Új privát üzeneted érkezett!

Várok mindenkit aki tervezi, hogy most esik teherbe illetve már tudja, hogy babája augusztusra érkezik majd.

Kép

Kép
 


Tercsimama!

Az elgondolás jó. :lol: :lol: Remélem a tervetek is sikerülni fog.
Sok sikert kívánok.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Tercsimama!

Üdv az augusztusnál.....miért pont aug. 31-re tervezed??

Kép

KépKép
 

 
 

Sziasztok
Évi vagyok,Pécsről. 31 éves,tavaly volt az esküvőnk augusztusban...szeptember óta próbálkozunk élesben
Nagyon,nagyon óvatosan....
tegnap teszteltem egy iszonyú halvány csíkosat,majd egy időn túli pozitívat(kukából kihalászva egyszer csak poz.volt...( ma hajnalban szintén iszonyú halvány csík a 4.percben... :shock: vettünk vért (kórházban dolgozom...) és a béta hcg-m 84.6 ( negatív 5 alatt....)
tehát....???...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Hajrá Évi, nagyon megy a drukk :wink:
Másik topikból dobbantottam, csak láttam a neved és muszáj volt írnom :D

KépKép
 


Üdv mindenkinek!
Nem aug 31-re tervezem, csak beírtam egy dátumot :lol:
Tegnaptól próbálkozhatunk és gondoltam talán sikerül augusztusra...az első kislányomnál egy próbálkozásból lett baba...

Hajrá Évi! A halvány csík is csíknak számít!!!!

Kép

Kép
 


Szia Tercsi!

Mi ettük meg a medela mellszívódat egy éve, biztos emlékszel férjem ment érte.
Én még nem teszteltem, de 6.napja késik :shock: Szeritnem nem lesz babó, de örülnék ha csatlakozhatnék majd ide :oops:
Vendég
 


Nem megettük, megvettük :D ez van ha az ember gyerekkel az ölében ír :D
Vendég
 


Szia!!!!!!!!!!!

Nincs véletlenül egy eladó mellszívód? :lol:

Amúgy nagyon jó lenne ha együtt tudnánk várni a kicsit, remélem nekem is mielőbb összejön, tegnap óta próbálkozunk :oops:
Szólj ha van valami friss hír. Szerintem ma tesztelj, ha már egyszer így alakult!!! Amúgy merre laktok?

Kép

Kép
 


Amúgy tervezitek a másodikat vagy véletlen lenne?
Mi egy hónapja határoztuk el...hajrá nálatok is :)

Kép

Kép
 


Mi februárban gondoltuk, hogy neki fogunk, hogy 2 év meglegyen köztük. Örülünk nagyon ha most lesz baba de védekeztünk is a "magunk módján", olyan hihetetlen lenne ha kiderüle, hogy babát várok..
Csepelen lakunk.
Vendég
 


Na és hogy van a nagylány? Fejlődik szépen?
A miénk hatalmas, és ha most jön össze a tesó akkor 2 év lesz köztük. Mikor csinálsz tesztet? Nagyon kíváncsi vagyok, te lennél az első igazi augusztusi kismama ebben a topikban. :shock:

Kép

Kép
 


Évi, gratulálok!!!!! A halvány csík is csík, nekem is így volt most......

Eszter

Kép

KépKép
 


Hááát,köszi,bevallom teljesen össze vagyok zavarodva,valószínű túl korán is teszteltem még...de az oka az volt,hogy -kórházban dolgozom,intenzív osztályon - volt egy H1N1-es betegünk...amikor kiderült,akartak adni virusirtó gyógyszert,és én akkor már reménykedtem hogy baba van,ekkor készítettem a teszteket,de még a kimaradt mensi előtt. Hogy szedjek-e gyógyszert,vagy sem (nem fogok...) a halvány csíkokat a férjem is látja nem csak én :) Elvileg most kéne megjönnie,bármikor...a héten. De hát ha HCG van a véremben,az ugye azt jelenti hogy megtermékenyült,be is ágyazódott. De kérdés,ott is marad e....ahogy számolom,maga a baba max 11-12 napos...úgyhogy még javában tudnom se kéne róla...fáj a hasam,mintha megjönne,és a mellem is ma kezdett,de az semmit se jelent,mert múlt hónapban 4 napig borzasztóan fájt,biztos is voltam benne hogy baba lesz,4.napra megjött....
Úgy félek hogy megjön :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


És tudom hogy el kéne vonatkoztatnom és türelmesen várni de az megy legkevésbé :? csak hol örülnék,hol sírnék....rossz ez a bizonytalanság...na majd úgyis kiderül.Drukkoljatok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Kép

Mai teszt (12dpo, ET+9)
 


Evilany
Drukkolok!
 


lombikbaba írta:Evilany
Drukkolok!

Én pedig gratulálok neked!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Hajrá mindenkinek!
Két csík, de szép látvány! Az enyém is ilyen volt a kislányommal, nem volt erősebb a második, és lám lett egy szép kiscsajom!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok Augusztusi Kismamik!
Csak atkoszonok Nektek a juliusi topikbol. Mindenkinek boldog es problemamentes babavarast kivanok!

Evilany es Lombikbaba! Gratula :lol: :lol: :lol:
 


Judit,köszi,bááár még vannak kétségeim(bőséggel) de majd alakul...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szia Evi!
Mi juliusi topikosok egy honappal jarunk elottetek, megis megy a para folyamatosan...ugyhogy kitartas....majd meg benezek hozzatok

Szep napot Nektek! :) :) :)
 


Évilány, tudjuk, mit élsz át!!!! De ez most valódi pozitív kell, hogy legyen, tudjuk!!!!!!!

Lombikbaba, nagy-nagy gratula, bár azért még neked is csak csendben, csak halkan :-)

Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Nálunk 100%, hogy nincs pocaklakó. Nem vagyok szomorú, majd jön ha szeretne, még bőven van ideje rá :D
Mindenkinek drukkolok!

Tercsi: sok sikert ehhez a hónaphoz :D Mjad olvasok, hogy mik a fejlemények veletek.
Vendég
 


Sziasztok.Hát,ma eldőlt a sorsom a munkahelyen,egyenlőre...mivel tele vagyunk fertőző beteggel,ma pl tb c-s jött,az egyik drnő influenzás,és a többi,(beoltva nem vagyok,a H1N1-es betegeket is mi "várjuk" és ápoljuk majd,sőt,volt is már...) itthon maradok,amíg biztosat nem tudok majd...főnökeim javaslatára.Illetve beszéltem az üzemorvossal,és az jól lehordott,amiért emelkedett hcg szinttel intenzív osztályon bohóckodok,úgyhogy kétségeim ellenére,hazajöttem. De mindenki pozitívan állt hozzá,szó se róla.
Holnap reggel elmegyek a nődokihoz...bár vszinű,sőt biztos hogy még úgyse lát semmit,elviszem a laborleletem,meg ilyenek. Gondolom,lesz UH,aminek annyira még nem örülök.
Tünetek: továbbra is a mindjárt megjön érzés,és a becsapós mellfeszülés. Éjjel alig alszok és nem tudok enni,fogytam 2 kg-t :shock: rámfért :D de ezek szerintem inkább a feszültségtől... :? néha felugrik a gyomrom a torkomba,de egyenlőre ennyi.
Gondoljatok rám holnap... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2009.11.26 08:07-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


a pálcikás vasárnapi,a másik most esti....
Kép
:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évi nekem ilyen volt a kislányommal mind az 5 teszt amit csináltam!
Mennek a drukkok ezerrel ++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
 


Evi, mennek a drukkok, ez bizony mar nagyon baba... :lol: :lol: :lol:
Jol tetted, hogy otthon maradsz. Most a babo es te vagytok a legfontosabbak. :wink: :wink: :wink:
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?Bár még nincs pocaklakóm,már nagyon szeretnénk.16 hónapja várunk rá...de még reménykedünk,hogy most összejön!
Remélem nem bánjátok,ha írok nektek és szurkolok a kismamáknak,hogy minden zökkenő mentesen menyjen!
Mielőbbi babásodást kívánok azoknak is akik még várnak a csodára!
puszi
Vendég
 


Szia Gabóó,gyere csak :D
na,voltam dokinál,persze semmit se tudott mondani,hisz holnap lesz 4 hetes,ha minden igaz...megvizsgált,rákszűrés,aztán 7-én UH,akkor minden kiderül :lol: tapintással se érzett még semmit,de ezt sejtettem is előre...mindegy,azt mondta addig pihenjek,Folsav,stb...
drukkoljatok!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évi!Ilyenkor még a petezsák sem látszik?
Szorítok,hogy minden rendben legyen! :wink:
Elevitet szeded?pihizz sokat! :wink:
Vendég
 


Semmi sem látszódhat még,hiába 4 hetes,ugye a baba csak 2...és abból mondjuk 1 hete van beágyazódva...ahhoz képest ügyes hogy már pozitiv tesztet produkál :lol: azon gondolkodtam is,hogyhogy már a 22.ciklusnapomon poz.volt a teszt...holott elvileg 14.volt pé-m...de mindegy...
Csak Folsavat szedek és Magne B6,egyenlőre...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Evilany
Teszt??? Újabb HCG-s vérvétel???? (ha emelkedik, akkor ott az a baba :wink: )

Én mániákus tesztelő vagyok :oops:

Mai:
Kép
(14DPO, ET+11)
 


Tercsimama
Szépek vagytok!

Pocaklako
Köszönjük!

Evilany
Igazából az ugyanolyan teszteket lehet összehasonlítani!

Gaboó
Drukkolok!
 


Lombikbaba,tudom,nem is összehasonlítani akartam,csak hogy már 22-én is ilyen szép pozitív(ugye az? :shock: )és hálisten még tegnap is.Annyira félek hogy megjön.De nem fog.Baba költözött a pocakba és kész :D Újabb vérvételt sem szeretnék,egyenlőre. Majd csak max tesztet a jövő héten,az már még erősebb kell legyen,hozzátenném,a fentiek egyik sem reggeli első pisis :oops:
De a tied szép csíkos :D

Tercsimama,bizony szépek vagytok,már akartam írni én is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Még hivatalosan nem csatlakoznék hozzátok, de már csináltam 3 különböző tesztet a héten és egyre gyorsabban lett nagyon haloványka 2. csík. Elméletileg szerettünk volna még várni egy kicsit a tesó érkezésével, de úgy tűnik ez a védekezési technika nem vált be. :roll:
Vasárnap csinálok egy 4. tesztet és ha az is + akkor irány a doki.

Késöbb, ha lányom engedi jövök és olvasok, de most kevés az időm. Éppen fürdeti apukája én meg csinálom a vacsit és ágyazok.

Beagle
Sajnálom, hogy nincs pocaklakó, de talán a következő hónapban.

Kép
Kép
 
 


Kép


Tesztsorozat.... :oops:
 


Nati80
Gratulálok!


Evilany
Ne stresszelj! Mondom ezt én, aki szinte már mániákusan figyeli magát :oops:
(azért 5 lombik után már érthető ez :oops: :wink: )
 


Nati,üdv itt :lol:
Lombibaba,persze hogy érthető. Én meg azért parázok,mert nekem istenigazából még ki se maradt a vérzésem,de van már 4.+ tesztem,csak maradjon is így. De egyre nyugodtabb leszek ahogy telnek a napok :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Lombikbaba!
sajnálom,hogy 5.lombot kellett csinálni,de ez most sikerült,nem?Sokáig próbálkoztatok?gratulálok neked is a pocaklakóhoz!
Amúgy én is mániákus tesztelő vagyok!Esthajnaltól rendeled te is a teszteket?

Evilány!
Nem lehet,hogy ikrek?mert úgy tudom,hogy akkor is előbb kimutatja!Örülnél neki?Olyan jó,hogy kezdessz megnyugodni!Vonalzit nem csináltok?

Nati halkan gratula a kistesóhoz!Mennyivel szerettetek volna tobb időd a két babó között?

Tercsimami nagyon aranyossak vagytok a kislányoddal!Neked már van pocaklakód,vagy te is vársz rá?régóta próbálkoztok?

Beagle!Ne add fel!Most sikerül majd!
Bocs,ha valaki kimaradt!szép napot mindenkinek!puszi
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!
Latom szepen alakul a zebracsapat :wink: :wink: :wink:
Csikosodjatok csak szepen, gratula minden csikos maminak!!! :D :D
 


Sziasztok!

Nati :D még egy ismerős, de jó.. olvastam ám a másik topicban, hogy neked is lehet örülni :D még csak halkan persze..

jövő hónapban tuti nem lesz baba, mert tavasz előtt mi nem terveztük és nem is tervezzük, de akkor gőzerővel belevágunk. neked drukkolok.
Vendég
 


Kistesót kb fél év múlva gondoltam volna első nekifutásra, mert akkor van köztük kb 2-2,5 év. Akkor már több mindent meg tudok értetni Fannival.

Amúgy ha november elején megjött nekem, amire nem emlékszem, akkor még én is mensi elött vagyok 3 halvány + teszttel.

Kép
Kép
 
 


Hát én örülnék ugyan ikreknek de szerintem akkor a vér hcg szint
magasabb lett volna :D
Kiírt ma a házidoki,pihenek és növesztem a babám :lol:
Vonalzót majd 10 hét körül...
Nati,akkor legalább sorstárs,mensi előtti + teszt :wink: nekem okt.31 az utolsó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Nos,kezdek lassan tényleg megnyugodni :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Megint zavarok köztetek egy picit. Raktam fel teszvesz-re jó néhány kinőtt holminkat, ha érdekel valaki nézze meg -lett lehet lapozni két oldalon vannak az aukciók:

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=10879551

Olcsók és tökéletes állapotban vannak a rucik.
Folyamatosan töltök fel még ruhákat 56-os, 62-es, 68-as méreteket is.

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép

Mai teszt....
 


HCG: 1253
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék! Még nem tudom, hogy van-e baba, de már 2 napja késik, és a hőm még fennt van. Nem tudom mikor teszteljek. Ma vagyok a 14 dpo-n.
Majd még jelentkezezem

KépKép
KépKép
 


Gittus,szia,hát reméljük hogy van baba!!!

Lombikbaba szépen alakultok :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: