Új privát üzeneted érkezett!

Dia! Akkor magas a fiad, nálunk Ádám 8,5 éves, áprilisban lesz 9, és ő is kb ekkora, 135cm, 26kg.

Évi! Én szívesen találkozom veletek, sztem megvan a telszámom, meg asszem nekem is a Tied. Hívj, ha már tudsz vmi pontosabbat a programotokról, jó? Nem közvetlenül a szomszédban vagyunk, de ha autóval vagytok, akkor jöhettek hozzánk is, vagy talizhatunk vmi játszóházban, vagy vmi.

Claire
 
 


Évi, :oops: elnézést, nem tudom miért írtam Dávidot Ádám helyett... :oops:

Limo, köszönöm. Azt meghiszem. :lol: semmi nem maradna szárazon. :wink:
és így állva pisil Berci a wcbe vagy leül?

Dia, boldog szülinapot Bencének!

Meg egy másik kérdésem is lenne, mostanában Boti nem akar este sötétben alaludni, az éjjeli lámpa se elég, a nagy villanyt akarja hogy égve hagyjam, ha lemerem kapcsolni, iszonyat sírásba kezd. Amit nem gondolom, hogy hiszti, mert az másmilyen sírás.
:? mi lehet ez? fél a sötétben?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


sziasztok
Claire,hát program,Mikinek ez egy 5 napos továbbképzés végülis,szóval ő 9-5-ig (de bízom benne hogy azért ennél rövidebb ideig) okosodik,mi meg vagyunk :) hétfő,szerda,péntek vsz lesz találkozó ismerősökkel. Szállásunk a Hungária körúton lesz,"közel" van a lurdy ház,ikea,sugár,árkád...(kérdés h én mennyire leszek mobilis a skacokkal+Tomi dackorszakával és mimózaságával :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 

 
 

Helló!

Claire: igen, magas. Inkább etetném, mint ruháznám, mert ahogy ez a gyerek nől.....Áronnál meg fordítva, mert az előbb-utóbb kieszik a vagyonomból :lol:

Nklári: köszönöm az ünnepelt nevéban :D

Ircsi annyira szépek a gyerekek. Szoktam kukkolni a blogot, csak kommentet hagyni vagyok lusta :oops:

Folyt. Köv.



Évi! A kedd -csütből nekem a csüt a nyerőbb, és ha nem esik 5 méter hó, vagy nem lesz ónos eső, akkor tudok mobil lenni az enyéimmel :D.
Dia! És mi lesz, ha kamasz lesz, nekem Ábel most kezd nőni, de itt az unokatesó már régebben nekilátott, az ember úgy érzi, sosem hagyják abba, pedig de, a nővérem fia is befékezett úgy 190 cm-nél :lol: .

Claire
 
 


Még a jó hírt nem is mondtam: mióta meggyógyult Tomi,megtáltosodott, nem eszik hanem zabál,de komolyan. Nem értjük, lehet mégis valami abban a kiéhez(tet)ésben?..Vagy mostanra hat a Béres? (most úgy adjuk hogy biztosan meg is igya,minimális vízben reggel) 4 szelet pirítós, főtt étel is,túrókrém de nem egy hanem kér még, 2 túrós pite, alma,minden amit talál...őrület. A súlyát már vissza is nyerte, 12 kg.

Tali:Claire,oké!
többiek?? Sucer,Bekri,Dia,Bettinyó,Tündi,Woody????
(persze gőzöm sincs ki merre lakik,csak kérdem,meg biztos a legtöbben dolgoztok is már)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Üdv mindenkinek az új munkahelyemről!! :wink:
Iszonyat gyorsan alakult az egész, remélem jó lesz, iskolatitkár jellegű feladatok 6 órában. Klárikát idézzem: iroda, klíma, net, megszakadni nem kell és még fizetnek is. Ami rossz benne, hogy fél8-ra kell jönnöm, tehát Bercinek is 6-kor ébresztő.

Klari!...Berci ezen általában ülve pisil, de pisilt már állva is, csak úgy segíteni kell nehogy mellé találjon!

Évi!....Talik ezután csak délután jók. Berci tegnap reggel 3/46-kor krumplistésztát kért, de mivel azt nem tudtam neki varázsolni, beérte egy kis gulyáslevessel is. Reggel 6-kor!!!!

 
 


Limo!Gratulálok! Új év,csak pozitiv változások!!
Délután,oké,vettem!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Limo !tök jó, és ezt legalább tényleg lehet 6 órában csinálni?
Gulyás leves 6 kor :shock: azért van gyomra!!
Fél8, hát nem irigylem Bercit, de sztem ha oka van, akkor sokkal hamarabb megszokják.

Évi! :D ez normális, ilyenkor hamar behozzák magukat. Nyugodj meg, nálunk talán még Joni sem eszik ennyit, de mivel nem találtak semmit a gastron, ezért úgy vagyok vele, h ők tudják. szerencséáre esznek gyümit, szeretik a főzelékeket, pl képesek dupla adag sütőtök levest benyomni, szeretik a nyers zöldségeket, szóval hagyom. azt nem szoktam hagyni, h csokis keksszel lakjanak jól, de Nonó néha benevez 2 túró rudira, ha van, akkor hagyom.
Tali: megvan a számom? Megcsörgetsz, ha felértetek Pestre, h lefixáljuk?
 
 


Dia: Bencének boldogot utólag!

ÉVi: Tali? :) Benne vagyok :) Mikor, hol?

nklári: jól hangzik ez az ovisuli

limo: gratulálok a melóhoz :)




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


sziasztok

Bettinyó tényleg?? Jippi!!!!!!!!!! Hát csak sikerül már! Örülök!!
Hát hogy hol és hogy azt nemtom...nekünk a szállásunk a Hungária körúton lesz. Ennyit tudok. Hogy mennyire leszek mobilis,azt passzolom,metrozni nem szretnék a fiúkkal egyedül,meg aztán vidéki vagyok erősen.
Mit javasoltok,Claire,Bettinyo??

Claire,nincs meg a számod,átdobod priviben?

Jó lenne még előre lefixálni valamit,hogy térképet készitsek és társai :)

De meg akarom kérdezni a szállodát os h jöhet e napközben vendég és akár úgy?

Na,"éhes a Tudi" megyek :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Betti,Claire,megkérdeztem a hotelt és fogadhatok vendégeket a lakosztályban (hehe)

Mit szóltok ehhez a variációhoz?

Achat Premium Hotelben leszünk,manzárd lakosztályban
Hungária körút 5

Ez mennyire van nektek nagyon messze...?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Évi: jól hangzik. Elvileg én dolgozom, de nem vagytok messze sem a munkahelytől, sem onnan ahol lakunk (tömegközlekedve mondjuk elég merész, sok átszállós, de kocsival nem vész). Gyerkőket is lehet hozni?

Programlehetőségeken még gondolkodom, bár ahogy írtad is FB-on, elég sok mindent beterveztetek :)

Találkahely: na ezzel lecke feladva. Claire elég messze van tőlünk (Dél-Pesten lakunk), olyan hely pedig ahol szopi sem gond és a nagyobbak is elvannak, háááát nehéz ügy. Játszóház esetleg még? De szívesen mennék a szállodába is, már ha nem gond Nektek.




“A kedves szavak rövidek és könnyen kiejthetőek, de a visszhangjuk valóban végtelen.”
 


Évi!....Jól hangzik a pesti kirándulás terve, érezzétek jól magatok!!! Talik mehetnek du. vagy akár hétvégén, már Berci is kezdi felvenni a ritmust!!

Claire!....Ez egy magán suli, iskolarendszerű felnőttképzéssel, kevesebb a tanuló, mint egy "rendes" iskolába, így bírom 6 órában. Vizsgák előtt biztos fogok majd körmölni valót haza is vinni, de túlélhető.

Hétköznapok: Berci egész jól bírja a korai kelést, most nagyon hálás vagyok a Tűzoltó Samnek!!!...ébresztem, semmi, mégegyszer, semmi, bekapcsolom a dvd-t, meghallja a zenét és már rohan is ki!!
Első nap, amikor kb. annyit volt ott a bölcsibe, mint korábban szokott, elvonult egy sarokba, és csendben sírt, hogy hol van már anya....majdnem elsírtam magam, amikor ezt hallottam...aztán sokadszor beszélgettünk a változásról, tegnap már nem volt gond, remélem ez tartós lesz.

 
 


Betti
Szerintem - vagyis nekem - a szálloda a legegyszerűbb :oops: nem kell hurcibálnom a kölköket idegen terepen,és hát igen,a szopi.
Viccelsz,gyerekeket,kötelező hozni,az a belépő :)

Ami "közel"van,a lurdy játszóház, illetve a sugár játszóház,na az mondjuk nekem már csak metroval megközelíthető amit nem nagyon szeretnék,onnan tudom ezeket mert lesznek ott talik (talihét :)) ) de a sugárba visznek autóval.

Tündinek is írtam,de jó is volna!

Limo nagyon örülök a híreidnek,Berci meg remek nagylegény,bele fog rázódni.Talikat nem hanyagoljuk
:wink: már interjuvolom Marest a du-i órákkal kapcsolatban.

Ircsi??Most írunk sokat :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évi, Betti! Jó az a szálloda ügy, csak ne legyen túl sok hó, hogy lejussak a hegyről....

Dél-Pest kontra Észak-Buda: ez jó :lol: ezzel az erővel külön városban is lakhatnánk. :lol: De hát ilyen ez a Budapest.

Limo! drukkolok, h mindegyikőtök megszokja, ja, és hogy a suli is bírja az oktatásügy húzásait...

Claire
 
 


Sziasztok!

Claire: jaj,j ne hozd rám a frászt :lol: Kamasz? Nem lehet azt valahogy megúszni? 8)

Limo:gratulálok a munkához :) Biztosan belerázódtok ebbe a felállásba. Én is azt hittem, hogy soha nem fogom tudni megoldani, hogy Bence időben beérjen a suliba, de szerencsére első perctől kezdve megy minden. Áront passzoljuk elsőnek a bölcsibe, sokszor ő az első a csoportban, de ennek az az előnye, hogy a gondozónőnek van ideje dajkálni őt. Imádják, mert ott egy angyal :D

Bettinyo: köszönöm az ünnepelt nevében. Csak azt nem tudom mikor nőtt meg így ez a gyerek... :roll: :lol:

Évi nem semmi vagy, hogy bevállasz egy ilyen kirándulást (én utáltam összecuccolni a fél házat). Jó talit nektek. Pest ugyan nincs messze, a férjjel akár fel is mehetnék, ha épp dolgozik (meg ha nem akkor is), csak én is dolgozom, meg a srácok is.....és vizsgázok is....

Ma megkapta Bence a félévi "bizonyítványát". Mit mondjak....büszke vagyok rá. Csupa kiváló mindenből. Az olvasásán és írásán lenne mit javítani, mert ez a kettő nem kiváló "csak" nagyon jó mindősítést kapott, na de elsős is, fiú is, balkezes is......egyébként időnként elcsodálkozok ajta, mert a házi feladatokat is önállóan végzi, tudja mi a házi, mit kell gyakorolni, stb....

Folyt. Köv.



Dia! Nem tudom, h ez jó vagy rossz, de nem lehet megúszni....
Vekerdy szerint túl kell élni :lol: .
 
 


Nekem mostanában van 2 kismajmom meg egy önmagát keresőm. Chloe ingadozik a babaság és a nagylányság között. Úgyhogy nem unatkozom...
Közben Ádán sem volt itthon néhány napig.

Èvi
Nagy kirándulásra készültök. Egy kicsit te is kimoccansz otthoról, a mindennapokból. Találkozások jók lesznek.

Limo
Gratulálok a munkához!

Klári
A hugom fiai akkor szoktak le a pelenkáról, mikor megtanultak fiúsan pisilni. Jó móka a célzás!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Bencének gratulálok a bizonyitványhoz!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Ircsi,azt sejtettem hogy nem unatkozol :)

Dia,lehetett választani,5 nap és éjszaka Miki nélkül,befordulós Tomival, vagy elkisérni egy 4 csillagos szállodába és legalább a dél.utánt,estét,éjszakát együtt tölteni,közben találkozni barátokkal,csavarogni...háááát? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak nagyon-nagyon zajlik az élet :-)
Majd írok bővebben is.

Évi, nem tudom, elküldtem-e vagy csak akartam, ha itt vagytok Pesten, szívesen összefutnánk veletek!

Kissé szét vagyok esve...

Limo, szuper munka!!! Gratula!

Dia, klassz, hogy Bence ilyen jól veszi a sulis akadályokat, nem irigylem egyik kis iskola-kezdőt sem!

Ircsi, kitartást a csemetékhez, ez az "önmagamat keresem" állapot nem egyszerű, s a kisgyerekek életében annyi minden változik...

 
 


Bea,abban maradtunk Bettivel és Clairrel,hogy ha összejön,akkor csütörtök reggel-délelőtt tájt a szállodában találkozunk!
Priviben tudunk egyeztetni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Ircsi! Nem látom a blogodat, szeretnék látni rólatok képeket. Kaphatok priviben linket? Köszi!

MA: új egyéni csúcs, egyedül voltam a két kicsivel Pilisvörösváron bébiúszáson, és egészen simán lebonyolítottuk. :)

Iskola: ne is mondjátok... félévik, felvételi.... :roll: (pénteken fog kiderülni milyen pontokat írt ez a Dávid gyerek nekem...nem tragédia, ha nem megy el Izgulok!)

Claire
 
 


Mi jövőre szeptemberben megyünk iskolába, de én már most izgulok... Pedig nem is felvételi, nem is bizonyítvány, csak "új terep"...

Claire, ügyes vagy, nekem ezt a két nagy lókötőt is kész szertartás eljuttatni A-ból B-be. :shock:

 
 


Ja, azért én is szusszanok, amikor reggelente kilökdösöm a 4 nagyobbat az ajtón :wink:

C
 
 


Sziasztok!

Claire: hát ha kell, akkor kell. A szüleim is túlélték (mondjuk nem voltam problémás) csak túl éljük mi is. Gyanítom, hogy a kisebbikhez kell majd több türelem. :D

Ircsi: köszönöm szépen. Mi is nagyon büszkék vagyunk rá.
Chloe: hát nehéz is eldönteni, hogy most nagylány legyen vagy újra kicsi. Nagyon szépek a gyerekek, Katus már kész hölgy (bár ő már kicsinek is az volt), az ikrek meg olyan édes kis csomagok :lol:

Évi teljesen megértelek. Nálunk ugye ilyen nem volt, meg hát erős a nagyszülői háttér. A mai napig rengeteget segtítenek (pl hétvégén is le esznek pattintva, mert tanulnom kell és az apjuk is dolgozik, szóval most igen kedvező feltételek lesznek az okosodáshoz)

Bekri hát én is csak ámulok, meg bámulok, hogy Karácsonyra tényleg olvasott a gyerek. Jó, nem úgy, mint én, nyilván, meg van olyan betű amit még nem tanultak (attól viszont simán elolvassa, ABC-t is fújja kívülről), meg az írás is. Azt hittem soha nem fog, amilyen karikákat írt az elejn. Hogy mindenre hasonlított csa a karikára nem.....
Viszont a színesceruzát nem győzöm venni..... :shock:

Áron lebetegedett, ma 40.3 hőt mértem neki......egyébként láztalan állapotban víganvan, eszik is, iszik is......

Folyt. Köv.



Jobbulást Áronnak! Nálunk "csak" megfázás van, ovimentes napok...

Claire, azért időnként belegondolok, még ha ideális állapot szerint 4 gyermeked suliban van, azért biztos előfordul, hogy sorban a 6 gyereket kell ápolni, mikor betegek. Nem kis meló lehet...

Valahogy eszembe jutott (a sok munkáról meg valami ételről), hogy amikor Bálint született, kedves ismerősök komatálaztak... Hogy az mekkora ötlet, nagyon-nagyon jó volt, kár, hogy manapság nem egy bevett dolog ez...

 
 


Dia,hogy vagytok???

Nálunk beütött Murphy,betegek a fiúk
Kérnék drukkokat h vasárnapig javuljon a helyzet

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Áronnak mandulagyulladása van, és már tüszőket is látott rajta a drnő. Hajajj....
Köszönöm, jól van, csak még mindig belázasodik. Tegnap anyukámnál volt, hogy ne rohangáljak ügyet intézni egy lázas beteggel, meg Bencének is meg lett ígére, hogy kint alhat, természetesen Áron sem akart hazajönni, így ott töltötték az éjszakát is. Mikor nincs láza, akkor, mintha nem is lenne beteg. Játszik, zsiványkodik, eszik.....
Hajnalban megint felment a láza, de most jól van, kapja az antibiotikumot, remélem ma lecseng a láza végleg.
Köszönöm a jókívánságokat :)

Bekri nektek is jobbulást!

Évi nektek meg mennek a drukkok, hogy vasárnapig eltűnjön minden baci és mehessetek a nagy útra :)

Folyt. Köv.



Mindenkinek jobbulást!!!!

Az ideális állapot, amikor mind suliban van úgy néz ki, hogy a nagyobbak 1- 1/2 2 kor hazajönnek már, amit amúgy nem is bánok, de mostmár, h a kicsik nem alszanak délelőtt az a max pihenő, amikor őket altatom, de sokszor akkor is ott dobol a fejemben, h vajon a nagyobbak elindulnak-e időben edzésre, zenesuliba, ha estleg elszundítok a kicsik mellett. ŰÉs ugye a két is örökmozgóval sem olyanok már a napok, h rázzák a csörgőt, aztán elvannak, nyüzsögnek folyamatosan, vagy programunk van. Jól is van ez így, csak néha jó volna egy kis idő, amiről tudja az ember, h az atutira az ővé, olvashat, tanulhat, vagy akármi.
Ja, beteg ápolás: csak rövid intenzív ápolásra vagyok alkalmas, különben is mondtam nekik, h ne legyenek betegek, haha. Egyébként nem betegesek, persze a nagyok néha már egy kicsit rájátszanak a kisebb rosszullétre, h lóghassanak...

Tegnap leadtuk a kicsiket anyukámnál, mi meg felmentünk Dobogókőre síelni, tök jó volt. A legnagyobb nem jött, zeneiskolában volt, meg amúgy is lusta kamasz, de mindegy. 3 gyerekkel egészen egyszerű a világ :lol: :lol: .

Claire
 
 


Évi, jobbulást a fiúknak, nálunk is ragadós volt a kór...

Claire, bíztass csak :-)

 
 


Pfúúú az elmúlt hetem kicsit rázós volt....a főnököm, aki amúgy Pesten tanyázik egész héten itt volt, és szó szerint itt ült mellettem, még félre nézni sem volt időm, nemhogy netezni....milyen világot élünk!? :)

Dia....remélem már ti is meggyógyultatok, bizi szuper!
Évi....láttam, nektek sikerült elutazni, jó szórakozást!
Ircsi!...Aranyosak a picikéid, persze a nagylányod is!!!
Claire!....Irigy a hóra, én sielni nem tudok, de szánkózni imádok, de itt eddig 2-3 volt annyi hó, hogy lehetett.

Lassan kialakul az új napirendünk, a bölcsi utáni időt igyekszem csak magunkra fordítani, hétvégén főzök kicsit előre, Apa is beszáll a pakolásba, egész jól sikerül összehozni mindent.

Berci már du. a bölcsibe alszik, eddig magát meghazudtoló módon szuperül megy, viszont a bölcsibe többnyire egyáltalán nem hajlandó enni. A gondozó nénik már annak örülnek, ha csak simán nem eszi meg a kaját, de sajnos általában kommentálja: pfújjj ez nem jó, nekem ez nem kell, büdös, szaros (ha barna a banán), stb. .... és ilyenkor a többiek is elkezdik nem kérni az ebédet. Úgyhogy a bölcsiből a pékségbe vezet az út, 4-5 Fornetti, hazaérve tejberizs, este rendes vacsi, nem kis mennyiségben. Tudom éhen halni nem fog, de jobb lenne ha normális elosztásba kajálna.

 
 


Berci a kis vezéregyéniség :lol:
Egyébként milyen a kaja a bölcsiben - felnőtt szemmel?

 
 


Bölcsis kaja???? :roll: ....nemrég alakították át a közétkeztetést a városba, fő az egészséges táplálkozás, mert a gyerekek a mirellit, ízfokozós gyors kajákhoz vannak szokva.Igaz a fiam is eszik a Mekibe, kínaiba, de szokásról nem beszélhetünk. Megeszi a zöldségeket, de húst alig, viszont a salátafőzelék, céklafőzelék, karalébéfőzelék, spenót és társaik, sűrű egymás utánjában kiverik a biztosítékot. Uzsira meg általában kenyér valamivel megkenve, amit meg sem fog, mert így egyáltalán nem eszi meg a kenyeret. Meg különben is megszokta a tejberizs, joghurt, puding, túrókrém uzsikat. Szóval a bölcsis reformkaja + a gyerek rigolyái nem jönnek ki jól.

Példa vasárnap ebéd: krumpli-pörkölt, tudom így nem eszi meg....pár kocka hús nagyon apróra, krumpli sok lével...kisfiam paprikáskrumpli az ebéd (szereti) ránéz...husi van benne, nem kérem, nem jó, nyűgös vagyok....rendben akkor menjél aludni....alvás. 1,5 óra után felébredt, csináltam neked gulyáslevest (másik kedvenc) az ebédjébe főztem egy kis tálka vegyes zöldséget, nyoma sem maradt. Na ezt a bölcsibe nem lehet eljátszani.

 
 


Sziasztok!

Virusos volt a gépünk, hiába a sok youtube-os mese... :(

Itt is esett a hó, legalább 10 cm, ami teljesen megállította az életet. Mondjuk ezt mi egyáltalán nem bántuk, Botikám nagyon élvezte, alig lehetett felhozni. Levitte a kis homokózos lapátját és azzal ásott. :D

Kép

Boti megtanulta egyedül fújni a buborékokat és számolja őket 5ig, ami tudom sok(vagy az összes) augusztusi gyerköceinknél nem újdonság, de Boti még mindig nem beszél, csak szavakat mond, úgyhogy nekünk ez is nagy öröm. :lol:

Tegnap itt volt egy ismerős pár, 10 hetes kisfiúkkal, komolyan mondom én csak fogtam azt a picit és gondolkoztam, hogy Boti mikor volt és egyáltalán volt e ekkora. Nagyon durva, hogy elszaladt az idő... én alig emlékszem

Ja, hétfőn kiugrott a térdem melóba, iszonyat fáj, azóta itthon vagyok és "pihentetem" :wink: :lol: Volt már ilyen sajnos máskor is, de mot valahogy nem akarodzik javulni. Pedig már svédkeserűvel is borogatom. (gyerekem apja meg elment biliárdozni... no comment)
milyen jó lenne egy nagymama ilyenkor (is)
(folyt.köv)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


Betegeknek jobbulást!

Évi
Hogy sikerült a pesti kirándulás? Gyerekek hogy viselték? És te????

Claire
Blog: http://makrancoskata.blogspot.hu/

Bekri
Komatálazás nagyon jó dolog! És nem is megvalósíthatatlan! Akik mennek látogatni a babához, ne várják el a vendéglátást, hanem vigyenek inkább valami ennivalót! Egy kis odafigyelés kell leginkább csak hozzá!

Limo
Berci a főnök a bölcsiben? :wink:
Ennyire válogat? :roll: :?

Nekem nagy szerencsém van, mert Chloe általában megeszik minden kaját, ami itthon van... és a bölcsiben se éhezik :lol: :lol: :lol:

Klári
Micsoda hó van! Nálunk még csak pár hópehely esett, de az sem maradt meg... én nem is bánom :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
 


Sziasztok!

ezer éve...

Évi, sajnálom, nem tudtam megoldani, hogy elmenjünk a talira... :( pedig jó lett volna!

Bölcsi: Zoé 3 nap alatt beszokott, igazából a második napon már ott aludt, és a 3. napon már egész nap ott volt.
(Helyi rekordot döntött :) )
Evés, általában mindent megeszik a bölcsiben, itthon semmit. (nálunk fordított a helyzet)
De én nem fogok mást főzni, csak azért, mert a kisasszonynak nem tetszik, ami van... ha nem eszik, hát nem eszik... éhen halni nem fog! :)
Emlékszem, én is ilyen voltam, alig ettem... csak anno még étvágygerjesztőt tömtek a gyerekbe (belém is)... aztán később meg folyamatosan küzdöttem a plussz kilókkal (tizenévesen).

Meló: elég gyorsan eljött az, hogy már unatkozni is van időm... :? ez nekem nem jön be, úgyhogy gondolkozok a keresgélésen...
pláne, hogy a főnökség elég kockafejű... ami nem lenne gond, ha rendesen megfizetnének, de nem dobok hátast a béremtől...

mennem kell, le kell vágni a Barbie haját! :)

Kép
 


sziasztok
home sweet home

Pesti út meglepetés szinten,Tomi élvezte nagyon, Ádám nagyon nem :) pedig őfelőle nyugisan mentem,hogy mennyire jó baba, aztán megmutatta hogy kimozdulni nem szeret :)
de azért jó volt,eljutottunk ide oda,és együtt voltunk. Ma értünk haza.Még egy napot rá is húztunk,meghivtak minket egy éjszakára barátok.

Tali sajna nem jött össze,mert taknyoltak a fiúk,nem picit :( mire hazaértünk,meggyógyultak.
:?

Ádi nagyokat nyelve nézi a kajáink :) lehet lassan hozzátáplálódna?
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Őrült reggelünk volt....elaludtunk...nem kicsit, de mindenki megérkezett időre, a fantáziátokra bízom, mi lehetett nálunk, és milyen kupit hagytunk magunk után otthon.

Nem akarom elkiabálni, de a múlt héten szépen evett a bölcsibe...beszéltem kicsit a fejével, lehet használt.

Tündi!....Jó hallani rólatok, jöhetnél picit gyakrabban is. Munkával dettó így vagyok, biztos nem innen fogok nyugdíjba menni. Lehet amúgy is csak a tanévre szól ez a pályafutás, így nem hagytam abba a keresést.

Ircsi!....Ami a fogára való azt megeszi, elég tág a repertoár, csak sajnos sokszor nem egyezik meg a bölcsis kínálattal. + ott vannak a sztárallűrök :wink:

Évi!....Üdv újra itthon, biztos sok kalandban volt részetek!!

 
 


Tündi,unatkozni? Fórumra fel :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Nklari, térded mitől ugrál? Azért ez nem játék... Mondom ezt én, aki tavaly ráestem biciklivel, Bálinttal a jobb térdemre. Nincs teljesen jó helyen, biztos hogy később gondot fog okozni, rendbe kell tenni.

Nálunk a köhögés ment múlt héten, megint hányásig, szóval, mi is megjártuk a dokit, most már jobb a helyzet.

Ádi és a hozzátáplálás? Tyűha!

Zoé mióta bölcsis? Már korábban is járt? Nagyon laza!

Nálunk a szendvics mint ételfajta az, ami fejtörést okoz. De dolgozunk rajta :lol: Néha úgy érzem, már nem tudok mit kitalálni. Mindenesetre elővettem régi kismama újságos recepteket, találtam is gyors reggelit köztük.

Ja, meg a tojás, azt teljesen el kell rejteni az ételben, hogy megegyék a fiúk. Pedig én szívesen ennék tojásrántottát is... :roll:

 
 


Halihó
Ki merre?

Kérdés, több gyerekeseknél, egy szobában vannak e a (egynemű) gyerekek?
Bekri?
Claire,ez nálatok hogy van?

Ircsi gyönyörűek a bébik!

Én a magam részéről imádom a kis szuszogim a nyakamban hallgatni :)

Nálunk Ádi most velünk,múltkor kijöttünk a nappaliba,mert minden pisszenésre, villanyra stb ugrál,megébred,de aztán 3x is kelni kellett,bemenni stb nem bírta a derekam :) visszaköltöztünk :) úgy 1 éves kora körülre tervezzük,hogy a mi (elég nagy) hhálónk lesz a két fiú szobája,Tomi kiis szobája pedig a mi alvófülkénk.
Kérdés Tomi mennyire fogja ezt dijazni,mert ő szereti a szobáját,kis kuckóját...
(tervezek egy sátrat neki a szobába,el tudjon bújni)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Évi! sajnálom , h nem találkoztunk.Viszont örülök, hogy amúgy jól sikerült a pesti utatok! Egyébként szombaton du Nonó bágyadt lett, vasárnapra lázas, ja, és taknyosak, ha találkoztunk volna csütörtökön, biztos szidtam volna a fejemet, de így jól látszik, h egyedül is össze tudunk szedni egy kis vírust :wink: :lol:.
Nonótól el kaptam én is, pedig ez ritkán van, na, közben kicsit a két legnagyobb is nyögött, remélem ennyivel megúszták. Joni egészen máig bírta, ma 38,7-el kelt.... :(
Jövő héten síszünet, jó lenne nem azzal tölteni, h itthon fetrengünk a mindig aktuális beteggel.
Ja, hányás nem volt, szerencsére, csak Nonó nem evett vagy 3 napig, ellenben van némi hasmenése...ma ráállítottam a mérlegre, hát már megint nem éri el a 10 kg-ot :shock: .
Különben elég széles körben terjedhet ez a kórság, mert a nővéreméknél is van Frországban.
Remélem neten át nem fertőz, mindenkinek jó egészséget!

Tündi! Én is így szktam lenni, h ez a kaja, és kész, egészen a 4.gyerekemig azt hittem, h milyen ügyi vagyok, nem válogatnak, még oviban, suliban is esznek vmennyire, de aztán Ádám fiam rácáfolt. Időnként ő inkább nem eszik, ha nem fogára való. Csak azt nem hagyom, h sütiből pótoljon, mert az menne neki....
Most, h beteg a két kicsi, persze lassan ott tartok, h már mindegy, csak vmi belejusson, de ez remélem nem tart sokáig.

Claire
 
 


Clalire sajnálom :(
Mire hazajöttünk,meggyógyultak..
de mi is csak náthával megúsztuk és Tomi picit köhögött,ennyi.Láz se volt.

Tomi szórakoztatja az öccsét
:lol: :lol:

Kép
majomkodik :))

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Tomi mekkora jófej :-D

Nálunk a fiúk szinte kezdettől fogva egy szobában alszanak. Talán, amikor már nem kelt fel éjjel annyiszor enni. Egyébként én is el tudtam volna viselni, ha ott van még jó sokáig, de azt is szerettem volna, ha mielőbb megszokják ők is egymás szuszogását :D

Tuti, hogy csábítóvá tudjátok majd tenni az új szobát Tomi számára. Esetleg valami jó kis látványterv biztosan elnyeri a tetszését, vagy biztosan neki is lenne egy-két jó ötlete az új szobájával kapcsolatban :lol:

 
 


Egyébként most - ha történetesen különneműek is lennének a gyerekek -, akkor is egy szobában aludnának...

 
 


Sziasztok!

Claire, jobbulást nektek!

Bea, hát,jó kérdés, nem tudom, mitől ugrál. De még mindig nagyon fáj. :( elmentem vele dokihoz, mert úgy gondoltam, hogy egy hét után azért már javulhatna, de nem lettem okosabb. :( hiába, öregszem.

Évi, nagyon aranyosak a fiúk együtt. :D

mimózaságról: Boti szerintem nem az, de nagyon nehezen szakad el tőlünk és szereti a megszokott dolgokat, ha valami nem tetszik neki vagy nincs hozzá kedve akkor mondhatok- csinálhatok bármit. Pl farsang volt a magyar kisiskolába,megvettem a jelmezt neki (tűzoltósat természetesen) befizettem a belépőt, majd fél óra múlva ő közölte hogy haza-haza... kicsit még próbálkoztunk hogy maradjunk, elment apjával tűzet oltani, de 10 perc múlva újabb hiszti, haza-haza. Így eljöttünk. :roll: utána semmi baja nem volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
 


Nálunk is volt farsang az oviban. Vannak gyerekek, akik gyorsan oldódnak, szeretnek szerepelni, mások nem. Nekem a két fiam sem egyforma ebből a szempontból. :D

Valamiért nem tudom forgatni a bal kezemet... fáj. Úgy látszik, én is öregszem... :wink:

 
 


"öregszem" - csajok ez az én szövegem!!! :)

 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: