Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anett, túró rudi torta, fekete erdő torta nyamm-nyamm. De jó is lenne most egy kicsi.Valami édesség után kell néznem. Nesze neked fogyókúra. Pedig olyan nagy a hasam :(.
Hosszú hétvége?? Nekünk most nincs olyan. Vasárnap és hétfőn is dolgozik a párom, ejjjj.
Nálunk a tesóméknál a nagyfiúnál kimaradt a mászás, kúszás. Jövőre lesz elsős. Kiváncsi leszek lesznek-e gondok. Nem szeretném, ha nehéz lenne neki az iskolakezdés, annyira imádom. Itt a szomszéd kisfiúnál sem volt mászás, már 2-os, azt mondta az anyukája, hogy tuti azért voltak gondok az olvasással. Hát én elkezdem tornáztatni, ártani nem árt. :D
Mindenkinek szép hétvégét.
És én olyan buta vagyok, jaaajj.
Csajok és anyukák így utólag de NAGYON BOLDOG NŐNAPOT az én kicsi fiam nevében, és Ildi neked pedig BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
 


Kimaradt valami.
Anett Rebinek sok-sok gyógypuszi és jobbulást!!
 


Sziasztok!

Ildi,
Nagyon boldog névnapot így utólag!!!
(az én agyam is szita:))

Anett,
Szerintem is a három napos láz lehetett, és akkor már bizti jobban is van a csajszi. Ijesztő az ilyen magas láz a picuroknál. Gréta is elkapta ezt anno.

Andi,
köszi a nőnapi köszöntést:)

Mindenkinek jó hétvégét!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:22-kor.
Vendég
 

 
 

na jól elszállt amit írtam :x

szóval köszönöm a névnapi köszöntőket! ha véletlenül márt volt valakinek akkor én is kívánok minden jót :lol:

Anett Rebi jobbulást, nem lehetett egyszerű ez a hírtelen láz én biztos bepánikoltam volna hogy ilyenkor akkor most doki vagy sem?
A tornát érettem és köszi a tanácsot, az apja már mi is próbálta igaz ő úgy dobálja mint egy rongybabát de Éda meg jókat nevet rajta
a tornával én is úgy vagyok lehet üzlet de inkább viszem ha kell persze ha van ingyenes nekem az is jó, a Dévényt kicsit nyomatják szerintem most mindenkinek, pedig elvileg "súlyosan beteg" babákra lett kitalálva, persze ettől még jó másnak is, csak én meg jó sok tb-t fizetek, de persze ha tudom viszem mindenhová, rajtam ne múljon, csak nem kéne ijesztgetni az anyukákat, amúgy az egyik ismerősöm fia se kúszott mászott mégis zseni, csak mondjuk ezt előre nem tudni :D


mort kicsit levagyok lassulva, nem is tudom mit akartam ég írni így inkább elküldöm eztt nehogy elszálljon megint

ja igen, Timit már megtaláltam facebookon ha van kedvetek csatlakozzatok

szép hétvégét addig is
izabella80
Budapest
 
 


Hahó Lányok!?!?!

Vége a hosszú hétvégének, most már lehet ide is jönni!!! :D
Kinek hogy telt egyébként?
Mi sokat levegőztünk, kétszer is voltunk M-Tapolcán, sétáltunk, játszótereztünk, Grétával boboztunk. Most már igazán tavasz van, végre!!! :)

Ma is megyünk majd egy nagyot sétálni, csak most manó alszik.
A mai éjszakánk borzasztó volt, sokszor felsírt. :( Szerintem a fog lehet a háttérben. Bár látni még nem látok semmit. De az ezelőtti öt éjszakánk nagyon jó volt, egyszer kelt fel 1 körül, ekkor cumi vissza, és alvás 6-fél 7-ig. :D

Ildi,
visszajelöltelek F-on, megkukkantottam a képeket, nagyon jók! :D Éda nagyon csajos rucikban van :D

Ki mit főz a babáknak? Ma főztem egy nagy adag brokkolit, lefagyasztom kisebb adagokban. Így a mai ebéd az lesz csirkehusival.
Egyébként nálatok a babák hányszor esznek, mit és mennyit?

Zoé reggel 6-kor szopi, (plusz van hogy éjjel is), 9-fél 10 gyümi 100-190 g között, fél 12-12 ebéd, főzelék, husival, kb. 140-190 g, 3-kor ismét főzelék 100-140 g, 6-kor sinlac+gabonapép+gyümi kb. 140 g, fél 8-8 szopi + 100 ml tápszer.

Na, megyek vár egy kis házimunka.

Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:23-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk is nagyon jól telt a hosszú hétvége. sétáltunk nagyokat, pihentünk. hétfőn ünnepeltük a 2. házassági évfordulónkat. azaz nem nagyon ünnepeltünk, mert én is beteg lettem. tegnap még lázam is volt, sajnos ma sem vagyok jobban. Rebi már jobban van, néha az orrát kell szívni, de már nem lázas.

És!! itt a tavasz!!!!annyira jó.
Mi is voltunk játszótéren, először. :D hintázott a lány, nagyon tetszett neki.

Én ma spenótot és tojást csináltam a lánynak.
nálunk úgy néz ki: 6-7 között szopi, meg éjszaka is 1-2X, délelőtt 9 körül egy tál gyümölcsös gabonapép. ( én nem tudok grammokat, egy ikeás tálkányi :lol: ) délben főzelék, jobb napokon egy ikeás tálkányi, délután fél3-3 körül gyümölcs, vagy joghurt, csak érzésre. egy fél banánk vagy egy deci joghurt. este 6 főzelék. szintén egy ikeás tálnyi. meg egy kis kenyér. fél 9 szopi.
én nem mérem mennyit eszik. nem is tudom,hogy kell. :oops: hülye kérdés, de mérleggel? :oops:

Timi: sajnálom a rossz éjszakát. lehet a fog. nálunk is ez volt, de most,hogy már jól lejöttek, látszik az ínyén,hogy lejjebb jött a fog. most csak 1-2X kel éjszaka.

azért nem ajánlgattam a facebookot, mert a férjem nem tudja,hogy fórumozok. szerinte hülyeség így kiadni magunkat. de ha szeretnétek priviben elküldöm a nevem, de inkább ne jelöljetek be, jó? tudom,gáz. :oops:

szép napot!kellemes sétákat!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát egyelőre eddig tartott a tavasz :(
Itt már esik az eső :( De így hátha írtok végre!!!:D
Tegnap sétáltunk egy nagyot, nem aludt el a babakocsiban, (mondjuk előtte délelőtt itthon aludt majdnem két órát) nézelődött. :D
A mai éjszaka már megint jobb volt, csak hajnalban kelt, de nekem kelni kellett korábban is pisilni, :evil: kicsit felfáztam ugyanis. Már azon gondolkodtam elmegyek orvoshoz, mert időnként a vesémbe is nyilalgat. Kamillás párolást és ülő fürdőt próbáltam, valaki tud esetleg más házipraktikát?

Anett,
Jobbulást, sajnálom a betegséget :( Akkor mégsem a háromnapos láz volt.
Már én is várom, hogy tudjak adni neki tejterméket. Ti mikor kezdtétek? 10 hósan vagy kicsit korábban? Védőnő a 10 hót javasolta megvárni.
Egyébként Rebi már szokott enni a ti kajátokból? És darabosat?
Kaja adagokat én is csak saccperkábé írtam :D Üveges kajcsihoz viszonyítva, tudom egy üveges meddig ér a tálkánkban. Illetve az AVENT-es pohár mércéje alapján.
Facebook nem kötelező, ha nem szeretnéd :D Csak tök jó arcot is kötni a nevekhez. :D

Andi, Ildi, Saci!!!! Gyertek Ti is!!!!


Üdv
Timi
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:24-kor.
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Életjel és önző módon csak magamról.
Rettentően fáj a fejem és megfáztam, hulla vagyok, de nagyon. Remélem hamarosan jobban leszek és tudok jönni.
 


Andi,
jobbulást!!!! forró fürdő, kamillás gőzölés, infralámpázás!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:24-kor.
Vendég
 


Timcsi köszike.
Hát Ha Balázs alszik én is ledőlök, amúgy meg egyedül vagyok vele, úgyhogy a jó kis fürdés kimarad.
Pont most beszéltem a tesómmal és ő is beteg volt a hétvégén mondtam is neki tuti ő ragasztotta rám, persze ő nem hiszi. Mióta dolgozik állandóan beteg.

Hát igen sajnos a jó idő eltűnt, ejjj pedig milyen szép és jó volt. De ha minden igaz akkor pár nap és újra meleg lesz.
A kedvem is jobb volt mi is sétáltunk. Tegnap voltunk a nefrológián, egy olyan kedves doktornőt fogtunk ki, hogy leesett az állam. Kedves, megértő és gyerekbarát. Annyira kellemeset csalódtam, na mondjuk a doktor bácsink sem volt rossz, de ő egyszerűen fantasztikus.
Hát nálunk nem volt hosszú hétvége, sőt vasárnap és hétfőn összesen 2 órát találkoztam a párommal, de Balázst sem látta. Kedd szupi volt, szerdán ugye mentünk Nyházára, de az is jó volt azt leszámítva, hogy már betegek voltunk, mert ugye Balázs is meghűlt valahol. Szombaton meg vasárnap mi mamánál voltunk, sokat játszottunk a nagy unokatesókkal, sétáltunk hintáztunk, jó volt.
Balázsnak kedd este leraktuk az ágyát, meg akkor kezdődött az orrfolyás is ugye, így nem sokat aludtunk. A párom átköltözött a másik szobába, mert nem tudtam tőle elaludni annyira horkolt a fáradságtól, éjféltől meg Balázs sírt fel 1-3 óránként. ÁÁÁÁÁ.

Anett. Utólagosan Boldogat!!!!

Timcsi. Én cickafarkfűvet szoktam rakni a fürdővízbe, ha felfáztam.
Tejtermékekre én is kiváncsi vagyok.
Én mondjuk mindent mérek mérleggel. Lehet beteges, nem szeretek pazarolni és egyébként én nem tudom eltalálni hogy mennyi kell a gyerekemnek. Már kitotóztam hogy miből kb mennyit eszik meg és úgy annyit csinálok neki.
Ma paradicsomos burgonyát evett, ez az egyik kedvence. Imádja még a brokkolit. Holnap almás gesztenyepüré lesz az ebédje.
Hát mi így kajázunk, reggel 8:30-kor 200 ml tápszer, 12-kor főzelék, 15 órakor 200 ml tápszer, fél 7-kor gyümölcs rizspéppel, és este 9-kor 200 ml tápi.
Sokat gondolkoztam már hogy változtassak e valamin, de szerintem majd csak akkor ha már jöhet a tejtermék is.
Mindenkinek szép estét, és további szép hetet. Puszika.
Ildi írok privit,
 


sziasztok!

hírtelen azt olvastam hogy Timi borozni volt Grétivel :shock:
az érdekes lenne :D

jó hogy írtok a evésekről, és látom rajtam kívül mindenki ügyes és főzőcskézik, nekem sajnos még mindig bomyolult, tudom hogy nem az de nehéz elkezdenem hogy megszervezzem hogy mit mivel hogyan stb,
tegnap amúgy voltunk a régi neurológián majd még írok róla, na és mondta a doki néni hogy sovány a lány próbáljak meg neki több kaját adni, de sajna tömni nem tudom, így se eszik meg mindig a kaját és semmivel se lehet rávenni
szóval nálunk úgy van hogy reggel 7 körül táp kb 170 ha mind megeszi néha eszik 200-t is
aztán 11 körül egy üveges gyümölcs ha megeszi, vagy gabona pép, de abból se sok, aztán 2 felé főzelék 190 gramm ezt általában megeszi, 5 körül vaniliás rizspép, 150 gramm körül és fél 9-kor táp 170 de ezt se mindig eszi meg
tényleg nem sok, de kicsinek se ette meg amit kellett volna, a gyümölcsöt nem is nagyon szereti, amit 2 kaja között kéne adnom de akkor meg ennyit se enne, azért lehet majd délelőtt is főzeléket fog kapni,
ha van kedvetek, írhatnátok pár receptet hogy miből mennyit mivel meg hogyan :lol:
szóval az volt a neurológián hogy szerinte határeset de azért menjünk el Dévényre mert neki az lenne a legjobb mivel túl lazák az izmai, a feje meg kicsit deformált de nem kell vele csinálni egyenlőre semmit, hát remélem később se és kinövi, vagy majd nem látszi annyira
ezt most gyorsan elküldöm aztán még reagálok
izabella80
Budapest
 
 


na itten vagyok

Timi, felfázásra ha nem mész dokihoz akkor recept nélkül van valami gyógynövényes szer, biztos több is van, nekem mondjuk mikor felfázásom volt, doki kellett és van valami erős szer 1 tól elmúlik minden nyavalya
Anett, nem baj ha nem jössz a facebookra meg ilyesmi, "elég" ha ide jösz :D szóval itt is örülök/örülünk Neked
utólagos boldog házassági évfordulót és jobbulást
Andi, Neked is jobbulást, és írtam választ

puszi

Ildi

Saci?
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem rég nem jöttem, de egy csöppet magam alatt voltam. Mostmár szerencsére jobb a helyzet. Sajnos Levike a fogzása óta nem nagyon akart szilárd ételt enni. A gyümölcsöt még csak-csak megette, de a főzeléket szinte egyáltalán nem. Most három napja rendeződni látszik a dolog. A sütőtököt azóta megeszi. Ráadásul az éjszakáink is borzasztóak voltak. De már az is javulni látszik.
Ildi, mostanában én sem főzök Levinek. Ha megint szépen eszik majd, akkor igen.

Olyan sok hasznos dolgokat írtatok a tornáról, a mozgásról, az ültetésről. Levi továbbra sem ül magától, viszont kúszik mindenfelé. És ha leülünk mellé, akkor "felmászik" ránk, így szinte feláll.

Timit már én is is ismerem a facebookon és az iwiw-en is. Megpróbálok a többiekre is rátalálni.

Nagyon ijesztő lehetett a láz...

Mielőbbi jobbulást a kis és nagy betegeknek!!!

Jó éjt!
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem, még mindig betegen. az orrom még mindig teljesen be van dugulva, alig javultam valamit. :cry:

Timi: felfázásra ha jól tudom a tőzegáfonya jó. kamillás ülőfürdő, mert az gyulladáscsökkentő. de remélem, azóta már jobban vagy.

Andi neked is jobbulást. remélem, azóta már te is jobban vagy.

Én 10 hósan kezdtem el adni neki a tejtermékeket. szerintem nem árt megvárni, nincs hova sietni. anyámnak is mindig ezt mondom, amikor mindenfélével tömni a gyereket. :evil:
A mi kajánkból még nem eszik, de darabosat már igen. már nem mindent török össze teljesen. illetve imádja a kenyér falatost. tojáskrémet, sajtkrémet (ezeket én csináltam) kenek a kenyérre, csipegetek elé a tálcára, ő meg felcsippenti és megeszi. nagyon ügyesen eszik így.

Andi, sajnálom, hogy keveset voltál a hétvégén a férjeddel. most mi is így vagyunk. ma 6ig dolgozik a férjem. :cry:

Ildi, én próbáltam bolti babakaját adni neki, de nem kellett neki, így maradt a főzőcskézés. de sajnos rengetegszer ki kell dobnom a maradékot. :cry:
Huh, recepteet? én fogok egy pár krumplit felteszem főni, amikor forr a vize, akkor bele dobom a brokkolit. a végén összetöröm. nagyjából mindennel így járok el. Tényleg nem egy ördöngösség. szerintem vágj bele. :wink: :D
Neurológiát sajnálom, deformált a feje??ez érdekes, biztos,hogy kinövi majd. nem mondták,hogy miért van?

Saci sajnálom a fogzásos mizériát. csatlakozom amúgy, mi két óránként keltünk az éjjel. mikor jönnek ki mind???????
DE örülök,hogy Levi már eszeget. elfogyni biztos nem fog, ne aggódj.
Ügyes srác ő, hamar fog ő is csinálni mindent. Rebinél is így kezdődött a felállás, hogy ránk támaszkodott.

Na, megyek is, Rebi ajándékot gyártok. egy mackót horgolok neki. és határidős a munka! :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

De jó hogy jöttetek!:)
Betegségeket sajnálom és mindenkinek jobbulást kívánok!

Voltunk ma Dévény féle tornán. Jobban viselte Zoé, mint amire számítottam, mondjuk persze volt sírás így is, de azért néha-néha még mosolygott is. :) Főleg mikor vége lett és felöltöztünk. :)
Szóval a gyógytornász szerint nincs nagy baj az izmok letapadását illetően, ezért is volt pl. hogy nem mindig sírt. Két hét múlva kell menni újra.
Mostanában a térdeplés a menő, mindenhol felhúzza magát aztán elengedett kézzel tapsikol és örül magának :D
8-10 hónaposan kell kúszni, felülni, mászni, 9-10 hósan térdepelni felállni, oldalazva lépni. Úgyhogy ebben még minden baba benne van. :D Mindenkinél eljön az idő, nem egyformán fejlődnek. Ez látszik a két gyerekemen is, Gréta ilyenkor már mászott, felállt.

Saci,
Levinek hanyadik fogacskája jön? Nekünk továbbra is csak kettő van.

Anett,
Grétának az utolsó nagyörlő fogak 23 hósan bújtak ki, úgyhogy addig még van idő :D
Jaj, nem sokára szülinap!!!! :D Emlékszem mi Grétánál totál lázban égtünk. Ő maga választotta az ajándékát, a játékboltban beleült egy rózsaszínű triciklibe, és nem lehetett kiszedni belőle :D
Abban feszített végig a Plazaban, aztán otthon eldugtuk tőle, és csak a szülinapján kapta meg, de azt a boldogságot az arcán nem lehet elmondani :D :D :D
Tejtermékkel kapcsolatban én is úgy gondolom megvárom a 10 hót.
Én vegyesen adok neki üvegeset és saját készítésűt is, mert jó ha nincs időm főzni, vagy megyünk valahová, akkor jó ha elfogadja az üvegeset is.
Én sem bonyolítom túl: megfőzöm a krumplit, külön a husit, a krumplihoz hozzáadom a többi zöldséget, turmixolom az egészet, készítek egy pici rántást, tápszerrel felengedem és ezt hozzákeverem. Most már próbálok majd picit darabosabbat, egy kis krumplit villával összetörni és úgy hozzáadni a püréhez.
Zöldfűszereket (petrezselyem, oregano, bazsalikom, kakkukkfű, stb.) lehet használni, van amikor a rántásba teszek vöröshagymát is, hagy szokja az ízeket.

Köszi a felfázással kapcsolatos infokat, már jobban vagyok. Tegnap vette én is áfonyát azt eszegettem.


Mindenkinek szép hétvégét!

Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:24-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége? Borzasztó, hogy milyen idő volt. Remélem, mostmár véglegesen eljön a tavasz.

Anett, köszönöm a biztató szavakat. Még csak két foga van kint, de olyan aranyos, amikor mosolyog és látszanak a fogacskái. Amúgy az éjszakai ébredések ellenére napközben nagyon mozgékony. Szinte meg sem áll egész nap. Nem tudom, honnan van ennyi energiája. Olyan imádnivaló.

Timi, nagyon aranyos a triciklis, születésnapos történet. És milyen tortája volt Grétának az első szülinapján? Örülök, hogy a gyógytornásznál minden rendben volt.

Ildi, hány kiló a leányzó, hogy azt mondták a neurológián, hogy sovány?

Szép hetet mindenkinek!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!


Az első szülinapos topik babának:
Kedves Rebeka!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Kép


Anett,
Milyen volt a szülinapi buli, milyen volt a torta, mit kapott ajándékba, és képeket is légyszi!!!!:D :D
Itt a tavasz és mindenki a szabadban van? :D
Én rajtam bizony rajtam van a tavaszi fáradtság némi lustasággal keverve :oops:
Ráadásul tegnap gyomorrontásom volt, hányás-hasmenés, láz, csak kóvályogtam a lakásban. Szerencsére délután át tudott jönni anyukám, ő volt Zoéval, míg én aludtam egyet Grétával. Aztán már estére szerencsére jobban lettem.

Hétfőn voltunk Zoéval a fülészeten, szerencsére minden rendben van. És olyan gyorsan ment az egész vizsgálat, kb. 10 perc alatt kész voltunk a megérkezéstől a lelet megkapásáig. :D Ha így működne mindenhol a magyar egészségügy....
Ildi ti már voltatok vizsgálatokon vagy csak áprilisban mentek?

Zoé egyre többször próbál felállni, még nem tökéletes de alakulgat. Mászni még mindig csak 2-3 mászólépést tesz meg, aztán kúszva folytatja.

Mindenkinek kellemes napot, és azért gyertek ide is!

Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:25-kor.
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Itt a szülinapos anyukája jelentkezik. :lol:

Timi, köszönjük szépen. nagyon aranyos ez a kép.
mesélni nem tudok, mert majd csak szombaton ünneplünk itthon, mert a férjem estig dolgozik. 19 után ér haza. szombaton is csak hármasban ünneplünk, jövő hétvégén utazunk haza a nagyszülőkhöz. de azért majd mindenképp mesélek, és ha sikerül, akkor képeket is rakok fel.

És minden rendben Zoé fülével? mi a szemészeten jártunk így. kb negyed óra volt. tovább tartott oda-vissza az út. :D

Mi sokat vagyunk kint ebben a jó időben. járunk játszótérre hintázni. :D

Sajnos nem tudom feltölteni az elkészült macit, amit horgoltam. :cry: annyira béna vagyok...

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Rebeka Isten éltessen sokáig. Nagyon Boldog Első Szülinapot!!!
Anett bizony képeket és részletes beszámolót.

Timcsi. Remélem már jobban vagy. Hát igen, van ilyen is (fülészet), csak ritka. Zoé nagyon ügyes.

Saci. Gratula a 2 fogacskához. Olyan édesek ahogy mosolyognak. Nekünk is kibújt még egy, így már 5 fogacskánk van. Hátha minden igaz nemsokára itt az igaz tavasz.

Mindenkinek szép hetet.
 


Rebekának:

Kép


Boldog 1. Születésnapot! :wink:
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok

örülök hogy megvagytok .)

nálunk semmi különös, majd hétfőn megyünk a másik neurológushoz, Dévényt még nem hívtam, megvárom mit mondanak itt, úgy hallottam csak a belvárosba tudnánk menni kezelésre, ami nem baj, csak még nem tudom hogy lenne, mert Éda nyűgős ha nem alhat, és az utazást etetést kezelést alvást még nem tudom hogy oldanánk meg, amúgy minden változatlan e téren, csak ülni hajlandó
azért deformált a feje kicsit mert úgy néz ki hamarabb csontosodott, a kutacsa is hamarabb záródott és ezért kellett vinni, de a kettő nem ugyanaz, de most úy néz ki a csonosodás is hamarabb történt, egyenlőre nem komoly remélem nem lesz semmi vele
köszönöm a kaja ötleteket, majd most már próbálom összeszedni a dolgokat
mi is szoktunk már hintázni :) mondjuk a szoktunk enyhe túlzás de nagyon élvezi, szerencsére a kerületünkben olyan jó kis kengyel féle hinták vannak a kicsiknek
örülök hogy mindenkinek jól sikerült az orvoslátogatás :lol: és hogy gyorsan
Timi sajnálom a hányást, de jó hogy hamar elmúlt és nem valami nyavalya volt, a barátnőméknél az egész családon átment
amúgy Édának még mindig csak 2 foga van, de rendületlenül nyálzik és rág és kakil (bocs :) úgyhogy kijöhetne már valahol

végre itt a jó idő. bár hétvégére rossz időt mond, de csak nem tart sokáig
vigyázzatok magatokra

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK REBEKÁNAK!!!!

Már nagyon várom a szülinapos képeket. Remélem, sikerül majd feltölteni.

Képzeljétek, hétfőn este, fürdés előtt egyedül felállt Levike a kiságyában. Nagyon édes volt. Viszont ülni továbbra sem ül (így mi hintázni sem tudunk még).
Mióta jó idő van, azóta mi is többet megyünk sétálni.

Ildi, gondolok rátok hétfőn. Bízom benne, hogy minden rendben lesz a neurológusnál.

Mindenkinek jó éjt!!!!!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Sajna már megint hideg lett :(
Gréta tegnap estére belázasodott, semmi más tünet nincs, kicsit fájlaltatja a hasát. :( Holnap viszem dokinénihez.
Remélem Zoé nem kapja el.
Zoé egyre ügyesebben mászik, péntek délután barátnőméknél voltunk és tök sok mászólépést megtett, és azóta itthon is gyakorolja :D Kicsit még bizonytalan, és ha siet akkor inkább kúszik, de akkor is ez már haladás.
Pénteken voltunk szemészeten is, szerencsére itt is minden rendben van. :D

Andi,
5 fog???Jesszus, jól belehúzott Bali :D
A felfázás visszatért, vettem tőzegáfonya kapszulát és cickafark teát, remélem segítenek. Ha nem akkor muszáj dokihoz menni.

Saci,
nagyon ügyes Levi :D

Ildi,
szoritok én is, hogy nálatok is minden oké legyen a vizsgálatokon :D

Anett,
buliképeket!!!! :D :D :D

Jaj, ez az óraátállítás csak engem viselt meg ennyire, vagy titeket is? Mondjuk biztos közre játszik az is, hogy éjjel Grétát lázmérőztem, lázcsillapítottam, hajnalban pedig még piroska is bekopogott :(

Jöjjön vissza a jóidő!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Én vagyok az Anett, csak újra kellett regisztrálnom, mert baj volt az előzővel. :D

Timi, jól összejött most nektek.
Remélem, Gréta már jobban van azóta és te is. Zoé nem kapta el ugye?
Gratula Zoé mászásához. csak így tovább

Képeket töltöttem fel picasas albumba. előbb is eszembe juthatott volna, mert tele van már, és ott meg is tudtok skubizni engem is. küldöm püben.
libatop
Budapest VII. kerület
 
 


sziasztok!

én már tiszta zizi vagyok :?
ma elindunk a neurologiára aztán ott kiderült hogy ma nincs rendelés
összekevertem a kardiológiával, úgyhogy ma kardiológián voltunk
ami nembaj, mert emiatt jobban izgultam, de semmi szív zöreje nincs, csináltak ekg-t és az is rendben volt
úgyhogy huhh, megkönnyebbülés

egyébként semmi érdekes nincs mi felénk, még mindig nem mászik, gyógytornást még nem hívtam,

és a jó idő is visszatért

remélem mindenkinél tavaszodik

Grétikének jobbulást

mem mindenkinek puszi

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Tavaszodik, tavaszodik, és ide meg senki sem írogat?! Irrgum-burgum! :D

Grétánál nem tudom mi volt hétvégén, mert csak lázas volt két nap, semmi más tünet, szerencsére ezt most ennyivel megúsztuk! :D
Ma már megint ment az oviba, de biztos van valami, mert a fél csoport hiányzik.
Tegnap fül-orrgégén voltunk, sajnos ki kell venni az orrmanduláját, mert túl nagy, valószínű, hogy emiatt beteges, és emiatt már horkol is, ami nem túl jó neki, mert így kevesebb oxigénhez jut.

Zoé egyre ügyesebben áll fel, és mászik, még ma elmegyünk gyógytornára, de aztán már többször nem szerintem.

Anett, megnéztem a szülinapos képeket! Naggggyon jók! :D Milyen volt a torta? Te sütötted? És egyébként szemtelenül fiatal vagy és csinos!

Ildi,
örülök, hogy kardion minden rendben, csak így tovább! Neurológiára mikor mentek?
Én nem tudom, hogy nekünk a gyógytorna hatására kezdett el mászni, vagy egyébként is elkezdett volna, de mindegy is, most már legalább megnyugodtam, hogy minden ok, mert csinálja azt a mozgást amit elvárnak tőle.

Andi,
tegnap láttam ám, hogy be voltál jelentkezve :D tessék írni is! :D (Jó én sem írtam, ez igaz!)

Saci,
gyere te is!!!! :D

Ja, képzeljétek, Zoé eddig ugye nem ette meg a tejpépeket, de mióta megtaláltuk azt a tápszert (Mildibé) amit megiszik azóta megeszi a rossmanos grízes tejpépet, alanature!!! Fogok próbálkozni más tejpépekkel is, hátha! :D :D

Megyek rendbe kapom kicsit a lakást, mert ma jön a védőnő!

Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mióta jó idő lett nincs túl nagy pörgés:(
Gyertek azért néha legalább!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:26-kor.
Vendég
 


sziasztok!

Anett, nagyon cuki a kis szülinapos a képeken!!! Engem is érdekelne, hogy milyen torta volt. És tényleg nagyon csini vagy. Honnan jött a libatop? Jelent valamit?

Timi, bocsi, de nem néztem a priviket, csak most, hogy Anett írta, hogy küldött üzenetet. Köszi Andi elérhetőségét, jelöltem, de még nem jelölt vissza. Szegény Gréta... Mikorra tervezik a műtétet? Remélem, hamar túl lesz rajta és gyorsan elfelejti.
Nagyon ügyes Zoé. Levikém továbbra is csak kúszik, nem pedig mászik.

Ildi, örülök a kardiológiai eredménynek. A neurológiára mikor mentek? Szorítok, hogy ott is mindent rendben találjanak.

Mi jól vagyunk, nagyon örülünk a jó időnek. Végre megint tudunk nagyokat sétálni. Most felül jönnek Levi fogai, szóval megint nyűgösebben telnek az éjszakáink, de azért nem olyan vészes a dolog, mint amikor alul jöttek a fogai.
Ti kb. mennyi folyadékot és mit adtok a babáitoknak?

Szép hétvégét mindenkinek!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


sziasztok

ritkán jön mindenki :( én is :?

remélem mindenki jól van, Éda reggelre belázasodott, még sose volt lázas, nem tudom mi lehet, azt se tudom mi a teendó ilyenkor, kapott kúpot, de hogy mikor kell orvoshoz menni ilyenkor nem tudom
a végbélben mért hőből le kell vonni?

amúgy tegnap voltunk a neurológián, mutatott 3 gyakorlatot amit csinálni kell, mondjuk ma lehet ki is hagyjuk, és ha nincs változás 1 hónap múlva ő is javasolja a Dévényt, bár szerinte az nagyon fájdalmas, ezért reméljük alakul a dolog, aztán mondta hogy hozzá is visszamehetünk a meg a Heim Pálba is, amúgy ülni már felül egyedül, meg tegnap már fel is térdelt, de tény hogy elég lazák a lábizmai

nagyon nem tetszett Édának a tegnapi tornázatás, sírt is, pedig nem is fájt neki, itthon már nevetett amikor csináltam neki, jó leégette az anyját :)

írjatok pár sort, hogy vagytok

ja igen, megnéztem a szülinapos képeket, a konyha látványától kisebb sokkot kaptam de rájöttem hogy nem nekem kell takarítanom :D
egyébként jó képek, édes Rebeke és tényleg szép az anyukája, és engem is érdekel milyen torta volt

I
izabella80
Budapest
 
 


Szia Ildi!

Sajnálom a lázat:(
A végbélben mért hőből fél fokot kell levonni. Milyen magas a láza? Amennyiben nincs más tünet (orrfolyás, köhögés, hányás, hasmenés stb.) és nem túl magas 39 fok alatti, ráérsz orvoshoz vinni. Nekünk mindig azt mondja ilyenkor a doki, hogy várjunk a tünetek kialakulásáig, és csak a lázat kell csillapítani. Ha vírusos akkor valószínű elmúlik 3 nap alatt, ha bacis akkor viszont antibiotikum kell. Esetleg hívd fel a dokitokat vagy a védőnőt.
Amennyiben súlyosabbnak látod a dolgot, vagy lázgörcs alakul ki akkor azonnal orvos! Lázgörcs egész alacsony láznál is kialakulhat.
A tornát ne csináld ha lázas. Igyon sok folyadékot, lehet enni nem fog, ne aggódj, csak igyon amennyit bír.
Tudod Grétinél is volt a múltkor az a két nap láz, és slussz. Reméljük nálatok is csak ilyen vírus van.

Gratula a felüléshez és térdepléshez. :D Szép fokozatosan Éda is elkezdi csinálni a dolgokat.
Ha nincs nagy letapadás akkor kevésbé fáj a Dévény, pl. Zoé is az első alkalommal alig sírt. Másodszor már jobban, de akkor szerintem a fáradtság miatt. De tény, hogy a foglalkozások után kezdett el mászni, és felállni.

Jobbulást a csajosnak, remélem tudtam kicsit segíteni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:27-kor.
Vendég
 


Ja és négy óránként lehet felváltva adni a lázcsillapítókat: én ezeket szoktam váltogatni: nurofent, germicid kúp, panadol baby Amennyibne nem viszi le a lázat akkor állott vizes borogatás (fej. boka, csukló, esetleg mellkas, vagy hűtő fürdő (ezt végi sírta Gréta, így inkább én borogatni szoktam)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:27-kor.
Vendég
 


Sziasztok Többiek is! :D
Hát igen, elég ritkán jön ide mindenki, sajnos :(
Itt a tavasz, amit úgy vártunk, igaz egy-két nap közbe jön amikor rossz az idő, mint a mai, is, na ilyenkor lehetne ide írni pár sort magatokról, légyszi! :D

Magunkról:
Mi jól vagyunk, kopp-kopp :D
Zoénak jön a felső fog, kettő is, emiatt vannak nyűgösebb éjjelek, de kibírható.
Mindenhol feláll, nekem meg a hajam áll az égnek, amikor parkettán, járólapon próbál és a lába csúszik szét. Jön-megy egész nap a lakásban, kiszórja a virágföldet, tépkedi a virágokat, a tapétát. :? Szóval igazi rosszcsont :D
Mutogat dolgokra, amiről elkezdek neki beszélni. Ha kérdezem, hol a lámpa keresi és általában odanéz. A babakocsizás is élvezi, ott is mutogat fára, madárra, autókra stb. és közben hablatyol. Cuki! :D

Pár kép: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:27-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Leküzdöttem a lustaságom és én is írok.

Örülök, hogy minden baba jól van és nincs gond a mozgásfejlődéssel.

Ildi. lázat sajnálom. Tanácsot adni nem tudok, mert szerencsére minket még elkerült. De a tesómék is hasonlóan csillapítják mint Timcsiék és nem rohannak egyből az orvoshoz.

Saci. Én kicsi fima teát és forralt vizet iszik. Jó ha egy nap megiszik 100 ml, de előfordult már az is, hogy lecsúszott 200 ml, de ez nagyon ritka. Gratula az újabb fogacskához.

Anett, én még nem láttam a képeket. küldesz nekem is elérhetőséget ahol megnézhetem. Remélem jól vagytok.

Timcsi. Igazad van, mindenki jöhetne egy kicsit, ájájáj, de én olyan lusti vagyok, olvasni imádok, de írni........
Zoé nagyon édes a nyelv nyújtogatós képen, meg a többin is. A kis kópé, belejött a mozgásba. négykézláb megy, és úgy rendezkedik??

Mi is betegek voltunk. Én nagyon nehezen jöttem rendbe, és jasnos Balázs is taknyos lett, most pedig köhög. Voltunk dokinál, kaptunk antibiotikumot, meg hörgőtágítót. Már jobban van, bár amúgy sem volt nagyon vészes. Nekünk kibújt a 6. fogacskánk is. Szerencsére csak egy éjszaka volt vészes amikor gyakran felsírt. Én viszont még mindig a rossz alvók táborát gyarapítom. Mindenre felkelek, éjszaka kétszer is ki kell mennem a mosdóba és nehezen alszom vissza.
Bazsi még mindig "csak" kúszik, bár már próbálkozik a felállással, de kell neki segítség.
Hát ennyire futotta, megyek főzni. Szerencsére az udvar már rendben van, most jön a benti takarítás.
Mindenkinek szép hétvégét. Ja ha lesz időm és is dobok fel pár képet.
Puszi...
 


Sziasztok!

Ildi,
hogy van Éda? Remélem már jobban és nem volt semmi komoly baja! :D

Andi,
sajnálom, hogy ti is voltatok betegek :(
Gratula a 6. foghoz is :D
Zoénak is most úgy veszem észre, hogy a felső 4 középső egyszerre jön. Egész jól viseli :D
Tegyél fel képeket Baliról! :D
Zoé legalább annyira huncut, mint a nyelvnyújtogatós képen :D
Igen mászi négykézláb ide-oda a lakásban, és hol itt hol ott csinál valami huncutságot. Általában ott vagyok mellette, de van hogy főzök, takarítok, Grétázok és ő olyankor máshol van, és ilyenkor nagyon gyanús ha csenben van :D

Saci,
bocsi, hogy a múltkor nem reagáltam! :oops:
Zoé teát iszik (milupa instant, őszibarackos, most alma-citromfű ízűt) ő is kb. 100-200 ml-t iszik meg egy nap. Most már nálunk minimális a szopi, ami azt jelenti, hogy napközben max. egyszer, azt is inkább csak elalváshoz, és reggel-este egy kevéske még, de ilyenkor már jelentősebb a tápszer (180-200 ml). És emiatt iszik szerintem több teát. De ha Levi még rendesen szopizik akkor ő bizti kevesebb folyadékot igényel, mert a tejcsi is oltja a szomját. :D

Mindenkinek szép hétvégét! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:28-kor.
Vendég
 


sziasztok

Timi köszi a tamácsokat! kicsit lassú volt a netünk azért csak most írok, szóval jókat írtál, azóta az van hogy csütörtökön lement a láza, reggel amúgy 8.7 volt végbélben mérve, este megint nyűgösebb lett így megint kapott egyet, na de közben aznap még le is esett a kanapéról, nem nagyon sírt így nem rohantam a dokihoz, másnap reggel semmi baja nem volt, így megintcsak kihagytam a dokit, na erre délutánra elkezdett folyni az orra meg szörcsögött, én meg aggódni kezdtem hogy most megfázás vagy az eséstől, azóta hőemelkedései vannak, nurofent kap, enni nem negyon eszik, sajna inni se, elég nyűgős bár élénk, tegnap sokat is aludt, folyton kézben lenne de iagzából nem tudom mit is szeretne, leginkább a laptopot ütögetné de már elrontotta így nem engedem neki, más meg nem köti le, orrszívózni nem hagyja magát, gyógyszert kiköpi, szerintem a kaját is emiatt nem eszi, mert van hogy csak az első kanálnál ellenkezik meg tartja a szájában aztán ha végre lenyeli utána eszik, de most délután egyáltalán nem akar enni, és az a legnagyobb bajom hogy tápot egyáltalán nem akar enni
szóval kicsit nyűgös vagyok én is, remélem csak megfázás vagy a foga vagy a kettő, de azt hiszem hétfőn azért lemegyek a dokihoz, csak ott meg még több a beteg
úgyhogy köszi a reagálást, hogy esetleg étvágytalan lehet, meg hogy ne tornáztassam így, mert emiatt is agyaltam
bár eddig nem volt beteg még, lehet csak szokatlan :)

remélem mindenki jól van és Balász is meg Andi is meggyógyult, Édának is kibújhatnának már a fogai
kellemes további hétvégét mindenkinek

Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi,
Meggyógyultatok már?Betegség alatt nincs étvágyuk, én is aggódtam, hogy kiszárad meg ilyesmi, de azért vannak tartalékaik, és a minimálisat magukhoz veszik ők! Ha nincs hányás, hasmenés nem fenyeget a kiszáradás. És amikor meggyógyulnak újra visszatér az étvágyuk.
Ha szörcsög azért fontos az orrszívózás, mert ez zavarja őket az evésnél is. Sós orrspray előtte, aztán lehet baby nasivint cseppenteni az orrukba. Zoét én úgy szoktam lefogni, hogy terpesz ülésbe ülök, fejét a comobhoz teszem, combjaim alá a két is kezét, és így nem tud ficánkolni nagyon. Persze végig sírja a dolgot, de sajnos, ha muszáj muszáj. Inkább mint egy fülgyulladás.

Többiek hogy vagytok?
Most sajna újra jön a rossz idő, ezért remek alkalom hogy írjatok, ne legyetek lustik! :D

Anett, Saci nagyon eltüntetek!

Megyek mert Zoé megint a virágföldet szórja szét! :evil:
Üdv
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így elvesztem, de ha van egy kis szabadidőm a tesómnak segítek iskolákat szervezni a színházi előadásukhoz.

Ildi tök jó,hogy a kardiológián minden rendben volt. huh, sajnálom a lázat. én is totál be voltam tojva, amikor Rebi lázas volt. de stram gyerekek, hamar túl esnek rajta.
hát igen a konyha...férjem takarított, amíg én rebit mostam ki a torta maradványaiból.

a torta receptje amúgy:
Hozzávalók:

150 gr. cukor

5 evőkanál kakó

1 vaníliás cukor

6 evőkanál étolaj

3 evőkanál ecet

250 ml víz

250 gr. liszt

1 csomag sütőpor

1 mokkáskanál szódabikarbóna

pici só



Én egy kicsivel több vizet és két kanállal több olajat raktam bele. Sütőporom nem volt, csak szódabikarbónát tettem bele, kb. 5 kiskanállal.



Dupla adagot készítettem, egy 26 cm átmérőjű tortaformában.

és köszönöm a dicséreteket, a kinézetemre is. :D

Timi, Zoé nagyon cuki a képeken. nagyon huncut a nyelnyújtogatással. :D
a lámpa nálunk is nagy sláger.
én is így szívok orrot. kívülről rosszul néz ki, de hatásos.

Andi, ne haragudj,hogy neked nem küldtem elérhetőséget. nem tudom,hogy maradhattál ki. Gratula a 6. fogacskához. remélem, már mindenki gyógyult nálatok.

amúgy megvagyunk. Rebi napról napra fejlődik. Segít lehúzni a pulóverét, nyújtja a tárgyakat, felismeri képről a kutyát és mondja,hogy va-va. járássegítővel elindult előre.
de még mindig nem huppan fenékre, és nem guggol le, szóval én is a gyógytornászt hívogatom. de sosem veszi fel. :evil:

megpróbálok sűrűbben jönni, ígérem.
szép napot.
libatop
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenhol jó idő van, csak nálunk van ilyen vacak szeles?! :twisted: :shock:
Hogy vannak a mamák és a babák? :D
Zoénak ma reggelre kicsit szörcsögött az orra, Grétának is folyik, remélem ennyi lesz csak.
Ma voltunk tanácsadáson, 8940 g, minden rendben találtak. Doktornő elégedett, hogy végre mászik, feláll. :D Persze a vizsgálat alatt végig sírt, hiába nem bírja az orvosokat :roll:

Mindenkinek szép hétvégét! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a válaszaitokat.
Bocsánat, hogy sokáig nem jöttem, de megint "megszenvedtük" az újabb fogacskák kibújását. Így már 4 foga van. Most nem lázasodott be, viszont nagyon nyűgös volt és a bőre is nagyon csúnya lett. A bőre miatt el is
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Csak most látom, hogyan ment el az előző hozzászólásom... :evil:
Most megpróbálom újra összeszedni a gondolataimat, amiket délelőtt írtam.

Szóval elvittem bőrgyógyászhoz, aki kimondta, amit nem szerettem volna hallani: ekcéma. Szerencsére kinőheti, de még ő is azt mondta, hogy rengeteg türelem kell hozzá. Adott rá krémet, most szerencsére nagyon szép a bőre, de akkor nagyon el voltam keseredve. Most az éjszakáink is rendeződni látszanak.
Csütörtökön, pénteken lentvoltunk a Balatonon. Sajnos nagyon rossz volt az idő, de legalább kirándultunk egyet.
Levikével már járunk játszótérre is. Imádja a hintát. Ha beleteszem, szinte azonnal elkezd mosolyogni. Annyira édes.

Remélem, a kis betegekkel már meggyógyultak. Timi, a lányoknak végül megúszták a náthát? Én is hasonló módon szoktam Levi orrát szívni. :)
Éda, Balázs jobban vannak már?

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Néhány kép Leviről:

Kép



Kép
rolta
Szolnok
 
 


Jaj, nagyon cuki Levi:)
Így kérem könnyű dolga van anyának, hogy van segítsége a takarításnál:):):)

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket! A kisfiúknak sok piros tojást, a kislányoknak sok locsolót kívánunk!

Timi és a lányok:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvétot és sok pihenést :)

Bocs, hogy én se írtam, de a szokásos fáradtság. Gyerek meggyógyult. éjjel jól alszik, csak nappal fárasztó nagyon :D
megtanult hisztizni, ha valami nem tetszik neki úgy hátradobja magát hogy alig bírom megfogni
foga még mindig sehol, kúszni nem kúszik :(
tornáztatni elég nehéz mert nem szereti így ellenfeszít, szóval lehet megyünk mégiscsak tornára bár nem tudom hogy bírom majd az üvöltését
aki volt ilyen Dévény féle tornán, (bocsi, most nem olvasok vissza) annak milyen volt?
mi ma megyünk anyuhoz, a férjemet beosztották mind a 2 napra, emiatt nem kicsit voltam mérges, mindig vele szúrnak ki, pedig rendesen dolgozik, úgyhogy semmi prgoram, na nem mintha nagyon elmászkálnánk
Remélem Nálatok szórakoztatobban telnek az ünnepek
puszi
Ildi
izabella80
Budapest
 
 


Szia Ildi!

Mi voltunk Dévény-tornán, 3-szor, ebből egy az állapotfelmérés volt. Zoénak is lazák az izmai, és azért nem mászott illetve állt fel. Első kezlés után elkezdett mászni, második után felállni. Sírni sírdogált, főleg azért mert állandóan jött volna hozzám. De ki lehetett bírni. Második kezelés után kicsit kékfoltos lett a combija, ez nem tudom viszont normális e, vagy erősebben maszírozták. Májusban kellene még mennünk, nem tudom fogunk e, mert azóta megállás nélkül mászik, feláll, most már a kiságyban is körbe megy, és el-el engedi a dolgokat, és próbál egyensúlyozni. Óvatosan ül le, szerencsére nincsennek nagy esések.
Szerintem vidd el tornára, próbáljátok meg, mert azért szakember csak hatékonyabban csinálja mint te. Aztán lehet nektek is elég pár alkalom.

Hiszti ismerős, Zoé csapkod és kiabál közben :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:29-kor.
Vendég
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!!

Ma az én férjem is dolgozott/dolgozik, így kettesben voltunk/vagyunk Levikével. Holnap locsolkodni mennek a fiúk, én pedig megpróbálom behozni a vasalás terén szerzett lemaradásomat. Röviden ez a húsvéti program.
Én is kezdek aggódni Levike mozgása miatt: nem akar mászni. A kúszást már 6 hónaposan elkezdte, már fel is áll, de a mászást nem nagyon akarja gyakorolni.

Még egyszer kellemes húsvéti ünnepeket!

Saci
rolta
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Nálunk is gyorsan telt a húsvét, mi nem voltunk sehol, hozzánk jöttek vendégek, minden nap egy kevesen, így nem volt fárasztó.
Gréta várta nagyon a locsolókat, tojást is festettünk, neki még érdekes a húsvét ezen része:)
Kibújt Zoé felső középső két foga, és a mellettük lévőknek sem kell sok idő. Egy-két nyűgös éjszakánk volt, de kibírható.
Zoé nagy móka mester, most a legújabb amiket csinál: idead nekünk dolgokat, aztán visszaveszi, labdázik, játékot kezdeményez, huncutkodik egyfolytában. :D
Szoktunk játszóterezni, de annyira még nem élvezi.
Lassan be kell íratkoznunk a bölcsibe, nálunk egy év az előjegyzés. Ki megy és mikor bölcsibe?

Gyertek és meséljetek kinek hogy telt a húsvét, és általában a napok!

Üdv,
Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.06.14 07:30-kor.
Vendég
 


Boldog Nevnapot Timcsi!!!!
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron