Új privát üzeneted érkezett!

Vasikám! a jóisten éltessen nagyon-nagyon sokáig, míg a hasad le nem ér a bokádig :)))) így 25 évesen a 3. gyereket várva azt hiszem nem nagyon kívánhatok ennél nagyobb örömöt és boldogságot. viszont nagyon-nagyon jó egészséget igen és egy kua rossz vv alekoszt nektek!!!!imádlak és alig várom, hogy jöjjön az sms és mehessek hurka-gyurkázni a kis combikat. remélem ezt még a jánosban megtehetem, mert az hamarabb lesz :))))
Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Etna, imádlak. Nagyon szépen köszönöm. Annyira szépeket írtál hogy megríkattál. Puszillak!
Ja, és nagyon tetszik a kép is. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


vasikám!
nem is tudom ,hogy melyik rész volt megható? a hasad érjen bokáig? :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 

 
 

Drága Zsuzsám, nagyon-nagyon boldogságos szülinapot kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi!

Kép

Kép
 


Daniella, nagyon szépen köszönöm. Most épp rád gondoltam amikor benéztem ide.... nagyon izgulok érted. Lehet reggel már olvasom hogy megszületett Eliza.
Etna, igen, az tetszett hogy a hasam érjen bokáig..... :lol: :lol: :lol: hogy kitaláltad.... :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szép jó reggelt Lányok!!

Hozom a nagy hírt! Éjjel 1 óra 25 perckor megszületett Eliza! 3100 gramm és 54 cm. Makkegészséges! :)

Daniellám! Szívből gratulálunk nektek a kis hölgyhöz!! Jó egészséget, és sok boldogságot, sok tejecskét kívánunk puszi!


Grácus! Akkor egyszerre buliztunk?? CSak nem egy helyen?? :( Örülök, hogy jól érzeted magad! Köszönjük a képeket! :) Na igen a sztori... Hát tudnak jókat produkálni! :D :D
Köszönjük, nekünk is nagyon tetszik! :)

Most hirtelen ennyi....

Puszi mindenkinek!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Hatalmas GRATULA Daniella!!! Isten hozott Eliza. De jó hogy végre túl van rajta. Nagyon sok egészséget kívánok!!! Millió puszi!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


VASIKÁM!!! MOST MÁR TE KÖVETKEZEL! :D :D :D
wpetra
Pusztavám
 
 


Jaj, de jóóó, megtaláltam magunkat!!!!

nagykismami
Marcsi


Sziasztok!

Íme Eliza:

Kép

A nővérkéjének nagyon tetszik a kistesó! :) Reméljük, ez így is marad még jóóó sokáig! :) Puszi nekik!!
wpetra
Pusztavám
 
 


jaj csajok, be vagyok carva. egész nap nagyon fáj a cickóm, ilyen fájdalmat még nem éreztem. csütörtökön úgyis megyek mammográfiára, de addig nagyon félek, hogy mitől van ez? remélem nem komoly, ettől a sok hormontól. de csak a jobb. ja és nem vagyok terhes, tutira, szóval ne örüljetek.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Aki még nem értesült volna, nem érkezett meg múlt hét hétfőn a mikim, így a hét vége felé teszteltem, és két csíkosak lettek!A naptár szerint 5 hetes babás vok!!

puszika csajok

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Luca drága!
Merre vagy? Mi újság veled, veletek...ne hagyj el minket légyszi, írunk ide neked is...

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Luca, most csak téged célozlak meg. Remélem nem baj és azt is hogy azért még be-be nézel ide néha.
Mi nagyon szeretünk téged és meg is értünk hogy kevés az időd, de azért néha még gyere mert nem szeretnénk ha kimaradnál a csapatból. Kíváncsiak vagyunk mi történik veletek és Tamás hogy fejlődik.
Remélem a lelked már kissé jobban van, ez is aggaszt nagyon mert amikor utoljára írtál akkor kicsit megijedtem attól amit írtál. Nem vagy egyedül ilyen gondokkal, segítségre van szükséged. Ámbár nem tudom mi a baj mert hiába kérdeztük nem válaszoltál. Léccike írjál nekünk. Írd le mi a gond és miért vagy depis, hátha kicsit meg fogsz könnyebbülni.
Szóval.... szeretünk és hiányzol és gyere közénk léccilécciléccike!!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


LUCA!SZERETÜNK ÉS HIÁNYZOL, GYERE KÖZÉNK LÉCCI, LÉCCI!!!

PUSZI

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Luca: Tamásnak nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi!

Kép

Kép
 


Isten éltesse nagyon-nagyon sokáig Tamást!!! Sok boldog szülinapot.
Ugyi majd kapunk képet a szülinapjáról???

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Tamásnak nagyon-nagyon boldog születésnapot!!

puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Na kislányok, itt is lejelentkezem...

LUCÁM, KÉRLEK, EL NE HAGYJ MINKET....
Nagyon köszönöm a sok jókívánságot. Jelentem, jól érzem magam, ficereg a bébi, és élvezem őt érezni.
A munkahelyemen még viselem magam, úgy gondoltam, szeptember végéig biztosan dolgozom, a többit meg majd meglátjuk. Barnusom nem akarja, hogy nagy pocival még bejárjak... imádom... :-) Kényeztet, vigyáz ránk, beszél a kicsinkhez... álomszerű az életem. :-)

Lányok, jövök mostmár sűrűbben, és valahol a 82-83.oldal tájékán olvastam, hogy van lehetőség zárt és mások számára nem olvasható topik létrehozására. Sztem érdemes lenne megfontolni ezt is, hogy azok, akik nem szeretik a fb-ot, mégse érezzék kirekesztettnek magukat.

Most megyek, mert vacsizunk, aztán engem fektet apa.... :-)

Puszi mindenkinek...

Ui:. Ari, hogy vagy/tok? Várom, hogy mit mond az orvos pénteken, uh után... :-)

 


Köszönjük szépen mindenkinek a szülinapi jókívánságokat!
Vasikám, Nofi, örülök, hogy ilyen jól vagytok, csak így tovább! Vasi Neked pedig szuper könnyű szülést kívánok így a finisben! Puszi

Kép

Kép
 
 


Szia Lucám, de jó, hogy írtál... Hogy vagytok? Tamásod? Jajj, tiszta zokni az agyam, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKI!!

Megkaptad azokat a maileket, amiket a csajok küldtek, a talis képekkel? Én is csak most tudtam rendesen megnézni őket (nem mobilról), egész szuperek lettek... :-) Hiányoztál onnan (is). De jövőre úgy szervezzük, hogy ti is tudjatok jönni, oké?

Puszillak,és örülök, hogy jelentkeztél... :-) Puszika

 


Sziasztok!

Nofi, nagyon szupi lett a vonalzód. Nagyon jó ötlet a zárt topik mert hozzánk úgysem nagyon jön senki új. És akkor tényleg jobban tudjuk követni a gyerkőcök szülinapjukat is.
Annak is nagyon örülök hogy ennyire jól vagytok és hogy ficereg a kiscsaj.
Luca, köszönöm szépen a jó kívánságokat. Nagyon édes vagy.

Megjöttünk a néhány napos campingezésből. Nagyon jól éreztem magam csak borzasztóan elfáradtam és bedagadtam. Jó időt fogtunk ki, fürcsiztem is a balcsiban többször is. Élveztem hogy sétálhatok anélkül hogy érezném a súlyomat. Úszni nem sokat tudtam mert annyira kemény a hasam és nagyon feszül rajta a bőr. Nem nagyon engedett úszni.
Kaptam csütörtökön az NST után egy papírt hogy majd este 17 óra után valamelyik órában feküdjek oldalt és egy órán keresztül figyeljem mikor mocorog a babám. Ha megvan a 10 mocorgás akkor x-jem be hogy az első negyed-fél-háromnegyed órában mocorogta-e ki magát. Hát én még egy x-et sem tettem sehová sem mert ez egy akkora marhaság. Ha mozog akkor úgy mozog hogy nem igazán tudom számolni. Szambázik. Keze lába jár egyszerre és nem néha rúg egyet. Ha csak rúg akkor mindig csak esetleg egyet-kettőt. Na meg ne beszéljek arról hogy addig várom míg el nem alszom, utána meg ki figyelje? Szóval én nem x-elek semmit. Majd kíváncsi leszek mit szól ehhez a doki. Nagyon nem érdekel de nekem nincs kedvem kamuzni.
Mára ennyi voltam, majd még jövök. Legyetek jók. És képzeljétek, holnaptól már 37 hetet betöltöttem. Ja, és már van tejcikém!!!!!!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


baszki vasi, én most olvastam, hogy mi lesz közöske neve, még akkor nem volt az új rend a fb-on. hogy a fenében nem vettem észre. gratula és nagyon szép nevek. névnap ugye nem csak dec 24-én van? :D a mindenit (a pi..ba akartam írni, de ez nyílt fórum :D ) már csak 3 hét!!!! hurrá!!!!!!!!!!!!! már útrakészen vagyok, nehogy ne pesten szülj, mert akkor irgum-burgum. ja és ne szülj aug 29-i héten se :D mert akkor horvátba leszünk. szóval majd megadom a napot, amikor ráérek, szólj közöskének, hogy addig nyugodtság van :D majd csókolózunk üvegen keresztül, nem veled, vele :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Etna, én már most mennék. De nem rajtam múlik. Annyira nem bírom már hogy ez hihetetlen. Eddig nagyon jól voltam de most már teljesen kész vagyok. Ha bele gondolok hogy lehet túlhordom megőrülök.
Ezek szerint mégis mentek Horvátba? Érezzétek jól magatokat. Remélem Boti és Norbi is jól van már.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Helló Csajok...

Zsuzsám, köszi; mit szenvedtem, mire olyan vonalzót sikerült csinálni, ami tetszik is. :-D De én ezt nem értem... ahányszor megyek orvoshoz, uh-ra, meg számolom a naptárt, mindig más időpont jön ki, meg mindig mást mondanak. Az egyik doki a baba korát mondja, a másik a terhességét, tiszta kavarodás. :-) Már ott tartok, hogy az a lényeg, jól érzem magam, a bébi is szépen fejlődik, és hogy hány hetes, nem érdekel. :-)
Na, hát egyet kell értenem Etnával, én bárhol kerestem a fb-on, hol írtad Közöske válaszott nevét, nem találtam. Sztem a rövid csevejre jó a fb, de arra, hogy visszaolvassunk régebbi hsz-eket, nem. Nekem pl. csak júl. 23-ig engedett vissza, aztán kalap-kabát. A többi írás eltűnt. És azok között sem találtam, amit kerestem.
Remélem, hamarosan már megint örömmel fogsz írni, és a karodban tartod majd Ádámot. Kitartást, és természetesen megyünk látogatni, meg röhögtetni a kórházba. :-D

Etnám, ezek szerint meggyógyult Norbi lába? Boti hogy áll a szobatistasággal? Van valami pozitív eredmény? De jó nektek, hogy mentek nyaralni, majd jövőre mi is tudunk tervezni, idén sűrű lenne... :-)

Most búcsú, kicsit fáradt vagyok már... :-)

Puszi nektek

 


Sziasztok drágáim!

Igen, én is addig élvezem a fb-ot míg van időm és türelmem a gép előtt ülni. Ha nincs akkor egy csomó mindenről lemaradok és akkor hmmmm, mérgelődök mert nem értem mi van. Csinálhatnánk itt egy zárt topikot és akkor tudnánk bármiről beszélni mert oda csak mi léphetünk be.
Etna, szerintem meg fogsz verni mert nem szóltam hogy megyünk BMC-be. Tiszta szita az agyam és egész nap alszom, nem érek rá gondolkodni. Elég szarul alszom a horkolás miatt, így minden nap akkor alszom amikor csak rám jön. Hát így jártam most tegnap-tegnapelőtt is és nem gondoltam hogy nekem szólnom kellene neked. Kérlek ne utálj meg emiatt mert szerizlek. :oops: :oops: :oops:
Nofi, szerintem találsz kalkulátort a neten is. Különben tényleg ne foglalkozz vele. Én sem értem. Most kérdezték tőlem is hogy miért vagyok 29-re kiírva amikor nekem előbb kellene lennem. Na, mondom jótól kérdezi. Hát én a lombikot mondtam, hogy lehet ezért, de különben tudja a f@szom. :lol: :lol: :lol: Bocsika :oops: :oops: :oops:

Csajok, segítség!!!! Valami kicsusszant belőlem ma. Mondjátok már meg nekem hogy néz ki a nyákdugó. Mert ha az jött ki belőlem akkor ..... nincs sok hátra. Nem siettetem csak nem árt tudni előre mert nem készültem még szüléshez. Semmit sem mostam ki, semmit sem pakoltam össze. Válaszotokat előre is köszönöm. Puszilok mindenkit.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Zsuzsám, én csak utána tudtam nézni, és ezt találtam:

A nyákdugó távozik a méhnyakból
Mikor? A szülés megindulásakor, vagy néhány nappal korábban is bekövetkezhet.
Miről ismerhetünk rá? A nyákcsap zselés állagú, színtelen vagy rózsaszín, esetleg kissé véres váladék. Ezután fokozott hüvelyi váladékozás figyelhető meg. Ennek oka, hogy a méhnyakcsatorna tágulni kezd, ezért is szabadul ki a nyákdugó, amely a várandósság alatt elzárta a méhszájat. Tehát a méhszáj tágulni kezd, kinyílik, felkészül a baba születésére.

Remélem, tudtam ezzel segíteni... jajj, de izgalmas... jön Ádám!!!! :-) Mi meg megyünk be hozzád a kórházba, látogatóba... :-)

 


Vasikám ez annyira izgalmas! Biztosan napokon belül megérzik Ádám, én érzem :) tutira a nyákdugó ment el, most már nincs sok hátra! Drukkolok Nektek nagyon, hogy minden simán és szuper gyorsan menjen! Sok-sok puszi, kitartás és várom a híreket + képeket! ;)

Kép

Kép
 
 


Nagyon édesek vagytok. Köszönöm szépen. Imádlak benneteket.
Nem hiszem hogy ez a nyákdugó lett volna mert most beszéltem a barinőmmel és azt mondta hogy ez nem az volt. Valami zselés, két-három mm vastagságú két-három cm hosszú jött ki belőlem. Néhány hete tisztasági betétet kell használnom mert átlátszó váladék jön enyhén belőlem, és most azon volt az a valami. Mivel nekem a két szülésnél nem rémlik hogy ilyen lett volna ezért kérdeztem.
De, egyébként tényleg izgi. Most kicsit be is paráztam hogy nem készültem elő. Holnap még megveszem a gyógyszertári cuccokat és a textil pelenkákat mert ezek még vissza vannak.
Annyira jó hogy vagytok nekem. Most kivel dumcsiznák ezekről???
Puszka.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Lucám és aki nem olvassa az fb-t.Pénteken voltunk dokinál mindent rendben talált a kicsike 0,67cm, és csodás volt a szívhangját hallgatni.
Írt fel Utrogestant is.3 hét múlva kell mennem megint uh-ra.

Vasmin, nem minden esetben távozik a nyákdugó, ezért lehet h a két lányodnál nem volt, de most lehetett az.
Én szorítok még, h ben t maradjon a kicsike, de ha ki is bújik, már nem lesz baj, gyönyörű fejlett egészséges kisfiúcska lesz.Mit mondtak mekkora a súlya?

puszika nektek.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Zsuzsám, nem akarlak paráztatni, készülj nyugodtan, de a nyákdugó zselés állagú... :-)

Most megyek dolgozni, majd jövök estefelé... :-)

Puszika mindenkinek

 


lucám!
itt is nagyon boldog szülinapot kívánok! üdv a 30asok csapatában :D

http://www.youtube.com/watch?v=Eg27RyD4U3Y

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Luca!Nagyon-nagyon boldog születésnapot!!!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok Lányok!!

Vasim! Nyugi van!! Ha előbb jönne Ádám a lányodra biztosan számíthatsz, biztosan kimosná, és összetenné, amit összekell!! Ne aggódj! Nem lesz gáz! :) Én sem emlékszem a nyákdugóra... :)

Ari! Hurrá! Hurrá! Hurrá! Örülök, hogy minden oké!

Nofikám! Képet, képet! Poci képet!! :)

Lucám! Isten éltessen sokáig! :) Mi újság nálatok?! Jobban vagy már?! Hogy telt Tamás szülinapja?! Kapunk emilben képet?! Légyszi!! :)))


Most megyek mert főzni kéne... :) Sziasztok! Puszika!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Vasikám: Ez nagyon izgalmas! :lol: Nekem most a 2. szülés előtt pár órával távozott valami ilyesmi, de én sem voltam tutira biztos benne, hogy a nyákdugó volt-e.

Luca: Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Kép
 


Vasika!!

Az bizony a NYÁKDUGÓÓÓÓÓÓ!!!!!!! Nagyon izgalmas most a dolog.... :) :) :) :)

nagykismami
Marcsi



Luca, Isten Éltessen Sokáig-Sokáig-Sokáig!!!!

Sziasztok!

Köszönöm csajócák!!! Hugim szerint görccsel kellett volna távoznia a nyákdugónak. Szóval most már végképp nem tudom mi a xar volt az. Azóta nem jött ilyesmi belőlem. Ja, és azt mondta hogy akár két hét is eltelhet a nyákdugó távozása után a szülésig. Szóval akkor nem kerültem közelebb a tudással.
Nem baj, nem siettetem. Jó lenne ha kijönne mert már nem lenne koraszülött, de ha nem akar akkor maradjon csak majd ki bírom. Addig még élvezem, csak az a rossz hogy végig alszom ezt az időszakot. Ma is végig aludtam a délelőttöt és délután is csak azért nem aludtam mert sokat kellett dumálnom skype-on.
Szóval minden rendben, lábaim még nagyobbak lettek és anyósom szerint (most figyelj Daniella) megdagadt az arcom. :lol: :lol: :lol: Mondtam hogy nem izgat mert nemsokára szülök és akkor minden helyre áll majd. Vérnyomásom rendben. Holnap megyünk a második NST-re.
Pusza mindenkinek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


nekem nem görcsölt a nyákdugó távozása sajnos, mert az ikreknél ment el,botinál érdekes nem :shock:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Zsuzsám: Nekem sem volt semmi görcs, amikor az a nyákdugó szerű valami távozott, ha egyeltalán az volt... :lol:
Az arcdagadás nekem már 1-2 héttel a szülés előtt kezdődött. Jaj, nagyon izgi, most már tényleg bármikor jöhet Ádám baba! Emlékszem, én is megnyugodtam, amikor betöltöttem a 37. hetet, hogy most már jöhet bármikor, aztán csak nem akart kibújni, 39+6-ig megvárakoztatott, sosem gondoltam volna, hogy idáig húzom. :lol:
A végefelé már tökre sürgettem a dolgot, most meg visszasírom a pocakomat :) és irigykedem, ha kismamit látok.

Pusza!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én egyiknél sem emlékszem a nyákdugóra... Szóval, fogalmam sincs, hogy kell kinéznie... :D A görcsök pedig a Kornélkánál megvoltak már a vége felé, asszem egy héttel előtte kezdődött, minden nap kicsikét, aztán a végén, már a derekamban éreztem, és a csontjaimat érzetem feszülni. Úgyhogy Vasikám a világ szeme rajtad van most! :) Tényleg, mi van, ha megindul és nem értek el a kórházig?! :? Nem félsz, hogy nem értek fel Pestre?! 3. gyerek jöhet villámgyorsan!! :D

Daniella! Ne irigykedj! Nekem már ott a gyönyörű Eliza! :) És még lehet pocakod! :) Tényleg, nálatok is két baba volt tervben??

Etnám! Mikor lesz a műtét? Horvátország, hmmm... De jó lesz nektek! Hogyan tovább? Mentek vissza Győrbe, vagy most pihentek a témával egy kicsit?!

Megyek... Nem mentem a fiúkkal horgászni, mert rengeteg a dolgom, erre itt ücsörgök a gép előtt... A mosógép tele ruhával és még nincs leszedve a szárítóm! :) Felmosnom is kéne, mert akkora dzsuva van, hogy az nem emberi... :( Pedig tegnap takarítottam... :( Puszi mindenkinek! :)
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Etna, Daniella. Köszönöm hogy tájékoztattatok. Kicsit beizgultam hogy lehet a héten kibújik de most már nem foglalkozom vele. Igazatok van, élvezem amíg csak lehet még ha ennyire nehéz is és majd tudni fogom mikor indul a mandula. Az új rucik első adagja már a mosógépben. Holnap reggel megveszem a gyógyszertári kenőcsöket is és már minden sínen lesz.
Ma voltam a második NST-n, minden rendben van. A lábdagadásra mondta hogy ne dagadjon..... marha jó..... nem én akarom hogy dagadjon. Azt mondta hogy egyek sok zőcséget. Egyen ő, én most édességet kívánom. Soha nem voltam ilyen édes szájú. Colát iszok!!!!! Na még ilyet!!!! Vasi is csak mosolyog. Lekakálom, már erre a két hétre adok neki amit óhajt. Alszok, eszek, iszok. Ez ám az élet.

Etna, volt már hysteró? Nagyon le vagyok maradva mindenről mióta átaluszom az életem. El vagyok keseredve kicsit, de majd megpróbálok képben lenni a dolgokkal.

Daniella, Eliza mindjárt 3 hetes? Mennyire telik az idő. Ezért szeretem én inkább a babanetet mert látom a vonalzókon ki hol tart. Házzal hogy álltok? Alexa még nem féltékeny a hugicára?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok!

Annyira örülök Nektek, hogy olvashatok rólatok pár sort...
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést, igazán kedvesek vagytok. Hát igen.... beléptem a 30-asok táborába... Furi nagyon, azért a huszonkilenc mégis csak huszon valamennyi volt... na mindegy, majd megszokom.
Vasikám látom még egyben, hétvégére jön a kánikula, majd csak kibújik Ádám, könnyebb lenne már. ÉN ilyen nagy pocakkal iszonyat nehezen viseltem a hőséget anno. Igaza van annak a valakinek, a ha a nyákdugó távozott, lehetséges, hogy még két hétig sem történik semmi. Barátnőm pont így volt. Nem baj, türelem, kitartás, aztán pikk-pakk meg lesz a legény!
Mi amúgy jól vagyunk, egyre jobban, bár vannak mélypontok, de túl kell lépnünk... most úgy elvagyok, maradjunk ennyiben. :) Jövő hétvégén megyünk nyaralni, akkor majd biztosan minden happy lesz. Te meg lehet pont akkor szülsz, nem baj, valahogy próbálok majd ide belesni, értesülni mindenről. Puszi

Daniella!
Én is most csodálkoztam el, hogy már három hetes lesz Eliza. Köszönöm szépen az e-mailes képeket, nagyon szépek vagytok, gyönyörű mindkét csajszi. Milyen újra babázni? Puszi

Petra!
Küldök majd mailben képeket a Familyparkról, iszonyat jó hely. akármikor és akárhányszor mennék újra, annyira jól éreztük magunkat. Hozzánk szerencsére közel van, közelebb, mint a pesti és jobb is. Szóval biztos vagyok benne, hogy jövőre újra megyünk, bár Tamás minden nap azt emlegeti, hogy menjünk újra... :) Puszi Nektek is!
Szülinapja letelt, majd arról is beszerzem a képeket, mert tesómék fotóztak, még nincsenek is meg itthon a képek. Helyes volt nagyon, mindennek úgy tudott örülni, pedig csak apróságokat kapott. Mostanában mindig azt mondja el tízszer egy este, hogy "Anya TE olyan jó és szép anya vagy" meg tudnám zabálni. Már csak egy hétig lesz bölcsis és irány az ovi. FÉlek tőle nagyon, jövő héten még bölcsi, utána egy hét nyaralás, 29-én meg az oviba viszem, nem a bölcsibe. Szegényemet már most sajnálom, de azt mondák ne szoktassam, mert annál rossazbb. Próbálom vele megértetni, hogy Ő már nagy fiú, okos és a bölcsibe kicsik jönnek, Ő már ovis lesz, de hallani sem akar róla. Jövő héten átviszik őket az oviba ismerkedni, kíváncsi leszek rá nagyon. Társai közül csak egy megy vele, de nem is érdekel, mert Ő nem a társaival van el, hanem inkább egyedül játszik és a gondozónőkkel van jobbára. Ő ilyen típus, ezen változtatni nem tudunk és nem is akarunk. Na most mennem kell, mert közben fől a vacsi, noklit kell még csinálnom... Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


Luca!!!! Annyira örülök hogy jöttél és kicsit meséltél magadról. Most nem tudom biztosan, de amikor jöttetek Fehérvárra autót venni mi cseréltünk telefonszámot úgyhogy nem maradsz le ha szülök. Mindenképp kapsz mms-t hogy láthasd is a kis mocskot.
Egyébként nem siettetem a dolgot mert akármilyen nehéz is de imádom és tudom mennyit harcoltunk érte. Mindig azt mondtam hogy a kismamaságnak és a pici babának minden percét élvezni kell, nem szabad siettetni a dolgot mert ezek a pillanatok vissza nem téríthetőek. Elmúlnak és újak jönnek helyettük.
Tamás biztosan nagyon ügyes lesz az oviban is. Nem csodálom hogy nehéz neki mert minden újtól félnek ezek a kis drágák. Az hogy te vagy a legszebb nem is vitatnám. Nézegettem a fotókat, hát mit ne mondjak nem láttam egyiken sem hogy kicsit is depis lennél. Jó volt nézegetni. Hiányzol ám nagyon itt mindenkinek. Te mindig annyira fel tudtál lelkesíteni mindenkit.
A nyaralás biztos még dob majd a hangulatodon. Én ezt kívánom neked. Kapcsolódj ki, érezd jól magad.
Nagyon várom majd a fotókat, lehet még a nyaralásos is meg lesznek addigra.
Puszillak és majd még gyere ha kicsit ráérsz.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szép reggelt Lányok...

De szupi, végre megint pörög a fórum. :-) Ez nekem is jobb, mert a fb-ot nem tudom egész nap böngészni, és sok dolgot nem is tudok meg általa.

Lucám, klassz lesz a nyaralás, kicsit ki tudtok kapcsolódni és feltöltődni. :-)

Zsuzsám, könnyesre nevettem magam a soraidon, sztem a jövő héten a hidegfronttal megjön Ádámod. :-) Addig is pihenj sokat... :-)

Hédi, tényleg, hogy megy az idő, már 3 hét. Amíg nem bújt ki Eliza, milyen ólomlábakon ment az idő, most meg.... :-) Kapunk képeket a kiscsajról?

Nálunk minden csodás, tervezzük a hétvégi programokat, megyünk kicsit partyzni, moziba, ilyenek... Tervben van egy kis nyaralás is, jajj csajok, olyan bújós-romantikázós hangulatban vagyok.... talán ez a legjobb kifejezés arra, amit szinte folyamatosan érzek... :-D Elbújunk egy kicsit a világ elől, édes kettesben (hármasban), hmmmm... :-)

Most viszont megyek dolgozni, puszikálok mindenkit... :-)

 


Nofi, megint csak az jön le abból amit írsz hogy kislányod lesz. Én is ilyen bújós romantikázós hangulatban voltam végig. Most nem annyira. Persze bújunk, romantikázunk mert imádjuk egymást, de nem annyira.
Kellemes hétvégét kívánok és bulizz jól mert nemsokára már csak punnyadni fogsz.
Tök örülök hogy ilyen jól viseled. Ma én is elég jól érzem magam.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szép estét Csajócák...

Nemrég értünk haza, ma kirándultunk, sokfelé. Majd rakok fel képeket, csodaszép volt minden. :-)

Megyek, mert fáradt vagyok, de jövök majd... Puszi mindenkinek... :-)

 


Sziasztok!

Nofikám, nagyon várom a képeket.

Mi is voltunk Balcsizni tegnap és ma is. Kicsit aggódtam hogy jövünk majd haza de tök jól haladt a kocsi sor, nem volt dugó.
A víz nagyon faxa volt, nagyon élveztem a súlytalanságot.
Egyébként minden rendben velem csak iszonyat nehéz a menés és kemény a pocakom.

Etna, holnap nagyon gondolok majd rád. Puszika.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


VAsikám milyen képeket nézegettél mostanában? Nem emlékszem, hogy küldtem, hacsak Etna nem továbbította Nektek- hozzáteszem nem baj, nekem úgy sincs időm rá. :) Örülök, hogy minden rendben így a finisben, itt a hidegfront, nem készülődik Ádám kifelé? Aranyos vagy, hogy küldenél MMS-t de sajna az én egyszerű kis telóm nem tudja fogadni. Legalábbis soha nem sikerült megnézni még vele. SMS-t azért várok mindenképpen, főleg a jövő héten, mikor nem leszek gép közelben. Puszi addig is és hiper-szuper gyors szülést kívánok Neked!

Kép

Kép
 
 


Jah és egy fontos kérdés: nincs valakinek HUNGARY kártyája??? Mivel jövő héten készülünk az Annagora Aquaparkba, ezért kérdezem, mert állítólag azzal lehet nyomtatni kupont, amivel 30%-kal lehet bemenni. Ha valakinek van, kérem jelezzen! Köszi szépen!

Kép

Kép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron