Új privát üzeneted érkezett!

Nándi meg semmi Pénzéret nem hajlandó aludni, ma két és fél órát aludt.


nemsoká megyünk oltásért.

Amadea: remélem jön közbe semmi és talizunk! Nagyon kíváncsi vagyok Nórira (is)!

bio cucc jó drága :o. ha milliomos lennék...!!
Vendég
 


2,5 óra alvás mellett panaszkodsz?
küldjem a fiamat a nyakadra?
van útlevele.....
neki ennyi a normál adagja. ma persze bő 1,5 órája jött össze.

Kép
 


"van útlevele" .... :D :D :D :D

Áron ma már 2x 2 órát aludt, de ennek ellenére tök zizi.
1 órája kelt, de állandóan nyűgösködik!

KépKép
KépKép
 

 
 

igen, van. de egyenlőre ha arra gondolok max dühbe jövök. tudjátok miért.
Tökmag: virtuális résztvevők listáját nyithatom?

mondom én, hogy felmondok. épp az előbb mondtam apánknak, hogy bizisten várom már, hogy menjen pályát írni, menjen versenyre. észbontó milyen mozgás van a cégben péntek óta. szegény gyerekeim sínylik meg a dolgokat. bár ha nem volna meló, azt is megsínylenék, mert akkor meg pénz nem lenne. ördögi kör.
de tényleg time out. szünetet meg szusszanásnyi időt kérek.

Kép
 


Sziasztok!

Dani mar jobban, de marad velem itthon egesz heten. Lorkuc meg mindig taknyol, raadasul :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Felhivtam a doktornot, hogy ez nem igaz, hogy mar egy hete ugyanaz a helyzet. Mondom, miket adok neki, es hogy nem volt Euphorbium, de a patikus ezt a Luffeelt adta, azt mondta ugyanaz.
Hat nem ugyanaz, kozel sem! :twisted: :twisted: :twisted:
Dokino mondta, hogy ezt inkabb asztmasoknak szoktak adni, igy persze hiaba vartam, hogy gyogyuljon.
:twisted: :twisted: :twisted:

Igy Euphorbium hianyaban inkabb Nasivint fog kapni, ezt ismerem, estenkent szoktam a nagyoknak adni es mindig hasznal. Csak persze a kicsinek meg akartam uszni elso korben homeopatiaval.

Tokmag!
Tali idopont megvan mar? Mi is mehetunk? :D
Persze csak egeszsegesen. Azert addigra mar csak meggyogyul!

Noemi!
Megkaptad a levelem?

Agi

KépKép
lys
 
 


ilyent hogy lehet, lehetett kibírni?

http://www.portal.szuleteshete.hu/index ... &Itemid=38

Kép
 


Ági, remélem most már Lorka meggyógyul! :)
A levél még nem érkezett meg, remélem holnap!

Manó, nem tudtam megnyitni!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

LORKA MOST MÁR IDEJE, HOGY MEGGYÓGYULJ VÉGRE!!!

Ma Cosmoéknál volt minitali :lol: , nagyon jól sikerült!
Niki "letámadta " Petrát, szegény csak pislogott, Niki húzta a pólóját, kivette a cumiját, bitorolta az ágyát.... :lol: :lol: :lol: Szegény Petra!!! :D
Fotók készültek,ezt majd Cosmo "intézi".

Nikinek ma kibújt a 2 alsó fogacskája!

Banyoszka
 


Egyszerre 2 fog?
Vagy második akar lenni?

Várjuk a képeket!

Áront lefektettem. Nem volt egyszerű ez a mai nap (sem)
Holnap megyek megint arra a hülye vizsgára, de át sem tudtam olvasni az anyagot. Azt hiszem ebből hajnali kelés lesz, és lesz ami lesz! (mondjuk ennyi tortúra után remélem kettesről indítok)

KépKép
KépKép
 


Csajok! Niki hihetetlenül ügyes!!!!!! Már szinte mászik! Egy másodperc alatt a játszószőnyeg másik oldalán volt! :shock: Petra néha segélykérően rám nézett, de mondtam neki, hogy szokja és védje meg magát, mert a játszóházban és az oviban is ez lesz. :lol: 8) Milyen már, hogy a "kicsi" leteperi a nagyot? :)
Kép Kép Kép

Noémi: egy kalappal. Jó kis ára van a biohúsinak.

Lys: Lorkának gyógypuszi!

Kép
Kép


:)

Nagyon édesek a csajok! (Petrának a felálló hajtincse :))

Ez a jelenet tisztára olyan mint amikor Áronnal az ikreknél voltunk. Ő kb. ugyanígy nézett rám, mint Petra...de nem mozdult! :):) :D

KépKép
KépKép
 


Noémi egyszerre jött ki Nikinek a 2 foga... Nem csoda,hogy sokat nyűgösködött mostanság.....

Holnap lesz a vizsgád? Jaj,nem irigyellek! Nagy kalappal!!!

Cosmo én úgy féltem,hogy véletlenül fájdalmat okoz Niki Petrának...De szerencsére megúsztuk! :D jaj,olyan jó volt!!!!!!
Petra olyan kis zabálnivaló!!!!!

Banyoszka
 


Banyoszka!

Gratula a fogacskákhoz! :D Remélem nekünk is több jön egyszerre, én legalábbis több fehérséget látok lent is vagy kettőt, meg fent is. :wink:

Tökmag!

Mikor lesz a tali? Mondjuk nekünk bármi jó, de gondolom mindenkinek jobb lenne délelőtt, vagy kora délután, mert akkor az apukák úgyis dolgoznak. :wink:

Cosmo!

Nem baj, ha edződik Petra, mert a következő talin ha Noé megint beindul... :lol: (bocsi Manó, de a távkapcsolat legtöbbször nem működik :P :lol: )
Jöttök Tökmaghoz?

És végül képek:

Tudom, hogy kicsit lemaradtunk, már nem téma, csak lássátok, nem Noé a börtönőr. :wink:

Kép


Ez meg a kedvencem, mert itt tiszta apja.

Kép

Noé, amikor tapossa a vizet. :lol:

Kép

Mei tai. Kicsit lent van, de majd megpróbálok jobb képet is csinálni, ahol a háta is látszik. :wink:

Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát ma lényegesen jobb napom volt, mint tegnap…! :)

Tali: nekem kedden lenne a legjobb- az időpontot találjátok ki Ti! Írjatok, ha érdekel és megírom a címünket! Eddig ennyien jelezték, hogy jönnének:
- Noémi
- Benta
- Tabati
- Banyoszka
- Ági
- Manó (:))


Oltás: mégsem kapom meg a szurit- tojás allergiám van, és így alá kellene írnom egy nyilatkozatot, hogy saját felelősségre kapom csak meg… :?

Szemészet: hétfőn rákérdezek a dokinál, mert magamtól nem jutna ilyen eszembe, jó hogy írtátok!

Karácsonyi ajándék: mi megkérünk valakit a családból, hogy vegyen a béjbnek egy tanuló kutyát. :)

Manó: anno én mondtam el egy barátnőmnek, hogy nincs is Jézuska. Azt hittem az anyukája felnyársal a szemeivel. :D

Amadea: szorítok, hogy minden ok legyen apud műtétjén!

Noémi: vizsga- nyugi, úgyis elhalasztják majd megint! :lol:
(azért egy kalappal...!)

Ági: basszus, ez szívás, hogy rossz gyógyszert kaptatok!!!! :evil:
Gyógyuljatok, és gyertek! :)

Banyosz: mind a kettő fogacska egyszerre bújt ki?? Nem semmi! :shock:

Cosmo, Banyosz: nagyon édesek a csajok! Az uccsó képen milyen elmélyülten játszanak! :D

Tabati: mondjátok meg hányra szeretnétek jönni (ha korán, legfeljebb felébresztem a csajt :P) :)
Szuperek a képek! Most majd élőben is megsasolom a mei-t (abban jössz, ugye?)
 


Nekem jó a kedd! Csak gőzöm sincs ,hánykor tudnék odaérni.ma is indulni akartam 10-11 között, és Niki ébredt 11.30-kor :?

Örülök,hogy Adélnak (és persze neked ) nem lett baja tegnap....

Banyoszka
 


Tökmag!

Persze, már lassan a környéken is mei tai-jal sétálunk. Sőt itthon is felkötöm, ha nagyon nyügi Noé, múltkor elaludt, csak pelust kellett a fejére terítenem. :wink: :lol:

Na, akkor még kíváncsi vagyok a többiek mit írnak időpontra. Amúgy Adél kb. mikor szokott kelni?

Kép
Kép
 
 


Helló!

ÁRon kb. 10-12 között alszik, utána kajál és 1/2 1 - 1 körül tudnánk elindulni.
)Adél valamikor 1 körül szokott kelni :))

Ha másnak is a délelőtt jobb, végül is mi is tudunk alkalmazkodni...

Átolvasom ezt a vackot!

KépKép
KépKép
 


Karácsony: én teszveszeltem egy mászó micimackót, kap még egy párnát meg könyvet. Anyukámtól formabedobósat meg habtapit (puzzleszőnyeg v hogy is hívják :) ).
Vendég
 


Noémi!

A dél, 1 körül, ahogy a múltkor is volt, nem rossz nekünk sem. :wink: Szerintem igazodjunk vendéglátónk alvási szokásaihoz. :wink: :lol: Többiek? Vélemény?

Neked mit mondott a dokid az esetleges összenövésekről? Vagy tud valaki valamit erről? Érdekelne, mert a júliusi topicban írta egy lány, hogy neki azért nem ajánlotta a doki hamar a következő bébit, mert már két császára volt, és a másodiknál észrevette, hogy a hasfala összenőtt a méhével.... és azt is szétválasztotta a műtét során :shock: Ez nekem olyan rémisztőnek hangzik. Ki tudja nekem mi történ odabent... :?

Puszedli!

A habtapi jó ötlet! Olyanunk még nekünk sincs, legalább tudok mondani valamit, ha kérdezik mit vegyenek karácsonyra...bár már a keresztelővel is megőrjítenek, mert tényleg mindenünk megvan. :roll: Már etetőszéket is kaptunk...esetleg egy hinta az jól jönne még... a legjobb a pénz, aztán költjük amire akarjuk nem? Esküvőnkre mondtuk mindenkinek, hogy mindenki hozzon egy cserepet....értették...most mit mondjunk? :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Már nem emlékszem ki írta, talán Benta, a terpeszfekvéses orrszívós ötletet. Hát, ezer hála érte. Azóta sokkal gyorsabb és kíméletesebb. Zétinek még ideje sincs sírni, olyan gyorsan végzek és már sokkal jobban van :D

Lys, sajnálom, hogy Lorka még mindig nincs túl jól. Pláne, hogy rosszat adtak a gyógyszertárban :shock:

Banyoszka, Cosmo, nagyon édesek a csajok. Nem semmi, hogy Nikinek egyszerre kijött a 2 foga. Én most úgy látom, Zéti nem szenved annyira miatta. Azért jó alaposan átnézem az ínyét.

Jó ötleteket adtatok a karácsonyi ajándékokkal. Bár szerintem mi sem visszük Zétinél túlzásba.

Noémi, mennek a drukkok a vizsgához. Én is nagyon utáltam az ünnepekhez közeli időpontokat, de legalább túl leszel rajta. Hú, Áron milyen nagyfiú, hogy hamarosan kaphatja a husikat. :shock: Tegnap próbáltam Zétinél az almapürét. Hát, csodálkozott nagy szemekkel, fintorgott. Úgyhogy továbbra is az almalé a favorit. Azért ma megpróbálom még1x.

Tabati, nagyon édes Noé a képeken.

KépKép
 
 


Süni!

De érdekes, az ember úgy gondolná, hogy ha az almalé ízlik neki, akkor a pürével már nem lesz semmi gond. Legalábbis nekem azt mondta a védőnő, hogy azért kell a lével kezdeni, és azért kanállal, hogy szokja a kanalat.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tabati!
Összenövések: alkati kérdés, hogy kinél alakul ki és kinél nem, emiatt kár előre parázni...szobatársnőmnek a cseplesze nőtt rá a méhére alig bírták kivenni a babát, szenvedett is szegény rendesen. De ismertem olyan anyukát is, akinek a 4. (!) császárja se okozott kellemetlenséget....ebből a szempontból sem vagyunk egyformák...

Képek tök jók! Noé csuda édes!!!!

Kérdés azokhoz, akik császárral szültek és már megjött nekik: tapasztaltatok valami változást ? Nem görcsöl jobban a hasatok, nem fáj a heg?

Nóri óránként kelt az éjjel. Szopizott kicsit, aztán visszaaludt, reggel vettem észre, hogy kint van a második fogacska kis csücske.
Fogápolásról találtam egy jó cikket az egyik Babamagazinban, én aszerint fogom csinálni, ha gondoljátok bemásolom ide (na nem az egész cikket, csak a főbb pontokat).

Apukám műtétjét holnapra halasztották, mert kevés az aneszteziológus....

Banyoszka!
Gratulálok Nikinek a fogacskákhoz!!!

Na elküldöm, mielőtt elszáll..folyt.köv.

KépKép
 
 


Petra és Niki nagyon édesek!!! :D

Lys!
Lorkának sok-sok gyógypuszit küldök!!!
patikus: :(

Noémi!
Remélem minden OK volt a vizsgán!!!
Dec.18 :D (biztos szerencséd lesz, aznap van a szülinapom :D )

KépKép
 
 


Manó!
Jól megbőgettél!!! Válasz a kérdésedre: az ember- főleg ha anya- sokkal többet kibír, mint gondolnánk....

KépKép
 
 


Amadea: az lemaradt. Hogy lehet ép ésszel kibírni?
sok cikk megható erővel bír rám nézve, de eddig ez viszi magasan a pálmát.

Csajok: olyan klasszak a képek. Az este hosszasan nézegettem a lányokat, tényleg jól elhúzott fejlődésileg Niki. Azért vagy nem volt lefotózva, vagy nincs is oly nagyon megrémülve Petra.
Noés képek is tök jók, épp a tegnap adtam egy új csíkos szerkót a fiamra, látom a téma még nem futott ki végleg :lol: :wink:
Ami a Noé próbálkozását illeti Petránál: hát döntsön a lány meg az idő. Remélem azért csak összehozzuk őket, a legjobb az volna, ha Petra kegyeiért jelentkező minden potenciális fiúka találkozhatna, s akkor jönne a verdiktum.
Ha meg nem Gézu lesz a befutó, akkor max tapasztalatot szerzett. Bár egy harccal bepróbálkozik majd a hölgynél. Ha veszteni fog, akkor talán nem is ő az igazi :wink:

Ági: brutál a patikus. Ha emlékeznék a pofájára, s még látnám, tuti utólag is megmondanám neki a frankót. De azért remélem Lorkuc gyógyulgat.

Süni: én is ezt az orrszívási technikát alkalmazom mindeniknél.

ööö, bocs, nem vok toppon reagálás ügyben, ma is rengeteg a tennivaló, ráadásul ma lesz Adriáéknál a lámpásos körmenet.
megyek is.

pussza

Kép
 


Tabati: téglákat Noér szobájához. Esetleg festéket, amivel kifestitek. :lol:

bébiképek édesek!

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogacska-dicséreteket, én is gratulálok Nóri új fogacskájához!

Lys ez a patikus elég gáz....Én nem hagytam volna szó nélkül,az fix!

Tabati Noé nagyon cuki a fotókon!

Képzeljétek, Niki végre elérte a 6 kilót! Sőt, 210 grammal túl is szárnyalta :D :D :D :D
(Manó,majd küldöm privibe is a rend kedvéért!)

Ja, és elkezdett a lánykám mászni!!!!!!!!! Csináltam róla videót is ,úgy megmutiznám,csak ide nem lehet felrakni,ugye?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára banyoszka 2009.11.22 23:45-kor.

Banyoszka
 


úúúúúúúúúúú, mászós Niki :roll: :roll:
tedd fel az indavideóra, vagy youtube-ra, s linket ide

Kép
 


Most csak egy villámgyors reagálás.

Banyosz: Nikinek boldog félévet!!!!! :wink: És gratulálok a mászáshoz! Szerintem tegnap már én is láttam az első próbálkozásokat, hihetetlenül gyors volt :D
Ja és megmutatta nekem a vadászkutyát is! Nagyon cuki!!!

Amadea: nekem az első szülés után kb. az első 2-3 alkalommal niagara volt, nagyon nagyon erős vérzés, aztán visszaállt normálisra. Idén meg pont tegnap jött meg először és egyelőre jóval kevesebb, mint régebben. Nekem mensis görcs sose volt, most is úgy jött meg, hogy nem is számítottam rá, úgyhogy ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Nekem csak idegbajom szokott lenni előtte, már ha ettől volt... de most elmúlt! :)

Tali: a jövő keddről beszélünk? Vagy valamelyik kedd? :roll:

Kép
Kép


Sziasztok!

Hát ez ma nem sikerült! :( De majd legközelebb tuti fog! :)

Amadea, nekem nem fáj jobban a hasam. Szülés előtt is nagyon enyhén, fájdalmak nélkül jött meg. Talán aznap és a következő nap éreztem, hogy van hasam.
Most talán több a mennyiség, de nem fáj jobban. A heg egyáltalán nem. Viszont a peteérést sokkal jobban érzem!
Neked végül (a gyorsaság miatt) hogy vágtak? hosszában, vagy alul lent?

Tabati, én is azt akartam írni, amit Csillag. A szobájára gyűjtötök...

Jövő hét keddről beszélünk a tali kapcsán.

Megyek, sétálunk egyet!

Puszi

KépKép
KépKép
 


Lehidalok Niki ügyességén. Ő a mi választottunk :wink: Nem mintha a többi csaj nem lenne ügyes :D Mi is kívánunk boldog félévességet!

Noémi, sajnálom :( Legközelebb sikerülni fog.

Amadea, mensi ügyben én is kiváncsi vagyok. Még mindig nem jött meg. Nem mintha annyira várnám...

KépKép
 
 


Sziasztok!

Banyoszka!
Gratulálok Nikinek :D , a 6 hóhoz is, a mászáshoz is és a csücsüléshez is!

Noémi!
Vizsgát sajnálom! Ennyi időpont tologatás után igazán átengedhetett volna :? .....
Lent vágtak és szerencsére elég kicsi is és szépen is gyógyult, még a tangából se lóg ki :wink: ...

Mensis válaszokat köszönöm!!!

KépKép
 
 


Amadea:
nekem a heg már nem fáj. Megjött már kétszer is, nem görcsöltem, normális volt-de ma ismét vérzek és nem tom mitől...egy hete volt meg 4 napra. kevés és nem sok.

Niki nagyon ügyes vagy!

Asszondták ma nekem, hogy kapjon a bébi járássegítőt, mert ha már ül is élvezi nyomkodni a gombokat, később meg jó lesz ha majd tanul menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Manó, ez a történet! Nagyon szomorú. Nekem többek között az is eszembe jutott, hogy mit nyavalygok én néha, nem is tudom milyen, amikor valakinek nehéz sorsa van. De tényleg egy anya mindent kibír.

Nórinak gratula a fogacskához, Nikinek meg a mászáshoz. Nagyon erős a kiscsaj.

Noémi, sajnálom a vizsgát.

Niki, Petra, Noé, gyönyörűek vagytok!!

Ma voltunk dokinál.
Megkapta Zalán a 4 hós oltást. Meg se nyikkant, nagyon ügyes volt.
Kérdeztem a szemészetet, azt mondta a dokinő,hogy nem kell menni.
Mondtam, hogy nehezen megy a kaki, erre kapott vasat.  (na nem emiatt, azt már akart neki írni) Nálatok hogy van ez? Csak úgy felírják a cseppeket vérvétel nélkül?
A súlya viszont katasztrófa. Az ottani mérés szerint -50g. Most ajánlott egy másik tejserkentőt (Lac Caninum 5CH), és mondta,hogy figyeljem, ha nem hízik továbbra sem, akkor menjek vele vissza, majd kitalálunk valamit. Csodálkozott egyébként, mert ránézésre szépen fejlődik, nem tűnik soványnak, és jókedvű.

Zsu



Kép
 
 


Sziasztok!

No, megkaptam az oltásokat, Egyik karom picit zsibbad, a másiknál a szuri helye fáj picit. Remélem más nem lesz. :wink:
Viszont olyan rossz volt otthagyni anyunál Noét. Ugyebár ott van még mindig a házidokim, azért mentem oda. addig anyu vigyázott Noéra. De mostanság jött rá az a korszak, hogy ha idegen kezébe adom, akkor sír, még ha ottvagyok akkor is. És szegény anyu kezében is üvöltött....kis megszakításokkal fél órát végigsírt, míg elvoltam beadatni az oltást... :( Anyut jobban sajnáltam komolyan :oops: , mert 2 hetente látja Noét, és még így is elfelejti anyut mire megint elmegyünk. Legalábbis erre enged következtetni, hogy sírt a kezében. :( De ha megszakadok sem bírunk többször menni, de talán ha hetente járnánk, az sem lenne elég...

Amadea!

Gratula a 2. foghoz! :) Engem érdekel a fogápolásos cikk! :wink:

Összenövéses választ is köszi, de mi nőtt össze a méhével a barátnődnek?? :shock: Én azt a szót nem ismerem... :oops: :lol:

Mensim nekem most jött meg először, egyáltalán nem fájt, pedig régebben szokott, és ugyanolyan rövid volt, mint rég, csak az volt a különbség, hogy két napig erős volt nagyon, a harmadikon meg szinte semmi. Régebben az első napon volt csak erős. Hegem egyáltalán nem érzem.

NOémi, Csillag!

Szobája már kész, szóval téglák megvannak, de a festék még jól jöhet. :lol:

NOémi!

Vizsga! :evil: :x Igazán legalább begörbíthette volna. :?

Puszedli!

De a járássegítő nem egyenlő a bébikomppal ugye tudod? Nekünk is van járássegítőnk, de őszintén....az sem szimpi. Mert szerintem feldőlhet vele a babu ha még ingatag a járása. De asztalnak tényleg jó lesz, mert van rajta jó sok csörgő zörgő bigyula, meg telefon ilyenek. :wink:



Manó!

Történetet én is elolvastam, és tényleg szörnyű... :shock: Mit ki nem bír egy anya.... :roll:

Cosmo!

Na most jól le vagyok maradva, de mi az hogy első szülés?????? :shock: Sejtem mi lehet, de én erről nem is tudtam.... :?

Banyoszka!

De jó nektek, hogy Niki mászik már!!! :D

Kép
Kép
 
 


Tabati, persze én is a pénzre gondoltam. Mindegy "minek nevezed": tégla, festék, bútor, stb. A lényeg, hogy mindenetek megvan, kivéve a saját otthon...hiába kaptok egy 28. csörgőt, az nem visz közelebb. A lóvé igen!
Mondjuk nekünk szerencsés családunk van, meg tudtuk mondani az esküvőnkön is.
Illetve egy külön kis papíron ez volt a meghívóban:
"Ajándékon ne törd fejed, háztartásunk komplett, perselyünk viszont üres"

A 60 vendégből összesen 1 hozott ajándékot (egy lasagne sütő tálat, de azt is csak azért, hogy a borítéknak legyen helye! :)

Zsu, vasat?!
Én tuti nem adnám be, pláne vérvétel nélkül.
PL. ugye a kismamák általában vérszegények, és rutinszerűen adják a dokik a vasat. Én is kaptam, de - talán emlékeztek rá - a wc üggyel meggyűlt a bajom.
A köv. laboron kiderült, hogy a vérképem tökéletes, nem kell vas. Szedtem homeos bogyót (ezt nektek is ajánlom Zalán esetében is) és megoldódott a gondom.
Szóval én labor nélkül tuti nem adnám Áronnak, pláne nem, ha kaki gondok vannak.
Hozzátápláláson nem gondolkodtál? Ha kevés a tejci, és a kakival is gond van, egy kis barack tízórai megoldaná, nem?

Amadea, tanga... :D :D
Én még gondolni sem merek rá...ott sorakoznak a fiókban (várván a szebb/vékonyabb napokat)
Az enyém sajnos nagyon keloidos. Dudoros és még mindig tök piros. Pedig állítólag szépen vágtak/varrtak, csak ilyen a bőröm. (pedig még homeos cuccot is szedtem a keloidképződés megakadályozására...:(
Nincs valami tipped, mit lehet ezzel csinálni? Lesz ez valaha szebb?

Képzeljétek: felhívtam ma a UPC-t. Minden évben megteszem, ha lejár a hűségidő, mert egy csomópénzt lehet spórolni.
Eddig a net+telefon+tv havi 12000 Ft volt. Most kiderült, hogy a ház, ahol lakunk jogosult valami társasházi kedvezményre, mert a lakók több mint 50%-a upc előfizető.
A lényeg, hogy jobb lesz a TV (digitális, olyan megállítható, felvehetős tuti) a net, tv marad, és mindezért havi 7000 Ft kell fizetni! Úgy örültem, mint majom a farkának! :)
Ezt az összeget, mondjuk rá is költöttük azonnal az áramra, mert mióta Áron van, és itthon vagyok, elég jelentősen megnőtt a fogyasztásunk...dehát ez van.
Szóval jövő héttől állítgathatom az élő adás! :) A reklámot vajon el lehet majd tekerni? (gondolom nem!)

KépKép
KépKép
 


Tudom, hogy a járássegítő nem egyenlő a bébikomppal. A bébikomppal nem vagyok kibékülve..nem szimpi.

mondjuk a szomszédasszony is mondja, h hiába a járássegítő, attól még ott kell a gyerek mögött lenni.
Vendég
 


Noémi: legfeljebb visszafelé tekerheted majd a reklámokat ;).

Sajnálom a vizsgát:(

Nekem a vastól megy a hasam...
Vendég
 


Sziasztok!

Mi van velem?! Mi ez a pechsorozat?! Ma elhagytam a fülbevalómat… Öt napja volt a fülemben, totál depis vagyok… Mindegy, nem lesz másik, nem kínlódok…

Banyosz: Niki fantasztikus, mennyire fejlett csaj! Asszem mostantól nem lesz nyugtod! :)
Bódog félévet a csajnak! ;)

Noémi: sajnálom a vizsgát :(

Ki jön még kedden babatalira?
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat ! :D :D :D :D
Én is azt hiszem, innentől még inkább figyelni kell Rá, hogy merre jár, mit akar megenni a földről...stb...
Megpróbálom valahova felrakni a videót, és ha sikerül,megosztom Veletek (már akit érdekel) .

Noémi szerintem ez a vizsga el volt átkozva! majd legközelebb menni fog! De azért sajnálom... Jó lett volna már túl lenni rajta,igaz?

Tökmag Téged nagyon frusztrál ez a fülbevaló,nem? Először nem hozott a védőnő Neked, aztán begyulladt,azóta sorozatos peched van...Talán nem is baj,hogy elveszett :D :D :D Viccet félrerakva! Azt tudod,hogy kb.hol járhattál,mikor elveszett? Nem lehet, esetleg otthon pottyant ki?

Csajok! Magdiékról senki nem tud semmit??? Nagyon rég volt... Remélem minden okés velük,csak nem ér rá fórumozni....

Nekem még nem jött meg, de ezt kicsit sem sajnálom! :D Felőlem végleg elfelejthetne!!!

Na megyek,megpróbálkozom a videóval.

Banyoszka
 


Tökmag!

Na majd ha lenyugszol, és még mindig nem lesz meg, majd veszel egy másikat. :? Én mostanában csak azért nem hordom, mert Noé kitépné tuti. a hajamat is egyfolytában tépi.

Puszedli!

Oké, bocsi, :oops: csak azt hittem nem tudod. :oops: Én csak elnézegettem a mi járássegytőnket, és elképzeltem, hogy fog ez segíteni Noénak a járásban. Mint amikor az asztalt a rövidebbik élére állítod és úgy tolod magad előtt, hogy közben a lábak körülvesznek. Persze kerekeken, de így is szerintem simán a lapjára borulhat, és rossz esetben a lábak is ki tudja mit okozhatnak, ha késleltetve érkezik utána a gyerek és nem középre esik hanem az egyik lábára... :roll: Mindegy, lehet, hogy túlparázom.... :oops:




Noémi!

Jól kitaláltátok a szöveget az esküvőre. :lol: Mi akkor is kaptunk ajándékot, hiába tudta mindenki, hogy a lóvé kell. Ráadásul olyan dolgokat, mint például egy tányérkészlet, ami jó lesz az első időkben amikor nem lesz pénzünk venni, de utána tuti lecserélem, mert öreganyámnak modernebb van, mint amit mi kaptunk. :lol:
Ilyeneket kaptunk, pedig anyósom telekürtölte a rokonságot, hogy ajándék helyett pénz kell. Mondjuk azért azt is kaptunk...

Én úgy hallottam, hogy keloid ellen nincs mit tenni, max plasztika, vagy ha a következő babu is császárral születik, akkor lehet még szerencséd ha ugyanott varr és akkor eltűnik a mostani keloid, akkor meg nem alakul ki újra. Én másik topicban hallottam egy lánytól, akinek a második császárnál eltüntették az első után kialakult keloidot. Valahogy úgy varrták össze, vagy mittomén. :roll:

Kép
Kép
 
 


Felraktam Niki mászását, aki szeretné látni,az küldjön privit, mert ide nyilvánosan nem szeretném kirakni! Ja, és pár napig lesz csak fent, mondjuk vasárnap estig, és utána leszedem.

Banyoszka
 


Banyosz: gratula Nikinek minden zsenialitásáért! Én szeretném kérni, ha küldöd pü-ben! Köszi!

A lányom úgy tud aludni, ha eccer elalszik. Most is elaludt a nagyágyon hálózsákban (már kaja közben elaludt, apa berakta a zsákba, aludt tovább), nem esett kézre a fogása, elég bénán emeltem fel,m résnyira nyitotta aszemét, de aludt tovább. Most is alszik. :lol: Viszont egyre gyakrabban riad fel az éjszaka közepén, és bömböl. Szerintem fog, mert mást már nem tudok kitalálni.

Noémi: vizsgát sajnálom, azért van pofája a fazonnak, ennyi elhalasztás után! Nem mondtad, h eddig mindig tudtad?... :wink:

Teszveszen rákattantam a miskolci kuponokra. Ma átvettem egy 500 Ft-os liberost (50 Ftért :) ), és van egy csaj,akinél 4re licitáltam, 2őt már meg is nyertem. Másfajta bababónusz füzete lehet, mint nekem, mert olyat hirdet, ami még nincs :lol: És ma vettem még Borcsának egy újfajta tejpépet (Hipp banán-őszibarack), remélem, ezt már komálni fogja. És kapott egy csőrös poharat is.

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Banyoszka: az jó, hogy sikerült feltenni a videót.

Magdinak nem küld valaki sms-t?

Csillag: olykor Géza is tud aludni. Kedden 2 órája nyomta a babakocsiban, áttettem a hordozóba, le a kocsiba, el Edóért a suliba, s mikor hazajöttünk s kivettem a hordozót, akkor ébredt.

Tökmag: fülcsit sajnálom. Kérdés, hogy ezt jelnek veszed vagy bekeményítesz, hogy csakazértis megmutatod.

Noémi: van pofája a tanárnak. Ha következőkor görbül, utána megmondanám neki a frankót.

Járássegítőnk nincs, bébikompunk igen. Egyik lánynak sem ártott meg. Meg különben sem használtam extrém módon.

Ma hajnalban megszületett a barátaink harmadik gyerkőce. 2 héttel korábban, s így is 3900-al. Kenéz lett a neve. Annyira örülök, hogy minden okés lett, sokat volt a csaj kórházban, nagyon-nagyon problémás volt a terhessége.

Amadea: már 2 fogat növesztett Nóri? Mázlista anyja. Már csak azért, mert símán megúsztátok, semmi extra. Nem panaszkodtál. Nálunk még nyoma sincs. Remélem nem 11 hós kora után kezd nőni a fiamnak is mint Tétának, mert az brutál.

Kép
 


Csillag: szánom-bánom bűneim, tudom ide leírtad, de kérhetem mégecce Borcsa 6 hós adatait?

Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm csajok Benedek nevében a jókívánságokat hogy hamar gyógyuljon meg!
Tegnap voltunk dokibácsinál,most már rendben lesz,ma még kell gyógyszer!
Végül is nem lett tüdőgyuszi,"csak" hörghurut,és középfülgyulladás!
De ez is épp elég volt!
Most már kezd visszatérni a jó kisfiam,őszíntén szólva jól "elrontottam",de hát muszáj volt fogni!
Ma már megyünk ki sétálni,itt hétágra süt a nap!

A 6.hónapos babáknak boldog fél szülinapot!

Gratulálok én is az első fogacskákhoz minden bébinek!

Banyoszka!
Nagyon ügyes a kicsi lányod,én is szívesen megnézném a videót!
Kicsit Nikiről a hugom lánya jut eszembe,ő volt ilyen kis ügyes és örökmozgó!

Csillag!
Nekem is van liberos kuponom és szívesen elküldöm neked,most vettem egy csomaggal,de annyira nekem nem jön be!
Cserébe viszont elfogadnék pampers kupont! :oops:

Benta!
Cumis kupon kell még,mert nekem van,ha kéred akkor odaadom!

Noémi!
Neked is írtam múltkor,ha kell a tápszeres kupon szívesen elküldöm!
Sajnálom én is a vizsgát!

Hoztam pár képet is!


Kép

Kép

Kép


Csak egy gyors kérdés visszaolvasás nélkül... :oops:

Szerintetek az almalevet nem gáz lefagyasztani? Csak mert egy rakat almánk van, de nem tudjuk megfelelően tárolni, így apósom szerint egy hónapig áll el max. Én meg nagyüzemben raknám el a fagyiba almapépnek, de lének is, csak nem tudom, hogy milyen lesz ha majd kiszedem. Logikusan eltehetem. Szerintetek?

Kép
Kép
 
 


Tabati: mikor jobb szezon volt almából mint az idén (alig lett pár kiló), akkor a gyengébbeket kipréseltük, hasonlóan mint a szőlőt. Még almaborunk is van (tényleg, majd egy talira viszek olyant is, apákok vezetnek, mi meg alkoholizálunk) elég sok.
Tavalyelőtt és tavaly is préseltünk almát, bornak, de mert akkor is rengeteg volt, a fagyasztó meg épp elig látott valamiket, így be a pillepalackokba, s csodás almalevünk volt hetekkel később is. Azért hetek, mert símán rájárt a család és elfogyott.
Mikor nincs hely a fagyóban, de az alma nem tárolható, akkor préseltük, s a levet pasztörizálva tettem flakonokba. Úgy is elállt, de akkor azért már nem volt az igazi.
Amúgy pépnek nem tom milyen eltéve, de azért próbálj símán almadarabkákat is fagyasztani (pucolva, magozva), mert max felhasználod kajákba (ismeritek az almaszószos gyerekzenét?). Símán lehet azt is kombinálni, olyan hálás kis kosztosok a babuk, ők nem válogatnak, s lelkesek a változatos ízvilágért egy idő után.
Szal az én válaszom az, hogy nyomassad nyugodtan. Jobb mintha kárba menne.

Kép
 


Tabati: 195.oldalon már válaszoltam Neked majdnem erre a kérdésre (július 6-án). Nem szeretném leírni megint, mert nem erre a topikra való és piszkosul fáj is.

Amadea: Nórinak nem gratuláltam a második foghoz, szóval akkor most teszem meg, gratulálok! (Visszavonom a kevés mensit :evil: )

Moncsy: örülök, hogy Benedek jobban van! Napsütés??? Küldjél ide is, mert itt csak köd van reggel óta.

Manó: hű, többen is küzdenek Petráért?! De még az is lehet, hogy Gézu esik szerelembe mással a talin, aztán Petra fog epekedni.

Járássegítő: barátnőmnek kétféle van és a stabilabbikkal tanult meg a lánya járni, de már sokkal korábban játszott vele a gyerek és még most is szereti, miután elindult. Szerinte nagyon hasznos.
Én komppal kezdtem kiskoromban és nagyon hamar jártam. Imádtam és nem volt soha semmi problémám.

Noémi: az előző sebem nekem is keloidos volt és most megkértem a dokit vágja ki, egyelőre szebb, remélem így is marad (plasztikázhatott volna többet is rajtam :) ). Bár tudom, ez neked nem segítség. A sógornőmnek nem tudom, hogy púpos volt e, de azt mondta hogy régen nagyon látszott neki és piros is volt, de 2év után meg szinte nem is látszik. Lehet, hogy még változni fog a tiéd is.

Kép
Kép


Sziasztok!

Na mar jobb a kedvem, gyogyulunk! :D :D
A Nasivin 2 nap alatt rendbetette. Mar alig kohog, az orrabol is csak reggel jott sok cucc.
Ma nincs ovi, ugyhogy 4-en vagyunk itthon. Elkepeszto napjaim voltak, a szervezes nagyon kimerito. Az iskolaelokeszitotol a kulontornan at a szuloiertekezletekig, az en koncertjeim, az osszes gyogyszer beadasa, otthoni teendok... :? :?
Hetvegen mar nagyon kell takaritani, amit en birok, az a viszonylagos rendrakas, a konyha, es az allando mosas. Eddig er a kapacitasom. Tegnap mindezek mellett csak a vacsorat felejtettem el, meg szerencse, hogy jott anyu es hozott kajat. :?

Nagyobb gyerekeseknek tudnek ajanlani egy jo programot:
A MUPA-ban adjuk elo jovo vasarnap a Purcell : Tunderkiralynot leroviditve, gyerekeloadason. Fesztivalszinhaz, 11-kor es 3-kor.
Lesz meselo is, meg vetites, szerintem jo lesz, kb 1 oras.

Banyoszka!
Niki elkepeszto! :D :D Lorkuc meg alig csinal valamit nagymozgasokban. Mar talaltam egy Devenyest, ha a jovo hetig nincs valtozas, bejelentkezunk, vasarnap mar 6 honapos. A finommozgasok nagyon jol mennek, ugyhogy en azert azt gondolom, hogy inkabb a dagisaga szamlajara irhato, de majd o megmondja.

Noemi!
Nahat, milyen pofatlan! :twisted: :twisted:
Meg szivatott is, vagy csak nem volt szerencsed?

Most meggyszoszt fozok, ezt konnyu, meg valami feltet kene hozza...

Agi

KépKép
lys
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: