Új privát üzeneted érkezett!

Kedves várandós anyukák!
Szerencsésnek mondhatom magam, mert nagy nehézségek árán végre teherbe estem! Viszont azok közé tartozom sajnos, akiknek a fogai nem bírják a terhességet. A pici tönkre tette a fogaimat.
Van közöttetek olyan, aki hasonló cipőben jár, mint én?
Mit lehet tenni ezellen?
Van valakinek valami ötlete?
Előre is köszönöm a válaszokat!
 
 


Ja, és mégegy kérdés!
A hajhullás ellen tudna valaki valamit mondani?
 
 


Szia Laura!
Először is szeretnék gratulálni, hogy sikerült teherbe esned!
Tudod mindannyian mások vagyunk! Van, aki sokat hízik a terhesség alatt és van, aki nem. És van, aki hányingerrel küszködik, van aki nem. És így van ez a fogakkal is!
Vigyél be sok kálciumot! És jársz rendszeresen a fogorvoshoz a terhességed különböző szakaszában!
Tudom ajánlani az én dokimat: Clinident Fogászati Centrum
A www.clinident.hu oldalon mindent megtalálsz róluk!
Tényleg nagyon kedvesek, és még fizethesz üdülési csekkel is és részletfizetési lehetőség is van!
 
 

 
 

szia !

Én mihelyst megéreztem,hogy érzékennyé válik a fogam több kalciumot vittem be a szervezetembe.A kalcium pezsgőtablettától nekem megállt a fogérzékenységem.Jó tudni,ha magnéziumot szedsz mellé az csak jó,mert az segíti a kalcium felszívódását.Egyél sok kalciumban gazdag termékeket(sajt,tejtermékek..)!!

Bár én is azt vallom,hogy ez is mint a terhességicsíkok,hányingerek mind tipustól függenek.Lehet,hogy te mindent megteszel és mégis továbbromlik a fogad.Mindenesetre egy fogorvos biztos jó tanácsokat tud adni.Én Sensodine fogkrémet is használtam mellé,de ajánlanak homeopátiás termékeket is,a neten biztos van pár ilyen szer,olvass utána!!!
Remélem tudtam segíteni valamit,,jó egészséget kívánok nektek!!!

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: