Új privát üzeneted érkezett!

háj. Szóltok ha indul a zárt új topik? Akkor én is jönnék többek. Írjatok pü -t ha beengedtek! :)
 
 


Akkor ezek szerint Egcsi drága te leszel a moderátor azaz fönk :) Nekem a név meg felel.De jó én örülöl ,hogy titkosban személyesebben tudunk beszélni:)Az meg ismerni egymást :)

SzopI:èn is úgy vagyok vele hogy adig szoptattok majd ameddig lehet vagyis manó baba szükségét érzi.Èn nagyobbik fiamat csak 4 hónapig tudtam szoptatni akkor hirtelen el veszítettem apukámat és egyik napról a másikra el ment a tejcsi is.Rossz volt mert volt egy "kedves" ex fórum társam akitöl megkaptam privibe hogy ez csak ki fogás és nem is karok szoptatni.Nagyobbik fiamat 13.hós koráig szoptattam... amikor el veszitettük angyalkánkat.. úgy be kellet feküdnöm a kórházba és úgye aznap este nem volt itthon a cici apukája elmondása szerint egy végig üvöltöt éjszaka volt.. másnap amikor haza jöttem egyszer kapott cicit de úgye vetélés után vagy nem tom miért tuti meg változott a tejcsi íze szabály szerüen ki köpte és nem is kereste többé a cicit..

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Hali csajok!

Zárt topikunk megnyitotta kapuit. Mindenkit felveszek aki itt is társalkodott. Ha beléptek a babanetre, a Társalgóban a legalsó topik mi vagyunk. 3 és több gyermekes anyuk néven. 8) Csak a tagok látják, hogy egyáltalán létezik ilyen topik. Szerintem egy 2O perc alatt mindenkit megtalálok és felveszek. :D

Várlak benneteket odaát!!!! :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Már nagyon régen voltam, s mivel nem látom sehol a zárt topikot, ide írom: tovább népesedik a család :D

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi, ezek szerint minden oké volt a dokinál? Gondoltam Rád :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Uxi,
gratu!!!!!!!! irj Egcsinek, h vegyen fel a zartba!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Nem voltam még dokinál, csak jövő hétfőn. De remélem minden oké. :)

Fura viszont, hogy nagyon nő a hasam. máris elő kellett vennem a kismamanadrágot. Igaz, előtte sem voltam vékonyka, meg ez még nyilván csak puffadás, de már simán látszik :oops: .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi habár én már tudtam de akkor is innen is gratula.A zárt topik ha megnyitod a társalgó fö oldalát és be vagy jelentkezve a lap alján találhatod,és mivel zárt csak akkor láttod ha be vagy jelentkezve,szerintem Egcsi tuti fel vet téged is a topikba:)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


Én is tudtam, és én is gratulálok :)
Gyerekek akkor még nem is tudják?

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég írtam, már nem is tudom mikor. Sajnálom, hogy akkor így eltüntem, de nem tudtam kezelni az idegenek privi megjegyzéseit az írásaimra, ezért inkább nem írtam...

Uxi,
Gratulálok a kis jövevényhez:)
Egcsi,
Nektek is gratulálok!

Panny, Nono,
Nektek is gratulálok a babákhoz!

Szép napot, boldog babavárást!
Edina

 


Edina
Nyitottunk egy zárt topikot, oda akarsz jönni? Ha igen felveszlek, csak szólj!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sajnálom,hogy eltüntetek zártba de megértem. Csak olyan rossz,h nem fogom tudni mi van veletek. Egcsi:direkt most akartam rádnézni,hogy kiderült-e fiúcska vagy kicsilány a pocaklakó.:-(

Lilypie Maternity tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: