Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pénteken derült ki, hogy babát várok. Számításim szerint 2010.október 2-a a céldátum. :lol:
Sok szeretettel várok ebbe a topikba mindenkit, aki 2010 októberére várja babáját!
Hajrá! Teszteket elő!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Szia Kata,

óvatosan csatlakoznék Hozzád.

Nálunk is október 2-a a dátum elvileg. :lol: Már van egy 2 éves kislányunk, Brigi.

Rólad mit lehet tudni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kri07 2010.04.27 13:17-kor.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!

Örömmel látjuk mi 2009 októberiek, hogy már az "utód" topic is megnyílt! :lol:

Kívánunk mindannyiótoknak csodás és boldog babavárást, és ha nem bánjátok néha bekukkantunk majd ide hozzátok, hiszen olyan jó nosztalgiázni. :oops: :D

És kedvcsinálónak a 2009 októberi babák:


Kép
Kép
Vendég
 

 
 

Szia Moncsi,

köszönjük szépen!

Nagyon édesek a babócák!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Sziasztok!
Én is óvatosan csatlakoznék, tegnap teszteltem egy halvány pozitívat. Így elvileg október 3 a mi napunk. Van egy 20 hónapos kisfiam.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Nem jött meg a menstruációm már kb 1.5hete késik. Csináltam 2 tesztet még a mult héten és mindegyik pozitív lett. Elmentem a nőgyógyászhoz megvizsgált és közölte 6 hetes terhes már biztos vagyok. Ahogy ezt kell elküldött Uh-ra aholis nem láttak semmit, és mondta a hölgy hogy csináltassunk labor HCG vizsgálatot. Visszamentem az orvoshoz beküldött még aznap vizeletmintával labor Hcg-re ami hihetetlen de negatív lett. Mérgemben hazamenet vettem mégegy tesztet ami szintén pozitív lett. Felhivtam az orvost mivel már 3.dszor nem akartam visszamenni ezzel zaklatni és azt mondta e hét pénteken menjek megint laborhcg-re és majd kiderül.Hozzátette: az ő laborhcg-jük biztos pontos. Kérdem én 3 pozititv áll egy negatívval szembe, farkaséhes vagyok, érzékenyek a melleim, elmaradt a menszeszem stb. Terhes vagyok szerintetek? :oops:
Egyébként már van egy 3 éves kisfiunk de nem bánnánk ha lehetne egy pici tesója :)
Várobb mielőbbi válaszotokat és nagyon szépen köszönöm. Dinus
dinuci01
 
 


Szia Dinus! Ez nagyon érdekes én még ilyet nem is hallottam. Úgy tudom ezek a tesztek pozitív irányban ritkán csalnak. Drukkolok nagyon hogy ott legyen a baba! Biztosan nagyon idegesítő lehet ez a helyzet.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


azt nem értem hogy a tesztek is a hcg-re reagálnak. HOgy lehet hogy a teszt mutat hcg-t a labor nem. :?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Szia buci.
Én sem értem mert mondom 3 pozitiv az eggyel szemben de majd kiváncsi leszek a péntekire. De ha az is negativ akkor már nem tudom mi van. Pedig az orvos is a vizsgálatnál azt mondta szó szerint hogy 100 % hogy: maga terhes. És nagyon bosszantó. Legalább jönne meg vagy valami. Most nem azért de akkor tudom h tényleg nem és kész. De legalább nem azon filoznék h beteg vagyok ha nem babás:(
Nagyon köszi a választ.
Dinus
dinuci01
 
 


Bár még annyi van h volt ott két nő is akik már megszültek és mentek vissza. nem lehet h valaki olyanéba mártották azt a kis rudacskát? Aztán lehet ezt csak én képzelem. De mindegy elhatároztam h pénteken elviszem a 3 tesztet nehogy azt higgyék megbolondultam :(
dinuci01
 
 


igazad van én is vinném. Mindenképpen írj majd hogy mi volt. Eredmény azonnal megvan?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Igen buci megvolt azonnal az eredmény. Képzelheted milyen voltam, mint akit leforráztak :( Kiváncsi leszek mi lesz de még sok van addig.....
dinuci01
 
 


Üdv a társaknak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Monica
Nagyon szépek a babáitok :lol: :wink:

Kri
Nálunk első baba lesz. 32 éves vagyok....

Dinuci
Vérvételes HCG-t kellene inkább nézetni :wink:
Vendég
 


:lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.26 18:17-kor.
Vendég
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.28 12:04-kor.
Vendég
 


Szia Kata!

Gratulálok neked!
Vérvételes Hcg ? Azt hogy kérjem? Azis megvan azonnal? Szerinted csalhatott a vizeletvizsgálat vagy elcserélhették? Vagy Az enyémek nem jók?
Üdv.
dinuci01
 
 


Vendég
 


Terhességben:
3. hét: 5,8 – 71,2 IU/L
4. hét: 9,5 – 750 IU/L
5. hét: 217 – 7.138 IU/L
6. hét: 158 – 31.795 IU/L
7. hét: 3.697 – 163.563 IU/L
8. hét: 32.065 – 149.571 IU/L
9. hét: 63.803 – 151.410 IU/L
10.–11. hét: 46.509 – 186.977 IU/L
12.–13. hét: 27.832 – 210.612 IU/L
14.–15. hét: 12.000 – 71.000 IU/L
16.–18. hét: 8.000 – 58.000 IU/L
1. trimeszter: 5 – 210.000 IU/L

Nálunk a klinikán kb. 2 óra alatt megvan az eredmény.

Tegnap, mikor felhívtam a dokimat, hogy van néhány :wink: pozitív tesztem, behívott vérvételre.
Vendég
 


Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Úgy látom kevésbé aktív még a csapat. Ki mikor megy dokihoz?

Én ma azért csináltam még egy tesztet és az is pozitív, már sokkal erősebb volt a csík. :D Jövő hétre tervezem, hogy elmegyek a dokihoz, holnap felhívom.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Hazaértem a munkából :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Buci
Én tegnap voltam a doktornál vérvételen. A HCG-szintem is igazolta, hogy terhes vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd február 1-én megek UH-ra!
:oops:
Viszket a cicim...
Vendég
 


Sziasztok!
Látom mindeki jol van.
Kata köszi a választ remélem te is jol vagy.
Majd szolok az orvosnak pénteken ha az is negatív csináljanak vérvételt.
Jok legyetek majd azért jövök.
cupp
dinuci01
 
 


sziasztok! Én jövő csütörtökön megyek dokihoz. Addig szedem a MagneB6-ot, meg vettem Femibiont. Nehéz lesz kivárni még jövő hétig, de most még tudom, hogy úgyse látszana szinte semmi.
Kicsit görcsölget a pocim, próbálok sokat pihenni, de egy kis örökmozgó mellett ez szinte lehetetlen.

Dinus: szurkolok péntekre hogy jó hírekkel gyere

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok mindenkinek!

Holnap megyek orvoshoz, de viszont olyan hírem van hogy csináltam ma mégegy immár 4.tesztet és nagyon sötét a második csík. Ez lehet a jo hir de viszont eléggé fájdogál a derekam nme baj ez? Biztos a sok vezetés miatt... Legalábbis remélem. És ti hogy vagytok?
dinuci01
 
 


a derékfájás miatt szerintem ne aggódj, nekem is fájdogál kicsit meg a hasam görcsölget.

Jó hír a 4. teszt, reméljük holnap + lesz az eredménye a hcg tesztnek is. A tesztek különböző márkájúak? Milyeneket csináltál?

Többiek? HOgy vagytok?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Szia Buci!

Van egy corax Qupido ( a mai és nagon drága volt :twisted: ) gabriel van még 2.
Hát már tényleg tűkön ülök a holnap miatt.
Te hogy vagy vagyis vagytok? :)
dinuci01
 
 


Pedig a Qupido az a legérzékenyebb teszt, az mutatja ki a legkevesebb hcg-t is a szervezetben.
Megvagyunk, jó lenne pihenni kicsit, tegnap éjjel elég rosszul aludtunk, fent voltunk 2- fél5ig. Biztosan érezte ezt a havat. Nálunk egész nap esett és nagyon hideg van. Le se nagyon lehet menni, elég rossz.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Gondolom jo a Qupido ennyiért...
Itt is havazott egész délelőtt, nem baj nemsoká kimegyünk a télből.
Mennem kell fürcsi meg vacsi mindenkinek.
Majd holnap jövök pás.
dinuci01
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatom én is? Ma teszteltem pozítivat!És ugy néz ki hogy okt 2.-a körül jön a tesóbaba!Orvoshoz majd jövöhéten megyek!
tüncü1010
 
 


Szia Tüncü!Üdv itt!
Én is jövő héten megyek csütörtökön a dokihoz. Biztosan leszünk majd többen. Most még elég gyér a forgalom. Mesélj magadról! Mekkora a nagy gyerkőc?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Dinus várunk a hírekkel

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok,

kicsit eltűntem, mert elvitték a gépünket 1 napra, hogy rendbe tegyék, és majdnem 4 lett belőle.

A pocim nekem is fájdogált, remélem csak a szalagok nyúlnak. :o

Nekünk február 8-ra van időpontunk nődokihoz. Már alig várom, hogy lássam is.

Úgy látom babaeső lesz itt október 2-a körül. :lol:

Gravidát szed valaki? Mert azt vettem észre, hogyha nem étkezés után veszem be, iszonyatosan megkeveri a gyomromat.

Dinuci, írjál majd mit mondott az orvos.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kriszta én a femibion800-at szedem most amit a 12. hétig kell, de a Gravidát szedtem végig az első terhességemnél és a szoptatás alatt is. Nekem fájt a gyomrom tőle ha éhgyomorra vettem be, meg szorulást okozott.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


A femibiont én is néztem, de annyira drága. :cry: Ezért vettem inkább Gravidát, ami nem igazán jött be. Kiegészítésként szedem még a folsavat is. Briginél is csak folsavat szedtem + kálciumot, magnéziumot, de nem konkrét terhesvitamint.

Kata, én is 32 :roll:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Szia Mindenkienk!

Ma voltam a dokinál és ultrahangon. Laborteszt POZITÍV :D
De az ultrahangon csak vmi petezsákféle vagy mi vagyis nem láccik a babum de biztos hogy már ott van. Ugyhogy valószínű multkor elkavarhattak vmt tényleg. Jött ki az asszisztens aztán csak annyit mondott kismama :) pozitív.
Veletek mizuka?
dinuci01
 
 


Dinus: gratulálok!!! Ez nagyon jó hír! Azért ennyi teszt csak nem csal!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Dinuci
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tüncü
Üdv az okt. 2-i csapatban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri
Én Elevitet szedek. Nekem semmi gondom nincs tőle :wink:
Vendég
 


Kata :D
Szia hogy vagy?
dinuci01
 
 


Nem tudjátok h lehet képet kicsinyíteni? Szeretnék nektek felrakni de nem engedi mert tul nagyok :(
dinuci01
 
 


Van valamilyen képszerkesztő program a gépeden?
-Photo Editor
-Picture Manager

Ha nincs, töltsd le...
http://www.irfanview.com/languages.htm
Vendég
 


Vagy küld el emilben, lekicsinyítem :wink:
(emil-címem alul)
Vendég
 


huu kata elküldhetem?
Nekem az ilyesmi nem megy. Amugy van.... de én inkább hanyagolom.
Előre is köszi
dinuci01
 
 


Küldjed!!!!!
Vendég
 


hát elvileg megy. és aztán hogy kell tovább?
dinuci01
 
 


Azthiszem elment. Nekem is mennem kell majd holnap feljövök azt segitesz? Addigis pusz szia mindenkinek vigyu magatokra.
dinuci01
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm a szivélyes fogadtatást!
Dinuci gratuka a pozitív eredményhez!
Kri én is gravidát szedek csak nem reggel hanem este és így nincs semmi bajom töle!(védönöm tanácsára)
Buci "nagy"gyerköc most volt kétéves!

Nektek vannak tüneteitek? Cicifájás rosszulét? Nekem semme és ettől picit félek nehogy valami baja legyen a babónak!

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Jó reggelt!

Dinuci
Mennyire kicsinyítsem a képet?
Neved alá szeretnéd tenni?

Tüncü
Nekem igazából nincs tünetem...
Vendég
 


Sziasztok!

Tüncü: nekem az előzövel sem volt semmi bajom csak derék hátfájás és cicfeszülés. Sztem fiad lesz ahogy nekem is :) Aztán ki tudja de ne ijedj meg ilyenektől.

Kata köszike a segítséget amugy a nevem alá csak most nem tudom melyiket küldtem el.... :(
Meg majd nektek is szeretnék ide berakni :)
Esténél előbb nem leszek megyünk anyósékhoz a hirekkel...
Addigis sziasztok vigyu magatokra
dinuci01
 
 


Tüncü, akkor kipróbálom én is este, hátha jobb lesz. A nagytesó kisfiú vagy kislány? A mi nagyunk vasárnap lesz kettő. Ma megyünk a tortáért, remélem nem nagyon havazunk be, mert a Bakonyban lakunk és itt elég hamar nehezen járhatóak az utak.

Dinuci, szerintem nem biztos még az a fiú, :lol: nálam a leányzóval sem volt semmi tünetem, csak a cicifeszülés. Most még az sincs, de még nagyon az elején vagyunk. Jajj, még nem is gratuláltam a pozitív teszthez. Valószínű még nagyon pici a babóca, azért látszik csak a petezsák. Én azért is tervezem a 6. hétre az uh-ot, remélem addigra lesz már szívhang is. Csak bírjam kivárni. :roll:

Mi még nem mondjuk a családnak, csak ha már a kezünkben lesz az első sztárfotó.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Hát lehet hogy igazad ven kri :) Lehet lány ki tudja. Énis csak akkor leszek nyugodt teljesen ha meglátom pici de teljes egészében. Bakony mely részén laktok? Látom sok külömség nem lesz a nagy és a pici közt :)
És igaz nehéz kivárni de megéri :wink:
dinuci01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: