Új privát üzeneted érkezett!

anyabebi írta:Ki az a panóka?



Válaszolnék: Zanikó, csak neki ez a régi neve az Anyatanyán.


Kkia, már nincs tandímentesség, csak plusz 50 pont jár a felvételinél, ha Tgyáson, gyeden, gyesen vagy.

Anyabébi, hogyhogy letörlődött??? :o Ha nem lett újratelepítve, menthető a helyzet!

Szilveeaa, lassan le kell cserélnem a vonalzómat, hiszen Milán már minden, csak nem ici-pici csomag. :lol: :lol: :lol: Tejpara pedig annyi van, hogy semmi sem elég neki néha. Egy hete volt ám hiszti, mert keveselte a tejet!!! De mára már beértük az igényét…

Őzike, már lassan a 4-es pelusnál tartunk. Van még kb. 70 darab a 3-asból, de utána már csak nagyobbat veszek. És remélem, hogy az autóshordozó kibírja, míg nagyobbat vehetünk neki… A doki viccesen túlsúlyosnak titulálta.

Bogi, köszi a gratulát a vizsgához. Még pénteket lesz egy, de nem pihenhetek, mert március végéig le kell adnom a szakdolgozatot is… Jaj…

Kép
Kép
 
 


Datolya
Köszi a gyerekdicsiket:) Örülök, hogy újra írsz!! :D

Őzike
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok Csajok,

Eszti, küldtem privit.

Őzike, az én szüleim is Szolnokon laknak. Ismerjük egymást??

Anyabébi, a kollegámmal is ez történt. A kislányának az első 1 éve teljesen eltünt. Gondolhatod. AZóta én is mentek ki cd-re is mindent,

Csibe, az én fiamat is túlsúlyosnak nyilvánították. Mi is azon röhögünk, hogy beteríti a bébihordót és a mózest is. Ez van, mit csináljunk. :lol: :lol:

Kép
 


CSajok, mennyi idő után küldik az aktiváló linket????

Kép
 


Amilyen gyorsan jóváhagyja a "Főnökasszony". :mrgreen: (Monica)


Melcsi, a mózesről mi már lemondtunk, de babahordozó még kell egy darabig...

Kép
Kép
 
 


Csibe, nektek is utálta Milán???
Marci nem csípi, lemegyünk sétálni feszeng benne, alszik max.10 percet. LEhet szűkös neki? Vagy nem lát ki.
Ti mit használtok? A sport részt?

Kép
 


Csibe
Köszi

Móni
Köszi a beengedést

Őzike
Kép
Kép
 


Moncsi, jelentkeztem! Nem ám itthagytok :D
Vendég
 


Sziasztok!
Jelentkeztem kérek bebocsájtást ;)
Hihetetlenek vagytok, mi még a 2-es pelust hordjuk, igaz nem sokáig, pedig igyekszünk ám nőni...
 


Sziasztok!

2008. decemberi kismamiktól vagyok.
Teszvesz-re folyamatosan töltöm fel kisfiam kinőtt ruháit/holmijait. Akit érdekel nézzen szét.

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Aida

Hó babázást mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: