Új privát üzeneted érkezett!

En ma reggel teszteltem pozitivat es ha minden jol megy jovo februarban erkezik a babank. :lol:

Remelem nem vagyok ezzel egyedul... :roll:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Szia!

Nem vagy egyedül, ma reggel teszteltem pozitívat. De én még nem merném ám kijelenteni, hogy februárban szülök, annyi minden történhet...Kissé babonás vagyok :oops:
Vendég
 


Szia Noemi,

Gratulalok! Igen en is csak felteteles modban irtam. Ez a harmadik terhessegem, de sajnos az eddigiek nem vegzodtek jol. Ugyhogy pontosan tudom, mennyi minden tortenhet meg... De probalok pozitiv lenni. :D

Hajni

KépKép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Hajni- Üdv itt is! Már kerestlek a másik topicban.

Gratulálok a pozitív teszthez kismamik!!!!
Én még csak reménykedek hogy jövő héten lesz egy nekem is! :D

Ági

Kép
 
 


Hajni!!!

Akkor itt is gratulálok, örülök a pozitív felfogásnak, így tovább!!! :lol:
Látod már nem is vagy egyedül!!! :wink:

Természetesen Noéminak is gratulálok!!!
Vendég
 


Lehet, hogy csak beképzelem magamnak, de hányingerem van. Ez nem kezdődik túl jól. Az elsőnél nem volt semmi panaszom, a másodiknál egyszer-kétszer kellett csak rohannom. Ez most kissé korainak tűnik. Biztos csak szimulálok :oops:
Vendég
 


Koszi csaszik itt is :D

Azt mondjak minden terhesseg mas. :roll: Nekem nincs hanyingerem (lekopogom), de a fejem szedeleg allandoan. Mintha nem jutna bele eleg ver. :oops: Leet, hogy az is kozrejatszik, hogy masfel oraja voltam vervizsgalaton?

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Irokohoz hasonlóan (egyébként szia itt is! :) ), én is csak reménykedem még. Vasárnap óta nem jött még meg és a cickóim is nagyon fájnak. És vannak kicsi szúrások a hasamban néha.

Noémi!

Milyen kicsik a gyerkőceid és jön a harmadik? Tudatosan választottátok a kis korkülönbséget, vagy így sikerült? Én a két lánynál tudatos voltam, de nem gondoltuk, hogy szeretnénk harmadikat. Márciusban volt egy műszeres befejezésem. :cry:
És most itt állok kicsit reménykedve és persze nagyon betojva, hogy mi lesz velem? :shock: Kicsit félek 3 gyerektől... :lol: De csak nem rosszabb, mint kettő! :lol:

Kép
Kép
Kép


A választás tudatos. Már nem vagyok éppen fiatal (34), későn találtunk egymásra a férjemmel. 3 gyereket terveztünk, gondoltam, gyorsan megcsináljuk a babaprojectet,utána tudok visszamenni dolgozni. Nem mintha olyan karrierista lennék, csakhát valamiből élni kell :? Ha most úgyis itthon vagyok az elsővel, megbírkózom a másodikkal is, és beleférne a harmadik is az időmbe. :D

Máris vérvizsgálat? Minek? Én egyelőre még orvoshoz sem szándékozom menni. Korainak érzem.
Vendég
 


Ket veteles utan elmentem kivizsgaltatni magam. Kiderult, hogy van egy genetikai problemam es ezert a terhesseg alatt vegig kell majd injekcioznom magam. A vervizsgalat es ket het mulva uh azert kell, mert a szurit csak akkortol kell adni, ha megbizonyosodtak rola, hogy a terhesseg normalisan fejlodik. Ezert nekem a pozitiv teszt utan az volt az elso, hogy felhivtam a korhazat.

Egyebkent en is 34 vagyok - de ha minden jolmegy akkor nekunk meg csak ez lesz az elso babank. :oops: Nekem is sokaig tartott, amig ratalaltam a ferjemre. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Lányok! Van egy pozitív tesztem! :lol:

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

2008.06.03.-án teszteltem pozitivat, tegnap UH, + vérvétel!
Nagy a boldogság ,4 hetes 5 napos terhes vagyok!
Sok év próbálkozás, lombik kezelések után spontán sikerült!!

Vannak csodák!!!
 
 


Edina, Feva - de jo, hogy egyre tobben vagyunk :lol:

Nem irnatok egy picit tobbet magatokrol?
Mi mar ket eve probalkozunk es eddig csak ket sikertelen terhessegem volt, de most probalok nagyon pozitiv lenni. Egyebkent, ahogy mar fent is irtam 34 eves vagyok es ha az egiek is ugy akarjak ez lesz az elso babank. Kulfoldon elek mar lassan kilenc eve, a csaladomtol eleg tavol ugyhogy nekem a forum sokat segit, hogy tudok masokkal beszelgetni.

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Feva!

Nagyon gratulálok Neked! Egy idősek lehetünk, habár én nem mentem még dokihoz. Nem is tudom mikor menjek...

Hajni!

Veled is egy idős pocakosok leszünk? :)
Mesélek magamról, ha szeretnéd...

Én 31 éves vagyok. Van két lányom: Eszter (4) és Zsófi (2). Nem gondoltuk volna, hogy szeretnénk harmadik gyereket... Az előző terhességemnek március 3-án lett vége, műszeres befejezéssel. A kisebbik lányom elött is volt egy vetélésem, de az spontán lezajlott. Arra is szoktam gondolni néha, de az utóbbi jobban megrázott. :cry:
Hát kb. ennyi. Ha valami még érdekel akkor csak kérdezz! :)

Kép
Kép
Kép


Sziasztok! Én május 30-án teszteltem pozitívat, persze júni 2-án már az orvosnál ültem. Azt mondta, ha minden OK lesz, február 3-a körül lesz baba.

Mindenkinek minden jót!!


Edina - iden ugy tunik egyidosek leszunk. Most hivtam a korhazat a tegnapi vervizsgalat eredmenyeert. 31 napos terhessegnek megfelelo a HCG szint szoval ma vagyok 4+4. Ket het mulva van idopontom az elso ultrahangra. :D

Cserkeszkolbasz - udv neked is :lol:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


hajnski, mb edina és többiek!

Röviden magamról: én 39 éves vagyok, van egy 17 éves lányom, kb. 3 éve próbálkozunk nagyon szerettünk volna kisbabát. Túl vagyok 5 lombikon, 1 inszemen. A második lombik után terhes lettem, de sajna 12 hetesen elvetéltem ez volt kb. másfél éve, aztán semmi. Lelkileg megviselt minket ez az egész. Aztán intézményt váltottunk és most kezdték volna a kezelésemet, de nem jött meg, a férjem mondta csináljunk tesztet és pozítiv lett.
El sem tudtuk hinni, de igaz! Végre természetes uton megtörtént a csoda. Nagyon reméljük minden rendben lesz. Én igazán akkor élem bele magam, ha már a 12. héten túl vagyunk és addig még van sok idő!

Nagyon örülök, hogy itt lehetek köztetek! Puszi mindenkinek!!
 
 


Feva - hat latom nalad sem volt egyszeru a dolog, de ugy tunik csodak vannak :D

Ezek szerint te kb. ket nappal vagy elottem. Mi volt az uh-n? Latott a doki mar valamit? Nekem meg 11 nap az elsoig. :?

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Én 16-án megyek dokihoz. Alig várom már!

Kép
Kép
Kép


Sziasztok Lányok!

Ha megengeditek én is csatlakoznék.

Tegnap teszteltem pozitívat, a 38. napon.
27 éves vagyok első baba lesz. December óta próbálkozunk, és egy kicsit már kezdtem aggódni, hogy még eddig nem sikerült, de most nagyon boldogok vagyunk :D !!!
Jövő hétre van időpontom a dokihoz, addig szerintem számolom az órákat! Szeretném tudni, hogy minden rednben van, és hogy jó helyet talált magának a pocakomban a Kismanó!

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Szia Amy! Gratulálok neked is a csíkjaidhoz. :lol:

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Mennyi friss kismama..... :D Mindenkinek külön- külön óriási Gratuláció!
5. hét körül látják meg az UH-n a bébit a dokik ugye?
Nagyon szeretnék közétek tartozni, holnap tesztelek! :D Bár ez még elvileg csak a 3. hét, nagyon reménykedek! :D

Edina- Helló!!! Örülök, hogy itt is találkozunk!

Hajni- Azt már egy másik topicban említetted, hogy más szurit kapsz,mint M.országon,de ha az rossznak tünik,akkor nézz utána van-e nálatok fraxyparin. Az tuti nem csíp! Amúgy jobban van már a fejed?

Infók rólam: 26 vagyok,na jó nemsokára 27. :) A kislányom 4 éves,eleven óvodás, a kisfiam sajnos meghalt a pocakomban 37. héten februárban. Beteg lett volna,úgyhogy talán jobb így Neki.
Most újbóli erővel várjuk a Startot és azt az óriási célt tűztük magunk elé, hogy ikrek szülei leszünk! :D
Már csak egy pozitív teszt kéne! :roll:

Mindenkinek Kellemes Babavárást!

Ági

Kép
 
 


Edina! Köszönöm! Azt hiszem sok dologról fogunk tudni beszélgetni mostanában... :wink:
Én 12-én megyek uh-ra!!! :D

Ági!!! Gyere minél hamarabb a teszt eredménnyel, és nagyon szorítik az ikrekhez!!!! :) :) :)

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek hozzátok is. A januári topikban már vagyok, de hétfőn azt mondta a doki az uh után, hogy nem vagyok még annyi idős terhes, mint a mensi alapján kéne. Állítolag késői peteérésem volt. Szóval azt mondta, hogy lehet február elején lenne a baba.
Magamról annyit, hogy 36 éves vagyok és van egy 16éves lányom. Feva: Nagyon hasonló cipőben járunk!! :lol:
Régóta probálkoztunk mi is a párommal,most meg halálra aggodjuk magunk, hogy minden rendben legyen. Vasárnap újra megyek uh-ra, a doki megszeretné nézni, hogy minden ok-e.



Sziasztok!

Bővebben magamról: 31 éves vagyok, ez lesz az első baba. Tavaly március óta próbálkoztunk zéró sikerrel, aztán az első Clostilbegyt-es kúra után sikerült. Még a doki is meglepődött. 16-án kell visszemennem kontrollra. Remélem minden OK lesz. :wink:


Ugy latom nepesedik a topic! :lol:

Nekem is 16-an lesz az elso uh es ugy latom sokan leszunk aznap dokinal - lesz mirol eszmecserelni. En mar alig varom, mert az elozo ket alkalommal egyiknel sem jutottam el uh-ig. Itt rendes korulmenyek kozott csak a 12. heten csinaljak az elsot. :evil:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Hajni: igen megszenvedtünk, de remélem mindenki boldog anyuka lesz 2009-ben.
4 hét 6 nap, nem bánnán ha egy kicsit felgyorsulna most az idő.
11.-én megyek megint vérvételre és UH-ra, addig még van 1 szuri.
Kapok egy kis HCG(injekció) támogatást és Utrogestan kupot.

betti125: te is kaptál kezeléseket? nagyon rendes, lelkiismeretes dokid van, hogy vasárnap is dolgozik.
a lányod tudja már? mi nem mondtuk még senkinek, majd ha biztosabb lesz. a sok sikertelenség miatt még várunk, meg ha valami történik olyan rossz magyarázkodni.

puszi Évi
 
 


Sziasztok! Jó sokan leszünk! Dejó! Lehet, hogy keverek majd egy-két embert, ezért bocsi előre is! :oops:

Remélem nem túl korai, hogy betettem egy várandós vonyigát...? :roll:
Igen-igen, úgy látszik a 16-a sokunknak várakozásokkal teli napja lesz. De remélhetőleg mingyannyian jó hírekkel jövünk majd! :lol:

Iroko!

Hajrá azzal a tesztel!!! Várjuk az eredményt!

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Sajna még negatív. Még.... Szóval továbbra is leleks vagyok. Ez még csak a 19. nap,nem is tudom miért gondoltam, hogy poz lesz,de azért jó volt kicsit kiváncsiskodni. :D

Betty125- Akkor most új várható időpontod van?

Edina- Tök jó a vonalzó!

Többiek- Ha úgy gondoljátok,tegyetek fel vonalzót és akkor látnánk ki hol tart. :D

Jó 7végét mindenkinek!

Ági

Kép
 
 


Hogyan kell beállítani, hogy a vonalzó mindig megjelenjen?
Amúgy valószínűleg nem Sanyika lesz a gyerkőc, de most még így hívjuk...


Kép[/url[/img][/url]


Ja, egyébként nekem hétfőn volt UH, 0,71 cm-es petezsákkal büszkélkedhetek, szívműködés még nem volt látható. Kaptam róla képet is, még nem túl fotogén a drága, nagy massza közepén kis fekete folt.

Kép[/url]
[/img]


Ha fent a segedleteknel lenyitod a listat a profilnal tudod beallitani az alairast.

Azt hiszem en majd csak akkor csinalok, amikor latom a kis szivet dobogni... :roll:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Kellemes hétvégét kivánok mindenkinek!

A vonalzó feltöltésével nem járok sikerrel, talán egyszer sikerül.
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, 30-án lett kétcsíkos a tesztem. 2. baba lesz, én 31 éves vagyok.

A vonalzóval szintén megvárnám a vizsgálatot, már csak babonából is :) .

Én június vége előtt nem terveztem a dokihoz menést, de lehet, hogy nem bírom ki addig.

Jó hétvégét mindenkinek!
 
 


Hajnski: köszönöm a segítséget!

Üdv, Mist! Gratula a csíkokhoz!

Kép


Sziasztok!

Cserkészkolbász- Gratulálok a petezsákhoz! Már csak pár nap a szívhangocskáig! :D


Feva- Vonalzó
A Profilban az Aláíráshoz kell bemásolni azt a szögletes zárójeles sort és menteni. A hozzászólás alatt pedig mindig legyen pipa az "aláírás hozzáadása" szöveg mellett. Remélem sikerült segítenem,ha nem ez a gond akkor légyszi részletezd,hátha összehozzuk! :)

Akkor érdemes megcsinálni szerintem ha már tuti biztos vagy benne és aggodalom nélkül rá is tudsz nézni! Szóval remélem nemsokára sok-sok vonalzó "születik"!

Ági

Kép
 
 


Feva: Nem kaptam kezeléseket,azért biztam benne, hogy csak összejön. Kicsit még várni akartunk a kezeléssel. Na meg a férjem kamionos, tehát macera volt, hogy éppen peteéréskor legyen itthon. És ugye már én sem vagyok mai csibe :lol: Lányomnak már elmondtam,Ő volt az első. A dokim annyira nem rendes, csak akkor fog egésznap ügyelni a kórházban és igy egyszerübb neki, meg a gépek is jobbak, mint a rendelőjében.

Iroko: A doki szerint a baba mérete nem felel meg annak, hogy ápr.1-én volt a mensim első napja. Aszerint kb.9.hetesnek kellene ugye lennem, de a méret alapján a doki szerint 5-6 hetes. Igy viszont csak ápr.28 körül foganhatott, mert akkor volt itthon a férjem. Doki szerint lehetséges, hogy késői peteérésem volt.



Kukk!

Hajni!
Megnéztem mit nyitottál! Látom gyűlnek a kismamik! Jólvan ügyik vagytok! Remélem valamelyik idei topicba majd én is feltűnök! Kicsit szórakozik velem a mensim...4 napja késik. Gondoltam megijesztem ezzel a topickal, hátha bejön... :lol:

Vigyázzatok magatokra!


Üdv.: Merszi
 
 


Sziasztok!

Na csinált valaki újabb tesztet?? A most kezdődő hét lesz az UH-k hete! Várom a híreket!! :D
Nektek nem fáj a hasatok néha?

Ági

Kép
 
 


Nekem egy héttel ezelőtt még elég durván görcsölt, féltem is hogy megjön, de állítólag azért volt mert "emlékszik a szervezet hogy ilyenkor menstruáció szokott lenni". Néha még van enyhe görcs, de egyre ritkábban.

Kép


Sziasztok!
Nekem csikit szúrkál héha, meg olyan érzés mintha megjönne. Ilyenkor rohanok is rögtön a wc-re! :oops:
Remélem 16-a után egy kicsit nyugodtabb leszek! :roll:
Ági! Neked fáj? Mikor tesztelsz újra?

Kép
Kép
Kép


Csikit=kicsit :lol:

Kép
Kép
Kép


Iroko!

Nekem 2-3 hete hol többször, hol ritkábban fáj (nyilall) a hasam, sokszor felülésnél, az ágyban hirtelen fordulásnál.

Másnak van ilyen?
 
 


Mist!

Ahogy leírtad, tökéletesen megfelel az én nyilallásaimnak is! :lol:
Ezek a méhszalagok és csak nyúlnak, nyúlnak... :)

Kép
Kép
Kép


Edina!

Köszi, ez megnyugtató :) !

Ha jól számolom, mi napra pontosan ugyanott tartunk :D :D .
 
 


Sziasztok!

betti: mivolt az UH-n?

iroko: megpróbáltam, köszi a segítséget!

Kép
 
 


Sziasztok,

Nekem is nagyon hason;o gorcseim vannak idonkent. Nem komolyak, de ahhoz elegendo, hogy jol megijedjek. En is a 16-at varom mar nagyon. Lehet 6 hetesen mar szivecsket latni?

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Mist!

De jó!
Neked első baba? Nekem a harmadik. :)

Hajni!

6 hetesen már lehet látni, hogy ver a szive! Ezért annyira megnyugtató! LEGYEN MÁR 16-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép


Edina!

Nekem 2. baba, az 1. 2001-ben született.

Nektek a doki mondta, hogy már 6 hetesen menjetek? Én, bevallom, csak a 8. hét körül tervezem, addig várnék, biztos, ami biztos...
 
 


Csajok! Tényleg ennyire bizonytalan a dolog a 12. hétig? Valahogy nekem eszembe sem jut hogy ez a baba el is mehet...
De lehet hogy csak azért, mert nem volt rossz tapasztalatom.

Kép

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: