Új privát üzeneted érkezett!

Reni Boldog Születésnapot!!

Kép
 


Kriszti Köszömöm :-)

Kép

Kép


Pindimano: Én emlékszem ám rád :-)
Régiek közül nem vagyunk sokan már,bár már Én sem vagyok túl sokat !!!!!

Kép

Kép

 
 

Sziasztok!

Én is élek ám még... :roll:

Minden babának Boldog Elsőt kívánok!!

Kata, Kevin nagyon szép nagyfiú.

Anita, Te fiad is tündér. :wink:

Pindi, én nagyon emlékszem Rád.. hisz még priviztünk is. :) Hogy vagytok?

Noli babáról egy friss -mai- videó:
http://www.youtube.com/watch?v=s1PlraGBboE

Rólunk: 7 fogacskánk van, kapaszkodva megyünk, mászva iszkolunk, hucutok és örökmozgók vagyunk. :D
Párommal anyós téma jelenleg hanyagolóban van közöttünk, így egész jól elvagyunk... Kétszer hívta meg hozzánk párom az anyját, hogy megnézze az unokáját. Ő egyszer sem jött... Mind kétszer volt jó oka: befőtt eltevés, majd IKEA-s ágyvásárlás. :? No komment.[/url]

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:örülök,hogy jelentkeztél,nagyon édes Noel.Milyen nagyfiú már :lol: gyere gyakrabban.

 
 


Aida ténleg jo h jelentkeztél!Hogy szalad az idő Noel mindjárt 1 éves:)
Mesélj egy kicsit otthon mi a helyzet??

Kép
 


Kata, mesélj magatokról! Hogy vagytok? Kevin sok mindent tud már? Beszél? Kistesó nem jön? :-)

Krisz, itthon nem sok, azon kívül, amit írtam, meg vagyunk, ezerrel megy a suli. Alig van időm bármire is. :-( Ti hogy vagytok? Fiad is milyen nagy már. :-)

Kép
Kép
Kép
 
 


Mi is jol vagyunk nekünk is volt egy mély pont a kapcsolatunkba párommal de megoldodott azon kivül jol vagyunk!

Kép
 


Aida: Nagyon ögyesek vagytok már Gratula :-)



Rólunk: 6 foga van még mindig,újabban kúszva mászik,minden evő és egy kicsit el is kényesztettem :-)

Remélem mindenki jól van!!!

Kép

Kép


Aida:Kevin ugye már rég óta megy,igazi kis rosszcsont.Beszélni csak a maga nyelvén,meg egy -két szó: nincs,ccccc,de ......Nagyon okos mindent megért,Most jön a 8. fogunk.
Te nappali suliba jársz?Noel addig?Apával jol megvagytok?

 
 


Krisz, mi volt a gond? Ha nem szeretnéd, nem mondd el persze...

Nyuszi, gratula a fogacskákhoz! Édes lehet a Kismanód! Videó róla?

Kata, de jó, hogy már megy Kevin. Noel még csak kapaszkodva, magától sehova. Nappali suliba járok, jaja. Apával mostanában nem jó a dolog, valami baja van (nem árulja el hogy mi, ha kérdezem akkor sem) és elég bunkón viselkedik meg megalázó beszólásai vannak. :( Most így állunk. Pedig alapjában véve elvileg most jól vagyunk/lennénk...

Képek a gyerkőcökről??

Nekünk most jön a 7. fogunk.
Nálunk friss Noli mikulás:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:nagyon édes Noel.a szeme ugyanolyan gyönyörű maradt :lol: És amig suliba vagy Noel bölcsibe van?vagy az apukájával?
Kevin már 10 hósan elindult nagyon ügyes volt.Noel is nagyon ügyes nemsokára elindul meglátod.Hány éves a suli mit is tanulsz?gyere gyakrabban.

 
 


Sziasztok!!!


Aida: Sajna nincs róla videó:(

Patrik nekem is csak a kiságyon belül megyí!!! Már áll egyedül,de elindulni nem akar!!! Szerintem fél,mert ha csak az egyik kezét fogom askkor sem indul el,de ha mind2 akkor szalad :)
De ez lassan szerintem elmúlik nála!!!!Remélem!!!!



Puszi mindenkinek

Kép

Kép


Kép

 
 


Aida röviden a sok csavaragás volt a gond h nem volt itthon!!Szinte soha!!
Kevin és Noel milyen szépek :D

Kép
 


Boldog Mikit mindenkinek :-)

Kép

Kép


Kevin nagyon szép, Kata!
Noel apujával van, amíg sulizok, ezzel együtt még 2 évem van. Mérnök informatikusnak tanulok. Akkor télleg nagyon ügyes volt Kevin!! :D

Nyuszi, szerintem 9 hósan még bőven nem kell erőltetni, hogy álljon és menjen, másik fórumon linkeltek egy cikket, amit egy doktornő írt és abban benne volt hogy egy normálisan fejlődő baba milyen korban mit csinál és mi ajánlott. Még 10 hósan a mászás a jó, így fejlődik a baba agya. Mivel a mászás és a menés más agyrészeket mozgat meg. A lényeg, hogy optimálisan még bőven van ideje Patriknak, ez a doktornő 11-12 hónapos korra tette az ideális elindulást. Egyébként nagyon ügyi, hogy áll az ágyában! Ja és a direkt sétáltatás sem jó a doktornő szerint, erre figyelj!! Az agya másképp fejlődik, ha sétálgat vele az ember. Én soha nem is szoktam megvártam még ő csinált mindent, most már el-elengedi a kanapét, átmegy az asztalhoz. Szépen a maga tempójában. Sétáltatni már csak akkor fogom, ha menni fog egyedül nagyjából.

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:köszi :oops: :lol:
Nehéz a suli?


Boldog Télapot mindenkinek!!!

 
 


Látom nem nagyon prögnek itt az események!
De azért jövünk boldog mikulást kívánni Izussal!

Kép
Kép

 
 


Sziasztok Mindenki!

Nemsokára díszítjük a fát, meggyújtjuk a gyertyákat és örömmel figyeljük majd, amint a gyerekek mohón bontogatják az ajándékokat.

Addig viszont még van pár hét! Nyitottam egy topikot, gyertek, ötleteljünk, készüljünk a Karácsonyra együtt! Mert biztos, hogy mindenkinek van legalább egy olyan remek ötlete, ami másoknak nem jutott eszébe.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=&start=0

Üdv, és mindenkinek jó ráhangolódást, készülődést:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Aida: Köszönöm,hogy tájékoztatsz.....távol álljon tőlem,hogy ráérőltetem,nem szeretném,de most nagyon sétálgat ha fogom a kezét sőt akaratoskodik,nem jó neki ha ül és játszik.
Igazából anyós az aki mindig mondogatja,hogy már ezt kéne csinálni meg azt.....én naiv meg azt hiszem,hogy le van maradva!!!

De megnyugodtam,hogy nincs!!!!!!!!Köszönöm!!!

Kép

Kép


Annus:Nagyon édes Iza.És mennyit változott,sokat nött gyönyörű kishölgy lett. :lol: Mesélj hogy vagytok,

 
 


Gyors bekukk lányok.

Ó, Istenem! Most jártuk meg első körben a Flór Ferenc Gyerekosztályát, aztán a Heim Pál Gyermekkórházat... :cry: Most értünk haza. Ne kövezzetek meg könyörgöm, így is épp elég volt nekem a ma este... Leesett a pelenkázóról. Kb. 110 magas pelenkázó és zsupsz egy mozdulattal fejjel le a parkettára. Nem tudtam mit tenni, nem tudtam megfogni, olyan gyors volt. Vigasztalhatatlanul sírt, a fejét furán tartotta és egyből hatalmas pukli nőtt a bal szeme felett. Én vele sírtam, teljes pánik, kértem a párom sírva, hogy azonnal kórház. Öltöztünk, mentünk. Noel ahogy volt, pizsire naci és pulcsi és kabi, sapi aztán go. Berohantunk, megnézték. Addigra már nem sírt annyira és szerencsére már a fejét is szépen tartotta, de a bal szeme felett hatalmas pukli (piros-lila) lett, emiatt a bal szemét alig bírta kinyitni. Mondták, hogy koponyaröntgen meg pár napos megfigyelés, de nem náluk, hanem ott ahol tudnak fogadni. A Heim Pálba küldtek át. Ott sebészeti ambulancia, koponya röntgen, hasi UH. Minden rendben volt, hála a jó égnek. És mivel addigra már teljesen szépen/átlagosan viselkedett azt mondta a doktorúr, hogy jöjjünk haza, panasz esetén menjünk be, de most nem tartják bent. Olyan sz*r anyának érzem most magam, ezt nem lehet szavakban mondani milyen érzés volt. Soha nem bocsájtottam volna meg magamnak, ha valami baja lett volna. Köszönöm, hogy nem lett a puklin kívül semmi.

Mentem aludni, kimerültem.

Jóéjt! :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:Ngyon sajnálom,borzalmas lehetett de ez nem a te hibád elég egy perc és megvana baj.

 
 


Aida!

nyugi,nem vagy rossz anya!!!!Én is mindig mondom a férjemnek h ogja a gyereket ,meg ne nézzen egy fél percre se félre ha a pelenkázon van!Szrnte persze nem tud leesni...na ja,persze.....Elég egy fél pilantás és megvana baj!!!Biztos lesz még neki egy két esés,na nem a pelenkázóról,hanem máshonnan!!!!
Jól tettétek h bevitted és megnézték!!!!!!Remélem a pukli meg szépen elmúlik!!!!


Mi megvagyunk,csak jön a foga...még mindig!Fogunk viszont még nincs,borzasztó éjszakáink vannak,a nappalok is nyűgösek...sajnos tejem már nincs,így kapott tápszert!Amúgy próbál már felülni,meg mászni,ez is nagyon kimeríti :lol: :lol:
Közben készülünk a karácsonyra!!!!Apasokat melózik,én fáradt vagyok,de tegnap Iza nem kelt éjjel enni,így sokat aludtam!!!Újjá születtem teljesen!!!!!! :wink: :lol:

Többiek???Látom továbbra se pörög ez a topik!Mezsó is jól eltűnt!De a blogokat szoktam olvasgatni ahol van!!! :wink:

 
 


Kata, borzalmas volt!! :(

Annus, álljunk csak meg!! Én egy percre sem szoktam magára hagyni Noelt! Sőt 1 mp-re sem. :?

A tegnapi szituáció a következő volt. Fürdés után, mint minden este, törölközés, pelusozás, pizsihúzás, majd csüccs fel és fésülködés. Én közben folyamatosan mellette, fogom, figyelek! Aztán tegnap fésülködésnél, 1 mp volt az egész... Hirtelen mozdulat és "fejest ugrott" a földnek. Fogtam volna, de nem tudtam megtartani. Igazából eddig azt hittem, ha ott vagyok mellette nem lehet baj. Rosszul hittem. Nem tudom, hogy oldom meg ezek után. Földön nem hagyja magát, eddig csak a pelenkázón ment a dolog. Habár tegnap is a fésülködés közben történt a baj.

Noel ma jókedvű, játékos, mosolygós, nem látszik rajta, ami történt. Persze a pukli megvan és szegény kis szeme csak félig látszik ki, de amúgy önmaga hála ajóégnek!
:)

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:örülök,hogy már jol van a kis Noel.ÉS ne hibáztatsd magad nem a te hibád.

 
 


Kata, köszi!! Hogy vagytok? Kép/videó Kevinről? Tudom van az aláírásodban egy egész fotóalbum, de jobbakat tehetsz ide is megint. :wink: Tigrises is nagyon édes!

Annus, Te picid is tündéri. Látom Iza is húzza lefele a Mikulás sapit. :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida: egy videó kevin első évéröl:

http://www.indavideo.hu/video/Kevin_elso_eve



Kép

Kép

 
 


Te is rakj légysi :lol:

 
 


Kata, nagyon szépek vagytok az első képen! A második képen pedig húú, olyan, mintha Nolit látnám. :roll: Tényleg nagyon hasonlít ebből a szögből. Tudom, tudom.. minden baba egyforma (bár sztem nem) de akkor is nagyon emlékeztet! Videó nagyon szép! Olyan rugi van az egyik kicsi kori képén rajta, mint amilyen Noelen volt most éjszaka. Piros, mikulásos. Én is igyekszem rakni!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kirázott a hideg ahogy a videó végére értem... A zene nagyon jó választás és gyönyörű Kevin!

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:köszönjük :oops: :lol:
Várom én is a gyönyörű Nolit és téged :lol:

 
 


Aida jo h nem lett baj!
Kata Kevin is milyen nagy már Kép Kép

Kép
 


Krisz:Nagyon édes Milán nagyon sokat nött :lol:

 
 


Sziasztok!

Nagyon megörültem amikor megláttam ezt a topicot, ugyanis 23 éves vagyok, hamarosan, 24 évesen anyuka leszek és meglepő, hogy milyen sokat csodálkoznak, hogy ilyen fiatalon vállaltunk gyereket, pedig már több, mint egy éve férjnél vagyok, több, mint 3 éve dolgozom, úgyhogy nem hiszem, hogy korai lenne, mégis sokan furcsálják a dolgot....
Ti hogy voltatok ezzel?

Kép
 


Karol: Szerintem ne törödj senkivel.Ha te ugy érzed hogy itt az ideje akkor jó. :lol: Én is 23évesen lettem terhes,most 24 vagyok és egy éves a kisfiam.Mesélj magadról és a picurrol.Fiú-lány hogy fogjék hivni?Merre laksz?

 
 


Szia Karol!

Anno én nyitottam a topikot, akkor 22 voltam és ugyanezt éreztem... Úgy éreztem, hogy manapság már az a divat, hogy csak 30-35 évesen szülnek a nők. Azonban egész sokan jelentkeztek itt és örültem, hogy tudok korombeliekkel is beszélgetni, akik szintén kismamák. Nekem végül 2008.december 20-án született meg a fiam Noel, akkor 23 éves voltam. Nem bántam meg, nem is voltam előtte sem az a húzdmegahajamésbulizz fajta, én már vágytam kisbabára. És hiszem, hogy fiatalon, az életünk kiteljesedésekkor szüljünk, mert így biztosan egészséges lesz a kisbabánk. Nem pedig ha 35-40 évesen vállalunk gyereket, mert addig önző módon csak magunkra gondoltunk... (persze kivétel, aki nem emiatt nem vállal azalatt).

Mesélj magadról! Kisfiú, kislány? Még nem tudni? Mi lesz a neve? Merre laktok? Mit dolgozol? Férjed hány éves? Nagyszülők?

Aida

Kép
Kép
Kép
 
 


Kata, képek Neked! :D Mindkettő Orosházán készült szüleimnél.

Kép Orosházán nagyszülőknél

Kép Nagyszülőknél

Kép
Kép
Kép
 
 


Itt még nem volt a kis drágámnak monoklija. :cry: Szegénynek mára kék-zöld-lila színárnyalatokat vett fel a bal szemhéja és olyan nagy, hogy tényleg alig lát ki alóla. Szegényem, úgy sajnálom...

Kép
Kép
Kép
 
 


Aida:nagyon édes Noel,magadról nem raktál.
Szegény Noel de jó hogy nem lett nagyobb baj,hamar meggyogyul meglátod.

 
 


Aida!
Én nem is írtam h egyedül hagytad volna a pelenkázón!Épp ezt mondom ha ott áll mellette az ember,akkor is képesek leugrani....A lényeg h semmi baja Noelnek!!!! :wink:


Kevin és Milán is nagyon édes!!!!!Micsoda helyes pasik vannak itt kérem szépen!Lehet továbbra is válogatni! 8)


Karol!
Üdv itt!Ne foglalkozz velük!Szerintem ez az idő pont jó!!!Régebben még hamarabb szültek!Szerintem ha vki fel van készülve az anyaságra,akkor mindegy h 22 éves vagy 32! :lol: ja és gratulálok!!!!

 
 


Annus:rakj te is képet :lol:

 
 


Bocsánat...de muszály hozzászólnom!!!(a 2010 júliusiból) :D
Szóval én most 19vagyok februárban leszek 20 és júliusban jön a babánk....

csak Karolnak megnyugtatásképpen:ránk is ferde szemmel néznek,és nem hogy meglepődnek...fel is háborodnak....

kicsit gáznak tartom a dolgot...és pont attól a korosztálytól aki anno annyi idősen szült mint most én,sőőőőőőt......

na mindegy,puszi nektek....

Vigyázzatok magatokra!!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babák. :) Most pont azon döbbentem le, hogy Noel 9 nap múlva 1 éves lesz! :shock: Nem semmi :shock: Még emlékszem, amikor felhívtál szülés után...

Karol!

Én is 23 voltam, amikor Levivel terhes lettem. 18 nappal múltam 24 amikor szültem. Gratulálok a babához. Már biztos szépen látszik a pocid :)

Pussz a többieknek is

Reni
Kép
Kép
 
 


Kata, én nem vagyok túl fotogén. Legalábbis mostanában nem.. :lol:

Annus, igen persze, a lényeg, hogy nem lett nagyobb baj. :roll: Nem tudom mi lett volna, ha mégis. Úgy örülök, hogy rendben van már Nolika.

Moki, Neked is gratula babókához!

Reni, na igen... huh, jó hogy szólsz! :lol: Annyira el vagyok havazva -vizsgaidőszak- hogy el is felejtek azon töprengeni, hogy Noli 1 éves lesz és csupán csak 9 nap van hátra. Viszont a tortáját már kiötöltem: gesztenye torta (olyan babás módra). Én készítem szombaton. Amúgy tényleg olyan, mintha most született volna. :wink:

Mai kép, még egy picit látszik a kék-lila folt a bal szeme felett, de már egész szép és teljesen ki is bírja nyitni a szemét. :)

Kép

Ezt meg csak úgy, ezen olyan édes nagyfiús -monokli nélkül még:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Azt mondtátok meséljek magamról kicsit...oké!! :D
Hát hol is kezdjem, most vagyok 23 éves, jövő május 6.-án töltöm be a 24-et és május 9-re vagyok ki írva a picivel, de nagyon úgy fest, hogy egy héttel idősebb, mint ahogy először számolták, úgyhogy majdnem egyszerre lesz a szülinapunk. :o
Somogy megyében élünk a férjemmel még édes kettesben (hamarosan hárman). A férjem 26 éves, mind a ketten rendőrök vagyunk (nem kell megijedni! :oops: )
Már 5 éve lesz, hogy vagyunk és 2008. 09.06.-án házasodtunk össze.
Most voltam a 18 hetes UH-on, ahol úgy látták, hogy kislányunk lesz, de azt mondták, hogy ez még nem biztos...kaptunk képet is, majd ha tudom fel teszem...Több név is van, amin gondolkodunk, a férjemnek a Lili teszik, nekem pedig a Helena.
Ha mégis kisfiú lenne, akkor pedig Máté, ebben meg tudtunk egyezni!

Tömören ennyi! Nagyon szépek a képek, látom itt férfi uralom van.. :D
 


Karol, dejó, hogy meséltél! Valóban sok erre fele a kisfiú, akkor majd erősíted a kislányos anyukák oldalát. :D Ha bejön a dokinéni kijelentése. Akkor rendőr kislány lesz a baba. :lol: Én és párom mindketten informatikusok vagyunk, így mi fiúnk informatikus baba. :roll:
Nagyszülők örülnek az érkező unokáknak?

Kép
Kép
Kép
 
 


Hoztam megint friss képeket és most Kata kívánságára én és apa is vagyunk rajtuk. :lol: Csak sajnos még a képeken látszik Nolka szeme felett a kék-lila folt. :cry:

Kép Anyával

Kép Apával

A szokásos.. állok anya nacijába kapaszkodva és várom, hogy történjen valami jó: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok


Aida: Édes a kis Noel!
Nyugi sztem sem Te vagy a hibás,Nekem Patrik 6 hós volt,amikor lefordult az ágyunkról pedig az apja is és Én is ott voltunk mellette..épp,hogy egy pillanatra fordultunk el.....


Édesek Kevin ,Milán is na és az egyetlen (jelenleg)hölgyike :)

Kép

Kép

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron