Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük, javulunk!
Évi! Helyesek! Nálunk a Joni ilyen nagy bohóc :D . Na, azért Nonót sem kell félteni, de Joni tényleg tudatosan játszik! Kabaré!

Csajok! ne gyertek az "öregszem " szöveggel! Nálunk csak a gyerekek öregszenek, mi nem :lol: . A garancia már úgy is lejárt ránk, sajnos sok esetben már a szervíz sem vállalja a javítást, így kell tovább döcögni, szóval vigyázni az alkatrészekre :lol: :lol: !

Claire
 
 


Mennyi a jogdíj, Limo? :lol:

Évi, Claire, a bohóckodásról jut eszembe: nálunk már néha túlmegy egy határon. A legújabb: mindent visszakérdez: "Tessék?"
Néhány nap után kezdtem tűnődni, vajon jól hall-e.
De kiderült, direkt csinálja, utána
a) kiröhög minket,
b) nagyokat somolyog.

 
 


Bekri!... :D :D

Emlékszem kiskoromban ha Anyu találkozott rég látott ismerőssel, mindig ezt mondták "nem mi öregszünk, a gyerekek nőnek".....és tessék lassan én is ezt mondom. Amúgy nem is érzem magam öregnek, hogyan is....egy 2 éves gyerek mellett ilyet nem lehet... :)

Nálunk most a "Jól van?" divat megy....gyakran visszakérdez jól van?

Klari!....Hogy van a térded?

 
 

 
 

Limo! Na, hát nálunk mindenre visszakérdez, a "jó, anya?" formuka gyakori!

Claire
 
 


Sziasztok!

Néha bekukkatok, mostanság nem sok új olvasnivaló volt. Babák-gyerkők helyesek, idén már ovisok lesznek a nagyobbak.... Hihetetlen hogy megy az idő.
Betegeknek jobbulást (nálunk is megjelentek a bacik megint)!




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


sziasztok

ovi ne is mondjátok.Az én kis mimózám,áhhh,nem lesz könnyű.Jövő héten tervezzük meglátogatni a környező ovikat...melyik szimpi...hol ragad meg minket az óvonéni...
Claire,tippek..?Tapasztalat..?

Nálunk menő a "de most" meg a "nem hallod??!" ehhh.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Nálunk a legújabb csodálatos esemény :oops:
hétfőn pizsamában vittem el Bálintot az oviba, mert fél órán keresztül csak mosolygott, hogy ő nem tud jönni öltözni, se fogat mosni, mert ő még reggelizik=ül az asztalnál és nézelődik. :roll:

Nem tudom, de nagyon (és tudatosan) feszegeti a határokat.

Ovi: ugyanaz lesz, mint Kristófnál. Remélem, sikerül majd megtalálni a közös hangot az óvónénikkel - főleg a fiamnak.

 
 


Én is vittem már az alvós body-ba bölcsibe a Bercit, mert nem engedte levenni magáról!!!
Nemrég vasaltam az egyik szabadidő nacijára tűzoltó sam matricát, hát abba is aludt....a fürdéshez sikerült nagy nehezen lekönyörögni róla, de ha rajta múlik beleül a vízbe nadrágba...és szigorúan vissza kellett venni fürdés után. Na ilyen apróságokon nem akadok fenn, nekem végül is mindegy mibe alszik, csak ne fázzon meg.

Most sokkal nagyobb gond, hogy reggel a fiatal úr eldugta a kocsikulcsot, és nem adja elő....most ha hazaérek beszélek a fejével, és nekikezdhetek átfésülni a lakást, mert pótkulcsunk az nincs :D

 
 


Hú, Limo, ezen a kulcs dolgon kiakadnék, az tuti!

Évi! Ovi! Legfontosabb a saját benyomásod, és főként az óvónéniről.
Érdemleges szempontok lehetnek még a választásnál: csoport létszám, csoport szoba mérete, felszereltsége, udvar mérete, felszereltsége, óvoda tisztasága, meg persze a távolság, elérhetőség. Érdemes beszélni odajáró gyerekek szüleivel, ők hogy látják, eleget foglalkoznak-e a kicsikkel, rajzolnak, játszanak, énekelnek-e , kézműveskednek-e eleget. Hogy végzik a szokás kialakítást, mik az ovis szokások, mennyire vonják be a szülőket, stb. Hogy működik a beszoktatás, stb.
Kevésbé fontos: amikor az óvoda azt hirdeti, hogy 77 nyelven képezik, és teniszezni is hordják, mert nem igazán erre van szükség. Persze ha van nemzetiségi ovi, ahol beszélnek velük olyan nyelven, amit a családban, vagy legalább az utcán is hallhat, az más, azt érdemes megfontolni. Így hirtelen ezek jutottak eszembe, nem tudom ez segítség-e, nyugodtan kérdezz, akár itt, akár priviben, megpróbálok vmi értelmeset hozzászólni.

Bekri :lol: abszolút megértem, tök jó fej vagy, hogy megcsináltad, hátha tanul belőle! Én végül sosem csináltam meg, de a határán álltam Ádámmal főként, és lehet, h jobb lett volna. Persze majdnem itthon hagyás volt többször is, sőt már Jonival is, de ha tényleg megcsinálja az ember, az talán megdöbbentőbb.

Jaj, ovi, nem is mondjátok, nekem még úgy nincs kedvem őket oviba adni :( . Öregszem, vagy , mi??? Bár lehet, h születési hiba, mert a többit sem nagyon akaródzott, de most a legkisebbeket.....
Pedig amúgy ovi-párti vagyok, csak hát már 3 !!!évesen????

Claire
 
 


Claire,köszönöm,tudtam hogy te vagy az emberem :)
3 évesen,jahh,de kell nekik a társaság, szerintem Tomi már unatkozik itthon,velem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évi! haha, azért ez túlzás , de azt a keveset ami van szívesen megosztom!

Nálunk nem unatkoznak :lol: tegnap is jött anyám, éppen 10 gyerek volt a lakásban :shock: :lol:! Én meg elmentem kivételesen a párommal ebédeltem! :wink:

Claire
 
 


De jó, Claire!
Anyudnak mi a foglalkozása egyébként? Azt hiszem, nem sok ember vállalna be felügyeletet 10 unokára - vagy nem tudom... Nem ismerek személyesen olyan embert, akinek ennyi unokája lenne! :lol:

 
 


Anyám tanár eredetileg! Nem nem mind az ő unokája volt, neki 8 unokája van, 6 nálunk, 2 a tesómnál. De nálunk gyakran ott nyüzsg néhány unokatesó, jelen esetben 4 volt :D .
egyébként anyósoméknak 3 gyerekük van, és e három (fiú) gyerektől 16! unokájuk :shock: Na, az a nem semmi! A legidősebb21 éves, a legkisebbek az én apróim, 2,5 ugye....
Egyébként anyám is, anyósom is úgy van vele, hogy néha jobb, ha többen vannak, és normálisan játszanak, persze néha felborul az idill :wink:

Claire
 
 


Kocsikulcs....MEGVAN!

Claire!....Apa kiakadt a kulcson rendesen, én annyira nem...tudtam, hogy a lakásban van....előbb-utóbb meglesz!
Hazamentem, átmentünk boltba, ezalatt beszéltem a gyerek fejével hol a kulcs...nem nagyon hatotta meg....otthon kértem mutassa meg, azt mondta a szobájába van (Apa a nappalit dúlta fel érte), bementem a gyerekszobába, megálltam a szoba közepén, hogy most melyik szaros, kincsesdobozzal kezdjem, amikor a tekintgetés közben észrevettem, hogy szépen az autói között ott figyel a polcon a kulcs. Hurráááá!!! Azért nem volt baj, hogy nem kellett szétszedni a lakást.

Pénteken ovinézőben voltam, állami ovi:

központi helyen (bölcsink mellett), 3 csoport, vegyes életkorú, de a többség pici lesz, csoportszoba nagy, galériás játszóhely minden szobába, sok játék, semmi flancos, autók, építők, stb... (fiúsra mentem), udvart utálom, csöppnyi fűves, nagy homokozók, beton....óvónénik tündériek voltak, kedves, mosolygósak, akikhez lehet bújni.

Tudtok valami javaslatot a következőre:
befestettem egy függönyt, ami színre nem sikerült, viszont olyan gyűrött lett, hogy nem tudom valaha is kisimul-e. Próbáltam, vasalni, gőzölni, újra mosni, vizesen vissza, egyszerűen gyűrött marad.

 
 


Jól hangzik az ovi!

Függöny: nekem nincs ötletem, sajnos :(
Még sose festettem textil anyagot ilyen formában.

Szerintem, egy idő után kifejlődik egy sokadik érzék az anyáknál, hogy az eltűnt cuccokat hol lehet megtalálni :lol:

 
 


[/img]
 
 


Ki merre jár?

Én uuuuuuuuuuuutálom már a telet és a bezártságot :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Én is szeretném kérni, hogy jöjjön a tavasz, legalább mutassa meg, hogy közeledik... De nem panaszkodom, van, ahol ma is sok centi hó hullott :shock:

 
 


sziasztok!

Évi unatkozás: sajnos nem fizikai, hanem mentális... egyébként meg nem engedélyezik a melóhelyen a magánügyes netezést. az FB pl le is van tiltva... :( valahol érthető...

ovi: nekem most az önkormányzati bölcsi egy hatalmas pozitív csalódás!!! a gyerek is sokkal kiegyensúlyozottabb, mint amikor a családi napközibe járt... napi szinten új mondókákat "hoz haza", nagyon jól érzi magát. eszik, alszik rendesen, és nem nyűgös, hisztis délutánonként. remélem az ovival is hasonló szerencsénk lesz! nálunk nincs választási lehetőség, az is nagy öröm lesz, ha a körzeti oviba felveszik, akkora a túljelentkezés. bár így, hogy bekerült a városi bölibe, azt mondják, nagyobb az esély...

visszatérve a bölire: kétcsoportos, reggel és délután összevont csoporttal. a másik csoportot viszi a bölcsődevezető, múltkor azt mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy Zoé nem hozzá került, mert imádni való! :) mintha hájjal kenegettek volna!!!! :)

eltűnt dolgok: hónapok óta nincs meg a fésűm, gyanítom már nem is lesz meg...

Bejelentés! :) 24 napja nem dohányzom! e-cigire váltottam!!! :)

Kép
 


Tündi,csak így tovább!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Vagyunk ám mi is, csak a majmocskáim... abban bízom, hogy most már majd egyre hosszabb időre le tudom majd tenni a bébijeimet :wink:

És időnként lelkiismeretfurdalásom van, hogy annyit nem tudok Chloeval foglalkozni, mint amennyit szeretnék! Olyan csak kettesben töltött idő nem nagyon van :cry:
Még az a szerencse, hogy okos, ügyes... :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Hajrá Tündi!!!
Ircsi! Ilyenkor örül az ember, h kicsit leteheti őket, aztán hipp-hopp nosztalgiázni kezd, h milyen jó is volt együtt , összebújva a kis fészekben :) !
Claire
 
 


A jó barátok :)

Kép

Gyenge 2.5 év elteltével már beszélgetnek egymással és játszanak is :)
Fő a kitartás!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évi
Aranyosak! :lol: :lol: :lol:
Nem a kitartás, hanem a fejlődés eredménye, hogy besélgetnek egymással, együtt játszanak! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Persze, azért 3 éves kor az ovi, mert kb akkor kezdődik az "együtt játszás" időszaka!
Ircsi! ez alól kivételek az ikrek, megdöbbentően korán nyomják a szerepjátékokat, meg az ovis típusú kommunikációt. Most az enyémek tisztára úgy bosszantják egymást, mint az ovisok :roll: , az is igaz, hogy teljesen maguktól táncolnak együtt kézenfogva,m meg ilyenek!
:lol:

Claire
 
 


Sziasztok!

Tünde, gratula, hatalmas nagy!!!

Évi, hát igen, ez egy mérföldkő, és két és fél évesen! Szerintem, ez nagyon jó!

Ircsi, majd változik a helyzet idővel. Aztán meg lesz más, ami miatt trükközni kell az időbeosztással... :D

Nálunk meg nagy hír van: szeptemberben bővül a családunk! :lol:

 
 


Bekri
Gratulálok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Köszi!

 
 


Bekri! Hú, gratulálok! De jó! :D
És jól vagy???
:wink:
Claire
 
 


Bekri!!!! Gratulálok!!!!
Jön a harmadik,jaj de jó jaj de jó!!
Hogy vagy??

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Kőszi, jól vagyok, időnként gyomorforgás, hullafáradtsàg.
De túlélhető. Türelmetlen is vagyok.:-(

 
 


Reméljük "kinövöd" a rosszulléteket! És ha teheted pihenj, kijár az neked , most pláne! :)
Többiek?

Claire
 
 


Sziasztok!

Milyen volt a "hosszú" hétvége? Megúsztátok ezt a rossz időt otthon?

Mi szerencsére igen.

12 hetes uh-on már 6,2 cm volt ülve, tarkóredő 1,2 mm volt.

 
 


sziasztok
jelen, a hullámok alatt...pedig Ádi még csak egyhelyben van,azaz dehogy, mert gurul araszol de nem mászik és nem pakooooool mi lesz velem akkor? :))))
De jól vagyunk!
Jöhet a tavasz...

Bekri szuper!
Család mit szól? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Bekri!:P ....Gratulálok!!! Múlnak már a kezdeti rosszullétek?

Hosszú hétvége....nagytakarítást terveztem péntekre, amit halasztottam....valahogy nem volt kedvem ablakot nyitni. Játszottunk, játszottunk, játszottunk...előkerült még Apa szerszámos ládája is, amit öröm volt kipakolni!

Várom a tavaszt, NAGYON! Annyira meguntam, már, hogy mindig borús van, süssön végre a nap (még ha nincs is meleg, de mindjárt jobb az ember kedve ragyogó napsütésbe)

 
 


Itt ma süt a nap, nem tudom, arrafelé mi a helyzet... :roll:
Persze, hétvégére megint hóesést mondanak. :shock:
De jó lenne, ha maradna a tavaszi idő!!!

Évi, nálunk is akkora kupi szokott lenni (noha nem teljesen azonos a korosztály), pedig igyekszem rávenni őket: az oviban is el kell pakolni azt a játékot, amit már nem használnak... De mindig mindenre kapok magyarázatot, hogy mi miért hever a lakás különböző pontján... Félelmetesen vág az eszük, amikor arról van szó... 8)

Rosszullétek: tulajdonképpen nem panaszkodom, és most valóban változott a helyzet, talán már nem forog a gyomrom, helyette keresztcsont, csípő stb. :D

 
 


sziasztok! Pécsiek, mizújs a hó alatt? egyébként itt is az van, tegnap fel sem tudtunk jönni kocsival!
claire
 
 


Csúcs ez a hó, de egyszer majdcsak eljön a nyár is. Biztos pesszimista vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy lesz valaha is tavasz...

 
 


Én elhavazva,szó szerint.
Miki külföldön... itt a húsvét.Még sonkánk sincs.Nem ám takarítani. :( ha belegondolok,még fogat se mostam :shock: de már etettem,porszívóztam,ágyaztam,öltöztettem,pelusoztam mittomén...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szerintem, nem igaz, hogy a terhesség alatt mennek tönkre a fogak... Inkább utána... :roll:

Takarítás... az vajon mi? 8)

 
 


Sziasztok!

Bekri, hatalmas gratula!!! Tudjatok mar hogy kisfiu lesz e vagy lanyka?
Bejarono nalunk is szabin van... :oops:

Evi, bar tudom hogy nem vicces, de nagyon jot nevettem ma a blogodon irottakon. Kitartas!

Parom is nyaggatt a kisteso temaval, de en teljes mertekben elutasitom az otletet. (a regebben leirt dolgok miatt, amik sajnos azota sem valtoztak) pedig sokszor el el kalandozik a gondolatom, milyen jo lenne egy kisbabat olelni megint, de aztan jon Boti mint a szelvihar es nincs idom tovabb almodozni.

Limo, tavasz, napsutes... ez a masik almom. :wink: melo milyen?

Ircsi, gyonyoruek a gyerekek, mindig nezlek titeket. Hihetetlen hogy mar 4 honaposak a picik. Lia nagyon hasonlit Chloe-ra vagy csak en latom igy?

Tunde, hogy allsz a cigivel? En mindig talalok valami "jo" kifogast, hogy miert nem szokok le. Mondjuk nem szivok sokat, napi 4-5 szal, de azt sem kene.



:(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


Rolunk:osszejottek a dolgok, ez az idei ev valahogy nagyon rosszul indult, sajnos.ugye a terdem kiugrott januarban, azota sem az igazi,bar mar voltam vele orvosnal is, gyogytornasznal, de meg mindig faj, ha legugolok. Kimaradt 2 het a munkabol, kertem irjanak be szabadsagot, mert van, de nem sikerult a munkahelyemnek, igy alig kaptam valami fizut. Majd muszakiztatni kellett a kocsit, egy csomo penz, tonkrement a telefonom, 6 hete javitjak, elromlott a laptop... Ja es az adohivatal is megtalalt es ram akarnak verni egy halom buntetest, szerintem ok nelkul, meg kuzdok az igazamert. :wink:
Az ovit visszamondtam, borzaszto volt. A gyerekek egy nagy helysegben voltak egyutt, max 20 gyerek, 2.5-4 evesek, ezzel nincs is gond, 3-4 na most bajban vagyok, mert ovonenit akartam irni, de ok nem azok, inkabb felugyelo nenik, szoval 3-4 neni veluk, de egyaltalan nem figyelnek a gyerekekre. A konyha teljesen szabad kijaras van, ahol a kesek, evoeszkozok elolhagyva. A legdurvabb az ajto, amin ki tudnak menni az udvarra az EGESZ NAP tarva nyitva. Mikor ott voltunk, akkor 2 fok volt kint, en nagykabatban ultem bent es majd meg fagytam. Rakerdeztem hogy nem lehetne ezt az ajtot becsukni, de az mondtak hogy nem, mert naluk a gyerekek akkor mennek ki az udvarra amikor akarnak. DE hogy miert nem lehet becsukni majd kinyitni ha ki akar menni az a gyerek, azt nem ertem.
Botinak amugy tetszett, de kb 1.5 ora utan mar fazott es haza akart menni. Most tavaszi szunet van az osszes oviba, de husvet utan elmegyek, megnezek 2 masik helyet, hatha...

Addig meg eljarunk gyerek klubokba, hetente min egyszer, hogy hallja az angolt, meg van egy angol kislany, akire vigyazok neha. Olyan aranyosak egutt Boti mondja neki magyarul, kislany angolul, de megis megertik egymast. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


Nklari, egészen elképedtem azokon, amiket az oviról írtál. Ez egy átlagos óvoda ma in the UK? :shock:

Tűzoltó Boti szenzációs :lol: Na, jó, meg Tűzoltó Sam is :wink:

Mindannyiótoknak nagyon szép húsvétot kívánok!!!

 
 


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Nagyon jófej ez a két srác így együtt :D

 
 


Évi! Még hogy nem készültél húsvétra! Ja, egyébként nagyon ismerős volt a reggeli állapot jelentésed :-). Kitartást!

Nklári! A további ovihírekre én is kíváncsi vagyok, szakmai ártalom:-D
Ami í húsvétot illeti, előtte 3 nap alatt 2-4-6 változó számú gyerekkel lenyomtam a nagytakarítást, párom még pénteken is teljes gőzzel dolgozott... utána viszont jó sűrű húsvéti programunk volt, a gyerekenek meg tavaszi szünet van a héten, szóval pörgünk ezerrel :lol: .

Bekri! Te most ne is izgasd magad ilyen hülyeségeken!

Majd jövök, csak már nagyon késő van....

claire
 
 


Sziasztok!

Néha ideérek én is. Nem tudom, de valahogy olyan gyorsan telnek a napok :oops: :wink:
Lehet, hogy én osztom be rosszul az időmet mostanában, de minden házimunkát kapkodva csinálok :oops: :oops: :oops: :oops:
Mindig eltöltöm a gyerekeimmel az időt. Most már a majmocskákkal is egyre jobban lehet játszani :lol: :lol: :lol:
(Egyébként meg az egész nem érdekel nagyon...a takarítás megvár, azt csinálhatom 10 év múlva is, de a gyerekeim most igényelnek ennyire :oops: :lol: :wink: )

Chloe a 2,5 évesek minden kiváncsiságával kérdez, csacsog egész nap. Ha egy kérdésére válaszolok, akkor van neki újabb százezer :lol: :lol: :lol:
A majmocskák meg édes kicsibabák. Most már egyre többet vigyorognak, kezdenek gurulni, kúszni :lol: :wink:

Bekri
Annyira örülök :lol: :lol: :lol:
A lehetőségekhez mérten vigyázz magatokra!
Szeretnétek a két fiú után most egy kislányt? :wink:

Fog tönkremenés
Most éppen az a legújabb, hogy az általánossá vált D-vitamin hiány az oka ennek is, mint ahogyan az egyre gyakoribb csontritkulásnak. Itt pl. még a kismamáknak, a szoptatós anyukáknak és úgy általában mindenkinek javasolják a D-vitamin szedését!

Klári
Kistesót szeretne a párod? Akkor most hogy vagytok? :roll: (Mintha írtál volna arról, hogy gondjaitok vannak...)
Ovi :cry: :evil:
Másik nincsen?
Csajozós Boti :lol: :lol: :lol: :lol:

Claire
Az lenne a csoda, ha te nem pörögnél :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Ircsi, jó hallani, hogy alakulnak a kistesók is :-) Chloe pedig biztos később is nagyon toleráns lesz velük. Engem sem érdekel nagyon a házimunka, de bevallom, azért jó lenne, ha nem ragacsban lépkednénk - nincs olyan napszak, hogy valami ne borulna le a földre... Meg kicsit kisebb lenne az ágy alatt a porcicák aránya... Kevesebb a mosatlan... Nem dőlne ki a mosókonyhából a sok szennyes... 8)

Ez van, egy hátsóval nem lehet ennyi lovat megülni, mint amennyit én is vállaltam... Most még meg is fáztam valahol... :oops:

A két fiú után lányt? Nem is tudom... Érdekes lenne, meg új feladat, de nagyobb biztonságban érezném magam, ha fiú lenne. Meg azt hiszem, s ez jobban aggaszt, hogy az egész család lányt vár és szerintem nem mindenki tudná felnőtt módon kezelni... Szegény Bálintot már előre sajnálom, mert most ő a "kicsi", mindenhol elnézőek vele és kényeztetik, de ősszel hirtelen ezek a felnőttek, akik ezt az egész folyamatot nem látják át, 180 fokos fordulatot fognak venni... Ha lány lesz, akkor meg még nagyobbat :( Félek ettől...

 
 


szisztok!
házimunka: igen, nekem sem ez azéletem fokmérője, de azért van egy olyan szint, ami zavar, és nem tudok semmit nyugodtan csinálni, meg ugye tudom, hogy ha nem csinálom rendszeresen, akkor meg a fejemre dől. igyekszem gyorsan, és racionálisan intézni, no meg rávenni nagyobbb családtagjaimat, hogy vállaljanak részt belőle, meg hogy próbálják meg megtartani a rendet, tisztaságot, ha éppen előállítom :roll: no hát itt vannak még összezördülések. És persze a kamasz zserint rendmániám van, és neki tök jó úgy is....

egyébként valóban akkorák, hogy most kell kihasználni, h velük lehetünk, aztán úgyis egyre jobban kikerülnek a bűvkörünkből. :(

Olyan kis okosak, annyira fogékonyak, tegnap megtanulták a habtapis betűs szőnyegről az ABC nagy részét :shock: .

Ircsi! holelérhető a blogod? Úgy megnéznélet titeket. Biztos nagyon cukik a kicsik is, olyan meghatóak az ikrek.

bekri! ne izgulj, jó lesz, és ura leszel a helyzetnek így is, úgy is!

Pörgés: :lol: :lol: hát néha azért kipróbálnám, h milyen enélkül, de ahogy ismerem magam, nem sokáig :wink: menne!
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: