Új privát üzeneted érkezett!

úgy látom egyenlőre nem nagyon kerültetek elő!!!
Én azóta elkezdtem dolgozni, és túl vagyunk egy újabb betegségen!
Jobbulást a betegeknek, bár remélem azóta meggyógyult már mindenki!!!

Ninike

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kezdodik a mi evunk.
Mondjuk ha nalunk lesz, akkor az majd csak augusztus, szeptember kornyeken kezdjuk.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Jár erre mostanában valaki?
 
 

 
 

Sziasztok!

A fogamzás alatt van egy másik 2011-es topik, ott kicsit nagyobb a pörgés (bár kevesen vagyunk még, de lelkesen írogatunk).

Várunk oda mindenkit szeretettel :D
Vendég
 


Hol vagytok lányok???????????

Mindenki feadta a fórumozást?
Nozavi, Morca és a többiek???????????????

Látjátok még meghívást is kaptunk egy másik topikba, tessék előkerülni!!!!!!!!!!!!

mka
mka
 
 


Halihóóó!!!

Bocsi, bocsi, én most jöttem haza, 3 hétig otthon voltunk, előtte meg ment a nagy készülődés!!! Jövök, jövök!!!

Minden jó volt otthon, bár voltak kellemetlen pillanatok is. Főleg amikor az elfagyott vízóra felengedett és sikeresen több, mint 700 m3 vizet loccsantott ki magából, már éppen a mi számlánkra 265000 ftért. Akkor azt hittem sokkot kapok.

Zalcsikámnál minden rendben volt kint, hála a jó időnek sikerült nekem megcsinálnom a tavasziasítást Anyukámékkal.

Állandó jövés menésben voltunk. Sanyi csak az utolsó egy héten volt otthon, de szegénykém egy hét alatt sikeresen levezetett 1500 km-t, ingáztunk, mint gólyaf*s a levegőben. ÁÁÁ

Vilike nagyon jól viselte a macerát. Amikor hazamentünk szombaton még taknyika volt egy kicsit, mire mentünk hétfőn a dokkernénihez szervízre minden rendben volt. Hála Istennek!

Akkor most mi van??? Átmentetek a másik topicba vagy még ez műkszik???

morca- Ákoska? Bárányhimlő?? Matyi a kis dumagép?

mka-gyakszi?

Többiek?

Na megyek, mert nézem visszamenőleg a 3 heti békámat :oops: :oops: :oops: puszika mindenkinek!!

MESÉLJETEK!!!

Nóri

Kép

Kép
 
 


Szia Nozavi!

Én itt vagyok, de a többiek nagyon eltűntek.
Szupi, hogy otthon tudtatok kicsit lenni. Én is voltam 2 hétig, jó volt kivéve, hogy végig hideg volt, havazott. Ahogy eljöttem, másnap már 15 fok volt... Persze most itt esik már napok óta, az embernek kimozdulni sincs kedve.

A vízóra nagyon gáz. Ki kellett fizetnetek? Tudom, hogy télen nagyon kell erre figyelni. Anya mindig becsavarja magát az órát vmi anyagba, ami megóvja a fagytól, és még így is hetente ellenőrzi, hogy nem folyik e a víz.

Vilike nagyon ügyes, szupi, hogy jól viseli az utazásokat. Én már pont gondoltam, majd ha lesz gyerekünk, nem tudom, hogyan fogunk utazni vele. Neked szerencséd van, hogy ennyire ügyes.

Én jól vagyok, már nincsen több gyakorlatom, mostmár a vizsgákra készülök, májusban lesznek :?

Majd jövök én is.

Morca???????????????????

mka
mka
 
 


sziasztok!

na végre hogy előkerült valaki!

Hát ez gáz ami a vízórátokkal történt. Sajnálom.
De a lényeg hogy jól éreztétek magatokat!

Mka,
egy kalappal a vizsgákra.

Na megyek, mert Nóri meg megint beteg, valami vírus, és most épp kirakózunk és hát azért még segíteni kell neki egy kicsit.
Ja és még melóznom is kell ma. :(

Ninike

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!

vagyok én is.. :wink: jövök később és írok.. :wink: 8)

jajj, de örülök, szép lassan mindenki előkerül.. :lol:


pussz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy éreztem épp itt az ideje hogy előkerűljek én is :lol:

Nozavi: tiszta dúrva ami a vízórával történt, én biztos síró görcsöt kaptam volna :twisted:

Velünk minden ok :D
Lánykám eszik rendesen, majdnem mindent megeszik amit kap kivéve a tökfőzeléket abból csak a mami készítésűt eszi meg.
Mozgása kicsit fejletlen, még nem tud felülni csak ha mi felültetjük de akkor nagyon szép egyenes háttal van.
Kúszni sem kúszik csak forog állandóan.
A Húsvét jól telt.

Na Morca tessék jönni :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Amilyen lendülettel írtam, hogy sűrűbben jövök, hááát, bocsika de a kis miniterroristám lefoglal. Most már feláll mindenhol, és elég életveszélyes jeleneteink vannak. :roll: :D
Hát sajnos ki kell fizetni a vízórát, na de mindegy. Mi is leszoktuk téliesíteni, de most nem bírta a -20-at. Mert most otthon is annyi volt a csúcs. Hát mindegy már.
Nálunk most elég változó az időjárás, egyszer süt a nap, de a következő 5 percben képes akár hó, akár eső esni. Szóval nekünk sem sok kedvünk van kimozdulni. :cry:
Na most ennyi, mert a kisfiam még szórakózik velem, mert amióta überprofira fejlesztette az állást, azóta alvás helyett is inkább álldogál a kiságyban. Puszi mindenkinek.

ja, piroska-ne aggódj a mozgásfejlődése miatt. Vilike most 10.5 hónapos, de 8.5 volt amikor megfordult, addig elég lustácska volt, most meg totál utolérte a korabelieket. :wink:

Nóri

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznek hozzatok,bar meg semmi sem biztos.Parommal meg csak 1 eve leszunk egyutt.Van egy 2 eves kicsi fiam Adika,elvaltam,10 honapos volt a kicsi mikor hat szo ami szo megcsaltak minket.Azota rendezodtek a dolgok paromat szolitja a kicsi apanak es hala imadjak is egymast.Egyre tobbet kerul a szo a jovendo kistesora,pl. neveken gondolkodunk :lol: Parom 31eves ugyhogy szerintem itt az ido :lol:
Koszonom ha befogadtok kozetek a 2008 januari topikban szoktam irni de sajna besult a topik.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bocs az off-ért, de van egy eladó PG/53 nevű oulációs mikroszkópom. Nekünk segített :lol: !
Árban megegyezünk.

További szép napot,és sok sikert kívánok Nektek!

Üdv:Zsu

Zsu



Kép
 
 


Sziasztok!Szeretnék csatlakozni.
Majdnem sikerült bekerülnöm a februári topicba de sajnos most ment el a babám.Régen jártam a babanetre de töröltem magam mert ahová jártam elég durva beszólások voltak.Na nem nekem de nem bírom a vitát.
Nem adtuk fel a reményt h jövőre lesz kis tesó csak még várnunk kell az orvos szerint.Nem volt nagy terhesség csak néhány hetes még az orvoshoz sem jutottam el.Jövő hónap 5-én mentem volna.Így viszont elláttak az ügyeleten.
 


Sziasztok!

Innen jól eltünt mindenki :(
Pedig mi most kezdtünk el próbálkozni, nézem mindig hogy van-e már 2011 áprilisi babavárók topic, de még nincs remélem én leszek aki létrehozza :D
Ha valaki olvassa és van kedve-ideje írjon!

Gitka001: Sajnálom a történteket! Kívánom hogy minnél hamarabb összejöjjön!!!
És a nagy tesó mennyi idős?
Vendég
 


Sziasztok!

Jövőre szeretnénk kistesót, gondoltam írok ide, de látom sajnos nagyon kihalóban van a topik :(

Remélem, fognak jönni ide újak :)
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


A nagy 2 éves.Holnap megyek vissza dolgozni.Jó lenne minnél előbb teherbe esni.....
Remélem én is h feléleszthetjük a topicot.Hajrá!!!!!!

Kép
 


Sziasztok!

Én már sajnos nem fogok ide többet írni mert úton van a kistesó és megnyitottam a 2011. áprilisi babavárók fórumot :lol:
gondolom megértitek hogy nem tudok egyszerre 3 helyre írni :roll:

Aki 2011-ben szeretne szülni annak nagy kitartás és sok sikert hogy minnél hamarabb összejöjjön!
Vendég
 


Sziasztok!

Jöhetne valaki...:D

Jó lenne kibeszélni magunkból a dolgokat.

Éledjen fel a topic!

:lol: :wink: 8)
 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timcike81 2010.11.04 13:07-kor.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mura eladva!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni, nekünk is 2011 a target date és sok itt az ismerős :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én még évekkel ezelőtt írtam ennek a topicnak az indulásakor...
szóval tegnap teszteltem egy pozitívat, és nagyon boldog vagyok! Kép

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Zsófi, gratulálok!!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
 
 


Köszi Jeanner!

Én is gratulálok az esküvődhöz, látom nem olyan régen volt... :D

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jár még ide valaki?

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: