Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztnok! Szeretném, ha olyanok írnának, akiknek kisfiút mondtak a ...heti 2D ultrahang vizsgálaton és kislány lett /vagy forditva/. Mekkora esély van a 14 hetes uh-nál, hogy tévednek? Köszönöm előre a válaszokat.
 
 


Szia.
Amikor én a Joellel babás voltam a 12 hetes uh-on mondták, hogy kislány, nagyon örültünk, mert már 2 nagy fiunk van, amikor a köv. uh-ra mentünk akkor már azt mondták, hogy nem lány hanem fiú.
De volt már nálam olyan, hogy a 2 fiamnál csak a vége felé tudta megmondani a dokim, hogy mi lesz, mert éppen minden uh-on úgy feküdt, hogy nem lehetett látni.
Volt 1 olyan barátnőm akinek a 2 babájára végig azt mondták, hogy fia lesz, örült, mert megmaradt a nagy fiáról minden ruha, így gondolta nem kell vennie ujjakat.
Amikor megszületett akkor volt nagy meglepi, mert lánya született.
Végig a két lába közé lógott a köldökzsinór ezért nézték végig fiúnak.

 


Szia Zandra!

Nekem a 12 hetes ultrahangon azt mondták hogy lehet hogy fiú de lehet hogy lány...

Aztán a 18 hetesen már mondták hogy lány és az ezután következő összes ultrahangon azt mondták hogy lány, az is lett!

Szerintem az első 12 hetes ultrahangnál csak akkor tudnak bitosabbat mondani ha nagyon jól láthatóan van a baba.
De az a legbiztosabb amikor megszületik :wink: 100%-os valószínűséget soha nem is állítanak mert történtek már meglepetések...

A szomszédoméknál is a 12 hetesen fiút mondtak most a 18 hetesen már lányt... aminek nagyon örültek.

Szép napot!
Vendég
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: