Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Nyitottam 2 topicot is ezzel kapcsolatban.
Az egyik topic ez, :lol: a másik: A C:2100-as érték a terhesség alatt címmel.
Minkét helyre várom azokat a kismamákat, akiknek ilyen és ehhez hasonló problémájuk van a terheség alatt, hogy megosszuk a tapasztalatainkat egymással és esetleg segítsük egymást.
Vagy csak beszélgessünk a várandósság támáiról.

Én jelenleg 16 hetes kismama vagyok és nyitott a méhszájam.
Várom sorstársaim jelentkezését!

Mindenkinek szép és problémamentes babavárást kívánok! Ancsa

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

Nekem a 32. héten 3110 volt a méhszájam, tehát nem rövidült meg a méhnyak 2-esre de végig nyitva volt csak a belső volt zárva.
Feküdtem szigorúan az egyik doki honlapján azt olvastam az a hatásos ha a nap 70% vízszintes fekvés, utána picit fel lehet kellni.
Már jó pár hete húzom így... Nekem megvan az oka miért nyílt meg, mert sokat keményedtem. Neked megvan az ok? Hogy vagy?
Írj, ha erre jársz...

Mamabogár
 


Szia

Szerintem azért,mert az előző szülésemnél a doki tágította a méhszájat, és valószínűleg megsérült ezért nem zár rendesen :?
Nekem is szigorúan kell feküdnöm :shock: és szedem rá a Panangint is :roll: te milyen gyógyszert szedsz?

Most hány hetes vagy?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 

 
 

sziasztok!

Én egy 25 éves, 35 hetes kismama vagyok. (A 32 hetes uh-on a picim 2030g volt.). Tegnap voltam a dokinál, aki meg is vizsgált hüvelyileg, mert hüvelyfájásaim vannak. Az mondta hogy nyitva a méhszájam egy ujjnyira. Aktív fekvést írt elő. Ám én azonban nagyon aggódom, nehogy előbb jöjjön a picikém. A doki azt mondta valahogy még húzzam ki 2 hétig, hogy ne legyen koraszülött. Szintén tegnap volt az első CTG-nk és teljesen rendben volt. Mit gondoltok, mennyire gond ez nyitott dolog?
saca87
Budapest XX. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron