Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sok szeretettel várok ide mindenkit, akinek mostanában lett/lesz pozitív a terhességi tesztje, aki 2009 júniusára várja a babáját.
Beszélgessünk, cseréljük ki tapasztalatainkat, osszuk meg egymással örömeinket, gondjainkat!
Vendég
 


Kép
Az első sztárfotó Mogyoróról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hurrá!!! Már sokan nagyon drukkoltun annak, hogy megszülessen ez a topic.

Ezennel átadjuk nektek a stafétát :lol:

Üdv,
Pironya a 2008 júniusiaktól
 
 

 
 

Én is kívánok itt minden kedves KISMAMÁNAK nagyon boldog pocakosodást. Kívánom, hogy Nektek is legyen legalább annyi boldog percetek, órátok, hetetek, hónapotok, mint amilyen nekünk volt. Én is a 2008. júniusiaktól vagyok :wink: Már nagyon vártuk, hogy végre megszülessen a 2009. júniusi topic is :wink: Ha bármiben tudunk Nektek segíteni, gyertek látogassatok át "hozzánk" :wink: Nagyon sok szeretettel várunk Benneteket :P :P :P :P :P És bevallom őszintén, most irtó irígy vagyok :cry: :oops: :lol: :wink: Nagyon szeretnék még 1 kisbabát :wink: Biztos, hogy sűrűn foglak Benneteket olvasgatni, ha nem baj :wink:

Szóval 2009. júniusi BABAVÁRÓ KISMAMIK HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :P :P

 
 



Köszönöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


én is üdv a 2009-eseknek!! :lol: :lol:
bari(lia) 2008-ból!!
kívánom ,hogy ti is olyan problémamentes kismamák legyetek mint mi voltunk.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Kata!

Én is a 2008. júniusiaktól vagyok! Gratulálok Neked, és nagyon sok boldog topictársat kívánok neked!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Én is nagyon gratulálok. Remélem a 2010 júniusi topicot én indítom majd be. Most nagyon irigykedek. Vigyázzatok magatokra, ha van valami kérdésetek ugorjatok át a 2008 as júniusi topicra.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kata gratulálok!
Meghatódva olvastalak és néztem a képet!Sok boldogságot!

Nagyon hasznos információkat kaptama topic társaimtól.Remélem neked(nektek) is hasznotokra válik!

A 2008-as júniusi topicból vagyok.

Kép
 
 


Szia Kata!

Én is Kata! Én a 2009. májusi babavárok között fórumozok, de 2009. júius 2-ára vagyok kiírva. Ide is be fogok nézni, nyomon követkek titeket, és irogatni is fogok :)! Gratulálok Mogyorócskához! Én holnap megyek a 6. hetes ultrahangra, hogy megmézzék feljődik-e a petezsákban a baba. Nekem 3 hónappal ezelőtt felszívódott már egy, úgyhogy most izgulok, minden rendbe legyen!

Puszi
 
 


Szia Kata,gratulálok a kis mogyorohoz!Én junius 2-ára vagzok ki irva...én is a májusiaknál kezdtem de ha nem baj majd irogatok ide is!

Holnap megzek én is az első uh ra,már nagyon iygulok hogy minden rendben legyen nálam is!

Torokka akkor holnap megyúnk mind a ketten!

Szép napot

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Mint hozzászóló még új vagyok itt, de már régóta olvasom a különböző témákat a fórumon (kb. amióta kisbabát tervezünk párommal). Amiért most én is csatlakozom, az az, hogy a hétvégén pozitívat teszteltem, így én is júniusra várom a kisbabám (orvosnál ugyan még nem voltam, de két pozitív teszt után reménykedem, hogy kisbaba lapul a pocakomban).
Nekünk az első babánk lesz, így biztos rengeteg kérdésem lesz azokhoz a kismamákhoz, akik már tapasztaltabbak nálam :)
Kívánom, hogy ebben a topikban is minél többen legyünk, olyan jó olvasgatni a többi topikban a kismamák beszélgetését és örömét :)

Magdi
 
 


Szia Magdi!

Gratulálok a két csíkhoz! Biztosan hossuú lesz ez a topik is, és a végén a babák képeit fogjuk feltölteni :).

Kérdésekkel nyugodtan fordulj, ha tudok, válaszolok!

Puszi, Kata
 
 


Szia Kata, köszönöm a gratulációt :)
Olyan furcsa most minden, legszívesebben elmondanám mindenkinek, annyira örülök, de az eszemmel úgy gondolom, hogy várjak legalább addig, amíg elmegyek dokihoz :) A dokit jövőhétre tervezem, addigra már öt hetesek leszünk, gondolom akkor már érdemes elmenni... Vagy várjak a hatodik hétig? :) Kata, Neked mennyi idős az első fotón Mogyoró? (nagy-nagy gratula hozzá!:) )

Puszi
Magdi
 
 


Torokka ne haragudj, nagyon figyelmetlen vagyok, természetesen Neked is gratulálok a pocaklakóhoz!!!!:)
 
 


Semmi probléma :). Az 5. héten a petezsák már látható, de ha a hatodik héten méssz, akkor már azt is lehet látni, hogy van-e benne magzat. Én az első gyerekkel 6 hetesen mentem el, ezzel a babával - mivel nem hittem, hogy terhes vagyok - már az 5. héten elmentem, és a petezsák 5 mm-es volt. Nos, ha nem bírod ki - érthető :) - akkor nyugodtan menj el jövő héten. A nagy feketeség :) - petezsák - ott fog mosolyogni rád!
 
 


Torokka, köszönöm a válaszod :) A nőgyógyászom hétfőn és pénteken rendel, így a jövőhéten e két nap közül kéne választanom. Eddig a pénteket gondoltam, de tényleg jó érzés lenne minél előbb látni, így lehet, már hétfőn elmennénk hozzá :) Meglátjuk, mennyire bírjuk ki a párommal, hogy láthassuk :)
Olvastam, hogy Te holnap fogsz menni uh-ra, biztos minden rendben lesz odabenn! Uh után ugye jelentkezel majd, és elmeséled, hogy mit mondott a doki?:)
 
 


Hát igen, holnap leszek 6 hetes, így megnézi, hogy növekszik-e rendesen. Érdekes, hogy az első gyereknél meg sem fordult a fejemben, hogy bármi komplikáció lehet. A másodiknál azért már elgondolkodtam olykor-olykor, főleg, amikor a 9,5 kg-os fiamat emelgetem nap, mint nap. Bár más kismamák megnyugtattak, hogy a saját gyereked cipelését ki kell bírja a magzat. De így van! Minden rendben lesz, nem szabad semmi másra gondolni, mert azt az ember bevonza! Persze, hogy elmesélem. De szívhang csak a 8-9. héten (magzati élet 6-7 hetén) hallható először, úgyhogy most azon kell izgulni, hogy holnap lehssen látni bent a petezsákban a babit.
 
 


Sziasztok!

Lia, Andóca, Schopin, Melike
Köszönjük :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon boldog babázást kívánok nektek!
(olyan gyorsan telik az idő, olyan hamar megnőnek a csemeték)

Torokka
Drukkolok az UH-hoz!
Nekem Anna előtt volt egy elhalt terhességem :cry:

Ági
Neked is drukk az UH-hoz!

Magdii
Gratulálok a pozitív teszthez!
Mogyoró az UH-n 4+6napos volt. Én egyből elmentem orvoshoz.
Vendég
 


Kép Anna baba
Vendég
 


Torokka! Úgy van, ahogy írtad, a pozitív gondolatok nagyon fontosak! Sokan nem hisznek benne, én spec. igen :) Biztos minden rendben lesz holnap! Drukkolunk Neked!

Kata! Anna baba nagyon édes és szép kislány!

A héten biztos nem megyek dokihoz, legalábbis egyenlőre ez a terv :) Hétfőn valószínű elmegyünk. És remélem csak örömteli dolgokat hallunk és látunk majd :)

Magdi
 
 


Ezt a a linket láttátok már? Nagyon érdekes, a baba fejlődését mutatja be hétről-hétre. Igazi videók!

http://images.google.hu/imgres?imgurl=h ... n%26sa%3DN

Remélem nem bénáztam el a másolást, és bejön az oldal :)
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma voltuk dokinál. A 7 hónapos gyerekem lerendezte az egész Nyírő Gyula kórházat :). De a jó hír 11 mm petezsákban ott van a baba! Most nem szívtam fel!!! 3 hét múlva kell menni szívhangra, és most már tudom, hogy minden rendben van!

Ági remélem neked is jó híreid vannak!

Magdi: Már nincs hátra egy hét sem, és lehet rohanni az orvoshoz! :) Remélem jól érzed magad, nem émelyegsz stb.

Kata: Anna tényleg nagyon cuki!

Vigyázzatok magatokra!
 
 


Sziasztok!

Torokka gratulálok a kis jövevényhez! Igazán jó hírekkel jöttél, nagyon örülök, hogy minden rendben van Veletek :)

Lányok, Ti a munkahelyen mikor mondjátok / mondtátok meg, hogy kisbabát vártok? A 12. hét körül elég lenne, nem? Bár nálunk most elég nagy felfordulás van, így fogalmam sincs mikor lenne alkalmas...
Mindig jár valamin az agyam, amióta pozitív lett a tesztem, most pont ezen... remélem más is így van ezzel, és nem vagyok teljesen bekattanva :D
 
 


Végig járni fog az eszed valamin! Teljesen normál. Én a 12. hét után mondtam meg a főnökségnek, de a közvetlen környezetem már az elejétől tudta, mert hánytam, mint a lakodalmas kutya.
 
 


Köszi torokka, megnyugtattál, ezek szerint mégsem vagyok teljesen becsavarodva :D
Nekem egyenlőre semmi émelygés, hányás, rosszullét nincs. Csak annyi, hogy sokkal fáradékonyabb lettem (konkrétan, ha leteszem a fejem, elalszom bármikor... :) ).
A 12. hétre gondoltam én is elmondani... Ha addig nem jönnek elő más tünetek, valószínű nem fogják észrevenni a kollégák :)
 
 


Sziasztok,
Minden kismamának gratulálok és nagyon boldog pocakosodást kívánok.
Bár jómagam nem várok babát (de a szívem mélyén nagyon szeretném) biztosan foglak olvasni titeket.
Andi

Kép
 


Sziasztok :)

Gratulálok minden kismaminak és boldog pocakosodást kívánok! :D
Én a 2007 júniusi topicba írtam anno, tavaly ilyentájt nosztalgiából benéztem a 2008-okhoz, és most hozzátok is 8) Titkon remélem, hogy majd nyomós okom is lesz csatlakozni, de amíg ez biztosra kiderül, van bő egy hetem :| No hátha... :wink:

Kata, Annád gyönyörű :)

Judit
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Gartulálok a pozitiv tesztekhez és drukkolok a reménykedőknek!!!!!

Egy szintén reménykedő!
Vendég
 


Hogy kell vonalzót betenni???
Előre is köszönöm!
Vendég
 


Kedves Juti! Vonalzó: ha megcsináltad egy adott oldalon (pl. www.nagyonbaba.hu), a végén meg fogja adni a kódot, amit be kell másolnod itt a profilodnál az aláírás mezőbe.
Szoritok a pozitív tesztért mindenkinek! Legyünk jóóóóó sokan júniusi babavárók :)
 
 


Próba!!!!
Vendég
 


na még egyszer!
Vendég
 


?????
Vendég
 


Juti, nem a HTML-es, hanem a PHPBB kódot kell bemásolni :)

Illetve a lilypie.com-on így van: PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode.

Judit
Kép

Kép
 
 


Na végre!
Köszi Lányok, kedvesek vagytok!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap már nem bírtam írni, annyira szarul voltam. A fiam legalább ötször kelt fel az éjszaka, a végén már könyörögtem neki, hogy aludjon. Nyilván a foga. Mindig van indok, hogy miért nem alszik.

Köszi mindenkinek a gartulációkat, a reménykedőknek kitartást!

Hogy vagytok egyébként? Ági, mi volt tegnap a dokinál?

Puszi, Kata2
 
 


Torokka
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálatok se lesz nagy korkülönbség a csemeték között :roll: :wink:

Magdii
Mikor Annát vártam, egyből bejelentettem a munkahelyen. Muszáj volt.
Most a kistesót még nem tudja a főnököm :wink:

Baldwin, Juti
Drukkolok és várunk benneteket!
Vendég
 


Sziasztok!

Már a múlt héten is nézegettem, hogy van-e ilyen elnevezésű fórum (2009. júniusi babavárók), mert ha nem lett volna akkor én indítottam volna... :wink: :wink: Most még úgy vagyok mint balwin, igaz már bő egy hét nincs nekem hogy megtudjam a tényeket, de pár nap múlva kiderül, hogy fogok-e ide rendszeresen írni vagy majd csak a júliusiba...
Remélem hozzátok csatlakozhatom majd! :wink:

Addig is minden jót kívánok Nektek!

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!
Ha megengeditek, én is csatlakoznék hozzátok! Tegnap teszteltem pozitívat, de már napok óta éreztem, hogy nem vagyok egyedül! :D Elvileg csak holnap kellene megjönnie, de szerintem nem fog... :wink:

Gratula minden babavárónak és üdv a 2007 és 2008-asoknak! :lol:
Vendég
 


Mazsuzs, drukkolok, hogy csatlakozni tudj a júniusi csapathoz :)

Réka214, nagy-nagy gratula a pozitív teszthez!!! :)

Magdi
 
 


Sziasztok!

Réka: Gratula! Nagyon örülök, hogy itt is gyarapodunk (Júniusi topikban), remélem annyira sokan leszünk, mint a májusiak:)

Mazsuzs: Én is drukkolok, hogy csatlakozz!

Magdi, Kata: Hogy vagytok?

Én a szokásos hányás, émelygés felváltva érzést adom elő. Nem egyszerű ilyen pici gyerekkel.

Kata: Hát igen, 15 hónap lesz a korkülönbség a két gyerek között, de én szerettem volna egyhuzamban leszüőlni őket, mert, ha már nagyok és önállóak lesznek, nehezebb elmennem szülni, és nem is biztos, hogy akkor már rá fogom tudni venni magam, hogy mégegyszer előlröl kezdjem... Nehéz azért ez a foltonos készenlét, éjszakázás és egy egész szórakoztató központként üzemelni napő, mint nap. Megéri, az igaz, de néha szeretnék egyedül elolvasni egy könyvet vagy csak magamban sétálni az erődben...

Na nem panaszkodom többet :) Arany életem van!

Puszi, Kata
 
 


Szia Kata!

Ahogy írod, Neked sincs egyhangú életed :) De gondolom nem cserélnéd el semmiért sem :D
Én az elsőt várom, de vannak a környezetemben, akik pici baba mellett várják a következőt, így van némi elképzelésem a dologról :)
Köszönöm kérdésed, én jól vagyok, túlságosan is, ahhoz képest, amit hallok tüneteket :) Nálam "csak" az állandó álmosság és pár napja a hangulatváltozás van. Az álmossággal meg tudok küzdeni, a hangulatváltozással már nem annyira... és ezzel szerintem a családom is így van... azért remélem kitartanak amíg elmúlik... és azt is, hogy minél előbb elmúlik mert sokszor magamnak is idegesítő tudok lenni :D
Puszi
Magdi
 
 


Mazsuzs
Drukk, hogy ide írogass :lol: :wink:
Bocs, hogy megelőztelek a topik megnyitásával :wink:

Réka
Üdv itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Torokka
Ismerem ezt a helyzetet :wink:
Nálunk elvileg nem egészen 2,5 év lesz a kicsik között.

Nálam megjelentek már a rókicák és az álommanók
Vendég
 


Sziasztok!
Gratulálok minden pocaknövesztőnek.
Én tegnap voltam uh-on. Van egy 7 mm petezsák és egy jóval kisebb, amiből még bármi lehet (a doki szerint) Szóval a létszámunk még 2 esélyes. Majd 2 hét múlva kiderül :D Én azért még óvatosan írogatnék, de számításaim szerint június 5 körül lenne a nagy nap. Ha minden igaz, ma vagyok 6hét+0nap. Tünetem a mellfeszülésen kívül egyelőre semmi.
 
 


Sziasztok Csajok!

Helyzet nálam változatlan. Émelygéssel egybekötött hányás. Irigykedve olvasom a "csak" fáradékony, mellfeszülős kismamákat! :)

Süni, gartulálok a 7 mm-hez és a talán másikhoz :). Szeretnél ikreket? Én félnék egy kicsit a gondolattól, de az biztos, hogyha úgy tudnám, hogy ikreim vannak, majd kiderül, hogy mégsem, mélységesen magamba roskadnék.

Magdi: Mindjárt hétfő :)! Nagyon szorítok majd, hogy láthasd a nagy fekete foltot! :)

Én elbúcsúzom most tőletek egy kis időre - vasárnap/hétfő - mert az uram elvisz wellneshétvégére, és a gyereket lepasszoljuk a nagyszülőkhöz. Talán fogok tudni aludni is!

Puszi nektek! Kata2
 
 


Sziasztok!

Kedves Süni, gratulálok a pocaklakó(k)hoz :) Mit szólnál ha ikreid lennének? Tizenévesen nagyon szerettem volna, hogy egyszer ikreim legyenek :)
Kata, Neked jó pihenést és minél kevesebb émelygést a wellness napokra :) merrefelé mentek? Még vacilálok a hétfői uh-n, lehet, megpróbálom kibírni péntekig, addigra hat hetesek leszünk és talán több mindent tud mondani a doki. Legalábbis a környezetem szerint szerencsésebb lenne ha tudnék várni. De már annyira megnéznénk a picit :)
Barátnőm ma nagyon édes volt. Hét közben már megtudta, hogy pozitívat teszteltem, ma ahogy találkoztunk, kivett minden cuccot a kezemből, hogy márpedig mostantol vigyáznom kell a cipeléssel :) Persze, mondhattam én, hogy nem nehéz, meg sem hallotta csak vitte a szatyraim :lol:

Magdi
 
 


Sziasztok! :D

Gratula és drukk minden júniusi babavárónak! :D (A barátnőm idén júniusban szült. :lol: )

Én ugyan már/még nem várok babát, 6,5 hónapos kislányommal vagyok itthon, de azért eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha... :roll:
Nekem még nem jött meg tavaly június 6 óta :D, de soha nem lehet tudni, lehet még mielőtt megjönne teherbe es(t)em... Ugyanis még nem védekeztünk a férjemmel. :oops:
És ahogy látom, Torokka csak 1 hónappal jár a babájával előttünk. :) És nála máris jön a második... (Vicces lenne, ha még a menzesz előtt teherbe esnék és megkérdeznék az utolsó menzesz idejét. :lol: )
Mi kb. 2 év korkülönbséggel tervezzük a gyerkőcöket. Egyelőre még el is rémítene kicsit a második gyerkőc gondolata, hiszen még mindig kaotikus az életünk. :D Imádjuk, nagyon boldogok vagyunk vele, de még szanaszét vagyunk zilálva, semmire nincs időnk. :) Még nem nagyon találtam újra magamra, egyelőre még főleg anyarabszolga vagyok... :lol: :D :roll: Sokszor délután eszmélek, hogy még nem ettem, nem ittam. Luca babánk örökmozgó, állandóan állni akar (még a csupasz falnál is), mászik, mint a villám. És a nehezítés, hogy lefejt tejet kap, így órákat fejek naponta.

Szóval leginkább Torokka miattad ragadtam klaviatúrát, hogy megkérdezzem, nálatok hogy van? Láttam, hogy direkt nagyon kis korkülönbséget szerettetek volna, de ennyire? Kicsit sem ijedtél meg, hogy húh, akkor most mi lesz? Akkor épphogy megjött és máris összejött a baba? :shock: Te már nem szoptatsz, ha a nagyszülőkkel maradhat a kicsi? (Vagy hagysz neki fagyitejet és fejni fogsz?) Nektek hogy sikerült belerázódni a gyerekes létbe? Ezek szerint jól, ha máris belevágtatok a másodikba. :wink: Bátrak vagytok! :D

Nagyon kellemes pihenést a wellneshétvégén!

Bocsánat a sok (talán nem is idevaló) kérdés miatt, csak beindult a fantáziám, hogy mi lenne ha...

Szóval nem tudom, nálunk mi van? Esély (ha nem is sok) azért van rá... :roll:

 
 


Szép napot mindenkinek!

Süni
Gratulálok!

Torokka
Jó pihenést! Vigyázzatok magatokra!

Magdii
Az, hogy mikor mit lehet látni az UH-n, az a géptől és a doktortól függ. :wink:

Biribon
Nálunk Anna 16 hónapos koráig szopott, 11 hónapos korában jött meg nekem a mensesem...és alig nem kellett fél év, hogy ismét pocaklakóm legyen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron