Új privát üzeneted érkezett!

Kedves missbg!
Nos igen, kritikát gyakorolni zugolóként azt lehet, leld benne örömöd. Mivel arról sincs lövésem hogy te ki vagy, így a véleményed sem vált ki belőlem túl sokat. Csak reagálok ha már megtiszteltél becses soraiddal.
Azt meg hogy alig emlékszem/emlékszünk valakire (merem állítani hogy többi "vásárlásmániás" barátnőmmel együtt hasonlóan gondoljuk így) aki 11 hónapja egy fél sort sem írt ide azt ne rója fel nekem senki.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


kicsidodikácska!

hogy egyem édes zuzácskádat, szakadj már le az örökös szószólásrol ha valaki más is véleményt mer nyilvánítani, ráadásul meri ezt ellentétesen tenni a tieddel / tietekkel.....ha tudnád azt amit én muhahaha:))))))))
a sznobságon és a kivagyiságon túl még megannyi dolgot tanulhatnál, mer' volna mit ;) ezt mellékesen jegyeztem meg csupán, jelenleg elveszítve bazi jó humorérzékemet amit hosszú ideig titkoltam elötted......

van egy jó fotóm........talán érdekel......



missbg úgy látom nálad a pont, rátapintottál a lényegre. ugyan fájni nem fáj hogy leléptek, de meglepődve olvastam időnként az élet nagy okosságait, mely eme remek női koponyákból bírtak kipattanni:))))))amik a kezdetektől nem változtak.....mer' volt idő hogy "tagja" voltam e brigádnak, de hát valahogy nem tudtam felérni a baromi valós világukhoz ;))) pedig milyen frankó csizmáim vannak........ha tudnák, tuti maradhattam volna ;)
matafaka
Zsurk
 
 


Kép
matafaka
Zsurk
 
 

 
 

Lois!

Csak tudnám, hogy ha ennyire gázak vagyunk, miért olvastak minket? :shock: Talán ez is a mazochizmus egy formája... :roll:
Szegények még mindig azt hiszik, hogy csak felszínes dolgokról tudunk beszélgetni, az sajnos nem jut el a tudatukig, hogy az ember "nyílt színen" nem szívesen beszél ilyen dolgokról, max. nagyon felszínesen. De nem bánom, hagy higgyék, hogy a vacsiijainkon, és a közös hétvégéken, baráti összeröffenéseken is azt vesszük át tételesen, hogy ki miben érkezett, és az milyen értéket képvisel.... :lol:
Mikor Pocok többször feldobta, hogy menjünk privibe, egyrészt még nem volt rá itt mód, másrészt én azt hittem, azzal, hogy vagyunk itt egymásnak nem csak egymásnak adunk erőt, hanem talán mások is merítenek belőle. Több zugolvasói levél is erre engedett következtetni. Azt hittem, egy topikot nem lehet rendszeresen "zsigeri undorral" olvasni, hát milyen beteg ember szánná erre a szabadidejét? :shock: De naiv voltam - mérhetetlen sznobságom mellett ( :lol: ) - és nagyot tévedtem... :( Kicsit keserű érzés ez, hogy egy ilyen - számunkra - szép emlékű topikot így kell befejezni. :(

MAtafa minden sorát elfogadom, ő így lát engem a topik alatján, ez önvizsgálatra ösztönöz. Illetve, csak ösztönözne, mert egy "fantom" véleménye nem befolyásolhatja az életemet. :roll: És nem is megyek bele egyoldalú vitába! Igaza van, mindig mindenben vállaltam a véleményem, sokszor nyersen, talán erőszakosan, de mindig az ARCOMMAL!!!
Matafaka gondolom a férjének is anonim levelet ír, ha vmi nem tetszik neki. :lol: :lol: :lol:
Komolyan mondom, ez az egész nem ér annyit, hogy felhúzzuk magunkat, és remélem ők sem húzzák, főleg, hogy a véleményükre senki sem kíváncsi, amíg csak artcalanul vagdalkoznak. Az, hogy leírta, régen is írogatott, csak szegény régi tagokra vet rossz fényt, pedig Isten lássa lelkem, sosem beszélünk róluk, és nincs bennünk/bennem harag irántuk. Mások vagyunk, ennyi. Biztos ott is kialakult egy jó kis összetartó társaság, amit én nem sajnálok tőlük, sőt! :wink:
De a védelmükben mondom, tiszta szívból remélem, hogy Matafa annak nem a tagja, mert ilyen emberekre egy közösségnek sincs szüksége!
Tudod, drága Lois, ezekből a hozzászólásokból én azt szűrtem le, hogy mi is csak gyarló emberek vagyunk tele hibákkal, de így is egymás mellett állunk, elfogadjuk, szeretjük egymást. Örülök, hogy néha jönnek ilyen impulzusok, amik közelebb hoznak minket egymáshoz. :wink: Mindenkinek ilyen szar barátokat kívánok!!!! 8) :wink:

Puszipacsi

KépKép

KépKép
 


azért egy kis humor neked;)

Kép
matafaka
Zsurk
 
 


Kép
matafaka
Zsurk
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára missbg 2012.06.11 14:59-kor.
 
 


Olyan szépen megfogalmaztam a gondolataimat, erre elszállt, de nem adom fel :)
A lényeget mégegyszer:

Dodi!
A hsz-odból úgy tűnik, hogy fogalmad sincs, hogy miről beszélek, azt javaslom, kérdezd meg igaz barátnődet: Loist, majd ő felvilágosít.
Nem mintha magyarázkodnom kéne, de képzeld, hogy a másik topikba pont azért nem írunk, mert személyesen vagy telefonon szoktuk megbeszélni, amit megkell (és nem az aktuális csizma divatra gondolok)

Kedves Lois!
Nem gondolod, hogy kissé képmutató vagy? Én szoktam emlékezni azokra az emberekre, akik a lakásomban megfordultak. De ha neked ilyen rossz a memóriád: a legutóbbi babatalin abban a házban trappolt a gyereked, ahol én is lakom. Na, rémlik? Nem? Akkor mondom tovább: rólam mondtál olyan dolgokat, amik függetlenül attól, hogy írogattam-e ide az utóbbi időben vagy sem, bántóak voltak, ráadásul nem is igazak.
(Dodi! Az ilyet te minek neveznéd, ha nem kibeszélésnek?)
Most pedig úgy csinálsz, mintha nem értenéd, hogy miről beszélek? Nem gondolod komolyan, hogy azért írtam, hogy számon kérjem, hogy miért mentetek át zárt topikba. Kit érdekel? Eddig sem írtam ide, most is csak azért, mert pofátlannak gondolom, amit csináltál! Azért, mert vki nem szimpatikus a számodra (mert ezt te egyértelműen éreztetted velem) attól még ne érezd magad feljogosítva, hogy így beszélj rólam!
Ha még mindig nem érted, hogy miről beszélek, szívesen részletezem, bár rád ez nem vetne jó fényt sztem, úh inkább ne add az értetlent!

Matafaka, missbg!
Köszi ;)

Kép
Kép
Kép
 


Matafaka!

engem ne minősíts ha lehet, mert akárki is lehetek
Bocs, Chuck Norris, nem tudtam, hogy te vagy az! :oops: :lol: :lol: :lol:

Ne haragudj, de nem fogom tovább táplálni a tüzedet, kétgyerekes anyaként elég méltatlannak érzem. :wink:
Bár továbbra sem érint meg nagyon vkinek a véleménye, aki egyre "lejjebb süllyed" (nekevek kisbetűvel írása, hittel való vagdalkozás....). Akárki is vagy, ez tényleg méltatlan egy (kétgyerekes) édesanyához! A vádak, amikkel illetsz, nem alaptalanok, de mindenki változik, ahogy én is, és a továbbiakban is igyekszem. :wink:

És azt gondolom eljött az ideje, hogy beavassunk egy moderátort a történetbe! Nem azért, mert nem bírom a kritkát, hanem mert olyan határokat feszegetsz, ami - csak ismételgetem magam - teljesen méltatlan, mind a babanethez, mind a topikhoz, mind hozzánk, mint anyákhoz, és emberekhez!

Sajnos, bár én mély nyomot hagytam benned, ötletem sincs, hogy ki lehetsz, és én érzem kellemetlenül amiatt, hogy sorra veszem a régieket, és mindenkire gyanakvóan tekintek. Szomorú ez.... :(

KépKép

KépKép
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2012.02.16 13:41-kor.

KépKép

KépKép
 
 


Missbg!

"Nem is tudom mit írjak.Elment a kedvem mindentől,hisz az elmúlt 2-3 évben minden nap olvastalak titeket.Az egyetlen kikapcsolódást számomra ez a topic jelentette.Az is nagyon rossz volt,amikor a régiek eltüntek,de most sem lesz könnyebb. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( "

"Matafaka!Nálam te vagy a nyerő!!!"

Elég fura egy csaj vagy te. :roll:

Szonibaba!

Én csak pislogok, hogy mi a frász zajlik itt! :shock: Tudom, hogy a te írásod nem nekem szól, de mivel teljesen egyetértesz Matafakával, nyílván hasonló véleményen vagy rólam. Ezek után nem igazán értem, hogy miért kérsz tőlem (anyutól) tanácsot FB-on, és miért mesélsz el - őszinte érdeklődésemre - magánéleti problémákat. :shock: Miközben "kezet rázol" vkivel, aki vállalhatatlan stíulsban véleményt nyilvánít rólam. :shock: :( Innentől sztem a kétszínűséget, meg álszentséget meg hasonló hangzatos szavakat te ne emlegesd! :(
Sokmindent a fejemre lehet olvasni, ez tény, de azt soha (!) hogy én valakinek a személyét, vallási, vagy politikai nézeteit vita közben becsméreltem volna. Időnként talán tényleg túl hevesen védtem a véleményem, de mindig érvekkel, és nem támadással! Kommunikációt végeztem, tudok vitatkozni. :wink: Én személyeskedést sosem kezdtem! És tudotommal nem is nagyon folytattam, max. magamat védtem!
A véleményemet vállalom, és megvédem. Ez talán hiba, de ilyen vagyok!
És pontosan, ahogy te is írod: a lényeges dolgokat megbeszéljük telefonon, vagy babatalikon, vacsikon, nem a nyílt fórumon! A felszínes dolgokat meg megtárgyaljuk itt. Nem azért mert MI felszínesek vagyunk, hanem mert a nyílt fórumozás, ilyen műfaj! :wink:

Matafaka!

Te frankón lementetted a férjem seggét?! :lol: :lol: :lol: :lol: Neked tényleg baj van a fejedben. :roll: Kompromitálóbb sztem nem nagyon lehet. Amúgy nem én tettem fel :wink: De bölcs dolog részemlékekkel vagdalkozni. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsidodi 2012.02.15 15:04-kor.

KépKép

KépKép
 


Ronmay!

:wink:

KépKép

KépKép
 


Te frankón lementetted a férjem seggét?! Laughing Laughing Laughing Laughing


Ne hari de ezen akkorát röhögtem, ez kész... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
 
 


Ronmay!

Hát sztem is vicces. :wink: :lol: Gondolom erre célzott korábban a "van egy jó fotómmal", mert később utalt is rá egy roppant primitív hsz-ben, amit törölt a moderátor. :wink:
A férjem seggét én nap, mint nap látom, középszar férfisegg, a többi tartozéka nélkül nem túl üdítő látvány, de hát kinek mi... :lol: :lol: :lol:
Az hogy ezzel "zsarol", az sztem édi, mert felőlem kiteheti a FB-ra profilképnek, vagy kitapétázhatja vele az országházat, akkor is csak vicces lesz egy szőrös férfisegg. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép

KépKép
 


Dodi!
"mivel teljesen egyetértesz Matafakával, nyílván hasonló véleményen vagy rólam"
Ezt nem tudom, h honnan kombináltad ki? A "köszi"-t arra értettem, h úgy értelmeztem, h kiálltak mellettem, amit ebben a topikban nem sokszor tapasztaltam, mert általában csak a lehurrogást kaptam.
Azért kértem tanácsot, mert úgy gondoltam, h az adott témában az ismeretségemben te/ti vagytok a legkompetensebbek.
Miután egyáltalán nem érzem úgy, hogy megbántottalak volna, külön köszönöm "kedves" szavaidat. Sajnálom, h így látsz, egyáltalán nem gondolnám, h kétszínű lennék veled v. itt a topikban bkivel kapcsolatban, láthatod, h leírtam a véleményem. Ha már szóba hoztad a FB-ot, sztem ott kiderülhetett a kommentjeimből, h nem utállak, itt sem írtam soha bántót sem neked, sem másnak, de ha így gondolod tényleg sajnálom.

Ronmay!
Az, h "ők nem a szívem csücske", ebben a formában soha nem hagyta el a számat, az tuti! Az tény, h szinte semmiben nem gondolkozunk egyformán és ezt neked is mondtam, emiatt tűntem el. Ha vhol nem kívánatos az ember, minek erőltetni?
Hogy mi a bajom? Ezt már a "buli" után is mondtam, de nem bírtam magamban tartani: az, hogy amiket Lois mondott bántóak és sztem egyszerűen nem igazak. Ezt akartam helyre tenni azzal, h szóvá teszem. Nem voltam lelkes Siófokon? Ezt sem igazán értem, h miből vették le, abszolút lelkesen mentünk, de vhogy hiába próbáltam szóba elegyedni, nem volt rám vevő a társaság. Pedig egyébként nem vagyok az a csöndes fajta. Mellesleg te sem beszéltél többet, te lelkes voltál, én meg nem? Hmmm...
Amikor a legelső tali volt még itt a Normafán, pont amiatt voltam lelkes, mert a másik topikban olyan jól működik a 3 barátnőmmel, gondoltam itt is kialakulhat hasonló.
Kicsit fura, amiket írtál, sztem nincs mit megbeszélnünk ezek után. Nem akarok tovább a témával foglalkozni. És itt kérlek meg, h ha bmi hsz érkezik még ide, azt ne is említsd meg, nem érdekel. Elmondtam amit akartam, ha mások félreértelmezik, az legyen az ő bajuk, én kiírtam magamból, amit akartam.

De tudjátok mit? Hagyjuk is az egészet, én voltam a hülye, h meg akartam védeni az igazamat egy ilyen zárt közösséggel szemben.
És, bár máshogy gondolkozunk sok mindenben, és mert sztetek nem voltam lelkes, azért jól esett volna, ha kíváncsiak vagytok ha rám nem is, de Bodzára igen, ha már házon belül tartózkodtatok.

Kép
Kép
Kép
 


Szonibaba!

Így van, nem éreztem, hogy utálsz, pont ezért nem értettem az itteni viselkedésedet.
Matafa nem említett téged, ő nem véd senkit, csak bántani tud, látod. Ezért nem értem azt a köszi-t. Mert lehet, hogy azzal, hogy engem támad, úgy érzed, téged véd,de én nem bántottalak téged, annak a "vitának" én nem is igazán voltam érintettje, ezért nem tudom, miért kéne neked védelem velem szemben?! Merthogy Matafakának én vagyok a gyenge pontja, úgy tűnik. Na, mindegy, nem akarom magam belekeverni, ha nem nekem szólt, tudomásul veszem. De attól még nem nagyon tudom hová tenni. Én ilyen emberrel biztos nem azonosulnék. És sztem hozzád sem méltó. :wink:

Szívesen segítek, ha tudok, és meg is tettem, amennyre tőlem tellett. Másoknak is mindig. Csak utána fura a támadás, ne az jöjjön le, hogy nyílt színen én vagyok a közellenség, de ha vkinek tanács kell priviben, akkor álljak vigyázba, akkor jó vagyok. :? . De értem, nem nekem szólt!

KépKép

KépKép
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ronmay 2012.02.16 13:42-kor.

KépKép

KépKép
 
 


dodi, most aztán a moderátorral nagyon kicsesztél velem, ugye tudod;) azt honnan is veszed hogy én lementettem a te férjed seggét.......jesszusom itt közülünk te lehetsz kissé beteges!
az meg hogy rád nem pazarolok caps lockot, nem von le az inteligenciámból, nem hinném hogy hivatalos levelezésben volnánk, és eleve kisbetűvel vagy regelve;)
a határokat már régen túllépted néhányszor nem egy fórum taggal, de senki nem szaladt moderátorhoz, se anyucihoz, se apucihoz, fel kéne nőnöd már!
majd ha te is megadod a tiszteletet másoknak, mondjuk akár három gyermekes anyáknak is, na akkor hivatkozz a kétgyermekes mivoltodra. de tiszteletet nem tanitottak neked a tingli-tangli kommunikációs diplomádhoz, akkor ne várj másoktól olyat, amire te nem vagy képes :roll: hidd el, veled sem sokan azonosulnának.
a kritikát pont annyira nem viseled, mint ahogyan minden apró lehetőséget megragadsz, hogy vitába szállj bárkivel;) vagy letámadj olyanokat, akik merik szóvátenni, ha valami nem tetszett nekik. látom, nem bírod ha nem tömjénez mindenki, és az is fáj ha valaki merészel "megvédeni" másokat, jobban mondva kiáll másokért. nem vagy az utálatom tárgya, de felháborít az, hogy szerinted másoknak kevesebb joguk van ide írni, mint neked......régen bemocskoltad már ezt a fórumot, vagy szerinted 15 miatyánk majd mindent helyrehoz? :roll:


Szonibaba

Régen is ez volt a "divat", nem kiállni a másikért........most is bánt, akkor is bántott. Ezért is írtam most, mert lehet hogy nem szorul rá az illető, de talán jól esik neki.......nem csak dodikának lehet bazi nagy igazságérzete;) és nem jóérzéssel olvastam azt, ahogyan letámadtak, sőt szinte " a mit is képzelsz hogy ide mersz írni" kategóriába soroltak. Na én itt olyat nem olvastam szabályként sehol, ezért mertem venni a bátorságot az íráshoz , bár dodika szíves engedelme nélkül :oops: :roll: :lol: mert ez a fórum pont annyira a tiéd, kicsidodié, vagy mint amennyire éppen az enyém ( volt ).


Ronmay

Nem, nem tőlem vettél babakocsit 8)
matafaka
Zsurk
 
 


mai "egy" dodinak, Dodóból 8)

Kép
matafaka
Zsurk
 
 


Kép

KépKép

KépKép
 


vagy még is :roll: :lol:
matafaka
Zsurk
 
 


Kép

KépKép

KépKép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára missbg 2012.02.16 12:25-kor.
 
 


...
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: