Új privát üzeneted érkezett!

Én is regisztráltam, viszont nem találtam meg a csapatot... :(

KépKép
KépKép
 


Banyoszka: a priviben raagálásra írtam, de csak poén volt... :oops:
OK, regisztrálok, és hagyjunk meg nekik valamit

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Noémi,
én úgy találtam meg, hogy beírtam a csapatkeresőbe adminisztrátorunk nevét.

Regisztráltam!

Kép
 
 

 
 

Sikerült, megvan a csapat! :)

Kismanó, vegyél majd fel!

KépKép
KépKép
 


izé, Manó, nekem a link nem kínált fel e bezárás-on kívül egyéb opciót... :oops:

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Én is regisztráltam már, csak a felvételre várok :lol: :lol: :lol:

Csajok, van egy kolléganőm, Neki is 2009. júniusi a babája,megpróbálom becsábítani közénk.Nem gond?

Banyoszka
 


Benta én olyan jót nevettem a szobatiszta Benin! :lol: :lol: :lol: :lol: Nem a tartalmán, hanem a megfogalmazásán! Annyira jól indult a napom :lol: :lol: :lol:

Én is sajnálom ezt a topicot, de a másik még jobb lesz,hisz írhatunk mindent,nem látja senki :lol:

Banyoszka
 


Sziasztok!
Na, akkor én is mindjárt megyek és utánajárok ennek a regisztrálásnak :D S ha már itt tartunk, most már szeretnélek benneteket iwiw-en is látni. Úgyhogy aki szeretne látni az ismerősei között, ír privit? Vagy hogy csináljuk? :wink:

Végigolvastam mindent, de tuti elfelejtek mindenre reagálni.

Képek szenzációsak. Gézu a bundazsákban :D Manó, ha textilmérnök vagy, akkor tuti felismered az anyagát. Apukám is textiles...

Nándi tényleg igazi pasi, és Zalán is aranyos nagyon.

Banyoszka, nagylányodnak jobbulást! Többiekre vigyázz nagyon!

Lys, Lorkának gratula a fogacskákhoz. Ő se volt semmi, egyszerre 2 :shock: Biztos ez is közrejátszott az orrfolyásban.

Noémi, átragadt Rám is a karácsonyi hangulat, bár még nem tettem be karácsonyi cd-t. Azzal talán megvárom a Mikulást. Nehogy karácsonyig megunjam :D

Csillag, Borcsának is gratula a forgáshoz!

Benta, 15,5 év szép teljesítmény!!! Mi 9 éve együtt, 7 éve házasok és a 7. házassági évforduló előtt jött Zéti. Egyébként tényleg nagyon nyugodt a gyerek.

Tegnap Szolnokon voltunk rokonlátogatóba. Nagyon jól bírta az utat és a strapát is :D

KépKép
 
 


Na, indulni vélem a dolgot odaát.
Kinek nem megy, sikítson.

hív a gyerekem

Kép
 


Privibe írja már meg valaki légyszi, hogy ezeken a neveken regisztráltok-e vagy egészen máson. Köszike

KépKép
 
 


sziasztok!

Jöttem pótolni a tegnapit, ugye még itt vagytok?
Nagyon jók a babaképek! Nándi baba olyan pasas lesz, hogy csuda, már most nagyon jóképű!
Zsu, igazi profi képeitek vannak, mondjuk ilyen modellel :)

Személy szerint a kedvenc képem az utóbbi időkből Gézu vigyora a kinőtt babakocsiban, harisnyában 8) elképzeltem, amint nyomatja közben a glüglüglüüüt :D
Rafaelnél mostanában a bububuuu a sláger.

Banyoszka, kislányod hogy van? Most el van tiltva a kicsitől?

Mukkancs, ugy sajnálom a kis műtött kislányt, remélem helyrejön hamar, még ha most nem is minden olyan egyenes.

Hmmm, most olvasom a tegnap késő esti fejleményeket. Szóval kitört a háború. Egyébként mindnki tudja a másik iwiw címét? Már megint lemaradtam, mint a borravaló. Na majd az új helyen beszállok. Manó, írok privit, mert én nem értem, hogy találok rátok odaát.:oops:
Megyek is regisztrálni.
 
 


természetesen időközönként még benézek.
aki nem kappott privit, de jönne, az priviben sikítson.
oké?

Kép
 


Puszedli,
csodálatos a kisfiad! Annyira férfias! És nagyon csinos is!

Manó,
Gézu is gyönyörű! És olyan husi! Jó lehet gyömöszölni!


Csajok, gyertek odaátra!

Kép
 
 


Regisztrálok én is, csak most nincs időm. De már oda is írtok? :shock: Ne már, le fogunk maradni. :lol:

Kép
Kép
 
 


hehe....nekem időm engedi.
lakás csilivili, apa odatette a kókist főni, fini kakashusileveske lesz.

bár Tabati panaszát megértem, hisz náluk a keresztelő miatt szabadidő nuku.

Kép
 


Na, regisztráltam, de van már csapatunk elindítva? Én nem találom, hova jelentkezzem... HELP :shock:

Kép
Kép
 
 


tabati, megy a pü

Kép
 


nem kaptam..vagy várjak türelemmel ? az az ablakban noé 2 napja nyügi. :evil:

Kép
Kép
 
 


itt pü, nem ott.
és elküldtem.

Kép
 


Csajok, most nem tudtam vissazolvasni, csak az elejét.
Este vagy délután regsiztrálok és írok.
Vigyázzatok magatokra.
:(

Kép

Kép
 


Manó!

Nem kaptam... :( Ide nem lehet leírni, ha már úgyis csak azok jöhetnek akiket mi felveszünk?

Kép
Kép
 
 


Sorry! :oops: Már töröltem üziket, most már elfér... :oops: Elküldenéd megint, ha már úgyis csili-vili a lakás kaja fő, te meg ráérsz? :P :lol:

Kép
Kép
 
 


Halihó!

Én is regisztráltam!És jelentkeztem is. Ugye felvesztek???
Egyébként én is nevet váltottam.

Az iwiw-en én is megkeresnélek titeket, de majd erről szerintem "odaát".

Megvolt a babamasszázs, Zalán nagyon élvezte. A sok síró baba között elkezdett dumálni. :lol:

Zsu



Kép
 
 


Manó!

Vagy bárki, Zsu elküldenétek mégegyszer, hogy melyik csapathoz kell jelentkezni? Csak én vagyok ilyen béna, amúgy meg egyértelmű??? :shock: Most tudnék jelentkezni, mert Noé végre alszik.

Keresztelő!

Mondtam páromnak, hogy ha a következő babának ekkora banzájt szeretnénk szervezni, akkor inkább akasszon fel a diófára. :evil: Én vagyok a hülye, tanulhattam volna már a korábbi esetekből: anyósom meg akar flelni a családnak, mert nehogy már a szájukra vegyenek minket, hogy nem tettünk ki magunkért. Már most idegbeteg, pedig még csak hétfő van.

Kép
Kép
 
 


Tabati: most ment újból.
Közben ment egy kis meccs Tétával, mert őt nem könnyű lefektetni.

Kép
 


Tabati: nagy banzájjal....nekem 3 gyerek után jött meg elviekben az eszem.
most jelentettem, hogy Gézunak a keresztelőjére nem fogok hasraesni (hogy úgy is csak meg legyek kommentálva, hogy ezt nem így kellett volna, az nem volt jó, stb.....)

Kép
 


Köszi mindenkinek, már kopogtattam is, várom, hogy beengedjetek. :wink:

Kép
Kép
 
 


ajtó kitárva sokak számára.
már vagyunk 9en

Kép
 


Sziasztok!

Én is regisztráltam már,annyira akartam ma jönni,de Benedek fél órákat alszik csak!
Talán este ha apa itthon lesz jövök bővebben!


Manó, regisztráltam és jelentkeztem, írok privit itt

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Manó, köszi, sikerült. Várom a felvételt.
Vendég
 


Zárt topikban én is nyíltabb lennék...
Vendég
 


oké, tag mint megvagyok, na, csak belépni nem tudok...vagy még más sem?
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentkeztünk mi is...akkor viszlát odaát :D

KépKép
 
 


Na, van még aki jönne, de nem tud valamiért?

Kép
 


mára elköszönök, kisfiam oltás miatt nyűgöske, megyek hozzá.
 


Gézengúznak jobbulást!
Jelentkeztem!

Kép

Kép
 


Csajok, holnap déltől várlak Benneteket, jertek minél többen!
 


Tökmag!
ÚÚÚÚÚÚGY sajnálom,hogy én nem tudok menni!!!!!! Annyira szerettem volna!!!!!! Na majd talán legközelebb!

Banyoszka
 


szabad a pálya!

Kép
 


Sziasztok!

Látom ez a topic megszünőben.
Ha gondoljátok, én is csatlakoznék a csapathoz, igaz elég ritkán tudok jönni.

Pusz mindenkinek Éva

KépKép
 
 


Begane!

Szerintem keresd meg Kissmanót pü-ben!

KépKép
 
 


Éva: ment priviben az útmutatás!
(na jó, 2 perc múlva megy, meg kell írjam)

Kép
 


Én már küldtem Évának :oops:

Banyoszka
 


na, max dupla útbaigazítós útvesztőben a labirintusban érezheti magát.
huppsz.....

Kép
 


Én regisztrálva vagyok. Mi a csapat neve?

KépKép

KépKép
 
 


SziasztoK!

Totál marha vagyok. Félrekattintottam. Nálunk is éppen az átmenés a zárt fórumra a téma. Ne haragudjatok, hogy rátok törtem. :)

KépKép

KépKép
 
 


hello Lányok,

idetévedtem vagy 2 hónao után megint, s mit látok? eltűntetek...:( bocsánatot kérek a nemlétért, levizsgáztam, Marát keresztelték, dehát úgyis tudjátok, Ti is ilyeneken mentek keresztül:) ezek azért elég jó dolgok.
hát... nem is tudom, mit írjak... veünk rendben van nagyjából minden, bár az éjjelek elég nehezek, de talán már megtaláltuk az okát ( grépfrút, kagyló... én hülye).
na, ha nem vagytok itt, akkor nem monologizálok tovább. lehet tudni, hogy hol vagytok?
üdv,

mormota
 


mormota:
Az anyatanyán vagyunk. Irj Manónak privit, Ő tud majd felvenni. Én privit sem tudok írni, hogy melyik topikban vagyunk.

Kép
Kép


Mormota: privi alapján követhetsz, remélem érthető volt a leírás.

Kép
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron