Új privát üzeneted érkezett!

ZSU:Mi is kb.30percnél járunk :lol:

phpBB: Kép
 


Na neeeeeeeeeee laptető!!!!!!!!!!
És ilyen kis béna.....semmi kép :? bocs lányok!!! :lol:

phpBB: Kép
 


Andrea, még pótolhatod a képet, várjuk! :wink:
Mi alvásidőnk már lejáróba Bebe nyöszörög! :?

 
 

 
 

ZSu:a képpel az a baj,hogy a gépre felkénne töltenem őket,de hát lusti vagyok... :roll: de majd pótolom ígérem!!! :)
Hannácska még szundizik :lol:

phpBB: Kép
 


Na ujra itthon! De már szunya van! Szerencsére 2 perc volt az altatás! :lol:
Lili SOSEM alszik babakocsiban, mert lent minden olyan izgi! :roll:

Milley: Isten Éltessen! A karámot azokon a bizonyos licitálós oldalakon megtalálod, de ha gondolod megadom a csaj számát privátba!
Kép
Kis sonka lady!!! :lol: A kép szept 1-jén készült!

Kép
 


és egy másik, a minap reggel Apával poénkodtak!
Kép

Kép
 


Nilabali nagyon köszönöm! JAj sajnálom a rossz éjszakát! Nálunk csak a légzésfigyelő besípolása miatt volt frász... az utáni cicit kérek nem zavart :D REmélem már nem fáj a fejed!

Zümis ???

Budabo merre vagy??? Remélem minden rendben van!!! Ilyenkor már szoktál írni.... :roll:

Zsu83 kannibál ez jóóóóó :lol: A fiamnak megvolt az alvása... lehet ma is 3x fog aludni... :shock:

Én is igennel szavaztam!!! :D

Andrea17 Köszi!! Annyira jó, hogy te is írsz!!!! és hol vana vonalzód???? KÉPET Kérünk!!!

Kálmandi KÖszi neked is a köszöntést! De formás a kislányod micsoda sonkái vannak! Nagyon jó súlyban van! :D Elküldenéd priviben a számát? Köszi! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Na ismét sikerül fél órát aludnun! Persze, mert én állat csak most vettem észre, hogy a fölső fogcsi sarok kibujt! Persze, hogy nyűgős a drágám!

Millye: Privin elküldtem a számot!

Kép
 


Kálmandi köszike! Akor afogacska zavarta szegényt az alvásban.. jaj.. nem szoktál neki adni homeos bogyót? Chamoomilla jó rá. :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


zsu:nekem is bejönnek FP-k, most jött auchan és abban láttam. Voltunk egy bababoltban - babadiszkont - és drágább volt a játékt mint az auchanban, és annyira segítőkész volt a picsa hogy amikor kérdeztük hogy mi a különbség ülés és ülés között, közölte hogy a neve, kérdeztem hogy de mégis biztonság..
stb..az ára. Mondtam a lacinak hogy most fordulunk meg és megyünk, ja és a picsa a másik picsával kb. 10 percig amikor bementünk azt tárgyaltál hogy mit reggelizzenek. Nem mondom hogy körbe kellett volna ugrálni, de azért egy kicsit több figyelem lehetett volna. Ámentünk elefániba és szokás szerint totál segítő
kész volt az eladó.

millye:minden okés, csak reggel nem ültem le olvasni mert leragadtam volna, két fórumoat már nem olyan egyszerű...
nagyon boldogságos szülinapot neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petra: az ténleg megérte. Amúgy én szeretem a teszveszt,turikat is, nagyon sok turis ruhánk van, de játékot nem biztos hogy vennék használtat, illetve csak olyat amit le tudok mosni, ki tudok mosni, mert ki tudja ki nyalogatta előtte.
Lehet hüleség...tegnap voltunk babázni és baromi jó játékok voltak és mondta barinő is hogy a teszveszről veszi fillérekért.

kálmandi: eszem én csak nem kockáztatok és mondjuk szallonabőrt nem fogok ropogtatni, bár amúgy sem tenném..éjszaka nálunk is horror lett.Micsoda lábak!!!!

Éjszaka: este sima elalvás, hajnal 5-kor felsírás, mire cumit megtaláltam már dühös volt, én hülye átvittem magam mellé hogy együtt aludjunk, alvás nyista, 5 perc majd 10 perc nyüszi, ezt ment 6-ig akkor meguntam kiültünk a szopiszékbe és már aludt is, egészen 6.50-ig...aztán főzés de már volt egy délelött 1 órás alvás. :lol:

ja éjszakai rövid alvás..monic írta hogy 3-as tápra váltottak, szerintem mi is kipróbáljuk és lehet hogy akkor megint jobb alvásaink lesznek..vagy nem

Kép
 
 


Fügének sikerült megtanulnia hogy nem...és a puszira nemet int, meg így ácsorog :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=v1mQRomYIDk

Kép
 
 


Millye Nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!!
Na elaludt a csöppség.
Sajnálom a rossz éjszakákat. :cry:
A mienk javulóban, ha 4 ébredést annak lehet mondani. :lol:
Tegnap este 7 órakkor adtam Bencének tejpépet -ilyenkor nem szoktam- 100ml meg is hammogot, utána 8-kor még 140ml tápit bevágott.ÉÉÉÉÉÉÉs ismét ébredt éjfélkor, utánna 3-kor. :shock:
Lehet, hogy feneketlen a bendője? :o

Kálmandi nagyon ari Lili. :D Gratula az új fogacskához! Nem próbáltad a esti lefekvést csúsztatni, úgy fél órával? Mintha írtad volna korán alvók vagytok.

Millye a +6 kg szülés utáni :lol: Még egy pár kg, és ott leszek mint pocaklakóval.

Budabo,Zsu az auchanban voltam nem rég,már 4 sorban vannak a játékok. Megindult a karácsonyi készülődés.Vannak auchanos saját játékok,nagyon hajaznak az fp játékokra, kb feléért.Lehet, hogy érdemes megnéznetek.

De. meglátogattuk Bencével a helyi bölit, nagyon aranyosan közölték, hogy feliratkozás nincs,mindenki egyenlő elbírálás alapján lesz megítélve.Kérdeztem , hogy mi alapján?Életkor stb., de
nem tudtam meg.Azt viszont igen, hogy 80!!!!!!! gyereket most szeptemberben nem tudtak fogadni!!!!!!! :shock: :shock: Szép remények.Azt hiszem más alternatívát is megkell fontolnom.

Viki
 
 


Budabo Füge megállt támaszték nélkül!!!!!!!!! :shock: :shock: Nagyon nagy gratula!! :lol: :lol:
Kis csizmát vettetek már, mert karácsonykor már csak a nyomait látod a hóban... :lol: :lol:
 
 


Csak egy gyors bejeletkezés!
A délelőtti 50 perces alvás után,jelenleg FIGYELEM:1 óránál járunk 8) 8) 8)
Vagy 3 hónapja nem volt ilyen.....
Este jövök reakciózni és talán majd birkózom egyet a vonalzóval is!!!
 
 


Ismét nem alszunk!Egy órás séta, hátha elalszik, de semmi! :evil:
Most is tombol a kisasszony! Na mindegy, ez van! Majd talán éjszaka! :lol:

Millye: de használom a chamomillat meg az aconitumot a hírtelen felsírás ellen. Ja meg van borostyánláncunk is, de ugylátszik egyik sem az igazi! :cry:

Vipe: Néha sikerül, de általában már 6-7 között üvöltés, tombolás, semmivel sem lehet lefoglalni, ugyhogy a hosszu pancsit választjuk, azzal legalább elvan és mégjobban lefárad! :lol:
Lehet, hogy Bence azért ébred, mert Lili is ha sokat eszik, akkor hamarabb kel, mert éhesebb, mint ha csak mondjuk 120 ml eszik!
De lehet, hogy ez rátok nem igaz!

Budabo: Füge nagyon ügyi és cuki! Pont ma csinálta Lili is, hogy kapaszkodás nélkül megállt! Mondhatom mindketten meglepődtünk!!!

Kép
 


Kálmandi, nagyon édes Lili! :D

Millye, mi meg letudtuk a 2szer félórás alvásunkat! :?

Bogi, eladók HP-k, annyira utálom az ilyet! :twisted:
Gondoltuk karácsony előtt még elnézünk a Regió-ba is, sóginőmnek van törzsvásárlói kártyája!

Viki, sajnálom az éjszakát! :cry:

Petra, hajrá alvás! :wink:

 
 


Vonalzó próba

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


mmmmmm

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


mmmmmmm

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


mmmm

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Bocs lányok.Nekem elég is volt. :cry:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Vipe ne add fel!!!!
Miért nem sikerül? Ugy csináltad, ahogy írtam?

Kép
 


Kálmandi itt olyan kód nincsen.Én már mind a 3 bemásoltam :shock: :shock:
 
 


Honnan akarsz vonalzót? A nagyonbaba.hu-n csináltam igy!

Kép
 


tickerplayground.com
 
 


Akkor sorry, de abba nem tudok segíteni, próbáld a nagyonbaba.hu-n ott is olyan cukik vannak! :lol:

Kép
 


vonalzó??

Kép
 
 


ezazezazezaz! :D :D :D

Kép
 
 


hoppá!avatar is okés! 8)
Marcim már alszik, megyek vacsizni és jövök reagálni a napi termésre!!!

Kép
 
 


bbb

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Budabo ezt az eladói hozzáállást én sem szeretem.. nem azt mondom, hogy ugráljon körbe, de illene azért tanácsot adni vagy úgy hozzá állni a vevőhöz... aztán csodálkoznak hogy nincs forgalmuk... Köszi a köszöntést! :D Már épp kétségbeestem, hogy hol vagy.... :roll: Nem semmi Füge!!! Ügyes kiscsaj!!!

Vipe köszi :D 6 kiló az nem olyan sok szerintem az pillanatok alatt le tud menni :D én azért kemény 10 kilótól szertnék megszabadulni és az már egy kicsit nehezebb... Akkor ati éjszakátok is zűrös volt... van étvágya az biztos...

Ppetro na végre végre vonalzó! Klassz az avatar is! Meddig aludt a csöppséged?

Kálmandi Jaj sajnálom a nyűgösséget! Remélem az éjszakátok jobb lesz!

Zsu83 Regiós törzsvásárlói kártyát hogy lehet szerezni? Én is akarok karácsony előtt menni a Regióba mert kinéztem 1-2 dolgot a fiatalembernek :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye és kálmandi:köszi köszi a segítséget a vonalzóhoz :)
Móni:köszi a közbenjárást :wink:
és köszönöm az igeneket is!MINDENKINEK!

Budabo:nekünk is nagyon sok turis ruhánk van, talán a legmenőbbek mind onnan valók :)
én is hasonlóképpen gondolom,mint te,használt játékot csak olyat ami lemosható ill.fertőtleníthető.Sütifaló megfelel a kritériumnak. :wink:

Kép
 
 


MIllye:Marcim délután egy órát aludt.Lehet, hogy még tovább is húzta volna, csak apa hazajött, zörgött a zár.Persze ő is csodálkozott a rekordalváson. :lol:

Kép
 
 


viki:én nem akartlak elkeseríteni, de nálunk is ez volt a bölcsiben...Köszi fügéhez, de nem sűrűn csinálja csak sikerült elkapni. Áááá nem akar még menni. Julcsi Marcija frankón sétál ahogy fogják a kezét tök sokat, füge egyáltalán nem, egyből leül inkább és mászik.

petra:hurrá alvás és vonalzó

kálmandi:ügyi lili!!! alvást sajnálom

zsu:régiót én is szeretem, nekem is van kártyám. Nem rossz ötlet

Kép
 
 


Petra, nagyon szép a vonalzód! :D

Millye, sóginőm óvónéni, és ott szoktak vásárolni a gyerekeknek játékokat, onnan van neki!

Bogi, Neked honnan van kártyád, igényelni kell, mert akkor lehet hogy csináltatok egyet magamnak! :D

 
 


Rohadt vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


zsu: mi debrecenben voltunk és anélkül nem is lehetett vásárolni hogy a kártyát ki ne állítsák nekünk. Nem tom hogy ilyen kártya-e amire te gondolsz :oops:

Kép
 
 


Én főbe lövöm magam, ha nem sikerül.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Megadtam magam a nagyonbabának.jeeeeeeeeeeeeee

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Vipe:ezaz!helyes a vonalzód :D

Kép
 
 


Ne haragudjatok, hogy elszurtam az oldalt. :oops: :oops:

Kálmandi köszönöm a segitséget.Lehet, hogy igazad van, de nem merem bevállalni a kevesebb evést. :roll:

Petra gratula az alváshoz. Nem jöttél rá, hogy mi segített?Nagyon jó a vonalzó és az avatar.

Millye a szopizás nem segített a fogyásban?

Zsu sajnálom a rövid alvást.Nem tudod vissza altatni kis Bencét?

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Bogi, valami törzsvásárlói kártya, azt mondta sóginőm! :roll:

Viki, ügyi vagy, nagyon szép vonalzót csináltál! :D
Néha sikerül visszaringatni, de van amikor kipattan teljesen a szeme, és feszeng a karomba, na akkor tudom, hogy itt már nem lesz alvás! :?

 
 


Zsu köszi szépen. :lol:
Úgy nem próbáltad, hogy nem veszed ki, csak megsimized, ha van cumija odaadod? Az én Bencém szereti ha a kezében van a textil pelusa.Meg van egy felhúzhatos alvó manója, altadódalt játszik azt nagyon szereti. :D
Ma is úgy aludt 3 órát délután, hogy háromszor kelt, 2x áldogált az ágyában, de látam rajta, hogy még álmoska.Nem egyszerű énis 15 percig altattam.
De lehet,hogy neki elég ennyi alvás is. :lol: :lol:

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Hát jobb reggelt! Remélem a tiétek jobb volt, mint a miénk!
(-kor alvás, kettőkor kelés, hami, ujra alvás 1/5 5-ig! Akkor viszont apa kelt Lilihez, mert nekem erőm nem volt a tegnapi nap után!! :oops:
Aztán visszaaludt még egy órára és azóta megint tombolunk! :lol:

Zsu: Nálunk is ez van! Néha sikerül, de általában nem! Őis azt csinálja, hogy ahogy kiveszem, rögtön kipattan a szeme és elkezd dumálni! :lol:

Ppetro és Vipe: nagyon szépek lettek a vonalzók!

Kép
 


Jó reggelt!!

Kálmandi köszi, próbáltam vicceset tálálni.Már mint vonalzót. Lehet, hogy mi meg ellopikáltuk Lili álommanóját. Mi fürcsi előtt bevágtunk 180ml sinlacot, alvásnál 90ml tápit,10órakkor pici nyüszi, de aludt 2-ig.Kelés fél 7.Most 8-óta alszunk, utána uszi.

Férjem anyós pajtival du. temetőbe mennek, így ma egyedül leszünk. :cry:

A pampers.hu oldalán , van e-kupon.Ha valakit érdekel. :lol:
Ne felejtsétek vasárnap minden bolt zárva!!Én majdnem megjártam.

Viki
---------------------------
Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Viki, Bebe nem cumizik, ő csak a hüvelykujját szopizza, próbáltam neki már bujcis kendőt adni, de nem kell neki! :? Végülis nem panaszkodhatom, mert az éjszakát végigalussza, nappal meg, hát ez van.... :roll:
Jó uszizást Nektek! :D
Mi vásárolni megyünk, mert nekem is majdnem kiment a fejemből, hogy holnap minden zárva! :oops: :)

Kálmandi, én nem értem, hogy bírnak így pörögni egész nap a gyerekek! :roll:

 
 


Vonalzók jók!!

zsu:nem néztem meg milyen kártya, de ha bemész és vásárolni akarsz kitöltik és
tudsz. Debrecenben ennyi volt az egész.

andi:rossz éjszakát sajnálom

viki:mi holnap leszünk egyedül..már amennyire, de apa nem lesz

Kép
 
 


Sziasztok!
Megtörtént a csoda! Lili elaludt a babakocsiba, sőt hazajöttünk, lift, vetkőzés, semmi nyöszögés! 1/2 12 óta alszik! :lol:
Nagyon elfáradt a metrózásba! Sajna nem sikerült lefotóznom, talán majd legközelebb!

Lányok! Van egy csomag 4+ Pampers pelenkám, 1 db hiányzik belőle! El szeretném adni! Ha valakit érdekel írjon priváton! Köszi :D

Kép
 


Ppetro nagyon szívesen! NAgyon ügyes Marci az alvással!!! Jó lenen ha rendszert csinálna ebből :D

Budabo Füge hamar el fog indulni az már biztos! :wink: Milyen volt az éjszaka? Fogad? Füge baba? Ma mit csináltok?

Zsu83 gondolom nem egyszerű törzsvásárlói kártyát szerezni... így könnyűűűűűűű neked :D Minden rendben volt este? Bebe szépen aludt?

Vipe végre végre van vonalzód!!! Az avatarod is helyes! Szopizás nem fogysztott hanem hízlalt.. pedig eskü, hogy nem eszek többet.. csak mivel szoptatok ezért az esti harmadik kajálás miatt lehet.... :roll: mások fogynak szoptatás alatt én meg híztam/hízok...

Kálmandi sajnálom a rossz éjszakát! nálunk cicinlógás volt éjszaka.... és ilyen korán még nem kelt a fiatalember.... 6 óra 15 perckor kipattant a szeme... igaz tegnap 8 óra után elaludt.. szóval inkább azt szeretném ha később aludna el este és később is kelne.... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Bogi, köszi, akkor bizti hogy nekem is adnak! :D

Kálmandi, szuper, hogy Lili alukált, Bebe is aludt fél órát az autóba, meg itthon egy felet! :?

Millye, minden ok volt éjszaka, ez a 2. felsírásmentes éjszaka! Csak így is maradjon! :roll:
Na most megnyugodtam, hogy olvasom, Te is híztál szoptatás alatt, mert én is :oops: , többet nasizok! :oops:

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: