Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én július 2-re vagyok kiírva, s mivel nem találtam a helyem az eddigi topikok közt, gondoltam nyitok egy újat.
Várok ide mindenkit szeretettel, aki jövő nyárra van kiírva, nem csak a júliusiakat! :D
Vendég
 


Szia!

Én meg megnyitottam a 2010 júliusit is ma :wink:

Várlak oda szerettel :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny, én pedig nagyon nagy gratulát küldök nektek a 2010. júniusiból! Tulajdonképpen ide is tartozhatnék akár :-)

Borsoo, érdemesebb az adott haviba menni, az mindig jobban működik, mert egy várandóság alatt 3 hónap nagy különbség egy babaéletében!

Kép

KépKép
 

 
 

Sziasztok!

Eszterxx
lehet, bár nekem az előzőnél is ez vált be. Nameg most lennék ugye kb 4-5 hetes, de már kézzel érezhető a mozgása, szóval szerintem jóval előbb fog jönni :lol: Nem igazán tudom, melyik topikba jelentkezzem :lol: Majd megnézem, hol a legjobb a hangulat! :lol:

Panni, lehet, hogy majd megyek :D
Vendég
 


Borsoo!

4-5 hetes és kézzel érezhető a mozgása???Az hogy lehet?Hányadik baba?

De mikor mensiztél utoljára?Abból lehet azért következtetni,nem?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Panny
szept 26 volt az utolsó mensi. így most júl 3-ra jön ki. de már aznap, mikor kimaradt a mensim, úgy éreztem magam, mint 3 hónaposan az előzővel.. Ő most a második lesz. Tegnap álmomban azt mondta a doki, hogy 3 kölök van odabenn :lol: :lol: :lol:
Szóval valami furi az biztos, de szerintem csak valami egész másról lehet szó, mert ez így lehetetlen. De vajon mi? No mindegy decemberben uh, akkor úgyis kiderül :wink:

Figyu, egy kérdésem lenne, bocs, hogy így belevágok a közepibe, de nálad mi a tapasztalat a gátvédelemről/metszésről?
Vendég
 


Lehet, hogy valamit elszámoltam?? Nem vágom, hogy hol..?
Vendég
 


Szia!

Nekem a másodikkal meg a Hrmadikkal gátvédelmes szülésem volt.Össze se lehet hasonlítani a gátmetszés utáni állapotit a gátvédelem utáni állapottal.Gátvédelemnél a szülés után fél órávaé már törökülésben ültem az ágyon és semmi fájdalmam nem volt.Gátmetszés után hetekig szenvedtem a fájdalomtól.

És nem igaz hogy megváltozik a szxuális élet,meg hogy inkontinenciát okozhat...nálam semmi gáz nem lett(az uram is megmondhatja :lol: :lol: )

Mit számoltál el?

Jól értem hogy szept 26 az utcsó mensi?Nem okt 26?
És miért csak decemberben mész dokihoz?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Szia,
köszi, mert én is gátvédelmes szülést tervezek másodikra, az elsőnél a metszés utáni sebbel én is még 4-5 hétig kínlódtam, iszonyatos volt. és még most is érzékeny, ha hosszabb szünet után vagyunk együtt az emberemmel. Csak hallottam most rossz véleményt is, ezért bizonytalanodtam el.
Az inkontinencia gyanúban nem hiszek, de nem akarok össze-vissza repedni, mert az még rosszabb lenne, mint a 6 centis vágás.. :evil: Azt hiszem már most felkérem a kórházban a gátvédelemről híres szülésznőt :D

Szeptember 26 az utsó az tuti, ha október lenne, még nem csináltam volna tesztet :wink:
Dokinál meg már voltam kétszer, megvoltak a kezdeti vizsgálatok, a következő vizsgálat + uh egy hónap múlva lesz. Neked gyakrabban vannak vizsgálatok?
Vendég
 


Majd meglátod, hol jobb, vagy gyere mindkettőbe, június és július......azért ez a kézzel kitapinthatóság elég furi......ez még sokáig nem lehetne...Nekem egyébként ennél gyakrabban vannak azért vizsgálatok, október 26-án voltam először (akkor volt 7+3), legközelebb nov.16-án kell mennem. Nekem már ez a 3 hét is örökkévalóságnak tűnik...

Sőt, most, hogy gondolkodtam, ezért jobb mindenkettőbe írni, mert a júniusinál te lennél egyike az utolsóknak (bár engem pl. majd' mindenki be szokott előzni :-) ), a júliusinál meg nagyon elöl leszel....

Na, majd meglátod! Panny, nagyon örülök neked!!!!

Kép

KépKép
 


Hali!

Utólag már látom hogy hülyeséget írtam az október 26-tal :oops: :oops: :oops: :oops:
De ha szept 26. volt az utcsó mensi akkor nem 4-hetes vagy..nekem okt.06.volt az utcsó mensi és én vok ma 4+2...szal sztem te ma vagy 5+4 :wink:

A gátvédelmes szülés nyitja a profi szülésznő!!!Aki ebben jártas annál gyerekjáték az egész..de aki ebben nem profi..hát ott lehetnek csúnya repedések amik meg rosszabbak a gátmetszéstől is.

Esztert tényleg sokan beelőzték anno 2008 márciusában..én tanusíthatom :wink: :wink: :wink: Ubulka csak nem kart kibújni :lol: :lol: :lol: igaz Eszter??!! :lol: :lol:

Eszter!

Nem válaszoltál..apa hogy hogy rábólintott??Anno emlékszem hogy azon keseregtél hogy ő már nem akar többet.De nagyon klassz hogy megváltozott a véleménye!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a betolakodásért, csak szeretném figyelmetekbe ajánlani a kisfiam által kinőtt ruhákat 0-6 hó. Nagyon szép állapotban vannak, mert vigyáztam rájuk és nem szakadtak foltosak és bolyhosak, ha használtabb leírom!A lényeg,hogy szép és nem drágák!
Katt ide, ha megszeretnéd nézni őket!
http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Jöhetek közétek? (valahogy én sem találom a helyem)

Eszter, megígérem neked, h én tuti be foglak előzni! :lol:

Panny, nagyon örülök Nektek! :wink:

borsoo, én is gátvédelemmel szültem a másodikat, és fantasztikus érzés volt amikor felkeltem az ágyból. nem remegett a lábam, nem volt égető, nyillaló fájdalom, ebédnél simán lehuppantam a székbe. szóval tök jó érzés, h nincs fájdalom. te is elkezdheted a gátmasszírozást a 36. héttől, de igaza van Pannynak, a legfontosabb, h a szülésznő megtegyen érted mindent a szülés alatt.
Vendég
 


Szia Kriszta!

Gratulálok neked is!!!Nagyíon klassz hogy már itt tartasz....de jó lenne már nekem is...

Bocs h nem írtam az Anyatanyán :oops: ...hetekig nem volt jó a gépünk...de az utóbbi napokban olvastalak és ott láttam hogy babát vársz!!Majd csatlakozom megint,jó?! :wink:

Borsoo!

Igen én is elkezdtem már otthon a 36.héttől a gátmasszírozást...a DM-ben vettem erre való gátolajat.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


sziasztok,

segítsetek:)
okt. 6-án volt uccsó mensim.
múlt heti Uh eredményem: nyálkahártya: 11 mm, benne 3,5 mm-es felritkulás.
mai: nyálkahártya 15 mm, benne 5mm-es felritkulás

szerintetek mennyi idős lehet?
úgy izgulok. doki nyugtat, uh nő azt mondta, ne siessünk, pár hét és kiderül él-e.

...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Szia Mercedes,

Elvileg 6 hetes és kb.3 napos vagy, várhatóan július 13-án születik majd. Semmi okod parára, a 8-9. hétig kell, hogy kialakuljon a szívhang. Múlt héten még csak 5 hetes voltál, akkor még semmi többet nem lehet látni, mint amit neked láttak!

Kép

KépKép
 


köcci:)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Szia Mercedes,
ha ven kedved csatlakozz hozzank, a 2010 juliusi babaknal talalsz minket!

Jol alakul a kis csapatunk

:lol: :lol: :lol:
 


Sziasztok! Bocsánat a zavarásért.:oops: Én júliusban szültem és szeretném eladni a kismama ruháimat. Ha valakit érdekel, írjon pü-t. Mindenkinek szép babavárást kívánok! :D .
 
 


Sziasztok!

Boldog babavárást mindenkinek, elnézést, nem akarok itt "lábatlankodni", a 2009 szeptemberi topicból vagyok : ) Azért írok, mert ha valait érdekelne közületek, szeretném felajánlani angol márkás kismamaruháimat (Next, GAP, Dorothy Perkins, C&A) megvételre. Én 160 cm magas vagyok, de vannak hosszabb szárú nadrágok is, olyan, is ami címkés vadiúj, rám nem lett jó a mérete (Londonban élő barátnőmtől származnak nagyrészt ezek a ruhák :) ... vannak csini farmerek, vászonnacik, szoknyák (téli nyári mindenből) felsők, ruha, pulcsi stb ... :)

Továbbá 0-3 hós méretű, szintén angol márkás babaruháinkat é kiegészítőinket (pl: bölcső kókuszmatraccal, elfordulásgátló, téli és nyári hálózsák, bodyk, rugik, csuda szép babaholmik :) ... ja: 2 kislányom van, főleg lányos holmik, de vannak uniszex darabok is :)

Akit érdekel, kérem, keressen meg priviben;)

Minden jót Nektek !!!

ÜDv:
Bibiesbrumi

Kép

Kép


Sziasztok Viola vagyok 24 éves!Most várjuk a párommal az első babánkat.

jöhetek hozzátok? Mert nem találom a helyem:(

Előre is köszönöm


Puszika


viola
 
 


szia viola:)

üdv közöttünk, de inkább keress egy olyan topicot, amelyik hónapra várod a babád:)...ott mozgalmasabb az élet...ez a topic eléggé kihalt.

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Sziasztok!

Augusztus 28 :)
 
 


Pocaklakó-daloló tanfolyamok
2010 tavaszán, régi és új helyszíneken!


Budapest XIII. kerület
Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház (Budapest XIII. Dagály u. 15/a)
2010. április 8 és 15, csütörtök, 18.00 órai kezdettel


Budapest, Újpalota XV. kerület
Gaba Medical Center (Bp. XV. Apolló u. 61.)
2010. május 19 és 26, szerda 18.00 órai kezdettel


Budapest XII. kerület
MiniMom Gyermekfoglalkoztató (Budapest, XII. Csörsz u. 43, Gesztenyés Irodaház)
2010. május 22 és 29, szombat 10.00 órai kezdettel


Budapest, Belváros
Mazsola Játszóház (Budapest, V. Arany J. u. 16)
2010. május 3 és 10, hétfő, 18.00 órai kezdettel


Szentendre
Szentendre, Dunaparti Művelődési Ház, (Szentendre, Dunakorzó 11/a)
2010. május 5 és 12, szerda 17.30 órai kezdettel


A bővebb információkat és a részleteket a www.cilizenebolcsije.eu oldalon, a Pocaklakó-daloló menüpontban találjátok!
Jelentkezni a zenebolcsi@gmail.com e-mailcímen lehet.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért.

Eladó bébé confort high treck oxigen red babakocsi,
hordozó,mózeskosár, pelenkázó táska külön-külön vagy szettben .
Kitűnő állapotban, alig használt.

Eredeti ár:

Mózes:69900 Ft
Hordozó:44900 Ft
Babakocsi: 79900 Ft
Táska:16900 Ft

Eredeti ár szettben durván 212 000 ft.
Én eladom 130 000 forintért!

Külön:

Mózes:50 000
Hordozó:30 000
Babakocsi:60 000
Táska:10 000

concord ultimax gyerekülés 0-18 kg-ig használható. Alig használt, kítűnő állapotban van. Eredeti ár 64900
Irányár: 45 000ft

Érdeklődni lehet:
Liegl Attiláné: 0630 381 7904
liegl@invitel.hu Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok!

Egy kis OFF!

3 éves "nagyfiunk" kiságya eladó sorba került.

Minimanóban vásároltuk annó.

Oldalrácsa leengedhető. Újszerű állapotban van.

Az árban a hozzá tartozó 60X120-as kókuszmatrac is benne van!

ÁRA: 18 000 FT


Átvehető: Zuglóban (Róna utca)
Tel: 06-70-949-52-27

JÓ POCAKOSKODÁST!!!

 
 


Bocsi a zavarásért...de...olcsóbban és szuper minőség!

Eladó egy igazán megkímélt szuper Chicco Trio For Me Olasz gyártmányú babakocsi hordozóval és bázistalppal.Igazán könnyű kezelni,kis helyen elfér, magától megáll összecsukás után,nem nyílik szét.Szuperkönnyű irányítani,tolni.

A kocsi színe gyönyörű almazöld, ami unisex.Kislánynak is és kisfiúnak is tökéletes.
A hordozó sötétkék vajszín keveréke, ami a vázra simán rákattintható, anélkül,h.a sportrésze rajta lenne.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Újszülött kortól 3 éves korig használható. Clik-Clak System.Hát klasszis a javából! 4 kerekű babakocsi előre-hátra néző sport ülőrésszel,(2 irányba lehet fordítani a sport részt) szűkítő Synthesis talpas hordozóval (0-13kg-ig), kupolával, esővédővel,5 pontos párnázott biztonsági övvel, lábtakaróval,bevásárló kosárral, a tolókarokat összekötő pótelemmel

Papírjai megvannak.

A babahordozó újszülött szűkítővel. Praktikus és biztonságos mert csak a talpat kell fixen az autóba a biztonsági öv segítségével bekötni és utána magát a hordozót csak bele kell csúsztatni.

A huzata könnyen levehető és mosható mosógépben is 30 fokon.

Nagyon könnyű a hordozó, papírja is megvan!

Szeretném felhívni a Chicco egyedülálló markolat megoldására a figyelmet!

1. Úgy lehet vinni a hordozót, mint egy táskát, és nem kifordított kézzel. Kb. fele olyan nehéznek tűnik benne a lurkó, mint a hagyományosnál! Smile

2. Az autóba rakásnál viszont két kézzel lehet megfogni, ami szintén jelentős könnyebbség a hagyományosokhoz képest.


Új bolti ára 100.000 Ft körül mozog vagy még több.

Csatoltam 2 db videót, ahol meg lehet nézni,h.miket is tud ez a kocsi:


http://www.youtube.com/watch?v=1CqnjE8WqRA

http://www.youtube.com/watch?v=eJrS1v7iT1s


Én inkább a személyes átvételt javaslom, de postázom is, ha nagyon akarod, de garanciát nem tudok érte vállalni, ugyanis nincs akkora dobozom,h.a kocsit is meg a hordozót is beletegyem.Jobb megnézni,élőbe,h.mennyire gyönyörű.


A kocsi huzata frissen mosva!Tisztán adom át az új gazdinak.Még a kerekeit is lemostam.Mintha új lenne.
A képek tisztítás előtt készültek.


Személyesen Nagykőrösről vihető el.

Kupolát telyesen be lehet húzni
Fekvő pozició


hordival


összecsukva pici helyet foglal

Itt lehet megnézni:

http://www.expressz.hu/secure/showAdver ... 1&cid=1930

Ha érdekel írj a timcike81@yahoo.com- ra
Vagy hívj: 06204941003

Ára: 53.000 Ft plusz posta, ha muszáj

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Elnézést a betolakodásért, de van nagyon sok eladó kinőtt kisruhám és egyéb cuccom (járóka, babahinta, játszószőnyeg) jó áron.
Járóka - 5000,-
Fisher Price 3in1 hinta - 15,000
szobahinta - 5,000
Játszószőnyeg - 3,000
Ha valakit érdekel, akkor itt találja őket
http://picasaweb.google.hu/HTunde1969/Babaszoba#

http://picasaweb.google.hu/HTunde1969/6874Ruhak#

http://picasaweb.google.hu/HTunde1969/K ... EsEgyebek#

köszi

Tünde

Kép
Kép
 
 


Kedves Kismamák!

Ha túl drága álmaid babakocsija vagy a kinézett babatartozék keres fel, és garantáltan olcsóbban szerzem be a bolti árnál. Kérdezz bátran, szívesen válaszolok minden kérdésre és ajánlatott is, adok. További szép babavárást!
dr
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron