Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, ellenben van laptető "szabály", ami azt jelenti, hogy aki laptetőt ír, az nemsokára terhes lesz. Nos... :lol:

Bea, boldog névnapot, ha ma ünnepled!!!

Nekem semmi bajom az AT-val (amúgy), de vhogy kötődöm ehhez a fránya Babanethez :)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
 
 


Hali!

Én sokkal jobban szeretem a babanetet:) Örülnék, ha maradnánk...

Kivi vagyok, milyen vonalzóim lesznek itt:)

Bea!
Boldog névnapot!

Készülünk a sulikezdésre ezerrel, ma rendbe raktam Noel íróasztalát, bepakoltuk a táskát, stb. Jaj, jövőre már két gyerekkel lehet ugyanezt:)

Jó kis nyár volt, volt benne jó is, rossz is, de alapvetően sok mindent csináltunk. Sokat strandoltunk, Balatonoztunk, tenger is volt, nem elégedetlenkedem:)
Hamar eltelt:(

Kép
Kép
Kép
 


Na teljesen naprakészek a vonalzóim is:)

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Na itt egy pillanatra este is :)

Moncsi köszi, nagyon megtetszett hirtelen, ahogy beléptem a lilypie-ra :) Hát igen, egy hároméves már komoly, meg hogy tavasszal megyek oviba íratni :) Marcinak meg már szám sincs a vonalzóján :D

Barbi, nálunk is iskolakezdés ezerrel, ma kaptam meg a tankönyveket. Meglátott a tanító néni, azt mondta, tyű :D Év végén még nem voltam feltűnő :)
Vonalzóid naprakészek, csak Lénáé végén egyes van, de a kora naprakész, érdekes :)

Holnap nem leszek, megyünk Panndihoz :)

Timi

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Barbi,milyen furi h már suliról írtok! Timi Te is! Én el sem tudom képzelni még,de nem fogom megúszni :D

A héten Sanyi délutános,nehéz így mert hosszú nélküle estéig.

A babnet valamiért Nekem is szívemcsücske marad,mindig. :lol:
Vonalzót gyártok reggel újat,ha már itt vagyunk picit.
Regőé kimondottan tetszik :lol:

Szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép


Sziasztok! Istenem, de jól esik ide írni! Ne haragudjatok, de most jöttem rá igazán, hogy mennyire hiányzott, és hogy a mai napig nem igazán "dolgoztam fel", ahogy átmentünk a tanyára. Persze ezt azért írtam idézőjelben, mert vannak nagyobb problémáim is. Meg ne felejtsük el, hogy annak a húzásnak milyen sok új tagot köszönhettünk.

Mi jól vagyunk, a Tisza-tónál voltunk 4 napot a barátainkkal, régi, gyermekkori csapat, Csanin kívül nem volt más gyerek, de nagyon jól sikerült. A barátok imádták Csanit, nagyon toleránsak voltak, Csani is jól érezte magát, mint hal a vízben, nekünk meg jól esett gyerekkel is részt venni ugyanazokban a régi, jól bevált mókákban.

Szerda este érkeztünk, csütörtök délelőtt bevásároltunk, délután strand. Csanit ki se lehetett szedni a vízből, simán belegyalogol, és elmerül, sőt beleugrik, és ilyenkor becsukja szemét száját, és higgadtan várja, hogy valaki kiemelje. Nagyon durva. Úszógumival nagyon ügyesen evickélt.
Pénteken voltam egy hat órás kenutúrán (én), rengeteg tavirózsát láttunk, meg madarat, szúk csatornákon eveztünk, nagyon élveztem. Csani adiig apával, aztán délután újra strand. Szombaton délelőtt a többiek elmentek a Hortobágyra, mi hármasban hűsöltünk a kertben, ahol minden volt, hinta, hintaágy, kisautó, függőágy. Délután meg apjuk elment a fiúkkal horgászni, mi meg lányos tracspartit tartottunk a strandon, Csani is velünk volt persze. Utolsó nap az egri várat néztük meg, séta, fagyi, aztán haza. Este bográcsoztunk, vagy grilleztünk, a csajok mojitokat kevertek, a fiúk meg vadul pálinkáztak, röpködtek a poénok, de még tábortűznél is gitároztunk, meg énekeltünk. Volt kártyaparti, activity... Hát, tartalmas néhány nap volt.

Barbi, isteniek a vonalzók!

Timi, mi újság Panndiékkal! Ó, te jó ég, 24. hét?? Mindjárt elájulok. Írj nekem egy pár szót, hogy hogy vagytok a legkisebb pocaklakóval? Mit lehet róla jelenleg tudni? :)

Millió puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 


Láttátok, hogy már itt vannak a 2012-es májusi babások? Én férfiasan elbőgtem magam. :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
 
 
 
 


Köszi, Moncsi, egy kukkot sem értek ugyan a levélből, de remélem, nem vesztek el a hsz-eink. Azért nagyon szomorú lennék. :cry: Már olyan régóta tervezem, hogy lementegetem a hsz-eim, mert ezek olyan babanaplófélék is lehetnének, de nagyon nagy munka. Nem is értem, miért nem csinálnak ilyen funkciót, hogy hsz mentése, és akkor csak összegyűjteném, amiket én írtam, mentés wordbe és kész...

Köszi a névnap-köszöntést, de mi általában nem tartunk névnapot. :) Az uram nem is tudta szerintem, hogy tegnap volt Beatrix.

Szofi: de jó napokat töltöttetek el! Nagyon elmennék én is egy ilyesmire. :roll:

Kép
Kép
 
 


Barbi: én már most azon gondolkodtam, mikor láttam az iskolatáskákat az áruházban, hogy lassan Tücinek is választhatunk. :P Fura, mert még ovis sem volt, mégis már olyan nagynak látom (biztos Csongihoz képest), hogy simán el tudnám képzelni iskolásnak. Főleg, hogy tök sokáig tud számolni, felismer egy csomó betűt, néhányat leírni is tud, meg számokat is. Olyan sokat okosodott 1 év alatt. A rajzai gyakorlatilag a fejláb emberből normál emberalakká változtak (koronával, "nagysarkú" cipővel természetesen). Nálatok meg már lassan két iskolás... Á, durva na. :shock:

Kép
Kép
 
 


Jó reggelt!

Nekem jó, hogy itt újra van élet... de hát tudjátok, hogy én az AT-ra költözés miatt morzsolódtam le :roll:

Timi, siessetek :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Jó reggelt! Azért csak beugrottam kicsit :)

Anita, nálunk a suli már rutin, Marci mér harmadikba megy :) jövő ilyenkor meg Marci negyedikbe, Regő oviba :)

Szofi, de jóóó, hogy írtál, és milyen sokat :) Tök jó lehetett ez a nyaralás :) A Legkisebb is fiú, és Csongornak hívják, és múlt csütörtökön volt 681 gramm :) És naaagy a pocakom :) Panndi meg majd jól elmeséli, hogy mi újság velük :)

Na mindjárt szedem össze Regőt, és indulunk :)

Timi

Kép
Kép
Kép


vilike beteg :cry: :cry: :cry: :cry: 38,5 a láza és nem megy le :cry:

Kép
Kép
 
 


Vissza a gyökerekhez, halleluja :lol: :lol: Nekem nagyon hiányzott a babanet :oops:

A levélből egy kukkot sem értek, de elég rosszul hangzik... Ha sikerül is helyreállítaniuk a dolgot, pár nap levelezése, hszei akkor is elvesznek, ha jól értelmezem :cry:

Panndi,
Gábor nagyon mókás kisfickó a vonalzó melletti képen :lol:

Szofi,
hű, de jól hangzik... Tök jó, hogy a haveri társaságotok ilyen toleráns és ennyire jól tudtok együtt bulizni gyerekkel is... Nálunk ez valahogy nem működik, a férjem haverjai legalábbis nem tudnak mit kezdeni a gyerkőkkel és nincsenek is rájuk tekintettel semmilyen szinten... :x Legröhejesebb az volt, amikor az egyik haver barátnője (harminc-x éves csajszi) nem értette, hogy 8 hós terhesen este 10-kor miért nem akarok Parov Stelar koncertre menni, miközben Kamilla otthon alszik :evil: :roll:

Ja, csak a változatosság kedvéért K 3 napbölcsi után beteg lett :x

Kép

Kép
 
 


Jajj Niki... :cry: Miszösz lehet ez :?: :?:

Kép

Kép
 
 


Na reggelt!

Mindjárt olvasok.Tegnap már nem tudtam jönni mert bementem Pester és későn éretm,vagyis utána még volt lerendezni valóm:))

Iza éjjel felsírt,tuti a hátsó örlő...szuper!

Jaj szegény Vilike....mi történt?Ez vmi szülés utáni izé vagy mi?Van vmi neve...na nem jut eszembe...


Na akkor mi lenne ha bevárnánk itt a többieket!???Addig nem záratom ezt be.van 1-2 ember aki nincs facebookon és tanyára meg írt.Próbáljuk elérni őket máshol és szóljunk nekik.Ha kb összegyűltünk megint akkor meg bezárjuk.Jó így?

 
 


valószínű tőlem kapott el valami kifele jövet, vírusinfekció...vagymiszösz...majd a dokiéni megaszongya...csak olyan csöpp és pici és beteg és nyafog és nem tdok mit csinálni!!!


szerintem a babanet lefizette a rgazdát mert így mindenki ide visszajött :) jót tesz a reklámoknak :)

Kép
Kép
 
 


Zsüci!
Kamillának is jobbulást!

Panndi!
Áh,a 3.baba évek múlva lesz téma.Én egyelőre nem ragaszkodom hozzá...majd meglátjuk,sok mindentől függ!


Na ma még be van lassulva a netem,túlléptem a keretet:De holnaptól újra pörög a kerék :lol:

Képeket is kell rendelnem,tegnap vettem albumot is.

Ja tegnap Róza babáztam,olyan kis cuki!!Igaz azon kívül hogy bekakilt csak aludt 8) De nyilván nem hagyhattam hogy a kényelmetlen ágyon alukáljon,cipeltem egy kicsit a seggét :D

na megyek,takarítás van ma...holnap kútfúrás.

 
 


óó Niki, remélem semmi komoly nem lesz!!!
nueva
Zalaegerszeg
 
 


Annus, lányoknak tetszik Róza baba? :)

Vilikének jobbulást!

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Megtaláltalak Benneteket!:)

Niki! Sok szeretettel gratulálok Nektek! Sajnálom, hogy Vilike beteg lett, jobbulást neki:(

Kamillának is jobbulást!

Pöttyös! 24. hét? Azta, hogy repül az idő!

Remélem, hogy jól vagytok, most tényleg elmondhatom, hogy visszaolvasnom szinte reménytelen:)

Múlt héten értünk haza a nyaralásból (inkább körút volt), nagyon jól éreztük magunkat. Néhány napot Tatán töltöttünk négyesben, majd 6 napot a Balatonnál barátokkal, 7 család 14 gyerekkel:) Jó party volt főleg a gyerekeknek:) Iván minden reggel ébredés után kijelentette, hogy Iván nyaral, Hugika is nyaral és ennek megfelelően is viselkedett:) Voltunk pancsolni, kirándulni, bicikli túrázni, hajókázni, kis vonatozni, állatokat simogatni.
Végül férjem szüleinél voltunk Zalában pár napot.
Lilla éjszakái közben elromlottak, zombi fejjel mászkálok szinte egész nap az éjszakai hétmillió szopitól. Hozzátápi továbbra sem gyere be, max 150 gramm/ nap., a szopik száma meg nem csökken, hanem folyamatosan gyarapszik! ÁÁÁÁÁÁÁ!
Összeszedtünk valahonnan egy kis szájpenészt, most azt kezelgetjük szorgalmasan.
Közben Lilla megtanult kúszni, nincs elérhetetlen dolog számára. Ezáltal új dimneziók nyíltak meg a gyereknevelésben is, egész nap Iván menekül Lilla elől a játékaival és kiabálja, hogy Hujika ez nem a te játékod! Ivánkáé! :roll:

Most mennem kell, szopi time.
 


Annus,
hol rendeled a képeket?

Kép

Kép
 
 


jóóó reggelt,

Niki, gyors jobbulást Vilikének! Gyere a hírekkel!

Szofi, tök jó volt a beszámoló! Kenuzás is tuti lenne, ha tudnék úszni :lol:

Zsüci, faxom ki van nekem is a bölcsivel! AndrisMarci pénteken hőemelkedéses volt semmi más tünettel, erre vasárnap újra+ orrfolyás, köhögés, nyelvén hólyag, ömlik a nyála, valszeg jönnek a hátsó örlői is. Úgyhogy anyósom nevét lassan imába kell foglalnom, gyakorlatilag ez a 3. hónap, amikor stabilan ő vigyáz AndrisMarcira. Áááá, nem tudom mennyi ideig kell számítani ezekre a megbetegedésekre, rutinos bölcsisek szerint még egy ideig... Már terveim is vannak az ügy megoldása érdekében, de annyira nem publikus, hogy ide írjam. Majd ha bezáródunk.

Iskolásoknak sok sikert csütörtökre? Most ovikezdőnk van?
 
 


Jaj, jaj, Vilikének gyors gyógyulást! Szegény pici manóka. :?

Kamillának is jobbulást!

Ja, nem is írtam, hogy múlt héten megvolt Csongi ellenőrző CT-je (kicsit kalandos volt, de nem részletezem itt), és rendben találták (almost - teljesen eredeti majd csak 6 hónap múlva lesz kb., mármint a tüdeje). Hálistennek úgy tűnik, komolyabb következménye nem lett a tüdőtályognak.

Rita: jót nevettem Iván szövegén. :)

És ha már szövegnél tartunk, CSongiét is muszáj leírnom. A múltkorjában apját látta meztelenül zuhanyzás után, és persze rögtön meg kellett jegyeznie, hogy "kuki". Aztán odafutott hozzám, megnézett, közölte, hogy anyának nincsen kuki, majd hogy "holnap veszünk boltban". :lol: :lol: :lol: Kiábrándítottam, hogy nekem már sajna nem is lesz ilyen nemes szervem, de ő baromi szerencsés, hogy alapból rendelkezik vele. :P

Kép
Kép
 
 


Ó, babanet...

Niki, jobbulást Vilikének!

Szofi, hát ez remekbe szabott nyaralás volt.:)

Rita, ti is frankó körutat csaptatok! Iván dumája cuki!

Barbi, iskola... megint olyan hamar szeptember lett. De tényleg tuti nyaratok volt- leszámítva a negatív happeningeket.

Gyöngyi, ez a laptetős poén :lol:

Elküldöm gyorsan, kíváncsi vagyok, h milyen vonalzóim vannak.:)

Anikó

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Véget ért a rövidke kis nyaralás, újra itthon, sokkal fáradtabban mint ahogy elmentünk.

Betegségeket sajnálom, nálunk is van bőven. Úgy indultunk el nyaralni, hogy Aminának középfülgyulladása volt, Mirának fülkürthurutja és nekem is volt valami, nemtom mi, de antibiotikumot kaptam. Nálam is fülfájás volt, de nem középfülgyuszi. Mirának természetesen tele van a tüdeje trutyival, köhög, hörög. Még szerencse, hogy csütörtökön van időpontunk a tüdőgyógyászatra. Bölcsitől már előre félek, pláne, hogy nekem semmi segítségem nincs. :(

Kép
Kép
 
 


Reni, mikor kezdtek? Te mikortól dolgozol?

No, én meg pénteken és tegnap is elvittem AndrisMarcit a dokkerhoz tüdőt csekkolni, ami teljesen tiszta szerencsére, azért Spiropenttel kezelem.
 
 


Reni: sajnálom a beteges nyaralást. :? Akkor nem nagyon tudtatok pihenni... Tudom ám, milyen ez, mikor mi mentün tengerpartra, hasonlóan zajlott. :roll: Azóta is esz a fene, mert Tüci úgy élvezte (őt nem érdekelte, hogy náthás), de muszáj volt hazajönni, mert Csongi nagyon hörgött. (Lett is belőle tüdőtályog...) Drukkolok a bölcsihez, én is kicsit tartok Csonginál az ovitól, de az ugye nekünk még egy év.

Kép
Kép
 
 


Adri,
a megoldásodra nagyon kíváncsi vagyok, mert ez így tarthatatlan... Pedig mi már a 2. évet kezdjük. 3 HÓNAPOT volt itthon a gyerek, egy apró köhintés sem hagyta el a száját egész nyáron, a bölcsiből meg 3 NAP alatt kidőlt... És valahogy nem vigasztal, hogy szőke-kékszemű-fehérbőrű kombó érzékeny a légúti fertőzésekre, nincs kedvem állandóan karantént tartani itthon... :x

Reni,
welcome home és jobbulást nektek!!!

Tinu,
Csongiduma :lol: :lol:

Rita,
jó kis körutatok volt! Ivánszöveg is csillagos ötös :)) Ivánkáé :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt!

Vilikének jobbulást!

Rita!
Kitartást az éjszakákhoz! Nyaralás nagyon jól hangzik:)

Szofi!
De jó kis hétvége volt, szuper programokkal!

Anikó!
Blanki de pici a képen:)

Timi!
Jó talizást mára:)

Bea!
Csongi édes a kukis beszólással:) Léna csak állandóan pöckölgetné az apjáét fürdés után......nem érti, miért nem lehet:)
Örülük, hogy a ct-n minden ok volt!

Adri!
Sajna bölcsivel ez a gond. Ha meg nem megy bölcsibe, akkor az oviban beteg eleinte.....Mi majd jövőre végigcsináljuk Lénával ugyanezt:(
Anyósod valóban nagyon rendes, egy szavad nem lehet rá!

Annus!
Lehet nem is kéne bezáratni a topicot, nem?

Ma megyünk barátnőmékhez bulizni, ott is 3 gyerek van. Nekem holnap van takarítós napom......

Ja és képzeljétek, Léna már csak alváshoz kap pelenkát, de sokszor az is üres:) Pisi már tuti jól megy, ált. pisi nincs a pelusban, csak a kaki miatt kap. Tegnap ment egy adag a bugyiba is.....ebéd közben kiabál, hogy pisi-pisi, rohanunk a wc-re, lerántok róla mindent, majd repül a termés minden felé. Olyan lett a wc, szűkítő, bugyi, gatya, gyerek rendesen. Szóval ebéd közben jó 20 percet zuhanyoztam a gyereket, wc-t, ruhákat, szuper volt......
Megbeszéltük, hogy ezt nem szabad, mert a szép bugyi milyen lett, stb. Kivi vagyok a mai napra......

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!!! :) :)

Én titkon reméltem, hogy itt, ezen a felületen egyszer majd elérjük az 1000 oldalt... :D Szeretnék ehhez hozzájárulni. :D

Niki, szegény Vili!!! Jobbulást nektek!! Remélem, dokinéni tud segíteni...

Rita, örülök, hogy jó volt!

Reni, üdv itthon!

Iskolakezdésekhez hajrá, nekünk azért nem olyan fura talán erre gondolni, hogy nálunk is lesz hamarosan, mert nekünk minden évben van sulikezdés... Többszörösen is, és sok személynek... :)

Szép apot, hamarosan vége a nyárnak... Hogy ne írjam, hogy holnap... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok, végre sikerült belépnem.
Rohanunk, védőnő, doki, stb, de majd jövök és írok.
ktzsu
Budapest
 
 


Na látom elő kerül lassan mindenki!

Nekem is intézni kéne a bölcsi-ovi kérdést...a héten jó lenne lépni,majd ma elkapom a szomszéd bácsit az ügyben.Na nem úgy 8)

Haláliak ezek a dumák.Én annyira imádom,csak néha Iza már sok...van hogy csak mondja mondja.Már zsong a fejem.És olyanokat kitalál...tegnap mikro hazajöttem elkezdte ecsetelni hogy ő sírt mert elmentem.De mondta az apja hogy nem is sírt...
Legújabb dumája az hogy "öccsém".ma tőlem tanulta,mert szoktam mondogatni hogy pl "öcsém mi van má ezzel".
Meg teszek majd fel videót hogy énekel...

Niki is dumál.Mondja hogy anya és apa.Azaz ANA és ADA.Először az anyát mondta és már majdnem tisztán tudja amúgy mondani.Azért jól esett,mert Iza elsőre apát mondott kb ugyan ennyi idősen.Vagyis Niki is már egy hónapja mondja kb.
Evése neki is drasztikus néha...mostanában nem igen eszik meg egy teljes adag kaját,emiatt van egy plusz tápszerezésünk.


Pandi!
Ó Iza oda van meg vissza.Puszilgatja folyton,meg mondja hogy Róza szép baba meg jó kislány.Odaadja a cumit,betakarja stbstb.De ő Nikit is imádta már az első perctől!Most meg sokszor itatná/etetné....vagyis csinálja,csak ugye egyedül még nem megy,pedig jó lenne feltett lábbal nézni és röhögni :lol: :lol:

 
 


Zsüci!

www.220foto.hu ,mostanában innen szoktam.

 
 


kórház... :cry:

Kép
Kép
 
 


jaj....és mit csinálnak?benn v agytok már?Remélem hamar otthon lesztek!!

 
 


Niki: és méééééééér? Aj, de nem kellett ez. :cry:

Kép
Kép
 
 


Gondolom ABt kell kapnia vagy ha nem megy le a láza akkor mást is,lehet hogy vénásan....Jaj de jó lenne tudni újabb híreket!

 
 


Sziasztok!

Csak tájékoztatni szeretnélek Benneteket, hogy ma már a Babaneten is van lehetőség ZÁRT TOPIK indítására! Ha szeretnétek egy saját, csak általatok olvasható és írható topikot, akkor írjatok nekem - vagy privit, vagy ide: szerkeszto@babanet.hu

Küldjétek el, mi legyen a topik neve, illetve annak a felhasználónak a nevét és mélcímét, aki magára vállalja a moderátori feladatokat.

És jólesik, hogy hiányzott a Babanet, Ti is hiányoztatok nekünk!

Üdv:

Dia
a felelős szerkesztő

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Remélem kicsiVili gyorsan jobban lesz. :( Kitartás!

Egyelőre csak ennyi, a gyerekek váltottalvásban nyomják, most éppen Janka van ébren...

Ti hogy frissítitek az oldalt? Mert a felső eszközök közül nekem hiányzik a refresh gomb, azzal nem tudom.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
 
 


Ó Niki, nem már! :| Gyorsan menjetek haza!

Annus, beszéltél Diával?

Nekünk hír: a héten nem megy bölcsibe AM. Csütörtökön vissza kell vinni a dokkerhez.
 
 


Gyöngyi, én azzal a kék nyíllal. :lol:

És olyat nem lehet, hogy a legutolsó hsz-t a lap tetejére tegye és lehetőség szerint ne kelljen lefelé görgetni egy fél óráig?
 
 


Gyöngyi: egéren jobb klikk és újratöltés?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Reméltem, hogy itt lesztek!

Vilikének jobbulást!

Bea! Boldog névnapot!

Mi hétvégén festettünk, plusz megpróbáltuk kijavítani sajátkezűleg azokat a hibákat, amiket az építtető garanciálisan nem csinál meg már lassan három éve. Most takarítani próbálok, de Áron segítségével elég nehézkes.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Niki sajnálom :(

Barbi, Szofi, Rita, Panndi jó volt végre rólatok olvasni egy hosszabb bejegyzést, AT-n ilyet régen láttam :))

Velünk minden oké, csajok jól vannak, Édua indulásra kész a suliba, Lara meg a bölcsibe :)

Én még alakulok :)

Szép napot!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
 


Bea, kösziiiiiii!
Adri, na nekem az a NAGY KÉK NYÍL hiányzik :D

Janka elaludt.

Éééés igen, Marci már ébren...És még mindig köhög ébredés után :(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
 
 


Annus, köszi a telefont, én is ideértem.

Vilinek jobbulást!
 


Gyöngyi: mi is már totál kitakarítottunk a gyerekek szobájában, mégis a délelőtt tüsszögéssel telik. :? Ezek a megfejthetetlen rejtélyek. Mondjuk itt most elég nagy a szmog (megint). Én is krákogok rendesen.

Füles üdv itt !

Kép
Kép
 
 


Szia Füles:)


naa intézkedtem,majd megy az infó mit hogy ha nekem is lesz infóm:)))

Azért ne akarjunk már mindent:)))Itt le kell gördíteni az oldalt,ez van:))


Gyöngyi!
vagy szimplán ráklikk felül és enter,akkor betölti újra:)Amúgy hol a kék nyilad??Nekem nem is kék nyilam van,hanem egy ilyen szürke kanyarodó nyíl:)))

na nekem alszik Niki és Iza is...mostanában Iza kidől délben.Oh,apró örömök az életben!Amúgy szegény fogzik,írtó nyügibügi...

 
 


na, innen lemorzsolódok.. régen voltam itt, de nem komálom a babanetet. így az AT után meg pláne..
majd megyek az anyatanyára ha működik, és írogatok egymagamban:) titeket meg sorban kitiltalak:))
a facebookon megtaláltok, ott majd írok úgyis a kezdőoldalakra...
nueva
Zalaegerszeg
 
 


nakezdődik... :roll:

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: