Új privát üzeneted érkezett!

Ma Milán megmutatta h tud egyedül ülni a kádba is és ezzel a hévvel előre bukott orrába,szájába viz lehet meg is ütötte na volt nagy visitás első percbe csak vörösödött de hang nem jött ki a száján!Eltelt kemény 2 perc és vissza kéreckedett és csak ugy csapkodta a vizet!

Kép
 


Oh, szegény Milán, még jó, hogy nem lett semmi!

Ezzel az édes képeslappal kívánok előre Boldogságos és békés karácsonyi Ünnepeket!

http://elfyourself.jibjab.com/view/X8tJ3A1GqnZatlwbPq7e

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:nagyon édesek vagytok.Szegény Noli szeme jo belilult de fő h nem lett nagy baj.

Krisz:szegény Milán de látom nem viselte meg :lol:

 
 

 
 

Tényleg jó lila a szeme. Vagy inkább már zöld. Én lemaradtam: mi történt vele??
Nagyon jó kis képeslap :lol: :lol: :lol:

Milán búvárkodni tanul? Mázli, hogy semmi baja.

Karol!

De jó lenne, ha kislány lenne... Most magamból indultam ki. :oops: És mit csináltok, mint rendőrök? Nyomoztok, vagy irodai munka? Meg szoktak ijedni, ha közlöd, hogy rendőr vagy? :shock:

Megyek dolgozok egy kicsit :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rennye 2009.12.15 08:40-kor.

Reni
Kép
Kép
 
 


Rennye jo h többet jössz mostanság:)
Hát igen buvárkodik a drága de már jo viszont h nem félt vissza menni

Kép
 


Rennye

Háát..., nem is az, hogy megijednek, csak nem túl népszerű az ember ha ilyen foglalkozása van. A férjem közlekedési rendőr, ő közterületen van, helyszínelés, balesetek, stb.
Én szabálysértési előadó vagyok, úgyhogy irodán dolgozom, egyenlőre, mert csak idén nyáromn kerültem erre a helyre és csak megbízást kaptam 1 évre, utána neveztek volna ki véglegesen, de közben jött a kis babánk, akit nagyon szerettünk volna már amióta össze házasodtunk, ezért úgy döntöttünk nem várunk tovább, mert ha mégsem neveznek ki egy év múlva (amire sajnos gyakran van nálunk példa) akkor mégis meddig rendeljük alá a vágyainkat a munkának, ezért bele vágtunk és elsőre sikerült is...! :P
Úgyhogy én most is dolgozom ameddig csak tudok, addig is nem veszik el a pénzem és nem kuksolok itthon a négy fal között sem!

Aida

A nagyszülők nagyon örültek a picinek, az én szüleimnek már van unokájuk, a nővéremnek van egy 3 és fél éves kislánya.
Az anyósoméknak ő lesz az első unoka, és ők már régóta kérdezgették is, hogy mikor lesz már!!! :lol: Nagy volt a boldogság, amikor bejelentettük :P
Aggódnak is értem, főleg Anyukám...talán kicsit jobban is a kelleténél, de ennek örülök, jobb, mintha nem érdekelné őket a dolog!

Nagyon szép a kisfiad! Olyan helyes kis pofija van...
:oops:

Kép
 


Lenne egy kérdésem: hogy lehet beilleszteni állandóra a vonalzókat, hogyha nem akarom újra és újra megszerkeszteni!?
 


Így már értem. Az jó, hogy dolgozhatsz tovább, ezek szerint rendben van minden. :D

A profilodnál van olyan, hogy aláírás. Oda kell a már megszerkesztett vonalzó url-jét beilleszteni, és elmenteni. Utána már mindig meg fog jelenni.

Reni
Kép
Kép
 
 


Tejóég, de mérges vagyok, mindjárt kirobbanok! :evil: :evil: :evil:

Rossmann-tól rendeltünk 10 db karácsonyi üdvözlőlapot, amit én szerkesztettem össze. Rajta volt Nolka meg egy Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok felirat. Párom ma ment el érte... A képeslap megjött csak épp a felirat hiányzik róla. Még jó hogy azért Nolka képét nem cserélték le vmi más gyerek fotójára. Ráadásul hétfőn kaptam emailt, hogy kedden lehet érte menni és kedden amikor bement a párom közölték, hogy áh mégsem majd szerdán. Ééés, hívom őket, 3 szám ügyfélszolgálat: egyik számon sem elérhetőek.

Nem ez az első eset, hogy csalódok a Rossmann-ba így tanácsolom, hogy ha bárki fotót/naptárat/üdvözlőlapot/stb. akar rendelni, akkor azt NE a Rossmann-ból tegye!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:sajnálom és mit mondtak hol a szöveg?



Dobok pár mai képet már nagy a hó :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép ez egy ráadás kis vigyori :-D

 
 


Kata, semmit mivel nem lehetett őket elérni. Pedig megszámolni sem tudom hányszor hívtam fel őket... legalábbis próbáltam elérni valakit. Nem vették fel. Ahhoz képest, hogy ennyi lenne a dolguk, azért fizetik őket, hogy felvegyék a telót...

Istenem, de édes Kevin! Főleg ezzel a mosollyal! Reszkessetek csajok! :lol:

Itt is nagy a hó, de nekem esélyem sincs kint játszadozni Nolival, holnap 2, pénteken 1 vizsgám lesz, most is tanulok. :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:köszönjük :oops: :lol:
Szoritok h sikerüljön a vizsgád,biztos fog.Jó nehéz lehet igy gyerek mellett tanulni.És párod nem dolgozik h ö otthon van Nolival?Nem sir utánnad?

 
 


Sziasztok


Kevin nagyon édes..:)

Patrikot is kivittem és nagyon élvezte :)
Rugdosni akarta a havat...:) De megfogni nem merte...

Képeket is hozni akartam de tönkre ment a kártyaolvasónk :( Após most csinálja ha kész lesz még időben akkor hozok ..

Puszi nektek!!!


Ha nem jönnék akkor Noelnek Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok!!! és kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!!

Kép

Kép


Helló.

Egyik vizsgán túl vagyok, szerintem meglesz, bár biztos nem 5-ös.
Most még itt vagyok a suliban és várom a 4 órakor kezdődő vizsgát. :?

Kata, párom dolgozik, de ilyenkor szabin van otthon Nolival. Direkt év közben erre tartogatta a szabikat. Meg néha megengedi a cég, hogy otthonról melózzon. Pl. holnap is ilyen nap lesz. Nolka már megszokta, hogy olykor el kell mennem, így nem szokott gond lenni a dolog. Ritkán fordul elő, hogy sír, de olyankor is meg lehet vigasztalni egy kis játékkal vagy finomsággal. :lol:

Nyuszi, várjuk a képeket!!

Nekem még holnap délelőtt vizsga, utána már én is megyek havazni Nolkával a hátsó udvarra! :D

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ezt kapta ma Noli karácsonyra tőlünk (labdasátor 250db labdával):
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Meg két fotó ráadásnak. :D

Kép

Kép Noli megeteti anyát :-D

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:édesek a képek :lol: jó hogy Noli igy elvan.Gratulálok a vizsgáoz a többi is biztosan sikerül.Tök jó ez a labdasátor :lol:

 
 


Kata!
Nagyon édes Kevin, tök cuki az overálban :D Mi is havaztunk ám :)

Aida!
Ügyes vagy, remélem, hogy a mai vizsgád is sikerült. Noli képek is édesek. :) Tök szuper az a labdasátor!!! 8)

Reni!
Remélem, hozol majd képeket Patrikról.

Én olyan időhiányban szenvedek, hogy csuda :( Még azt sem tudom, hogy mikor fogok legalább 1 ajándékot becsomagolni.
És még hétfőn, kedden dolgozok, gyerekek oviba, úgyhogy az a két nap is kilőve. Aztán meg itthon lesznek velem. Előttük már csak nem, állok neki :lol:
Ahogy számolgattam, ötfélét akarok sütni, nem tudom, mi lesz belőle végül :? Főleg, hogy két nap alatt kéne összehoznom.....
Férjem nincs ma sem, meg holnap sem, mert leltároznak. És még a Pólusba is el kell mennem, rendeltem Bookline-on könyveket. De valami szuper akciós árakon. 50-70%-kal olcsóbban. Van közte pl Thomas-os könyv, mozdonyhanggal. Tök jó lehet.

De már nagyon várom a Karit :D :D :D :D :D :D

Reni
Kép
Kép
 
 


Nagyon jok a képek Aida,Kata:)

Mi viszont betegek vagyunk én is és MIlán is nagyon nyügös lázas szegénykém és nyöszörög álmába én meg 2ig nem látok :(

Kép
 


sziasztok!!!


Nagyon édesek a babák :-)
Kriszti: Remélem milán jobban van már!!!!


Én meg hoztam pár képet :-)

Kép

Kép
Kép


Kép Kép Kép

Kép

Kép


Kriszpiri: jobbulást nektek és sok sok gyógypuszi.Megfáztatok?

Nyuszitappancs:Nagyon édesek a képek :lol: szépek vagytok együtt :lol: Nincs lent teljesen a kiságy hogy derék ér Patriknak?Nem félsz hogy kiesik igy?
Nagyon édes ugy beöltözve,az a sapi kis cukorfalat :lol:

 
 


Na éjszakánk szörnyű volt folytonos láza volt reggel is nem evett nem ivott és még aludni se akart ma mentünk ügyeletre onnan fülészet és felszurták a kis drágám fülét :cry: de jobban van még eddig bár már a fáradság is elnyomta

Kép
 


Krisz:juj szegényke ,úristen felszúrták neki?fáj a füle?vagy miért szúrták fel.Szegények :cry: :cry: Sok sok gyógypuszi nektek

 
 


Nagyon jók a Patrik képek :) Jól megnőtt a hajad. Nem volt ilyen hosszú, ugye?

Jaj, szegény Milán :cry: :cry: Remélem, ezek után jobban lesz. Biztos jól be lehetett már gyulladva neki, ha egyből felszúrták. Nem csoda, hogy olyan rosszul volt :( Ügyes vagy, hogy elvitted ügyeletre.

Reni
Kép
Kép
 
 


Nyuszi, nagyon szépek vagytok!!! Valóban milyen szép hosszú a hajad!

Kriszpiri, Istenem szegény Milán! :cry: Remélem hamarosan jól lesz!

Friss overálos-hóesős képek Nolkáról:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:a képek lemaradtak

 
 


Aida:nekem lemaradt a kép de megvan :lol: Nagyon édesek vagytok :lol: :lol:

 
 


Kata, köszi! :wink: Te is még-még overálos képet!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látom, itt senki nem köszöntötte Nolkámat. :(
Nem baj, azért hozok képet.

Kép Együtt csinosban

Kép Torta

Kép Apával

Kép

Kép Torta evés

Kép
Kép
Kép
 
 


Ne haragudj Aida, én nem jártam erre tegnap. De most utólag, ám annál nagyobb szeretettel kívánok
BOLDOG SZÜLINAPOT NOELNEK!!!

Reni
Kép
Kép
 
 


Nagyon szépek vagytok a képeken :) Fincsi lehetett a torta

Reni
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Aida neharagudj de nem volt erőm leülni és irni!De utolag is Boldog Születésnapot Noelnek!
Istenem h szalad az idő!!

Mi ma ismét doki már 2napja nem ment le a lázunk,füle szépen gyogyuk de szerdán vissza kell menni ha még akkor se megy le neki akkor röntgen mert lehet tüdőgyulladása van!! :cry:
Nagyon rossz kedvű nyűgös folyton kézbe lenne!!

Kép
 


Krisz, jaj, Istenem szegény Milán!! Nagyon remélem, hogy nincs tüdőgyulladása és mihamarabb meggyógyul a kis csepp legény!

Köszi a köszöntéseket!
Reni, torta valóban fincsi volt, ill. még van belőle egy kicsi. Azt majd elfogyasztja sógor meg barátnője, most jönnek Nolit köszönteni.

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida: nem voltam gép közelbe.

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NOLINAK!!!


Nagyon jok a képek,te csináltad a tortát?Nagyon jó lett,bizti nagyon fini. :lol:

 
 


Kata, köszönjük a köszöntést!
Igen a torta saját mű, én ilyen kreatív vagyok, mindig minden alkalomra magam csinálom. :D
Fincsi is lett, baba gesztenyetorta egész pontosan.

Kép
Kép
Kép
 
 


Na megint!!
tegnap Milán tiszta piros pötty lett és csomók lettek a füle mögött ma vittem dokihoz a gyogyszer váltotta ki nála!Ha nem javul vissza kell vinni nagyon nyűgös + a foga miatt is fél 1ig fent voltunk vele.....

Kép
 


Krisz: juj szegények :cry: Sajnálom remélem hamar meggyogyultok.Sok sok gyógypuszi

 
 


Krisz, én is küldöm a millió gyógypuszit a kicsi Milánnak!

Kép
Kép
Kép
 
 


Noel hóembert épített ma: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Köszönjük szépen a sok puszit :) biztos hatott mert nagyon szép a füle már!!

Aida halálos Noel :lol: a komolyság ahogy csinálja zabálni valo:D

Kép
 


Sziasztok!!!


Köszönöm szépen!! Igen rennye nem volt ilyen a hajam,már 2 éve nem volt levágva de majd most januárban megyek fodrászhoz és kezdünk vele vmit!! :-)

Kata: Nem,ninncs lerakva még de már lassan itt az ideje....nappal elég keveset van a kiságyban,mert mindig...legtöbbször kompozik!!!

Képzeljétek felült :-) és már folyamatosan felül..olyan kis édes!!!!

Aida: Én írtam már előre Noelnek de azért utólag is Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánunk Neki Patrikkal!!!!!!!



Kriszti: Remélem Milán jobban van!!!

Kép

Kép


Krisz! Örülök, hogy jobban van Milán!!

Aida! Nagyon szép hóembert épített a kisfiad :lol:

Nyuszi! Nagyon ügyes Patrik. :) Nemsokára Te is szaladhatsz utána :wink: :D

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Reni
Kép
Kép
 
 


Mindenkinek szívből kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kellemes Békés karácsonyi Ünnepeket Kívánunk :-)

Kép

Kép


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!! :D

Kép
 
 


Kellemes Karácsonyt mindenkinek!!!!


Kép

 
 


Boldog Karácsonyt mindenkinek!!

Kép
 


Nagy hír!!! Kaptam kariajándékot a fiamtól! Tegnap előtt 1 önálló lépés, tegnap este pedig 4 önálló lépés, apuja és köztem rohangált és egyszer csak elindult és magától ment oda az apjához. :D

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida: Gratulálok Ennél nagyobb ajándék nincs is szerintem :-)

Kép

Kép


Aida: nagyon ügyes Noel :lol:

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: