Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ancsa! :lol: Üdv itt és gratula! Nekünk is két évbe tellett összehozni a Kisbogárkánkat...szintén meddőségi + inszem.Melyikbe jártatok?
Mariann!
Nagyon drukkolok, biztos látszik már holnap a pzsákocska! :wink:

Dalmi (hívhatlak így?) kitartas rókakomához...szedsz valami vitamint? OLvastam hogy a gravidától sokan hánynak.
Nekem is tudják melóba és az én családom...apa még titkolózni akar a saját famíliájában.Pénteken megyünk a Kaáliba és ha minden ok. akkor az Ő szüleinek is bejelentjük.

Ti milyen vitamint szedtek lányok? Én hipp vitalt iszom reggel, este vacsi után pedig még egy fél Eurovit folsavat.
Ja és a cicifeszkón kívül most nekem sincs tünet...pedig a tesztelés utáni napokban nagyon szagérzékeny voltam,de elmúlt.

Sensimilla,
hogy vagy? Remélem elmúlt a szivárgás.

 


Szia Akira!
Ha jol emlékszem látalak a schöpfis topicba! Ott szültél?
Ha igen akk van egy rossz hirem állitolag most 31-gyel bezár :(

Kép
 


sziasztok!

Ancsa! Üdv közöttünk, és gratulálok a babyhez. Látod, ő tudta, hogy mikor akar jönni, és most ott van a pocidban. :) További gondtalan hónapokat kívánok!

Ditta! Ne aggódj, sokan hányinger nélkül vészelik át a 12 hetet, és minden rendben a babyvel. Én csak örülék ennek. És még csak 5+2 vagy, még símán beköszönthet Vuk, nagyon durván is. Én is csak most a hétvégén kezdtem jobban érezni, és ma 6+1 vagyok. Idáig volt vm néha délutánonként, de inkább azt mondanám rá, hogy semmi. Én már átéltem a durvábbik fajtát, amikor reggel és este rendszerben minden nap, sírásig fajult a helyzet, Vuk-kal is találkoztam nem egyszer. Hát mit mondjak, elcseréltem volna a semmiért szerintem bármi áron.

Marianna! Köszi, hogy érdeklődsz! Hát azt hiszem minden Ok már. A barna is abbamaradt....jó, egy alig észrevehető foltot láttam ma reggel törlésnél, de nagyon kellett néznem, hogy az most a barna vagy a pisi színe. (bocs :) ) A görcsnek sincs semmi jele az "incidens" óta. Azért alig várom, hogy holnap meglássam a picúrt. Remélem kalimpáló szívvel, és nővér mosollyal. Nagyon remélem, hogy minden rendben. Tegnap délután megcsináltam az utolsó megmaradt tesztemet is, és szép erős lett. Mondjuk, tudom ez nem jelent semmit, mert ha baj van, a hcg akkoris lassan ürül. De azért nézzük a jó oldalát. :) A hányingeremben nagyon bízom, mert ma jobban érzem, mind bármikor, reggeli rosszullétem nem is volt még, csak délután vm halvány. És most hullámokban jönnek rám, néha elég erősen, hajnalban is vm ilyesmire ébredtem, de visszaaludtam. Ez jó jel nem? Ha baj lenne, akkor péntek óta csökkentek volna a hormonok annyira, h ne felerősödjön, de elmúljon a rosszullét...nem???

Katica! Köszönöm neked is az érdeklődést! Egyel feljebb kifejtettem a helyzetet, úgy tűnik minden ok! :) Én az elevitet ajánlom neked. Itt nálunk is ugyanolyanok vannak, csak ugye más a neve. Ebben van folsav is, nem tudom az elevitben van-e. De az biztos, h az elevit jó magzatvédő vitamin. Én is ilyet szedek az itteniekből. Én még szedek omega 3 kapszulát is, direkt terhes nőknek valót. Úgy látom otthon ez még "nem divat", de itt nagyon szajkózzák. Agyfejlődésben segít állítólag...mármint a babáéban. :wink:

Köszi mégegyszer mindenkinek az érdeklődést! Vigyázatok magatokra!

Sensi és Beenie

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 

 
 

Ja és Dalma!(bocsi)
Igen, remélem én is, hogy vm ilyesmi lesz csak a dologban. Sok erőt a rókákhoz, de már csak 6 hét kb!!! Asszem én is elkezdem kergetni őket mostmár... :?

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 


Sziasztok nem sok időm van, csak jöttem bejelentkezni, hogy minden ok velünk csak családi köszöntgetések tömkelege van a hétvégén nálunk így nem igen jut időm két vendégsereg közt géphez jutni :lol:

Üdv az újaknak :)

Marianna, igen a Schöpfibe szültem, és tudom, hogy bezár, mennek át máshova! Amit én nem tudok megfizetni, ugyhogy már kerestem másik dokit magamnak legnagyobb bánatomra! De a mostani nagyon alaposnak tűnik, rendkívül szinpatikus, és a Péterfybe viszi szülni a kismamáit, ami egy jó kórház, nagyon kultúrált és a császárnál az apuka is ott lehet ami nem elhanyagolható szempont nekem :wink:

Holnap ha több időm lesz jövök és mindent visszaolvasok! Na meg hozom a friss táblát! Ha valakinek van új adata (pl. az újaknak :wink: ) akkor azokat kérem addig :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!köszi a sok gratulációt!és viszont nektek is.

Katica!
Mi a Nyírőbe jártunk, a Fülöp dokihoz.nekem őt ajánlották,és tényleg egy nagyon aranyos nagy tudású ember.fiatal még,de nagyon ott van a pályán.előtte 2 orvoshoz jártam,de egyik se mondta meg konkrétan,hogy mi a bajom.neki vittem az összes leletem, és érdekes módon egyből tudta hogy mivel kezdjen el kezelni.meg is lett a hatása:-)))).

Ditta! nemrég már volt hányingerem,azóta se tudok a kajára nézni!
Vendég
 


Sziasztok!

Sensie,
Örülök, hogy nincsen azóta görcs és jobban vagy, de azért azt nem értem, hogy ha ezekkel a tünetekkel bemész a kórházba és nem csinálnak egyből egy UH-ot, akkor mikor??? :shock: Mi nekik a sürgős eset? :roll:
Holnap ha van híred gyere!

Dalma,
Nálunk még senki nem tudja, amíg nincsen szívhang nem is szeretnénk senkinek elmondani. A fiamat is tudtuk a 10. hétig titkolni, csak aztán már látszott.

Ancsa,
Szia, de szép a történetetek. :)

Marianna,
Persze, hogy szorítunk, cserébe én is azt kérek, én is holnap megyek. :D

Katica,
Én a missed ab-om óta Elevitet és folsavat is szedek.

KépKép
 
 


Sziasztok!
Katica, Elevitet szedek, de nem hiszem, hogy attól van a hányinger. Bár ki tudja.
Sensie, Hát remélem csak a 12. hétig lesz rókabuli a wc-n, bár nem bízom már ilyenekben, Kornéllal a 18.-ig volt. Aztán jött más... :) holnapra drukk!!!
Ancsa, Gratula a magzatocskához! Pajzsmirigyedet figyelik? Szedsz L-thyroxint? Ebben a témában otthon vagyok, mert nekem is az van kb 5 éve. Nekem is azt mondták, hogy ez a terhességgel összeegyeztethetetlen, aztán már harmadszor vagyok terhes, abból egy gyermek eddig, az első nehezen, a másik kettő rögtön összejött. Szóval nem hiszem, hogy így lenne. Láttam, hogy a Nagy gyerekeid között kicsi a korkülönbség. Nyugtass meg, hogy jó így! Picit félek, hogy "elhanyagolom" a nagyot! Most is néha rámtör a lelkifurdalás amikor belenézek a szemecskéibe!
Dreika, Én képtelen vagyok titkolni, amúgy is rám van írva, és ha kérdezik, nem mondok nemet! :wink:
Mindenkinek kellemes hétvégét, megyünk mindjárt babalátogatóba a szomszéba. 2 hónapos a kislány, eddig dugdosták előlünk, nehogy valamit elkapjon. Elég hülye hozzáállás!
Dalma, (vagy Dalmi :) )

Kép
Kép
 


Dalma!

Tényleg kicsi a korkülönbség,de ez nem számít sokat.nem veszekednek se többet,se kevesebbet,mint más nagyobb korkülönbséggel élő testvérek.ne legyen lelkiismeretfurdalásod,mert amennyit szeretné,hogy törődj vele,azt úgyis kierőszakolja,nálunk legalábbis így volt. A pajzsmirigyemre én Euthyrox-ot szedek,napi 1-et.és azt mondta a doki,hogy végig szednem kell.
Vendég
 


Sziasztok!

olvasgatom kinek milyen (tünetei) vannak. Nekem hány ingerem nincs viszont folyamatosan pisilnem kell kb 15 pecenként. Van vki igy vele?

Kép
 


Helló!
Ancsa, üdv közöttünk És gratula !!!!

Dreika, Mariann, drukk holnapra!!!

Dalma, mi is elmondtuk,mert annyira örülünk, hogy nem tudjuk magunkba tartani a hírt!!!

Mariann, én 1-2 óránként járok ki. Eddig csak naponta 1*-2* kellett. Most sűrűbb.
És mellé elég sok fehér folyásom van.

Nem tudom kibirom e 18.-áig. Annyira izgulok rendesen fejlődik e. Én elevitet+folsavat(3mg) szedek. De folsavat nem mindig.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm úgy hogy nekirugaszkodok, és visszaolvasok, és próbálok mindenre reagálni :)

Gabi, örülök, hogy minden rendben van veled! Az első uh kép :) Olyan jó! Egyre több lesz :)
Gyönyörű kis pöttyöd van :)

Dreika, holnap mész dokihoz! Tök izgi! Nagyon kivácsi vagyok, hogy mit lát majd :) Lesz-e már szívhang, vagy még csak petezsák?

Tabati, és mindenki, nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat a szurkálással kapcsolatba, most egy kicsit azért megnyugodtam! De persze teljesen csak szerdán fogok megnyugodi ha már látunk legalább egy méhen belüli petezsákot :)

Sensi, azért nem semmi! Hát én ezért mondtam nővéremnek, hogy jöjjön majd haza gyakran ha terhes lesz mert rémálom a kinti terhesgondozás! Mi a sürgős eset? Ha a vérzés nem az? Nekem Kyrával este 9kor volt vérzésem a 12.héten és a dokim kiugrott az ágyából és a magánrendelőjébe fogadott! Nem hogy majd hétfőn! Addig el is patkolhat az ember ha baj van! Na de lényeg, hogy minden ok úgy néz ki! Drukkolok neked holnapra, írj majd hamar, hogy mi volt! Próbálj pihenni sokat!

Elmondani mi csak a közeli családtagoknak mondtuk el egyenlőre! Szívhang nélkül még nem akarom szétkürtölni! Majd utána!

Ancsa, nem semmi a történeted! Nagyon örülök, hogy 2 év után összejött! Gratulálok! Azt hiszem én is sírtam volna :)

Dalmi, kitartást Vukhoz! Nem sok van már hátra!

Tünetek, nekem azóta semmi! Se szurka, se hasfájás, se Vuk, se mellfeszülés….már most meg ezen aggódok, hogy minden abbamaradt…
Ja, de a pisilés minimum 1x óránként az megvan! Éjjel is….

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok.
Lányok én ezt ma reggel csináltam de nem reménykedek még majd ha a doki rámondja a gratut. És piszkosul fájnak a melleim. Átsugárzik a hónaaljam felé és majd leszakad. És reggelente fémes íz van a számba de nagyon.
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Szia Vera!
Én ezt nem értem, láttalak egy másik topicban, hogy konkrétan 2 csíkosak voltak azok a tesztek, most meg nagyon halvány, de van vonal, és ez a lényeg!
Dalma

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hoztam a heti táblát, de mindenki jelezze a változást, főleg, hogy többen megyünk a héten dokihoz, ha mond valami újat, hét vagy bármi változást akkor szóljatok :wink:

Harivera, nagyon örülök ennek a tesztnek! Remélem ez már csak erősödni fog! Mikor mész dokihoz? Ez olyan izgi! :D

Dalmi, azt hiszem ez azért van, mert az előzőek LH tesztek voltak, amit jósként használt, és azok már erősebben mutatták, ez viszont ugye hcg teszt és ez még csak halványan jelzi, de jelzi :)

Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Harivera, halk gratula!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Akira, mi az az LH teszt? Én egy PG 53 nevű termékenységvizsgálót ismerek, ami használata kimutatja mikor van peteérés, de én ezt kb 6 hónapig használtam 3 évvel ezelőtt, és amikor eldobtam, akkor fogant meg az első terhességem.

Kép
Kép
 


Dalminha, az Lh teszt olyan mint a PG 53, csak az ugye egy mikroszkóp (nekem is van) ez meg egy kazettás vagy csíkos teszt, mint a hcg teszt! Vizeletből mutatja ki a peteérést! Mert ugye olyankor az Lh szint növekszik bennünk! A PG 53 is az LH növekedést mutatja!
És az LH tesztet lehet használni jósló lesztnek is! Ha reggeli vizeletből csinálod akkor jósló teszt, ha délután akkor pedig Lh tesztként, peteérést kimutató tesztként működik!
Remélem értelmesre sikerült, nem voltam túl összevissza! :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Köszi, így már érthető. Kyra is alszik? Kornél 6-kor kelt, és kidőlt fél 12-re :) most enyém a net!!! Hurrá! Tegnap megcsináltam mindent, főztem, vasaltam, úgyhogy nem maradt mára semmi fontos dolog, végre pihizek!

Kép
Kép
 


Tegyél fel képet Kyrusról! :)

Kép
Kép
 


Irigykedek a pihi miatt :D

Kép Kyráról? :roll: Mindjárt keresek :)

Kép Kép

egy csokis-maszatos és egy vicces :D

KépKép
KépKép
 
 


Akíra, Kyra egy tündér!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Töviről-hegyire végigolvastam a topicot.
Mindenkinek gratulálok, és problémamentes babavárást kívánok!

Óvatoskodva regisztráltam, hisz' most lehetek még csak 4. hetes "babás". Az utolsó menszeszem január 10-14. között volt, s a párommal először február 10-én voltunk együtt védekezés nélkül.
Nem jött meg a mensim, amikor ideje lett volna, így vettem március 04-én egy tesztet, ami pozitív lett. - Ezek szerint rögtön az első próbálkozások egyikén megfogant a baba?! - Másnap fel is hívtam az orvosi rendelőt, szerettem volna minél előbb megerősítést nyerni. Azonban miért is ne, pont most van szabin a dokim, és csak március végére tudtak volna időpontot adni. Összeszedtem minden bátorságomat és bejelentkeztem egy másik orvoshoz, akihez rögtön 07-ére kaptam is egy találkát. :)
Megvizsgált és vaginális UH-t is végzett. A "diagnózis": Megnagyobodott uterus cavumában egy 9x5.6mm szabályos petezsák látható, fundusban jó helyen. Subcharialis haematomára utaló jel nincs. Embrio még nem ábrázolódik. Biometriai adatok alapján Grav. s. 5-6.
Elküldött vérvételre és 17-re visszahívott újabb vizsgálatra. Azt mondta, akkor már felkereshetem a védőnőt is, aki kiállítja a kiskönyvemet.
A kisdoki tett néhány próbát, hogy hátha meghallja a szívhangot, de miután nagyon picike még, nem volt hallható.
Az én számításaim szerint - a vizsgálatkor nem jutott eszembe, hogy mondjam az orvosnak mert teljes mámorban úsztam - nem lehetek több 4 hetesnél.
Az első két-három hétben olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni a mensim, olykor komoly, belenyilalló fájdalommal. Ehhez társult a mellfeszülés, mellbimbó érzékenység. Mostanra a görcsölés átment "izomlázszerű" alhasi fájdalomba, és megjelent némi émelygés is.
Ez lesz az első (remélhetőleg édes) terhességem. Hasonlóan Hozzátok (óvatoskodó) boldogságban úszok, nagyon izgatott vagyok, s persze megvannak a félelmeim. (Normálisak-e a fájdalmaim? A fiatal terhességhez mérten, nem túl nagy a petezsák? Volt egy balesetem évekkel ezelőtt, aminek következtében elhajlott a farkcsontom, s alaphelyzetben is borzasztó fájdalmakat szokott okozni, mi lesz ha el kezd növekedni a méh, a baba??? Nehogy kárt tegyen bennünk az az átkos csontcsökevény :shock: Az akkori nőgyogyim azt mondta, hogy különös figyelmet kell majd szentelni neki szülésnél, lehet hogy császározni kell majd.)
Sok-sok tisztázandó kérdésem lesz még a doktor bácsihoz...

Ahogy lehetőségem lesz rá, teszek fel én is képeket a tesztről, és ha jövőhéten tud nyomtatni képet az UH-ról a kisdokim, akkor azt is megosztom Veletek!

Zsé - Anita


Zsemlyécske, üdv köztünk :)

Akkor ti is ügyik voltatok, hogy rögtön elsőre összejött :)
Kb. annyi idős terhes lehetsz mint én! Mi csak február 10.én és 12.én voltunk együtt! :lol:
És igen, sajnos nagy eséllyel indulsz a császárra, de hidd el azt is túl lehet élni :)
De persze nem is biztos, hogy az lesz, ha jó dokid van és végig szemmel tart lehet nem is lesz olyan vészes ez a dolog és simán megszülheted! Szorítok neked, hogy minden rendben legyen :)

Nem akarsz feltenni vonalzót? Hogy mindenki láthassa hol is tartasz?
:D

KépKép
KépKép
 
 


Gabi, köszi a dícséretet :)

KépKép
KépKép
 
 


Közbe kitaláltam valamit!
Mit szólnátok egy ilyen újjításhoz? Mámint a kép a táblába? :lol:

Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, este visszaolvasok.
Szóval van egy 11mm-es petezsákom szikhólyaggal. Következő UH március 20, első terhesgondozás április 7. :D

KépKép
 
 


Akira! Tünemény ez a kiscsaj az a gyöngyös kép! :lol: :lol: :lol: Igazi kis művésznő.
Jó ötlet a fotó ügyes vagy..én is csinálok az én pöttyömről rögtön 1et.
Zsemlyécske
üdv itt.Normál hosszúságúak a ciklusaid?Nem lehet hogy korábban estél teherbe?

Valaki bíztatott az Elevitre feljebb, hát igazából én azért választottam a hippet mert az 100%-ban természetes az elevit meg szintetikus cucc.-de ettől persze még jó is lehet. :D

 


Akíra, köszönöm a bíztatást!
Nem néztem még vonalzó után..., így is nagy bátorságnak tartottam már egyáltalán regisztrálni magam és írni ide :oops:
Azonban csábít a vonalzós dolog is, talán 17-ét követően. :)
Néhány adat rólam is a táblázatba: 28 éves vagyok, a dokibácsi egyelőre nem nyilatkozott a szülés várható időpontjáról, talán jövőhéten. Eszter vagy Gusztáv lesz a név. - Egyelőre legalábbis bennük gondolkodunk. - Legközelebbi vizsgálat 03.17. A kórházat még nem tudom. :-) Bármi új infóm van, írom!

Dreika, felvételt is készítettek a kis petezsákról???

Zsé - Anita


Szió Katica! 35 naposak a ciklusaim, azonban azért gondolom, hogy nem lehetek több négy hetesnél, mert február 10-én voltunk együtt a Kedvesemmel először védekezés nélkül.
Hát, ezt az időpontot tekintve és számolgatva vélem, hogy nem lehetek 5-6 hetes babás.
:wink:

Zsé - Anita


Zsemlyécske, értem :lol: Nekünk febr.14.-én sikerült ez tuti, és így vagyok 5hetes 4 napos, múlt csütörtökön volt 5mm a petezsák,ezért gondoltam hogy esetleg több vagy.De nem akarok én lyukat -max. gyereket- beszélni a hasadba :P Kép

 


Katica, kezdek elbizonytalanodni. Ha február 10-én voltam együtt a Szerelmemmel, akkor ha kiszámolom a naptárban ma 29 napos a baba, azaz 4x7+1 napos. :)
Vagy nem jól számolok?
Ha Ti 14-én voltatok együtt, hogy jön ki az öt hét + négy nap.
Bocsi az értetlenkedésért... :wink:

Zsé - Anita


Katica, megvan, betettem ezt a képet is a táblába :)
Ha nem baj most megint nem töltöm fel, de legközelebb már bent lesz :) És mindenkié aki felteszi ide :)
Akkor lesz már igazán izgi mikor jól látszanak majd a kis drágák :)
4d képek :lol:

Mennem kell, de még jövök este :)

De Zsemlyécske, azt tudod ugye, hogy pont azért 2 héttel több a terhességi idő, a hét száma mert az utolsó menzidtől számolják!? :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Akkor jól gondoltam, hogy te a baba korát számolod és nem a terhességedét :wink:

KépKép
KépKép
 
 


:) Akíra, igen tudom. Vagyis úgy tudtam eddig, hogy ha nincs meg a konkrét fogantatási időpont, akkor ahhoz mérik.
Tehát hiába tudom, hogy előtte nem eshettem teherbe csak azon a napon, vagy azt követő napokon, akkor is úgy számolják?
Ez picit furi nekem. De így van, akkor kitisztul teljesen a dolog.
:)

Zsé - Anita


Igen így van :)

KépKép
KépKép
 
 


:-) Csak megvilágosodom lassan.
Köszi Akíra!

Zsé - Anita


Hiszen te se tudhatod pontosan a fogantatás időpontját, ha csak nem mesterséges baba :)
Hiszen hiába voltatok együtt csak 10.én akkor is lehet, hogy peteérésed csak 15.én volt, és ott várakoztak a kiskatonák a petére! Szóval a pontos fogantatás időpontja nem az együttlét időpontja, ezért csak ha mesterségesen fogant tudhatod :)
Ha néztél LH-t akkor kicsit könyebb a pontos dátumot belőni, de ott is lehet 1 nap eltérés :)

KépKép
KépKép
 
 


Remélem nem tűntem nagyon kioktatónak! Ha igen akkor bocsi :oops:
És szívesen :)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra, dehogy voltál kioktató. A "témában" zöldfülű vagyok, és köszönettel veszem a tájékoztatásokat, újdonságokat.
Biztos, hogy lesznek még igazán tudatlan, butuska kérdéseim, na de fel fogom tenni őket, hisz' a kétségnél nincs rosszabb.
És akkor is kifejezett örömmel fogadom majd a jóindulatú tanácsokat, írásokat.
:P

Zsé - Anita


Örülök, ha tudtam segíteni valamicskét :)
Nekem már ugye volt egy terhességem, de sokmindent én is csak most tudtam meg :) És bizti sok mindent én se tudok! Ami engem nem érint azt én se tudom, mint pl. a lombik témához lövésem nincs! :oops:

KépKép
KépKép
 
 


Akíra,
Kyra nagyon édes! 8) Mit fog kapni szülinapjára?

Zsemlyécske,
Gratulálok! :D
Azért keresett a doki szívhangot, mert már látszódott embrió is?
A Babanetes kalkulátor szerint ha 10-én fogant, akkor ma 6+1 körül lehetsz.
Először az utolsó menszitől számolnak az orvosok, de amint van embrió, már az ő méretei a mérvadóak. :)

És a sztárfotó (kicsit kisebb, mint én számoltam, egyenlőre így a fiam születésnapja a dátumunk :D :
Kép

KépKép
 
 


Megprobálok fel rakni egy képet a kislányomrol ma készült az oviba sztem nagyon ari :) Kép

Kép
 


Akíra
ok. akkor ne is ezt tegyük fel, mert pénteken lesz már újabb portré róla.Remélem minden ok. lesz.
Derika
mekkora a babód? Nem tudom értelmezni. :oops: És látom mindenkinél máshol tapadt meg, van ennek jelentősége? A tiéd viszonylag középen azenyém meg felül a szélén... :?:
Marianna
Cuki a Tiéd baba is nagyon!!! :lol:
Zsemlyécske
akkor mostmár értem a számolásod..mi a mesitől számoltuk ezért tűnünk csak idősebbnek sztem. :wink:

 


Sziasztok!

Csak gyorsan jövök a jó hírrel! Megjártam ma a kórházat, 10-től 5ig úton voltam, de megérte. :) Minden OK, láttam dobogó kis szivet, és 3,2mm a baby, kaptam róla képet is. Tök aranyos volt a doki, meg a nővér is. :) Egyébként a fényképen 5.4 és 3.8 mm van írva, nem tudom ezek mik. Talán elnézték volna, és 3.8mm a baba? Hát nem tudom, mindegy. :)
Most örülök, de azért hazafele nagyon kiakadtam, mert félek, hogy mi lesz most. Az apja ki fog térni a hitéből. :s Gyorsan írtam a főnökömnek is, és tök aranyos volt, nyugtatgatott, meg viccelődött, h Aidan (ő a kisfiuk, akire vigyázok) akkor kistesót kap, meg tudja, h a barátaink próbálkoznak, és nyitunk egy ovit, ha meglesznek a bébik. :D Jól fogadták végülis a hírt, olyan jó fejek! Tartottam ettől nagyon.

Na most ennyi voltam, visszaolvasok nemsokára, és majd írok!

Sensi és Beenie

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 


Sensi
GRATULÁLOK a szivecskéhez! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igazán örülök hogy minden rendben!

 


Marianna,
azok a pálmafák ... :lol: :lol: :lol:

Katica,
nekem még csak a petezsák látszik a szikhólyaggal.

Sensi,
szuper hírek, gratula a szívhanghoz! 8)

KépKép
 
 


Kép

Na ma már többet nem teszem fel :lol:

Katica, semmi gond, pénteken hozod az új képet és akkor én beteszem azt és hétfőn meg már az lesz ott :) Váltogatni mindíg lehet :)
Szerintem mindenkinél máshol tapad meg mert nekem Kyra fent volt bal oldalt! De ő végig ott is feküdt! :lol:

Sensi, nagyon örülök neked, és a szívhanghoz gratula! Akkor nekem is van remény, hogy talán szerdán nekem is lesz szívhang :)

Marianna, tündéri lánykád van :)

KépKép
KépKép
 
 


Mariann, mi volt ma a dokinál? Vagy írtad csak lemaradtam? :roll: :?

Dreika, szülinapjára Kyra már kapott kerti hintát, meg kapni fog triciklit, meg egy nagy gyógylabdát (unokatesóknak van és ha ott vagyunk állandóan azon kell ülni és hangokat kiadva pattogni rajta :lol: ) meg kap pár ruhát, meg kapott egy FP kisvonatot! Meg persze tortát! És van még pár vendég akiket nem tudom, hogy mit vesznek neki, szóval tőlük még bármit is kaphat :lol:
Ezeket a nagyszülőktől, nagynéniktől nagybácsiktól és tőlünk kapja! A kérdéses meg még a barátaink és a távolabbi rokonos :lol:

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: