Új privát üzeneted érkezett!

GG, az anyatanyán vagyunk, 2011. aug. babavárók a babanetről. Regisztrálj és csatlakozz hozzánk, csak majd nem győzöd kapkodni a fejed, ha tényleg ilyen ritkán jössz ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Panna, te mikor jössz már?? :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!
Én itt is meg ott is vagyok szóval ha valaki dumcsizni akar hát én reagálok..

Kép

Kép

Kép

titta34
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is rendszeresen jövök ide, hátha "történik" valami.

Szívesen beszélgetek itt is! Időmből futja :D :D :D :D :D
Vendég
 


sziasztok!

köszi lányok, h írtatok privit, de egyszerűen nem sikerül bejelentkeznem az anyatanyán. és azt sem engedi, h újra regisztráljak... :? mit csináljak? már rengetegszer próbáltam!
Vendég
 


nah, írtam hibajelentőt, de nem hiszem, h történni fog bármi is... :? :)
Vendég
 


chamo: Remélem minden rendben veled. Jó volna, ha jelentkeznél... kezdek aggódni...
korenka
Szár
 
 


Sziasztok lánykák! Jaj de nagyon aranyosak vagytok, hogy így hiányoltatok 8) Nem vesztem el, csak nagyon nehéz napokon vagyok túl...de úgy néz ki, helyrerázódott az agyam....
Totál kiborultam az elmúlt hetekben, egyszerűen úgy éreztem, nem bírom tovább csinálni, hogy megfeleljek anyának, feleségnek, no meg persze az egyetemen, ahol olyan lett a követelmény, hogy ép ésszel nem lehet kibírni. Majdnem abbahagytam a sulit....van a pszichiátrián is órám, pont ott elnéztem a betegeket és úgy éreztem, nekem is ott lenne a helyem, csak nem orvosként. Rengeteget kellett tanulnom a napokban, beszámolók, zh-ák, még szombatonként is. De csinálom, most kicsit volt időm gondolkodni, átértékeltem sok mindent.

Röviden ennyi. Nem akartam megijeszteni senkit, de inkább nem jöttem nyavalyogni, ne haragudjatok rám.

A 18. heti uh-om rendben volt, az AFP-ém is. Biztosra nem tudták mondani a nemét, de úgy néz ki, kislány lesz :D :D :D :D na ez volt az a pont, ami életben tartott és tudtam örülni 8)

chamomilla
Pécs
 
 


látom, közben anyatanyára költöztetek, majd regisztrálok. Feltéve, ha beengedtek :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, 2gyermekem kinőtt ruháit szeretném eladni. Leginkább kislány ruháim vannak mivel mi októberben születtünk ezért aktuális lehet, de kisfiús ruhám is van még amit tartogattam hátha jó lesz. Van még kismama ruha , babakellékek, kispaparuha szülőszobára.
Szánj rám 1percet érdemes ha érdekel vagy már tudod ki lakik odabent. :)

Nagyon sok ruhánk volt ezért nagyon szép állapotúak, márkásak (NEXT, C&A H&M CHEROKEE) vigyáztam rájuk nagyon.
Több ruha vásárlása esetén ajándékot adok vagy engedek az árból, képeket itt megtekinthetitek árak a képek alatt. A napokban lesz még friss feltöltés érdemes benézni, ha foglalni szeretnél valamit a kép alatt megteheted majd írj emailt is.

https://picasaweb.google.com/1078773812 ... ladoRuhak#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... RuhakFius#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... akellekek#
https://picasaweb.google.com/1078773812 ... 835/Cipok#

Érdeklődni emailban vmiraeszter@gmail.com

Személyes átvétel Budapesten vagy szívesen postázom is!!!

Köszönöm ha benézel további szép babavárást nektek!!!!!

Melinda és a két kisördögöm Áron és Mira

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
 
 


HAHó lányok! Csak röviden nem tájékoztatana vki,h hogy vagytok. Kizártatok a zártból amit mellesleg teljesen jogosnak érzek de mégis kivi vok rátok. Sajnos nem sok időm van írni:-( Chamomilla:Fiú lesz vagy kicsilány?

MINDENKINEK EGÉSZSÉGES KISBABÁT ÉS KÖNNYŰ SZÜLÉST KÍVÁNOK!!!

Lilypie Maternity tickers
 
 


Szia henó!
Hogy vagytok? Nekem kicsilány lesz 8) 8) 8) Én sem fórumozok már sehol, se energiám, se időm. De ide azért bekukkantottam néha, hátha ír vki, sajna nem tudok követni pörgős topikokat. Minden jót!!!

chamomilla
Pécs
 
 


sziasztok,

azt hittem ide már nem jön senki :) a tanyát én sem tudom követni nagyon sokat írnak sokan.

Hogy viselitek ezeket a frontokat?

Beus

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Praktikus szoptatós hálóingeket találsz -3990 ft-ért- a www.gportal.hu/elenorkismamaruha oldalon. A szopis melltartó 1400 ft (tiszta pamut).
Én is jártam már itt és szupi a minőség.
Szép estét!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Igen szinte mindenki "tanyázik"!Most szóltak páran hogy írtatok ide.
Remélem minden oké veletek is!
Chamo:sok csajszi hiányol ám téged odaát! :wink:

Akkor ezek után benézek ide sűrűbben! :)
Sziasztok!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Sziasztok!

Chamo: Hogy vagy? Kicsi-lánnyal mi újság a pocakban? Neve megvan már? És a fiúk hogy vannak?
Hogy sikerültek a vizsgáid? Túl vagy már az összesen?

BnBeus: A kérdések rád is vonatkoznak! (ha jól emlékszek neked is kislányod lesz ugye?)
Illetve már 1 fiú 1 lány várja a tesóbabát... Ők jól vannak???
Vendég
 


Sziasztok!

NA de jó, akkor nem csak én kukkantottam be ide 8) Örülök Nektek!

fú már nagyon terhesen vagyok, de holnap megyek nődokihoz, kivi vagyok mit mond. A régi császárom hege nagyon odavan, nem tudom így mi lesz.

Ti hogy vagytok?

Nálunk név még nincs, de nem is volt időm gondolkodni, múlt héten még vizsgáztam... :evil: na erről is tudnék mesélni....

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo:Képzeld nálunk ugyanaz lesz a párosítás név ügyileg mint nálatok! :lol:

Tudtam hogy valahonnan ismerős a Milán-Martin páros csak nagy nehezen jöttem rá hogy honnan :wink:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


gg írta:Chamo:Képzeld nálunk ugyanaz lesz a párosítás név ügyileg mint nálatok! :lol:

Tudtam hogy valahonnan ismerős a Milán-Martin páros csak nagy nehezen jöttem rá hogy honnan :wink:


nem ééééééééér, tessék mesélni! :D :D :D Milán, Martin :D

én meg most jöttem meg a dokitól. Minden OK, azt leszámítva milyen agytágítást kaptam. Jó ha az ember orvosa, egyben a tanára is :? kezd hízni a bébikém, eddig mindig akkora volt, amekkorának lennie kellett, most meg +1 hét. Habár Martinnál is mindig félremértek, ilyenkor +4 hetet, aztán nem is volt óriás.

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo:eddig úgy volt hogy Márk lesz öcsibaba...de én nem éreztem a sajátomnak! :roll:
Így terelgettem apát a Martin felé és rábólintott :lol: nekem a favoritom a Martin volt és juhééééééééééééééé :P

Doki:Örülök hogy minden oké és csajszika szépen gyarapszik :)
Öcsit nekem is nagyobb súlyúra becsülték most mint Milánt anno 32.hetesen..aztán majd megszületik egy kisebb bébi :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


sziasztok,

Nekem fiú lesz :) Gábor Máté
a gyerekek már nagyon várják és én is egyre lassúbb vagyok :)
dagadok - már hogy vizesedem mert hízni nem híztam gyakorlatilag semmit.
ez a cukor diéta....
képzeljétek a héten elkezdte a doki a CTG-t na annak az lett a vége hogy mehettem másnap is és még pénteken is menni kell mivel a baba szívhangja 180 körül mozgott.
hozzá tartozik, hogy előtte és utána is nyugiba volt de ahogy rá tették a hasamra pár perc múlva szó szerint le akarta rúgni, üti. Az aszisztens is mondta hogy látszik nem szereti. persze attól még nem jó ha így felpörög a pici de hát mit csináljak :(
holnap ki kell találnom valamit hogy azt a 10-15 percet bírja ki :)

és ti hogy bírjátok ezt a meleget? most jön az 1000 fok :(

szép napot mindenkinek

Beus

augusztus20 írta:Sziasztok!

Chamo: Hogy vagy? Kicsi-lánnyal mi újság a pocakban? Neve megvan már? És a fiúk hogy vannak?
Hogy sikerültek a vizsgáid? Túl vagy már az összesen?

BnBeus: A kérdések rád is vonatkoznak! (ha jól emlékszek neked is kislányod lesz ugye?)
Illetve már 1 fiú 1 lány várja a tesóbabát... Ők jól vannak???

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


gg: nagyon szép név a Martin is :) Nekem fiúnevek közül nagyon kevés tetszett, így nem nagyon kellett gondolkodni. A nővéremnek Mátéja van, anyukám ki is van rendesen a 3 M betűs unokától :D

Most a Gabriella és Vivien között gondolkodom, L betűsek tetszenek még : Lilla, Lili, de a vezetéknevünkhöz nem jó. Még szóba jöhet az Anna, Hanna is. Férjemnek a Vivien nem tetszik, mert szerinte ostoba név :? :? :roll: :roll: pedig nem is, nekem már gyerek koromban is nagyon tetszett...valahogy dűlőre jutunk majd, de igazából nem is tudnék a 2 név közül választani.

Hogy bírjátok ezt a nagy meleget? Én rettenetesen vagyok tegnap este óta, ugyanis MEGFÁZTAM :evil: :evil: :evil: kocsi-légkondi....
Amúgy barack lekvárt főzök be már több napja, de ma feladtam, ebben az állapotban nézni sincs kedvem, torkom, fejem fáj, taknyom-nyálam egyben. fúj

Beus, gratulálok, hogy nem dagadtál, zsírban :wink: A víz meg majd lemegy gyorsan.

Mi meg megyünk a Balcsira aug 8-15-ig, remélem nem akkor szülök meg. De ki van adva a nyaraló és csak akkor tudunk lemenni 1 hétre. Úgyhogy jó lesz, ha körülnézek hol vannak kórházak a déli parton....Kaposvár, Marcali tuti. Marcalihoz tavaly volt is szerencsém, mikor a fiamnak felszakadt az álla, mert elesett motorral....

chamomilla
Pécs
 
 


bnbeus: Bocsi! Lányra emlékeztem... :)

Én 21-én megyek dokibácsihoz. Akkor beszéljük meg mikor megyek nst/ctg-re... Remélem minden o.k. lesz!!!


Chamo: tudom nem volt kérdés, de én a Hanna, Anna, Lilla nevekre szavazok. Lili és Vivien -bocsi, hogy ezt írom, de egyet értek a férjeddel- nekem is "ostoba név"

Bátor csaj vagy, hogy a finisben mész a balcsira!!! Remélem babód megvárja míg hazajöttök, és ki tudod élvezni a nyaralás minden pillanatát!!!!

Én is barackoztam a múlt héten... Azt hittem sose lesz vége... Kitartás!!!

Hát igen, itt a kánikula... Elég nehezen viselem, de azt tudni kell, hogy pocak nélkül is 25°C párti vagyok. Most meg ha tudunk elmegyünk apával strandolni, így a víz megfelelő hőn tartja a testem... :D

Szép hetet nektek!!! :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Már van 2 babánk!!!

Larimami: 2011.07.18. reggel 8.38 Péter Barnabás 3.200 gramm, 52 centi.


Judit: 2011.07.21. reggel 6.30 Krisztián 2780 gramm, 49 centi.

Remélem ti jól vagytok!!!
Vendég
 


Jaj de jó, hogy benéztem ide is :D

Larimaminak és Juditnak hatalmas gratula! Remélem jól vannak 8)

Én már nagyon terhesen........pláne ebben az időben még nézni sincs kedvem. Voltunk 1 hetet a Balatonon, ott azért kellemesebb volt, de lehet aug 8-án már nem megyünk vissza, majd meglátom, mit mond a doki jövő héten.

Szép napokat 8)

chamomilla
Pécs
 
 


Szia Chamo! Közben kiderült, hogy BnBeusnak is megvan a kicsije!!!

(18. hajnali 4.04-kor született: Gábor 3120 gramm, 52 centi)



Kitartás Neked!!! És ha van kedved gyere a tanyára! Nem kell olvasnod, csak írj pár sort a csajoknak! (hihetetlen mennyiségű hozzászólás van naponta!)

Puszi és ölelés Neked!!!
Vendég
 


MARTINNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!
Vendég
 


sziasztok,

kitartás a még pocakosoknak:)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


bocsi állítgatom a vonalzóm :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus!!!!!!!!! :D HATALMAS GRATULA!!!!!! mesélj, milyen a 3 gyermekes lét? Hamarosan mondjuk én is megtudom 8)

Nekem is állítani kéne a vonalzón, mert március 20-án volt Marci szülinapja (de azért köszi augusztus20 8) 8) 8) ) és megállt. Most vasárnap Milánnak lesz, hihetetlen, hogy ő is már 7 éves.

Aug: mennék én a tanyára, csak úgy le vagyok maradva mindennel és mindenkivel, hogy inkább be sem köszönök, hogy néz az ki :(

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo:

Marci következő szülinapjára gyakoroltam, azért kívántam neki bszn-t... :D

Már 5 baba van!!!
És ha minden igaz holnap meglesz Addisz Jojója is!!!


Larimami, Judit és Beus után :

Bobo
2011.07.27. este 8.30 Babics Attila 4180 gramm, 54 centi.

Pampa
2010. 07.29. reggel 5.10 Pongrácz Gergely, 3000 gramm, 51 centi.

Milánnak boldog szülinapot!!!!
Vendég
 


Hú, augusztus, nem semmi, már 5 baba! Gratulálok mindenkinek!!! És köszönöm a köszöntést 8) Te hogy vagy?

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: Azóta van még 3 baba:

Addisz
2011.08.01. 14.44 Johanna Lea, 3200 gramm, 52 centi.

Hana
2011.08.02. reggel 9.10 Emma, 4100 gramm, 56 centi.

Bogme
2011.08.03. reggel 0.53 Pepe, 3050 gramm, 54 centi.

Köszönöm, jól vagyok! Holnap 8.30-kor NST, utána pedig dokibácsi... Remélem a vizsgálatok után is jól leszek!!!
Vendég
 


augusztus20, gratula minden eddigi aug. babának, no de Veled mi van? Hiszen itt a NAGY NAP :D :D :D 8) 8) 8) Ha tudsz, írj, nagyon kíváncsi vagyok 8)

én még 2in1

chamomilla
Pécs
 
 


Szia Chamo!
19-én megszületett Emma. 2.870gr és 49 cm. Mindketten (már) jól vagyunk.
Veled mizu??? Gondolom azóta már Te is babázol...

Ha jól tudom, holnap meglesz az utolsó topic baba is (Bár 19 óta teljesen "el vagyok veszve", és igazából semmi infóm nincs...

Puszi
Vendég
 


Chamo, nagyon sok boldogságot Hanna Lillához! :-) Nagyon csajszis a kis ruciban. :-)

Kép

Kép
 


Szia Chamo!

Gratulálok Hanna Lilla babához! Nagyon tünemény!!!

És azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy találkoztunk is a kórházban (25-én d.u. jöttünk mi haza...)??? ... :D

Tesók hogy fogadták a kis jövevényt???
Vendég
 


Sziasztok!!! Szia antekirt! Ti hogy vagytok?

Aug20: gratulálok Emmához :D :D :D Én 23-án feküdtem be a terhespatológiára és 24-én hajnalban lett meg Hanna, 27-én jöttünk haza. Mivel császáros voltam, a nőgyógyászati osztályon feküdtem egy 5 ágyas szobában 4 sorstárssal. Hogy teltek a kórházi napok? Én majdnem bekattantam ott a 45 fokban. Itthon azért sokkal jobb.

Mondjuk ha csak Hanna lenne, nem lennék ilyen nyúzott, a 2 fiú leszívja a maradék energiámat...még jó, hogy csak 4 után érnek haza :oops: nagyon szeretik a hugicát, csak a kisebbik fiam enyhén értetlen, hogy nem játékbaba :? úgy szeretgetné...Milánnak meg nagyon tetszik a suli, már kapott 3 piros pontot. CSak múlna el ez az allergia-szezon, tiszta kómás a gyógyszereitől.

Mennem kell, sírás van (mindig olyan hirtelen teleszopizza magát, fáj a hasa....pedig aztán úgy odafigyelek, miket eszem)

puszi nektek
8)
chamomilla
Pécs
 
 


Chamo, köszi elvagyunk, élvezem, hogy csak ketten vagyunk itthon napközben! ESte meg ha megjön LIdi akkor zajlik az élet.
Berci is szinte 5 perc alatt végez a kajcsival, neki is fáj a hasa.

Kép

Kép
 


Iszonyat volt a kórház. A meleg is és a kaja is. (Ha rajtuk múlott volna éhen haltam volna...) Meg az is, hogy másfél hetet bent kellett lennünk/lennem. Nagyon szenvedtem!

Fent a 3. emeleten feküdtél? (26-27-28-án ott is élveztem a "vendégszeretet" az 1-es szobában... Előtte Emmával a 2-on voltunk a 9-ben)

Ne is mondd... Én is nagyon szenvedek az allergiától.

Az jó hogy élvezi Milán a sulit. Az meg pláne, hogy még sikerélménye is van!!!

Emma elég lassan eszik, mégis hasfájós... És nem tudok szegénnyel mit kezdeni.. Ti mit csináltok???
Vendég
 


aug20: én a 6-os szobában voltam a 3. emeleten. Borzalom volt, jájjjjjjj. Gondolom, te is hasonló véleménnyel vagy :? Hogyhogy másfél hetet kellett bent lenned? Én akkor eret vágtam volna, ezt a pár napot is alig bírtam ki. És még a budapesti János kórházat szidják sokan...az egy wellness szálloda volt a pécsihez képest, és ez most komoly. Sőt, még az első gyerekem Komlón szültem, ott is ezerszer különb volt. Na mindegy, azért túléltük.

antekirt, akkor a te bébid is hasfájós. Sajnálom :cry:

Lányok, elvileg van az Infacol, Espumisan, Mecsek gyermektea. Utóbbit én tuti nem adom, nem vagyok híve a teáztatásnak, akkor nem eszik úgy. Meg Hannabébim még nem is látott cumisüveget, szóval az nálunk felejtős, de van akinek bejön. A másik 2 vkinek beválnak, én egyenlőre még nem vettem egyiket sem, mert anno a fiaimnál ablakon kidobott pénz volt, meg most annyira nem vészes neki, csak délután jön néha rá. Neki a szelek nem mennek annyira, böfizni meg hatalmasokat szokott. 3 hónapos korukra kinövik -addig meg anyucik megőrülnek....

Amúgy egész jól vagyunk. Nem voltunk még semmilyen vizsgálaton, de van már időpontunk. Martin féltékeny, nagyon nehéz vele, tisztára megkergült! Milánnak tetszik nagyon a suli szerencsére, ügyes is, csak ugye délután tanulni kell vele, elég fárasztó az is. Szerintem a baba tudja ezt, ezért alszik éjjel :D Este 8 körül eszik, majd 2-kor kel és 6-kor. de akkor is visszaalszik 10-ig. Szóval este 8-másnap reggel 10-ig csak alszik-meg eszik, kivéve a 2 órás szopit, akkor 3-ig nézelődik, rakosgatom a cumit neki, aludjon vissza....az a baj, hogy nekem 6-kor már kelnem kell, hogy útnak indítsam a fiúkat.
chamomilla
Pécs
 
 


Chamo, nem már nem fáj a pocija. Kb. 2 hét volt amikor fájt neki, de az sem volt annyira durván mint LIdinél régen.
NÁlunk LIdinél jóformán semmi nem vált be, már homeóztunk is hátha az segít. Infacoltól csak jobban fájt a pocija.

Hűű akkor te jó sokat tudsz pihenni. :-) Mi a nagy nyögéseitől annyira nem tudunk aludni. Akkor is nyög jó hangosan ha nyújtózkodik, vagy ha csak átfordítja a fejét a másik oldalra, vagy ha elkúszik a kiságyban. :-)

Kép

Kép
 


Chamo: Emmának antibiotikumot adtak, ezért voltunk bent 1 hétig. Majd miután hazajöttünk, másnap reggel belázasodtam, így 3 napra még befektettek engem.. :(

Infacol nem jött be, de úgy néz ki az Espumisan hat.

A 2. és 3. emeletet össze sem lehet hasonlítani... Amennyire segítőkészek és kedvesek voltak a csecsemősök a 2-on, annyira nemtörődöm ápolók voltak a 3-on...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: