Új privát üzeneted érkezett!

Csillagfény, Gergõ? Ma? Boldog szülinapot!
Remélem, nem lõttem mellé... :oops:
 
 


Sziasztok!

Mit hoz egy jó szurkolólány? :lol: 8) :wink:

Anyuka Baba neve Születési ideje
Ircsi Katherine Chloe 2010.07.02
Csillag Gergõ 2010.07.19
Brikancs Bence 2010.07.28
Királylány Áron 2010.07.29
Mazska Olivér 2010.07.29
Krixta Krisztián 2010.07.31
Szilvás76 Enikõ 2010.08.03
Bekri Bálint 2010.08.03
Claire Jonatán, Noémi 2010.08.05
Woody Lili 2010.08.06
Szilvi35 Tivadar 2010.08.07
Vanilla Bence 2010.08.07
Katka77 Tímea 2010.08.09
Bmaass Edömér Bandur 2010.08.09
Evilany Tamás 2010.08.10
Melisch Petra 2010.08.10
Barbcsi Bence 2010.08.10
Clárika Réka 2010.08.12
Babaimádó Fanni 2010.08.12
Szamocamoca Máté 2010.08.12
Limo Bertalan 2010.08.13
Gtünde75 Petra Zoé 2010.08.14
Napsugár Borisz 2010.08.16
Badzsulka Petra 2010.08.19
Sucer Olivér Gábor 2010.08.20
Schopin Lilianna 2010.08.22
Bols Péter 2010.08.24
Bévi Lili 2010.08.25
Csibuc Korinna Nóra 2010.08.28


Ja,tábla,igen nálam,de Tina ügyi és hozott :)

Csillagék dátumát sose fogom elfelejteni..

Bekri,jaj de jóóóó,hamarosan babaázás!

Ovi,majd hordozom és úgy megyünk szerintem,csak hát a babakocsi sok szempontból jobb (sokból meg nem)

Két nap és nyaralunk :) elsõ négyes családi vakációóóó
 
 
 

 
 

Úú, de jó, köszi!! Legalább azt eltaláltam, hogy Csillagék a soron következõk ;-)
Évi, remélem, jó lesz a nyaralás! Érezzétek jól magatokat! Meggyógyultatok?
 
 


Bekri! És az érzés már csak fokozódik :oops: persze tök büszke is tud lenni az ember a nagy gyerekeire (amikor épp nem pipa rájuk :roll: ), és tök jó, h ők is ilyen picik voltak, végignézni, gondolni, ahogy nőttek, de....érted!

Jut eszembe a nagyokról: legnagyobbam pályázott egy zenével, amit írt, akinek tetszik, és hajlamos a regisztrációval járó macerára, az tudja "lájkolni", nem csak ez dönt, hanem a zsűri, de azért számít, és örülünk neki:
http://www.webse.tv/index.php?o=486446 Bärnkopf Ábel :D

Évi! Ovi: kialakul, ne aggódj!

Tina! Köszi a táblázatot!

Ha addig nem jönnék, akkor Gergőnek boldog 3. szülinapot! Mi van velük?

Claire
 
 


Fantasztikus ez az új design :O :( 

Claire,köszönik jól vannak,szoktunk talizni. 

Holnap ha igaz, Maresék,Clarikáék,Berciék jönnek hozzánk :) az ha jól számolom 6 gyerek :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Na, megvolt a bababuli? Már nem is babák :-(. Szívesen megnéztelek volna Titeket. De ha bármi okból Pécsett lesz dolgom, akkor jelentkezem! És várom a Bp-re érkezők jelentkezését :-).
Hú, Évi, mindjárt szülinap, nálatok (is). Készülsz már?
Nálunk már leadták a "tortarendelést" egyiknek macisat, másiknak nyuszisat kell gyártanom!

Még mindig tart a szavazás, és visszacsúszott egy helyet a fiam, szóval aki teheti, kérjük szavazzon :
Jut eszembe a nagyokról: legnagyobbam pályázott egy zenével, amit írt, akinek tetszik, és hajlamos a regisztrációval járó macerára, az tudja "lájkolni", nem csak ez dönt, hanem a zsűri, de azért számít, és örülünk neki: 
http://www.webse.tv/index.php?o=486446 Bärnkopf Ábel :D 

Köszi! Claire
 
 


Megvolt :) 

Készülünk,buszt kér,ejj de változatos :) tortáját Kriszti csinálja :)


files/11/babatali20130801_002dd.jpg (JPG)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Napok óta nem bírom rávenni magam, hogy írjak ide. Nem miattatok Ez az új design... Meglátom, és menekülök Hát, majd csak megszokom előbb-utóbb...

Szülinaposokat Isten éltesse :-) Ennek a hőségnek az elviseléséhez is sok kitartást kívánok!

Nálunk egyszerű torta volt, szerencsére csak az ízére volt kívánság, az meg általam is kivitelezhető volt :-) Csak a marcipán figura olyan, amit vásárolni kellett és elengedhetetlen hozzátartozó - még a tesónak is. Gondolom, ha hárman lesznek, mindenkinek kell majd külön marcipán

Képzeljétek, múlt héten bejelentette az orvosom, hogy egy számunkra sokkal messzebbre lévő kórházban fog dolgozni, így nem tudok nála szülni. Most itt vagyok 33 hetesen orvos nélkül, megpróbálok találni valakit, de talán nem is lesz olyan egyszerű. Nekem fontos az orvos, mert ugye császárral indultam elsőnek és tudnom kell, milyen a hozzáállása a "kórtörténetemhez". Remélem, Valaki vigyáz odaföntről ránk és minden rendben lesz.

 
 


Bekri! HOl keresel orvost?

Nálunk tegnap volt a nagy szülinap! Majd hozok egy képet! Nekem egy nyuszi és egy maci tortát kellett gyártanom, jó lett, egyik sem klasszikus torta, mindkettő egy tepsi süti, megfelelő formára szabva, + a design :-)!

Claire
 
 


Kalapot emelek a formatorta-készítők elòtt! Az meg, hogy duplán ezt a műveletet elòadni... Nem semmi!

Vác a célpont, Claire. Ajánlanál valakit?

 
 


Évi, a fotón a gyerekek mint egy indián törzs tagjai, középen a tőrzsfőnőkkel... Aranyosak :-)

 
 


Bekri,nekem se tecc :(
Drukk a dokihoz. Nem a legjobbkor jött a hír :(

Claire,isten éltesse az ikreket!!


Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


ez jól lemaradt :/

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Megnőtt e :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


És Àdámmal is hamar el fog szaladni ez a pár hónap - hihetetlen!

 
 


Köszi a köszöntést!
Sajna Vácon nem tudok :-( dokit!
Tominak is boldogot! 
Claire
 
 


fényképpel jövök, bocs, most rohanok!
izz jön a szél , be kell csukni mindent! eső még nincs!
 
 


Melisch Petráját és Barbcsi Bencéjét isten éltesse 3. születésnapjuk alkalmából!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Minden topic babának boldogságos szülinapot!!! :)

Zoé & Tünde

Kép
 


Zoé mit fog kapni születésnapjára?

Claire, Pesten tudnál ajánlani dokit? Melyik kórházban?

 
 


Minden újabb szülinaposnak BOLDOG 3. SZÜLINAPOT! C

Bekri! Én legutóbb a János Kórházban szültem, ami nem egy szuper hely, első gyerekes anyának biztos nem merném ajánlani. Az én dokim elég jó volt, és én is java terhesen kerültem át hozzá, ez nem volt gond. A kórházban viszont nem rendel, csak magánban :-(. Ez Budán van. Pesten van 1-2 jó hely, ha onnan kell konkrét orvos, után atudok kérdezni megbízható ismerősnél. Itt Budán egyébként még a Szt Margit szülészetét dicsérik sokan!
 
 


Köszi! A Szent Margit kórházban több ismerősőm is szült, jókat, szépeket hallottam. Egyelőre meglátom, mi várható, beszélek a doktornővel személyesen is hamarosan :-)

 
 



Kép
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszakapcsolódni a topicba, nagyon rég nem voltam már....

Röviden: meló, meló után gyerek... háztartás... apa... kutya.... örök körforgás...
néha jó lenne reset-elni... :)
szerencsére kéthetente hétvégén megy a gyermek mamázni, olyankor van egy kis lehetőség a mentális kikapcsra...

két hét múlva ovi! és ne döbbenjetek le nagyon: 100,5 cm és 16 kg (igazi nagylány, akinek "lesz szép fehér ruhája, hercege ha felnő és hintón megy a bálba...")

rajzolunk... napi szinten vagy 1-2 órát... eddig az volt a rajzolás, hogy ő mondta, hogy mit és nekem le kellett rajzolni... de most ő is ceruzát ragadott:
http://www.youtube.com/watch?v=TDSCC35tJCI

majd igyekszem visszaolvasni, bár rengeteg idő kéne hozzá...

Kép
 


Tündi  ejha!Azt látom a videon is hogy szép magas! Nagyon szép kislánnyá cseperedett. Pedig milyen édi babák voltak,most meg... :)

Ma 6 fiú gyülik Csillagéknál :) móka lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Hoztam képeket :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Éljen a banda :-)

Tündi, Zoé kb Bálinttal egy súlycsoport ès ránk mindig azt hiszik, inkább 4 éves...
Ne törődj vele, majd a herceg még magasabb lesz :-)

Kicsit gondban vagyok a ruhákkal... Egyrészt nem tudom, mivel kalkuláljak. Hallgat-e rám a kisasszony és előbb jön? Másrèszt szeptemberben 20-25 fokokat látok az előrejelzésben. Csak plüss rugikat begyek, merz fázni fog?

Megy a dilemma :-) Meg a fèszekrakó ösztönt próbálom kicsit visszaszorítani, de nehezen megy... :shock:

Ovisok, ti màr készültök?

 
 


Bea, tegnap voltunk ovis szülőin :) bár nekünk könnyebb a dolgunk, mert bölcsi után könnyebb ovit kezdeni :)
most ovis zsákot fogunk nézni hétvégén, a lepedőt megvarrja egy anyuka... olyan őrült nagy készülődés nem lesz...
a 30 napos időjárás előrejelzés semmit nem ér... szeptember végén még simán lehet 30 fok is, de lehet, hogy fűtteni kell majd... ;)

Kép
 


Sziasztok,
minden kis 3 éves lurkónak boldog születésnapot kívánunk sok szeretettel :)

Korinna és Betti




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Betti, nektek is :-) Zoé csúcs a videón Azon gondolkoztam, minden kis oroszlán ilyen érzelemgazdag - mert Bálinttal pl. teljesen ki lehetne cserélni - bár ő még távol áll az ilyen rajzolástól Bálint olyanokat szokott, hogy rögtön hisztizve szól hozzánk: ő nem kért meleg tejet (mellékesen szólva, korábban semmilyen igényét nem jelezte ezen a téren, ezért előrelátólag csak Kristófnak melegítettem meg a tejet). Aztán megkóstolja, és kiakad, hogy hogyan fordulhat elő, hogy a tej, amit elé raktam, hideg Mert neki bizony meleg kell. Na, ezeket kéne videóra venni, és 20 év múlva lejátszani nekik... Tegnap meg idegességemben a játszótéren eltörtem egy másik kisgyerek lapátját... Nagyon ciki volt, még sosem fordult elő velem semmi ilyesmi. A történet röviden: Kristóf elásta a homokozóban egy harmadik kisgyerek lapátját és persze, nem találta, hogy hová ásta Átvettem tőle a szintén kölcsönkapott lapátot, és amikor már konténernyi homok kilapátolása után se került elő a másik lapát, kezdtem kicsit ideges lenni... Komolyan, unatkoznék nélkülük

 
 


Hát persze, hogy ma lázasodott be... :(

Kép
 


Jobban van Zoé?

 
 


Tegnap láz, 1 x hányt, volt egy hasmenés... Délután 39,1 - nél kapott nurofent. Éjjel megint belázasodott.. Újabb nurofen... Reggel 36.6- al ébredt... Egész nap figyeltem, de még hőemelkedése se volt... Hogy mi volt ez?!?! Viszont nem eszik. Semmit. Tegnap is csak egy kis szőlőt evett, azt hányta ki. Csak tejcsit iszik 2 napja...

Kép
 


Nekünk nyàr elején vagy tavasszal volt ilyen. Kiböjtölte azt a 4-5 napot szegény. B6-ot kapott meg nurofent. Sok folyadèk és pihenés. Jobbulàst!

 
 


Sziasztok!

Én inkább itt írok. A FB számomra átláthatatlan, követhetetlen. Az azoknak jó, akik folyamatosabban net közelben vannak. Én mostanában nagyon lekorlátoztam a netre fordított időmet. Inkább a gyerekeimmel, a férjemmel és a valós barátaimmal vagyok együtt... Itt van a nyár (bár lassan vége), lejártunk a partra... gyerkek homokoztak, pancsoltak, mi felnőttek is élveztük a kinti létet
Hetente 2 nap jár Chloe oviba. Akkor élvezem, hogy csak 2 gyerek van itthon, csak kettőre kell figyelnem
Járunk úszni, járunk a könyvtárba babafoglalkozásra, van kézműves-, meg zenefoglalkozás. Szinte minden napra van valami programunk
És januártól megyek vissza dolgozni. Heti 2 nap lesz, akkor a majmocskáim bölcsiben lesznek...

Boldog szülinapot minden 3 évesnek!


Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Nekem is nehezen követhető a FB-on ez a topic, lehet, h én vagyok béna!
Mi ma voltunk ovis ismerkedős napon, majd hétfőn meglátjuk. 30an lesznek, ez risztó....
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: