Új privát üzeneted érkezett!

Mist!

Én felhívtam a dokimat és mondtam neki, hogy van egy pozitív tesztem. Mivel meglehetősen be van osztva az ideje vagy most megyek, vagy 1,5 hónap múlva. :? Számolgatott, hogy ha most megyek akkor már benne leszek a 6. hétbe (6+3) és azért már látni lehet.

Cserkészkolbász!

Neked mi a neved? Olyan fura így írni! :oops: Az biztos, hogy jobban aggódik aki vesztett el már babát! Én kétszer is! :cry:
Mégis idő előtt kiraktam egy vonyigát! :roll: Olyan jó örülni neki!
Nem is kell arra gondolni, hogy el is mehet a baba! Fő a pozitív gondolkodás! :)

Kép
Kép
Kép


Edina! A becsületes nevem Erdélyiné Németh Erika. Egyszer valahova cserkészkolbász néven regisztráltam és azóta mindig ezt használom és ugyanazt a jelszót, így nem felejtem el.
Elég béna, de mostmár nem változtatom meg :-))

Kép


Erika!

Alapvetően én sem vagyok pánikolós, szerencsére rossz tapasztalatom sincs. Viszont az én dokim már az elsőnél is csak a 12. hét után küldött el a védőnőhöz kiskönyvért, ő azt az elvet vallja, hogy a 12. hétig bármi történhet, ha gond van, azt a természet javarészt addig megoldja. :?

Tudom, hogy ez elég morbid, de valamilyen szinten én is egyetértek vele.

Mist (egyébként Eszter :) )
 
 

 
 

Eszter: nekem is csak annyit mondtak hogy jöjjön vissza 2 hét múlva. Inkább csak az érdekelt volna, hogy gyakori-e, hogy elmegy a baba 12 héten belül.

De inkább ne is beszéljünk ilyen dolgokról, csak a pozitívakról!
:lol:

Kép


Sziasztok!

Köszi a sok-sok választ, ugyanúgy fáj a hasam mint Nektek,csak még mindig nincs poz tesztem! :shock:

Hajni- Ahogy a többiek írták- a 6 hét a nagy fordulópont, olyan jó látni azt az icipici szivecskét! :D

Erika- Amelyik baba úgy dönt hogy a 12 hetet sem várja meg,Ő biztosan beteg és ezért fordul vissza. Én ezt gondolom. De közöttünk mindenkinek gyönyörű és egészséges babája fog születni valamikor 2009 elején. (Jobban azért ne pontosítsunk! :D )

Eszter szerintem ne várj a dokival, éld át a csodát rögtön az elejétől!! :D

Én nagyon aggódós vagyok, igazi paramami,de azért nálam van előélete is a dolognak. :( Pont ezért nálam- ha lesznek- akkor 2 hetente lesznek a vizsgálatok,ezt előre megmondta a doki.

Amúgy ki hol szül? El van már döntve mindenkinél?

Kellemes Délutánt!

Ági

Kép
 
 


Sziasztok!

Iroko! Megelőztél! Én is ezt szerettem volna kérdezni! Ki hol szül?
Én a két lányt a mávban (most már ÁEK) szültem. Oda megyek (mennék) most is! És kinek ki az orvosa? Szülésznőt szertnétek választani? Én anno nem választottam szülésznőt, mert azt mondták mindegyik jó a Mávban. Ez bejött! A dokim Tidrenczel Zsolt. Legalábbis eddig. :)

Kép
Kép
Kép


Nekem fogalmam sincs. Én eddig az SZTK-ba jártam dokihoz (Dr. Ita Jenő), mert különösebb problémám nem volt, a rákszűrést meg úgy voltam mindegy hol csinálják. Azt tudom, hogy ez a doki a Schöpf-Mérei-ben dolgozik, de ott azt hallottam 135e Ft-ot kell a kórháznak fizetni egy szülésért. Meg azt is hallottam hogy majd felszámolják. Úgyhogy nem tudom, pedig nekem ez az orvos nagyon szimpatikus.

Kép


Sajnos nekem eddig csak negativ tapsztalatom volt, mert mindket elozo terhessegemet elveszitettem - ez elsot a tizedik heten, a masodikat az otodiken. De most tok pozitiv vagyok! :D
Nalam a vizsgalatok kimutattak, hogy van egy genetikai problemam es en ezert hivtam egybol a korhazat a pozitiv teszt utan, mert ha normalisan fejlodik a baba akkor minden nap szurit kell magamnak adnom egesz vegig. Ezt a reszet azert annyira nem varom, de nagyon szeretnenk babat szoval mar nagyon keves olyan dolog van, amit nem tennek meg erte. :roll:

En az itteni, helyi korhazban szeretnek szulni, ugyhogy majd eszmet cserelhetunk az itteni es otthoni tapasztalatokrol. :)

Agi - igen mar alig varom a jovo hetfot. Meg egy teljes het! :shock:

Merszi - merre vagy?

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni, nekem is van már pozitív tesztem. Orvosnál még nem jártam, mostanában kéne bejelentkeznem, hogy 2-3 héten belül kapjak időpontot. :? Végülis ráérek :) Nekem már van 2 gyönyörű pici lányom, remélem sikerül a 3. is :).
Vonalzót majd ha sok időm lesz megpróbálom felrakni.
 
 


Szép estét Mindenkinek!


Elősször is gratulálok minden kismaminak!
Én is szeretnék az lenni és ide tartozni,de még mincs pozitiv tesztem,27,30-ik nap és ma is csináltam tesztet de sajnos negativ és már több mint egy hete késik!Nem szokott késni ráadásul ennyit!
Tünetek vannak,de,hogy mi lessz még nem tudni,még várok a jövő hétig aztán orvos!
Vendég
 


Kangu: üdvözöllek és gratulálok!!

Tina40: drukkolok!!!

Hajnski:szerintem most minden OK lesz!!!

Engem már most kínoz az ínygyulladás, egész éjjel úgy fájt az egyik fogamnál, pedig nem is lyukas. Még bogyót sem vehettem be, úgyhogy két órát ültem az ágyban, mint a Kukori.

Kép


Udv az ujaknak! :lol: :lol:

Kangu - mennyi idosek a lanyaid? Ha lesz idod csinalj nekik is volnalzot! :D

Erika - igen en is igy allok hozza :D Hu a fogfajas az nagyon kellemetlen. :evil: Asszem paracetamolt azt akkor is lehet szedni ha babas vagy, probalkozz azzal.

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edina! Szintén MÁV, az elsőnél én sem választottam szülésznőt, és tényleg iszonyú rendesek voltak. Az ÁEK topikot olvasgatva most viszont elbizonytalanodtam.

Tina40! Szorítok, csak biztatásként mondom, hogy nekem is volt egy negatív tesztem, aztán pár nap múlva megduplázódtak a csíkok :D .

Ági! Mikor tesztelsz?

Erika! Jobbulást!
 
 


Cserkészkolbász:
Bocsánat, hogy belekotyogok... ínygyulladásra jó a gyógynövényes szájöblítő, vagy ha az nem segít, akkor a Gingisol nevü ecsetelő (500 Ft körül van a patikában). Mindkettőt a fogorvos ajánlotta terhesség alatt és nekem bevált. Ha gondolod, próbáld ki.
cosmo


Mist!

Én is olvasgatok és irogatok az ÁEK-s topikba! Elborzadtam kissé. Nagyon durva ez a cukros vizes, cumis és tápszeres megoldás... :? Meg amiket írnak a látogatókról. Amikor én szültem akkor sem volt lehetőség pihenni és normálisan szoptatni, esetleg fejni! De amiket most mesélnek a lányok! :evil: Jó lenne a különszoba de nem hinném, hogy "fussa majd". :?

Jaj én ma reggel olyan sz@rul voltam... Amikor még elindultunk a csajokkal az oviba még minden oké volt. De ahogy leszálltam a buszról... hányinger, gyomorfájás, hidegrázás. Meg verejtékeztem, mint még soha. Ez normális? Ilyenem még nem volt! Eddig csak volt egy hét émelygés és csókolom! :? Még most sem vagyok 100-as. De jó, hogy csak csütörtökig jár az Eszter oviba!

Kép
Kép
Kép


Cosmo, Hajnski!


Köszönöm a jótanácsokat!! Ki fogom próbálni!!

Kép


Cserkészkolbász!

Köszi a drukkot!

Mist!

Neked is köszi a biztatást!Egy negativ teszt miatt még nem aggódnék,de 3 ??
Egyenlőre várok!

Edina!
Engem is kiráz néha a hideg és verejtékezem!A hidegrázás kissé érdekes ebben a melegben!Én sem értem miért?!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kangu- Üdv közöttünk!
Tina40- Én is pont ugyanígy vagyok- jelek dögivel,de a teszt... áhhh

Eszter- sajna negatív még mindig, de ez még az ovu+ 11. nap. Mit várok ilyen picikén? :D De majd pénteken.....

Erika- Jobbulást az ínyednek!

Edina- Gondoltam rád ma reggel- szitu: 7-es busz, tömeg, én meg a kellős közepén olyan hányingerrel, hogy a hideg rázott, izzadtam. Minden bajom volt, de azért poz jel, úgyhogy még nevetgéltem is magamban, hogy nem vagyok normális- minden bajom van,de tetszik. :D

Ja és a saját kérdésemre válaszolva, én a lányommal a Schöpfiben voltam, a fiammal a Mávban, a leendő gyerkőccel János kórház. Lassan új kórházat kell építeni,hogy tudjak új helyen szülni... hihihi

Lányok merre jártok,minden oké? Feva? Betty? Amy?

Ági

Kép
 
 


Ági!

Én a 40-ik napon vagyok,igen tünetek dögivel!Sőtt ami még van sok folyás!Nekem általában félidőben van a pé-m,de egy ideje annyira nem figyeltem pont most! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Vagyok én, csak tegnap meghalt itthon a net.. Vihar volt, biztos attól...
Üdv az újaknak!!!
Iroko, nagyon drukkolok!!!

Én debreceni vagyok, és itt szeretnék szülni a klinikán. Tapasztalatom ilyen téren még nincs, majd jövő ilyenkor elmondom... :wink:

Holnap után Uh... elvileg már benne leszek a 6. hétben... Ugye szorítottok, hogy lássuk a szívverését!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem ez első terhesség, első baba, és még egyenlőre el sem hiszem... Az agyam felfogja, de nem hiszem el... :)

Nekem is szokott szurkálni a hasam, és olyankor mindig megijedek, de ezek szerint ilyen Nektek is van? Akkor ez tulajdonképpen normális.... ennek örülök.
A melleim iszonyúan fájnak viszont. Hihetetlen érzékenyek, és hatalmasak... szinte ijesztő... :lol: :lol: :lol:
Ja, és pénteken csináltam még egy tesztet, mert egyszerűen nem akartam elhinni... hülyeség, ugye??? :oops:

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Amy!

Egyáltalán nem hülyeség,hogy teszteltél!De most már elhiszed ugye? :wink:

Szoritok,hogy lássátok a szivverését a babának!!!!
Elvileg ha terhes vagyok,én is benne vagyok a 6 hétben!!!!
Jövő héten kiderül,ha addig meg nem jön! :cry:
Vendég
 


Tina!

hát kezdem... :)
Reggel volt egy kis émelygésem, remélem ennél több nem is lesz... Már nagyon várom a csütörtököt, szinte számolom az órákat....

Szorítok neked, hogy jöjjön az a két csíkocska a teszten minél hamarabb!!!

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Amy!

Oké,ha kezded! :lol:
Mi 2 éve próbálkozunk,ezalatt az idő alatt mindig azt mondtam,hogy bármilyen tünetet elviselek akár a hányást is (pedig utálom)De jöjjön már az a baba!Egyébként 2 nagy gyerkőcöm van kicsit későn gondoltunk a baba tervezésre de a doki biztatott!Ja és semmi tünetem nem volt egyikkel sem!Csak kivánós voltam!
Most pedig..de elviselem csak már tudnék biztosat!

Köszi a szoritást én is szoritok! :lol:
Vendég
 


Amy,

Eredetileg en is debreceni vagyok! :lol: Legalabb is eletem elso 18 evet teljes mertekben ott eltem es az egesz csaladom ott lakik meg mindig. Csak en vagyok ilyen fekete barany, hogy meg az orszagot is elhagytam, nemcsak a varost. :oops:

Megy a drukk, hogy lasd a pici szivet verni. Szerintem ha addig nem is de azt latva, mar muszaj lesz elhinned. En is igy vagyok ezzel - mar alig varom a jovo hetfot!

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Hajnski!

Akkor földik vagyunk!!! :lol: :lol: :lol:
Most Londonban élsz? Hogy keveredtél ki és mit csinálsz odakinn???

Tina!
Hát előbb utóbb csak elhiszem, na.......... :oops: :lol:
Egyébként én is azt mondtam, hogy jöjjön, aminek jönnie kell, ha hányás, hát hányok, azon már ne múljon... Aztán kíváncsi leszek, hogy meg kapom-e... :lol: :lol: :lol:

Bizony, azt hiszem, hogy ez az uh csütörtökön mindenképp segíteni fog, hogy végre tényleg el merjem hinni...
Kicsit tartok tőle, hogy mi van, ha nincs jó helyen, vagy ilyenek....

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Amy!

Minden rendben lessz!
Drukk ezerrel !!!!!

JÓ ÉJT MINDENKINEK!
Vendég
 


Amy - Londontol nyugatra elek, Readingben. Lassan kilanc eve jottem ki ide dolgozni - egy IT cegnel vagyok termekmanager. Eredetileg nem ilyen hossu tavra terveztem, de ket honappal a kijovetelem utan talalkoztam a ferjemmel es ahogy errefele mondjak: the rest is history :wink:

Tudom, hogy konnyu mondani, de probalj meg nem aggodni. En is igyekszem teljesen pozitivnak lenni, pedig nekem eddig csak nagativ tapasztalatom volt az elozo terhesegeimmel. :(
De hiszem, hogy most minden rendben lesz! :D Raadasul neked mar csak ket nap :!:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Amy - Majd írd meg, hogy mi volt az UH-n!

Hajnski - nincs honvágyad? Szoktatok hazajárni?

Amúgy legyetek pozitívak lányok, mindenkinél minden Ok lesz!!

Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!!

Kép


A 2 pici lány szó szerint értendő. A "nagyocska" 2 éves múlt, a kisebbik 10 hónapos. Bölcsit nyitok! :D
Viszont nagyon szarul vagyok. Állandó hányinger, na és persze néha pánikroham egy-egy mensi szerű görcstől. :oops:
 
 


Hurrá, itt az első rosszullét :x . Pedig már kezdtem nagyon elbízni magam...

Ülök az irodában, mindjárt hányok és elájulok, közben kínosan ügyelek arra, hogy a többiek ne vegyenek észre semmit. Szuper! :D

Ági! OVU+11. napon az én tesztem is negatív lett. Így járnak a türelmetlenek :lol: .
 
 


Sziasztok!

Iroko! POnt ilyen volt nekem is. De milyen rossz volt! Nem tudom mit szóltak volna az ovisok, ha az ő wc-jükbe hányok. Pedig nagyon ott tartottam! :oops:
Viszont tegnap este megint volt egy kis vér. Na tényleg nem sok! Csak a papíron volt egy pici. De most megint semmi. Lehet, hogy a növekedéstől? Amúgy meg szúr a hasam! Meg folyamatosan émelygek! És nem birok enni! :?

Amy! Nekem minden terhességemnél volt legalább 3 tesztem! :oops: Nem tudom, de szerettem látni ahogy előjön a két csík? :lol:

Kép
Kép
Kép


Helló lányok!

Tina/Kriszti- A folyás nálam is megjelent, eddig minden terhességemnél volt,úgy a félidőben hagyta abba. :oops:

Amy- Köszi a drukkot! Holnap neked UH- siess hozzánk a beszámolóval!!! Drukk a pici szívnek!!!!

Kangu- Nyugi- minden rendben!!!!! :D

Mist- Gratulálok a rosszulléthez!!! :D Csak így tovább! :D
A türelmet pedig nem nekem találták ki, a birka messzire kerül! Az ovu teszt ma is negatív,de terhest nem csináltam. Büszke vagyok magamra! :D
Amúgy olyan jó látni a 2 csíkot, pont ahogy Edina írta!

Jut eszembe, Edina-ment privi!

Ági

Kép
 
 


Iroko! Válaszprivi!

Kép
Kép
Kép


Haliho!

En egyelore meg csak annyit mondanek, egy (na jo, ketto :oops: ) terhessegi teszt arra utal, teljes joggal irogahatok ebbe a topikba. :!:

Meg csak 2 napja teszteltem, de tok happy vagyok. Nem is akartam irni a 12. hetig, Luca babaval ki is birtam, de most olyan jo terhesen forumozni megint :lol:

Pont most nezegetem a 2006-os naptaramat, mikor hova is mentem, szoval meg en is varok az elso vizssgalattal. A dokimnak ugysincs UH-ja, a mielobbi manualis zargatashoz meg nem ragaszkodom. Ez meg csak az 5. het, tehat csak 4 hetes terhes vagyok, majd 1 het mulva menek - na annal tovabb en sem birok varni!!!

Hat, most igy elsore ennyi. Probalok besuvasztani megegy vonalzot Luca-cica vonalzoja ele.

Ja, es meg en sem hiszem el!!!

Kép
Kép
 


Szia Macsek!

Légy üdvözölve! És gratula!!!! Majdnem egyidősek vagyunk! :lol:

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Ma voltam UH-án, és minden rendben van, láttuk a picikénk szivét dobogni! Nagyon jó érzés volt!
A méreteket elfelejtettem megkérdezni, csak egy dolog érdekelt, hogy szépen fejlődik!
Legközelebb 20.-án kell mennem!

Nektek is közeledik az UH időpontja, ugy tudom többeknek is 16.-án kell menni.

Puszi mindenkinek!

Kép
 
 


Úgy néz ki, mégis idetartozom!!! :lol: sikerült veletek megijesztenem a mensit!!! Vonalzót még nem merek készíteni, csak a 10-12 hét után. Nemsokára jövök hozzátok, hogy együtt élhessük át a 9 hónap örömeit!

Üdv.: Merszi

Ui: Uh még nem 100%-osan mutatta ki, csak a teszt, mert mégcsak porszem :wink:
 
 


Feva!
Most nézem, téged ma Uh-ztak! Én csütörtökön megyek újra, akkor talán már többet mutat magából a porszemem!
 
 


Feva - De jo! :lol: Gratula a dobogo szivecskehez. En is, en is, en is! :P

Merszi - ugy orulok, hogy itt vagy! :lol:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Háát még én!!! És remélem itt is maradok, nem ismétlődik a múlt!!!!
 
 


En is pont ebben remenykedem. De erre probalok minel kevesebbet gondolni.

Viszont a szedulesem meg mindig tart. :roll: Mintha nem jutna eleg ver a fejembe, pedig meg olyan magas sem vagyok. :wink: Reggel ok, de ugy 11 fele elkezdodik es egesz nap tok kaba vagyok. Gondoltam ra, hogy fejen allva kellene dolgoznom. :lol:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

De jó, hogy ilyen szépen gyűlünk!!! :D
Macsak, Merszi! Nagyon gratula a teszthez!!!

Edina! Ahogy nézem, mi szinte ugyanott tartunk!!!

Feva! Gratula az ultrahanghoz. Én holnap megyek, és már nagyon-nagyon várom.... :D Ezek szerint én is láthatnám a pici szivét???!!! Istenem, az csodás lenne!!!!

És ez tökre megnyugtatott, hogy ti is csináltatok még egy-két tesztet... :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ági!
Olvasom,hogy nem teszteltél!Én sem azóta!A folyás nem idegesit,csak már rég volt mikor terhes voltam és elfelejtettem,hogy volt e egyáltalán!

Macsek! gratula a poz.teszthez!

Merszi!Neked is gratuláció!

Feva!
Elhiszem,hogy jó érzés volt hallani a kis szivecskéjét dobogni és örülök,hogy minden rendben!

Amy!
De jó,már holnap te is mész uh-ra,minden oké lessz!Drukkk!!!

Kangu!
A görcstől én is parázok,de már ritkábban érzem,én megpróbáltam a Magne b6-ot!

Hajni!
Én is igy vagyok vele reggel semmi gond délelőtt elkezdődik a szédelgés és tök kába vagyok!

Edina!
Gondolom ijesztő lehet a vérezgetés!De próbálj azért pihengetni!Az Utrót felirta az orvos?????

Reméllem nem hagytam ki senkit ha mégis bocs!

Kitartás a rosszúlétekhez!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Feva! Gratulálok! De jó! Te már láttad, hogy dobog a szíve! Mivel csak egy nappal vagyok elötted, elvileg én is láthatnám! Az nagyon megynyugtató lenne! :)

Hajni! Már nincs sok idő hétfőig! Akkor majd mi fogunk decsekedni! :lol: Remélhetőleg!

Nálunk nagyon beborult. Apa meg elvitte magával Esztert a fodrászhoz. Néz a csaj, hogy nyírják apát. Szerencsére nincs messze, így talán nem fognak elázni! :roll:

Kép
Kép
Kép


Tina! Az első lányomnál is volt és nála rosszabb volt! Úgyhogy valamilyen szinten "hozzászoktam". De akkor is ott motoszkál a kisördög... :(
Nem voltam még dokinál, úgyhogy nem írt fel semmit. Csak telefonon konzultáltam vele.

Kép
Kép
Kép


Edina!

Persze valamilyen szinten megszoktad,de mindig van aggodalom!Nagyon szoritok,hogy minden rendbe legyen,s gondolom a dokid fel ir valamit!!!!!!

Jó éjszakát!
Vendég
 


Hali!

Na, csajom alszik, igazi jogyerek, 8 honapos kora ota 8-8 alszik. Bar mostanaban a 9- 1/2 10-es ebredes sem ritka, Jo az alvokaja, akarcsak nekem, meg a paromnak. :lol: Amugy akinek van gyerkoce, szinten ugy gondolja, hogy a terhesseg alatti anya-hangulat befolyasolja a gyerkoc jellemet? Nalunk ez nagyon igy van. Nyugis terhessegem volt, vegigvigyorogtam az egeszet - leszamitva a szinte elso perctol gyotro gyomor- es nyelocso egest - , es Luca is alomnyugodt, edes baba lett.

Szedules: Jaja, nalam is befigyel, bar probalom lekuzdeni, nem emelgeti helyettem senki Lulut, muszaj topon lennem, amennyire csak lehet.

Link: Ezt a tuti jo oldalt meg az elso terhessegem alatt talaltam, es sztem most megjobb: http://www.ehd.org/prenatal-images-index.php
Orulesetesen jo videok is vannak: http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=20

En vagyok olyan lokott, hogy minden hetfordulon szepen megnezek minden netes oldalt, mi es hol alakul ki, fejlodik a kicsin. De nyugtassatok meg, ez nem egyedi, ugye? :oops:

Na, joejt!!!
Pa

Kép
Kép
 


Helló Mindenkinek!

Edina- Naaa eláztak??? :-)
Merszi, Macsek- Üdv itt! Gratulálok a tesztekhez!!
Macsek- Szerencséd van, hogy Te még emlékszel az előzőre! :D Én már arra sem, hogy hová tettem az akkori papírokat. :oops:
Ja és ha lökött vagy a nézegetésért,akkor szerintem minden kismamának lököttnek kéne lennie... hihihi. Velem az élen természetesen! :)
Hajni - Nem kéne megkérdezni a dokit, hogy mitől lehet??
És persze Hajni-
Óriási Gratuláció a pici szivecskéhez :!: :!: :!:
Amy- Várjuk a beszámolót!!! :D

Ági


:D

Kép
 
 


Agi - de majd hetfon ugyis megkerdezem, mert az elozoeknel nem volt ilyen, szedulni egyaltalan nem szedultem. De most meg az is orommel tolt el, hogy nem en vagyok az egyetlen , akinek szedules gondja van.
Ja es nem nekem volt dobogo szivecskem, hanem Feva-nak. En csak ugy ertettem, hogy en is ilyet szeretnek. Majd hetfon remelem... :D

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, hogy velem örültetek!!!

amy81, merszi: várom a UH-ról a beszámolót!

Hajni, Edina: ti is nem soká látjátok a szivecskét dobogni.

Mától 2 ampulla szurit kapok az izomba 20 napon keresztül. de ez a legkevesebb bár mire képes lennék, hogy minden rendben legyen.
Elvileg minden rendben is van, de sok szomorú előzmény miatt óvatos az orvosom.

puszi mindenkinek!

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron