miatt), hogy alá kell írni egy papírt, hogy csak ellenőrzött blabla ételt hozok be. De mondjuk én vittem már be saját hagymát, salátát, meg más is szokott házi lekvárt, cseresznyét ...
Melyik videóra gondolsz? A K-ra?

Kép
Kép
Kép
 
 


Katica, Adria :D :lol: :D
Barihimlő nagyon brutál, bár én az első hétről lemaradtam ( elutaztam és 1 hét múlva beteg lett, mikor hazaértem már 1 hete tombolt a kórság és majd elsírtam magam mikor megláttam, nagyon sajnáltam szegényt.
Apa azt mondta nagyon türelmesen viselte Lilla( apa már nem annyira) de 3 hétig tartott és a hegek még attól is tovább...olyan ijesztő volt.
Nem oltattam, nem vagyok oltáspárti, de a szomszéd a látvány után azonnal beoltatta a kislányát :?

Nagyon furcsa dolgokat írsz az oviról, nálunk nem tudom mi a trendi, mert L. a csanából megy így különösebb beíratás nem volt, de majd ovis anyukáktól rákérdezek.

L. sem szeret fésülködni csak a babafésűvel engedi, de fodrászhoz sem szeretne menni. Viszont a gumit megtűri már.

Nekem M. járt vegyes csoportba kísérleti jelleggel, de nem volt jó bár már nagycsoportos volt akkor. Kicsik szerették, sok mindent tanultak a nagyoktól.

Ilba, köszi a hiányolást 8) olvasni be-be néztem, de írni már nem maradt időm.
Csuriék?
Sok mindent írnék még a gyerekekről...nem kopogunk be inkább az októberiekhez?

Evi és Lilla

Kép
 
 


Ilba, Évi
igen a k.-sra gondoltam! :lol: Kis nosztalgiával! :lol:

Kérdeztem is h. miért nem vihető akkor be, és az ántszre hivatkoztak, hogy csak ellenörzöttet lehet.Nem vihető az ovi területére be sem pia sem semmilyen étel.Szigorúak és rugalmatlanok is ezek szerint. Majd erre az aláírásos papírra rákérdezek még. De az is csak fura hogy erre csak ketten kaptuk fel a fejünket... a többi szülőnél ez normális h. nem eszik a gyerek vitamint?
Én sem voltam biztos a vegyes csoppal kapcsolatban, de akkor már nem kavarok, maradjon így biztos nem véletlen h. tisztába került. Jövőre úgyis ovin belül átkerül az egyik németes csopba és az vegyes lesz.

De akkor végül nem maradt heg ugye?

Az októberiben nagyobb a mozgás? Vagy nem szeretnéd már ide írni?Én szívesen olvasnám, bárhol. :wink:

L. amúgy brutál kis hisztigép lett.Türelmetlen, minden mindíg abban a pillanatban "akarok" különben sírás, toporzékolás.Rá sem ismerünk. :roll: :lol:
Jön az utolsó két rágófoga felül, az is rátesz sztem.
Nálatok nem lettek akaratossabbak a gyerekek?

 


Évi
Örülök, hogy jöttél végre! :) De jó a jeletek!! :) Bárányhimlőt sajnálom. :( Ilyenkor örülök, hogy Én oltattam. Miért pont az októberi? Oda irogaszt amúgy? Fésülködés ismerős, nálunk is hasonló a helyzet! Fésülködni nem nagyon szeret, de fodrászról meg hallani sem akar. :)

katica
Nektek is jó a jeletek! :) Minket sajnos nem vettek fel a körzetes oviba, lehet, hogy ezt már irtam, és igy mi vegyes csoportba kerültünk, de nem bánom, mert Kincső jobban elvan a nagyobb lányokkal és látom, hogy ők nagyon szeretik a piciket. :) Olyan anyáskodóak. :) Ez a gyümölcsös dolog furcsa... Nem is gondoltam, hogy nem kapnak minden nap gyümit a gyerekek. Én már tiszta ideg vagyok, mert mi még semmit sem tudunk az oviról. :( Úgy látom csak Én vagyok itt ennyire lemaradva. :( Hiszti nálunk is igy megy, de már régóta sajnos. Mindent abban a pillanatban, nem ismerik a kicsit később, pillanat, várjál.. stb.. szavakat. :)

dalma
De jó lesz nektek!! :) Már elkezdtetek épitkezni? Nagy fába vágjátok akkor ti is.

ilba
Ujjacskát sajnálom, gyógypuszika. Ha kettétört az már mindig úgy fog nőni. :( Látom Beninek tetszik a tábor. :) Nem ott alvásos? Tavaly voltatok egy olyan homokos Balatoni strandon. Az hol is van pontosan??

kata
Én is szavaztam. :) Mikor lesz végeredmény? És mikor jöttök? :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért de kéne egy kis segítség a 2011 es januári topiklakó vagyok és jelentkeztünk egy játékra amira szavazni kéne ha van egy kis időtök

http://www.esküvőnklesz.hu/szavazas/osszeadunk_14_csoport

Amúgy a szavazók között kisorsólnak egy Szigetközi 2 személyes nyaralás úgyhogy Hajrá mindenkinek!

És akikre szavazni kéne
Csilla és Zsolti

Üdv

KépKép

KépKép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: