Új privát üzeneted érkezett!

@csepp24:


Köszönöm  biztatást aranyos vagy sajnos te is tudod mien :( hát nekem is ez jár a fejemben hogy fogom ellátni hogy leszek energikus anyuka itt a férjem is a két fiam is ez jár a fejemben legjobban hogy fogom ellátni ha nem leszek jol tudom már elöre bebeszélem a dolgokat amit nem volna szabad hát nem tudom majd meglátom micsináljak azt a videot láttam a czeizel endrét köszönöm neked nem tudom mi legyen
melinda0209
Miskolc
 
 


@melinda0209:


és még annyit akartam hogy egy éve xanaxot 0.5mg-ost szedek napi 3-4 szem
melinda0209
Miskolc
 
 


@melinda0209:


csajoska még annyit szeretnék kérdezni vagy mondani hogy nagyon zsibbad a fejem mikor ezeken tépelödök és teljesen lezsibbad ugy hogy másra nem tudok figyelni sem ettöl parázok nagyon mi lehet ez a stressz vagy mi????? teljesen letompul és gondolkodni olyankor nem tudok
melinda0209
Miskolc
 
 

 
 

@melinda0209:


és még annyit akartam hogy egy éve xanaxot 0.5mg-ost szedek napi 3-4 szem
csajoska még annyit szeretnék kérdezni vagy mondani hogy nagyon zsibbad a fejem mikor ezeken tépelödök és teljesen lezsibbad ugy hogy másra nem tudok figyelni sem ettöl parázok nagyon mi lehet ez a stressz vagy mi????? teljesen letompul és gondolkodni olyankor nem tudok
melinda0209
Miskolc
 
 


@csepp24:


és még annyit akartam hogy egy éve xanaxot 0.5mg-ost szedek napi 3-4 szem csajoska még annyit szeretnék kérdezni vagy mondani hogy nagyon zsibbad a fejem mikor ezeken tépelödök és teljesen lezsibbad ugy hogy másra nem tudok figyelni sem ettöl parázok nagyon mi lehet ez a stressz vagy mi????? teljesen letompul és gondolkodni olyankor nem tudok 
melinda0209
Miskolc
 
 


Melinda pánik miatt zsibbadsz. Nekem is volt ilyen zsibbadásom, mikor kijött. A xanaxot jó lenne lecserélni seduxenre, ezt jobban engedik az orvosok. Főleg az első trimeszterben. Nekem szülés után kijött a pánikom. Ha nem szoptattam volna azonnal gyógyszert kezdtem volna szedni, de mivel van tejem ezért más alternatívát választottam. Nem volt könnyű, tény, de a gyerekeim és a férjem sok erőt adott. Voltak kemény napjaim, de nem hagytam magam el. Hiába voltam rosszul, akkor is elláttam a babámat és a többieket. Van egy bach terapeutám aki segített helyre jönnöm. Így nem kellett gyógyszerhez nyulnom, kislányomat még most is szoptatom. Most már teljesen jól vagyok, a legkeményebb időszakom kb 1 hét volt, utána egyre jobban lettem. Nekem a terapeuta mondta, hogy ha jön a pánik érzés mondjam magamban, hogy jó, jöjjön járja át a testem és utána távozzon. Ez nagyon jól bevált, hatásos. Az a lényeg, hogy azt válazd amit te a legjobbnak érzed magadnak. A babádnak nem ártasz az antidepi gyógyszerrel.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


@csepp24:


és ő hozzá jártál? mennyibe került vagy hogy müködik ez bocsánat a sok kérdésért
melinda0209
Miskolc
 
 


@melinda0209:


Írtam privátot

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Sziaztok.Én segíteni szeretnék azoknak akik szeretnék letenni az antidepreszánst.Nekem a Ganoderma - más néven pecsétviaszgomba segített.Már 5 hónapja nem sedem a 10 mg-os antidepreszánst.Először lefeleztem az antidepreszánst és minden nap vettem be 300mg-os pecsétviaszgombát más nevén ganodermát.Ezt 2 hétig csináltam és aztán csak Pecsétviaszgombát - Ganodermát vettem be.

Sok sikert mindenkinek!!!
judit333
Szlovákia
 
 


Sziasztok! Remélem működik még a Társalgó! Nagyon szeretnék babát de Frontint szedek este 0,25 mg-ost.Járok pszichoterápiára de nem tudom elhagyni a gyógyszert sajnos,rosszul leszek ha elhagyom.Félek hogy így nem lehet gyerekem vagy beteg lesz.Rengeteg cikket olvasok hogy Frontint nem lehet szedni semmiképpen.Meg tudtok nyugtatni hogy mégis? Vagy hogy van kiút?
 
 


Szia!
Frontint a terhesség első három hónapjában nem lehet szedni, utána már igen. Helyette próbálj átállni a seduxenre, azt lehet szedni az elejétől.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Szia! Akkor mondani fogom az orvosomnak hogy babát szeretnénk és frontin helyett kérek mást,mondjuk a seduxent.Esteleg te is hasonló helyzetben voltál?
 
 


@saxoo92:


Én pánik beteg vagyok. Mikor terveztük a babát letettem a gyógyszert, cipralexet szedtem. Nekem Bacs cseppek segítettek sokat. Erről már írtam itt korábban, ha visszanézed elolvashatod. Terhesség alatt nem kellett gyógyszer, nem is éreztem szükségesnek. Nálam szülés után jött ki újra a betegség. Nehéz heteken vagyok túl, szerencsére gyógyszer nélkül, így tudtam, tudom szoptatni a kislányomat.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Sziasztok! Nekem szülés utáni pszichózisom van. Szülés után éreztem, hogy nincs valami rendben velem. Halucináltam. Orvostól orvosig jártam. 5 napot nem aludtam. Még a pszichiátiráról is hazaküldtek. Addig fajult a dolog, hogy átestem egy bizonyos holtponton. Szorongással és depresszióval kezelnek. Most Rivotrilt szedek reggel 0,25, este 0,5 mg.-ot. Valamint szedek még Abilifly 30 mg, Sertralin 50 mg, valamint Olanzapin 5 mg-ot. Aki Sertralint szed nincsen esetleg mozgáskényszere? Valyon lehet e még gyerkem ezek után?
 


Sziasztok! Köszönöm Csepp24 ,visszaolvasom amiket eddig írtál.Ma voltam dokinál és a legnagyobb baj az hogy súlyos önbizalomhiányba szenvedek és emiatt szinte csak negatív gondolataim vannak....az hogy egyedül semmire nem vagyok képes,mármint mindig a könnyebb utat választom az életbe mert akkor nincs felelősségem...és félek a szüléstől pedig szeretnék babát,de hogy majd ott is egyedül leszek és annyira bedilizek hogy nem fogom szeretni a gyerekemet.Pedig remek párom van és még a szülök is segítenek. Egyedül éjjel nem merek maradni pl a lakásba mert akkor is bebeszélem a hülyeségeket...nem tudom hogy volt e valaki már hasonló helyzetbe.Irtó rossz és nem tudom irányitni a gondolataimat mert mindenbe csak a rosszat látom,ezért folyamat szorongok,este főleg.Ma megemeltük a frontin adagot 2x0,25-re de van h este csak xanaxal tudok elaludni mert remegek stb.......nem tudom mivel tudnám ezt legyőzni,24 éves leszek nem akarok így élni....
 
 


@saxoo92:


Szia! 
Szerintem keresd meg a megfelelő kezelés módot, ami a számodra jó. Próbálj többet ki, hátha így sikerül kitalálni melyik lenne a legjobb. Tudom, hogy nagyon nehéz leküzdeni ezeket a gondolatokat, félelmet. Nálam a család féltés miatt jön ki. Terhesen sokáig dolgoztam, sokat pörögtem, szülés után hirtelen itthon voltam egy picivel, két nagyobbik lányom suliba, férjem dolgozni ment. Rajtam akkor jött ki újra, iszonyat félelemmel. Nem attól féltem, hogy nem tudom ellátni a babám, hanem, hogy egyedül vagyok teljesen. Ha valaki volt velem semmi gondom nem volt. Nehezen, gyógyszer nélkül, de sikerült leküzdenem. 
A dokid nem javasolt még neked antidepit? Azt lehet szedni terhessen is. Lehet, hogy sokkal többet segítene mint a nyugtatók. 


@latogato3:


Beszéld meg az orvosoddal, hogy ha szeretnétek még babát. Antidepit lehet szedni terhesen is. Elötte nem voltak ilyen problémáid? Babádat nem tudtad ellátni? 


ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Szió!nincs még babánk most szeretnénk mert a párom 32 éves és már szeretnénk.Mondta a dokinő hogyha szeretnék babát akkor ir a frontin helyett mást,de a gondolataimat kéne pozitivra átalakítani de egyszerűen nem sikerül.Azokat a cseppeket honnan szerezted be ha megkérdezhetem?
 
 


@saxoo92:


Az orvosod miért nem ad neked antidepit? Én anno cipralexet szedtem. Az segített megszüntetni a rossz gondolatokat is. Nyugtatót csak akkor kellett bevennem, mikor úgy éreztem. Nálam a xanax sr hatott még jól. Az elnyújtott hatású. Kérdezd meg, hogy nem kéne esteleg? 
A cseppeket elöszőr a netről rendeltem. Aztán a környékemen találtam olyat aki ezzel foglalkozik. Kinezielógust vagy bach csepp terapeutát keress, ők rád szabva állítják össze a megfelelőt.
 
 


Kedves saxoo92!
Előtte soha nem voltak problémáim. Igen a babát nem tudtam ellátni. Majd megbeszélem a dokinővel, hogy még szeretnénk babát. Az a bajom hogy nagyon lassan csökkenti a gyógyszereimet, pedig jól érzem magam. 2 havonta vesz el egy negyed Rivotrilt. Én találtam Budapesten egy homeopata pszichiáter szakorvost. Nagyon kedves és beállította az alkati szeremet. Talán segít.
 


Kedves Csepp24 és Latogato3!

Mondtam neki hogy lehetséges e úgye gyógyszer mert szeretnénk babát,mondta hogy igen persze és kérdezte hogy aktuális e már? Mondtam h még várunk mert most megpróbálok egy két praktikát hátha a negatív gondolatok eltűnnek és ha legközelebb megyek akkor mondom neki h nézzünk másik gyógyszert.De azért örülök neki hogy nem lehetetlen az h ilyen betegeknek is lehessen egészséges szép babájuk. Nagyon jó hogy van ez a csoport :) Nálam nagy baj az önbizalomhiány is és annyira félek h ott lesz bent egy babuci 9 hónapig...de nem tudom miért hisz csodás dolog lehet :)
 
 


Kedves saxoo92!
A baba várás maga csodálatos érzés volt számomra! Eleinte mindenki fél szerintem egy kicsit. Bennem is számos kérdés merült fel: Jó anya leszek-e? Képes vagyok-e a szülői feladatra? Fel tudom e vállalni ezt az egész életen át tartó felelőséget?
 


Sziasztok!
Egy kicsit rossz paszban vagyok! Nagyon hiányszik a pszcihózis előtti énem. Régen szerettem olvasni, tv-t nézni, tanulni, sportolni. Mindig életvidám és mosolygós voltam aki szeretett élni szerette a munkályát. Most ürességet érzek a lelkemben. Aggódok, hogy életem végéig gyógyszereken kell élnem...Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom mindezt, de ki kellett írnom magamból....
 


Sziasztok!

Segítségteket szeretném kérni.
Van már két gyerkőcöm, de úgy döntöttünk, hogy szeretnénk még egy kistesót. Ekkor viszont eszembe jutott, hogy közel 3éve pánikbetegségre gyógyszereket szedek. Napi egy szem Olwexyát és egy fél 0,5-ös frontint napközben, valamint este szintén egy fél frontint szedek.
Vezető munkakörben dolgozom (csak azért írom, mert van stressz napi szinten), de hála istennek nincsennek rosszulléteim...viszont abbahagyni nem merem, félek attól hogy visszatérnek a rosszullétek, ami nálam fizikális volt minden esetben...melegség elöntés, ájulás érzés, stb. Tehát mint betegség "nem foglalkozom" vele, megelőzésképpen bekapom a napi adagom..ennyi
Viszont most babát szeretnénk... kérlek segítsetek, hogy ezek a gyógyszerek mellett vállalhatom-e, s minden rendben lenne-e vele egészségileg....

Köszönöm előre is:
Dóra
 
 


Kedves Dóra!
Szerintem beszéljél a kezelőorvosoddal, hogy babát szeretnétek!
 


Sziasztok!

Latogato3! Nekem is sok nehéz napom van és rengetegszer semmihez nincs kedvem...:( még a páromhoz se..én úgyan így vagyok h félek hogy gyógyszert kell szednem életem végéig,de eljutottam arra a pontra hogyha egyszer a gyógyszerrel tudok szinte teljes életet élni akkor miért ne? A gyerekvállalláskor persze megpróbálok erős lenni és a Frontinról áttérni másra.Én most jól vagyok egy hete ,ha rámjön a rossz érzés azonnal pozítiv gondolatokat olvasok és azokat mondogatok magamban.Próbáld ezt ki! És kitartást :)

Kedves dohdora!

Nekem még nincs babaám,23 éves vagyok,1 éve küzdök szorongással,alacsony önértékeléssel,Jelenleg kétszer 0,25 mg Frontint szedek és kérdeztem az orvosom h ha szeretnénk babát akkor lehetne e másik gyógyszer,mondta h természetesen.Rengeteg ember szült már aki ilyen gondokkal küzd és nem születtek beteg gyerekeik.Én Czeizel Endre videoját hallgattam meg,ő elmondja h mi az oka annak ha beteg lesz egy baba.Nem ezek a gyógyszerek hanem ha két hibás gén találkozik,szóval ha mind a két szülönek a hibás génei találkoznak...van róla video meg a gyógyszerekről,érdemes megnézni ;) És egy jó nőgyógyászt keresni aki nem ítél el ezért.Hidd el nem lesz semmi baj :)
 
 


Kedves Saxoo92!
Lehet hozzád egy kérdésem? Szedtél más gyógyszert is előtte vagy csak Frontint?
 


Kedves latogato3!

Nem szedtem mást,csak néha xanax ha rámjön egy pánikroham mert akkor a 0,25-ös Frontin kevés sajnos :/
 
 


Sziasztok! Látom nem nagyon megy a topik :( Ha valaki mégis olvassan ,volt olyan köztetek aki szedett Frontint é teherbe esett közebe? És utána állt át másik gyógyszerre?
 
 


Sziasztok!
Nemrég voltam az orvosomnál kontrollvizsgálaton és nekiállta csökkenteni a Rivotrilomat. Most szerintem elvonási tüneteim vannak. Remegek izzadok hőhullámaim vannak, szapora a pulzusom. Esetleg tapasztalt valaki hasonlókat? Válaszokat előre is köszönöm!
 


Sziasztok.Segitséget kérnék!10éves a lányom elözö házasságomból,mikor ő született utána jött ki depresszio,pánik,szorongás!Gyogyszerrel kezeltek anno,De elhagytam fokozatosan és eddig tünetmentesen éltem az életem!Persze kissebb pánik rohamok néha voltak de az semmi!Azota elváltam volt férjemtöl,3éve az ujj párommal élek!Terveztünk babát,az elsö sajnos méhen kivülire sikerült,ennek 2éve!Azota most este teherbe elöször!Aminek eleinte örültem de sajnos elötört a betegség hirtelen és elég durva!4napja egy percet sem alszok,nem is tudok!Csak sirok!Hányok!Alig eszek!Totál kicsinál már alig állok a lábamon!halál félelmem van!Büntudatom hogy ártok a babának!7hetes vagyok most,igy még amugy is nagyon para a helyzet!De igy pláne!Ma nem birtam és berohantam a sürgösségi pszihiáterhez,aki kedves volt,de az elmondottak alapján egyböl gyogyszert irt fel!Stimulotont vagyis Sertralin Sandoz 50mg ot.Szedtem régen saxax sr el meg frontinnal egy idö után segitett de akkor nem volt a hasamban egy kis bogyo!Nyugtatgatott a doki hogy nem lesz baja a babának de rettegek!Jön az este bekéne vennem az elsö fél tabimat,és végem van!Pláne hogy közölte sajna az elsö 3hétben rosszabul leszek ugy kezd hatni a tabi!Szuper!ennél is szarabbul?Akkor lehet korház lesz a vége!A lényeg hogy lenne valakinek tapasztalata ezzel a gyogyszerrel kapcsolatban?Illetve mit tudtok javasolni a nem alvásra mert kb ugy érzem bele halok!Képtelen vagyok aludni!Csak szorongok hányok!És már össze esek!Szoval generizált szorongás,pánik!Nem alvás!Gyogyszer!Büntudtat hogy ártok a picinek,de az orvos szerint igy mégjobban ha nem kezeli!A válaszokat elöre is köszi!Egy 7hetes terhes kismama aki fél hogy elveszti a babáját,a párját aki nem érti!Igy egyedül vagyok ezzel az egésszel!Napokat éjjeleker sirok át!Önmagam elveszitettem most a betegségemnek köszönhetöen,de a családomat nem szeretném!Tudna valaki segiteni?köszönöm
cica0327
Budapest 18ker
 
 


@cica0327: Szia! Nyugi sertalint lehet szedni terhesség alatt, ezzel nem ártasz a babádnak. A zárt csoportunkban van olyan aki végig szedte a terhessége alatt és egészséges, gyönyörű másfél éves kislánya van. Anti bogyóként még a cipralexet is lehet állapotosoknak szedni. A nyugtatókkal kell vigyázni az első 3 hónapban. Amit lehet ilyenkor az a Seduxen, ez is nyugtató csak más a hatóanyaga.
Kismamáknak lehet szedni a szedatív pc-t is, ez homeos, segít az elalvásban. Sétálj sokat a friss levegőn, igyekezz nem egyedül lenni.
Ha párod igazán szeret melletted van és támogat. Az én férjem sem érti (és remélem soha nem is fogja) ezt a betegséget, de ha gond van mellettem áll, számíthatok rá. Ez nekem nagy erőt ad.
Esetleg relaxátió? Nálam még az autogén tréning vált be, gyógyszer szedés mellett nagyon jó hatással volt rám. Nem éreztem szükségét a gyógyszernek egy rövidebb idő után. Szakemberrel meg tudod tanulni. 
Neten nézd meg Dr. Czeizel videóját, talán attól is sikerül megnyugodnod. Ő azt mondja, hogy az anti depik nem ártanak a babának.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Szia csepp 24!Nagyon köszönöm a válaszodat,megnyugtattál!Köszönöm szépen!Megfogadom a tanácsodat!Most az éjjel még rosszabul lettem,áthozott a párom anyuékhoz,itt meg végig aludtam az éjszakát!Vicc.Szegény nem érti.Minden esetre most a fontos hogy jobban legyek,ha kell itt maradok pár napot,legalább amig beáll a gyogyszer!Apának nehéz de muszáj megértenie!Remélem minden rendbe jön.
cica0327
Budapest 18ker
 
 


Legyen szép napod.És hálás vagyok hogy megnyugtattál! :-)
cica0327
Budapest 18ker
 
 


Szia csepp24!Elszoltam a dolgot!Napközben elég jol voltam,de jött egy fura érzésem egy feszités vagy tulnyomás szerű érzés a fejemben,Hirtelen megszolalni se tudtam!Annyira megijedtem hogy bepánikoltam!Este bevettem a gyogyszert.Vártam a csodát de semmi!Kinomba Hova tablettát is vettem be de nem tudok aludni!Itt vagyok pedig anyunál,és csak bámulom a plafont és ugy érzem megörülök!Ez a legrosszabb,mert nagyon kimerült vagyok.Nem tudom mit kéne tennem :cry:
cica0327
Budapest 18ker
 
 


Esetleg valaki aki hasonló problémával küzdött és tud segiteni?Napok ota nem tudok aludni egy percet sem!ez árt a magzatnak is és már én sem birom!25mg sertralint meg a hova tabibol 1et veszek be esténként de nulla hatás! :cry:
cica0327
Budapest 18ker
 
 


Kedves Tagok!
Most tudtam meg, hogy a pszichózisom miatt nem lehet több gyereket. Nagyon kibuktam, férjem nem érti az egészet. Félek, hogy rámegy a párkapcsolatom is....Nagyon szerettem volna kistesót, annyira fáj a lelkemnek...Ne haragudjatok, hogy ide írok, de valakikkel meg kell osztanom, akik hasonló cipőben járnak mint én, mert ezeket a dolgokat csak azok érthetik meg, akik átestek valamilyen pszichés problémán.

Kedves Cica0327!
Szerintem menj vissza az orvosodhoz, vagy tudom ajánlani a Szent János Kórház Baba-Mama programját. Nagyon segítőkészek az orvosok és direkt ilyen esetekkel foglalkoznak. Keress rá a neten Prof. Dr. Kurimay Tamás pszichiáter nevére. Nagyon normális és segítőkész, a helyedben kérnék hozzá időpontot.
 


Sziasztok hat hol is kezdejem 6hetes terhes vagyok eddig xanaxot szedek napi 3-4 de a mai nap miatt a sok gondolkodas miotam megtudtam terhes vagyok kaosz lett a fejemben annyira hogy mar teljesen lezsibbadt szorongok panikzavar van nalam 9eve mert a masodik kisfiammal kaptam panikot ma mar muszaj voltam bevenni tobbet mert mar teljesen elvaltam a valosagtol és most enyhult de kicsit meg zsibbad minden osszejott felek megint nehogy visszaeessek meg aki tudja maiz a szorongas aggodas a mar elore feles panik zurzavar a fejeben annak nem mondok ujjat kerle ha valki tudja mit lehetne tenni megkoszonnem tuti valami erosebb nyugtato kene ami leveszi a fejemrol ezt a szorito erzest junius 3an megyek a dokimhoz lehet ir valamit de felek a babank nem e lessz baja ettol a sok gyogyszertol meg hogy jobban leszek e annyira szeretnek nyugodt kismama lenni pszihotikus tunetek nelkul de ez csak akkor jon ki amikpr babat varok:(ha van valami velemenyetek irjatok meg legyszi
 


@melinda32:


Szia!

Olvass itt egy picit vissza, már sokan kaptak ilyenre választ. Az első amit tennék a helyedben, hogy hívnám az orovosom, nem várnám meg az időpontomat. Xanaxot nem lehet az első három hónapban szedni, inkább a seduxent szokták ajánlani. Viszont szerintem nem nyugtatóra lenne szükséged, hanem antidepresszánsra, az segít kijönni ebből az állapotból. Azt lehet nyugodtan szedni terhesség alatt. Tudom, hogy miről írsz, én is pánik beteg vagyok.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


@csepp24:
Köszönöm a válaszod nagyon nagy aggodalom van.bennem es félelem a belevagastol de mar a gyerekeknek is elmondtuk es nagyon varjak szerinted az eddigi xanaxtol lehet baja.?köszönöm válaszod!
 


Na meg meg az antidepresszáns gyógyszerektol is tartok mert már aazt 4eve nem szedek :oops:
 


Ezt az orvossal kell megbeszélni, csak véleményem, de szerintem nem. Ezért is írtam, hogy hívd fel a dokid és beszéld meg vele, ha nem tudod elérni menj a legközelebbi ambulanciára, ott is biztos segítenek. Az, hogy félsz teljesen normális. Én haramadik kislányom elött lettem pánik beteg, és így is bevállaltuk, mert szerettük volna. Ennek ellenére mikor kiderült, hogy terhes vagyok én is nagyon megijedtem, de szépen lassan elmúlt és vigig jól voltam, nagyon élveztem a terhességemet. Én nem szedtem gyógyszert, de vannak olyan ismerőseim akik szülésig szedték az anti depit és egészséges a babájuk. Próbálj meg egy picit relaxálni, nagyokat sétálni, magnézium is sokat segít. Nálam még a bach cseppek voltak jók, ez teljesen természetes és még terheseknek is ajánlják. Neten tudsz utána nézni és kinezielógus is tud benne segíteni.

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


@csepp24:
Köszönöm neked megynyugtattal megprobalom elerni szerinted vi ig fogom tudni ha meg gyogyszerrel is csinalni? Mert tudod az antidepresszáns mellekhatasai is megremisztenek? Minden nap reggel koran kelek pedig en nem szoktam mindig ez van eszembe neha lenyugtatom magam pro alok nem gondolni ra az izgatottsag is nagyon nagy eddig megprobaltam mindent ti is igy voltatok? :cry:
 


Olyan érzés mint akinek nem tudom háború ba kell mennie vagy valamilyen rossz helyre és muszaly nagyon rossz örülni kellene de ezt is érzem :oops:
 


Végig tudod csinálni, hidd el. Ne aggódj a mellékhatások miatt. Ha kapsz anti depit arra gondolj, hogy ez segít helyre jönnöd és ha te jól vagy az a babának is nagyon jó. Neten van fent Dr. Czeizel videója, ott elmondja, hogy nem árt a babának az anti depi szedése. Nézd meg, biztos az is sokat fog segíteni.

Mi szerettük volna a legkisebbet, ennek ellenére nagyon megijedtem mikor terhes lettem. Nagyon örültem, de mellette féltem, hogy mi lesz, hogy biztos jól átgondoltam-e ezt az egészet. Most azt mondom, hogy az egyik legjobb döntésünk volt. Imádjuk, leírhatatlan mekkora szeretettel. 
Hidd el minden rendben lesz, ez az első ijedtség, utána mikor látni fogod uh-n már inkább azon fogsz aggódni, hogy minden rendben van-e a babáddal. 

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


@csepp24:
Köszönöm a biztatast megteszek minden tőlem telhetőt remélem igy lesz nagyon aranyos vagy legalább ti megertetek engem és sajnos ti is megtapasztaltátok ezt a hűlye betegséget junius 6an megyek a nőgyógyászatra
 


Most is nagyon sokat gondolok a babara tegnap jol voltam ma már megint hülye vagyok egyik nap igy masik nap ugy vagyok remélem minden rendben lesz :oops:
 


@melinda32:


Sikerült az orvossal beszélni?

ConnectedMoms.com Ticker
 
 


Szia ma voltam irt fel antidepit escitalopram sandoz 10mg meg xanaxot szedhetem tovabra 1-1/2-1 nagyon remelem jobban leszek koszonom erdeklodesed puszi!! Hetfon meg megyek a nogyogyaszatra nagyon kivancsi vagyok jolvan e a babucim! :-)
 


@csepp24:
Szia ma voltam irt fel antidepit escitalopram sandoz 10mg meg xanaxot szedhetem tovabra 1-1/2-1 nagyon remelem jobban leszek koszonom erdeklodesed puszi!! Hetfon meg megyek a nogyogyaszatra nagyon kivancsi vagyok jolvan e a babucim! :-)
 


Sziasztok hat nagyon nem jol voltam ettol a gyogyszertol nem os szedem mostmar nem tudom milegyen :|
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: