Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most dr. Mericli Metinhez járok, egyenlőre minden ok.,de kíváncsi vagyok ki milyennek ismeri?

Üdv és köszi! :)
 
 


Szia!

Én is hozzá járok, szerintem egy tündér. Nagyon nyugodt, kedves, lelkiismeretes orvos. Bármilyen problémával fordulhattam hozzá mindig végig hallgatott, tanácsot adott nem csak terhességgel kapcsolatban. Nagyon szeretem.
Persze, a saját pacienseinek valószinűleg pozitív a véleményük róla, de hát mi ismerjük igazán. De biztosan vannak akik találkoztak vele, mondjuk egy UH vizsgálaton a klinikán egy sűrű napon... Hááát, mindnyájunknak vannak ilyen történeteink :?
Márti

KépKépKépKép
 


Szia Saci!

Csatlakozom Mártihoz: "Nagyon nyugodt, kedves, lelkiismeretes orvos. Bármilyen problémával fordulhattam hozzá mindig végig hallgatott, tanácsot adott nem csak terhességgel kapcsolatban. Nagyon szeretem."

2002-ben,és 2008-ban is nála szültem.A nagyfiamnál éjfélkor ébresztettem,és jött is a Klinikára,a kicsivel pedig végig feküdtem az utolsó két hónapot egy fertőzéssel,de kikezelt belőle,és a kicsinek sem lett baja.

Ráadásul nem vagyok egy csendben szülő típus,
mégis rezzenéstelen arccal bírta a kiabálásom,nyugtatott folyamatosan,majd közölte,ezután szívesen vállalja a harmadikat is. :lol:

Kriszta
 

 
 

sziasztok!

köszönöm a véleményeket, jó rég jártam itt.... :D

Tudtok nekem esetleg segíteni, hogy van-e konkrét tarifája a szüléskor?

Kisség húzós a magánrendelés ára és a 28. hét után már 2 hetente kell mennem hozzá.
 
 


Szia Saci!

Megint én . Én is jártam hozzá anno de nekem nem nagyon jött be, A barátnőm viszont most május végén szült nálla tőle 90e kért tőlle.Ö nagyon meg van vele elgedve, de nem vagyunk egyformák. Én azért választottam anno a Szécsényi doktor urat, mert róla azt olvastam nem mond konkrét árat, legalábbis tavaly még így volt.

Üdv Bogáta

Kép
 


Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a doktor úr jelenleg melyik kórházban dolgozik?

köszi: dido

dido
 
 


Szia Dido!

SOTE II. Klinikán dolgozik mostanság. Magánrendelése van a Madách térnél és a Medical Centerben.

KépKépKépKép
 


Egy ideig hozzájártam a XVII.kerületben,és maximálisan meg voltam elégedve vele.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: