Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én sem találom.....légyszi linkeljétek nekem is. Köszike

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Roviden egz kicsit magunkrol:-Mult heten vasarnap tartottuk a keresztelot..vegre tul estunk rajta...szerencsere minden jol alakult...Adamka is jol viselkedett aminek nagzon orulok.
HA lesz egy kis idom teszek fel G-re kepeket.

Elnezest kerek mindenkitol amiert most nem irtam le reszletesebben a keresztelest...legkozelebb :oops:.

Sajnos En sem talalom az uj topikot!Legyen szives valaki el kuldene nekem is a linket?Elore is koszonom!

De most mennem kell rengeteg dolgom van meg itthon.

Szep napot mindenkinek!

Puszi!!!

Kép
 
 


Sziasztok lányok! Indul egy új baba-mama műsor, szerencsére a neten! :) nem kell tv elé ülni... mindennapokról szól egy 19 hónapos szőke herceg és egy ( talán ma megszülető) kislány és a szüleik mindennapjairól. Nézd meg a pár perces előzetest, s ha van kedved csatlakozz. Ott is van fórum, s most pont az a téma, honnan tudjuk mikor szülünk?? Segítsetek a kezdőknek, s ha van kedvenc témátok vitassátok meg, vagy akármi! Ja.. és szuper babafotóalbum is készíthető. Várlak titeket! Solyka
solyka
Dabas
 
 

 
 

ez lemaradt! gyertek, de hova?? Ide : http://www.rajongoktv.hu/babarajongok.html
solyka
Dabas
 
 


Remélem nem hal ki az a topik :cry: nagyon szeretném, ha egy kis közösség össze állna, olyan, mint amilyen a miénk volt, csak egy szóval jellemezve: fantasztikus :!: :roll: :wink:

Kívánok boldog, lelkes, kitartó, komplikáció mentes baba várós napokat, heteket, hónapokat...szeretném, ha lenne folytatása, újra beindítani valaki, "aki(k) első babájukat várják" :wink: topikot

Topiknyitó: Suzy

Suzy és Ádám

KépKép
 
 


Suzy kívánságára és Szandra sógornőm biztatására szerencsét próbálok ezen topik megnyitásával reménykedve abban, hogy vannak/lesznek olyan kismamák akik 2012-re várják első csemetéjük megszületését...ahogyan persze én is :D és szívesen osztják meg velünk/másokkal gondolataikat

Jómagam, ha minden igaz a 6ik hétben járok és izgatottan várom a holnapi első találkozást a nődokimmal, akik lelki megnyugvásomra remélhetőleg csupa jókat mond a kicsi magzatomról!

Szóval, HAJRÁ lányok! ne legyetek szégyenlősek...

Üdv. az utánam következőnek :D

Mónika

Kép
monika16
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnapelőtt csináltam egy tesztet, pozitív lett!
Tegnap voltam dokinál, de még csak a petezsákot látta, 10mm-es!
Kaptam egy papírt, hogy részt vettem a vizsgálaton, és hogy 1 hét múlva ultrahang kontroll. Csak annyi a baj, hogy haza kell utaznom vidékre, és nem tudom mikor jövök vissza, sóval lehet 2-3 hét is!
Az lenne a kérdésem, hogy az baj, ha nem jelenek meg a vizsgálaton, vagyis ez kötelező? Mert anyósom valami olyat mondott, hogy amint fölvesznek a rendszerbe, hogy terhes vagyok, és nem jelenek meg a kötelező vizsgálatokon, akkor nem kapok majd Gyest, meg ilyenek.......
Első terhességem, nagyon örülünk a babának, de nem szeretnék fölöslegesen járni a dokihoz, mert mindig stresszelek előtte. És még azt sem tudta meg mondani, hogy hány hetes!!
Ja, és még egy nem mondta a doki, hogy elküld bárhova, kórházba, se terhes gondozásba!!!
Segítség!!!!!
melcsyke894
Szentendre
 
 


Sziasztok!

A www.kicsicsoda.hu Facebook oldalán Karácsonyi baba, gyermek vagy családi fotózást lehet nyerni!
Mindjárt karácsony,nagyon jó lenne megnyerni!

Ha van kedvetek részt venni, fogjunk össze!

https://www.facebook.com/Kicsicsoda?fref=ts
 


Szia!

Szerintem nem gond, de azért beszélj a dokival. Emiatt nem zárnak ki semmiből. Ne adj isten még bármi történhet, de nem fog :D Most csatlakoztam én is a 2013. júliusi babaváró topic-ba. gyere Te is, hogy egyre többen legyünk :D ne izgulj. Gratulálok :)


Sziasztok!
Tegnapelőtt csináltam egy tesztet, pozitív lett!
Tegnap voltam dokinál, de még csak a petezsákot látta, 10mm-es!
Kaptam egy papírt, hogy részt vettem a vizsgálaton, és hogy 1 hét múlva ultrahang kontroll. Csak annyi a baj, hogy haza kell utaznom vidékre, és nem tudom mikor jövök vissza, sóval lehet 2-3 hét is!
Az lenne a kérdésem, hogy az baj, ha nem jelenek meg a vizsgálaton, vagyis ez kötelező? Mert anyósom valami olyat mondott, hogy amint fölvesznek a rendszerbe, hogy terhes vagyok, és nem jelenek meg a kötelező vizsgálatokon, akkor nem kapok majd Gyest, meg ilyenek.......
Első terhességem, nagyon örülünk a babának, de nem szeretnék fölöslegesen járni a dokihoz, mert mindig stresszelek előtte. És még azt sem tudta meg mondani, hogy hány hetes!!
Ja, és még egy nem mondta a doki, hogy elküld bárhova, kórházba, se terhes gondozásba!!!
Segítség!!!!!
 
 


Köszönöm szépen!
Azt számolgattam, hogy lehet júniusban fog megszületni a picim!! :) De ez nem baj, mert már nagyon várom!! :)
Még egyszer köszönöm! Szép Napot!! :)
melcsyke894
Szentendre
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: