Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Ha minden igaz, akkor ezennel megnyílt a 2010. júniusi topic :-)

Kép

KépKép
 


Szóval, én pont 2 órája teszteltem, várok mindenkit szeretettel :-)

Kép

KépKép
 


Eszter! Ez gyors volt. :) Nagy gratula! :D :lol:
Hip-hip hurrá!
Alakuljon minden a vágyaid szerint!

 
 

 
 

Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok! 2 hete teszteltem (meg ma is egyet biztonságból) és jelentem minden rendben van! :lol:
remélem sokan leszünk itt és meg tudjuk osztani egymással örömünket tapasztalatainkat. és tudunk segíteni ha kell!!!!
Hétfőn megyek korai UH-ra! kiváncsian várjuk! ugyanis első babás kis Mami vagyok! :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

A 2009 júniusi topic nevében üdv mindenkinek!
Nagyon szép és problémamentes babavárást kívánunk Nektek!

Bár most még hihetetlennek tűnik, de jövő ilyenkor már egy 4 hónap körüli kicsikétek lesz, aki bearanyozza a napjaitokat! :):)

Noémi és Áron

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Én is a 2009 júniusiból. És csak Noémit tudom ismételni! :wink:

Tavaly ilyenkor még volt majdnem egy hetem a mensiig. Még nem is tudtam-csak sejtettem, hogy babázunk júniusban.
Vendég
 


Ugye-ugye, kedves egy évvel öregebbek, milyen jó is előretekinteni? Anno mi is ezt csináltuk a 2009. márciusiakkal! Nándi és Áron is csodaszépek!

Nanetto, nagyon nagy gratula neked!!!!! Nem lesz még korai az UH, látni fogják a szívverését? (persze az elsővel én is 5 hetesen voltam.....)

Csinálj majd vonalzót!!!!

Kép

KépKép
 


Kedves Babavárók!

Szintén jelentkezem a 2009.júniusiaktól.

Boldog babavárást,boldogabb szülést és még boldogabb anyaságot Mindenkinek.

Puszil mindenkit:Kata és Dominik

Kép
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy három évi sok-sok megpróbáltatás után pocaklakó megérkezett, két csíkosat teszteltem, hétfőn megyek uh-ra. Majd csak akkor merem elhinni.

Kép
 


valaki volt már uh-n?
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek szeretnék gratulálni, aki már csatlakozott és aki még csak olvassa a topicot. Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok!
Nem egyszerű,sokszor göröngyös,megpróbáltatásokkal teli öt év áll mögöttünk, de tegnap a harminc éves szülinapomat már pocaklakóval ünnepeltem!
:D :D :D
Még egy hetet várok az első ultrahanggal,de remélem minden rendben lesz!
Kellemes hétvégét kívánok!

Orsi
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, mi is júniusra várjuk a tesót. Orvoshoz jövőhét szerdán megyek. Majd akkor kiderül, hogy mi is zajlik odabenn. Addig még kétségek között őrlődöm, hogy mi van, ha.... mégsem. De erre nem is akarok gondolni, de vhogy az emberben felmerül ez is.
Szerdán már többet tudok mesélni... remélem.

Üdv: mindenkinek!!!
Vendég
 


halihóó. én is jöttem nosztalgiázni...én tavaly 09.27.én teszteltem, 05.30.ra voltam kiírva de kicsilány megváratott...
Boldog pocakos hónapokat, kevés parát( bár ez nagyon nem könnyű, sőt lehetetlen :oops: )

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na végre, már egy hete vártam, h egy tavalyi júniusi kismama megnyissa a topicot! :lol: (én nem mertem :oops:)
Jó, h eszterxx merted, és gratula a pocaklakóhoz! :lol:
még most sem hiszem el, h itt van valaki a pocomban, pedig már a petezsákot is láttam hétfőn :wink:
Orsi, neked meg Boldog Szülinapot! Szép kis ajándékot kaptál :wink:
Vendég
 


Gondoltam, h sikerül vmit elírnom :)
A tavalyi júniusi mami én lennék, természetesen az idei júniusiakra vártam a topicnyitással :lol:
Remélem, azért jönnek majd szép sorban a többiek is.

További Szép Hétvégét Mindenkinek!
Vendég
 


KRISZTAAAAAAAAAAAAA!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Húúú, de örülök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
 
 


na lebuktam :lol:

Köszi Brigi, de tudod, csak halkan, egészen a 39. hétig :lol:
Vendég
 


Egy éve és 3 napja a férjemmel még csak echofelritkulást láttunk az UH-n... most meg van egy gyönyörű kislányunk!! Nektek, kedves jövő júniusiak, csodás babavárást és babázást kívánok!!

Csillagtáncos és Borcsababa

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Eszter! Millió csókok és Veled örülünk. A szakadárok.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Eszterxx,Timcsi81,

ahogy látom ma mentek mind a ketten ultrahangra.Nagyon szorítok Nektek. :D :D :D
Gyertek a jó hírekkel!
Mindenkinek szép napot kívánok.

Orsi
 


Sziasztok!

Orsiborsi, én még nem megyek mostanában UH-ra, majd 2-3 hét múlva.

Szakadárok, drágáim! Kész lebukta ez a net :-) Köszönöm az örömöt, én még nem merek, sok mindenen múlik ez még. Ezért nem is tervezek írni az elkövetkező hetekben - 1-2 hónapban, majd amikor már minden biztos és végleges, előkerülök :-)

Ha még befogad majd ez a topic :-)

Kép

KépKép
 


Eszterxx,
tényleg nem te mész ma uh-ra,hanem Nanetto.
Ne haragudj,hogy összekevertelek Titeket.Egy kicsit szétszórt vagyok mostanság. :lol:

Orsi
 


Sziasztok!


Megvolt az uh és persze nem azt hallottam amit szerettem volna.
Voltam egy hasi oh-n augusztusban más miatt ott a méhem mérete volt 60*30 mm-es. Most a következő leletem van.
Uterus 79*40 mm. Endometriumban egy 3,7 mm-es felritkulás látható.

Szóval ennyi. Szerintem nem vagyok babás. Bár két tesztem is pozitív lett! Most vettem még kettőt, holnap reggel tesztelek egyet.
Csak akkor nem tudom, hogy mitől vannak a tünetek. Úgy hánytam ma reggel is, mint a lakodalmas kutya. A mellbimbóm annyira fáj, hogy majd megőrülök és olyan kemények a melleim, mint még soha.
Szóval túl jó híreket nem kaptam. Bár most, hogy utána olvastam lehet, hogy csak túl korai volt az uh. De inkább nem reménykedek.
 


Timcsi81,
vártalak már,de ezek tényleg nem a megnyugtatóbb hírek.De ha nőtt a méhed mérete,akkor az nem jelenthet valamit,csak még tényleg korai volt az uh és nem láthatott mást?Mikor volt meg utoljára?
Szerintem egyenlőre nyugi.A dokival mivel maradtatok?

Orsi
 


Egy hét múlva kontroll. Augusztus 27-én volt utoljára. Ez volt az első nap. De PCOS vagyok és Norcoluttal hozták meg, tehát fogalmam sincs, hogy mikorra kellett volna megjönnie. Azt tudom, hogy két teszt is pozitív lett. De ilyen felritkulásom még sohasem volt.
Nem mondta a doki, hogy nem baba, hanem annyit mondott csak, hogy lehet, hogy túl korai volt az uh.
Eléggé kétségbe vagyok most esve!
 


Timcsi81,
na pont ez amit most nem szabadna.Egy picit próbálj megnyugodni,amit persze könnyebb mondani,de ha mégis készülődik odabent valaki,akkor nem tesz jót az idegeskedés.
Bízz benne,hogy rendben lesz!
 


timcsi, relax...ezek a tünetek magukért beszélnek...beszélj a babához hogy ragadjon meg jó erősen!!!! de nyugalom...nem gondolni a rosszra csak a jóra!!!okés...és ezer drukkkkk neked!

Kép
Kép
 
 


Köszi lányok a biztatást, ígérem, hogy megpróbálok megnyugodni. Holnap reggel tesztelek megint egyet. És várom a jövő hét hétfőt. Akkor megint uh.
Most már egy csomó mindent olvastam a neten és az írták, hogy a felritkulás helyén lesz a petezsák. De ha a mensitől számolom akkor csütörtökön már 6 hetesnek kellene lennem. Nem kellene már akkor a petezsáknak látszania?
 


És ha nem a ciklus közepén fogant a baba,hanem a végén,akkor teljesen más a helyzet.
Tényleg no para, még az elején vagy(unk)!
Nagyon szorítok!
 


ESZTERXX: itt is nagy-nagy gratula!!! vártam már, mikor nyitod meg az új topikot!
És csak csatlakozni tudok Biribonhoz: legyen minden úgy, ahogy te szeretnéd!

(Bosek: téged is jó látni!!!! :) )
 
 


timcsi, nyugi, nekem pont 2 hete az Uh-n ilyen felritkulás látszott. nekem aug.25-én volt a korai vetélésem, a pém 8.án-9én lehetett. rá alig 2 hétre mentem el dokihoz, amikor még csak egy homályos foltot láttam az uh.án.
nálad az lehet a helyzet, h kb. 20.a körül volt a péd (nem szoktad figyelni?) hidd el jövő héten már ott lesz a petezsák! nézd csak, valami hasonló lehetett a tiéd is:
Kép
Vendég
 


Szia Jkriszta!

Igen valami ilyesmi volt a dolog. A pé-t nem szoktam figyelni mert eddig három éve nem volt. PCOS vagyok, most kaptam Norcolutot megjött, aztán az 5. naptól 5 napig 1*1 Closti és mindeközben 850 mg Merckformin naponta.
Az az egy tuti, hogy apával szeptember 9-én volt úgy együtt. Hogy attól számítva hány napra rá fogant meg a gyerek nem tudom.
Kíváncsi vagyok a holnap reggeli tesztre, hogy mit mutat. Az előzőt egy hete csináltam és halványan ugyan de két csíkos.
 


Timcsi: asszem, nekünk is szept 9. volt tavaly... :lol: Írtam pü-t, bár most olvasom, amiket írtak Neked, lehet, h nincs benne sok újdonság...

Kép

Kép

Kép
 
 
 


Sziasztok! Tegnap voltam UH-n. Minden rendben volt 6mm-es a petezsák! és 4 hetes (csak) terhes vagyok! remélem minden rendben lesz! Legközelebb november 2-án kell mennem megint egy UH-ra! kaptam fotót és jól kivehető a pici fekete - zsákocska! cuki :-) Jótanács mindenkinek! én nagy Agykontrollos vagyok! hiszek a tudat erejében és a vonzás hatalmában! persze most nem fogok erről regélni! de a terhességet nagy mértékben befolyásolja POZITIVAN a pozitiv gondolkodás! és ha aggódik is bárki azt hozzá át gondolatban és gyorsan gondoljon egy kisbabára :-) Amúgy 3 évig nem lehetett gyerekem volt egy súlyos nőgyógyászati műtétem azt mondták 1 millió emberből 1 kapja el (én) és utána nem lehetett babaproject!most startot kaptuk és elsőre összejött! ... :-) tehát mindenki jó sokat gondoljon a születendő gyerekére! és nem lesz baj! kitartás mindenkinek és bocsánat a szófosásért! drukkolok mindenkinek!!!!!
Vendég
 


Nanetto,
ezek jó hírek,gratulálok!
Te is sokat vártál erre a babára,kívánom minden perce boldogan teljen a babavárásnak. :) :) :)
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megnyílt ez a topic, ha nem bánjátok, szeretnék csatlakozni hozzátok.
Nekem aug 21-én volt az utolsó mesim. Ez alapján a 6. hét felénél tartok. Még nem voltam orvosnál, talán majd a jövő héten elmegyek.

Gratulálok minden babásnak és pocakosnak :lol:

Üdv:Talinn
 
 


Sziasztok!

Csináltam tegnap reggel egy újabb tesztet, a két (!) csík szinte már teljesen egyforma!!!!!

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a hétfői uh-n mit a mond a doki! Mi lett a felritkulásomból.

Most éppen táppénzen vagyok és próbálkozom megoldani, hogy hogyan ne legyen hányingerem, mert dolgoznom muszáj eljárni és összesen napi egy órát kell utaznom.

Nanetto!

Gratula neked és nagyon örülök a jó híreknek!
 


Timcsi 81 - a 2 csík az szuper!!! drukkolok neked ezerrel hétfőn! nekem hányinger ellen egyenlőre jó a hideg viz (bubi mentes) és a sima háztartási keksz! persze csak egy falatja :-) de godnolom ez mindenkinél más! szerencsére nálam csak reggel van - egyenlőre!
aztán várjuk a híreket!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a remek hírekhez! Ezen kívül pedig csatlakoznék az előttem szólókhoz, nekem is két csíkom lett vasárnap!!!!
Aug.30-án volt meg utoljára, úgyhogy kb. 5 hetes... Még a fel sem bírom fogni időszakban vagyunk a férjemmel, mert még nem terveztük, de nagyon boldogok vagyunk!! :D

Uh majd jövő szerdán, doki még később adott időpontot..
Első baba lesz, ezért elég idegesítő, hogy nem tudom, normális-e minden, és jól van-e.


Timcsi81,
remélem a teszt erőt ad neked és hétfőn fülig érő mosollyal jössz a jó hírekkel.
Én is csináltam egy tesztet tegnap reggel,mert még annyi idő van a jövő heti ultrahangig,csak úgy megnyugtatásképpen. :wink:

Macskabagoly
,
üdvözöllek az egyre bővülő kis csapatunkban!Gratulálok a két csíkhoz!

Mindenki vigyázzon magára és élvezze ki az utolsó napsütéses nyárvégi órákat.
8) 8) 8)

Orsi
 


Sziasztok!

Nagyon remélem, hogy jó híreket fogok hallani.
A teszt azért valamilyen szinten megnyugtatott, hogy egyre erősebb.
A hányinger ügyében úgy néz ki, hogy 3*2 Magne B6, meg a napi kb. 10-szeri evés (persze ez inkább csak csipegetés) jót tesz.
Bízom benne, hogy hétfőn már a pocaklakó is megmutatja magát.
Mostanában már megbeszélek vele mindent, hogy most ezt megesszük és nem hányatjuk meg anyát! :D
 


Sziasztok!

Ha minden igaz, akkor mi is júniusra várjuk az első babánkat, több, mint 2 év próbálkozás után :lol:
15-én kell Uh-ra mennem :) Remélem kapok képet róla!

Kép

Kép
 


Princzike,
gratulálok a pocaklakódhoz,vigyázz Rá,sokáig vártál az érkezésére!
:D :D :D
 


Sziasztok, én most még csak kukkolok, nem merem még beleélni magam: 13 éve várunk babára, és ha minden igaz sikerült az 5-ik lombik, de az UH-ig még nem szívesen írom le..viszont Princzike, én emlékszem rád a megint megjöttből! Szívből gratulálok!!!

Természetesen a többi kismaminak is gratulálok és problémamentes babvárást kívánok!
Vendég
 


Házitücsök, haaaaaatalmas és nagyon csendes gratula!!!!!!

Kép

KépKép
 


Sziasztok Csajok!
tiszta para lettem 2 napja vérzem :-( volt már valakinél esetleg hasonló? hétfőn voltam UH-n akkor MINDEN RENDBEN VOLT! most a dokim nem vizsgált meg hanem kaptam kúpot meg gyógyszerT! aztán ha nem múlik akkor majd vizsgál! azt mondta no para a maszatolás - előfordul! dehát könnyű mondani! persze pozitivan gondolkodom és küldöm Botondra : hogy Kapaszkodjon jó erősen :-)
Vendég
 


sziasztok,

Gratulálok minden júniusi kismaminak. :lol: :lol: :lol:


Én is csak olvasgatni merlek benneteket, de aktívan még nem merek jönni. Tegnap csináltam az első pozitív tesztemet, de még menzesz vasárnapra várható. Addig csak bizakodok, hogy velem marad kismanó. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én szerdán voltam dokinál és uh-n is. Az uh is bebizonyította, hogy napra pontosan jól számoltam. A tünetek közül szerencsére csak a határtalan éhség és a fáradékonyság van jelen. Ezeket leszámítva nagyon jól vagyunk. A dokim javasolta a folsav szedését. De csak ezt, komplett terhesvitamint nem. Bár én nem is vagyok a vitaminok híve, inkább a táplálékkal próbálom bevinni a szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat. Folsavból viszont képtelenség annyit fogyasztani, ami ilyenkor kielégítő lenne.

Sok szerencsét mindenkinek!

CRL: 5,80 mm
Látható szívműködés
Vendég
 


Sziasztok!

Nanetto, szerintem ilyen esetben meg kell vizsgálni, már csak azért is, hogy te megnyugodj és azért is, hogy a doki lásson valamit. én elmennék máshoz, mert ez látatlanban gyógyítgatás!!!

Kép

KépKép
 


Nanetto, lehet ez a vérezgetés hormonhiány, és akkor tényleg el kell múlnia pár napon belül. Okozhatja méhszájseb, vagy egy apró ér pattanása. Remélem elmúlik, és megnyugszol! (azért én is megmutatnám egy másik dokinak) Zézével bevéreztem a 6. héten, rohantunk a kórházba, ahol Uhval megállapította egy kretén orvos, h ez a baba meghalt, jöjjek vissza pár napon belül, és elvégzik a műtétet. Nem hagytam annyiban a dolgot, és visszamentem ahhoz az orvoshoz, akinél Dávidkámat szültem. (piszkos anyagiak miatt nem mentem hozzá először) Megvizsgált! Kiderült, méhszajpolipmiatt véreztem, amit egy pillanat alatt lecsippentett, és onnantól gondtalan 8 hónapom volt.
Ne tessék megijedni, nem tesz jót sem a babának, sem a mamának!:lol:

(mondom én, aki kedden megkártam ismét a kórházat fenyegető vetéléssel :oops: )
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: