Új privát üzeneted érkezett!

Köszi :wink: Timi, nagyon helyes a kissrácod! Kivel miújság?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Végre kezd feltámadni itt is az élet.

Mi jövőhéten kereszteljük Matyit.Elég húzós lesz kb 40fő.Nagy a család.Amúgy szépen fejlödünk pár hete beszélgetünk és ha a kezébe adom a csörgőt akkor már rázza is.Imádom a kis pöcsöst bár néha ki tud akasztani azért egy kicsit.Pláne ha fáradt vagyok akkor.

Hétfőn megyünk oltásra mert mi is betöltjük vasárnap a 2 hónapot.

gtimi83
Győr
 
 


sziasztok!

Jaj Timi, ugye milyen édik tudnak lenni? Olyan fura, mert Hannával csak úgy repül az idő! Míg Lizánál csigalassúsággal telt -a hasfájós időszak. Non stop visítás-

Szegény Hanival összevissza kell dr-hoz járnunk. Ráncasszimetriája van, de nem kötött a csípője -hála égnek-, de el kell mennünk mindenképp orthopédiára.
A szeme sajnos nem gyógyúl már 1,5hónapja :( csipásodik. Szintén el kell menni vele krh-ba, amihez nincs kedvem (rengetegen vannak+a vizsgálattal nagyon megfogják kínozni és azt nem tudom végignézni) meg, hogy teljes legyen a sor, éranyajegy van a nunójában :((((((((( szal jól állunk :S

Kép
Kép
 
 

 
 

Onlány,

akkor neked is megvannak a gondjaid.

mi jól vagyunk. a héten megyünk a 3. hónapos oltásra. két hete kaptuk meg a tüdőgyulladás ellenit. akkor volt 64cm és 5600 gramm. most viszont megint nagyon keveset eszik. ma este fürdés előtt próbáltuk mérni, másfél hét alatt sem hízta meg, amit elvileg egy hét alatt kellett volna. de nem tudok mit csinálni, nem tudom megtömni. én a melegre fogom, de akkor nem fog rendesen enni egész nyáron????????
a hasfájás úgy néz ki elmúlt. nekünk nem vált be sem az espumizan, sem az infacol, csak a gyógyszertári. de most már egy hete nem adtam neki. amúgy már kb 2hete szépen hasra fordul, sőt néha úgy is alszik. úgyhogy megszűnt a nagy parám, mert korábban egyáltalán nem maradt meg hason. szerencsére túlvagyunk az altatós korszakon is, most már csak magától alszik el. az esti fekvés előtt kell néha altatni. egyik napról a másikra alakult ki. hiába próbáltam altatni, csak sírt meg sírt. beleraktam a kiságyba, majd mikor mentem megnézni, már aludt.

nálunk ennyi. ha van egy két elírási hiba bocsi, de apcit a drága anyősom telefonon keresztül úgy felhúzta, hogy földhoz vágta a laptopot, és egy pár helyen megtört a képernyő. soha sem gondoltam volna, hogy tudok ennyire utálni valakit.

Kép
 
 


ha van egy két elírási hiba bocsi, de apcit a drága anyősom telefonon keresztül úgy felhúzta, hogy földhoz vágta a laptopot, és egy pár helyen megtört a képernyő
:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: jesszusom! De mivel tudta így felhúzni?
Akkor ügyi baba már! De rendesen hátról hasra fordul??? Bár Hanna is 1,5hónaposan kezdte, de csak az oldaláig megy. NEm tud a pocakjától még átgurulni :) Viszont! HAsizomból felül!!!!!!!!!!!!!! Hát én ilyet még nem láttam! 2,5hónapos! :shock:
Azt hiszem, nálunk is megszünt a pocifájás :) és egyre többet van fenn a kisasszony. Ma pl 6,5órát aludt éjjel egyfolytában. Ezt nagyon tudom díjjazni!!!

Timi, máris megkeresztelitek? Hm, én is megszeretném, csak nincs meg hogy ki legyen az. Vagy, lehet ugyanaz is mint Lizának? Nincs se nekem, se a férjemnek tesója. Nekem meg egyetlen egy valaki lenne, a barátnőm.

Tegyetek már fel képeket a babákról!

Red, veled mi van?

Kép
Kép
 
 


Kép [/img] Kép Kép

Sziasztok!

Egy pár kép Matyiról már 9 hetessek leszünk.

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!


Voltunk kórházban hihetetlen szerencsénk volt. Úgy indultunk neki, hogy a szemészetre megyünk. Álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ott 10 perc alatt se végzünk. Sajnos átmosták a szemét+kötőhártya gyulladása is van. Még jó hogy jött anyós, mert én olyan ideges voltam, hogy ki kellett mennem mert az ájulás kerülgetett, a szívem meg majd kiugrott a helyéről. De túl vagyunk rajta. Ment a műsor a felvételnél. Direkt felhívtam őket és azt az infót mondták, hogy csecsemőket csütin 11-12ig néznek. Erre ott vágják a pofákat és úgy beszélnek az emberrel... azt mondja a csja, hogy mit akarunk itt, mikor 10ig volt rendelés :shock: Mondtam neki, hogy akkor az ott mi. nem válaszolt. Kérdem, csecsemőket behívják előbb? Majdnem lenyelt emiatt... :shock: Azt mondja, hogy itt mindenki csecsemőnek számít, különben a felnőtt rendelésen ülnének. Jó... mind1. A dr. normális volt.
Mondom anyósnak, gyorsan szaladjunk át a Heim Pálba orthopédiára és bőrre. Rendi volt a betegfelvételis, elintézte, hogy gyorsan hívjanak be, mert pici a baba. Erre a kollegája ugatott emiatt vmit nekem. Azt hittem ráborítom az asztalt. Azt mondta, hogy a bőrön várnak, siessünk. Ácsorogta,, nyílik az ajtó, kijönnek, mennek be, de senki nem hívott. Gyorsan beosontam, köszönök hangosan. Semmi. A függönyt épp el akartam húzni, hogy rákérdezzek mivan, mert az orthopédia sorba beállnák. Ekkor kitépi az aszisztens a függönyt és úgy ordított velem, hogy mit képzelek. Elnézést kértem vagy 5ször, erre jön ki utánam és csinálta a műsort :shock: Na engem sem kell félteni, ha eldurran az agyam, csak én kultúráltan küldöm el a sunyiba. Nem értett a szóból. Nyomta a szöveget. Mondom neki, hogy már 10x bocsit kértem, részemről be van fejezve. erre: részéről nincs. Hátat fordítottam neki és elkezdtem anyóssal beszélgetni. Aztán észrevette magát, hogy nem figyel rá senki. Hát itt megijesztettek: nincs teendő vele, de mindenképp koponya és hasi uhu kell. Kérdem mér. Válasz: nehogy a belsőszervét is megtámadja ez a daganat :shock: :shock: :shock: :shock: mivan???????????????? de nyugtatott, hogy semmi baj nem lesz. De akkor is, mit ilyeszteget? Nem találok erről a részéről semmi infót!!!!!! Valaki segítene nekem? Vagy tud vmi okosat mondani???
Orthopédián kedvesek voltak, nincs csípőficama, minden okés. Dr-nak nagyon tetszett. Játszott vele. Csikizte a köldökét :lol: Az a dr volt, aki nekem is :oops: Úgyhogy gyakorlatilag 1órán belül 2 intézményt megjártunk (3helyen voltunk)


Ja és még vmi észrevét: Lizának az 1. uhu képén 2 vmi volt!!! (ikrek) Hanira meg a bőrgyogyin azt mondják, hogy az ikreknél szokott előfordulni inkább. Néztem bambán. Kutatások azt mutatták ki, hogy ikreknél vagy ha a terhessség annak indult... na tessék. 2szer ikreim lettek volna? Mi lesz a 3.nál??? :shock:

Kép
Kép
 
 


Timi, nagyon helyes, jóóó húsban lévő kisfiad van :)

Kép
Kép
 
 


Onlány,

az egész úgy kezdődött, hogy szombaton feljött anyós hozzánk fél12 kor, úgy hogy tudta, 12re anyáméknál kell lennünk, mert a hugomnak volt az eljegyzése. totál kész voltam, hiszen készíteni kellett magamat, a babót, apcit is. azt sem tudtam hol áll a fejem, ő meg téblábolt ott. elkezdtem etetni Rebekát, és áll a fejemnél és beszél neki, mikor tudja, ha valami elvonja a figyelmét, akkor nem eszik tovább. de ami betett teljesen, hogy össze vissza mászkált a lakásban cipőben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! amikor cseréltem a pelust, odaáll mellém, és feltérdelt az ágyunkra szintén cipőben. na akkor nem volt semmi, sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy nem nagyon tudom megmondani a magamét. vasárnap apci hívta és nekiesett, hogy milyen vagy milyenek voltunk vele, és amikor mondja neki a cipőt, még nekiállt hogy miért nem szóltunk neki. hát szólni kell???????????????? és akkor előjöttek a régi sérelmek, apci felrótta neki (jogosan) hogy mennyire különbséget tesznek közte és az öccse között. apci akármit is csinál neki semmi sem jó, mindig egy utolsó. az öccse meg sárba tiporja az anyját, volt hogy hónapokig nem is beszéltek, még is ő a minden. na szó szót követett, apci megkérte az anyját, hogyha lesz a keresztelő, viselkedjenek majd normálisan. a szülők ugyanis elváltak, és nem beszélnek egymással, még csak köszönni sem. erre az anyja megjegyezte, hogy nem jön a keresztelőre. erre apci lerakta a telefont, mire a ribi visszahívta, és leállt sírni, hogy öngyilkos lesz. na és ez tette be a kaput. apci sajnos akármennyire is tudja, hogy egy senki a saját anyja szemében mégis szereti. sajnos. nem azt mondom, hogy ne szeresse, csak az anyja már megszokta, hogy akármit csinálhat vele. soha nem gondoltam volna, hogy valaha is így fogok gyűlölni valakit.
na mindegy. amúgy nem semmi ami veletek történt.
ja a forgolódás már tényleg nagyon jól megy, csak az a baj, hogy nem mindig szeret hason feküdni, és nyűglődik. de hiába fordítom vissza, egyből fordul. ja és tegnap bár szerintem véletlenül sikerült vissza is fordulni.

Timi,

tündéri a kis Matyi, már néztem a képeket az iwiwen is.

rakok én is néhányat.

Kép

Kép

Kép ez most a kedvenc

Kép

vágtam neki egy kis frufrut, nagyon tündéri csak még nincs róla kép. már kellett hiszen állandóan belelógott a szemébe a haj. nemsokára teljes hajvágás is lesz.

Kép
 
 


Sziasztok!

Onlány nem semmi ami történt veletek.Én bizti megboritottam volna a nőt ha a gyerekemről van szó.

Keresztelő igen vasárnap lesz a keresztelőnk mert még él a két dédi és hát nagyon szentessek és miattuk kell.Ha már megérték az első fiú dédunokát akkor már legyen meg a keresztelő is Matyinak.Én nem vagyok semmilyen formában hivő.

Lányok hogy birjátok ezt a meleget?Én szerintem napi szinten leizzadok egy kg legalább katasztrófa éjjel semmit nem aludtam mert úgy izzadtam hogy egyfolytában törölgetnem kellett magam.

Gota!
Nagyon édi a Rebibabád!
Anyosra nem is irok semmit de szép ahogy viselkedik.Az enyémet napi szinten ki kell osztanom sajna.

gtimi83
Győr
 
 


jó reggelt!


Lizinek volt tavaly 06.07-én a szülinapja és hát nyáron, melegbe soha többet keresztelő. Nagyon kemény volt. Olvadt mindenki. Hát kitartást akkor vasárnapra! Képeket hozzál!

Igen, nem volt semmi, de az vígasztal, hogy túlvagyok rajta!!!!!!!!! ÉN sem bírom ezt a hőséget. Néha bekapcsolom a klímát, bár csak a nappaliban van, mert a szó szoros értelmében úgy izzadok, mintha vízzel locsolnám magamat!!!! Mondjuk van miből leadnom :oops: ennek örülök. Sőt ha kg leadásról van szó: beszereztem egy step padot és Hanival aerobicozom rajta. Nagyon élvezi a gyerek!!! Lizinek is tetszik és ő is utánoz, ha leszáltam a padról!

Gota! Mekkora haja van a csajszidnak! Mindig csodálom! Nem semmi anyós. Hála égnek az én anyósom nem ilyen. Ő benne túlteng a jóindulat, ha segítségre szorul valaki, de nagyon kibeszélős -rosszindulatúan-.

Mi történt tegnap?????????????? Kiborultam, nagyon kiakadtam! Lizát elvitte anyám, mert ugye mi krh-ba voltunk. Hazaértünk kb 2fele -nemtom pontosan-, megetettem a picit ledőltünk. 6kor ébredtünk! Gondoltam nem hozom haza, mert Gyula nemsoká jön. Jött is. Majdnem leseggeltem, mikor megláttam! Azt mondja Gyula, hogy valami fura rajta. Mondom a haja!!!!!!!!!!!!!!!! ááááááááááá fél éve növesztem a frufruját, hogy hosszú legyen. Akinek hosszú, az tudja, milyen kínnal jár, mikor még nem tudja elcsatolni és a szemébe lóg. Na fogta apám és levágta!!!!!!!!!!! Megkérdezés nélküll, ráadásul cik cakba, itt belevágva, ott véletlen elkapta az olló és ferde! Nagyon durván! Hát nem vágták zsebre azt, amit tőlem kaptak, mert felhívtam őket. Anyám állította, hogy nincs otthon. Sztem csak féltette tőlem. NEm bírtam cérnával és beültem a kocsiba, elmentem hozzájuk. Apám tvzett... méghogy nem tudja hol van... Egyből gyorsan kezdték becsukni az ablakokat, tudták, hogy kivagyok és féltek, nehogy a szomszédok meghallják a hangos beszédet. A magyarázat: rángatta a fejét, mert a szemébe lógott. Mondtam neki, azért vannak a csattok és gumik a táskájában, amúgy meg nem rángatja, 1szerűen összekellett volna kötni

Kép
Kép
 
 


Onlány!

Hát én is bizti kiakadtam volna a helyedben az tuti.

Ma voltunk oltáson Matyival.Hát többet én nem viszem oltásra annyira sirt hogy nagyon nehezen birtam majdnem sirtam én is.Mi ugye soha nem hagyjuk sirni ezért csak akkor sir ha éhes vagy tényleg nagy gondja van neki.Alig birtam megvigasztalni szegényt.De szépen növünk 1090 g a 3 hét alatt 4460g volt 24.-én és ma 5550g.Meg is dicsértek minket a növésért.

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok :)

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat :) Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek :)

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
 
 


Timcsi,

szépen gyarapszik a kis Matyi! nekem Rebeka még csak most volt 5800 gramm. és milyen hosszú?

Onlány,

elhiszem hogy felhúztad magad.

Kép
 
 


Sziasztok!

Gota nálunk a hosszt csak a kötelező méréseknél néznek igy egy hónapos kora óta nem tudom mekkora most.Majd 3 hét mulva kideröl de tuti megvan 62cm mert azok a ruhák is lassan kicsik lesznek neki majd.

Itt van a keresztelőről pár kép.Anyós jól elcseszte az egész napomat még bőgtem is a keresztelőn miatta. Kép Kép Kép Kép Kép Kép

gtimi83
Győr
 
 


csöpplány!!!!!!!!!!!!
köszönöm az smst nagyon szégyellem a képemet hogy eddig nem jöttem köszike jól vagyunk!
A szülés kicsit ilyesztőre sikerült sürgősségi császár lett belőle majdnem ottmaradtunk de minden okés Linus lassan 6 kiló szopizik nagyon jó baba gögyög nevet tartja a fejét és már kllátszik 2 kis fogacskája :)) teszek fel pár képet gmailre van blogom ha küldtök emailcmet küldök meghívót hozzá szivesen bárkinek


az emailcímem megváltozott nem a régi !ha több időm lesz elolvaslak titeket megígérem és írok egy átfogó költeményt
mindenkit puszilok jó egészséget !a nagyfiam ma 5 éves !!!!!!!!

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


gota.nektek is mekkora hajatok van haláli Rebeka jól vagytok?

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


akit esetleg érdekel van 2 db kismamafarmerom és kismama farmerszoknyám is nagyon szép állapotban eladó!képet kérésre emailcímre küldök

Kép

Eri
kismami22
Nagyvázsony
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltüntetek!

Mi van veletek?

Mi megvagyunk betöltöttük a 3 hónapot 6260g és 63és fél cm a Drága.
Át kell mosni a szemét mert megint váladékos..

Szerinte fogzik is mert sokat felsir mintha fájna valami.

gtimi83
Győr
 
 


Timi,

akkor ti súlyban meghaladtatok. Mi szerdán voltunk védőnőnél + oltáson, és akkor volt 6150 gramm és 67 cm. igaz mielőtt indultunk, akkor evett.

Mi amúgy jól vagyunk. Babó szépen hasra fordul, szinte állandóan, és már néha sikerült vissza is fordulni. Az evéssel néha gondok vannak, keveset eszik, és így nem is bírja sokáig. de a napi összesenje is kevesebb, mint amennyinek a súlya alapján lennie kellene. Már elkezdtük a hozzátáplálást, a burgonya, répa pürét eszi ebédre, de kell hozzá egy kis barackot is raknom, mert csak úgy eszi meg. szerintem lassan eszik annyit, hogy teljesen kiváltson egy étkezést. Tejcsi sajna egyre kevesebb, napi 150-300 gramm. a dokinéni szerint egy kicsit híznia kellene még. írt még fel neki tejpépet is, azt majd holnaptól kapja.

Többiek?

rakok fel néhány friss képet:

Kép még hosszú hajjal, ébredés után

Kép az örök mosolygó

Kép a kis huncutka már rövid hajjal

Kép
 
 


Sziasztok!

Gota!

Nagyon édi Rebi!
Már igy megül?Mi is adunk már répát meg almát és barackot matyinak szereti mindet.Matyi most azt csinálja hogy hanyatt fekve emelgeti a fenekét és nagyokat nyög meg tolja magát.Imádom!

gtimi83
Győr
 
 


Nagyon eltünt mindenki, bár gondolom mindenkinek van mivel / kivel foglalkoznia.
az iwiwen szoktam nézni a képeket, tündériek a babók!

Kép
 
 


sziasztok!


Drága Gota! Jelentkezem :) Ki hogy van??? MEkkorák a babáitok?
Gota, Rebekának annyira gyönyörű haja van!!!! Teszel fel képeket?

Timi? Hogy vagytok! Hogy telnek a napjaitok?

Teszek fel képeket :) Hanna már 10 kg, 75cm. Van már foga -sokat kínlódtunk vele-, 4hónapos kora óta mászik, ül, de úgy isten igazából kb egy hónapja csinálja rendesen. Imádja a nővérét. Hihetetlen jó baba, nagyon vidám, csak úgy árasztja a szeretet!

Én meg hulla fáradt vagyok állandóan, a két gyerek rendesen lefáraszt, meg a mama. Ráadásul fősulira is járok ismét, plusz nyelvvizsgámra is gyúrni kéne.
Meg szeptemberben végre az új házba költöztünk és rengeteg meló volt vele.
nah, jöjjenek a képek!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Onlány,

egyszerűen gyönyörűek a lánykáid. Hannának szép kis súlya van. Rebeka 74cm volt 3hete, tegnap mértük 7,6kg. A súllyal nekünk voltak gondjaink, volt egy hónap hogy alig evett. nem is hízott semmit, hanem még fogyott is. aztán tápot váltottunk, most extra hipoallergént kap, és elkezdett enni. mondjuk még kapja az étvágynövelőt is. haja már most nem nagy, múlt héten levágattuk, volt is vita belőle, egyenlőre még a férjemmel. anyós vágta mivel fodrász, mondtuk, hogy géppel vágja le 2cmesre. erre ő levágta 1cmesre. még neki nem mondtam meg a magamét, mivel ugye babó ordított, utánna fürdés és kaja, ő meg elkotort.
amúgy a héten költöztünk haza, 2hétig anyáéknál voltunk, mert leestünk a lépcsőn, és kificamodott a bokám. szerencsére csak az utolsó előtti lépcsőfok, ill. hogy babának semmi baja nem lett, egy kis ijedtségen kívül. én kaptam 1hét fekvőgipszet, most még 7hétig kell légpárnás bokarögzítőt hordanom, ebből 2-3hétig éjszaka is.
kiderült hogy epekövem van, de a műtétet még halogatom. volt néhány görcs, annyira nem vészes, kibírható, csak van egy kis májgyulladás miatta. tudom hogy kellene műteni, de most nem bírnék ki még heteket, hogy nem tudom ellátni Rebekát.
Rebekának 6hónapos korában jött ki alul 2foga, most jön szerintem mellette is.
ülni még csak segítséggel tud, illetve csak rövid ideig, a kúszás viszont nagyon megy. már jól tud négykézláb is állni, néha már sikerült a kezét vagy a lábát előrébb tenni.
az ülésben, illetve a fejlődésben szerintem nekünk sokat kivett az egy hónap nem evés, hiszen mivel nem evett, erősödni sem erősödött.
többiekre én is kíváncsi vagyok!

néhány kép:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


naaaaaaagyon édes a lányod! :D rövid hajjal is nagyon cuki :) de azért anyós pajtás nem sámli....
Szegény te, a bokád amúgy hogy van? Emiatt voltatok anyudéknál? Lányzód mit eszik, hogy etetd? Én csak éjszaka (lefekvéstől felkelésig adok neki tápszert). Azt mondta a dr, hogy most már "mindent" adhatok neki, de a minimum, hogy 4-5dl tápi, tej meglegyen a kálcium miatt. Tegnap ledöbbentem. Fulladozás nélkül megette a darabos ételt. Én főzök neki és hát a borsó héjját nem sikerült jól leturmixolni, de csak utólag vettem észre.

Jaj mennem kell, mert zajlik az élet. Hanna az egyik sarokból a másikba vándorolt és a függönt tépi.

Kép
Kép
 
 


reggel tápit kap, néha délelőtt is, vagy pedig gyümölcs, délben főzeléket főzök neki (hús vagy máj + zöldségek), délután még kap tápit + tejpép gyümölccsel, lefekvéskor pedig tápi. éjszaka még egyszer eszik, szerintem még kell neki, hiszen 150-200 mlt is megeszik. a mi védőnőnk szerint még csak majd most kezdhetjük neki a lisztes dolgokat adni. lehet hogy ez az óvatosság a fogyás miatt van, nem tudom.
nekem napi kb 6-7dl tápot eszik + a főzelék + gyümölcs + tejpép. kb 3-3,5 óránként eszik.

a bokám már köszi alakul, még 6hétig kell bokarögzítőt hordani, de már majdnem tudok menni sántikálás nélkül is. azt mondjuk még nem tudom, babót mikor fogom tudni levinni sétálni (a 3.on lakunk, lift nincs). még egyedül is nehézkés lemenni, csak akkor megyek amikor muszály. addig marad az erkély. amúgy igen, ez miatt voltunk anyukáméknál. magamat sem tudtam ellátni, nemhogy a lánykát. a férjem egy áruházban a biztonságiak vezetője, de ő is annyi pénzt kap, amennyit bennt van, szabi + táppénz nincs, így húzós lett volna 2-3 hét nem dolgozás.

örülök, hogy végre sikerült a ház témával egyenesbe jönnötök.

Kép
 
 


Sziasztok!

Végre egy kis élet itt!

Onlány köszi hogy szoltál!Nagyon édik a gyerekek és jók a képeitek nagyon gyorsan fejlődik a picid!Hova siet?Akkor volt dolog rendessen ahogy látom!

Gota!

Nagyon édi Rebeka is!Levágtátok azt a szépséges haját?Kis egérke hogy vigyorog a kis fogával. :D Sajnálom az esést és jobbulást neked.

Nem tudom már melyikőtök irta a borsót azt úgy kell hogy megfőzitek és kis szürőn kipaszirozni a héjjából.

Rólunk!

Matyi 8340g 73 cm már szépen ül és nagyon nyugodt még most is.Az éjszakákat átaluszuk szerencsére fogunk még nincs.
Eszik főzelékeket husit meg amit a szájába adok neki tök mindegy csak kaja legyen neki. :D Fürödni imád már a nagykádban fürdik egyedül.

Ki mit vett vagy vesz a kicsiknek karira vagy mikire?Matyi kap mikire egy karika piramist meg egy úszó elefánt családot.Meg valami finomat.Aztán karira van FP sütifaló kincsesbödön meg egy formabedobó és még a nagyszülőktől mag a kereszt szüleitől is kap majd.

Képeket majd máskor töltök mert most nincs időm kicsinyiteni

gtimi83
Győr
 
 


sziasztok!

Ember elvitte a gépet tegnap is és mire hazajött én már szunyáltam. MA sem volt megállás... Nem tudom, hogy hogy csináltam, de egész nap főztem. Hannának, mamának, férjemnek, mert ő azt nem eszi, magamnak (diétás) Liza meg indent végig evett :)

Ma volt Harasztin az Advent első vasárnapja, nyitó ünnepség vásár meg miegymás. 7kor beültem a kocsiba, hát mire kiértem egymerő sár voltam, na akkor elkezdett szakadni de nagyon durván. 30-al tudtam menni, kilátni semmit nem láttam ki, mert rettentő sűrű és nagy pelyhekben esett. Aztán a motorolaj kijelző is felvillant és rohadt hideg volt, úgyhogy csak egy kört tettem a vásár előtt. Be akartam állni, erre mi történik, kiesett a kezemből a kulcs :S hívom férjem, ki van kapcsolva. NA... ez az én szerencsém. Kopogás meg esélytelen. Beültem a kocsiba, hív, hogy miért hívtam. :D hát mégis csak van egy pici mákom!!! Aztán bejutottam a házba. Gyerkőcöket lefürdettük úgy, hogy mind a 2 a kádban csücsült. Felvettük őket, mert tündériek voltak, ennyire még soha nem pancsolt egyik sem és hangosan nevetett végig mind a 2! Aztán vacsoráztattuk turnusba őket és a nagynak mondtam, hogy menjen be az ágyába, betakarom, hozok tejet neki úgyhogy maradjon ott. Mire visszamentem aludt. Hát ilyen sem volt még! Ráadásul leszoktattam az éjszakai tejezésről meg hisztiről is és azóta végigalussza az éjjelt. Hanna meg a foga miatt visít, ha felébred és akkor rohanni kell.

Timi, jü hogy jöttél :) Foggal nem vagytok elkésve! Hannának 1,5 van :D Karácsonyra a nagynak háztartási (játék) eszközöket vettem (mosógép, vasaló, deszka), csoki, a kicsinek meg a fisherprice-os sütifaló bödönt. NAgyon aranyos szerintem. Mikire Hanna bébiételt, teát, bébikekszet kap és egy mini mikuláscsokit. A nagy meg hát rendesen. Annyira jó fej. Kezdtem mesélni a mikulásról, azóta egyfolytában arról beszél :))) Meg kémleli az eget és néha odarohan hozzám, hogy látta a mikulást! MEg a miki kipucolja neki a cipjét hogy rakhasson bele csokit, cukorkát :) ááááááááá anyira vicces ez a korszak. Hozzáköltöt egy csomó mindent.

Gota, értem akkor. De hogy hogy nincs szabi meg tp? Gondolom egy nagy multinál dolgozik, mert ott szokták ezt csinálni... Általában a biztonsági részleget egy külsős céggel oldják meg és van akit bejelentenek, van akit nem.
a 6-7dl tápi jó! mennyit eszik egy húzásra? A táp mennyiségét gy kell kiszámolni hogy (testsúly x 150)/étkezések száma.

Kép
Kép
 
 


Timi,

jó hallani rólad! mondjuk én az iwiwen a képek alapján figyelemmel kísértem Matyi fejlődését. nagyon ügyesen ül már! és a súlya sem semmi! mi még mindig 7,6kg körül vagyunk, és 1hónapja volt 74cm.

Onlány,

változó mennyi tápit eszik egyszerre, 100 és 170 között. tudom kevés, de megtömni nem tudom. annyi, hogy így többször eszik.
igen, apci külsős cégnél van, és órabért kapnak. papíron persze van szabi, csak a valóságban nincs.
a lábam szerencsére alakul, már a lépcsőzés is elég jól megy, de még csak egyedül. hétvégén lehet megyünk apcival vásárolni, megpróbáljuk a vezetést is (apcinak nincs jogsija).
hétfőn megyek sebészetre, rászántuk magunkat végre, megműttetem az epeköveimet. tünetmentes időszakban vacilálok, de már csaknem fél éve gyulladásban van a májam... és még sok minden mást is okozhat.

Kép
 
 


ja és ajándékok:

mikulásra egy zenélő hernyót kap, karácsonyra pedig egy szánkót.

Kép
 
 


Gota a szánkóra én is gondoltam már de majd jövőre amikor már élvezni is tudja majd.Aztán be se jövünk a szánkózásból csak győzzem száraz ruhával!! :D

gtimi83
Győr
 
 


Na végül nem a zenélőt kapta, mert már nem volt, vettünk neki egy nagy labdát és a kádba egy felhúzhatós delfinkét. A labdát egyszerűen imádja. ül az ülésbe, az ölébe adjuk ő meg kirugja. és akkorákat kacag. IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyós ma megint betett. azt hittem apci agyvérést kap, olyan idege lett. 2frontinnal nyugodott le. ez a hétvégéje szabad, és megbeszéltük, hogy ma délután elmegyünk ketten vásárolni. beszéltem is anyával, hogy a tesómmal átjönnek vigyázni babára. apci hívta anyóst, hogy mikor jön be, mert kettő körül mennénk vásárolni. azt mondta addig beér. erre idejött 4után, és fél6kor ment el. máskor feljön, 10perc, és már megy is. apci teljesen kivolt, hogy alig van szabadja, azt is el kell b...sznia. végül csak elrángattam. annyira UTÁLOM azt a majmot, hogy el sem tudom mondani.

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltüntetek megint!

Merre jártok?Készülődtök a karira biztos.

Kép

Ezzel szeretnék mindenkinek Nagyon Boldog Békés karácsonyt kivánni!

gtimi83
Győr
 
 


Minden kedves topictársamnak kívánok ezennel békés, boldog Karácsonyt!

Kép
Kép
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Kép
 
 


Kedves Babák, Mamák, Papák!

Elgitároztam Nektek egy dalt, hallgassátok szeretettel:

http://www.youtube.com/watch?v=uNtPmwD8J0w
sundaygbrown
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!

2010. novemberi kismamás topikból vagyok!
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)

Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!

Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság?Merre jártok?Matyi baba ma 1 éves.

http://www.youtube.com/watch?v=pIRZP8AZC4A
gtimi83
Győr
 
 


Timi,

Matyinak boldog születésnapot!

Mi jól vagyunk. Rebeka kb 3-4 hete indult el úgy igazán, nagyon élvezi. nem is engedi fogni a kezét. elég higany a mozgása, de már jól megy neki. jövő héten megyünk tanácsadásra, súlyt, magasságot csak akkor fogok tudni mondani. 12 foga van. lassan állunk át a mi kajánk adására, bár nekem a külön főzés könnyebb volt, mivel nem vagyok egy konyhatündér, és nem mindig főzök magunknak. de így már muszáj lesz. nálatok mi újság?

többiek?

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron