Új privát üzeneted érkezett!

Biribon!
Köszönjük :D

És nagy-nagy gratula Nektek is, Lilla csodaszép kislány!!! :D :D :D
Ez tényleg villámgyors volt, szuper, hogy ilyen jó élmény lett, s hogy ilyen gyorsan regenerálódtál :D
Én sem panaszkodom, sokkal jobban vagyok most, mint anno, de azért a gátmetszés-aranyér kombó megnehezíti az életemet eléggé. :? Node minden nappal gyógyul, igaz? :D

Jó lenne a többiekről is hallani/olvasni... Meg édes picibabák fotóit nézegetni... :wink: :D

Szép vasárnapot mindenkinek!

Kép
Kép


Barackvirág: nagy gratula Ákoshoz! :D Cuki kis baba! :)

Biribon: nemcsak a vonalzóm akadt, én is. Még mindig egyben, szülésnek jele sincs. A méhszáj 2 ujjnyira tárva-nyitva, lassan kiesik a gyerek.. Kedden vagy szerdán indítanak, de mindent megteszek, hogy kedd legyen. Inkább a kezemben cipelném már..
Természetesen Nektek is óriási gratuláció, és nagyon ügyesek voltatok, hogy ilyen gyorsan ment minden! :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagy gratula a gyönyörű babákhoz, igazán, és szorítok azoknak, akik még nincsenek túl ra

Üdv mindenkinek!

Alexa baba, Alexa mama

 
 

Sziasztok! Végül csak kibújt az én drága kicsi fiam is: márc. 22-én 8.40kor látta meg a napvilágot. Gyakorlatilag Biribont tudnám ismételni, mert álomszülésem volt, egy csodajó szülésznővel és egy még csodálatosabb szülész-doktornővel. Minden beavatkozástól mentesen, gyakorlatilag burokban született meg Krisztián (amikor kibújt a feje, akkor repedt meg a burok).
6kor jött az első fájás, 8kor értünk be a kórházba a hétfő reggeli dugó miatt, 8.20kor jöttek a tolófájások, 8.40-re baba volt a pocakomon! :lol:
Kép Krisz baba

Kép

Kép
 
 



Sziasztok! Ha tudnátok, hányszor akartam már írni!
Szóval (aki emlékszik még ránk)!
Vivi vagyok és márc. 20-ra voltam kiírva, 24-én megszületett Viktor Balázs, de sajnos nem egészségesen, 1 óra múlva már lélegeztetőn vitték az 1-es gyerekklinika PIC osztályra. Ott kiderült, hogy gégeszűkületes. Baromi ritka ez és nem is találok hasonló cipőben járó szülőket...
Szoval, meggyógyítani nem lehet, de kinövi. Hogy mikor, az változó. Csak 1 napig, illetve hajnaltól délelőttig volt csak gépen, aztán már egyedül is lélegzett. Előtte is, szoval nem lett oxigénhiányos, csak nehezített légzése volt és nagyon erőlködött, behúzott a mellkasa (most is), és emiatt intubálták.
2 hétig voltunk kórházban, gondolhatjátok, milyen borzalom volt, engem másnap kidobtak a kh-ból, pihenés és babázás helyett fejhettem otthon és rohangálhattam a PIC-re minden nap.
Pokol volt.
10 nap volt ott, meg még 4 napot a csecsemőn.
Először nemhogy szívni nem tudott üvegből, hanem nyelni sem. Nem ment neki a szívás, nyelés, levegővétel egszerre, folyton félrenyelt így orrszondán etették egy darabig. De aztán már ment neki üvegből is, a 10. napon pedig végre szoptatni is elkezdhettem.
Nem könnyű, mert elég stresszelős az egész, pár napja vissza is kerültünk a kh-ba, mert "kukorékoló" légzést észleltünk, a gyerekorvos meg mondta, vigyük vissza a klinikára, teljesen úgy nézett ki, mint aki fuldoklik. Közbe meg nem, csak a hang, amit kiad olykor (a laza gégefedő miatt), ijesztő.
Hát sajna ez van, de legalább kinövi.
Egyébként ez volt a leg "könnyebb" szülésem, irtó gyors volt, csak szülésznőm volt és az ügyeletes orvos be sem jött a szülésre (mondjuk hirtelen szaladtunk be a szülőszobába). Szülés után jött a doki bemutatkozni... és csinált 1-2 öltést, mert volt egy kis felületi sérülés.
58 cm, 3700 g, 36-os fej.
Próbálok képet is tenni mindjárt.
Vivi
 
 


Pár órás és 1 napos képek Kép Viktor 1 órásan Kép 1naposan Kép 3hetesen
 
 


Sziasztok!

Néhány hete nem sikerült betöltenem az oldalt valamiért,csak az első néhány hsz jelent meg... :roll: De mosikerült végre :D

Monccs!
Nagy gratula Nektek! Krisztián csuda édes baba :D :D :D

Vivi!
Nekte is nagy gratula!!! Viktor nagyon aranyos!!! :D :D :D
Sajnálom a gégeszűkületet, meg a velejáró nehézségeket, aggódást, s mindent :( Drukkolok nagyon, hogy a lehető leghamarabb kinője!!!

Terveztem még írni magunkról is, de "valaki" közbeszólt :wink: Mennem kell, szép hétvégét mindenkinek! :)

Kép
Kép


Isten éltesse az Édesanyákat! :D
Kép

Kép
Kép


Sziasztok
Hát lehet már ránk nem is emlékszik senki, de most végre betöltődött az oldal, már hónapok óta be se tudok lépni.
MIndenkinek gratulálok a babájához.
Vivi!
Viktor, hogy van???

Nálunk Sára Hanna március 1-jén született 16helyett 3650gr és 56cm császárral. Most már hatalmas, mosolygós és imádni való:)

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy kéretlenül betörök ide, de remélem, hogy lesz, akinek segítség lesz.
Angol (alig) használt ruháim vannak nagyon nagyon olcsón. Márkák Next, George, MarksandSpencer, Mothercare, Ladybird és hasonlók.
Az árak kb: body 100-200ft, rugi 200-300ft, póló 100-200ft, rövidnadrág 100-200ft, kocsikabát 200-300ft, nadrágocska 100-400ft
Érdemes körülnézni! A képek alatt ott a konkrét ár, állapot és márka is. Nagyrészt néhányszor mosott, egy gyerek által hordott dolgokról van szó.

http://picasaweb.google.com/gabikikocs

Ha tetszik valami, írj privit vagy e-mailt a gabikikocs kukac gmail pont com e-mail címre.
Köszönöm!

 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Nem tudom, van-e még itt valaki márciusi. Én itt voltam tag, meg átmentem az anyatanyára, de onnan sajnos kikoptam.

Ha van itt valaki, aki szívesen beszélgetne, akkor élesszük újra a topikot!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Él még ez a topik?Remélem valaki még nézi rajtam kívül is. :D
Kata vagyok és 2010.március 3.-án született meg első kislányom:Maja.
Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Üdv:Kata

KépKép
majka
Szeged
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


jár még ide valaki???

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: