Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dalminha, gyönyörű szemei vannak a fiadnak!
Judit, nagyon aranyosak agyerekek! És tényleg nem nagyon hasonlítanak!

Akíra, tündéri Kyra!
És igen elvileg szombaton megyek dokihoz. És idén 26 leszek(nemsokáááá)

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A táblát folyamatosan bővítem, és ha úgy jó nektek akkor minden hétfőn fogom feltenni az új adatokkal, akkor növelem a hetek számát is :)

Szombaton doki? Haláli :lol: Ilyet még nem is hallottam :) De én beírtam ;)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok.
Egyellőre szeretnék csatlakozni mit várományos kétcsíkos.

Dalminha lenne hozzád egy kérdésem. Műszeres volt a befejezés a missed ab-odnak? Mert nekem most január 29-én volt egy ilyenem és naggyon úgy néz ki hogy sikerült a babó most de ezt majd pontosan a hét végére fogom megtudni vagy a hét közepére.

Dreika téged valahonnan ismizlek :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Így is lehet hogy a reggeli jóstesztem téves és még egy pét mutat nem babát

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Akira, azért hívat szombatra, mert tudja, hogy messziről járok fel pestre. :D
De azért én pénteken is nagyon szívesen mennék hozzá. Jó lenne már tudni!
Szerintetek lehet már akkor szívhang?


Üdv itt Harivera!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Harivera, veled már több topikba összefutottam :)
Nagyon remélem, hogy jól működött az orákulum :) És már ott kapaszkodik a várva várt kislányod :)
Drukkolok neked! És persze a kiscsajszinak, hogy kapaszkodjon erősen :)

Gabi, akkor már értem, csak ilyet még nem sűrűn hallottam, de akkor nagyon jó fej dokid van :) Tényleg törődik veled! Hát a szívhangba én még nem vagyok biztos, de remélem lesz! Azért is, hogy te megnyugodj, meg azért is, mert akkor jövőhéten már nekem is lesz :lol: És hozzál uh képet ám! Szeretnék itt sok sok szép uh képet látni :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Judit, nagyon szépek a gyerekek! Nagyon jó lehet látni őket így együtt, kéz a kézben! :)
Harivera, sztem ismerlek téged élőben! Hová valósi vagy? Szóval műszeres befejezésem volt 2005.12.12-én, mert elhalt akkor a baba, 2006. január közepén jött meg, és valamikor jan végén fogant Kornél. Megijedtem, hogy nem túl gyorsan-e, de a doki szerint csak a lelkiek miatt ajánlott várni az új teherbe eséssel, mert menses után készenáll rögtön a test.
Gabi, lesz már szívhang, mert 6 hetestől már van.
Akira, 19-én megyek dokihoz, ma beszéltem vele, nem olyan rég szültem nála, de sztem gőze nem volt ki vagyok. ja, és 28 éves vagyok.
ui: Ma nem volt hányingerem, viszont a mellem reggelre akkorát nőtt, mint mikor belövellt a tej szülés után. :?

üdv mindenkinek

Kép
Kép
 


Dalminha, nem semmi. Nekem csak fájnak, de nem nőnek. :D

Ma bedurrant a derekam. Hazamentem enni lefeküdtem és jajgattam. Az egész család rajtam röhög. :evil:
De nagyon fááááááj.

Harivera, mennek a drukkok! Nekem is a jóstesztek tudatták a jóhírt! Azok már a 27. napon +-ok voltak. De a hcg csak a 34. napon lett alig halvány. (A tegnapi már egész erős!!!!!!!)

Kép
Kép
 
 


Dalminha lesz már szívhang? De jó! Mert én azt olvastam valahol, hogy csak 7-8 hetesen van! De akkor ez szuper hír! Mert én ugye jövőhéten megyek,akkorra már lesz nálunk is ha minden jól megy :D

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Harivera, üdv itt!! :) Drukkolok, hogy ez a topikod már a "végleges" lehessen! :wink:
Köszönöm a gyerekdicsiket, akkor lehet, hogy nem jó képeket küldtem, de a gyerekek nagyon hasonlítanak!Főleg a két fiú és a két kicsi. (Csak az egyik Stan, a másik Pan...) :D
Akíra, tündéri kis mosolygós lányod van!! :)
Kiságy-kérdés: Adél 3 éves lett, mire lecseréltük a kiságyát. Ő maga se vágyott rá, hogy magától kijöhessen, meg valahogy olyan biztonságosnak érezhette, mert mindig hatalmasakat aludt benne(na nem mintha most nem). Meg hát szóval nekem is sokkal kényelmesebb volt így, hogy nem jött ki akkor amikor akart... :oops: :oops: Naszóval mi így 2 kisággyal üzemeltünk, de egyiket sem vettük, kölcsönbe kaptuk őket. Te nem tudsz valakitől kérni?
A kocsi-ügyben nem biztos hogy tudok segíteni, mi elég speciális eset voltunk...Adélkám ugyanis csak 22 hónaposan kezdett járni(!!!), így B születésénél nem volt kérdés, hogy szükség lesz testvérkocsira. Mi a mo-iakat elég gagyinak találtuk, nem is nagyon volt választék, így végül No.-ból az ebay-ről vettünk (ill. vetettünk anyósommal)egy hiperszuper örök darabot, ami egyszemélyessé is alakítható.Lehet, hogy nektek elég lesz egy testvérfellépő, bár nem ismerem Kyrus tempóját meg habitusát. :) :)
Gabi, szerintem valószínű, hogy lesz szívhang, de nem biztos!!!Ne ijedj meg, ha mégsem!!Annyi mindentől függhet! (ezért is megyek csak a 8.héten)
Ja igen, és én már betöltöttem a 30-at januárban... :(
 


Rosszul fogalmaztam...Gabi, annyi mindentől nem függhet hogy lesz-e szívhang, de nagyon sok baba később fogant, mint ahogyan azt gondolják róla, és sokszor 1-1 nap is számíthat...
 


Te jó ég de ciki, én beszélek itt a legtöbbet... :oops:
 


Judit, köszönöm a segítséget!
Kyra már megy szerencsére! Most kap szülinapjára kis járművet, így nyáron remélem mellőzhetjük a babakocsit! Imád menni, de még nem hiszem hogy eljutnék vele messzire, mondjuk a bolt oda vissza fél óra, annyit még nem hiszem hogy akarna menni arra amerre én akarom :roll:
De persze ez még majd kiderül, 8 hónap alatt rengeteg minden történhet, sokat változhat!
De babaágy akkor mindenképpen kelleni fog, én is így gondolom, babakocsit meg majd meglássuk :lol:

KépKép
KépKép
 
 


dalminha
Én tőzsgyökeres Böskefalvi vagyok és most csepelen élek két éve és a csepeli tescoba dolgozom jelenleg.
Háát azt meg nem tudom hogy ez a reggeli tesztembe hihetek e orákelibe mert mindenki azt mondja hogy nekem ez most a 2-ik pém. Na majd kiderül a ma délutáni meg a holnap reggeli tesztekből.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Már kerestem szombaton ezt a topicot, de nem vettem sajna észre :shock: még jó hogy nem nyitottam még 1et véetlenül :lol:

Én november 6-7.-ére várom a Kisbogárkánkat/Bogárkáinkat , aki/k egészen biztosan febr.14.-én fogant/tak, ugyanis inszemináció volt. :lol: Már a 4., nem is adtunk túl sok esélyt neki :oops: már megvolt/van -remélem nem lesz rá szükség- a lombikelőjegyzésünk.
14.-én megyek uh.-ra pont 1 hónappal a fogamzás után, szerintetek már lesz szívhang???

Örülök hogy nektek is ennyi tünetetek van, mert mikor a cicifeszkóról és a kopószaglásról beszéltem a környezetem "rámfogta" hogy csak beképzelem. :twisted:

Nagyon helyesek a gyerekek!
Örülök hogy ilyen sok skorpió baby van készülőben ! :lol:
Dobok fel én is képet.... jobb híján a tesztjeimről. :P
Kép

 


Sziasztok!

Katica üdv köztünk, szépek a zebrák :wink:
Gratulálok hozzá :)
Hát, hogy lesz-e szívhang azt nem tudom, én is szeretném tudni, hogy nálunk lesz-e már szívhang! Izgulok nagyon! :oops:

Most felteszem a heti táblát, lévén, hogy hétfő van! Katica már téged is beteszlek, ha nem gond :)
Viszont Harivera, veled még várok, de remélem a jövőhetibe már benne leszel te is :)

Kép

KépKép
KépKép
 
 


Jajj lányok, kérdés! Nincs valakinek olyan forgó öröknaptár ami a dokiknak is van? Mert nekem volt, Kyránál rengeteget forgattam, de most nem találom... :?
Ha van valakinek konzultálhatnánk, mert kiváncsi lennék az mit dob ki nekem fogantatás napjára meg szül. várható idejére! Mert eddig minden oldal mást és mást mutat! Meg korai fogamzást, amit én tudok hogy akkor még nem lehetett...szóval az öröknaptár amit én állítgatok jobb lenne :?
Ha van valakinek szóljatok! Köszi :)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra
köszönöm aranyos vagy!-és nagyon gyors :P
Épp a kiscsajodat nézegettem nagyon drágaság, és a neve!! Imádom!
Ja és Bp.(dél-pesti)

 


Azért mondtam csak, hogy hallani lehet már a szívhangot, mert Kornéllal pont 6 hetes voltam, mikor először elmentem, és már villogott, hallatszott a csepp szíve. Azt mondta akkor a nő, hogy valszeg aznap kezdett dobogni. Juditnak igaza van, tényleg ilyenkor még a napok, órák is számítanak.
Érdekes, ahogy írjátok, hogy ha mentk dokihoz, ott lesz UH is. Itt Győrben sajna csak 3 orvos van, akinek van saját UH gépe, mindenki más a kórházba küldi a kismamákat, ahol órákat kell várni attól függetlenül, hogy előtte kipengettem a saját dokimnak 7000 ft-ot. Az enyémnek nincs sajnos. Így csak 4x láthatom a bébimet míg meg nem születik. Mondjuk most biztos többet elmegyek, mint Kornéllal, mert sok minden derült ki szülésnél, aminek nagyon rossz vége is lehetett volna.
Katica, látom biztosra mentél a teszttel! :9 Gratula! A skorpió bébi tényleg nagyon jó, nekem már van egy, és remek kissrác, picinek is nagyon nyugis volt, most meg akkora huncut... :)
Akira,
Sztem nem fog kelleni a dupla babakocsi, Kornélt már most alig tudom belekényszeríteni, elég a motor..:)
A barátnőm a napokban szül, és neki 2 év van a gyerekek között, és vettek a "nagyfiúnak" olyan ágyat, ami nagyobb, és van neki kb 20 cm magas oldala, és egy 40 cm-es rész, ahol le tud mászni, tehát alvás közben nem gurul le. Nagyon szeret benne aludni. Mi olyant fogunk venni.
Vera
Most néztem meg jobban a vonalzód! 4 fiad van? Akkor most már tuti kislányka lesz! Czeizel bácsi javaslatára ilyenkor már tényleg engedélyezhetnék, hogy a szülők döntsenek a nemről Szerintetek?
ui: bocsi, hogy mindig felhozom az előző terhességem, de csak oda tudok nyúlni tapasztalatért.
sziasztok,
Dalma

Kép
Kép
 


Akira, Kyrus a kiírt dátumkor született? Kornél nem, így nem is nagyon érdekel a kiírás, mert szinte biztos, hogy nem akkor fog megszületni. :D Nagyon ügyi vagy tábli ügyben (is)

Kép
Kép
 


Sziasztok :)

Dalminha, nem Kyra 8 nappal később született! Gondolhatod milyen ideg voltam :lol: De császáros volt, ugyhogy most is az lesz, és hát így úgyis a doki fogja megmondani az időpontot, csak hát érdekel a baba pontos kora :lol:
Jajj hát Kyra most kap majd egy triciklit, amit még én is tolhatok és nagyon nagyon remélem, hogy az elég lesz neki! Mert hát örökmozgó a drágám! Csak az az 5 hónap ami a te fiad és az én lányom közt van az sokat jelent itt még! De nagyon remélem, hogy igazad lesz! Mert nem szeretnék igazából mindenből újat venni! Mert őszintén kiságyat max fél évre vennék szerintem...és kölcsön én nem tudok senkitől kérni! :cry:
Szóval én most nézelődök, ötleteket gyűjtök, és reménykedek, hogy az én okos nagy lányom augusztusig kimászik a kiságyból és a babakocsiból :lol:
Ha nem, akkor meg be kell szereznem egyet! Mert azt meg nem akarom, hogy aznap rántsam ki belőle! Minimum egy hónappal elötte, hogy ne érezze azt hogy neki azért kellett kiszállnia, mert jött a kistesó és neki kell! :?

Szerencsére nekem a dokimnak van uh gépe! Bár ő csak 4+1x fogja használni, azt mondta, tehát nem minden hónapba! Most előszőr hogy lássa jó helyen van-e és a szívdobogás megvan-e!

Kornéllal mi volt a gond szülés közbe ha nem vagyok túl indiszkrét? De ne válaszolj tényleg ha nem akarsz! :roll:

Én egyébként nagyon félek a skorpiótól....
Kyra majdnem kos lett az a másik amilyen babát nem akartam! De szerencsére pár órával előbb született, így még halak lett :lol: Bár az aszcendense skorpió... :lol:

Katica, köszi a bókot, már ami a kislányomat illeti! :D

KépKép
KépKép
 
 


Akira, igazad van, tényleg sok ilyenkor még az 5 hónap. Tényleg hamarabb kell elkezdeni az átszoktatást, mert nem elég neki, hogy elveszi egy új kis valaki az anyukáját, a kiságyát, még a babakocsiját is? én is ettől tartok most.
Szülésnél derült ki, hogy nincs már magzatvíz, ami hetekkel előtte felszívódott, cseppenként kijött, meg a méhlepény is teljesen el volt halva, ezért nem nőtt hetek óta (2670g), plusz 2x volt a nyakán a köldökzsinór. Amiért császár lett, az az, hogy nem tágultam, csak 1 ujjnyit 16 óra alatt, és NST-kor lement a szívhang 50-60-ra fájás alatt. Nem bántam a császárt, hiába mondták, hogy így csak ajándékba kaptam egy gyereket, sztem nem így van, majd a másodikat... :) azt tényleg úgy kapom szülés szempontjából.
Neked miért lett csaszi?

Kép
Kép
 


Dalminha,
hát igen jó sokat vártunk ezekre a csíkocskákra :lol: az első napokba vittem magammal munkába is őket...muszály volt tudnom hogy nem csak álmodtam :oops: :D Ti lányok-és mostmár talán én is-nagyon szerencsésnek érezhetitek ám magatokat. :wink:
Akíra
én is tartottam a skorpióktól eddig. :lol: kissé labilisnek,kiszámíthatatlannak ismertem meg a jegy szülötteit...de győzetek meg hogy ez nem így van :wink:

 


(((((((Dalminha))))) nagy harc lehetett...teljesen igazad van!Lényeg hogy minden rendben legyen, kit érdekel utólag a "hogyan"?

 


Hát elég brutál ez, hogy elmegy a magzatvíz és nem veszik észre! Hihetetlen! :shock:
Kyra nem akart kijönni! Nem tágultam egy pindurkát se, az oxitocinon meg vígan kacagott! A doki már nem akarta elhinni, hogy egy deka fájásom sincs pedig derekas adag oxitocint kaptam! Hát egész napi oxitocin után jött a kézi vizsgálat....tiszta zöld magzatvíz....irány a műtő...Kyra derekára tekeredve kétszer a köldök zsinór! Szóval ez se volt egyszerű, de a tied ijesztőbb! :shock:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Gyerekek nagyon szépek! :D És a tesztek sem kevésbé. :lol:
Szerintem meg Judit gyerekei nagyonis hasonlítanak. :wink:

Akíra,
A fiam másfél éves kora óta „nagyágyban” alszik és imádja!
Én fellépőt vennék, aztán ha nem jön be, még mindig ráérsz kocsit nézni, nem?
Én jövő hónapban már 32 leszek. Hurrá, rangidős vagyok. :shock: És kos! :lol: Skorpió aszcendessel. :lol: :lol: :lol:

Katica,
Nekem is van már egy skorpióm, szerintem nagyon jól jártam vele. :D Szerintem Neked is bejön majd. :wink:

KépKép
 
 


Húh, pörögnek itt az események! Mindenkinek a férje kosár meccset néz? :lol:

Kos, skorpió....nem szóltam egy szót se :oops: :lol:

Na, akkor ha már ilyen nagyon ügyes egy másfél éves gyerek akkor most már egyre jobban hiszek benne, hogy menni fog ez nekünk is :lol:
A testvérfellépőt néztem én is, csak gondoltam ősszel...talán még rosszabb! Mert nyáron talán jobban lenne kedve mászkálni, de télen....hát majd meglássuk! Várok nyár végéig és akkor meglássuk, hogy hogyan viszonyul a babakocsihoz! Remélem utálni fogja :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Akíra,
az enyém igen. :D Sport 2.

Amúgy tényleg Kyrától függ a kocsi, én ha a nyári baba megmarad vettem volna tesókocsit (tudom az előbb pont nem ezt írtam :oops: :lol: ), mert a fiam a mai napig szeret babakocsizni, bár mostmár azért inkább motorral mászkálunk, de ha tudom, hogy tuti el fog fáradni, akkor viszünk kocsit, én nem cipelem a 12,5 kilóját. :oops:

KépKép
 
 


Az én férjem a gyerekkel pókerezik. :)
Katica, üdv itt!!Gratula a tesztekhez!!Miből gondolod, hogy ikrek lehetnek?Az inszem miatt?
Dalma, sajnálom a negatív élményeket...most egy szuper szülésnek kell jönnie!! :) Hál'Istennek nekem mindhárom hüvelyi úton született, remélem a jövőben is így lesz...mindenesetre emelem kalapom a császárosok előtt. (persze itt nem azokra gondolok, akik direkt előre kérték...)
Lányok!Megmondom őszintén, én NAGYON félek a skorpió-jegytől, akiket ismerek...hááát...Dreika, Dalma, meséljetek!!A sk. babák nyugisak, jó alvók??Milyenek?? (még az oroszlánoktól tartok...)
 


Sziasztok!

A héten csak ritkán tudok majd jönni, mert egész héten 6-ig túlóra, meg szombaton is, az éves beszámoló miatt... :evil:

A tábliba beírnátok, hogy 31 vagyok, és Miskolcon fogok szülni!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Judit,
én pont attól félek, hogy mégegyszer nem lehet ekkora szerencsém. Nemrég hallottuk egyik ismerős gyerekét úgy igazán hisztizni, akkor állapítottuk meg, hogy a fiam ilyet még nem is csinált.
Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba volt, kb. 3x sírt össz-vissz. Ami volt az az, hogy 4 hónapos korától 10 hónapos koráig minden etetéshez fejtem és kiskanállal volt csak hajlandó megenni. Aztán jött neki egy újabb katt, hely de jó is szopni és majd 2 évesen én vettem el tőle a cicit. :)
A dackorszak eddig elkerült minket, kicsit irígy lett most, de gondolom ez ebben a korban nem a csillagjeggyel függ össze.
Nagyon öntudatos, saját akarattal rendelkező örökmozgó, de nagyon együttműködő, barátságos, imádja a társaságot, szereti produkálni magát.

Teli tudnám írni az oldalt, szóval én örülök egy újabb Skorpiónak. :wink:

KépKép
 
 


Jó reggelt!

Hát remélem, hogy tényleg jó ez a skorpió jegy és nem fog az őrületbe kergetni :lol:

Ditta, beírtam az adatokat! És vigyázz magatokra! Dolgozz sokat de csak okosan :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Judit, Amit Dreika írt a fiáról, pont azt tudom én is mondani. Kisbabaként kedves, bújós, nem sírós, csak akkor jelzett, ha éhes, de akkor is csak kicsit nyüsszögött! Szépen aludt éjjel, csak szopi volt 2x fél óra, de nem volt sírás sem előtte, sem utána. Nappal nem volt nagy alvó, csak babakocsiban, és csak ha az ment. Most sincs hiszti, gyerekek között van minden nap, mert nálunk a házban (4-es sorház) négy gyerek van vele egykorú, de velük is jól elvan. Együtműködő evésnél, fürdésnél, öltözésnél, játszásban, szóval tuti kiscsávó :) Ja, de tisztában van magával, kis öntudatos!
A férjem keresztfia is skorpió, ő ugyan ilyen volt kiskorában, most 14 éves , de elég kezeletetlen, bár ez a nevelésnek köszönhető.

A szülésre nem gondolok vissza negatívan, mert tényleg mindent elfelejttetett velem ez a kismanó, és ez nem túlzás. Tudom, hogy rossz volt, és féltem, de nem emlékszem, hogy hogyan éreztem akkor. utána érdekes módon nem is fájt a vágás, csak húzódott, de kb két hét alatt be is gyógyult teljesen.
Üdv, megyek vasalni!
Dalma

Kép
Kép
 


Ha a gyermek a SKORPIÓ jegyében született



október 23. – november 22.





A Skorpió baba



A Skorpió baba egyénisége korán megnyilvánul. Csecsemőként makacsságával hívhatja fel magára a figyelmet. Ez azonban nem tekinthető egyértelműen negatív tulajdonságnak, hiszen nemcsak akkor kitartó, amikor nem akar valamit megtenni. Fáradhatatlanul képes próbálkozni például egy számára új mozdulattal vagy az építőjáték összerakásával. Etetése olykor embert próbáló feladat lehet: hol farkasétvággyal kebelezi be táplálékát, hol pedig nem hajlandó elfogyasztani kedvenc ételét sem. Ezzel egyfajta érzelmi próbának veti alá szeretteit. Mivel a szeretet ennyire fontos számára, igen féltékenynek mutatkozhat, ha például testvére születik. Nagy gondot kell fordítani arra, hogy ilyenkor is elegendő figyelemben részesüljön. Magas energiaszintje okán szinte a végtelenségig képes fárasztani családját, ezért ajánlatos rendszeres testmozgási lehetőséget biztosítani számára. Rajong a lubickolásért, alig várja az esti fürdést. Kedvenc játékait még a kádba is magával viszi. A strandon vagy a tengerparton van otthon, ott az ő igazi világa. Egész nap képes eljátszani a sekély vízben. Szereti, amikor körülötte zsong mindenki, élvezi a családi együttléteket. Szívesen veszi, ha gyengéden bánnak vele, egy-egy hangos szóra elsírhatja magát. Szeretteihez szenvedélyes odaadással ragaszkodik. Igaz, akiben csalódik, azt hasonló intenzitással képes elutasítani. Kiengesztelni korántsem egyszerű, mert sérelmei hosszú távon is intenzíven élnek benne.



A Skorpió gyermek



Gyermekként nagyon eleven, pajkos. Mivel kíváncsisága határtalan, mindent szét kell szedni, össze kell törni, hogy megértse a lényegét. Ne legyünk vele se túl szigorúak, se túl engedékenyek. A legkisebb hibát is kihasználja. Nem könnyű megtudni, mit forgat a kis fejében, hisz egyik szembetűnő tulajdonsága a zárkózottság. Titkait, vágyait féltve őrzi, és nem állhatja, ha azokat bárki is ki akarja fürkészni. Ez kissé nehezen kiismerhetővé teszi. Ha faggatják, csak még elszántabban hallgat. Ahhoz, hogy kitárulkozzon, bizalmat kell benne ébreszteni. Távollétében ne turkáljunk a holmija között, tartsuk tiszteletben birodalmát. A zárkózottságra való hajlam felnőttkorban komoly bajokhoz, szükségtelen szenvedésekhez vezethet. Ösztönösen ráérez a dolgokra, ezért nem lehet becsapni. Nem könnyű zavarba hozni, mégis finoman kell vele bánni. Figyelmes, öntudatos, kissé tartózkodó. Szívesen kezdeményez játékot családi körben. Ha érzi, hogy szeretik, akkor igyekszik visszaadni a szeretetet, vagy legalábbis jelét adni ragaszkodásának. Ha a Skorpió-gyermeknél valami nincs rendben, feltűnően csendes lesz, talán még kedvenc ételét is visszautasítja. Mindig bátorítsuk arra, hogy öntse ki a szívét! A fiatal Skorpió igényli a vonzó elfoglaltságokat, ezért olyan hobbira beszéljük rá, amelyben kiélheti érzelmi és fizikai energiáit. A hasznos időtöltés megtanítja arra, hogy erejét egyenletesen használja fel. Ha a környezete megfelelő, jó tanárok és barátok irányítják, akkor a tanulás terén nem lesznek problémái. Ellenkező esetben kis ördögfiókává válik, és változó eredményeket mutat fel: egyik nap kitűnő, másik nap elégtelen osztályzatokat hozhat. Kedvét leli abban, hogy megjátssza az ostobát vagy az okosat. Ezt a problémát úgy tudjuk kezelni, ha fegyelemre tanítjuk. Igyekezzünk rávezetni arra, hogy erőfeszítés nélkül semmire sem viszi!



A Skorpió kamasz



Kamaszként lázadása heves lehet. Viselkedjünk úgy, hogy ne tápláljuk harciasságát! Imádja, ha mondandóját figyelembe veszik, ezért a lehető legtöbbet beszélgessünk vele. Mindent kifogásolhat: a környezetében levő személyeket, az iskolát, stb. Szexuálisan általában korán érik. Erről beszéljünk vele nyíltan, de ne hozzuk zavarba! Ha kifogásunk van a viselkedésével kapcsolatban, mindenképpen négyszemközt beszéljük meg vele, mert egyébként sérelemnek veszi, és nehezen bocsátja meg.



Jelképvilága:



* Uralkodó bolygója: Plútó
* Eleme: víz
* Fém: vas és acél
* Drágakő: a szivárványszínekben játszó opál
* Kedvenc színei: sajátságos kapcsolat fűzi a sötétvöröshöz és a gesztenyebarnához
* Virágok: a sötétvörös virágok, különösen a gerániumok, a rhododendronok, valamint a Kos virágai



Erősségei:



* Energikus és szenvedélyes
* Lobbanékony és intuitív
* Céltudatos és erős akaratú
* Kevéssé befolyásolható
* Elemző és intuitív elme
* Elragadó és vonzó



Gyengéi:



* Bizalmatlan és agresszív
* Nem szereti megfogadni a tanácsokat
* Zárkózott és csökönyös
* Szereti a bonyodalmakat
* Féltékeny és haragtartó
* Mániákus és rögeszmés



A jótündérek ajándéka: Igazi megérzések, jó szándék, ami a környezetét mindig lenyűgözi.



Álma: A nagy szerelem, valamint a világ számára hasznosan élni.

KépKép
KépKép
 
 


Húh, hát azért látszik, hogy Kyra skorpió aszcendesű! Csomó minden tök igaz rá! :shock:
Remélem nem baj ha bemásoltam, csak úgy láttam érdekel titeket is! :D

KépKép
KépKép
 
 


Ja, és egyébként a szülésemre én is pozitívan gondolok vissza! Bár féltem és rossz volt, hogy hirtelen kellett császározni, és nem voltam rá felkészülve, de tényleg kárpótolja az embert a baby :)
És az meg, hogy császár után mennyire nem tud mozogni az ember és milyen rossz, szerintem nem igaz! Legalábbis én tök jól voltam! A dokim meg is kérdezte másnap mikor bejött a szobámba és látta, hogy én törökülésbe csücsülve babázok, hogy engem nem tegnap este műtött meg? :shock: :lol: Hát szóval én jobban mozogtam császáros létemre mint sokan akik normál úton szültek, és pedig mindíg azt mondják, hogy a császárosok vánszorognak...hát én nem vánszorogtam :lol: Ugyhogy felőlem jöhet a következő császár is :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Akira,
A horoszkópban szinte minden igaz ránk, kivétel az evés, mert az mindig farkasétvággyal történik, és mindig örül a kajának, de nem látszik rajta, mert reggeltől estig fut, még a motorra sem ráül, hanem vezeti és fut vele : ) majd teszek fel ilyen képet is!
A császár után én is másnap az ágyon ülve szoptattam, sétáltam a babával, míg természetesen szülő társaim kis terpeszben járkáltak, szóval nem rosszabb a "sérülés"... :)
Felőlem is jöhet... :)

Kép
Kép
 


Ja, te kerestél örök naptárt? Nem tudom a dokinak ilyen van-e, de találtam egyet:
http://www.elevit.hu/site/im_pregnant.php?page=6

Kép
Kép
 


pont ezt kerestem! Köszi :D

KépKép
KépKép
 
 


Akíra,Dalminha,
jó hogy ilyen pozitívan írtok a császárról! Így már nem is tűnik olyan vészesnek.

Hát azt mindenesetre leszögezhetjük hogy egy skotrpió gyermek mellett unatkozni nem lehet. :lol: Bár az aszcendes még azért sokat fordíthat bárkin. :P De olyan szépeket és szeretettel írtok a kis skorpióitoktól hogy már 1általán kicsit sem bánom...(és hát ha belegondolok a mi kicsiként 24 hónap után harcolta ki magának az életet és csak neki sikerült az, ami több millió tesójának sohasem...szóval nagy harcosok kétség kívül)

Jó ez a naptár is.És asszem én vagyok a rangidős :oops: 32 múltam.
Judit
igen az inszem miatt lehetséges az ikerhad. :lol:

 


Katica, tök jó lenne egy iker pár :)
Én is nagyon szeretnék! De sajna nekem semmi esélyem erre! A családunkba közel távol nincs egy se, és hát természetes úton fogant...szóval ki kell, hogy éljem magam más ikerbébijével :lol:

Hát az aszcendens tényleg sokat számít! Kyránál legalábbis tényleg! Mert Kyra halak, de nem sok halak vonást fedezek fel benne, viszont skorpiót annál inkább, ami pedig csak az aszcendense :lol:

De hát én úgy gondolom, hogy a gyerekek választanak minket, és ha hozzánk skorpió bébik jönnek akkor annak megvan a magyarázata! Annak így kell lennie! Én sokszor mondtam már Kyrával kapcsolatosan, hogy én a kis nyugodt természetemmel, ilyen gyerekre tuti nem számítottam mint Kyra! Sok türelem kell hozzá, mert végtelenül aktív, és akaratos, hisztisen földhöz vágós tipikus első gyerek...pedig nem is igen kényeztettük...de hát nekem türelmem nem sok, ugyhogy evvel tuti azt akarták nekem üzenni az éteren keresztül, hogy türelmet kell tanulnom, tuti ezért kaptam én Kyrát! És biztos vagyok benne, hogy skorpió kistesót is okkal kapok :)
Remélem senki nem néz most hülyének ezért a gondolatmenetért! :oops: :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Látom kitárgyaltátok a horoszkópot! n is féltem, mert nem ismerek egy skorpiót sem. De megnyugtatott amit írtatok.

Én ma és holnap pihizek, mert nem tudok járni, annyira bedurrant a derekam. :evil:

Kép
Kép
 
 


Katica, üdv itt!

Harivera, várjuk a híreket!!

Kép
Kép
 
 


Akíra
én is hiszek abban hogy minden okkal történik! :wink:

 


Húú, ikerpár másodiknak nem semmi lenne... :) akkor ide kéne költözni valami nagyszülőnek, és attól befonnám a szemöldököm.

Gabi, a terhességtől van oda a derekad? vagy amúgy is fájni szokott? Az nagyon kellemetlen, nagyon vigyázz magadra, mert nagy pocakkal nem könnyű amúgy sem, hátmég ha fáj derekad. Nézesd meg szerintem, mert lehet valami elcsúszott porc, amit pill alatt rendbetesz az orvos!
Hariverát láttam egy másik topicon, ott feltette a zebrás teszteket! :)
Arra, hogy nem lehet unatkozni skorpió gyerek mellett, nem mindig van így, mert Kori imád egydül játszani, megható, ahogy énekelgetve tologatja a kisautóit, vagy nézegeti a könyvet. Sokszor volt olyan hogy ha leültem mellé, elvonult kicsit odébb, hogy ne zavarjam! Ez a skorpiós zárkózottságnak tudható be. :)
puszzi

Kép
Kép
 


Hahó! Ma mindenki korán feküdt? Eddig bírtam ébren! Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de nem tudok reagálni a mai termésre, annyira fáradt vagyok...
Most másfél hétig nem leszek :( , a férjem meglepett és befizetett kettőnket egy szép útra... :) Egyik szemem sír, mert hiányozni fognak a gyerekek, a másik meg nevet, mert jó lesz pihenni kicsit...
Nagyon vigyázzatok magatokra meg a babákra!!! Hiányozni fogtok... :(
Judit
 


Sziasztok!

Hát tegnap este nem volt itt senki? Mindenki a lostot nézte? :lol: :wink:

Judit, pihenj sokat, vigyázz magatokra, és próbáld meg élvezni a "nyaralást" gyerekek nélkül is! Tudom milyen nehéz, én is tiszta kattant vagyok ha valamiért akár csak egy napig is nem látom Kyrát! De most rádfér ez az utazás, egy ideig aztán ugyse mész megint sehova, hisze egy bébit nem könnyű otthagyni akár csak pár órára se :)

Gabi tényleg nézesd meg a hátad! Bár nekem a terhesség elött se volt tuti, most se az! Terhesség alatt néha meg tudtam volna halni :shock: Terhesség után meg néha ügyeletet kellett hívni hozzám :? Szoptatni is csak 4 hónapig tudtam mert utána olyan erős fájdalomcsillapítót és gyógyszert kellett szednem! Remélem most nem így lesz! De tényleg menj el, hátha te nem jársz így!

KépKép
KépKép
 
 


Szia dreika!

láttam , te már idekerültél :D
remélem én is nemsokára csatlakozhatok!
ti mikor kezdtetek újra próbálkozni, és mennyi
idő alatt jött össze??
pusza, eszti
 
 


Sziasztok!

Eszter,
írtam a másikra. :wink:

Vagyok, olvasgatlak Benneteket, nagyon várom a szívhangot, mert addig nagyon félek még ... :roll:

KépKép
 
 


gondoltam ide is írok dreika..hátha ezt tööbbet nézed!?pusza,eszti
dreika...miért kaptál clostit???
KI az orvosod??hol??
neked az első gyereked is clostival fogant?? vagy csak most
a másodiknál merült fel??és miért,...
én már ötödik hónapja várok,...és most tök bizonytalan vagyok
nekem tényleg minden !! immunpaneltől echo hsgig mindent átnéztek...szóval minden ok volt...
a hormonprofilokban volt annyi , hogy a prolaktinom egy kicsit magasabb volt, erre kaptam bromocriptint...,azt most negyedre csökkentettem...de a többi hormon teljesen! rendben volt!
44,5 progi...stb...
na, a második hormonprofilon viszont a progi 7,7-es lett, a prolaktin lement...
folytatom, csak kakilnia kelll..
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron