Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Tud valaki pszicihiátert javasolni Budapesten ?aki kismamákhoz is ért ?

várom válaszotokat kit érdemes megkeresni

Köszönettel

kisbabos

Sajnos nem vagyok ismerős Bp.-en.
Egyébként regisztrálj inkább a gyakori kérdésekbe.
Ott inkább segítenek.
Olyan mintha senki nem járna már erre.
Én is magamra maradtam :)
Szerencsére kicsit már jobban vagyok.
manoka77
Budapest III. kerület

manoka 77

várok még egy picit hátha valaki fel fel jövöget és tud majd ajánlani valakit....
Ha tudod küld el az email címedet...

akkor már ketten vagyunk akik magukra maradtak  én is telejesen egyedül érzem magam a problémámmal ráadásul a terhességem nagyon elején vagyok, és nagyon rosszul is ( mármint agyilag )

kisbabos

Van egy gyógyszercég és a vezetője egy Bp.-i orvos.
Nagyon kedves volt amikor hívtam egy gyógyszerrel kapcsolatban.
Akkor azt mondta, hogy szóljak ha Bp-en szükségem lenne egy pszichiáterre.
Megadom az email címem és ott megbeszéljük.
Remélem lesz megoldás.
Tarts ki, én pucit jobban vagyok, de minden nap egy küzdelem.
Néga még most is azt kívánom, hogy bárcsak meghalnék.
Szóval van bajom bőven.
Szerencse, hogy itt vannak a gyerekeim mert már nem élnék.

piktor1991@freemail.hu
Írj bátran!
manoka77
Budapest III. kerület

Sziasztok!

Van sorstársam,aki babát vár és szorong, néha depresszív állapotban is van?

andreaszab
Budapest XXII. kerület

andreaszab
Én így voltam, de a 12. héten enyhült és egyre jobb lett.
A hormonok játéka!
Voltál dokinál?
Szedsz valamit?
manoka77
Budapest III. kerület

Már senki nem jár erre, de szívesen írok bárkinek.
3.babát is bevállaltam pedig 2x már volt szülés utáni depresszióm is.
Mi nők piszok erősek vagyunk!
manoka77
Budapest III. kerület

Én járok még erre, csak még mindig nem jön össze a baba... Van valaki aki kifejezetten Rivotril mellett csinálta végig a terhességet?

@kisbabos:
Szia!
Én Budapesten élek. Tudok neked ajánlani egy nagyon jó pszichiátert. Állapotos vagyok és antidepresszánst kell szednem. Ha még érdekel, akkor szívesen megadom az elérhetőségét.

Sziasztok! 2013 novembere óta van papÍrom arról, hogy generalizált szorongásos beteg vagyok. Családi körülmények váltották ki.. Akkor kaptam Citapramot,  xanaxot 0,5-0,5 1 sr éjszakára plusz dormicum. Rövid idő után rájöttem hogy ez így sok és fölösleges, gyakorlatilag a citapram 3 hónap alatt abbahagytuk az orvossal, a xanaxot és a dormicumot is lecseréltük. Gyakorlatilag 2015 óta kb 10 mg rudotel (0,5 de-0,5 du)+ fél gerodorm az adagom és jól vagyok. PCOS, IBS és egyéb egyébként élhető " betegségek" mellett, jól vagyunk és boldogan élünk. Szeretnénk kisbabát. Emiatt próbáltam 2017- decemberétől abbahagyni a gyógyszert...kb márciusig. Ezidő alatt rengeteget fogytam, hánytam, ment a hasam, remegtem reszkettem, vérnyomásom 90/ 90 volt 110 pulzusokkal, sötét gondolatokkal, hogy így sose lehet majd családunk én erre alkalmatlan vagyok.. Volt teljes eltávolodás is az életemtől magamtól, borzasztó volt. Emiatt az ideggyógyászommal és a nőgyógíásszal karöltve abban maradtunk hogy semmit nem fog ártani babócának, ha 10 mg rudotellel fogom kihordani, a gerodormot cseréljük vagy elhagyjuk. Az orvosom azt mondta hogy legyek nyugodt és éljek teljes életet. Illetve azt hogy az ssri sokkal károsabb mint ez a minimálbenzodiazepin. Kinek milyen információja van? Ti hogí vagytok? A genetikus mit tud nézni? Mi a vélemény a ssri vagy a benzo a "jobb, ha már muszáj" Ui: azt vettem észre hogy a hormonok nagyban befolyásoljak( ha nem okozzák)  szorongást, pl mensi előtt vagy félidőben szinte elviselhetetlen a szorongás.. Prolaktin érték jó..Ösztrogéndominanciám van, proogeszteron hiány miatt kenem magam a womans krémmel, illetve 100 mg e meg 2000 mg D vitamint plusz nultivitamint szedek! Légyszi Irjatok várom a hozzászólásokat 30. éves nő!

Sziasztok! Nem is tudom hol kezdjem! Mondjuk ott, hogy 6 hetes terhes vagyok! Nagyon szerettem volna a babát! Most viszont a rivotril miatt az is megfordult a fejemben, hogy jobb neki ha nem jön ilyen anyához, aki ilyen gyenge :( napi 1,5 mg rivotrilt szedek. És rettegek h baja lesz a Babámnak :( hiába beszéltem genetikussal... És mondta h nem nagy a kockázat... De én akkor is félek és nekem csak a rivotril segít már 15 éve..
Előre is köszönöm a segítséget!

Crazygirl

@borderline:

Szia! Nem biztos, hogy sokat segít a válaszom, de szinte ugyanez a a helyzetem. Napi 1,5 mg rivotril mellett szeretnék babát, csak nekünk nem akar összejönni már két éve. De nekem is azt mondták a dokik (pszicho meg nődoki), hogy ez még nem olyan nagy dózis, mehet mellette a baba. Ja és én is sajnos már 10 éve szedem... Csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy egyedül. És persze bennem is ott a félelem, hogy mi lesz ha baj lesz, de igyekszem ilyenkor arra gondolni, hogy mindkét doki (sőt nőgyógyászból töbet is kérdeztem) azt mondta, hogy rendben lesz :)

@zizmo:
Szia! Én azóta sikerült , hogy maximum 0,5-öt vegyek be. De nem vagyok jól. Ugyanúgy aggódom, és nem tudok boldog lenni, holott most kellene igazan annak lennem...

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: