Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok...

Lucám, én csak hallottam, hogy van ilyen kártya, de közelebbit nem tudok róla, sajna. De a 30% kedvezmény nagyon jónak hangzik... neten nem tudsz rákeresni erre? Érdemes lenne utánajárni... :-)

Zsuzsám, hogy vagy/tok? Ádám ficereg rendesen?

Etnáról van valami hír? Azon a nyamvadt fb-on egyszerűen nem találok meg sok mindent. Millió hsz van, időm nincs kibogarászni, hol van a lényegi infó. :roll:

Velün kminden rendben, majd rakok fel képeket, amik hétvégén készültek. :-) Pénteken megyünk babamozizni, már alig várom. :-D Lesz 4D felvételünk a kincsünkről, és végre megtudjuk, lány v. fiú lesz?

Most megyek, később jövök... addig is puszi mindenkinek... :-)

 


Sziasztok!

Luca, nekem nincs olyan kártyám. Nem is hallottam ilyenről. Majd kiírom a fb-ra hátha a többieknek van.

Nofi, Ádám mocorog. Ki jönni még nem akar. Jól érzi magát idebent. Már alig várom hogy feltedd a képeket és főleg a hercegnődről a 4D-s képeket. Tök izgi mert mi mindannyian kislányról beszélünk oszt ha kiderül hogy van neki egy nagy kukaca mindenki pofára esik.

Etna valszeg ma már írni fog. Meg volt a műtét csak nem is kicsit későbbre vették mert egy nagyon nagy műtétet vettek előre. Neki sem csak a hysteroja volt hanem lapar és más guszta műveletek (kapirgálás). A lényeg hogy minden csodás odabent neki, jöhet a kistesóka. Kicsit meg viccelt minket ez a csaj mert otthon hagyta a telefonját és nem tudtam miért nem jön végre az üzenet. Majd amikor már nem bírtam hívtam, lesz ami lesz alapon, legfeljebb le fog szídni miért zargatom. Hát Norbi vette fel. De legalább megtudtam mi a szitu.

Én aránylag jól vagyok. A lakás a seggével felfelé van már iszonyat a kupi, semmit nem tudok csinálni. A fen meg esz annyira csinálnám de alig bírok kimenni a konyhába és vissza. Tegnap már erőlködve csináltam egy kis lecsót rizzsel mert már szendvicsen élünk hetek óta. A baba ruhák még mindig a ruhaszárítón. Ma már erőt veszek magamon és ha sírva is de rendet rakok. Tegnap ismét megdagadtak a lábaim a meleg miatt. De nem csak a lábaim hanem mindenem. Alig bírok menni. Már 119 kg-t mutatott a mérleg. Én többet már rá sem állok mert ki akadok.
Pusza, csajok, legyetek energikusak és egészségesek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Beszéltem Etnával. Nem tud jelentkezni mert Botit kellett levinnie a játszóra. Senkivel sem hajlandó lemenni. Gondolom most kicsit nem volt otthon és fél nehogy megint eltűnjön (de ez csak az én véleményem). A torka még mindig nagyon fáj, kapott rá kalcimuscot. Azt mondja a doki hogy valszeg el fog neki múlni két-három nap alatt.
Jobbulást kívánok neki. :)

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 

 
 

Vasi és Nofi köszönöm, hogy írtatok a Hungarí kártyára. Viszont sajnálom, hogy nincs ilyenetek. A baj az, hogy úgy 4000 ft körül lehet venni, viszont az országban sok-sok helyen kedvezményre jogosít. Pl. az Annagora Aqauaparkba is, ahova 5000 felett van a belépő és három éves kor felett már kell, tehát Tamásnak is 3000 körül lesz. Ha vkinek van Hungary kártyája, a neten be tud lépni az oldalán, ahol lehet nyomtatni kedvezményre jogosító kupont. Ezért kérdeztelek Benneteket, de csak Ti ketten reagáltok mostanság itt valamire...
A fb-kal tele a hócipőm, elárasztja a mailemet levelekkel, 200 fölött volt tegnap is a levelek száma, erősen gondolkodom, hogy törlöm onnan magam, viszont akkor nem tudom nézni az ismerősöm baba-fotóit...
Etnát puszilom, örülök, hogy túl van a műtéten, gondoltam rá tegnap sokat, jobbulást neki, és várom, hogy jelentkezzen pár sor erejéig. Puszi Nektek csajok, bár nem tudom érdemes-e ide írnom, köszi Nektek, hogy legalább reagáltok :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Van egy kis időm hogy írjak nektek! Láttam a fényképeket az esküvőkről!! Hát mondhatom hogy mindenki nagyon szép pár! Talán egyszer mi is oda jutunk hogy lesz egy kis esküvőnk.

Zsuzsa! Látom még egyben vagy, és szép nagy pocakot növesztettél. :) Kitartást erre a pár hétre!

Etna! Hát nekem is meggyűlik a bajom a sok email-el. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

Ari!
Tiszta szívből gratulálok a kistesóhoz! Nagyon szép lett a kocsibeállótok is!

Nálunk az a helyzet, hogy Amélia már 2 hete teljesen szobatiszta éjjelre is! Annyira simán ment a leszoktatás, hogy csak ámultunk-bámultunk. Nagyon várja már az ovit is. Ma voltunk a védőnőnél, 9,8 kg, 89cm. A hétvégén voltunk unokatestvér találkozón, csináltunk pár képet majd mindjárt fel is teszem.

Most csak ennyire telt tőlem! Puszilok mindenkit!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Családient.hu vonalzók


Sziasztok!

Lucám! Még én sem hallottam erről a hungary kártyáról. Nekünk anno tv2 kártyát kellett vennünk 5000.- ért, és így 200 ezerrel olcsóbban tudtuk megvenni az autót. Vannak ilyen frankó kis kedvezmények. Szerintem érdemes lenne megvennetek, hátha máshol is ki tudnátok használni. Az annagora parkról hallottam már, hogy nagyon, de nagyon drága. Kivülről nem tűnik valami nagy vasziszdasznak... Nem értem miért kérnek érte ennyi pénzt!! Hajdúszoboszlón is olcsóbb a belépő az aquaparkba... És az Európa legnagyobb aqua parkja, állítólag... Remélem, hogy jól fogjátok magatokat érezni... Szerintem Tamást nyugodtan mondjátok 2,5 évesnek... Nehogy már ezért a 1 hónapért fizessetek!! A Fb-on vannak beállítások, ahol ki lehet kapcsolni hogy emailt küldjön, ha valami történik. Én is csak akkor kapok, ha a képeimhez hozzászólnak, ismerősnek jelölnek, vagy visszaigazolnak. Megnézem neked, és Zsuzsának is, hogy ne kelljen magad törölni onnan, és akkor tudod a képeket nézegetni! :) Jó?? Daniella is már csak oda tölt fel képeket a lánykákról, ha jól láttam iwiwen törölte magát. Igyekszem majd érthetően leírni nektek, rendben?!

Zsuzsám! Sajnálom, hogy ennyire nehezen mozogsz már! De hamarosan túl leszel rajta és akkor "megkönnyebbülten" újra erőre kapsz, hiszem Ádám ott lesz a kezedben, és a sok víz is lemegy majd.

Niki! Köszönjük a képeket! Nagyon szépek vagytok! ÉS ahogy Zsuzsa írta a fb-on tényleg jót tesz a szerelem! Teljesen más az arcod! Ami is gyönyörűséges még mindig! Örülök, hogy ilyen ügyeske! A szobatisztaság nagy szó! :)

Nofikám! Én mindent elkövettem, hogy követhető legyen a fórum fb-on is! Ennél többet nem tehetek. Igyekszem is írni. Persze a publikus dolgokat fogom csak... Várjuk a képeket!! Már én is nagyon várom, hogy kiderüljön ki lakik odabenn... :) Unokatesóméknál 80%-ra mondták, hogy kislány, és ő 4 héttel idősebb mint te.

Rólunk egy kicsit. A Flóra ügyesen öltözik egyedül! A pólót kell ráadnom, a többi megy magától. A lényeg, hogy a kezébe adjam a ruhát, ahogyan fel kell venni és kész. Nappalra teljesen szobatiszta, már reggel wc-vel kezd. Éjjelre is alakul, de még kell a pelus, mert min. 1-2 pisi becsúszik. Kornélkával egyre nehezebb. Senkivel sem jön ki. Mindenkivel eljátszik, de csak 10-15 percet, aztán már jön a veszekedés... Tegnap is itt volt a rokon kislány délután, de már mondtam, ha nem tudjak szépen játszani egymással, mindhármat leültetem egy-egy szobába külön, aztán nézelődhetnek... :( Kezd fogyni a türelmem... Főleg, ha korán van ébresztő... :( Ma is negyed 6-kor ébredt a Flóra, és nem tudott visszaaludni, így én sem... Ráadásul az ebédet sem eszi meg, akármit főzhetek, már semmi sem kell neki... :( Jó lesz már ha kezdődik az ovi és visszalép abba a rendszerbe, mert az itthoni sehogy sem jó, pedig itt is van napi rend... De valamit nagyon nem jól csinálok, mert semmi sem jó, sehogy sem... Most is óbégat a Flórával... Az apját a pecával gyilkolja, már mondta apa, hogy annyit mondja, hogy már kezdi megutálni... Másról nem is beszél neki, csak arról... Hiába kérdezi, mi volt, csak a peca. Ráadásul nem mehet el a látóteréből, mert azonnal keresi, apa hol van, apa mit csinál, apa mikor jön stb... Persze én elhiszem, hogy hiányzik neki, hiszen egésznap velem van, engem lát, velem felesel, veszekszik, de akkor sem kellene állandóan az apján lógni és nyaggatni. Ha elviszi magával horgászni hisztizik, nyafog neki és nem fogad szót, már többször mondta, hogy már nem viszi el, mert nem tud viselkedni, de eddig mindig elvitte, ha megígérte. Nem tudom mit kezdjek vele?! Már azon vagyok, hogy elviszem pszihológushoz, hogy kiderüljön, mit rontottam el! El vagyok keseredve. Csak azt látom, hogy nem találja fel magát. Nem tudom mi lesz vele egy év múlva, ha iskolába megy. Egyszerűen képtelen figyelni.

Bocsi, de nagyon kikívánkozott belőlem... Apának is mondom, ő is látja, de nem tudunk vele mit kezdeni... Lucám! Mi ír ilyen esetre az öreg könyve??

Megyek boltba, aztán leírom, hogyan miként lehet a fb-on kikapcsolni az értesítéseket... Emailben küldöm majd. Képekkel akarom, hogy lássátok... Lucám, melyik emailed használod? Hová küldjem??

Jók legyetek! :)
wpetra
Pusztavám
 
 


Hoppááá! Na ennyit arról, hogy rólunk egy kicsit... :( Bocsi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


De jó hogy ennyit írtatok!!!
Petrám, nekem tulajdonképp tök mindegy a kikapcsolás mert azt az emil címet már nem használom, de tegnap próbáltam én is működni valamit ezért ürítettem a posta fiókomat oszt tegnap este óta már 43 levelem jött. Vicces.
Nagyon örülök hogy ilyen ügye Flórácska, annak viszont nem annyira hogy Kornélkával ilyen nehéz. Szerintem unatkozik. Ne hogy elvidd a dokihoz. Nincs annak a gyereknek semmi baja. Két nővel van együtt egész nap, minden nap, jó hogy vágyik az apjára. Cábér, unatkozik. Egy eleven gyerek akinek te megpróbálod magyarázni mennyivel jobb lenne ha leülne és rajzolna vagy színezne egész nap. Az oviban változatos a napirendjük, mármint minden napra találnak nekik valami mást, gondolom. Ezért ott jobban elvan, de gondolom ott sem egy angyalka. Ne aggódj, nem lesz semmi baj vele.
Egyébként nem baj hogy ennyit írtál, végre megtudtunk valamit rólatok.
Niki, Amélia gyönyörű változatlanul, viszont jó nagyot nőtt. Te nagyon megszépültél, látszik mennyire jót tesz a szerelem. De mindhármatokon látszik mennyire örültök egymásnak. Nem mintha eddig nem láttam volna hogy szeretitek egymást, remélem nem írtam félreérthetően, hanem most olyan szépek és kisimúltak vagytok. Gyere kicsit gyakrabban mert hiányzol nekünk.
Luca, én régi fb-os vagyok mert sokat játszottam ott, és mégsem szeretem. Igaz hogy te is oka vagy annak hogy ide is írok, de leginkább azért mert én ide szeretek írni. Akár többször is naponta felnézek hátha volt valami mozgás és annyira tudok örülni annak ha írt valaki. Rám számíthatsz itt.
Csajok, nyissunk egy zárt topikot itt? Már olyan sokszor kérdeztem hogy most már utoljára teszem. Válasz még egy sem jött.
Etnáról annyit hogy jól van, tegnap nem tudott jönni mert Boti senkivel sem akart lenni csak vele. Délután kicsit kibukott a fb miatt és oda írt pár sort.
Műtét jól sikeredett mert semmit sem találtak. A torka viszont változatlanul fájt neki, valamit nagyon elcsesztek. Szedi a calcimuscot. Gondolom majd jönni fog ha engedi Boti. Míg beszéltem vele telefonon akkor is folyamatosan a Boti hangját hallottam.
Puszilok mindenkit, vigyázzatok magatokra.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Zsuzsám!

Köszönöm, a vigasztaló szavakat! Néha nagyon ki tudok tőle bukni. Nem tehetek róla, de lassan úgy érzem, hogy sok volt nekem ez az idő itthon. 6 éve vagyok itthon. Kezdek becsavarodni. Már nagyon vágyom vissza a munkahelyemre. Akkor legalább lesz valami változatosság... Ha más nem akkor a műszakok... Persze az emberek ott is ugyan azok lesznek, de mégis felnőttek... Talán (közel sem biztos) hogy érettebbek mint gyerekek...
Hogy vagy? Nem írtál magadról! Nem érzel változást? Derékba sugárzó fájdalmat? Annyira szeretném már ha kezedben lehetne Közöske! :)

Képzeld, egész nap fáj a fülem. Nem tudom mi van, de piszok kellemetlen... Olyan mintha egy tű lenne benne és befelé szurkálnák vele...

A zárt topikhoz csak annyit tudok mondani, hogy próbáljuk meg! Meglátjuk mennyien térnek vissza. Nekem mindegy, hogy hová írogatok... Ha a többség úgy dönt akkor ide, de lehet, hogy most egy darabig sehova sem... :(

Puszillak! ÉS ha esetleg érkezik Ádám, kérnék szépen egy sms-t, ha nem túl nagy kérés... :)
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Zsuzsám nekem okés a zárt topik!


Petrám!
Én teljesen megértelek, elhiszem, h nem lehet könnyű két gyerekkel otthon lassan én is belekóstolok,de nem tom hogyan fogom bírni, mert most is néha kikészülök.
Az én lányom sem eszik, semmi sem jó neki, ha a kedvenc kajáját csinálom, azt sem eszi...persze panaszkodom anyósoméknak, ott meg mindent megeszik..azt hiszik hülye vok, vagy nem tom, régebben is ez volt, mondtam, h nem eszi az almát ott meg megette...

Petrám!Lehet h megfázott a füled, melegítsél rá egy kis sót estére, vagy fürdés után hajszárítóval engedj rá egy kis meleget óvatosan.

most megyek, ma vendégeim voltak a bnőm két gyerkőccel, háát ne tudjátok meg hogy nézett ki a lakás mikor elmentek, de nem baj, azért imádom őket és alig vártam h jöjjenek nagyon régen láttam őket.A kicsi srác 6 éves és kis tudós, mindent tud a dinókról, keni vágja a témát!

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Jó reggelt Lányok...

Csak egy villám bekukk... nem tudom, mikor tudok képeket rakni, mert mire hazaérek, nagyon elfáradok. :-)

Pénteken megyünk 4D ultrahangra, jajj, már nagyon várjuk. Apa folyton emlegeti, fogjuk látni a kicsikénket. :-) Kapunk majd 20 perces DVD-t, fotót, és csodaszép a környezet is. Ha valakit érdekel, itt meg tudja nézni, hova megyünk: www.4dultrahang.hu

Írtam levelet a szerkesztőnek, zárt topik ügyben, ha van válasz, írom majd.

Most repülök dolgozni, a mai napom igencsak vicces lesz, mesélek valamikor. :-)

Puszikálok mindenkit

 


Nofertiri!

Válasz ment.:) Várom a válaszotokat.:)

Üdv:

Dia

a szerkesztő.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok lányok!
Alig várom a zárt topikot, sokkal szimpatikusabb ez az oldal és különbenis: ez volt a mi eredeti helyünk...
Vasikám még mindig egyben? Én ma szabin voltam, de természetesen egy percig nem álltam meg, jöttek a rég nem látott barátnőmék Vác mellől, szóval vendégeskedtem, aztán védőnőnél voltunk Tamással a három éves vizit volt... semmi extra, ezer fok meleg van, úgy látom idén megint kifogjuk a jó időt nyaralásra, nem győznek irigykedni a kolléganőim, mindegyik rossz időben nyaralt...
Etnával mi újság van? Jöhetne ide is pár sor erejéig...
Pussz mindenkinek, Nofi alig várom a beszámolót, képeket, meg minden egyebet. Vigyázzatok magatokra, meg az apróságokra!

Kép

Kép
 
 


Petrám most látom, hogy Te meg panaszkodtál.. sajnálom nagyon a dolgot, megnézem majd a könyvet, bár nem tudom mikor. Nem tudom egy pszichológus mit tud ezen segíteni, ötletem sincs hova lehetne fordulni ilyen problémával. Azért remélem ahogy nő, okosodik Kornélka, lehet, hogy féltékenység is van a dologban. Talán az ovi kezdetével javul a helyzet, addig meg kitartás, mást nem tudok írni. Próbálom megnézni a könyvben. Megvettük a Suttogót is, egyetlen baj van vele, hogy nincs rá időm :( Puszi Nektek is és fel a fejjel!

Kép

Kép
 
 


Lucám...

Lehetünk zárt topik... :-) Küldök majd képeket, meg mindent, türelmedet kérem szépen... :-) Meg az infókat a tudnivalókkal. :-)

Atyavilág, már 3 éves Tamásod... hogy repül az idő... :-)

Most megyek alvadni, mert apa már vár... :-)

Puszika

 


lányok!
vagyok, de semmi időm nincs semmire. úgy be vagyok havazódva, mint egy apeh elnök :D

esküszöm már kéne egy külön titkárnő. ez a sok vizsgálat, készülődés, stb.

műtét mintha nem is lett volna, de a torkommal jól elbántak. még mindig alig van hangom és köhögök is. azért ha ez nem múlik, csak elmegyek a gégészetre. tudom, hogy az intubálástól fájhat, de már lassan 1 hete fáj és köhögök is. szerintem valamit megsértettek. műtét után a torkomra kellett fájdalom csillapítót kérnem, nem sebemre :shock:

hétfőn immunológia, kedden varratszedés, oviban első szülői, szerdán utazási iroda + valuta váltás, csüt már pakolnom kéne, de nőgyógynál vérvételi beutaló a 21. napi vérvételre, másnap reggel vérvétel. szombat, vas már tényleg pakolni kéne, hétfőn irány horány helyett horvát. már megint hulla vagyok. és ezek még csak a fontosabb dolgok, de közben még van millió kicsi és még az előre nem láhtatók, amik nálam mindig vannak. na rohanok, mert ma meg a reptérre kell mennem a barátnőm elé, közben botival megnézzük a repülőket is, ha már ott vagyunk.

ja és nagyon hullik a hajam is, valszeg az olcsó hajfestéssel adtam neki.

lucám szept 8-án vagy 9-én megyünk győrbe!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, lehetünk zárt topik. Nyugodtan dumcsizhatunk bármiről. Remélem mindenki vissza fog jönni.

Etna, én mindig mondtam neked hogy te túl spilázol mindent. Kicsit vedd lazábban a dolgokat. Tudom, nem egyszerű főleg a te temperamentumoddal, de próbálj meg minden reggel bevenni egy "leszarom" tablettát. Én nagyon remélem sikerülni fog mert ha nem akkor nem tudom hogy lesz nálatok kistesó. Ahhoz hogy sikerüljön nagyon nagy adag nyugalomra lenne szükséged.
A torkodat nagyon sajnálom, de örülök hogy más térten minden rendben van. A nyaralásodat irigyelem kicsit de a pakolást nem. Azt nagyon nem szeretem, most meg már nem is tudok mert ugye hajolgatni, üldögélni sem nagyon. Nem férek el a hasamtól. :lol:
Boti biztos nagyon fogja élvezni a repülőket. Puszi drága és nyugi.
Luca, ISTEN ÉLTESSE TAMÁST!!!! NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT A NAGYFIÚNAK!!! Tényleg hogy repül az idő, bakker.
Nálunk anyáknál már csak így telik a szabadság.... nem igazán pihenéssel. Mindig is azt mondtam hogy már nem is akarok pihenni, nekem az a pihenés ha nem kell korán kelnem és nem kell melózni mennem. Tök mindegy mivel töltöm az időmet, takarítással vagy mászkálással, csak ne kelljen mennem. Na, most már 8 hónapja gyakorlom és mégis olyan fáradt vagyok állandóan .... :lol: Jó, tudom, ez most más. Majd lesz jobb is.
Nofi, örök hálánk amiért intézkedsz zárt topik ügyben. Tudhattam volna hogy rád mindig lehet számítani. Alig várom a fotókat. Ma mentek uh-ra. Hát, mi is nagyon vártuk minden alkalommal. Vasi mindig olyan izgatott volt, öröm volt nézni. Ahogy nődögél majd a hasad egyre jobban oda lesz majd Barnus meglátod. Most mi már olyan stádiumban vagyunk hogy Vasi tán még éjjel is puszilgat alvás helyett. Reggel már küldenem kell hogy menj már mert elkésel. Imádom, bárcsak mindig ilyen lenne.
Petra, természetes hogy így érzel. Én is idegbajos voltam míg kicsik voltak a lányok. Ráadásul én dolgoztam is, nem voltam otthon velük. Ja, és folyamatos műszakban. Klassz volt menni hétvégén mikor tudtam otthon vannak és bármi is történhet velük. Naná hogy mindig akkor történtek a nagyobb balesetek is. Nem kell aggódnod, mindenkinek elfogy a türelme. Ahol két gyerek van az már nem egyszerű. Most már lassan mindenki meg tudja itt a csajok közül. Nagyon jó anya vagy, ezt ne felejtsd el. A gyerekeknek vannak mély pontjai, Kornélkád most épp abban van, majd lesz jobb is meglátod. Az a helyzet hogy még ő sem tudja mi a baja.
Velem minden rendben. A lábaim nagyon dagadtak, már vettem petrezselyem gyökeret és zellert, ma elkezdem rágcsálni hátha megindítja kicsit a vizet. Már fáj a jobb lábam, este fürdés után kentem volna be (ne tudjátok meg milyen nyögések árán mert nem érem el) és iszonyatosan fájt a lábfejem. Nem nagyon bírok már járni olyan nehéz vagyok. A hasam is görcsölget de nem ott ahol kellene és nem úgy ahogy kellene. A derekamba sugárzik és furcsa is de még az sem az aminek lennie kéne.
Nem sürgetem én, de már nagyon nehéz. Eddig isteni volt terhesnek lenni de most már nagyon rossz. Igaz, ekkora súlyom még az életben nem volt. A vérnyomásom is kezd emelkedni. Remélem ha lehajtom a vizet akkor lejjebb megy majd. Nem szeretnék kórházat csak azt a 3-4 napot.
Na, pusszantás csajok, majd még jövök.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!!
Látom inkább itt vagyunk újra!! :) Nekem ez is jóó!
LucaTamáskájának Boldog szülinapot Kívánok én is!
Etna! Kicsit én is irigyellek a nyaralás miatt... :) Érezzétek jól Magatokat!
Vasika! Kitartás, már tényleg nincs sok hátra!! :) Már alig várom, hogy lássuk Ádámot!!!
Petra! Annyira sajnálom, hogy rosszul érzed magad, de szerintem is ez egy mulandó állapot Kornélkánál, ha megkezdődik az ovi, jobb lesz meglátod!!
Nofi! nagyon ügyes vagy zárttopik ügyben!

puszi Csajok, majd jövök! Megyek ebédeltetni!

nagykismami
Marcsi


Sziasztok Csajok!

Hű, jó sokat írtatok. :) Most nem reagálok külön-külön, csak írom, ami eszembe jut, amíg kisebbik lányom nem ébred. A nagyobbikat most tettem le aludni.

Hát, nem könnyű a 2 gyerekes lét, unalomra nincs idő, az tuti. Reggel 7-negyed 8 körül kel Alexa, előtte megszoptatom Lizust. Alexának egyből Vakondos mesét kell kapcsolni, azt nézi egy darabig csöndben, közben megissza a tápiját. Lizus alszik. Ezalatt én megmosakszom, felöltözök és reggelit csinálok. 8 körül indítom a mosógépet. Lexi után én is próbálok reggelizni, közben bilizés vagy megy a w.c.-re, pakolok, rendet rakok, ilyesmik. Liza baba szerencsére alszik délelőtt, van, amikor 9-kor kel, van, hogy 10-kor, ma fél 11-ig durmolt. :) Éjszaka is nagyon ügyes, 1x kel csak szopizni. Tegnap este 10-kor letettem és hajnali fél 5-kor nyöszörgött először. Hason alszik és nagyon imádja. :)
Délelőtt játszom Alexával, mosogatok, Liza babával az ölemben sétálgatok, megpróbálom szórakoztatni, ha ébren van, pelenkázok vagy szoptatok. Közben, ha Lexinek pisilnie-kakilnia kell, hozom a bilit vagy megyünk a w.c.-re, kitörlöm neki, kezet mosunk.... Meg kezelem a hisztijeit, mert az mostanában van neki bőven. :lol:
Délben ebéd, főznöm szerencsére nem kell, ugye nem is tudnék, mert itt effektíve nincs konyha, szerencsére a nagypapám ellát minket kajával, néha anyum is főz. Alexa ebédje közben, állva, gyorsan megpróbálok én is bekapni valami kaját, ma ez úgy nézett ki, hogy kb.3x hagytam abba, 1x bilit hozni és feneket kitörölni kellett, egyszer felvenni Liza babát, mert sírt, harmadszor meg már nem emlékszem.:) Ja és w.c.-re is úgy tudok elmenni, ha Lexit elcsalom magammal valahogy és ott tartom valami játékkal vagy mesélek neki, hogy addig se nyúlkáljon be Elizához a kiságyba, nem vagyok nyugodt, ha nem látom, hogy mit csinál vele. 1 óráig meg kell nekem is kajálnom valahogy, mert ha Lexi lefekszik, nem zöröghetek már, ebben a kis lakásban még a légyfing is hallatszik. 1 után van egy kis pihi, ha valamennyi időt véletlenül egyszerre alszik a 2 kiscsaj. Ha Lizus ébred, általában ölben van vagy cicin, hogy ne sírjon és nehogy felébredjen rá Lexi. (volt már ilyen) Lexi 3-3/4 4-ig ébred valamikor, utána játék, amíg apa haza nem ér.(fél 6) Mivel a 2 csajjal egyedül nem bírok kimozdulni a lakásból, alig várom, hogy apa megjöjjön és mehessünk a levegőre. Ilyenkor sétálunk, babakocsizunk, vásárolunk vagy meglátogatjuk a szüleimet, papámat. Este 8 körül fürcsi Lizusnak, ebben Lexi is segít. Utána én Elizát altatom, etetem, 9 körül apa viszi fürdetni Lexit és őt ő fekteti le. Utána már hullafáradtak vagyunk mindketten, gyors zuhany és dőlünk az ágyba. Sokszor még beszélgetni sincs erőnk. De hát ez most egy ilyen időszak, lesz majd jobb is. :) Hát, így telnek a napjaink. Nagyon várom már, hogy kész legyen a házunk és ne ilyen kis helyen legyünk, legyen mindenkinek külön szobája,l egyen konyhám, udvar, minden, ami megadatott már egyszer. :(
Lexi okt.elejétől kezdi a bölcsit. Bevallom, kicsit várom már, mert egyrészt neki is kell a közösség, másrészt meg nekem is könnyebb lesz valamivel és több figyelmem jut Elizára. Egy gyerekkel pedig napközben is ki tudok majd mozdulni a lakásból és tudunk levegőzni kicsit.

folyt.köv.

Kép

Kép
 


Próbálok gyorsan reagálni is, mert magunkról kisregényt írtam. :)

Zsuzsám: Én már többször is reagáltam neked zárt topik ügyben, írtam, hogy nekem anno nem engedélyezték, pedig többször is megpróbáltam. Örülök, hogy Nofinak sikerült ,mert én is nagyon jó ötletnek tartom.
Ádám baba úgy tűnik ,nagyon jól érzi magát odabent. Emlékszem, nekem is mennyire nehéz volt már a vége, minden bajom volt, dagadtak a lábaim, semmit nem aludtam éjjelente, nem bírtam a meleget, ráadásul Lexi miatt a pihenésem is ohne volt. Aztán jött a hidegfront és megszültem. :) Mondjuk nem is bántam, hogy nem dögmelegben kellett szülnöm. :) Kitartás Drága ,minden nap lesem a fórumot+fb-ot a hírek miatt!!!

Luca: Biztos szuper lesz az élményfürdőzés! Én nagyon szeretem az ilyesmit meg a csúzda parkokat is, Zalaegerszegen van egy nagyon jó, ahol már többször is voltunk. Amióta megvan Lexi, még nem jutottunk el ilyen helyre, de ha nagyobbak lesznek a gyerekek, biztos megyünk majd. Erről a Hungary kártyáról még nem hallottam.

Petra: Hát, nem könnyű ezek szerint Kornéllal. Nem vagyok pszichológus, de valahol egyetértek Vasival, szerintem semmi baj nincs a kicsi fiaddal .Az ovi kezdetével szerintem lehiggad majd és rendben lesz megint minden. Egyszerűen ő egy igen eleven srác, ez van. Lexi is nagyon eleven csaj létére, brutál módon bír rosszalkodni, szófogadatlan stb. ez van ,ő ilyen. Talán a bölcsiben a rendszer meg a többi gyerkőc jó hatással lesz rá .Amúgy meg egy angyal, bújós, rengeteg szeretetet ad, de nagy türelem kell hozzá. :)

Nofikám: Nagyon várom már, hogy gyere és beszámolj, hogy mi volt a 4d-n!!! Én nagyon kislányt érzek neked, meglátjuk, bejön-e?

Niki: Sugárzóan szép vagy a képeken! Ami is gyönyörű és nagyon ügyes a szobatisztasággal! Lexi éjjelre még kap pelust, de nappalra 3-a óta már ő is stabilan szobatiszta. Többször belekezdtünk a dologba a nyár folyamán,végül nagypocakosan már nem volt túl sok energiám hozzá, de Eliza születése után újra elkezdtük és szerencsére sikerült a dolog!

Etnám: Örülök, hogy túl vagy a műtéten. Amiatt viszont nem irigyellek, hogy szinte semmi segítséged nincs, így nagyon nehéz lehet! :( Kitartás drága, lesz majd jobb és könnyebb is! Kistesó miatt továbbra is drukkolok, hiszem és tudom, hogy be fog kopogtatni hozzátok, a sok nehézség ellenére is. Puszillak!

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Tamásnak nagyon sok bolodog szülinapot kivánunk!!!!
Nagyon jó hogy lehetünk zárt topic, majd kérem az elérést hozzá, hogy tudjam hova kell irni!!

Puszika mindenkinek!

Nemsokára jövök megint!

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók


Daniella, de jó hogy végre úgy jöttél hogy meséltél bőven magatokról. Látod, én ezért is szerettem jobban itt lenni mert sokkal több mindent megtudtam rólatok.
Nem semmi ahogy telik egy napod, én ennyire precízen nem is emlékszem a dolgokra, de tuti valami hasonló volt. Ámbár én nem is lehettem otthon a lányokkal. 3,5 hónap után nekem el kellett mennem dolgozni és pontos időben történt minden. Reggeli ébredés, déli alvás és esti lefekvés. Mert ha nem így történt akkor nem tudtam volna otthagyni őket míg volt férjem haza nem jött. Nagyon nehéz volt és állandóan rettegtem ha felébred valamelyikük akkor ne hogy valami hülyeséget csináljanak. Most már nem lennék olyan bátor, az biztos.
Istenem, hogy telik az idő, Liza már 4 hetes lesz.... hűűű de nagy lány.
A zárt topik már egy ideje van itt a babaneten, de nem annyira rég engedélyezik bárkinek. Már olyan sokan kérték hogy jobbnak látták engedélyezni, gondolom én. Egy másik fórumon olvastam, akkor még nem erőltettem a dolgot mert már senki sem járt ide csak Luca. De mivel látom mindenkinek meg gyűlt a baja a fb-al jobbnak láttam kicsit felpiszkálni a társaságot. Én még emlékszem, de vissza is lehet lapozni hogy mennyire örültünk amikor átköltöztünk a női portálról. Szerintem mindkettőnek (ez és fb) megvan a maga hibája és piros pontja. Ezt könnyebb követni. Ha nincs időm egy hétig jönni, akkor sem maradok le semmiről mert ráérek utána olvasni, és meg is találok mindent. Bármikor javíthatok ha esetleg látom valamit nem jól írtam vagy utólag veszem észre hogy kétértelmű lett. Fb-on nem lehet javítani. Igaz, ott nem kell fényképeket kicsinyíteni míg itt másképp nem lehet feltenni. Itt nem tudunk chatalni, de ugye maradhat a fb és ott chatelhetünk bármikor.
Petrám, mi van veled? Remélem nincs öri-hari mert ma nagyon furi hogy se itt se ott nem vagy. Én nagyon szerizlek, gyere majd. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem akartam eltűnni, de nagyon nem éreztem jól magam az elmúlt napokban. Fájt a fejem és a fülem, de rettenetesen. :(

Nem akartam, hogy Nofi úgy érezze ő a mumus! Nem miattad drágám, nem esett jól nem tagadom, hogy akár mit tettem mindig volt nem tetsző hozzáfűzésed, de nem miattad nem jöttem. Remélem, voltatok a 4D-n és minden rendben volt és KISLÁNYOD lesz! A fb-on írtam üzenetet, hogy hogyan tudsz visszalépni ha akarsz! Örülök, a zárt topiknak, de azért remélem, hogy a fb is megmarad mint interaktív lehetőség! Én ott is szeretek beszélgetni, mert ott azonnal van reakció.
És a magyarázat, amiért nem voltam:
Kihevertem a kegyetlen fülfájásomat és a fejgörcsömet! Nem kívánom senkinek az utóbbi két napomat! A gyerekek minden egyes sikítása, nyavalygása fájt!! Idegrendszerem romokban... Írtam Solyának, hogyan tud visszajönni, ha akar. Én nem akartam, hogy megsértődjön, és főleg azt, hogy elmenjen. De most egyszerűen időm és erőm sem volt írni. Apa itthon volt tegnap és ma szabin. Tegnap délelőtt és ma délelőtt is elvoltunk. Egy percem sem volt szabad. Ma ment éjszakára horgászni a munkatársaival. Vettünk 2,5 kg húst, azt összevágtam, ahhoz hagymát 1,5 kg-ot aprítottam, paradicsomot és paprikát is... Aztán, pedig muszáj volt bevennem egy gyógyszert, és lefeküdnöm, aludtam 1 órát, akkor kicsit jobb lett. De hirtelen megint megfájdult... :S Apa kitalálta, hogy menjünk el, az autóban szerencsére kiállt és mostanig nem is nagyon fájt. Ma délelőtt a Kornélkának voltunk Villám McQueent hajkurászni... Oroszlányon, Tatabányán... 3 boltba voltunk mire kaptunk. Mire haza értünk volt fél 12. Aztán főztünk. Majd vittem apát Bokodra. Az egész autó megvolt pakolva. Bográcsozáshoz fát, a horgász cucc, sátor, asztal stb... Most pihentem kicsit... De nagyon fel kellene mosnom... Tiszta kosz minden. A som kivan... :( Este meg előre kell mennem anyóshoz, mert amióta elesett, kihasználja amit ki lehet... mindent a kezére fog, aztán szerintem már nem is fáj neki... Paradicsomot főz be és nekem kell paszírozni... Csak tudnám miért nem lehet meghámozni aztán botmixerrel összepépesíteni! Na de majd én megmutatom, mert én tuti nem fogom passzírozni azt a vackot...

Zsuzsám! Jaj, szegényem! Remélem, hogy Ádám most már megunja a "klimatizást" lakását és előbújik végre! Én sem siettetem, de már nagyon megkönnyíteni a napjaid, ha kibújna!
Várjuk az infókat! :)

Daniella! Ugye, hogy nem egyszerű?! Angyal csinálta jól! Vagy náluk jött ki jól a dolog... Nekem is nagyon nehéz volt a kezdett két gyerekkel... Aztán volt a nyugis időszak, és most megint a nehéz... :( Nem sokára pedig kezdődik egy másik időszak... Jaj...

Lucám! Örülök, hogy örülsz! :) Nagyon jó pihenést kívánok nektek! :) Hová mentek nyaralni??

Laar! Köszönöm szépen az együttérzést! Remélem, hogy szerencsés leszel majd a második babával is. Ne aggódj, minden gyerkőc, látod, még Lexi is rosszcsont néha! :) Szerintem idővel kinövik. Remélem, hogy a fiam is megkomolyodik a suliba kerülve, akkor pedig már nem kell vele ennyit mérgelődnöm. :) Flóra is elkezdte a hisztit... :( Az utóbbi vásárlásoknál már nagyon kibírhatatlanok. Már megbeszéltünk, hogy a mamánál maradnak, mert végig kell velük mérgelődni minden áruházat...

Etnám! Vasinak van igaza! Vedd be a leszarom kapszulát!! Kicsit pihenj!! Senki nem fogja a szemedre vetni, ha egy nap nem mosod fel 3x a lakást, vagy nem mosogatsz el!! Heti egy napot minimum foglalkozz csak azzal amit te akarsz! CSak Botival, CSak a filmekkel stb... Ne nyomd el saját magad! Jó pihenést nektek horvátban! :) Hová mentek konkrétan? Mi voltunk egyszer Crikvenicában, de soha többé nem akarok menni... A tenger nem az én világom... Nem mertem bemenni a vízbe sem. És majd megdöglöttem a melegben...

Most megyek. Megint kezd fájni a fejem... Remélem, nem azért fáj ennyit, mert nem lett volna szabad visszavenni a dioptriáimból... :( Nem bírom ezt a tetves meleget sem... Este szeretnék átmenni apához, csak még nem tudom, hogyan veszem rá anyóst és a gyerekeket, hogy ott aludjanak a mamánál... (Tegnap este apával elmentünk kicsit Füredre. Vacsiztunk, sétáltunk és nézelődtünk. Vettünk a gyereknek valami apróságot, de persze egyiknek sem felelt meg semmi...)


Sziasztok! Puszi mindenkinek pocin kívül és belül!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Utólag , de annál nagyobb szeretettel kívánok Tamásnak nagyon boldog születésnapot!!

persze az első írásom elveszett, uh újra nekifutok, gyorsan röviden.
Mindennel meg voltam elégedve a kórházban kivétel a kaja, az nem mindig volt jó, de hoztak, és a látogatási tilalom sem volt gond mert kimehettem..és a közös fürdő wc sem volt az igazi de túléltük.Hétfőn befektettek akkor még nem láttam az alagút végét.Szerdán reggel bejelentette a dokinőm, h csütörtökön reggel megindítják, intézzük ma a dolgokat, vérvétel, fájdalom ambulancia stb, ami kell.
Csütörtökön 5kor keltettek, megkaptam a beöntést, túlélhető, annyira nem is gááz mint gondoltam...7kor már ott volt a párom, 3/4 8 kor mentem a szülőszobára bekötöttek egy kis oxitocint, éreztették manóval, h ki fog jönni ma, én nem éreztem semmit, 1/4 9 kor jöttek a műtősök és elvittek, félkor megkezdték a műtétet, előtte megkaptam a spinális érzéstelenítőt, és 1 perc múlva már nem éreztem semmit deréktól lefelé.8:48kor emelték ki a kicsit..úgy felsírt rögtön mintha teljesen tiszták lettek volna a légútjai, mindjárt meg is mutatták, bebugyolálták utána még vissza hozták majd elvitték, addig még engem műtöttek apával volt lent.Aztán letoltak engem is a szobába egy pár szót beszéltünk apussal, és el is jött haza.5óra múlva felkeltem sétáltam kicsit már, meg megmosakodtam.kaptam két infúziót a harmadikba már volt vmi méhösszehúzós trutyi is, majd kaptam még két adag oxitocint vénásan, majd meg pusztultam olyan görcsöket csinált.este megint felkeltem kicsit sétálni.Reggel teljesen kiszedtek mindent, megmosakodtam,és felkeltem teljesen, vissza sem feküdtem már, csak mászkáltam.Pénteken át is tettek már a csecsemős szobába, aztán éppen h átköltöztünk a kicsivel, közölték, h elviszik, kap antibiotikumot.Úh nem is volt velem semmit.Onnantól 3 óránként jártam át szoptatnia másik osztályra.Majd jött a fejfájás, a fejemet nem tudtam forgatni, ez állítólag azért volt, mert amikor megkaptam a gerincbe az érzéstelenítőt engedtek ki egy kis agyvizet, és hiába ittam, nem tudtam pótolni, ezért kaptam két nap 4 l infúziót.Szerencsére elmúlott.Aztán szerdán jöttünk haza.Háát ennyi...azóta is nagyon jól vagyok, nem is érzem, h műtöttek.Emelgetni még azért nem emelgetek, de tényleg semmi bajom, hajoldozok, forgolódok az ágyban stb.

Etnám!Azt mondta a dokim, h pontosan nem lehet tudni miért vékonyodott el a méhfalam, a picike elég nagy is volt, sokat is mocorgott, elvékonyíthatta ő is, de nyílván az az egy műtét sem javított a helyzeten.De ez nem látszik sehol, h mi van belül.Aztmondta h nem javasol még egy gyerkőcöt, ne kísértsük a sorsot nehogy baj legyen, de azt mondta az sem kizárt h az évek során regenerálódik, és ha nem is két év múlva de 5-10 év múlva akár vállalhatok még egyet.De ez nincs tervben egyenlőre.:)Itt nem indítják meg a bnőm is a 41héten szült!!

puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


sziasztok!

nem is dicsekedtem..kicsi lányom 3 napja pelus nélkül alszik éjjel!!:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


@nofertiri:
Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni hogy mit tegyek ha emetophobias vagyok magyarul rettegek a hanyastol és emiatt nem tudom mit tegyek mert lehet baba van a dologban most. És kétségbe vagyok esve :((((

Kovacs Rebeka
rebeka96
Budapest XVII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: