Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, akik dolgoztok, mikor szándékoztok szólni a munkahelyen a dologról?
Nálam ez most nem gond, mert itthon vagyok Gyeden, de emlékszem, az elsőnél milyen gondban voltam. Végül elég korán szóltam, de csak a főnöknőmnek. Neki muszály volt, mert folyton terhesgondozásra kellett rohangálnom, meghát a rosszullétek :oops: . Bementem dolgozni 8-ra, és magamra zártam az irodaajtót (külön szobám volt) 10-ig. Üldögéltem a papirok fölött, készenlétben a hányóstállal :oops: A folyosóra sem mertem kimenni, hátha rosszul leszek. No meg az értekezletek! De szerencsém volt a főnöknőmmel, mindig kitalált valami ürügyet, hogy kiküldjön az értekezletről úgy, hogy a többieknek ne legyen gyanús. :lol: Szóval ilyen főnök is van! :lol:
Szerintem sikerült a vonalzó, és most látom, hogy elvileg már doboghat a babóca szíve :)

Kép
 
 


Üdv minden új kismaminak, Fevának külön gratula!!!

Én akkor fogom elmondani a főnökömnek, amikortól már majd el kell járni a terhesgondozásokra. Amúgy mi összesen hárman vagyunk a cégnél, úgyhogy rajta kívül csak egy kollégám van, nem túl nagy a stáb.
Nekem még eddig émelygésem sem volt, remélem így is marad, csak a meleget nehezebben tűröm, főleg a metrón.

Kép


mi nem mondjuk meg senkinek kb. a 12. hétig.
rosszul léteim nekem is vannak, bár kimerül a hányingerben és a hőemelkedésben, de néha az is elég! Aludni viszont egyik percről a másikra el tudok.
Ja igen és a melleim, nagyon érzékenyek!

Ti hogy vagytok ezekkel?

Kép
 
 

 
 

Nekem az aluszékonyság már múlóban van :D de a mellem az nekem is nagyon fáj. :? Mi a hétvégén már elmondtuk a szülőknek (ha valami történik legalább tudnak vigasztalni) meg én úgy érzem, hogy rosszul esett volna nekik ha csak a 12. hét után szólunk.

Kép


Sziasztok!

Mivel nem akar múlni a barnázás a doki felajánlotta, hogy holnap fogad! Rendes tőle...tele van. Remélem minden rendben lesz. Habár most nagyon betojtam!!! :shock: Anyámat ma be kellett avatnom, mert megkértem vigye ő az oviba Esztert. Persze megkérdezte miért? :? Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de már a második gyerkőcnél se örültek annyira, mint az elsőnél. Most, hogy megtudta jönne a 3. semmi nem látszott az arcán. :cry: Kicsit rosszul esett! :cry:
De amelyik elment az sem fogadták fanfárokal. Nem értem! Az én lányaim akárhanyadikat várnák és össze-vissza puszilgatnám őket! De legalábbis jeleznéám, hogy milyen jó! Na mindegy.... :?

Iroko, nem áztak el szerencsére. Épp időben értek haza. :lol:

Macsek, én is mindig az oldalakat böngészem, meg van a "Gyermek születik" c. könyvem, ami nagyon jól. Hétről-hétre mutat képeket.

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Feva- Sorry :oops: Természetesen Neked ment a gratuláció a szivecskéhez! :oops:
Hajni- Neked majd jövő héten.... :)
Edina- Nálunk hasonló volt a Berni fogadása az apám részéről,de a végén kiderült csak nem akart csalódni,mert sok rosszat hallott az első 12 hétről. De ettől függetlenül eléggé kiborultam.
A Marci fogadtatása szintén, az anyósomék részéről, mert pont akkor született a másik ágon első fiú unoka. Szóval tudom mit érzel és borzalmas érzés! :cry:
Tudod legszivesebben most el sem mondanám,de persze ezt meg nem birom büszke anyuka révén. :D Bár eddig nem mondhatok semmit,mert a Marci elvesztése óta figyelnek, vigyáznak rám nagyon.
Drukkolok holnap nagyon hogy minden rendben legyen!!!
A munkahely-- én azóta vagyok nyugodt hogy tudom, a terhesség első napján már nem tehetnek ki a helyemről a bébi 3 éves koráig. Innentől kezdve pedig rajtam áll, hogy sok időt adok-e hogy keressenek a helyemre embert vagy sem. Bár azt gondolom azért azt a 12. hetet mindenféleképpen meg kell várni,már babonából is.

Több babások Ti nem kaptatok vagy veszítettetek el bármit a terhességek után?? Nekem az aluszékonyság és a jó szaglás megmaradt, sőt fokozódott a terhességek után, a mensi görcsök meg hipp-hopp eltüntek! Annyira jó nem fájni! Érdekes dolog!

Képzeljétek az ovu teszten megjelent az első halovány csíkocska!!!!(Mármint a 2 csík) :D
Ha ez erősödik,akkor tuti- lassan csinálok terhességit is!Most már van remény!!!! Jaaa és persze újabb tünetet kaptam- nem birom a szagokat újra!!
Éljen, éljen, hurrá!! :D

Ági

Kép
 
 


Haho!

Deli szunya Lucanal, en emg relax (szgep elott ebedelek) :wink:

Kangu: En is gyeden vagyok, de igazabol erint, hogy szolok-e a fonoknek. Az elso terhessegnel (de jo, mar van elso es masodik is :lol: ) egybol szoltam, mert vegyszerekkel dolgozunk amugy, igy mindenkeppen tudnia kellett az elso perctol. Na onnantol hawaii volt a melo. Sztem most mar arra gondol, Luca mindjart 2 eves, huzok vissza galyazni, de hat ugyebar... De most nem fogok szolni, csak a 12. het utan. Nalunk csk a szuleink tudjak, es piszkosul orulnek. Nem is ertem (es nem bantolag irom, csak tenyleg elkepzelni sem tudom) igazan, amiket irtok, hogy a tobbedik unokanak mar nem orulnek annyira. AMugy meg Ti legyetek happyk, ez a lenyeg, a tobbi meg jon, amikor mar idekint a baby.

Tunetek: Mondjak, minden terhesseg mas. Alairom. A koran elalvas, a cici plasztikazott meretuve alakulasa ismeros, de az allando ehseg uj. Bakker, most ebedelek, leves, masodik, minden, es kozben is folyamatosan ehes vagyok, es ugy erzem, a gyomrom sem telitodik. Orulet! Majd hogy fogom kibirni, hogy ne kajaljak allandoan?! :roll: - mert azert annak sulyos kovetkezmenyei lennenek 8)

Iroko: Uj dolgok terhesseg utan? Hat a fajdalom nalam is eltunt, pedig elotte ajulasig tudtam produkalni a menstruaciot. Csak jon es megy. No fajdalom. Klassz. VOLT!!!

Mozgas: Ti jartok majd vhova terhesseg alatt? EN anno kismamajogaztam, es imadtam. Sztem 2 honap mulva megint elkezdek jarni.

Ennyi

Haliho!

Kép
Kép
 


Érdekes, az én mellem totál érzéketlen. Csak ez az állandó émelygés :( :( :( És olyan lett a szaglásom, mint egy vizslának. Mondjuk, az az előző két terhességemnél is feltünően megjavult, de amint szültem, eltünt a jó szaglás is. :?

Kép
 
 


Edina: szoritok neked, hogy a barnázással kapcsolatban minden rendben legyen!
Az, hogy nem örültek annyira az a lényeg ti örüljetek és mindenki boldog és egészséges legyen!!!

iroko: köszi

puszilok mindenkit, hétfőn leszek legközelebb!

Mindenki pihenjen sokat és növesszétek a kis babócákat!

üdv. Évi

Kép
 
 


Szép napot mindenkinek!

Bár nálunk esik,de vidám nap ez nekünk!Végre megvan lassan 2 évre a 2 csikom!De nehezen hiszem el,mert egy idő után már lemondtunk róla hogy sikerülhet!Ez az én csoda babám lett!Most nagyon izgulok mindenért!Most jönnek az igazi para napok,de megpróbálok pozitivan gondolni mindenre hiszen ez a baba nagyon megérdemli,hogy a világra jöjjön!Biztosat csak szombaton tudok és hiszek!
Tünetek!2 gyermekem van álom terhességem volt,most szinte minden tünet jelentkezett!De kibirom mindent a cél érdekében!
Ugye nem haragudtok meg ha gratukat csak doki után küldtök!
Nálunk gyerekek tudják a párom tudja anyukám és a barátnőm!
A többieknek doki után!
Vendég
 


Edina: lehet hogy esetleg arra számított már hogy lassan visszamész dolgozni, "minden visszatér a normál kerékvágásba"és meglepődött hogy még egy baba lesz? Tudta hogy tervezitek?
Amúgy meg szerintem is ha majd megszületik, a szülők egymást lökdösik majd a kiságynál, hogy ki babusgassa. Drukkolok neked, hogy ne legyen baj, majd azért írd meg mit mondott a doki (ha Te is úgy gondolod.)

Én is azt hittem hogy a szüleim majd legéppuskáznak, mert még van egy-két félévem a főiskolán (levelezőn), de hálistennek inkább örültek.

Kép


Erika!
Gondolom sejtettte, mert februárban is terhes voltam de annak műszeres befejezés lett a vége március 3-án. :cry:
Amikor azt bejelentettük, hát annak sem volt nagy sikere. Anyósom csak úgy mosolygott, hogy az volt az arcára írva:"Minek nektek, hiszen még kettővel sem bírtok...". És ezt a férjem mondta! :shock: Nem tudom anyósom ezt honnan vesz...? Szerintem meg van róla győződve, hogy mi nem jól csináljuk a dolgunkat! Őrá mindig rá kellett szólni, hogy ne csinálja azt, hogy cipeli az éppen járni tanuló gyereket! Meg rászól, hogy ne szaladjon mert elesik! Ettől kivagyok! Majd felkel és tapasztal... :? Nem?
Mondjuk még nem tudtuk, hogy gond van mikor anyós teljesen lekiabálta a fejem. Együtt laktunk. (azóta elköltözött, igaz csak ideiglegesen a nővéréhez) Úgy rikácsolt velem! Elmondott mindennek! Hogy én mindig csak kiabálok a gyerekekkel, meg tönkreteszem a fiát! Nem értem azóta sem! :shock: Olyan volt, mintha egyik pillanatról a másikra bekattant volna! Na hagyjuk!

Köszönöm a drukkokat! Rámfér! :) De ha ágynyugalom lesz az ítélet, nem tudom mit csinálok! :roll: Vége van az ovinak! :shock:

Szép estét Mindenkinek! Holnap jövök a hírekkel.

Kép
Kép
Kép


Sziasztok Lányok!!!

Megjöttünk a dokitól!!! Csodás volt!!!
Icipici, de már ver a szíve!!! ÉS láttam!!! :D
Ez valami csoda!!! 5 hét és 5 napos a doki szerint. Jó helyen van, és növöget! Úgyhogy most megnyugodott anyája is végre...

Tina: halk gratula!!!

Ezek szerint én minden tünetet produkálok!!! Állandó éhség, jó szaglás, émelygés, és a lufi méretű cicik (ennek azért van aki örül... :wink: :lol: ).

És most azt hiszem én vagyok a világ legboldogabb embere!!!! :D :D :D

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Amy! Gratulálok! De jó neked! Nagyon jó érzés! De jó lenne, ha én látnék holnap dobogó szivecskét! :roll:

Kép
Kép
Kép


Amy!

Örülök és gratulálok,most már csinnyán a parával 1 nap van köztünk!!!!! :lol:
Vendég
 


Szióka!

Nekem a 4. terhességem (1 fiam van) , de szinte mind más volt. Nagy tüneteim sose voltak. Most még a cicim se feszül, nincs hányingerem, vadászorrom,kívánósság sincs, stb... és az ébredési hő se mutatta ki(36,5).Bár még csak 5-6 hét között vagyok.

Én egyelőre nem árultam el a családnak, de nem húzom sokáig, mert két esetben is amikor már nagy baj volt,akkor rohantak a szülők...
A munkahelyen viszont nem hamarkodom el a közlését.

Iroko!
Nekem is jobb lett a mensi a szülés után, már nem fáj. Ezt mondják is a dokik, bár bizti van akinek nem jön be.

Amy!
Én is nagyon várom már a szívdobbanást! Nálam még csak a szikhólyagot látták!
 
 


sziasztok!
eloszor mindekinek gratulalok, akinek pozotiv lett a tesztje!

ne haragudjatok, hogy idepofatlankodom, csak szeretnek szolni, hogy csinaltam egy topikot teli kismamiknak, ha esetleg mashova is lenne kedvetek irogatni.
Mindenkit szerettek varok!
Eniko

KépKép
KépKép
 
 


Köszi Csajok!!!

Tina! Tényleg!!! De jó!!! Reméljük így is marad... :lol: :lol: :lol:

Megyek pihizni! Jó éjt mindekinek!!!

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi nem olvastam most vissza,de minél előbb le KELL írnom!!

POZITÍV!!!!!!!!!!!!!!
Végre 2 csíkocskám van a terhes teszten is!!! Holnap reggel doki, labor,aztán jövök a hírekkel!!!

Puszi mindenkinek!!
Újra szép az Élet!!

Ági

Kép
 
 


Edina:
nem akarok illetlen jelzőket használni, azt kívánom, hogy jól érezze magát a nővérénél és minél később jöjjön haza. Tényleg az a legjobb, ha a generációk külön háztartásban élnek. Meg ez a "tönkreteszed a fiam" lemez tiszta gáz. Úgyhogy erről ennyit.

Amy81: nagy-nagy gratula!

Iroko: nagyon örülök a csíkjaidnak!


Már alig várom a hétvégét, töxar nap lesz ma a munkahelyen!!!

Kép


Jó reggelt!

Iroko!
Örülök én is a 2 csikoshoz!!!!!

Amy!
Köszi!

Kellemes 7 végét mindenkinek és szép napot!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Iroko!! ORULOK!!! Varom a hireket! - hiaba, az elojelek nem hazudtak!!!

Csajok!

Csinaltam egy "2009-ben szülünk!" cimu topikot. Sztem egy-két honap ide-vagy oda, szinte mindegy, es tok jo az ujak felbukkanasat , illetve az 1 honappal elottunk allokat latni.

Atjottok?

Kép
Kép
 


Erika! Én is ezt kívánom! :lol:

Mára, illetve tegnap estére alábbhagyott (talán el is múlt?) a barnázás. Most a pisilni megyek nem látok semmit a papíron! Bocsi, hogy ilyen dolgokat írok le! :oops: De ennek örülök!
Már számolom az órákat, hogy végre mehessek a dokihoz! KIcsit azért (na jó NAGYON!!!!) parázok, hohy mifog, illetve mit nem fog találni, látni. :cry:

Jaaaaaj!

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Iroko!
Gratulálok a csíkokhoz!!! :D

Merszi!
Ahogy nézem, a te fiad majdnem egyidős a lányommal. Jó látni, hogy máshol is lesz nagyobb korkülönbség. Ti is most kezditek az iskolát?

Én a munkahelyemen a 11. hétre tervezem a bejelentést, előtte szabadságon leszek, de az előző terhességemből kiindulva addigra már úgysem tudom titkolni :) . Anno a 12. hétig még a szülőknek sem mondtuk el, de már látom, hogy ez most nem fog menni. Aki rákérdez, annak nem tudok hazudni.
 
 


Szia Mist!
Igen most kezdjük a sulit, kezdünk újra iskolapadba ülni a gyerekkel! :lol:
Én nem is akartam kis korkülönbséget, elég aktív fiam van. Bár ennyi időt se akartam hagyni a tesók között, de így jött össze! Kb 2,5 évembe került ez a baba.

Edina!
Nekem is néha csöppen egy barnás cepp. Én duphastont kaptam rá, de csak azért mert az előző terhességnél ömlött belőlem a vér a haematóma miatt (és el is ment). Csak ezért írta fel a doki a bogyót.

Iroko! Gratula!
 
 


Gratula a csíkos teszthez! A dobogó szívecske látványát pedig nagyon-nagyon irígylem!
Én csak 2 hét múlvára kaptam időpontot az orvoshoz, de addig megöl az aggodalom :? Bár ha gond lenne, akkor az ilyen korai stádiumban úgyis magától elintéződik :? De csak pozitívan! Én olyan rosszul vagyok, hogy lassan a játszótérre sem merek kimenni a lányaimmal, mert félek, hogy mindent összehányok :roll: Minek ide terhességi teszt? :D Méghogy reggeli émelygés? Francot! Egész napos! :cry:

Mintha anyősomat hallanám: "jaj, kincsecském, lassabban szaladj, mert elesel!" Most őszintén, hogy fusson lassabban egy 2 éves gyerek? :roll:

Kép
 
 


doki- labor- teszt- negatív

Kép
 
 


Iroko: hát ezt nagyon-nagyon sajnálom!!!

Hogy a fr..c-ba fordulhat elő az, hogy az otthoni teszt pozitív, a labor meg negatív??

Én amikor orvosnál voltam két hete hogy pozitív lett a teszt, a doki azt mondta hogy akkor tuti a terhesség. Tényleg nem értem.

Na azért fel a fejjel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Iroko!

Sajnálom.. :( Nekem is volt már "pályafutásom" során 2 szellemcsíkos teszt! Vagy mi produkáljuk agyilag, vagy akart ott lenni valami , de nem volt életképes. orvosod ecsetelte a lehetséges okokat?
Én is csak azt írhatom KITARTÁS!
 
 



Megjöttem!
Láttam a dobogó szivecskét! :lol: Tök jó érzés volt! Kicsit megnyugodtam talán! :roll: Azt mondta a doki, hogy 6 hét után kéne visszamennem, de ha gondolom akkor mehetek 3 hét múlva is. Na én lecsaptam a 3 hét múlvára. Nem tudok 6 hetet várni! :oops:
Amúgy meg elég kedves volt a doki. Mivel új dokit kellet szereznem (a régi már nem vállal szüléseket) érdeklődtem itt-ott. Vegyes fogadtatás volt. Jó nem egy bratyizós, de kedves volt és megnyugtató, meg beszédes, ha kérdeztem! :)

Kép
Kép
Kép


Nahát ez nagyon jó hír!! :D

Remélem akkor egy kicsit megnyugodtál!!

Meg reméljük ez a barnázás sem jön elő többet.Tényleg! Mit mondott ezzel kapcsolatban?

Kép


Nem igazán mondott rá konkrét okot. Mivel látni semmi bajt nem látott, így csak annyit mondott, hogy ez belefér. Eszternél, mikor ennyi idős volt az uh- lehetett látni a vérzést is. Az gázabb volt.
De most úgy látszik semmi komoly. REMÉLEM! :shock:

Kép
Kép
Kép


Sziasztok Csajok!!!

Edina! Gratula a szívecskéhez!!!
Iroko! nagyon sajnálom... :cry:
Vera! Tudod már, hogy kislány-e???

Lányok! Nekem tegnap óta van barnázás...
nem sok, annyi, mint egy kis hüvelyváladék, de nem tiszta, hanem barna........ Most azért egy kicsit parázok.... Ha holnapig nem múlik felhívom a dokit...

Közületek, akiknek más van baba, volt ilyen? Tapasztaltatok hasonlót?
Mást nem érzek, tehát nincs görcs, meg semmi... Csak ez a csúnya barna izé............ :?

Kép

Veronika:
Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos bármennyire akartam is,nem tartozom közétek,ezért én most elköszönnék.
Mindenkinek nyugodt, boldog babavárást, könnyű szülést és fantasztikus babázást kívánok!

Ági

Kép
 
 


Amy!

Nekem van és volt is barnázás. Illetve most etűnni látszik de volt. Eszternél volt 6-12 hétig. Asszem :roll: .
Én is felhívtam a dokit mert már kezdett aggasztani, de addigra elmúlt. Azt mondta, hogy ennyi még belefér.

Iroko!

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép


Amy!

Én is barnázással kezdtem, majd elmúlt, ismét visszajött, és így tovább... ma pl volt egy csepp barnázás. kicsit túlhajtottam magam.. Én rutascorbint és magnéziumot szedek rá.Duphastont is kaptam rá, de csak a korábbi terhességem miatt.
 
 


Iroko!

Nagyon sajnálom :( .

Kívánok neked mielőbbi teherbeesést és boldog babázást!
 
 


Sziasztok!
Én teljesen új vagyok itt, ma reggel voltam orvosnál, aki megvizsgált és megállapította, hogy 5 hetes babás vagyok! Lassan egy éve próbálkoztunk már...
 
 


Üdv köztünk Zsófi! :)

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Én is új vagyok itt, a múlt csütörtökön voltam dokinál, és ő megerősítette, amit már gyanítottam, hogy van egy pocaklakóm. :D

Én 34 éves vagyok, és ez lesz az első baba remélem. Egyébként a napokban elég rosszul vagyok, egész napos émelygés meg fejfájás, nincs valami jó módszeretek? Elég rossz így elindulni dolgozni ...

Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok,már egy ideje olvasgatlak benneteket.

Május 09-én volt az utolsó vérzésem, 2x teszteltem, mind a kétszer pozitívat,
ma délután megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz.

Iroko: nagyon sajnálom, tudom mit érzel...
Zsufi! Én is 34 éves vagyok és mi az első babánkat várjuk.
Amy: földim :) én is debreceni vagyok.


Moncsi
 


Sziasztok!
Én 32 leszek télen, és az első babánkat várjuk! Régebben ikreket szerettem/ünk volna, mert hogy több gyereket is szeretnénk aztán olyan soká nem jött össze semmi...szóval elkeseredtünk. Most meg minden olyan happy, annyira új és furcsa is, hogy el sem tudom mondani. Igyekszem nem izgulni nagyon, hogy minden rendben legyen. Kitartás mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Egy kérdés: ti milyen terhesvitamint szedtek? Én az elsőnél Maternát szedtem, most a Gravidát kezdtem el. Nagyon vacakol az emésztésem, sokszor görcsöl a gyomrom, kisebb adag étel után is teljesen felfújódik a gyomrom. Tapasztalt valaki ilyesmit?

A reggeli émelygés és hasonlók egy dolog, de ez a folyamatos probléma már nagyon zavar. Persze nem biztos, hogy a vitamintól van, de most pár napra abbahagyom, hátha kiderül, mi a helyzet.

Ja, és már régóta nem reggel szedem, hanem estefelé, mert még nem is voltam terhes, amikor már tökéletes rosszullétet produkáltam a bevétel után.

Előre is köszi a tanácsokat!
 
 


Húúú mennyi új babás!!! Gratula! és örülök, h ti is a harmincas korosztályt erősítitek velem együtt!
 
 


Sziasztok!

Latom vannak szep szammal ujak is. :D :D :D

En ma voltam az elso UH-n es lattam a kepernyon egy lukteto ici-pici maszatot. Meg csak 4.1 mm, de ugy tunik eddig minden ok igy megkaptam az elso adag injekciomat is, ami ket hetre eleg. Ket het mulva megyek vissza legkozelebb.

En is 34 eves vagyok, nekunk is elso baba lesz ha minden jol megy ja es ex-debreceni vagyok. Ugyhogy ugy latom van kozos vonas tobbekkel is. :lol:

Mist - en csak folsavat szedek semmi mas vitamint. Itt nincs semmi olyan altalanosan elfogadott vitaminbogyo mint otthon es a doki is csak ezt ajanlotta. De probalok mellette sok zoldseget meg gyumit enni, meg minden egyebet, amit lehet valtozatosan.

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Ja es meg egy jo hir - az utobbi ket het szedelgese is majdnem teljesen elmult. :lol: Remelem mostmar egy kicsit koordinaltabb lesz a mozgasom. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!
Olyan jó tudni, hogy nem vagyok egyedül '30-as korosztály 8)
Mondjuk ez nem túl meglepő, egyre többen tolják ki a szülést 30 után. Én szerettem volna sokkal hamarabb szülni... de nem úgy hozta az életem.

Én Elevitet szedek, de ez is szorulást okoz. Én nem vagyok vitamin tabletta párti, de inkább szedem, mert ha valami baj lesz, akkor csak okolnám magam.
A sok nyers gyümölcs és zöldség a legjobb, persze a vitamin mellett ezt is nyomatom befele.
Azt olvastam valahol, hogy folsav a csirkemájban és a spenótban van a legtöbb. A hétvégén csináltam magamnak rántott májat, a spenótért nem rajongok annyira.

Megyek orvoshoz fél 6-ra, annyira izgulok :oops:
Mióta megtudtuk (1,5 hete), hogy babát várunk, most megyünk először orvoshoz, remélem minden a legnagyobb rendben lesz.

Majd jelentkezem.

M.
 


Moncsi - csak egy gyors megjegyzes: majat es majas termekeket nem ajanlott terhesseg alatt enni, mert tul koncentraltan tartalmaz A vitamint, ami arthat a babanak. Itt nalunk ra is irjak a majkremre, meg ilyesmire, hogy terhesseg allatt nem szabad.

Hajni

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!!!!!!!!

Nagy gratula, és üdv az Újaknak!!!

Moncsi!! De jó, hogy Te is idevalósi vagy!!! legalább majd mi is meg tudjuk beszélni a helyi tapasztalatokat!

Én is elevitet szedek, semmi bajom nincs tőle... A dokim szerint nyugodtan szedhetem tovább...

Kép

Veronika:
Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron