Új privát üzeneted érkezett!

milyen szépen süt a nap ,voltunk kint nemrég jöttünk be.Élvezte Kevin ,most már tényleg jöhetne a jó idő :lol:

 
 


Katica,
Isten éltessen sokáig!

Kép
Kép
Kép
 
 


Ilba
csak gyorsan,
köszi! :lol: nem most van, csak be kellett írni vmit anno. :wink: eltartalékolom decemberre.

 

 
 

Mondjuk az évszám gyanús volt már ... :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Mééééé??? Az nem fals! :lol:
Azért várom nagyon én is az előadást!

Dalma
de édesek! Látom jól sikerült a farsang!!
Hát elsőre nekem is 3aska ugrott be :wink: , de akkor bármi legyen is drukk!! Gyönyörűek a torták! Nehéz? Ennek olyan az íze mind a dobnak a dobostortán?
Melóba sztem engem is így várnak vissza, vagyis remélem h. legalább ilyen korrektül. Na akkor örülök h. jól van a kisfiú!

Kata
Kevin olyan kis cukor!Huncut nagyon.

Ditta
jó hallani rólatok, Ágoston is nagy csibész lehet, és milyen aranyosan elaludt.Tűri a hálózsákot?Léna idegrohamot kap tőle, én meg attól h. hogy nem tudom mibe altassam.

:?

 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Katica!
Szerencsére bírja a hálózsákot! Még jó, tuti nem aludnék nyugodtan....attól paráznék, mikor fázik meg...de így okés! :)

Kép

Kép
 
 


Ditta
ezért parázok én is.Mikor már alszik csak akkor tudom ráadni, aztán éjjel mikor észreveszi h. rajza van kiakad.Na de jön a nyár!!!! :wink:

Ilba
jelentem, én is megfertőződtem!!!!!!!!!!!!!!! újra akarom!!! Janza elvitte a hátán az egész előadást, fantasztikus volt!!Igazi díva a színpadon, egy jelenség....és a hangja.Baromi tehetséges.Minden előítéletem a porba hullutt kb 2perc után. :oops: A többiek is jók, de ő kimagaslott.A közönség is hálás volt.A végén volt huhogás sikítozás meg állva tapsolás.Így ünnepelni előadást még nem is láttam.Vagy itt ez a megszokott? :wink: Írj majd, milyen volt a másik szerepo.
Úgy feltöltődtem. :lol:

 


Ditta, de jó, hogy jelentkeztél :D Áron nagyon pasis kisfiú, jaj nektek csajok!
Cumi sajna még van nálunk, annyi változás azért van, hogy mindegy milyen már nem márka hű a csajos 8)

Ilba, nagyon profi fotos vagy, mit művel Berci?

Dalma, azok a csodák amit Te csinálsz, nagyon ügyes vagy!!!
Panna fogyását sajnálom majd vissza hízza gyorsan, de nem lesz egy kövér alkat az tuti.
Nálunk az evészet horror, le sem merem írni Lilla napi adagját 8)
Szuper a farsangi anzug Kornélnak és Pannának is, olyan kis helyesek :)
Kornél hány cm?

Katica, tegnap 19 órai Rebeccara majdnem eljutottam, barátnőm férjének a munkahelye nőnapi ajándékként vitte a dolgozókat és feleségüket...utolsó pillanatban dőlt el, hogy mehetek vagy sem.
Sajna lemaradtam :twisted:

Zsemlyécske, ha olvasol légyszi...Ti a Tűzoltó utcai Dr.S.I-nál voltatok kezelésen?
Mi ott voltunk Lillával 3 kezelésen, a drnéni szerint nem kell kivenni az orrmandulát.

Evi és Lilla

Kép
 
 


Sziasztok!

DItta,
nagyon édes Ágostonod, nekem tökre hasonlít Kata Kevinjére, csak kicsit husibb.

Dalma,
édesek a jelmezeseid, Panna annyira cuki! És nem is néz ki rosszul! Ehhez a súlyhoz hány centi?
Színházért irigykedem, de csak kicsit, mert azért én is járok rendesen. :D Mozartot ismerem, a Saigonnak meg nyáron lesz Sopronban egy új bemutatója ... hmmm, nem mondom, hogy nem érdekelne ... :roll: :D
Elkezdted a könyvet? Én sajnos nem olvastam (még!), filmen láttam, de színházban nekem jobban tetszett.

Én is nagy hálózsák fan vagyok, nálunk ellenkezésnek nincs helye :lol: (megszokták), még Beni is abban alszik. És igen, én sem vagyok hajlandó éjjel azért felkelni, hogy kitakaróztak-e.

Katica,
mintha én írtam volna ezt az élménybeszámolót. Pont így éreztem előtte, közben és utána is. De aztán jött Lilla ... :lol: :wink:
Operettben nem nagyon voltam még olyan darabon, ami ne lett volna ekkora siker. :roll: Szerintem egytől egyig fantasztikus színészek, énekesek, szakmailag a legjobbak, bár csak páran közismertek az állandó midiaszereplésnek köszönhetően.

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Sziasztok! Remélem a hosszú hétvége mindenkinek kellemesen telt! :)
Mi is el voltunk vidéken, kicsit kikapcsolódni. :) Végre igazán jó idő volt!!

ditta

Ágoston csuda édes! :) Hány kiló?

dalma
Panna és Kornél nagyon aranyosak!! Panna igazi csaj a habos-babos ruhában. :)

katica
Színházért én is irigy irigy. :) Szuper lehetett! Én már nem is emlékszem mikor voltam. :( Biztos, hogy még Kincső érkezése előtt. Ezt hol játszák?

Ilba
Ha ide nem is, de face-ra majd biztos teszek fel képeket. :)

Nekem most rossz a netem, olyan, mint a mesében, hol volt, hol nem volt.... :?

Kép
Kép
 


katica
Tegyél fel légyszi friss képet Léna hercegnőről!!!! :) Már nagyon hiányzik!!

Arra gondoltam vajon mi lehet Mónikával és Johannájával???? :? Jól eltűntek ők is. :( Ha olvasol Mónika, adj életjelet!! :)

Kép
Kép
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Anya
:wink: én Kincsőre vagyok most kíváncsi! :wink: Szkenneld már be! :lol: De rakok fel Lénást is.
Az Operett Színházban játszák.
Itt egy kis ízelítő ha valakit érdekel:
4.10-nél JK. szuper:
http://www.youtube.com/watch?v=HLGMhI9N ... re=related

Ilba
azt mondod lehet ezt még felülmúlni? Vagy csak más az előadásmódja? (Amúgy a duettnél (mikor az erkélyen vannak, Janza hanga úgy elnyomta "Én" hangját, csak a a hangosítás rossz vagy direkt van így, mert dominánsabb akkor még az Ő karaktere, vagy ekkorák a hangi különbségek vajon..)
És igazad van! Te olyan kis praktikus mami vagy :) , én is bekeményítettem hálózsák ügyben! Meg rendeltem egy hercegnőset, hátha az tetszeni fog alapból neki.

Éva
Talán legközelebb sikerül megnézned. Sztem ezért megéri feljönni. :wink: Jó lett az étvágya Lilládnak?Vagy mit értesz a horror alatt?

Dalma
még a fosis kórságra jutott eszembe h. a doki nálunk a hányásra kikevert colát ajánl

:shock: . Állítólag ha minden kijön belőle ez akkor is benne marad.Kiszáradás ellen tuti.

Kép Kép
A stílust nemtanulható, vagy van vagy nincs.Léna szeint jó a tréninghez a magassarkú! :lol:

 


katica
Jaj, de édes!! :) Nagyon nőcis Léna!! :) Még mackóban és magas sarkúban is. Egyedi stílus, lehet divattervező lesz? ;) Pont ilyen gyöngyfűzőnk van Nekünk is, Kincső imádja, minden nap játszani kell vele. :) Nincs szkennelem sajnos. :( Nem tudod kiváltani a katalógust??

Cserébe egy mai séta előttit rakok fel, a pont ma 2 éves és 4 hónapos Lánykámról. :)

Kép

Kép
Kép
 


Katica,
Léna divatdiktátor lesz! :lol: Édes nagyon, haja a kedvencem továbbra is! :wink:

Kincső nagyon csaj talpig rózsaszínben. :D
Voltatok tegnap?

Kép
Kép
Kép
 
 


Voltunk, nagyon jó volt, Kincső egy kislánnyal táncolt, annyira édesek voltak. :) Akkor Ti nem voltatok? Mert lestelek ám, de nem láttalak.

Kép
Kép
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes minden törpike!olyan szépek,és nagyok már.most születtek,aztán már lassan oviba mennek.

Én örömmel újságolom nektek,h újra pocaklakónk van,már a 9ik hetet tapossuk.ilyen terhességem még nem volt,egész nap rókázok,émelygek,fogytam is 2 kilót.úgyhogy ha a jó isten is úgy akarja,akkor megint októberben szülök,mint Bettit :lol:

Anya!

Lehet írtad,csak én vagyok ilyen béna,de nem Kincső van a szezonális Brendon katalógusban? :lol: :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
 
 


Honey
Gratulálok a pici pocaklakóhoz!!!! :) Én is októberi vagyok! :lol: Hajrá! :) Igen, Kincsem van benne. 8) :D :lol: :wink:

Kép
Kép
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Anya,
nem, nem voltunk, aludt is Berci, meg az eső is esett ...

Honey,
szívből gratulálok! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Honey, halk gratula! :)

Ma néztem iwiwen, megszületett Eagleszem kislánya! Szívből gratulálok neki, a 2 fiúcska után leányzó! :)

Kép
Kép
 


Honey
De jó!! Drukk, drukk! :wink:

Eaglszemet én is láttam GRATULÁLUNK! :)

Anya
nagyon cuki Kincső az esőszerelésében (is)! Talán végre eljutok katalógusért is! :wink:

OFF -Ilba
Te aztán tényleg nagy szakértője vagy a darabnak! Édesek lehetnek a fiúk ahogy tiltakoznak Rebi ellen! :lol: Bálint Á.-ról nekme csak most esett le honnan volt olyan ismerős.

Vera
Hogy vagytok??? Milyen a munka? Iza hogy van a bölcsivel??

Lassan ovibeíratás. Tervez valaki magánovit, vagy valami olyat ami valami extrával is bír?

 


Eagleszemnek gratulálok! :)

Katica,
miért, te mit tervezel? :lol:
Berci is a kétnyelvűbe megy.

Ovi: Ahol nem kistesóként mennek ... simán bekerültök évvesztesként?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok .
Mi megint betegek vagyunk.
Holnap ovi beiratás.Én beíratom Kevint,de máshova is mert nem ide szeretném,csak ide tartozunk.Nem magánovi.
Ti magánoviba iratjátok?hova?Mennyibe kerül egy magánovi?

 
 


Hahó!
Itt már egy hónapja megvolt a beíratás, fel is vették a lánykát! :) Bár nem fog jönni, mert költözünk külföldre... Bővebben majd később erről! Szal, idegen nyelvű oviban folytatják pályafutásukat drágáim, remélem bírni fogják.

Kata, mi baja Kevinnek?

Kép
Kép
 


ilba
Miért ne kerülnének be simán év vesztesként? Nálunk ki van írva, hogy aki 2012. május 31-ig betölti a 3. évét , beiratkozhat. Itt is jövő héten lesz. Itt minden ovi német nyelvű kivétel nélkül. :)

katica
Hajrá katalógus!! :) :) Miért, Te tervezel különleges ovit?? Van több lehetőség felétek??

kata
Jobbulást! :( Szegény Kevin!

Mi voltunk bent az oviban, hááát csajok. A mi körzetes ovinkban nem volt senki, ezért elmentünk egy másik oviba, de kár volt. :( Egy kislány sírt nagyon a kapuban amikor mentünk kifele Én oda mentem lehajoltam próbáltam vigasztalni, megkérdeztem mi baja, láttam, hogy az óvónő fél szemével azért figyel, szólok neki, hogy sír ez a kislány, erre ő, -hisztizik csak. Oda se ment semmi. :( Ez engem annyira megviselt. :( Csak Én vagyok ilyen érzékeny??? Kiderítettem, hogy várja az anyukáját azért sír, de ugye jönnünk kellett, viszont az óvónő továbbra is hagyta bőgni a gyereket. :( Aztán szerencsére megjött az anyukája, de nekem majd meghasadt a szívem. Borzasztó még bele gondolni is , hogy Kincső sír és nem is foglalkoznak vele. Oké, tudom , hogy ez nem mindennapos -legalábbis szeretném ezt hinni,- de tudta, hogy ovilátogatáson vagyunk akkor meg főleg jobban kellett volna figyelnie a gyerekekre! Nagyon kiakadtam!!
Utána voltunk a körzetes oviba is, azt nem mondom, hogy nagyon tetszik, de ilyen incidens ott nem történt. Ezek után hagyd ott a gyerekedet....
:x

Kép
Kép
 


dalma
Tényleg?? Messzire mentek?? Remélem a később, hamar lesz. :) Kíváncsi vagyok.

Kép
Kép
 


Csajok , bocsi még annyi, hogy itt lehet választani, hogy vegyes vagy kis-középső-nagy csoportba akarod íratni. Tapasztaltabbak és tapasztalatlanok, mi a véleményetek? :) Melyik jobb szerintetek???

Kép
Kép
 


Dalma:az igen mesélj.
köhög nagyon ,meg hőemelkedése van.
Nem irt semmit a doktornő csak orrcseppet.

Anya:hát igen.........nehéz ez :cry:

 
 


Dalma,
látom most már tuti. :D

Anya,
ahány ház, annyi szokás ... itt a III.ker-ben csak akkor irathatod be, ha ez év dec.31-ig betölti a hármat, de aki csak szeptember 1 után, az évközi várólistás lesz, ahonnan év közben bejutni felér egy lottó ötössel. Még egyetlen ismerősömnek sem sikerült, mint ahogy nekünk sem Benivel. Rengeteg a gyerek és kevés az ovis férőhely. Kispesten ismerősömék meg még válogathattak is az ovik közül, bár ők nem évvesztesek ...
Bercinek annyi az előnye, hogy kistesó, ezért valószínű, hogy mehet 3 évesen, de nem tudták még mindig 100%ra ígérni. Az biztos, hogy a felvételinket el fogják utasítani, mert évvesztes, évközi várólistára kerül, de megpróbálnak a csoportban extra helyet fenntartani neki. 1 hét múlva lesz szülői tájékoztató, majd elkapom a vezetőnőt, hogy konkretizáljuk már a dolgokat ...

Én a korosztályos csoport híve vagyok, de ez nagyon óvónőfüggő. Ha jó az óvónő, akkor a vegyes csoportnak is vannak előnyei. De ha választanom kéne, nem vegyesbe iratnám.

Anya, reméljük tényleg nem mindennapos ez az óvónői viselkedés.
Ahogy eddig megismertelek, nálatok olyan szoros a kötődés Kincsővel, hogy nehéz lesz bárhol is otthagynod. Ezt nem bántásból írom, csak azért, hogy tudnod kell elengedni, éreztetni kell vele, hogy nem muszájból viszed oda, azért mert 3 éves és kell, hanem azért mert milyen jó lesz neki egész nap játszani, kézműveskedni, a többi gyerek társaságában lenni.
Szerintem Kincsedet nem kell félteni, elég belevaló csajnak tűnik. :wink:

Kata,
errefelé a magánovik 50-100ezer között vannak.

Kép
Kép
Kép
 
 


Dalma
juj de izgi! Már előre írígykedek! :lol: Én is nagyon elmenős vagyok/voltam.De aztán mindíg hazakeveredtem. 8) Mesélj majd amint lehet, messze?

Kata
annyira ajánlom nektek is ezt a salvusos párásítást.Amióta napi szinten 20 percet beülünk a wc-be és sósködöt csinálok a párásítóval a gyógyvízből, Léna nem volt beteg!Pedig előtte...tudjátok. Blanco tipusú párásító az amelyik tudja, a tesz..vaterán már 20 körül van használt, én 22e-ért vettem 3 hónapos gépet.

Nálunk úgy tudtam még egy hónap a beíratkozás, de akkor holnap el is megyek az oviba...még a végén lemaradunk!
:shock:

Anya
igen megvan! Édes Kincső nagyon! és az a copf! :lol: :lol: Élvezte a "munkát"? Mennyi ideig tartott?
Ovónő gáz...Léna is nagyon érzékeny... nem szeretném én sem kitenni ilyennek, még ha csak hiszti is.Őt ilyenkor meg kell ölelgetni és megnyugszik. Én bevallom elmentem pár magánoviba, lehet h. csak azért mert ott voltunk, de totál más volt az egészhez a hozzáállás.
Tök jó hogy németesek az ovik!! Csak úgy megy a társalgás egész nap?
Nekem sem szimpi a vegyes csoport.Nem tudom elképzelni hogy az a foglalkozás ami leköt egy 6 évest jó a 3 évesnek is, és fordítva. Meg sztem el is vannak nyomva az elején a kicsik. A körzetes ovink is ilyen :( meg nem mondókáznak a gyerekek mert nagyrészt csak rajzolnak....

Ilba
drukk akkor Bercinek a bejutáshoz!
Nálunk is van egy németes ovi. Körzetesek ugyan nem vagyunk oda, a származás is kitétel az adott, csak nem tudom van e még értelme németeztetni? Szted van még benne alternatíva? Vagy az angolt kellene eröltetni?
Angolos magánovi van, de az elég húzós, így még nem döntöttünk.

Na meg ma volt időpontunk a HP.-ba a tüdőgyógyászhoz (2hónapja jelentkeztünk) Csúcs drnénit kaptunk ki :) csináltatott karcolásos pollentesztet és totál nega!
:lol: Nem kell egyelőre sem asztma sem másmilyen gyógyszer! :) A következő télen fog eldőlni javult e.

 


Katica,
nálunk május első hetében van beiratkozás és még nagyon sok helyen, szóval nyugi. Persze nem árt, ha megnézed ... :wink:
Miért ne lenne értelme a németnek? :shock: Mire ez a generáció felnő, az 1 idegen nyelv teljesen megszokott lesz, úgyis tanul még mellé majd másikat. "Mindegy" mit tanul, agyuk mint a szivacs, ismerkedik egy másik kultúrával, más mentalitású emberekkel, szokásokkal ...
A nega allergiateszt szuper!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Ilba, igen, de még sok kolléga nem tudja!

Judit, el kell keserítselek, de a másik fajta óvónő a ritkább. Tavaly Kornélnak ritka rosszak voltak az óvónői. Nem volt beszoktatás sem, első nap rögtön be kellett mennie egyedül (persze sírt) és csak 3-kor mehettem érte. Nem volt babusgatás, semmi, ami megszokott volt azelőtt. A mostani édes óvónénik minden reggel puszival, öleléssel fogadják, elé jönnek az ajtóba, nagyon kedvesen, szeretettel beszélnek a gyerekekkel, ha kell a rossz passzban lévő gyerek egész nap az ölükben lehet. Panna egyik bölcsis nénije szintén egy kincs, a lányom rajong érte! Olyan cicás, bújós, babusgatós, viccelődős bölcsisnéni, én is nagyon szeretem. A másik meg a régimódi komolyabb, szigorúbb néni. Valamelyik nap Panna panaszkodott, hogy nem engedték a gyerekek játszani a konyhába. Aranyomnak meg kell küzdenie a játékokért.

Kép
Kép
 


ilba
Sikerült elkapni az óvonénit?

Nekünk sikerült beiratkozni, 2 hét múlva derül ki, hogy felvették -e Kincsőt. :)

Igazad van, nagyon szoros a kötelék közöttünk és tényleg nagyon nem szívesen hagyom ott sehol! Félek is kicsit ettől az óvodásditól. Nagyon is belevaló, már a beiratkozásnál össze is barátkozott egy kislánnyal, olyan édesek voltak! :) Szóval nem kell Őt félteni, feltalálja magát. ;)

katica

Örülök, hogy tetszik. :) Megtaláltad mind az 5 képet? Mert sokan nem találják meg mindet, nem is értem. :shock: Nagyon élvezte igen! De komolyan, úgy belejött abba se akarta hagyni. :) Szóval tetszett neki! Elég sokáig tartott, mert 3 kislány munkáját csinálták ketten, az egyik kislány nagyon sírt és elmentek. :( 3 óra volt kb, de utána nem kellett altatót énekelni. :) A németes ovi olyan, hogy két óvó néni van, egy magyar és egy német , szóval nem mindig németül beszélnek, de sokat énekelnek, meg mesélnek, meg játszanak németül is és így megtanulják a nyelvet, aztán, -ha itt maradunk- a sulik már nagyon kemények ott pl. már majdnem mindent csak németül tanulnak. Te megnézted az ovit?? Nehogy lemaradjatok! :)

Képzeljétek beiratkozásnál megtudtam, hogy már nem lesz több vegyes csoport, mert nem vált be! Hurrá!!! :) Úgyhogy biztos, hogy a kortársaival fogja végig vinni az ovit!!! :)

kata
Te végül beírattad Kevint a másik oviba is???

dalma
Örülök, hogy végre sikerült aranyos óvó nénit találni. Én biztos, hogy aki nem szimpi onnan ki is venném! De írd már meg, hogy hova mentek? És miért? Munka miatt kell mennetek?

Nálunk most kérdezősdi megy.
- Anya ez mi?
- Könyv
- Milyen könyv?
- Mese könyv
- Milyen mese könyv?
- Katicás
- Milyen katicás?
stb.... :)

Kép
Kép
 


Beusmimi
Megbocsájtunk, de nem érdekel. :wink: nincs egy gyerekszépségversenynél bárgyúbb dolog a földön.

Anya
igen megnéztük.Pont úgy van mint nálatok a nemzetiségi nevelés.Csak ide bejutni szinte lehetetlen.Vegyes csop. vannak onnan meg alig megy el pár gyerek.De azért megpróbáljuk.Nálunk csak máj.-ban van a beíratkozás.
5?4-re emlékszem,de újranézem akkor.
:wink: Az külön jó h. tetszett is neki!

Dalma
majd gyere mesélni ha már publikus! Összeszedte magán Panna?-súlyilag a betegeskedés után, sikerült híznia is?

Évi-Lilla?

OFF-Ilba
nekem is megvan a cd! :lol: osztatlan a siker egyenlőre a hallgatóság tagjai között. És talán máj.-ban én is megnézem az 1.es szerepo.-t!

Judit nálunk is záporoznak a kérdések:
- Mi az hogy kincse, Anya?
-Hát az amit nagyon szeretünk, féltünk, vigyázunk rá. Mint pl. a hercegnők a koronájukra.
Kicsit gondolkodik:
- Anya, akkor nekem te vagy a kincsem!

 


katica
Egyem is meg, de édes és milyen okos!! :)
Enyém meg már mindenkinek azt mondja, hogy iskolába megy, ki akarja hagyni az ovit. :lol: :shock: :D

Kép
Kép
 


Most olvastam ... megszületett Kri kisfia:


„Kis családunkban a mai napon 10:10-kor megérkezett Botond 4120g és 58 cm hosszal. Anya és a baba is jól vannak, most együtt pihenünk. Kriszta”

Szívből gratulálok! :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Gratulálok Krinek!

Honey, hogy vagytok?

Ilba, néztem a videód a face-n, kész Beni! Ahogy beleéli magát... az tetszett a legjobban, amikor a kezeit rázta! :)

Csajok, ti tudtátok, hogy ha ápr.11-ig nem nyilatkoztok arról, hogy dolgoztok vagy sem, megvonják ápr 1-től a gyest. Én ma voltam benn az államkincstárban, leadtam a nyilatkozatot, mondta a nő, hogy nem gáz, visszaadják, csak pár hetet csúszni fog.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

köszi az érdeklődést :lol: Jól vagyunk,pont ma lett meg a kromoszómavizsgálat eredménye és egészséges kisfiu van a pocakomban :lol:

Bettit beírattam ugyan oviba,de mivel a pici is októberi lesz nem valószinű,h menni is fog. elvagyunk mi itthon :lol:

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
 
 


Honey
De jó! Gratulálok!
Apával gondolom madarat lehetne fogatni?!

Dalma
én nem is hallottam erről. Az áprilisi még jött, a májusit tartanák vissza?

Többiek? Hogy vagytok? Nagyon eltűnt mindenki... biztos ez a topicoc sorsa mikor a babákból gyerekek lesznek. :?

 


Sziasztok!

Látom elég sokan eltűntek velem együtt :( Minden gyerkőc milyen nagy már :shock: :D És nagyon szépek :D Látom az oviba iratás a téma.Én eléggé nehéz helyzetben vagyok,mert amelyik ovit ismerem arról rossz a véleményem a többit meg nem ismerem.A körzetis ovink elég gáz állítólag :cry: Holnap megyünk beiratni oviba Krisztiánt.Minket a bölcsi kötelez arra,hogy irassuk be :cry: Mert sokan várnak a bölcsire :cry:

Katica:Itt május 2-6 között van a beiratás.Hogy vagytok?Neharagudj,hogy így eltűntem,de elég sok a gondunk mostanában és nem igazán vagyok most jó társaság :cry: :cry:

Dalma:Merre költöztök?Az a jó,ha már gyerekként tanulják a nyelvet szerintem ez nekik is így könnyebb :)

Megkaptam az anyák napi ajándékomat egy szivecskés hűtőmágnest amit Kriszem csinált a bölcsiben :D

Sajnos az idő nem kegyes hozzánk ma :cry: Jó lett volna elmenni valahová :cry:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


honey:Gratulálok!!!!! :D

Kép
Kép
 
 


És arra hivatkoztak még nálunk a bölcsiben,hogy a törvény szerint 2és fél évesen már mehetnek a gyerekek oviba.És tényleg,mert utánna is néztem :( Itt már minden gyerkőc szobatiszta?

Kép
Kép
 
 


Szia Reni!
De jó h. jöttél!
Vártam h. majd jelentkezz a séta/játszó miatt, de akkor ezek miatt nem :(
Ha gondolod hazafelé a bölcsiből valamelyik nap be is jöhetnétek?! Jó a holnap vagy a kedd is.
Kíváncsi vagyok hova íratod? Sztem ugyanoda vagyunk körzetesek is. De majd akkor hátha személyesen. :wink:

 


BOldog anyáknapját mindenkinak!

HOney, nagyon szupi, hogy kisfiatok lesz! Azti, már 14 hetes? Gyerekek mit szóltak hozzá? Biztos örültek! Szerintem azért jó helye lesz az oviban Bettikének! Persze otthon is, de a három éveseknek már nagyon való az ovi. Ha csak délelőtti, az is. Pannán látom, pedig ő 2,5, hogy nagyon-nagyon szeret a bölcsiben lenni a gyerekekkel.

Katica, lehet csak azoknak kell nyilatkozni, akik dolgoznak. Én vállalkozó vagyok, lehet azért küldtek papírt, de igen, csak májustól látszik.

Reni, szia, üdv újra itt. Majd elmondom a költözést, picit később.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Láttam Dalmi megírta, hogy március 20-án 21:10-kor megszületett kislányunk, Vivien Anna. 3480 g és 49 cm. Azóta híztunk egy kilót és nőttünk 6 cm-t.
Köszönöm a gratulációkat! Aranyosak vagytok!

Vivikém:
Kép

Bendegúz:
Kép

Matyesz:
Kép

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok na végre beindult megint a topic :lol:

Honey:Gratula a kisfiúhoz :lol: Lányok örülnek?

Reni jó hogy jöttél .Én Kevint 2 oviba irattam mert én se oda szeretném ahova tartozunk.

Ma voltunk az oviba felvették Kevint ahova tartozunk.A másikba juniusba derül ki.Jobb lenne az.

Anikó:gratulálok a picurhoz.nagyon szépek a gyerekek.

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: