Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Holnapután töltjük be a 36. hetet és Lencsikém még mindig nem fordult be, pontosabban állandóan változtatja a helyzetét.( A 35 hetes UH-n például harántfekvésben találták.)
Az érdekelne, mik az esélyeim, hogy természetes úton szüljek? Nagyon szeretném!!! Kisfiam is így született!!!

Jár(t) már valaki hasonló cipőben?

 


Szia Till!

Nekem a 35. hétig folyamatosan változtatta a helyzetét, úgyhogy én nem is éreztem. Volt hogy uh elején fej volt a végén csücsült! :shock:
Nyugi, megbízható kezekben vagy! Drukkolok h a kicsi lány beforduljon!

Kép
 
 


Kata, szia! :D

Ok, köszi, igyekszem nem parázni! :wink:
Nálunk is ez van: a 35. hetes Uh-t fejvégben indította, majd egy virtuóz szaltóval harántfekvésbe fordult, úgyhogy így nézett a szonográfus: :shock: :shock: :shock:

Már fejvégben vagytok? :P Látom, Lőrinc Úrfi is kivárja az idejét rendesen! :wink: Nagyon drukkolok, mindjárt babázol!!! :D

 

 
 

Till, hát kivárja az idejét. :D Már 3 hete stabil fejvégben van.

Kép
 
 


Kata,
drukk holnapra!!! (látom, amnio is lesz...nálam Vackornál ez indította be a dolgokat: utána bevéreztem, másnap elkezdődtek a fájások és 3. napra meglett a kölök :P )

Én most jövök a dokitól: fejvégű a Csajszim! :lol: (doki szerint túl sok a helye még most is, úgyhogy számítsak még néhány fordulatra :roll: )

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron