Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok lányoki!
botinak tegnap este magától levállt a fitymája, biztos a hírtől, hogy ovis lesz. hála istennek így nem kell sebész!
ez volt a jó hír, a rossz, hogy nem biztos, hogy jövedelmező lesz tesóügyileg a találka a dokival. megint bürokráciába keültünk és megint fejőstehénnek néznek minket azért mert egyszer magánklinikán lombikoztunk. hétfőn 12 ezerét a magánban megígérték nekünk a csillagokat, mára már még az államilag támogatott lombikot sem akarják megcsinálni. menjünk vissza a magánba a fagyibabákat visszarakatni 180-ért. nem értem, főleg úgy nem, hogy azért ennél a dokinál volt marcsi és vasi is, akiknél nagyon kitett magáért. akkor velem miért szívózik? biztos van bennem egy olyan dolog , ami irritál bizonyos emberekt, mert a budaiban minket mindig megvétóz valaki, ez már nem lehet véletlen!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Etnám!
Ez szuper, meglátod jót tesz majd neki az ovi. Rengeteget tanul, okosodik, bár a butaságot is megtanulják. Tamás iszonyat ügyes, mindent szinte egyedül csinál, eszik-iszik (van egy kis felllépője, viszi mindenhova, így enged magának vízet..stb)soha nem eszi le magát, fogat mos, öltözik, cipőt egyedül felhúzza. Egyet sajnálok, hamarosan vége lesz a bölcsis korszaknak, átkerülünk az oviba, ismeretlen hely, ismeretlen emberek... a bölcsi nagyon tetszik nekem, családias, a gondozónők imádják őket, reggel jönnek eléjük, össze-vissza puszilgatják őket, alvásnál szintén "jó éjt" puszi, annyira aranyosak. Oviban már nem lesz ilyen, viszont haladni kell a korral :D maradhatna bölcsibe, de nem éri meg, mert egy kivételével mindenki megy oviba, és kicsik jönnek. Úgyhogy ez van, majd megszokjuk ezt is.
Fütyije Tamásnak is jó, már nagyon régóta. Nem igazán csináltunk vele semmi extrát, magától alakult, meg persze attól, hogy fürdésnél mindig húzogattuk neki. Majd kíváncsi vagyok három éves orvos látogatáson mit szól hozzá a doki.
Bölcsiben amúgy bárányhimlő járvány volt... megúsztuk, persze van oltásunk ellene. Nagyon brutál, mert egy kislány kórházba is került szövődmény miatt. Azt mondja a doki mostanában elég sok szövődményes eset van. Örülök, hogy be lett oltva Tamásom.
Ez a dokis sztorid nem semmi. Remélem azért valahogy megoldódik és lesz tesója Botinak. Én mindenesetre nagyon drukkolok nektek!

Timi!
Mondjuk ezer éve nem írtál ide, de azért én leírom: láttam az iwiw-es képeid, nagyon jók a szülinapos fotók. Annyira tündéri Vilcsi ezzel a göndör hajjal, igazi dögös csajszi :) Mentek bölcsibe, vagy mi van Veletek? Puszi Nektek!

Vasi!
Néztem a lányaidat is, hát nagyon szép csajok. Büszke lehetsz rájuk nagyon. A két csaj után most jó is lesz kis legény :) Remélem Ő rosszabb lesz, mint a két csaj volt anno. Nem lesz egy perc nyugtod sem! ;) Puszi

Marcsiról, Kiruról, Nikiről semmit nem tudok... ezer éve nem írnak ide, pedig rájuk is kíváncsi lennék néha. Petra is már kezd beállni a sorba, tessék csajok írni!!! Most lépek, mert apa mindjárt hazaér, vacsit kell adnom a fiúknak.

Kép

Kép
 
 


Ja és Swidiről, Suziról ne is beszéljek. Róluk aztán pláne nem olvastam ősidők óta....

Kép

Kép
 
 

 
 

lányok mi a helyzet a talival? van már pontos létszám? egyáltalán mehetünk? én hétvégén tudok mondani bővebbet, mármint, hogy ottalszunk-e , minden a dokitól függ, hogy egyáltalán mit tervez velem. ez a bizonytalanság megőrjít. marcsikám, nagy erőt adtál, hogy veletek is szívózott a doki, én csak azt hittem minket nem bír!tiszta lelkibeteg voltam, hogy miért utál minket, de ezek szerint ő ilyen. vasival nem szívózott soha, ezért nem volt kiinduló pontom, de mióta írtad, hogy nálatok is volt próbatétel, megnyugodtam :) remélem a második gyerek nem lesz rák, borzalmas, hogy milyen faszságokon tudok agyalni. de én nem értem, ha valaki genya velem, mert én általában nem vagyok genya elsőre senkivel.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Lucám! Csak gyorsan neked írok! Ne haragudj, hogy nem nagyon írok, de nem sokat vagyok mostanában net közelben, de ez a hétvégén megváltozik!! :) Anyósnál nincs már egy hónapja net, mert lejárt a hűség időnk, és nem újítottuk meg, ki is kötettettem. A háznál van már, de most itt volt a festés, most takarítok ezerrel, mert néhány nap és költözünk! Már nagyon várom... Majd ha beköltöztünk többet leszek ígérem, legalábbis remélem, hogy lesz időm majd a gyerekek mellett néha kicsit írni! Addig is puszillak!!

Mindenkit puszilok! Jók legyetek!! :)
wpetra
Pusztavám
 
 


lányok, én lettem a főnök a talival kapcsolatban :D ezért nagyon ajánlom, hogy írjátok meg akiket kihagytam! lesz meglepetés vendégünk, de ezt csak azok fogják megtudni, akik ott lesznek! :D
kezdem a névsort, segítsetek tényleg, ha valaki kimaradt:
nofiék 2 fő
danielláék 2 fő+1 gyerek (+eliza D)
vasiék 2 fő+1 gyerek (+közöske D)
angyalék 2 fő+2 gyerek
laar: 2fő+1 gyerek
timi: ? jön az urad?
kiru: 2fő+1gyerek
etna: 2fő+1gyerek
lesza? itthon vagytok ,jöttök?
marcsi: tuti nem jöttök?
petrám? még meggondolhatod!
nikiék: 2fő+1 gyerek
lucám? tuti meló? :(
tina:? ti nem jönnétek?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!
Jól elmesélgetek itt magamnak .... :D Kivétel Etna és Petra, mert őK írtak pár sort :)
Petrám tök jó, hogy már itt tartotok, látod csak eljött ez az idő is. Biztosan csodaszép lesz minden és gondolom alig várjátok, hogy végre ott lakjatok. Majd várok képeket is, ha minden kész lesz :) Puszi

Etnám!
Sajnos biztos nem megyünk, most hétvégén dolgozunk, köv. hétvégén nem, utána pedig megint... ez van.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én minden nap csak hát kinek írjak? Én minden nap írtam csak aztán kicsit bele untam hogy egymagam ennyire jól elvagyok.

Luca, köszönöm a dicséretet, tényleg nagyon büszke is vagyok rájuk. És imádom őket. Mostanában sokat gondolok arra hogy is fognak reagálni a kistestvér jelenlétére. Nagyon remélem hogy nem lesz semmi gond mert annyira oda vagyok értük hogy nem szeretném ha megviselné őket.

Voltam tegnap dokinál. Mindent rendben talált, de képet nem kértem mert annyira xarul látszott minden hogy nem lett volna semmi érdekes látni való rajtuk.
Valamit elcsesztem vasárnap este, mert a hűtőnk néha megy néha meg nem és megettem vacsira a maradék tojásos nokit (nem kellett volna) éjjel megébredtem, kihánytam az összeset ami még a gyomromban volt, aztán takarítottam a wc helyiséget mert csúnya dolgot műveltem és persze tisztálkodtam is. Tegnap reggel pedig arra ébredtem hogy hűha, futni kell, hasmenésem lett. Miután kitisztultam nem volt semmi bajom, még mosogattam is meg rakott krumplit is csináltam. Elindultunk a dokihoz és ugye a hosszú út, meleg, 5x találkoztunk felhőszakadással, iszonyat megfájdult a hasam. Gondoltam csak átmeneti, nem szóltam a dokinak, de hazaérve is nagyon rossz volt, most is nagyon xar ha megmozdulok. Nem nagyon tudok járkálni.
Tegnap furcsa is volt, mert a baba hasra fordult megint és lefelé rúgott, nagyon rossz volt. Mondta is a doki hogy haránt fekvésű, balra van a feneke és jobbra van a fejecskéje, de lefelé nézett. Néha megfordult, belenézett az uh-ba.
Furcsa fájdogálásaim vannak mert ott alul fáj, nem is annyira a hasam hanem a .... na értitek.... Volt valakinél ilyen?
Nem fárasztalak tovább benneteket.
Puszilok mindenkit. Nagyon hiányzik hogy nem nagyon jön már szinte senki sem errefelé.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


vasi!
remélem jobban vagy már, ne ijesztegess minket, te nő!tojásos nokedli, de megenném, bár tudom, hogy te egy ideig nem fogsz rá jószívvel gondolni.

lányok én soha nem gondoltam volna, hogy egyszer annak fogok örülni, hogy 85- b-s melltartó nagy lesz rám. de most nagyon örülök. 90 c-s lett szülés után, majdnem elájultam tőle. de nekem általában 80 b-s szokott lenni. ilyen örömök érnek. remélem azért hamar nőni fog megint :D

egész jól haladunk szobatisztaság terén, csak a kaka, annál szól, hogy megyek kakálni, kéri a pelsut és addig nem kakál, amíg rá nem adom. ha 3 perc múlva adom rá, akkor addig toporog. tehát vissza tudja tartani. ez az időjárás kikészít engem is és a gyereket is. egyik nap fél 1 kor olyan hisztit rendezett le, hogy azt hittem kitépem a haját és utána az enyémet. aztán 1 kor elájult, ez azért szokatlan ,mert 2 -nél előbb soha nem alszik el. erre utána jött a vihar. gyerek a legjobb meteorológus.

elvileg ha holnap időben megjön, akkor pénteken megyek uh-ra, de nem tudom ,hogy most a hormonok hogy kavarodtak meg a beültetés után óta. hát nem tudom, mensi alatt uh? :roll: kicsit undorítónak tartom!

velünk most kivételesen semmi extra nem történik, mivel semmit nem tudunk, hogy mit fog velünk csinálni a doki, ezért nem is tudunk tervezni. nyaralás nem lesz, mert ahogy hallottam a csajoktól 150 a gyógyszer a lombikhoz, már ha egyáltalán lesz lombikom. tehát a tali összeírásában én vagyok a főnök, de lehet, hogy sajnos én is a hiányzó személyek között leszek, mert nem lesz pénz lemenni. mert akárhogy számolom a benzin a kaja minimum 8 ropi. és azt sem tudom, hogy honnan kaparjuk össze a gyógyer árát. totál bizonytalanság az egész. egyrészt, mert ha kezdünk, akkor még nincs meg a lóvé, ha eztmondanám a dokinak, tuti hülyének nézne, hogy akkor miért mentem most hozzá. - egyébként azért, mert azt hittem várólista van- ha meg nem csinálja meg a lombikot ,akkor a fagyi babák visszarakására kell a pénz. minden erről a genya pénzről szól. de legalább lenne értelme. de valahogy most nem érzem azt ,hogy siker lenne. botinál tisztán érezetem, de most nagyon visszadobott a + hozzáállásomon ez a fagyi babák visszarakása. meg nem ismerem a dokit, nem tudom, hogy ő e az én emberem. de ezzzel nem foglalkozom ,mert én iszonyat nehezen váltok és az előző doki csak összehozta nekem botit. na nehéz eset vagyok ,ennyi. :D

kismamák, hogy bírjátok ezt az időt?

daniella!
lexi édes a csattokkal a hajában. :D

lucám!
fényképet kérünk tamásról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tényleg, ki hova megy nyaralni?

bibó mi van veletek?

niki?

suzyról tudunk valamit?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


laar!
mindig elfejeltem megkérdezni, hogy mi van a barátnőddel? megmarad a baba?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


akkor eddig így nézünk ki a talival kapcsolatban:
nofiék 2 fő
danielláék 2 fő+1 gyerek (+eliza D)
vasiék 2 fő+1 gyerek (+közöske D)
angyalék 2 fő+2 gyerek
laar: 2fő+1 gyerek
timi: 2 fő+1 gyerek
kiru: 2fő+1gyerek
niki:2fő+1gyerek
etna: 2fő+1gyerek?
arte: 1 fő?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Hali!

Etnám, szerintem ne parázz. Nincs értelme. Lesz ami lesz. Vedd be a leszarom tablettát és ne agyalj annyit rajta. Tudom hogy nagyon szeretnél második babát és nagyon szorítunk neked de az egészséged a legfontosabb mert ott van Boti, róla gondoskodnod kell, neki egy épelméjű anyára van szüksége.

Tojásos noki, nem zavar hogy kidobtam a taccsot. Én akár most is megenném. Szerencsére nem vagyok túl finyás. Amikor a piától lettem rosszul akkor más volt, tényleg nagyon sokáig nem tudtam még a szagát se elviselni. :lol: :lol: :lol:

Nem diétázok. 110,5 kg vagyok, terheléses cukrom 5,3 lett (valszeg már átállt a szervezetem kettőnkre), vérnyomásom 125/80, vizelet rendben csak több folyadékot kell fogyasztanom. Azt mondta a védőnő hogy ne bízzam el magam, de én meg azt mondom hogy eddig sem bíztam el magam és tök jól érzem magam csak sok vagyok. Majd lefogyom. Lábam sem dagad.
A hasfájásom kicsit enyhült. Ma már vásárolni voltunk és kibírtam. Fájdogáltam és sétálás közben elég erősen fáj, de ha nem akarok sietni akkor jó. Ma már megpucoltam az ablakot a konyhában és kicsit kitakarítottam.

Etna, én nem viszek semmilyen gyereket csak Közöskét.
A mensis uh-al ne foglalkozz, mindenki átmegy ezen. Én úgy szoktam hogy ne legyen annyira undi hogy tampon és betét, ott kiveszem a tampont (akkor nem leszel annyira dzsuvás) és ha öltözöl már ott a betét, sitty-sutty fel tudsz öltözni.

Ennyi voltam. Remélem Niki jelentkezik majd mert már olyan rég hallottunk felőle. Suziról sem tudok semmit. Bibócskának olvasom a blogját, néha írogat ha szabadnapos. Swidi sem jött mióta elköltöztek pedig kíváncsi lennék milyen az új környezet, hogy tetszik neki.

Pusza mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikám most aztán jól rám ijesztettél... remélem már nem fájdogál a hasad, ha mégis, az csak a gyomorrontástól van, nem pedig a babával kapcsolatosan. Vigyázza magatokra nagyon! Amúgy én is így vagyok a babanettel kapcsolatban, ahogy Te... nem nagyon jönnek már erre, magamnak meg minek írjak? :) Hiába kérdezek Etna, Petra és a Te kivételeddel senkin nem reagál. Pedig én is mindennap benézek, de már nem a régi...
A lányaid tutira jól fogják fogadni a tesót, hatalmas segítségek lesznek, hidd el. Örülsz majd, ha néha rájuk hagyod és nyugi lesz, mert a kis srác totál lefáraszt majd :) Hogy megy az idő, már csak 12 hét... hát mindjárt itt az idő! PUszi és pihengess sokat!!!

Etnám!
Boti tiszta Tamás, de ezt már párszor megállapítottuk. Ne aggódj, egyszercsak (mikor már totál feladod) hajlandó lesz wc-be kakilni. Tamás is így csinálta, tudta tartani, de amíg nem kapott pelust nem kakilt. Majd megérik erre is a kis esze.
Szörnyű, hogy mennyi pénz ez a lombik még így államilag támogatva is. Remélem sikerül belevágnotok, drukkolok nagyon!
Fotó van Tamásomról, éppen ma készült el a bölcsis kép, kettő lett, egyik közeli, ezen helyes, másik olyan "merengős". De mindegyiken nagyon helyes. Hamarosan átviszik őket az oviba, tök jó ötletnek tartom. Ismerkednek egy kicsit a leendő helyükkel, az óvónőkkel. Minden újtól tart Tamás, nem tudom majd hogy fogadja. sokat mesélek neki az oviról, mikor jövünk haza bölcsiből fél 5-kor, még egy csomó gyerek van az ovi udvarán, mindig megállunk megnézni őket. Bölcsiben sajnos 4 óra után már nincs gyerek, mikor én megyek érte (minden második héten), akkor az egész bölcsiben Ő az utolsó. Nem tudom ezt szülők hogy csinálják... van amúgy pár képem, még a bölcsis gyereknapon csináltam telefonnal, majd teszek fel párat. Most megyek, mert lassan jön haza apa és vacsizunk. (Tamás meg tesóméknál van, trambulinoznak, meg cseresznyét szednek) PUszi Nektek!

Íme a képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Tesómék előtt utcán ücsörgős:

Kép

Noémi szülinap:
Kép

Kép

Kép
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jaj de aranyos!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bocsi, még nem tudtam elolvasni mit írtál, most megyek olvasni csak nem bírtam ellenállni. :oops:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Nos, elolvastam. Én is megijedtem de mondtam a Vasinak is hogy szerintem nem kell aggódni míg nem jön belőlem semmi és nem úgy görcsölök, ja és míg mozog a kis drága. Gondoltam én hogy a beleim gyulladtak be, még mindig nem vagyok teljesen jól.
Noémi egy csodaszép kislány. Azok a kék szemek, a nózikája és azok a piros pofikák.... elkápráztatott.
Tamás pedig egy kész nagylegény, de még mindig nagyon cuki. Hogy milyen elragadóan tud nevetni. Annyira sajnálom hogy nem tudtok eljönni a talira.... Nem tudnád elcserélni valakivel a túlórát? De jó lenne.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Egyre többen lemondjátok a talit. :( Persze tudom, hogy mindenki okkal, de olyan jó lenne, ha a nagy többség azért ott tudna lenni!!!! :(

Szilvi: Szép kis súlya van már a picúrnak! Elizát legutóbb 30 hetesen mérték és majd 36-ban legközelebb. Az 29-én lesz, pont a szülinapomon. :) Te most hány hetes+napos is vagy? Én ...33+4. Málnalevél teát én is ittam a 36. héttől, nem tudom, számított-e, de nekem 3 óra alatt meglett Alexa. Most is fogom+használom majd a gátmasszázs olajat és a homeós bogyókat is ugyanúgy. Remélem, Eliza sem kínoz meg túlságosan! :)

Etna: Köszi, hogy intézed a névsort és gyűjtöd össze az embereket! Remélem, el tudtok jönni, nagyon szeretném! Mondjuk hihetetlen pénz a lombik, ahogy írod is, elhiszem, hogy emellett igen szűkösen jut másra, ezek iszonyatos kiadások. :( Drukkolok, hogy mielőbb kismami légy, annyira nagyon megérdemelnéd!!!!!!!!! Amúgy csajszi nevek közül mi tetszene?

Vasikám: Jól ránk ijesztettél, nem hangzik bíztatóan ez a hányás, rosszullét dolog, még jó, hogy már túl vagy rajta. Most már minden rendben?

Mi megvagyunk, pocakom brutálisan sokat keményedik! :( Meleget nagyon nem bírtam, szenvedtem, mint a kutya, örülök nagyon a lehűlésnek és az esőnek, azt se bánnám, ha ez most 6 hétig így maradna! :-((( Alexa egyre korábban kel reggelente, én meg, mivel éjjel sem alszom jól, sokszor ébredek, hulla vagyok délelőtt. 1-kor teszem le aludni, akkor jó nagyokat alszik ő is, de hiába próbáltam már, hogy én is alszom addig, nem megy nekem a nappali alvás. :( Pedig jó lenne.... Eliza aktív még mindig, de most már inkább nyomakodik, feszíti a pocakomat, sokszor fáj, amit csinál. :) Most, hogy kipakoltunk a házból, előkerültek végre a babaruhák is, válogatom őket folyamatosan, már kimostam egy adagot. Kórházi pakkhoz is gyűjtöm össze a hozzávalókat.

Petra: Mikor is költöztök pontosan? Most 7végén? Olyan izgi, biztos nagyon jó lesz végre külön, a saját házatokban élni! Nagyon várom a képeket!!!! Nekünk karácsonyi költözést mondtak reálisnak, az még odébb van, de hamar eljön, remélem! :) Most tervezgetünk, gondolkodunk, hogy mi hogyan legyen majd, meg intézzük a hivatalos papírokat.

Luca: Nagyon jók a képek, édes Tamásod, Noémi is tündéri, micsoda nagylány lett belőle!

Puszi mindenkinek, azoknak is, akiknek nem írtam külön.

Kép

Kép
 


Hali!

Daniella, nekem is brutál sokat keményedik a pocakom. Nekem nagyon furcsa mert ilyet még nem nagyon éreztem, legalábbis nem emlékszem. Nem mondtam a dokinak mert ahogy olvasom a többi fórumokon más is így van ezzel. Szoktam magneB6-ot szedni de nem veszem észre hogy használna.
Sajnálom hogy éjjelente nem tudod kipihenni magad. A nappali alvás nekem sem nagyon megy, de néha el tudok pilledni egy kicsit csak nálam előjött egy durva horkolás amit nem bírok. Vasi horkolhat mellettem mert attól alszom mint a bunda, de a sajátomat nem bírom. Azonnal felébredek ahogy rázendítek. Nagyon idegesítő.
El kellene mennem egy 4D-s uh-ra, annyira jó lenne látni a kis csöppséget, de mostanában kicsit el is vagyunk havazva, minden összejön és anyagilag is xarul állunk. Azért meg próbálom hátha össze tudjuk hozni.

Jóccakát mindenkinek. Puszika és ölelés nektek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Köszi drága Vasi a vígasztaló szavakat, képzeld, tegnap este nagyon megijedtem, mert rengeteget keményedtem, de emellé pici mensis görcseim is voltak, amik kisugároztak a derekamba, combomba , úgyhogy gyorsan bevettem egy magnerotot és dőltem is le vízszintbe, apa fürdette meg Lexit. Még csak holnap leszek 34 hetes, min. 2 hétig még mindenképpen bent kellene maradnia a babónak, de jó lenne tovább is. Parázok a megrövidült méhnyak miatt is, nehogy gond legyen. Jövő kedden megyek a dokimhoz, kiváncsi vagyok, mit mondd majd.

Állítólag én is horkolok néha éjjelente egy picit :D apa mondta a múltkor. Mondjuk én nem ébredek fel a sajátomra, engem meg az övé idegesít nagyon :D , szerencsére csak ritkán horkol.

Nekem még 18 nap a 36 hetes uh-ig, már nagyon várom!!!!!!

Pussz minden erre tévedőnek!

Niki, Bibócska
?????????????????????

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kitartás a pocakosoknak ehhez a fránya időhöz, gondolom nehezen viselitek ezt a fülledt meleget.

Vasi remélem helyrejöttél gyomor ügyileg...

megpróbálok feltenni pár képet nektek ide is. Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a bókokat Tamás nevében is :)
Én sajna szombat délben hazajöttem melóból, még semmi bajom nem volt, ebédeltem, Tamással lefeküdtünk, egy kicsit bólintottam is. Délután szalonnát sütöttünk, nem tudtam enni, mert nem volt jó a gyomrom. Na aztán hét körül kezdődött: hányás-hasmenés... király éjszakám volt, még háromszor hánytam, nem tudtam tegnap egész nap felkelni. Már kétségbe voltunk esve, mert egy korty víz után egyszerre hánytam és nyálam is alig volt. Féltem, hogy kiszáradok. Aztán tegnap a délelőtt folyamán már jobb lett, fekve nem volt hányingerem, mindig több víz maradt bent, estére pedig már egész jól voltam. A mai éjszaka jól telt, reggelre semmi bajom. Fogalmam nincs mi volt ez, de apa péntek-szombaton volt ugyanebben. TAmás megúszta, szerencsére. Totál magam alatt voltam, mert tegnapra kirándulást terveztünk, szombat este még a táskát is összeraktam, de aztán csak rosszabbul lettem... mindegy, ez van, lényeg, hogy túl vagyok rajta. Megyünk jövő héten kirándulni, csak legyen jó idő. Ma délután még el akarunk menni valahova, kérdés Tamás meddig alszik majd. Amúgy most könnyen vagyok, mert anyunál főzünk és mivel mindjárt kész az ebéd is, gyorsan ide tudtam ülni. PUszi mindenkinek és Míra is tündéri kiscsaj, nagyon szépek vagytok a képeken!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jövök én is pár szóra :wink:

Daniella, sajnálom a keménykedésed mert tudom milyen rossz. Szombaton mi is elmentünk egy fasza kis buliba és tegnap jöttünk haza. Én tegnap délután elkezdtem keménykedni és görcsölni, folytatódott hazafele úton is és mire haza értünk gyors zuhany és már feküdtem is le mert nagyon fájt. Most már jó, de tegnap és éjjel is nagyon rossz volt. Te már annyira közel vagy a végéhez, annyira irigyellek. De nem baj, mert én is közeledek.
Laar, nagyon szépek vagytok Mírácskával. Neked mindig olyan szép a sminked. Látom van türelmed. Köszönjük szépen a fényképeket, annyira szívesen nézegetem őket. Köszönöm kérdésed, már jól vagyok. De ahogy olvasom elég sokan keresztül mennek ezen így most már asszem nem is én voltam a hibás hanem valami vírus lehetett.
Luca, nagyon sajnálom amin keresztül mentetek. Nem semmi lehetett. Lehet hogy nekem is ez volt a bajom? Nem is a tojásos nokival volt a gond? Örülök hogy jobban vagytok és nagyon remélem Tamáson nem megy át ez a xarság. Csak sajna lemaradtatok a kirándulásról.

Mi jól vagyunk a keményedéseken kívül, és tök örülök hogy egy hét múlva már 30 hetes leszek.

Etna, gratula a kezdéshez. Alig várom a jó hírt.

Petra, olvastam a skyp-on hogy már beköltöztetek. Gratulálok.

Mindenkit ölelek, remélem olvasgatjátok azért néha a fórumot.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Gyors irok nektek! Időm az semmire nincs! Remélem nem szólok túl későn, de sajna mi nem tudunk menni a talira! Nagyon szomorú vagyok de ez van!!!!
Amival minden rendben, mind a ketten dolgozunk + a háztartás, nagyon sok egyszerre!

Puszilok mindenkit!

Babásoknak nagyon szurkolok hogy végig bent maradjon a baba, és könnyü szülést kivánok!

Puszika!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók


Sziasztok Csajok!

Tegnap voltam dokinál, méhnyakam maradt 2 cm, 29. hét óta ilyen, nem rövidült tovább. Külső és középső méhszáj 1 ujjnyira kinyílt, belső tök zárt. Azt mondta a doki, normális ez így 34 hetesen. 36 hetes uh-t előrébb hozta egy héttel, 22-én megyek, 29-e helyett, mert a 29-ei héten szabin lesz. Utána viszont júli végéig van szerencsére. Júni 23-júli 4-ig a Balcsin vagyunk, addig valszeg nem is leszek gépközelben. De 25-én úgyis talizunk!!!! Aztán júli 5-től újra jövök, azon a héten már NST, olyan dúrva!!!! :)

Vasikám, hogy vagy??????

Luca: Jobban vagy már?

Niki: De jó, hogy jöttél egy kicsit! Viszont nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni a talira. :(

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Daniella, örülök hogy jól vagy. Nem is lesz itt semmilyen gond. Én is jól vagyok csak már nem tudok semmit sem csinálni. Minden nagyon nehezemre esik. A meleg is meg sok is vagyok. Ma voltam uh-on a toxoplazma miatt és most megint más doki nézett. Tök felesleges ez a sok vizsgálat mert nincs is semmilyen fertőzésem és a gyógyszert is szedem, de hát mit csináljak, menni kell, megyek. Szóval szép nagy a babám és kicsit több a magzatvizem, lehet ezért is nehéz a járásom.
Niki, én is nagyon megörültem amikor láttam hogy jelentkeztél de a másik pillanatban letörtem mint a bili füle. Nagyon elszomorodtam mert én annyira várom hogy lássalak benneteket és annyira nem jól vagyok de mégis elmegyek mert hiányoztok..... ti meg sorban lemondjátok........... hát nem is tudom. Nagyon sajnálom, nagyon elszomorodtam. Most már egy kezemen meg tudom számolni hányan is leszünk............... na mindegy....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ma meglátogatott Grácus!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira örültem neki!!! Ráadásul egy csomó babacuccot is hozott, hát nagyon meglepődtem és nagyon örültem neki csak kicsit el is szomorodtam mert ez olyan mintha tényleg lemondott volna egy csodás élményről, pedig nem mondott le csak most ugye szünetel a projekt. Grácus!!! még egyszer nagyon köszönöm és nagyon várom a hétfőt!!!

Mindenkit ölelek és remélem jól vagytok. Írjatok!!!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Nagyon szégyellem, de tényleg nagyon rég voltam...! Még jó, hogy jöttem egy kicsit, mert itt így legalább tudok Lucáékról is, meg Nikiékről is!! Meg Vasikáról is többet tudok meg itt, mint a fb-on! Azért tudtam most jönni, mert Lilik nincs jól, és lefeküdt aludni, én meg itt figyelem...! Ha minden rendben, akkor egész nap kint vagyunk, kapálunk gazolunk, tyukozunk, mosunk a Papánál, ganyalyozunk egy kicsit, meg ilyen kis jóságokat művelünk!! Ember alig van itthon, minden nap megy az Apjához a kórházba, tegnap előtt este 10 kor jött haza! Lilivel így bicajozni is én megyek, de mivel nekem nincs bicajom "futok" :lol: :lol: utána!! Szegény gyerek alig mer menni, mert messzire meg nem engedem magamtól, szóval nem ecccerűűű Neki sem az élete velem!! :lol: :oops: megigérem, hogy fogok jönni egy kicsit gyakrabban, de képzeljétek alig bírtam belépni, mert elfelejtettem a jelszavamat.. :oops: :oops: :lol: :lol: hát ennyire vagyok hülye!!!!
Puszi csajok!!!!

nagykismami
Marcsi


Szia Marcsi!
Örülök hogy jöttél kicsit közénk. Annak viszont nagyon nem hogy Lilike már megint beteg. Én ezt nagyon gyanúsnak találom, te nem? Ez egy kicsit durva hogy ennyit beteg.
Hát nem semmi amennyi dolgod van, de hát mit lehet tenni, ha van meg kell csinálni. Én annyira nem tudok most csinálni szinte semmit de még így is hálát adok Istennek hiszen semmi bajom nincs. Nem fáj a hasam, nem ég a gyomrom, most még görcsölni sem görcsölök csak sokat fekszem mert hamar elfáradok. Te, még a lábaim sem dagadnak.
Puszika és vigyázz magatokra. Lilikének mihamarabbi jobbulást kívánok.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok lányok!
sajnos a mostani taliról mi is lemaradunk, sajnálom, de a vártnál korábban lesz a lombik, mert most jön a jó hír, sok és szép nagyok a sejtecskéim. ezért kedden leszívás és pénteken visszarakják a két babucit. így a hétvégét fekvéssel kell töltenem, de minden fénykép kelleni fog. most mennem kell, majd jövök bővebben. szerizlek titeket!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Vasi: örülök h jól vagy!

Etna: az egyik szemem sír a másik meg nevet!

Valaki küldje meg nekem a pontos címét a tali helyének :) Nekem lehet kicsit korai lesz a 10 óra mert pénteken szülinapot ünnepelünk munka után (du leszek :) ). De majd igyekszem időben odaérni!

Puszka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Arte: http://www.vilagospanzio.hu/kapcsolat.html itt megtalálod a pontos címet, és egy térképet is, hogy oda találj. Kicsit nehézkes lesz, de biztosan megtalálod.

Vasikám! Hihetetlenül örülök neki, hogy semmi panaszod a fáradságon kívül. Kívánom, hogy végig így legyen. Én álomkórban szenvedek újabban, remélem, nem azért, mert jön a 3. gyerkőc... :D (Most nem csodálkoznék, mert amióta beköltöztünk, olyan mintha újra a mézes heteinket töltenénk... Ha értitek mire gondolok... Persze azért vigyázunk, de soha nem lehet tudni.... )

Hoztam nektek az ígért képeket!
Kép Flóra fogat villant

Kép Flóra és a cseresznye fülik

Kép A jó gyerekek....

Kép Jó gyerekek+Macsek

Kép Hálónk

Kép Kornélka szobája

Kép Flóra szobája

Kép Nappali

Kép Étkező, még egyenlőre műanyag asztallal és székekkel, de már készül a sarokpadunk, a hó végére ígérik, hogy kész is lesz...

Kép A konyha, de ezt már ismeritek... max annyi a változás, hogy fullon vannak a polcok...


folyt. köv. csak méreteznem kell őket....
wpetra
Pusztavám
 
 


folyt.köv....

Kép Családom...

Kép Ilyen állapotban dobtam ki 6 év után a menyasszonyi csokromat! Hát csajok, majdnem bőgtem! A masnikat és azt az izét amibe bele voltak téve a virágok megtartottam.

Kép Sárkány eregetésen voltunk Pákozdon.

Kép Ez is Pákozdon készült.

Kép Sárkány eregetés után Agárdon.

Kép Agárdon a körhintán...

Remélem, most aztán elláttalak benneteket képekkel! :D Remélem, mindenki jól van! Lili sem lett beteg remélem! Puszillak benneteket! Aztán jó szórakozást a hétvégén a talihoz! sziasztok!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Háát szomorú vok, h ennyien nem jöttök a talira, remélem azért lesz gyerkőc egy pár...meg jó idő.

Tegnap megtartottuk a kicsi szülinapját volt vendégsereg 2 turnus, és fél 1kor ment el az utolsó vendég.
Persze nem úszhattuk meg baleset nélkül, kicsikémnek a lépcsőn jutott eszébe a lufira feküdni és ahogy kidurrant beütötte a száját, és a fogacskájából is lepattant egy db, persze a sírásra mentem ki, mert épp a konyhában ténykedtem uh nem is láttam mi történt csak mondták...háát elhihetitek, h jó mérges vok.
Úgy néztem, h az ínye nem volt duzzadt, talán nincs nagy baj, majd holnap megyünk a fogászatra megnézetni, h minden rendben van e..persze ez is épp elég gond, h a fogának a sarka lepattant.
Még mindig nagyon mérges vok,10-en voltak kint,és senkinek nem tűnt fel, h a lányom mit csinál, és h rászóljon nem kellene,vagy észrevegye ,h megütheti magát?!
Na mind1...nem hibáztatok senkit..de azt gondolom h kicsit jobban oda lehetett volna figyelni rá, ha nem vok ott..még akkor is, ha nem kérek meg senkit külön h figyeljen oda a gyerekemre.Okés, h otthon van a gyerekem, de ha az udvarba kút lenne és felmászna akkor sem szólna rá senki,mert otthon van?
De lehet h én gondolom rosszul.Na mind1...

puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Etnám!
Örömmel olvasom a jó hírt, miszerint a héten ismét kismami leszel :) Már tegnap olvastam este, csak nem volt erőm írni, elég mozgalmas hétvégénk volt. Nagyon-nagyon drukkolok Nektek és Veled vagyok!!! Sikerülni kell, hiszen annyian szorítunk értetek! Puszillak és vigyázz nagyon Magadra! Ölelem Botit!

Petra!
Nagyon szépek lettetek. A konyhabútorod - igaz már láttam - igen tetszik nekem. A gyerkőcök gyönyörűek, Flóra helyes kis szöszi lett. Kornélnak kitört a nyári szünet? Nekünk csak két hét szünet lesz a bölcsiben júl. végén. Egyiket anyukám bevállalja, másik héten megy a dédihez, meg a dunaszegi nagyszülőkhöz Tamás. Ott nem alszik, reggel apa beviszi győrbe magával busszal, bejön elé a papa és kibuszoznak. Egyenlőre ez a terv, aztán majd meglátjuk hogyan működik. Sajnos nem tudjuk másképpen megoldani, iszonyat kevés szabim van, meg a kolléganőkkel is be kellett osztani. Aug. végén leszek itthon egy hetet, akkor megyünk nyaralni. Ezen kívül egy-egy napokat csak sajnos. Sokszor elkeseredek - leginkább hétfő reggel -, hogy már megint bölcsi-meló... alig vagyok a fiammal. Aztán megvigasztalom magam: örüljek, hogy van hol dolgozni, mert akkor lennénk igazán a béka segge alatt, ha nem lenne munkám.
Két hét múlva megyünk a Győrkőc fesztiválra, már alig várjuk, biztos megint szuper lesz, mint tavaly. Nagyjából ez van velünk. Puszi

Vasikám!
Örülök, hogy ilyen jól vagy, a kislegény ficánkol ezerrel, jelzi mennyire jól érzi magát odabent. :) Fogy az idő rohamosan, nem sokára babázhatsz ;)

Laar!
Sajnálom nagyon a balesetet, de én csak azt tudom mondani: örülj, hogy tejfoggal történt ez. Kolléganőm 10 éves kisfia három hete elesett bicajjal és a bal első metsző foga egy az egyben kiesett neki, kb. két cm-es gyökérrel... majdnem elájult, mikor meglátta. Szerencsére volt annyi lélekjelenléte, hogy megkereste és hívta gyorsan a fogorvos ismerősét, aki mondta, hogy induljanak győrbe a szájsebészetr,e mert ha két órán belül vissza tudják ültetni a fogat, akkor megfoganyodik. Addig a saját nyálában kell tartani, de mivel gyerekről volt szó, ezért tejbe rakatta vele a doki, így rohantak Győrbe a gyerekkel. A héten veszik le neki a sínt, most derül ki visszafoganyodott-e a fog. Nem is hallottam még eddig ilyet, de jó ha az ember tudja, hogy ilyen is van. Mírácska pedig letört foggal is gyönyörű :)

Daniella!
Neked sem sok van már hátra. Örülök, hogy minden rendben a mészájjal. ÉN aztán maximálisan tudom miken mész keresztül a keményedéseket illetően. Emlékszel mennyit meséltem róla anno? Öt percenként keményedtem az utolsó két hónapban, halálra izgulva magam, hogy koraszülött lesz, vagy valami baja lesz...Másodiknál már okosabb leszek :)

Na csajok megyek, mert fürdés van, meg minden egyéb.. :) Majd hozok képeket, hétvégén kirándultunk, nagycenki kisvasúttal mentünk, meg a Sopronban voltunk a kalandparkban, kilátónál. Sajnos ahogy nézem nem sokkal mutat jobb időt hétvégére, azért én reménykedem, hogy szuper időtök lesz és jól érzitek majd magatokat! Puszi mindenkinek, igyekszem jönni a héten még, ETNÁM Neked pedig megy a drukk holnapra!!!

Kép

Kép
 
 


azt hiszem és egy időre most búcsút intek a bmc-nek, sajnos nem túlstimu volt hanem nem jó időben kaptam meg az ovitrellt. vasárnap helyett szombat este adtam be magamnak, mert nekem azt mondták. a stimu lapon persze vasárnap szerepel, de mivel 3x megbeszéltük a szúrásokat én nem néztem meg. persze én vagyok a hülye tegnap az összes petesejtem szétdurrant 2 db-ot szívtak le a hasüregembe felgyülemlett folyadékban talált petesejtekből, mind a kettő megtermékenyült, de a biológus hölgy szerint ne nagyon reménykedjünk. 18 sejtem lett kuka, annyi üres tok volt. de hogy a hasüregbe felgyülemlett folyadékba legyen sejt? én véresre sírtam a szemem, nem értem. aztán felírtak augmentin, penicillin érzékenységem ellenére. utrogestant meg pótlólag kellett feliratni mert az ugye kimaradt. a műtőben a fejem felett vitatkoztak, hogy altassanak-e el, mert nem volt vércsoport papírom. 30 éves praxisában z dokinak nem volt ilyen, hogy egy nő rosszkor adja be a szurit. sajnos én ilyen gyengeelméjű vagyok, hogy magamtől kitalálok időpontokat és akkor hasbaszúrom magam! nagyon kész vagyunk családilag, amit mi itt kaptunk az sajnos felfoghatatlan számunkra, nem értem, hogy miért volt ennyi szemétkedés, hibázás,stb. megyek kibőgöm megint magam.
azt hiszem többet nem próbálkozunk, feladom, boti marad egyke, még ezen most sírok, de majd meg kell emésztenem, na pusza

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


jelentem mégsem búcsúzom a bmc-től mert a vicces gyerekeim megtermékenyültek, pénteken rakják vissza őket megvannak mind a ketten!!! csatát megnyertük, most jön a háború!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!Voltunk fogorvosnál, kicsit lecsiszolta a fogacskáját a manónak, mert nagyon éles volt, mondta h sajnos fenn áll a veszélye, h elszürkül és el is halhat neki, attól függ mennyire sérült meg...reméljük, h annyira nem...de azt mondta, h biztos, h nem sérült meg annyira, h a maradandó foga károsodjon.
Azt mondta h ha élesnek érzem még akkor egy kis körömreszelővel és polírozóval reszelgessem neki.Azt mondta 5-6 éves kortól érdemes nagyon odafigyelni majd a gyerkőcökre, h nehogy megsérüljön a foguk.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Etnám annyira drukkoltam Nektek kedden, sokszor voltál eszemben. Látod, ezek a gyerkőcök nagyon be akarnak költözni a pocakodba! Ennek sikerülni kell és kész. Rajtunk szerintem nem múlik, mi szorítunk Nektek ezerrel! Üzenem annak a két kicsi "Pöttyöcskének", hogy tessék odabent jól kapaszkodni és szépen fejlődni, szép nagyra nőni, hogy aztán 9 hónap múlva megszülessenek és nagy családossá tegyék ezt a gyönyörű kis családot :) Szóval drukkolok tovább, hogy minden rendben menjen és tessék jelentkezni, mert nagyon izgulok! PUszi és pihizz sokat, vigyázz Magatokra!!!

Kép

Kép
 
 


sziasztok lányok!

egyszerűen megint bebizonyítottátok, hogy kis családdá fejlődtünk itt az évek alatt. nagyon köszönöm a sok jót, amit írtatok nekem, szerizlek titeket.

nagyon nagyon fogok rátok gondolni szombaton, lélekben én is veletek leszek. annyira sajnálom, hogy pont rossz idő lesz, de hát jövőre ha júliusra tesszük ,akkor is hideg lesz, ennek már tradíciónak kell lennie! :D

én örülnék, ha idén még tudnánk talizni valahol mondjuk nofiék új házában vagy danielláéknál,esetleg petráéknál. annyi jó dolog lett idén, hogy csak na. egyedül nálunk várat még magára az örömködés.

laar!
remélem mirácska foga nem fog elhalni, nálunk is volt egy hasonló eset és szerencsére nem szürkült el. nagyon édi, ő is kis szöszke lett. vizsgával ,hogy haladsz?

timi!
készültök a bölcsibe? hidd el, hogy csak kezdetben lesz nehéz, utána már neked is jó lesz, hogy egy kicsit visszazökkensz a megszokott kerékvágásba. vilcsi olyan kis angyalos lett ezekkel a fürtökkel. meg is javult vagy csak a látszat? :D

petrám!
én mindig mosolygok, ha meglátom flórát, totál mintha te lennél kicsiben. annyira hasonlít rád, hogy félelmetes. tök ugyanilyen a mi zebránk is és nem passzol a duplóhoz. akárhogy nyomom, nem megy rá :D

nofikám!
neked majd később, most várom a meglepi vendéghez a reakciót. fogadjátok nagy örömmel :D

vasi!
drágám, én úgy sajnállak, hogy a nyakadba vettél engem. mindig téged zargatlak, ha ez a fax orvos bánt engem :D remélem közöske jól van, most már van neve vagy marad közöske? keményedések? hogy bírod a meleget? súly ügy, hogy áll? ebben a melegben jó lesz, nem fogsz tudni talán annyit enni, bár ha magamból indulok ki, nekem tökmindegy milyen idő van, ha enni kell, hát enni kell :D

daniella!
megvolt az eladás? alexa akkora fazon, nagyon vagány csaj lesz belőle. látszik az életvidámság rajta. szerintem egy kis csínytevésért nem kell majd mennie a szomszédba. pont jó lesz menynek. :D boti szerint alexa apukája timi :D (tibi helyett :lol: )

marcsi!
hogy bírod a strapát? nincs ovi, apósod, csirkék, stb. nem lehet megenni már a csirkéket? annyival kevesebb gond lenne. egyébként mindig a te mondataid tartják a lelket bennem, hogy veletek is szenyózott a doki. én annyira a lelkemre veszem, ha valaki utál. pedig el kéne fogadni hogy nem szerethet mindenki. csak legalább tudnám az okát. mert azért másokkal van, hogy rendes, velem 1x csak rendi, amikor a magánba fizettem neki.

lucám!
várjuk az ígért képeket. tök jó helyeken kirándultok. a bölcsi bezárást, hogy fogjátok megoldani? mamánál lesz? mentek nyaralni valahova?

suzy? niki?

arte!
most hi a helyzet, apa kimegy németbe és addig babaszünet? volt azóta valami vizsgálat?

angyalom!
látom sokan írnak a képed alá, hogy milyen csini lettél, mondtam én! mostmár hivatalosan is kozmetikus vagy? jaj de jó lenne, ha közelebb lennél, mennék próbabaának. annyi meló lenne rajtam, hogy belejönnél a szakmába :D

felkelt botikám, ha tudok még jövök. lányok a mosás egy fél napig tart, a faxom kivan, hogy 26 féle folteltávolító, clorox, stb kell mert semelyik mosópor nem tudja legyőzni boti alkotásait. játszótéri ruhák, sárosak, füvesek, homokozósak, kakaófolt, kajafolt. ezek sima foltok, mi a fax van a mosóporokkal? már azokat is hamisítják? régen csak mostam és kész, most áztatok ,sikálok. lassan jön a teknő újra.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


kiru!
milyen a meló? megszokta már ákos a bölcsit?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Laar, nagyon örülök hogy megoldódott a fogprobléma. Legalábbis nagyjából. Nálunk sokkal nagyobb probléma volt mint egy tejfog mert folyamatos műszakban dolgoztam és mindig hétvégén történtek a legnagyobb balesetek természetesen amikor dolgoztam. Ez az eset is vasárnap délután történt, nagyobbik lányomat jól szájon vágta egy kisfiú egy olyan szatyorral amiben tv összetörött képcsöve volt, így az én gyönyörű, agyoncsodált lányomnak kettészakadt a felső ajka. Szerencsére nagyon jó sebész varrta össze, most már alig látható, de ne tudjátok meg mit éreztem amikor haza értem és láttam lányom száját bekötözve....... Még most is bőghetnékem van ha arra gondolok. Na, erre vigyázzatok. Egy fogat lehet pótolni de egy összevarrt ajkat nem lehet leplezni.
Nem ijesztgetni akarok és bocsi ha mégis így sikeredett, de gondoltam elmesélem.
Etna , te vagy a legaranyosabb, ne törődj olyanokkal akik meg sem akarnak ismerni. Engem bármikor kereshetsz, soha nem zavarsz. Ezt nem mondom el még egyszer. Szeretlek és annyira sajnálom hogy ennyi minden történik veletek. Én sem vagyok jobb, velem is mindenféle történik.
Ma reggel is te voltál az első akire gondoltam. Nagyon szorítok, két hét múlva meg együtt sikítok veled örömömben.
Én jól vagyok. Súlyom szépen gyarapodik, de lexarom. Ahogy te is mondod ha enni kell akkor enni kell és kész. Most nincs itt a diéta ideje, majd annak is eljön az ideje. Most kb 112 kg vagyok és még két hónap hátra van. Tehát már 17 kg +, de nem bánom. Nagyon nehéz mert alig bírok menni. Csak vonszolom magam. A meleget nehezen viselem de én mindig nehezen viseltem. Most jobban izzadok is ami elég kellemetlen. De, van egy jó hírem, már nem pisilek be. Most a hugom panaszkodott hogy képzeld bepisilek, én jó testvérként jól kinevettem és meg is nyugtattam hogy majd elmúlik. Nyugodtan tüsszenthetek, köhöghetek mert nem csurog be semmi. Fantasztikus érzés hogy nem kell félóránként szagolgatnom a nadrágomat.
Jó a vérnyomásom, nem dagad a bokám, jó a cukrom, ok az uh, a vizeletem, csak kövér vagyok. Na, azért már 45 évesen ne akarjam hogy minden tökéletes legyen, nem? Ja, és állítólag már fejvégűek vagyunk. Na? Jók vagyunk mi?
Majd írj ha haza értél és van egy perced. Nem kell kötelezően 5 napig feküdni, szerintem. De, két-három napot fogadj szót és utána is minél többet legyél vízszintesben. Tudom hogy nehéz, sőt, majdnemcsak megvalósíthatatlan Boti mellett, de a nyugalom és a fekvés sokat segít a jó megtapadáson.
Puszika!

Többiek!!! Már alig várom hogy találkozzunk. Mindjárt állok neki valami egyszerű de gyors és nagyszerű sütinek. Kicsit sok dolog jött mára össze, de hát van ilyen, majd vasárnap kipihenem.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Etnának visszarakták a "vicces gyerekeket" hogy az ő szavaival írjam. A méhnyálkahártyája mesébe illő. És a doki köszönt neki, ez már azért haladás. Ebből még kapcsolat is lehet (de ezt csak én tettem hozzá). Vicces volt mert nevetve mesélte hogy nem volt ágya és már mennie kellett a műtőbe, gyors átöltözés miatt majdnem bugyingóban ment be. Hozta a formáját a csaj megint mert annak ellenére amin keresztül ment olyan jókat nevetett.
Etna, veled vagyunk, szorítunk ezerrel.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


ÉN is nagyon drukkolok Etnám!!! Vigyázz nagyon Hármótokra :) Meg persze a fiúkra is...

Többieknek (ha még jönnek errefelé egyáltalán...) kívánok holnapra nagyon kellemes időtöltést és jó szórakozást! Gondolok majd rátok, aztán várom a fotókat!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Etna! Nagyon nagyon drukkolok nektek :D
Luca! Tamás egy kis gyönyörűség :) Jó nagyot nőtt aranyom :)
Ákos már megszokta a bölcsit és tetszik is neki szerencsére. Én dolgozom ezerrel. Kicsit sűrűek a napjaim, 4:30kor kelek, aztán meló, fizikoterápia, Ákos, gyors vásárlás, főzés, aztán este is van. 8-kor tesszük le Ákost, és általában utána én is gyorsan elájulok. Majd teszek fel én is képet Ákosról. Ha tudok, majd jövök! Puszika mindenkinek!
Solyi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 
 


Kiru!
Örülök, hogy Ákos megszokta a bölcsit, tényleg csak az eleje húzós. Mit dolgozol? Mesélsz róla kicsit? Várom a képeket, biztos hatalmas legény már Ákos is. Puszi

Köszi csajok a beszámolót, vártam nagyon...

Kép

Kép
 
 


Pft szakaszmérnökségen dolgozom, és nagyon szeretem :) A munkatársaim is jó fejek. A munkaidőm előrehozott hivatai, 6-14-ig. Reggel apa megy az Ákosért, és du. én megyek érte általában.

Nagyon sajnáltam, hogy a talira nem tudtatok eljönni :( Mi nagyon jól éreztük magunkat. Ákos jól összehaverkodott Grácussal, aztán nem is nagyon láttam :) Először Lexivel motorozott, akkor Daniella férje szaladgált utánuk, gyakorolt a 2 gyerekre :) Legalább tudtam beszélgetni egy kicsit a csajokkal.
Daniella mondta, hogy sokan voltak, akik tavaly nem, és olyanok nem jöttek, akik tavaly voltak. Remélem a következőn mindenki ott tud majd lenni! Sajnos én nem vittem fényképezőgépet, mert rossz a vakuja, de többen csináltak. Grácus tett fel egy párat a fb-ra, írta, h majd ide is felteszi őket!
Októberben gondoltam, hogy elmegyünk majd apával meg Ákossal a győri fürdőbe, majd találkoznék veletek is szívesen egy picit, ha ráértek!
Ma vizsgázni megyek, úgyhogy drukkoljatok ezerrel!!!
Puszika

 
 


Ja, és nem tudom, h tudod-e, Etna mondta, h lesz meglepi vendég, hát, jól meglepődtünk :D Solyi szépen gömbölyödik :)

 
 


Sziasztok Lányok!!

Jöttem én is egy kicsit! Sajna mi sem voltunk a talin, /de nagyon sajnálom/!!! Írták a Lányok, hogy nagyon jó volt, és én már fényképet is láttam a fb-n! Na majd legközelebb mi is elmegyünk ugye Luca?? :)

Ma 11-re megyek ÉKG-ra, mert nagyon carakodik a szivem, olyan roszullétek jönnek rám, kb. két hete, hogy sokszor úgy érzem, hogy most fogom feldobni a talpam...! Amit ugye érthető okokból, még nagyon nem szeretnék!! Lilikét még minden képpen fel kéne nevelnem úgy kb. 45! éves koráig!! :) :) :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: AKAROM látni az Unokámat is, akinek Lilike lesz az Anyukája!!! CSAK ennyit akarok még az életben!! :lol: :lol: :lol: :lol: ! .... Vagy esetleg egy kicsit eltúloztam??? :lol: :shock: :o :wink: Na, viccet félretéve, muszáj még húznom egy kicsit az igát, mert Lili még nagyon kicsi...!!
Orvos aszonta amikor elmentem hozzá: "Ne legyen betojva, majd Lilikét felneveli egy fiatal kis pipi, mert nagyon jóképű apukája van, lesz jelentkező biztos"!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :? Erre mondtam neki, hogy az én uramnak nem kell más csak én!! Orvosválasz; "Ugyammmmáááá' ezt csak magának mondja"!!!! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: ! Háát, jól megvígasztalt mi???? :lol: :lol: :lol: Persze ezeket azért mondta, hogy menjek el mindenfajta vizsgálatra, mert kiírt egy jó csomót! Na most jól kipanaszkodtam magam, de azé' igazából viccnek szántam, mégha igaz is minden szó amit leírtam!!!

Vasika!! Etna!!! gyertek Ti is!! Meg Mindenki más is aki régen járt erre!!

Pusziiiii Nektek!!! Majd jövök!!!

nagykismami
Marcsi


Sziasztok!

Luca, elsősorban tőled kérek elnézést mert tudom hogy te jössz elég gyakran és tudtam hogy várod a fotókat és a beszámolót, de annyira xarul voltam tegnap. Na, nem haldokoltam de fáradtságot éreztem és alig tudtam létezni nem hogy a szombati élményeimet leírjam.
Marcsi, ne ijesztgess minket. Nagyon sajnálom a rosszul léteket és mi is rád parancsolunk hogy mielőbb vizsgáltasd ki magad. Én azt kívánom neked hogy a frontokra való érzékenységen kívül semmit se találjanak. Jól tette a doki hogy rád ijesztett, biztosan ismer már és tudta mit kell neked mondani ahhoz hogy tényleg elmenj vizsgálatokra. Jobbulást és nagyon remélem a legközelebbi talira tényleg eljöttök, tutira nem bánnád meg.

És most jöjjön az én beszámolóm: - FANTASZTIKUS VOLT!!!!!! Na, viccet félre téve, pedig ez nem is vicc, nálam az élmény már itthon kezdődött mert Grácussal, majd később Kiruval és az ő Ákoskájával találkoztunk és együtt mentünk Világosba. Kiru jól fel dobta a hangulatom, nagyon jókat nevettem és annyira elrepült az idő hogy mikor kérdezték kb mennyi idő alatt értünk oda, én azt mondtam hogy még fél óra sem kellett, pedig több mint egy óra. Szóval már az utazás is klassz volt. Miután odaértünk elkezdtünk tippelgetni hogy ki lehet a meglepetés vendég. Én Witch-re tippeltem és elég sokan gondolták így, de volt aki Suzira, volt aki Swidire és volt aki Leszára gondolt. Szóval majd mindenki szóba került, később nekem marha nagy mákom volt mert Nofikánk félre húzott és elmondta a nagy titkot. Persze én egyből sírva fakadtam örömömben, 11 hetes kismama és még csak most tudtuk meg, Etnaaaaa!!!!!! kinyírlaaaaaakkkkk!!!!!! Nem ám, hiszen a titok az titok, csak azt nem értettem miért ez a nagy titkolózás. Hiszen ez akkora örömet szerzett mindenkinek, hogy az hihetetlen. Barnus nagyon meglepődött, gondolom nem hitt a szemének hogy ennyi liba mit őrjöng itt annyira,.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Barnus egyébként nagyon bujkált előlünk, de remélem jövő talin már ott fogja mesélni mekkora élmény apának lenni, majd nem fogjuk tudni lelőni. Nofi ragyog. Persze tavaly is ragyogott, de most nagyon látni rajta azt a pluszt. Eszméletlen hogy lefogyott tavaly óta, de hát mit lehet tenni.... a szerelem már csak ilyen.
Angyalt mindig egy csodának tekintettem a körünkben, hát csajok, még nyugodtan rá lehet tenni egy lapáttal, sőt akár többel is mert imádnivaló nem csak ő hanem a férje és a két gyermeke is. Sugározzák a szeretetet és nem tudom hogyan fejezzem ki magam de állandóan olyan érzésem támadt hogy oda kell mennem és meg kell ölelnem őket és nyugodtan szívhatom magamban azt a pozitív energiát amit sugároznak mert ez annyira ritka hogy a család mind a négy tagja ilyet sugározzon. Eszter mindenkit levett a lábáról. Én csak ott ültem a fotelban és egyszer csak ott termett, beugrott az ölembe és nagyon-nagyon megölelt. Én majdnem elbőgtem magam annyira jól esett. Elképesztő volt komolyan. De ahogy láttam sokunkkal ezt csinálta, le vett a lábunkról és tovább állt.
Mírácska csak messziről huncutúl mosolygott, láttam barátkozni szeretett volna csak neki még kicsit több idő kellett volna ehhez.
Vilcsike ismét nem hagyta magát, pedig anyukája is apukája is nagyon mosolygós, barátságos, de a kislányuknak nem voltam nagyon szimpi vagy csak egyszerűen morcos napja volt, hát van ilyen, nem sértődtem meg csak itthon egész éjjel bőgtem emiatt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem ám, ez csak vicc volt. De jól meg tudtam volna nyúzni őt is. A két csaj nagyon szeretik egymást, többször is láttam hogy puszilódtak, és ez annyira ritka... nem igazán láttam ilyet.
Ákoska már itthon levett a lábamról de aztán szakítanom kellett vele kis időre mert lecserélt Grácusra. Micsoda dumája van ennek a kiskrapeknak.... elképesztő milyen okos. Tisztán és érthetően beszél és állandóan mosolyog. Búcsúzáskor puszit is kaptunk tőle pedig akkor ébresztette anyukája.
Arte, kívánom neked hogy Ákoska megérzése mihamarabb bekövetkezzen. Ja, ezt is el kell mesélnem. Kiru mondta a gyereknek hogy az én hasamban kisbaba van, utána mondta Daniellát is és Nofit is. Erre a kis huncut többször is felsorolta hogy kinek van kisbaba a hasában, nekem, Daniellának, Nofinak, Vasinak (mert neki nagy a pocakja) és Arte-nak. De ismétlem, többször is bevette Arte-t is. Na, jöhetnek az imák, Arte-nak be kell imádkozzuk a babát a hasába.
Daniella változatlanul nagyon csinos. Szerintem mennie kellene egy kismama szépségversenyre mert annyira jól áll neki a poci. Néhányszor próbálkoztam Lexit elcsábítani de nem lehetett, nagyon nem akart velem barátkozni. De ez annak is tudható hogy neki rengetek mennivalója van. Olyan mint egy zsizsik, folyamatosan mozog. Én el nem tudtam volna ezt róla képzelni. Néha egy halvány mosolyt kicsikartam belőle, de ennél többre nem számíthattam. Majd legközelebb remélem rengeteg mesélnivalója lesz.
Grácus, hát azt már írtam, Ákoskázott, teljesen lefoglalta a kiscsávó. Velünk már annyira nem tudott beszélgetni, de láttuk hogy jól érezte magát. A vége felé már láttuk rajta hogy kezdi elnyomni a fáradság, de hát éjszakázás után nem is csodálom. Inkább azt csodáltam ahogy bírta.
Fotókat nem készítettem mert amióta van fényképezőgépünk mindig elfelejtjük magunkkal vinni. De, ahogy Kiru írta sokan fényképeztek, lesznek fotók bőven.
Ha valakit kihagytam..... tudjátok a terhesség, ne haragudjatok meg rám.
Most sokkal felszabadultabb volt a társaság mint tavaly, jövőre még jobb lesz már előre érzem. Ja, és a dátum is jobb volt mert ugyan voltak nyaralók is de elfértünk tőlük de most legalább az idő nagyon jó volt.
Akik most nem voltak nagyon sajnálhatják, mi is nagyon sajnáltuk hogy nem voltak. Remélem hogy kövi talin mindenki ott lesz. Időben megdumáljuk és nem lesz kec-mec úgy időzítse mindenki a pénztárcáját és az idejét hogy akkor program van. Anyagilag nem annyira megterhelő mert az utazás tényleg nem olcsó annak aki messziről jön de a menü amiben volt leves+rántott husi és sült salival és krumpli pürével+fagyi kehely 1800 pénz volt. Nagyon jól laktunk és nagyon finom volt minden. A sok finom sütit amit a csajok sütöttek már alig bírtam végig kóstolni.
Na jó, abba hagyom mert már az ujjaim is begörcsölnek olyan sokat írtam. Puszika mindenkinek és remélem mindenki ír egy kis beszámolót. Már alig várom a fotókat is.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Drága Vasika!!! Megsirattam a beszámolód, mert annyira kedves, őszinte volt! Te nagyon jó Ember Vagy!! És persze a Többiek is!!!! :)
Ahogy olvastalak, láttam mindent magam előtt...:)!!

Rólam! voltam Ekg-n, valami nem jó, mert holnap reggel 7-re vissza kell menni egy olyanért aminek egész nap rajtam kell, hogy legyen!
A vérnyomásom is sok volt, pedig már bennem volt 2 vérnyomi csökkentő!! most is cudarul érzem magam, de többet majd holnapután tudok!!!

Ti legyetek jók, és ne legyetek betegek!!!!!

Pusziiii: Marcsi

nagykismami
Marcsi


Marcsi drága! Imádkozom érted hogy minden rendben legyen, vagy könnyen rendbehozható. Borzasztóan sajnálom ami veled történik. Vigyázz magadra mert mindhárom lányodnak, unokáknak és férjednek is szükségük van rád. Rólunk ne is beszéljek mert ez természetes. Küldöm a gyógyító puszikát, kapd el. Kép
Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron