Új privát üzeneted érkezett!

2009.10.31 árak szerinti lista
(még nem jutottam el mindenhova a pampers meg szerintem túl van reklámozva, direkt nincs listában)

Én a hupilila tesco pelust használtam. Mivel megváltozott, így kénytelen vagyok körülnézni a piacon mivel helyettesíthetném :) Várom priviben a kiegészítéseket, aktuális árakat.
bombikem
 
 


Szia Bombikem!

Jó ötlet volt összesíteni a pelusokat.
Én pont tegnap vettem Libero 4-es méretet.
84db-os (mega pack) dm-ben 4.699.- 55,9.-/db, de érdemes kuponokat használni, így akár 37,7.-/db áron is meg lehet venni. (-25%, -10%)
Én azért szeretek DM-ben vásárolni, mert a kuponokkal sokat lehet spórolni. Most ha jól tudom, a Rossmann-ban is van hasonló kedvezményrendszer.
DM-e azért is érdemes benézni, mert ha valamelyik típus csomagolása, vagy valami más változik, és már csak 1-2 db van belőle, azt fél áron is oda adják. És ezekhez is lehet kuponokat használni. Én a múltkor így vettem (kupon nélkül)20.-Ft-os darabáron Huggiest.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Szerintem is jó ötlet volt nyitni ezt a topicot. Érdemes a teszveszen meg a vaterán is nézelődni, ki lehet fogni olcsón pelusokat. Én valami no name pelenkát 22 ft-os darabáron vettem. 100 darabot. Benne volt, hogy nem jó, bukjuk, de bevált. Kinézetre elég tré, gyűrött miegymás, de szerintem nem az a lényeg. Még jobban is tetszik, mint mondjuk a tescos, mert gumírozottabb, így rugalmasabb. Asszem csak 3-as van belőle és Bp-en házhoz szállítják ingyen. Szóval aki nem finnyás, írjon privit és elküldöm az e-mail címüket, hátha nem kell nekik, hogy a teszveszen csapd le a pelust. (gondolom nekik is jobb ha kimarad belőle a teszvesz...és talán nem gáz hogy így kiadom a címüket, ez nekik is üzlet... :roll: )

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:12-kor.
bombikem
 
 


Igazad van, csak írtam, hátha valakit érdekel. :wink: Amúgy a sors iróniája, hogy én eddig csak olyan olcsó pelusokat találtam a neten, ami vidékről jött volna, így nekem nem érte... :lol: Most örültem, hogy ezt megtaláltam. De lehet, hogy pl. 4es pelusuk már nincs, úgyhogy onnantól megint keresgélhetek olcsóbb megoldás után. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok Kismamik!

Véletlenül keveredtem erre az oldalra. Nagyon jó, hogy ilyen táblázatot csináltatok, hiszen igy tudtok spórolni.

Ha még jelentősebben akarjátok csökkenteni az ilyen és más babaápolási patika és egyéb költségekeket és van a családban olyan pl. ti, vagy férj vagy nagyszülő aki nem minimálbéren bejelentett - érdemes elgondolkodni magán egészségpénztári tagságon!

(Nálunk a faluban a patikában ki van irva, hogy jöjjön át a bankba és elmondjuk hogyan csökkentheti költségeit akár 30%-kal) - egészségpénztári tagság.

Akit érdekel, írjon privit és megírom, hogy melyik a legjobb. Amugy minden bank mellett müködik ilyen.

Jó babázást

üdv kispatak
Vendég
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:13-kor.
bombikem
 
 


Sziasztok!
Az árösszesítő jó ötlet, ha nem haragszotok tennék egy szerintem építő jellegű javaslatot:
Érdemes lenne mindig odaírni, hogy honnan van az ár (persze saját márkás termékeknél egyértelmű), és mindig frissíteni, aktualizálni, aki tud jó árat, akciót, csapja hozzá.
Én vételem:
Okt 30. DM Babylove 3-as méret 100 darabos 3990.-, 40.-/darab

Üdv!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bombikem!

Miért fontos az, hogy milyen a külső borítása? :shock: az nem érintkezik a baba bőrével nem?

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Jó az ötlet, én is szoktam nézni, mi-hol- mennyiért.

Tesco lila helyett most kétféle is van: Én most TS Superfit MIDI (3) vettem. 34 db-os volt 1439, tehát 42,30-as darabáron.

Előtte meg a Pennyben vettem Pamperset 2799-ért 62 db-osat.
2 csomaggal vettem, most fog elfogyni, de nálunk jócskán folyik ki belőle a hátánál.

Nagyobbik lányomnál DM-es Babylove-t használtam, sajna a picur bőre nem bírja valamiért, kipattog tőle.

Lidl-be megyek ma, megnézem ott is, hogy mennyi, viszonylag elfogadható áron elfogadható minőség szokott lenni.

Tabati: nejlonos külsőnél beizzadhat, befülledhet a baba bőre, legalábbis én úgy tapasztaltam. De télen még elmegy, ha amúgy jó a gumírozása.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:13-kor.
bombikem
 
 


Na, nem értem oda a Lidlbe tegnap, de látom, benn van a tábládban!
Én a toujours-t még nem használtam, csak a kisebb kiszerelésű Lidl-is pellust. Abban 16 db van és néha leárazzák, akkor vettem (599-ért)

Amit írtam, az az újak közül a 3-as méretben lila csomis volt (TS Superfit néven).
Tegnap viszont az új zöld csomissat vettem (3-as méret): TS Essential néven fut, a MIDI-ben 64 db van, és 2899 ft-ba került: 45,3/db

Borítása: nem neylonos,
Vastagságra: kicsit vastagabb, mint a Pampers, de csak minimálissal.
combgumi, oldalgumi teljesen okés.
Derékgumi nem olyan szupi, de a még elmegy kategóriába sorolnám.
A két TS-es között igazából nem látok különbséget (más szín, más minta, de a lényegét tekintve ugyanaz.
Csináltam képeket.
Baloldali a tegnap vett TS Essential, jobb oldali a pampers.
Kép

Jól látszik az az 1-2 cm különbség mind hosszra, mind szélességre.

És kibontva:
Kép

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:14-kor.
bombikem
 
 


Majd nézem a másik méreteket is, ok?

DM Babylovehoz kiegészítés: amíg vettem (sajna Vica bőre nem bírja, pedig nagyobbik lányomnál végig ezt használtuk), vettem belőle a Jumbó csomagot: papírkartonban a 3-as méretből 2x50 db van, és 3999.-
Ha a baba bőre bírja, érdemes kiváltani egy 50 pontos kupont, amivel levesznek ugyan 50 pontot a törzsvásárlóidról, de van benne egy árura szóló 25%-os bónusz: így 30 Ft/db-ból vehetsz pellust, ami jó minőség.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Nagyon jó minőségüek.Egyik se hibás.Aranyos kis figurákkal.van amelyiknek az oldala gumis,mint a Pampers-nek, és van amelyiknek a háta gumis, vagy sehol se gumis.

Berni Pelenkák



A Berni pelenkák I.osztályú , kitűnő nedvszívó képességű pelusok.

Színes apró mintás, változatos, tetszetős külsejű légáteresztős nadrágpelusok, melyeket praktikus átlátszó csomagolásban kínálunk négy méretben, 10 db-os, vagy nagyobb, 50 db-os kiszerelésekben.

- Minden pelenka nyomott mintás.Nagyon aranyos kis állatkák vannak rajtuk.Nagyon szépek.



Mini 3-5 kg (Kis csomag, Nagy csomag)


KIS CSOMAG: 10 db/csomag 380 Ft
NAGY CSOMAG: 50 db/csomag 1860 Ft



Midi 4-10 kg (Kis csomag, Nagy csomag)


KIS CSOMAG: 10 db/csomag 435 Ft
NAGY CSOMAG: 50 db/csomag 2160 Ft


Maxi 9-18 kg (Kis csomag, Nagy csomag)



KIS CSOMAG: 10 db/csomag 460 Ft
NAGY CSOMAG: 50 db/csomag 2270 Ft


Junior 12-25 kg (Kis csomag, Nagy csomag)


KIS CSOMAG: 10 db/ csomag 465 Ft
NAGY CSOMAG: 40 db/csomag 1855 Ft

A PUFI PELENKÁK:


A PUFI pelusok csak maxi és junior méretben kaphatóak. Finom, puha borítású, textiles, széles tépőzárral ellátott, jó nedvszívó képességű pelusok.

Jellegzetességük, hogy a pelusok kicsit vastagabbak, „pufibbak”, mint a többi pelus.

- Nyomottmintás pelenkák,kis állatkákkal, nagyon szép színesek


Maxi 9-18 kg


50 db/csomag 2130 Ft



Junior 12-25 kg


50 db/csomag 2210 Ft


A GAZDASÁGOS PELENKÁKRÓL:


II. osztályú alkalmi készletek: Ebben a kategóriában található minden olyan termék amely valamely okból eltér a szabványtól. A szabvány hiba általában vásárlói szemmel nem érzékelhető hiba. A termékek közepes minőségűek, de ezért az áruk a legalacsonyabb.a piacon.

Különösen ár-érzékeny vásárlóknak javasoljuk. Jellemzők: textiles, légáteresztő, tépőzáras, esetenként gumis derék.

Kétféle kivitelezésű:

- Nyomottmintás pelenák,kis állatkákkal

- Sima fehérek csak elöl a pocak résznél mintásak


Gazdaságos 28 db-os csomagok

MIDI: (4-10 kg) 28 db/csomag


910 Ft
MAXI: (9-18 kg) 28 db/csomag

950 Ft
JUNIOR: (12-25 kg) 28 db/csomag

980 Ft


Gazdaságos 100 db-os csomagok


MIDI: (4-10 kg) 100 db/csomag

3240- Ft
MAXI: (9-18 kg) 100 db/csomag

3360- Ft
JUNIOR: (12-25 kg) 100 db/csomag
3480- Ft


Moltex Öko pelenka


Anyagának 50 %-a megújuló energiaforrásból származik.

Gyártása során a cellulózt nem kezelték klórral, ezért a pelenka megőrizte a farostok természetes, barnás színét.

A nedvszívó zselé 20 %-a lebomlik.

A pelenka külső borítóanyaga légáteresztő és 100 %-ban lebomlik.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, 100 % bőrbarát minősítést kapott.

A baba kényelmét és a pelenka tökéletes illeszkedését a szabályozható és újrazárható tépőzáras övszalag-oldalfül rendszer- garantálja.

AKCIÓS bevezető árakon kaphatóak különböző méretekben, egészen 30 kg-os súlyig!


Mini 3 - 6 kg
28 db/csomag

880 Ft
52 db/csom.

1700.- Ft
100 db/csomag

3120.- Ft

Midi 4 - 9 kg
44 db/csom

1790.- Ft


Maxi 7 - 18 kg
42 db/csom.

1850 Ft

Junior 11 - 25 kg
36 db/csom.

1510.- Ft



Junior XL 16 - 30 kg
30 db/csom.

1260.- Ft

Bugyipelenkák:


Berberó bugyipelenka


A bugyipelenkákról általában:

A kisbabák életében előbb-utóbb eljön az az idő, mikor önállósodni kezdenek, és megpróbálnak szobatisztaságra szokni, önállóan letolni a bugyit. Ezt a korszakot könnyíti meg az up& go , bugyipelenka, vagy más néven leszoktató pelenka.

Ez a pelenka formáját tekintve hasonlít a bugyira, oldalt egybefüggő, rugalmas, széles gumipánt tartja össze, melyet akár a gyerekek is le ill. fel tudnak húzni. Ezek a pelusok úgy lettek kialakítva, hogy a középen lévő betétet elvéknyították, karcsúsították, kényelmesebbé téve ezáltal a járást, totyogást.

A pelust úgy távolítjuk el, hogy oldalt kettétépjük a perforálás mentén.
A BERBERÓ bugyipelus: testesíti mindazt a komfortot, biztonságérzetet, amire egy tipegő babának szüksége lehet, miközben szárazon tartja a babapopsit. A széles gumis derék szivárgásmentesen illeszkedik a baba derekához.
Két méretben (maxi és junior)

A hátán a pelenkának gyönyörű kis állatka van...változó, hogy melyiken mi van.


Maxi 8-12 kg


18 db/csomag

1040.- Ft

Junior 12-20 kg



16 db/csomag

950.- Ft

Koraszülött pelenka

MINI 45 db

980 Ft


Textilpelenkák


Textilpelenka-fehér


A textilpelenkák 100 % pamutból készültek, puhák, nedvszívóak, kifőzhetőek, nem okoznak allergiát. A Cseh Tetra pelenkák 10 darabos kiszerelésben kaphatóak, 70 x 70 cm-es méretben.

1740.- Ft 8 db

1000 Ft 4 db

470 Ft 2 db

Textilpelenka nyomott mintás


A színes nyomott mintás pelusok anyaga 100 % pamut, jó nedvszívóak. A pelenkák 2 darabos kiszerelésben kaphatóak, 70 x 70 cm-es méretben.

780.- Ft 2 db

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:14-kor.
bombikem
 
 


Kedves bombikem, nem tudom kiegészíteni a ? , mert ezek a pelenkák csomagolástól függenek.Ezt úgy kell érteni,h.van amelyik Berni, vagy Gazdaságos oldalt nyúlik,van amelyik, csak hátul és van amelyik sehol sem.Ez a figuráktól függ.

A Pufi-nak mind a két mérete,hátul gumis.
A combinál mindenik pelenka nyúlik,gumis.

Ha a postát nézed 930 Ft ért sok pelenkát rendelhetsz egyszerre 20 Kg-ig.Esetleg összebeszélsz egy barátnőddel és akkor oszlik a posta.A gazdaságost jobban megéri még postával is, mert az nagyon olcsó.

Van PE külsős pelenkánk is, aminek darabja 30 Ft.A juniornak 35 Ft.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:15-kor.
bombikem
 
 


"Gazdaságosról sok rosszat hallottam. Volt akinek fél csomag ment a kukába, mert nem volt rajta tépőzár, vagy ketté volt hasadva a hátulja. Szóval lehet, mégsem olyan olcsó. De mindenkinek szíve joga azt venni amit akar. Azért is raktam be a táblába." (bombikem)


Hallottam már én is róla.De az se mind1,h.hol gyártják,hol csomagolják.A miénkbe 100%,h.nincs selejtes.Már 4hónapja áruljuk a boltba és még soha senki nem panaszkodott rá.Én is vettem.És egyik se hibás.100 db-osba sincs egy hibás darab sem.Ezt én garantálom.

Vannak még itt boltok, akik árulnak pelenkát.Sok anyuka jött hozzánk panaszkodni,h.nem volt jó, de amit tőlünk vettek, egyik se volt hibás és nagyon szeretik, most törzsvásárlók. :wink: Hála Istennek nagyon fogynak.Csak győzzük utánarendelni őket.
:oops:

Sok pelenkának ugyanaz a mintája, de mégis minőségben különböznek az általunk kínáltak, mint az övék.
De mindenki azt veszi, amit szeret. :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


A gazdaságosról még nem hallottam rosszat, de az öko-ról már igen.
Lehet, hogy Tabati használta, majd rákérdezek a másik fórumon, ha erre nem jár.

Lidl-ben voltam tegnap, árak most is ugyanezek. Ránéztem a kiscsomagos nevére is, de már el is felejtettem :oops: . Sofino, azthiszem.

Én most ajándékba kaptam egy csomag Liberot, a 88 db-osat. Férjem főnöke vette Metróban, és állítólag nem volt 4000. (mivel ajándék volt, nem mertem nagyon firtatni a pontos árat)
Csak oda nehéz eljutni (legalábbis nekünk), eleve a legközelebbi 45 km, és bár Metro kártyánk van, mert ott csak azzal lehet vásárolni, gyereket bevinni nem lehet.
Apára meg nehéz ilyent rábízni, ha meg 5-ször felhív, akkor ugyanott tartok, mintha megveszem drágáért.

Viszont a Libero minőségével nagyon meg vagyok idáig elégedve.

Timci: igazad van abban, hogy nagy mennyiségnél megéri még postán is meghozatni, de elsőre nem merek látatlanban nagy mennyiséget berendelni. Jó példa, amit már írtam: Nócival szinte végig a Babylovet használtam, Virágnak meg nem bírja a bőre.
Meg a minőségtől is félek.
Elhiszem neked, hogy jó, de minden gyerek más, és lehet, hogy az enyémen nem úgy áll, folyik minden.
Pl.: Pamperset is alig vártam, hogy elfogyjon, annak a hátrészénél rendszeresen kifolyt minden, még ha rotyi után azonnal tisztába is raktam.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Én az utolsó kisfiammal csak MOltex Öko pelenkát használtam . Én nagyon meg voltam vele elégedve. Bár az már majd 7-8 éve volt, tehát lehet hogy azóta változott a minősége. Mostanában meg nem láttam sehol. Én mindig betettem a komposztba, nem kellett a szemétbe tenni. Pár hét múlva már nem volt belőle semmi.
h_krisz
 
 


gabi-neked akkor azt ajánlom,h.valahol próbálj meg venni egy 28 as csomagot,és ha beválik,jöhet a nagy mennyiség.


Krisz-hála még nem panaszkodtak a nálunk vásárolt Moltex pelenkákra.Nagyon szeretik.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:15-kor.
bombikem
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:16-kor.
bombikem
 
 


Hgabi!

Itt vagyok, olvasok, csak nem írok, mert nincs mit. Amit mi használunk annak szintén nincs derékgumirozása, de ez minket csak éjszaka zavar. Lehet, hogy gáz, de nekem éjszakára egyik pelus sem vált be (vagyis egy darabig ez amit most használok, de 2 napja nem). Úgy csinéltam, hogy 2 pelust raktam rá, egymásra, egy rávaló méretet, meg eggyel nagyobbat... :oops: Nekem ez bevált.

amúgy nem én használtam öko pelust. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


bombikem írta::) Anno bababörzén vettem újszülött liberót. Aztán a kórházban adtak Háppy pelust (baromi jó volt, azóta sem tudtam sehol venni, hol a fenébe árulják egyáltalán? )
A rokonoktól persze giga pakkos pamperset kaptam. :( Naná, reklám .... csakhogy derékgumírozása lóf..... a kiscsaj nyakig (ha hason feküdt köldöke is) kakis lett minden alkalommal. Két napig bírtam a napi 7-8 átöltöztetést akár éjjel akár nappal volt.
Úgyhogy van egy giga pakk pampers 2-es méretem, meg 1 db híján giga pakk 1-es újszülött méretem. A nővérem barátnője már jelentkezett érte, hogy megveszi (hála égnek, már csak pakolgatom jobbra-balra, meg morgok rajta)


Az Auchan-ba lehet kapni a Happy pelenkát.Nekünk nem vált be.Gyerek függő ez is...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na, az előző hozzászólásomban hazudtam egy hatalmasat. :lol: Pont most adtam rá Noéra egy olyan ökopelust, amit írtatok. Amiket én rendeltem, 100 darabos, és össze-vissza vannak benne különböző pelusok, és nem is figyeltem. De mind egyforma szerintem, nem az a hiper szuper minőség, de a célnak megfelel. :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na, ma a Pennyben jártam. a rövid eszemnek köszönhetően az ottani pelenka nevére megint nem emlékszem :oops:
(az tuti, hogy baby...-kezdetű)
Midi: 56 db-os
Maxi: 50 db-os
Junior: 44 db-os

Ár 2499/csomi

minőségre csak ránézésre tudok nyilatkozni: egy csomag ki volt szakadva: totál olyan, mint a régi tescos (más kérdés, hogy ami szemmel nem érzékelhető tulajdonság, azt sajna így nem tudtam belőni)

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:16-kor.
bombikem
 
 


Sziasztok!

Akartam írni, hogy a Happy pelenka Auchanos, de timci megelőzött. :)
Anno (7 éves a nagyfiam) mi próbáltuk a Cora pelusát is az jól nézett ki csak nem ért semmit. A picinél (2 hetes pont ma :)) most még papírpelus használunk ameddig van, összesen 4 csomival (mini méret) vettem, plusz a múlthéten newbornt (papmpers, huggies), mert beleszerettem a mosható pelenkákba. Amikor a kh-ból hazajöttünk napig 6 szor öltöztettem át a babát mert állandóan kipisilt a pelusból, nem bírtam ráadni rendesen (libero newborn) pedig már nem vagyok kezdő és akkor elővettem egy mosható csodát és mit ad isten nem folyott ki :) és nagyon csinos popija lett a gyereknek. Most várom, hogy elfogyjanak a papírpelusok és áttárjünk azokra, már papírbetétet is beszereztem hozzájuk. :)
Ha valakit érdekel a mosható pelusozás (vigyázat szenvedéllyé válhat :)) ami még a környezetünket is védi és nem mellesleg olcsóbb mint az elboható az alábbi linket megnyitva tud tájékozódni, valamint a mamami.hu oldalon.
http://moshatopelus.blogspot.com/2008/0 ... lapok.html

Remélem nem zavartam :)
Betti
anyabebi
 
 


A Penny-s pelus Baby Time:) És tényleg jó!

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap a Tesco-ban vettünk 88 db-os Libero Midit 4066 forintért. Csomagoltak hozzá egy pakli 20 db-os Libero törlőkendőt is.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


törölve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bombikem 2009.11.22 16:17-kor.
bombikem
 
 


Sziasztok!

Lidl-ben voltam.
Kiscsomagos neve Softino (végre megjegyeztem :oops: )
599:-
Midi 16db
Maxi: 14 db
Junior: 12 db/csomag

Eszterbabe: Tényleg Babytime :oops: Köszi!!!!

Flake: az szupi ár!
De nem merek már 3-ast venni. Vicus 7 kg volt múlt pénteken, és van még majdnem egész csomag liberom. Mivel husis baba, már így is szűköcske ez a méret.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Én 4-es méretű nóném :D pelust használok (most),100 db volt 3000 :lol: Nagyjából jó.Combgumírozás szuper,nem jön ki semmi,derék nem gumis,ragasztószalag erős,mintás,nem vastag,nem nagy (sőt nekünk éppenhogy jó).

A Baba-mama expo-n vettem,de lehet házhozszállítást kérni (gondolom csak Bp-en),akkor 38 Ft/db.
Van 2 üzletük is,ha ott veszitek 32/db a százas csomag.
Ugyanott vettem 280 Ft-ért popsitörlőt egy kartonnal,mert meg lehetett fogdosni,és nagyon nedves,nagyon jó,aloe verás.

Na holnap megnézem a 2 üzlet címét,azt tudom,hogy Bp-en vannak.

www.pelenkafutar.hu

Amúgy a nagylányom Pampers-ben nőtt fel,imádtam.Most is vettem már,és imádom,de most drága nekünk sajnos (építkezünk),így spórolok,ahol tudok :evil: .Liberót uuuuuuuutálom,vastag,beizzad benne a gyerek s@gge. :lol:
Vendég
 


megnéztem az oldal,olcsóbbak,és nem csak Bp-en van házhozszállítás

amit én vettem a 100 db-os gazdaságos
Vendég
 


Végül egész éjjel fent voltam,és arra a következtetésre jutottam,hogy Coolababy mosható pelust veszek.Már meg is rendeltem egy csomót,holnap megyek átvenni Bp-en.Kértem bele plusz betehető betétet is éjjelre.
Kiváncsi leszek,holnap hazahozom őket,kimosom,jó,ha vasárnap rá tudom adni.Akkor majd megírom,hogy milyenek.Egy ismerősöm ezeket használja,és nagyon meg van elégedve velük.Csak jó lesz,mert nem olcsó :evil: ,de az eldobhatósaknál olcsóbb,mert az egész pelenkás korra jó lesz. 8)
Vendég
 


szuperek a pelusok,kár,hogy az első gyereknél még nem neteztem :twisted: ,egy csomó pénzt megspórolhattam volna...
péntek reggel megrendeltem neten,du.-n értementem,este kimostam,és szombat reggel óta azokban van a minikém :D
Vendég
 


Ma a tescoban 19 ft-os darabáron vettem lila tescos pelust.

Bombikem miért törölte az összes hozzászólását, és hol a képe, meg a vonalzója? csak nem megunta a babanetet? :roll: Tud valaki valamit róla?

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja, most olvasom, hogy épp emiatt keresünk más pelust, de nekem bejön. Nem tudom, mikor változtatták meg, de ha ez az új, nekünk ez is jó.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ezt a szerkesztőknek írta Bombike:
Sziasztok!

Szeretném kérni, hogy a várandóság részlegen a ! 1 segítség pelenka lista (érdemes benézni) topikot, vagy legalábbis a nyitó hozzászólásomból a táblázatot szíveskedjetek törölni.

Nem azért güzültem, gyűjtögettem időt és energiát nem kímélve, hogy mások lefikázzák a munkám, kicikizzenek a hátam mögött stb stb stb.
Sajnos többször is belefutottam (talán az én hibám a segíteni akarás holott megvan a magam baja), hogy hazugnak, csalónak neveznek, a hátam mögött kinevetnek öntelt magukat anyaistennőnek tartó nők.

További minden jót.


:( :( :( :( :(

Bombike: neked is minden jót.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Hogy mi van?? :shock:

Más:
Tesco, akciós a Huggies pelus, 47 Ft-ra jön ki a 3-as. Plusz a popsitörlője is, Huggies Naturel Care 4 csomag egyben 1794 a' szem. Tehát 1 belőle ingyér' van.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Milyennek találjátok a Huggiest? Nagylányom idejében még elég gyatra minőség volt.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Hgabi!

Nekem nagyon bejött, bár mi csak az 1esből használtunk huggiest, még a babylovenál is olcsóbb volt, és bevált, jó kis gumis volt. A 2eset már drágának találtam a többihez képest.

Bombike!

Hát én nem is tudom mi történhetett, mindenesetre nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


bömbike-én nem foglalkoznék vele.Fel a fejjel! :wink: Ne csináld, hisz nagy munkád van benne.Gyere és írj!!!!

Huggies-nekünk nem vált be.Egyedül a Pampers és a Gazdaságos pelenkáink váltak be eddig.Egyébként a mi pelenkáink közt van pont ugyanaz a mintás pelenka,mint amit itt valaki lefényképezett.Csak olcsóbb nálunk.És minőségileg jobb.Ezt egy törzsvásárlóm mondta.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy a Pampers nem szerepelt az eredeti táblázatban, de hátha valakit érdekel, hogy tegnap a Corában vettünk Midi méretben mega packot, azaz 150 darabot 5800 forintért. Ez így 39 forintra jön ki. Bevallom, hogy nekem nem kedvencem a Pampers, de az ára miatt most ezt vettünk.

Bömbike,
Sajnálom, hogy eltűntél :cry:

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


sziasztok.
Pennyben január 11-13 ig (mától szerdáig) 1999 ft-ért van a babityme pellus.
Midiben 56,
maxiban 50,
juniorban 44 db/csomi van.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Akit érdekel:

Tescoban baby essentials pelenka (zöld csomis tescos) január 15-17 között: 1899/cs
18-21 között: 2199/cs.

A maxit tudom, hogy 54 db-os, tehát a hét végén 35 ft/db, utána 41 ft/db

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!

Softino pelenka a Lidlben a héten(mától)469/ csomag.
Kép

Örülnék javaslatoknak, hogy miként tudnánk Bömbike ügyes kezdeményezését továbbvinni.
Vagy esetleg ha valaki tud akcióról, és leírná, az is nagyon jó lenne.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok Kismamák!

Biztosan mindannyian ismeritek a tv2 babaműsorát, a Babavilágot. Ebben a műsorban hétről-hétre olyan témákat igyekszünk fedolgozni, melyek minden babázó és babát váró szülőt érdekelhetnek. Amennyiben kedvetek lenne megosztani más anyukákkal, kismamákkal a tapsztalataitokat, félelmeiteket, örömötöket, kérlek jelentkezzetek a szereples@babavilag.com-on. Kérlek, írjátok meg, hányadik hétben vagytok, ha van már gyermeketek, mikor született, hol laktok, és osszátok meg velünk telefonszámotokat, hogy meg tudjunk keresni Titeket. Csodás babázós napot, és sok boldogságot kívánunk Nektek!
Üdvözlettel: Babavilág
babavilág
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: