Új privát üzeneted érkezett!

Remélem, nincs semmi komoly baj!? Aggódok Érted! Írd meg nyugodtan, ha az megnyugtat, és persze, ha nem vagyok indiszkrét!

Bixivel mi lehet?

Hú, idén lesztek 20 éves házasok? Az már szép! Pontosan mikor is?
Mi 9-én voltunk étteremben, megünnepeltük a megismerkedésünk 9. évfordulóját, jövőre kerek lesz :-)

Puszi, és vigyázz magadra!
anyesz
Szeged
 
 


Szia, Anyesz, csajok!
Nem vagy indiszkrét, köszi, hogy aggódsz értem, remélem holnap már többet tudok írni a bajaimról.
Amúgy most vettem észre, hogy nem reagáltam a leveledre :?
Mindegyik szülésem spontán hüvelyi úton történt, és mindegyik másmilyen volt. Jó volt mindegyik, és főként a végeredmény! Mert szerintem az egészséges kisbabák megszépítenek minden fájdalmat. Ezért vagyok "hálás" azért, hogy az "angyalkánk"-ról időben kiderült a baj, és így nem kellett később csalódnom. Annyira együttérzek az ilyen sajnálatos esetekkel, és csodálom a lelki erejüket!
Clostyt eddig még soha nem szedtem.
Május 4.-én ünnepeljük a 20-ast :wink:
Gratula a diplomaosztáshoz!
Pussz, jó éjt, holnap este jelentkezem!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Kicsit "unatkozunk" :cry:
Nem sok írni valónk akad sajna.
Bixi is eltűnt!
Nekem adódtak komoly gondok a hátgerincemmel, most gyógytornára, gyógymasszázsra meg ultrahangos kezelésre írtak ki, márc 21-ig ez az elfoglaltságom.
A hűlés is megint felütötte a fejét nálam, az orom alatti seb még be sem gyógyult, most kezdem előlről :cry:
Egy "tisztán-látó" okt-novemberre újabb babát jósolt, hát "lássuk", ha nem jön be "szemén-fogom" :lol: :lol: :lol:
Kb ennyi. A lányom ezen a héten szóbelizget, márc közepéig mr vele kapcsolatban is tisztán látunk :D
Pussz, azért még írjatok :cry:

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok csajok!
Mi van veletek, nagyon eltűntetek!
Bízom benne, hogy mindenki a "nagy munkára" gyúr, ezért nincs idő lógni a neten.
Azért, ha van valami hír, osszátok meg velem/velünk is.
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Hello Lányok!

Hú, tényleg eltűntünk, nekem sem volt mostanában energiám írni. Kisfiunk beteg volt, magas lázzal, és eléggé elhúzódott. De már jól van, holnap megyünk haza anyukámékhoz. :)
Kukucsi!
Remélem, kimásztál az újabb náthából! Én is meg voltam egy hete, de túlment hamar. Én folyamatosan szedem a grapefruit cseppeket echinaceával, ez immunerősítő, vírusölő, szerintem nagyon jó. Próbáld ki ;-) csak vigyázz, mert alkoholos! :o
És a gerinced hogy van? Jársz kezelésre?

Én e héten voltam a CMV-kontrollon, jövő héten talán lesz eredmény. De a babaprogram megint csak tolódik, akkor is, ha ez az eredményem negatív. A pajzsmirigyemmel lesz jövő héten vizsgálat. Sajnos vannak rajta göbök, és abból szövetmintát vesznek biopsziás eljárással. A vizsgálattól is f.sok, nemhogy az eredménytől! Szorítsatok nekem, jó?
Már tutira nem lesz 2011-es a babánk... Remélem, Ti már próbálkoztok. Mi van a clostys kezeléssel? Szeded?

Bixi, ugye már nem síelsz, itt a tavasz! Esküvői előkészületek hogy állnak?

Puszi mindenkinek, igyekszek gyakrabban jönni.

u.i.: de a gyerek olyan sajtkukac, állandóan azt figyelem, mi rosszban sántikál. :lol:
anyesz
Szeged
 
 


Szia, anyesz!
Köszi, hogy ilyen hamar reagáltál.
Sajnálom, hogy beteg volt a kisfiad. :(
A gerincem végett még mindig járok kezelésekre, keményebb dió volt, mint eredetileg gondoltuk. A hűlésből még mindig nem tudtam kikeveredni, remélem most már itt lesz a tavasz, és akkor minden happy lesz. Echinacea és grapefruit kivonatot szedek folyamatosan, de vele együtt is gyengélkedem :(
Pajzsmirigyek szoktak ilyeneket produkálni szülések után. Nekem is voltak a harmadik gyerekem után, bízzunk benne, hogy ugyanolyan ártatlan, mint az én esetemben. Mindenképpen szorítok neked!
A babaprogram nálunk is tolódott, a clostys kezelés is, de ebben a hónapban, ha minden szépen alakul, belevágunk.
Bixit én is várom már újabb hírekkel.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


sziasztok lanyok.

bocsanat,h eltuntem nagyon.

sieles jo volt.
babaprojekt nalunk sztorno legalabb augusztusig, ujra elojott a betegsegem.

voltam tukrozese, laboron, kiderult, h nem is colitis, hanem Crohn.
szoval ujra rengeteg gyogyszert szedek, szteroid stb..
szoval semmi nem jo.

eskuvoi keszuletek sem haladnak, mert a szteroid miatt vizesedik az arcom, igy lehet el kell halasztanunk az egeszet.

hat sajnos semmi joval nem szolgalhatok most.


kitartast mindenkinek!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Kedves bixi!
Sajnálom, hogy nem túl jók a híreid, de mi mindenképpen igyekszünk "tartani" benned a lelket!
Én bízom benne, hogy mindezek ellenére jóra fordulnak majd a dolgok!
Jó éccakát

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint eltűntem, majd egy hónapig nem volt netünk, kezdtem úgy érezni magam, mintha misszionárius lennék egy sivatagban... :lol:
Remélem, Kukucsi, Ti már gyúrtok nagyban! ;-)
Gerinced hogy van?

Bixi!
Sajnálom, hogy ilyen f.s a helyzet. :cry: ez milyen betegség? A belekkel valami? A szteroidszedés az gáz. Meddig kell, vagy nem tudod még? De azért biztatlak, hogy a barátnőm is szteroidokat szedett, ő szarkaidózisos volt, és ő is vizesedett tőle, de aztán amikor abbahagyta, egyből sikerült nekik a baba, és szülés után szépen vissza is fogyott. Szóval ne aggódj!

Sajnos nekünk tolódik a program, mert a CMV-kontrollom pozitív lett, tehát, nem eshetek még teherbe. :( Júniusban vesznek megint vért, addig turbóznom kell az immunrendszeremet.
A pajzsmirigy-biopszia eredményemet még nem tudom, holnap hívom fel az orvost. Szorítsatok!
Kukucsi, Neked is volt biopszia? Nagy göbök voltak, vagy kisebbek? Elmúltak, vagy kontrollra jársz?

Most a változatosság kedvéért kisfiunk meg én taknyolunk, a férjemnek megy a hasa :?

Na de fel a fejjel, ugye, minden o.k. lesz :wink:

Jó éjszakát!
anyesz
Szeged
 
 


Nekem nem volt biopszia, és elmúlt gyógyszeres kezeléssel. Babaprogram, hát bele fogtunk, nem túl sok sikerrel, még :?
Én várom a jó híreket, és örvendek, hogy jelentkeztél! :wink:
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Akkor Te ezzel szerencsésebb voltál, mint én. Sajna kiderült, hogy rosszindulatú sejtek vannak benne, és megműtenek. Kiveszik az egész pajzsmirigyemet. :(
Erre álmomban sem gondoltam volna. Utána még mennem kell majd Pestre radijódos kezelésre, hogy az esetleges maradék nem odavaló sejtet elpusztítsák.
Hát nem így terveztük, az tuti!
Utána örök életemben szedhetem a gyógyszereket, és még csak 30 vagyok.
De...de, hogy jót is mondjak, a doki biztatott, hogy utána is simán lehetnek még gyerekeink! Úgyhogy előbb vagy utóbb, de lesz(nek) is!
:wink:
Örülök, hogy Ti már "gyúrtok". Jó munkát! :wink: Szurkolok!
Csak lazán, semmi görcsölés!
Puszi!

u.i.: Bixi, hogy vagy?
anyesz
Szeged
 
 


Sziasztok!

Hétfőn műtenek, gondoljatok rám!
Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


Anyesz!
Sajnálom, hogy csak most reagálok a bejegyzéseidre! Így utólag is nagyon szurkolok neked, érted! Biztatásul: volt egy kolléganőm, aki átesett ilyen műtéten, és utána vállalta mindkét kislányát!
Várom az eredményeket!
Puszi

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Szia, Anyesz!
Remélem minden rendben nálatok!Ha tudsz, írj pár sort magadról!
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Jól vagyok, minden rendben, hamarosan írok bővebben.
Puszi!
anyesz
Szeged
 
 


sziasztok!

Ismét itthon vagyok, a műtét alatt 3 hétig anyukáméknál lábadoztam, sokat pihentem, anyuék segítettek ellátni a kisfiunkat. Nagyon jó volt otthon, és erősödtem nagyon sokat.
A műtét május 2-án volt, kivették mindkét lebeny pajzsmirigyemet, a szövettan utólag is igazolta, hogy tumor volt, de szerencsére megszabadultam tőle. A sebem szépen gyógyul, de még elég gyenge vagyok. A gyógyszeres beállítás később lesz, azt nem tudom, kell-e jódizotópos kezelés. Ha kell, akkor utána egy évig nem lehet próbálkozni a babával, úgyhogy akkor el is köszönök a topiktól. Majd visszatérek, ha már aktuális lesz.
Kukucsi, Bixi! Nektek nagyon szorítok a babához! És Bixi, gratulálok az esküvőhöz! Gondolom, már túl vagytok rajta. ;-)
Sok puszi mindkettőtöknek!
anyesz
Szeged
 
 


Drága anyesz! Mihamarabbi felépülést! Szorítok neked, hogy szépen rendben alakulgassanak a dolgok. Kitartást, mert hiszen, ami késik nem múlik. Nálunk sem akaródzik a babának összejönni, de nekem semmi jogom a panaszra, mert zsibonganak mellettem néhányan :wink:
Időnként írj magadról, akár priviben is, ha így a számítógépen keresztül tudok segíteni, lelkesíteni szívesen megteszem.
Pussz.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron