Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aki használt már DM-es babylove-os pelust, annak mi a véleméyne róla, mondjuk ha a liberóhoz, vagy a pampershöz kellene hasonlítani?

Köszi

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia beu5! :)

Babylove-s pellus szerintem egész jó. Pampershez egyáltalán nem, inkább Liberohoz hasonlít, kicsit gyengébb derékgumírozással.
Árban viszont jóval kedvezőbb. (én meg szoktam venni a kartondobozos 100 db-os csomit, és olyankor váltok be egy kupont - 25%-ost, és így akár 30 ft-ból is kihozhatod darabját)

Én nagyobbik lányomnál szinte csak azt használtam, viszont a kicsinek a popsija nem bírta.
Javaslom neked is, ha ismerősödnek van, inkább kérjél 3-4 db-ot próbának, mielőtt beruházol nagyobb mennyiségre.
Tesz-veszen is rendszeresen tesznek fel megmaradt pellusokat, ott is tudsz olcsón -pár db-ot venni kipróbálásra.

Kép
Kép]
 


Szia!
Szerintem nagyon jó,mind a 3 gyerkőcnél bevált.Mindenben csatlakozom az előttem szólóhoz :-)
Gitta
 

 
 

Sziasztok!

Aki használja, illetve szereti a Babytime pelenkákat, ajánlom figyelmébe a Penny market kínálatát!
Az amúgy 2599 ft/csomag áras pelenka április 19 és 21 között 1999/ csomag áron kapható.

Kiszerelések:
Midi: 56 db/cs 36 Ft/db
Maxi: 50 db/cs 40 Ft/db
Junior: 44 db/cs 45 Ft/db

Ha valaki nem ismerné, nézzen vissza, korábban volt szó erről a termékről.

Kép
Kép]
 


Beu! Nekem nem jött be, pont azért, amit Gabi is írt: gyenge derékgumírozás, és gyenge nedvszívóképesség. Mármint a Pampershez és a Liberohoz képest, mert mást nem nagyon próbáltam (talán még a Huggiest, az se rossz). Van még egy pár a Babylove-ból, azt csakis nappalra adom a babákra, és csak akkor, ha nem várható nagyon nagy "dolog" (a fenekükre is nagyon ráragad).

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Köszi a válaszokat!
Még próbálkozom, egyenlőre a pampers működik, sajna a huggies nem igazán kapható erre felé.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Bocsi a zavarásért...de...olcsóbban és szuper minőség!

Eladó egy igazán megkímélt szuper Chicco Trio For Me Olasz gyártmányú babakocsi hordozóval és bázistalppal.Igazán könnyű kezelni,kis helyen elfér, magától megáll összecsukás után,nem nyílik szét.Szuperkönnyű irányítani,tolni.

A kocsi színe gyönyörű almazöld, ami unisex.Kislánynak is és kisfiúnak is tökéletes.
A hordozó sötétkék vajszín keveréke, ami a vázra simán rákattintható, anélkül,h.a sportrésze rajta lenne.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Újszülött kortól 3 éves korig használható. Clik-Clak System.Hát klasszis a javából! 4 kerekű babakocsi előre-hátra néző sport ülőrésszel,(2 irányba lehet fordítani a sport részt) szűkítő Synthesis talpas hordozóval (0-13kg-ig), kupolával, esővédővel,5 pontos párnázott biztonsági övvel, lábtakaróval,bevásárló kosárral, a tolókarokat összekötő pótelemmel

Papírjai megvannak.

A babahordozó újszülött szűkítővel. Praktikus és biztonságos mert csak a talpat kell fixen az autóba a biztonsági öv segítségével bekötni és utána magát a hordozót csak bele kell csúsztatni.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Nagyon könnyű a hordozó, papírja is megvan!

Szeretném felhívni a Chicco egyedülálló markolat megoldására a figyelmet!

1. Úgy lehet vinni a hordozót, mint egy táskát, és nem kifordított kézzel. Kb. fele olyan nehéznek tűnik benne a lurkó, mint a hagyományosnál! Smile

2. Az autóba rakásnál viszont két kézzel lehet megfogni, ami szintén jelentős könnyebbség a hagyományosokhoz képest.


Új bolti ára 100.000 Ft körül mozog vagy még több.

Csatoltam 2 db videót, ahol meg lehet nézni,h.miket is tud ez a kocsi:


http://www.youtube.com/watch?v=1CqnjE8WqRA

http://www.youtube.com/watch?v=eJrS1v7iT1s


Én inkább a személyes átvételt javaslom, de postázom is, ha nagyon akarod, de garanciát nem tudok érte vállalni, ugyanis nincs akkora dobozom,h.a kocsit is meg a hordozót is beletegyem.Jobb megnézni,élőbe,h.mennyire gyönyörű.


A kocsi huzata frissen mosva!Tisztán adom át az új gazdinak.Még a kerekeit is lemostam.Mintha új lenne.
A képek tisztítás előtt készültek.


Személyesen Nagykőrösről vihető el.

Kupolát telyesen be lehet húzni
Fekvő pozició


hordival,plusz bázistalppal

egy csomó extra kiegészítővel


összecsukva pici helyet foglal

Itt lehet megnézni:

http://www.teszvesz.hu/item1014104187_c ... _alul.html

Ha érdekel írj a timcike81@yahoo.com- ra
Vagy hívj: 06204941003

Ára: 53.000 Ft plusz posta, ha muszáj

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nekünk nemrég volt egy bababoltunk,sajnos bezártuk.Egy csomó pelenka megmaradt.Szuper minőség.Akit érdekel,írjon privit.Cumi-cumisüveg is van beszerzés áron,autó gyerekülés,sport babakocsi, stb...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Beu 5:
Én a liberot sozktam használni és szerintem nagyon jo.Igaz elég drága de nem lesz legalább piros a fiam bőre, szóval azt is ki lehetne probálni ha lehetséges.
 


hajnalka76 írta:Beu 5:
Én a liberot sozktam használni és szerintem nagyon jo.Igaz elég drága de nem lesz legalább piros a fiam bőre, szóval azt is ki lehetne probálni ha lehetséges.

Mi is a liberot használjuk. Eddig ez a pelenka szívja el legjobban a nedvességet, a többinél sokkal nedvesebb volt a bőre. És még méretben is passzol nekünk.
 
 


Akkor csak mi vagyunk olyan szerencsések, hogy nekünk elég a szimpla noname pelus, mert nem pattog ki a kis Bencus popója?
A titka szerintem hogy be kell kenni popó ápolóval és akkor minden rendben lesz!


A kikapcsolódásról jutott eszembe valaki hallott erről a libero arca dologról? Valami videót láttam szuper édes babákkal és a végén ott volt ez a felhívás!!
 
 


eszi34 írta:A kikapcsolódásról jutott eszembe valaki hallott erről a libero arca dologról? Valami videót láttam szuper édes babákkal és a végén ott volt ez a felhívás!!


igen csak keress rá google ban, de leírom ide amit találtam:
Annyi a lényeg, hogy lefotózod a kicsidet, beküldöd a képet és azért kapsz egy kupont dm-be ami 500 ft mínusz ha pelust veszel.
Valamint egy szavazáson vesz részt a képed ahova persze toborozhatsz szavazókat is:9 És az első 11 legtöbbet kapott bab lesz a liberó arca és naptárt is készítenek róluk :)


Mi már neveztünk is. :) Remélem sikerül majd bejutni a legjobbak közé :) Örök emlék lenne ha a naptárban szerepelne. Megmutathatom majd neki, hogyha idősebb lesz, hogy már baba korában milyen szép volt. :)
 
 


Mi is majd megpróbálkozunk a fotózással, hétvégén lesz ennek a napja. Szóval remélem jó idő lesz és kitudunk menni a focipályára, hogy minél jobb képek születhessenek :D :D


totokmarika írta:Mi is majd megpróbálkozunk a fotózással, hétvégén lesz ennek a napja. Szóval remélem jó idő lesz és kitudunk menni a focipályára, hogy minél jobb képek születhessenek :D :D


Ez nem is rossz ötlet, nekünk is a focipályán kellett volna fotókat csinálnunk :) Na, majd legközelebb :lol:
 
 


kirgina írta:
totokmarika írta:Mi is majd megpróbálkozunk a fotózással, hétvégén lesz ennek a napja. Szóval remélem jó idő lesz és kitudunk menni a focipályára, hogy minél jobb képek születhessenek :D :D


Ez nem is rossz ötlet, nekünk is a focipályán kellett volna fotókat csinálnunk :) Na, majd legközelebb :lol:


Hát ha szavaznom kéne egy cuki benti kép mellett vagy egy kevésbé szép kép mellett , de az olyan ami kinn van a focipályán én az elsőre szavaznék :)

Persze a kettő kombinációja a tuti siker :D


Ez a focipályás valóban jó ötlet, főként hogy ahogy elnéztem még focilabdás kép sincs olyan sok, de a felénél tuti hogy több az ilyen gumilabdás fénykép. Azok sem rosszak persze, de szerintem inkább a focisokat várják. Bár az idő most nem épp a legjobb egy ilyen képhez, de azért próbálkozni lehet. Sikerült végül ?
 


Mi hétvégén lerendeztük a fotózást, nagyon jól éreztük magunkat és cuki képek sikerültek :D Pont a kirándulásról hazatérve kezdett el esni az eső, szóval megúsztuk :lol:
A képeket nézegetve már sokan 800 szavazatnál járnak, úgyhogy lesz mit behozni :twisted:


Igazából, ha belegondoltok, akkor nem csak az számít, hogy milyen koncepció alapján fényképeztek, hanem az is számít, hogy mennyi szavazat érkezik rá :) Ha nem csak a kupon miatt csináljátok, akkor valahogy meg kell győzni az embereket, hogy szavazzanak. Szét kell küldeni az ismerőseid között, hogy segítsenek :wink:


kedves anyuka..teljesen igazad van és egyetértek veled..
azonban rengeteg embert kell majd megtalálnod, mert ahogy nézegettem az oldalt tényleg ahogy itt már írták korábban, van aki 800-100 szavazatnál jár...szóval bele kell húzni keményen, ha naptárat akarsz a kicsiről:D
 


Én bízom benne, hogy sikerülni fog az ismerőseim segítségével valami jó eredményt elérni :)


most már elég sok ismerős kell ahhoz, hogy első legyen az ember. de nincs reménytelen helyzetben még senki se :) Előbb az oldal kiírta, hogy nem lehet majd látni a szavazatok számát senkinél se, így nem azon fog eldőlni a verseny, hogy eddig ki mennyi szavazatot gyűjtött össze és csak azokra fognak szavazni akiknek sok van. én ezt jó ötletnek tartom :D
 
 


Nem könnyű feladat az biztos,most már sokkal rövidebb idő áll rendelkezésedre hogy sok szavazatot gyűjts. Nem is tudom hogy lehetne sok szavazót bevonni...talán iwiw-en az ismerősök között?
 


Az a gond, hogy épp néztem reggel, hogy van, akinek már 1000 felett van a szavazata, ezt pont levették, de olyan sokat összegyűjteni nem tudom hogyan lehet :(
 


hát egy hónap alatt, ami még hátra van, nehéz lenne összegyűjteni annyi szavazatot, mint amennyit az elsőként regisztráltak összeszedtek. De meg lehet próbálni, ha sok helyen kuncsorogsz szavazatért :)
 


sziasztok

Szerintem ez az egész csak egy remek ingyenreklám a Liberonak...
Átlag internetező aligha téved egy pelenkás oldalra és szavazgat babákra tehát az egész arról melyik babának a legaktívabbak a szülei.
Én már mozgósítottam minden létező ismerősöm, IWIW-en is, de 90 szavazatnál nem gyűlt több.
Én sem értem hogy lehetett valakinek már a legelején 500 szavazat :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi hogy ide tolakododm!Nekem vannak eladó Happy Bella Midi pelenkáim eladók!
A 82 dbos 2000 Ftért!
Ha érdekel valakit írjatok a zsuzsibeci@t-online.hu címre
Én is iylet használok!
Nálunk a kórházban a gyerekeknek ilyet adnak és mivel nekem bevált ezt bátran merem ajánlani!

Kép


Anonymous írta:sziasztok
Szerintem ez az egész csak egy remek ingyenreklám a Liberonak...
Átlag internetező aligha téved egy pelenkás oldalra és szavazgat babákra tehát az egész arról melyik babának a legaktívabbak a szülei.
Én már mozgósítottam minden létező ismerősöm, IWIW-en is, de 90 szavazatnál nem gyűlt több.
Én sem értem hogy lehetett valakinek már a legelején 500 szavazat :shock:


Szerintem úgy lehet, hogy be lehet állítani, hogy azok jelenjenek meg akikra a legtöbben szavaztak és utána mindenki arra adta le a szavazatát, és ezek egy idő után elég sok szavazattal rendelkeznek, hogy esélytelen legyen behozni.
Az hogy reklám vagy nem, mi nem az a marketing központú világunkban?? De ez legalább egy olyan kezdeményezés ami jópofa.
 


Anonymous írta:sziasztok

Szerintem ez az egész csak egy remek ingyenreklám a Liberonak...
Átlag internetező aligha téved egy pelenkás oldalra és szavazgat babákra tehát az egész arról melyik babának a legaktívabbak a szülei.
Én már mozgósítottam minden létező ismerősöm, IWIW-en is, de 90 szavazatnál nem gyűlt több.
Én sem értem hogy lehetett valakinek már a legelején 500 szavazat :shock:

hát pl úgy, hogy sokan nézik ezt az oldalt, anyukák ezrei gyönyörködnek a babákban, még ha nem is töltik fel a sajátjuk képét. valószínű aki 500at kapott, az hamar töltötte fel, amikor még kevés volt, és az övé találtatott a legszebbnek. Ettől függetlenül, sztem már az 500as kuponért megéri feltölteni, vagy csak megnézegetni, mert nagyon aranyosak a kicsik :)
 
 


Hát akik először rakták fel egyértelműen előnnyel indultak. Minél előbb regisztráltak oda annál nagyobb az előny és ezzel semmi baj nincs. Aki az utolsó pillanatra hagyja a dolgait az mindig hátrányból indul nagyjából mindenhol :)

Amúgy meg ha eléggé céltudatosan hirdeted a gyerkőcöd és tényleg jó a képe akkor 1-2 nap alatt összejöhet az 500 szavazat szerintem
 
 


Kedves Édesanyák!
Kérlek segítsétek a Budapesti Corvinus Egyetem hallgatóinak non-profit kutatását azzal, hogy kitöltitek a pelenkavásárlási szokásokról szóló kérdőívünket! Köszönjük szépen!
http://online-kerdoiv.com/index/view/ha ... 98a30ec289
pelenka
Szentendre
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron