Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pár napja kiderült, hogy október 1-re várjuk a második kisbabánkat, ezért nagyon nagy örömmel indítom ezt a topikot :D .
Várok minden újdonsült kismamit, és azokat is, akik még a pozitív tesztekért izgulnak :wink: .

KépKép

KépKép
 


szia!!na végre megtaláltalak.apa e-mail cimével regiztem.
Hogy vagy???Miket érzel??mesélj..mikor mész dokihoz???
Ha jol látom majdnem egy idösek vagyunk,terhesség szerint..
V.
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Már nagyon vártam,hogy megjelenjen az "utód-topik". :) Én október 9-én szültem egy gyönyörű kislányt.Nektek,és mindenkinek,aki még eztán tesztel kívánok olyan szép és gondtalan baba-várást,és szülést,amilyen nekem volt.Élveztem minden percét.Vigyázzatok Magatokra,ha nem baj,néha benézek nosztalgiázni... :) Mi majd nyáron tervezzük a tesó várását. :wink:

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

Sziasztok! A szombaton es kedden teszteltem pozitivat, szeptember 29 re varom. Hogy vagytok? tunetek? Nekem egy kis mellfajdalom de csak ha megnyomom. Voltatok dokinal?
imolax
Abaliget
 
 


Sziasztok!! Nekem még mindig nem jött meg. :) :lol: :lol: Néha fáj egy kicsit a petefészkem, mintha meg akarna jönni, de semmi. :) :)
 
 


Vikianya!

Dejóóó, örülök, hogy sikerült :D .
Ma az álmosságot és a ciciszúrást is kevésbé éreztem, de talán azért, mert ma rohangászós napunk volt. A méhemet szinte egyfolytában érzem, és minden felálláskor belenyilal a fájdalom a méhszalagomba :shock: . Pedig Botonddal ilyesmire csak későbbről emlékszem, de tuti hogy az. Biztos ahogy megduzzadt a méhem, az okozhatja, vagy nem tudom.
Nagyon gyakran pisilek, és folyton éhes vagyok :oops: . Botonddal én nagyon rosszul voltam az elején, de most nem leszek, és punktum :wink: :lol: . Ja és ragyásodom :twisted: .Főleg a hátam/vállam, ma reggelre meg a szemem körül tiszta "gríz" lett :shock: :? .

Dokihoz úgy kalkuláltam, hogy jövő hét végén megyek, hogy már legyen szívhang is :wink: .

Te hogy vagy? Dokit mikorra tervezed? Tesóknak mikor mondjátok?


Sissy!

Nagyon köszönjük a jókívánságokat :D ! Gratulálok a dallamos nevű kislányodhoz :D .

Imolax!

Üdv köztünk :wink: . A kérdésedre már leírtam a választ Vikinek :lol: . Nálatok első baba?

Rosszaság!

Nagyon szurkolok még mindig :wink: . Amúgy pontos szokott lenni a ciklusod?

KépKép

KépKép
 


Kicsidodi:köszönöm! :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 


kicsidodi

Ahogy olvasom van par terhessegi tuneted van. Nekem egyelore semmi a cicifajason kivul de meg azt sem erzem igazan csak ha megnyomkodom. Mar van egy kislanyom 2 es fel eves es Krisztanak hivjak. Amugy vele sem volt semmi terhessegi tunetem csak a cicifajas az is a 7-8-dik hetig. Remelem ezuttal is meguszom.
Amugy mar voltam a dokinal kedden es mar latszodott,hogy mehen belul van es egy icipici petezsak is ott volt. 3 het mulva megyek vissza addigra remelem lesz mar szihang is. Azert mentem ilyen hamar mert kb 3 hete arcureggyulladast kaptam amire Augment -et szedtem de a doki elfelejtette megemliteni, es nekem sem jutott eszembe, hogy kellene valamit szedjek meg melle,hogy ne gombasodjak be. Igy szepen egy kis huvelygombaval is "gazdagodtam" :( Csak kremet irt fel ra azt sem szabad minden nap hasznalni ha nem muszaj. Nem tudtok valami jo termeszetes kezelest ami esetleg bevallni ilyen esetben?

Ja es gratulalok latom neked is mar egy gyonyoru kisfiad!! :D

rosszasag

En is nagyon drukkolok, hogy osszejojjon nektek is a baba!!! Elso gyerek lesz?
imolax
Abaliget
 
 


Bocs a hibakert de siettem!!!
imolax
Abaliget
 
 


:D Nagy nagy gratula minden "zebrás" hölgyikének !!!!

éééés neked is Kicsidodi :wink: :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Imolax!

Igen, elég sok tünetem van (vagyis az összes lehetséges :twisted: ),pedig csak kb. 2 hét múlva számítottam ezekre :shock: . A kisfiamnál is minden volt, de azt gondoltam utólag, hogy talán pszichoszomatikusan idéztem elő egy részüket,mert érdekes módon mindig olyan újabb tünetem lett, amiről épp olvastam :lol: :lol: :lol: . De most még nem olvasgatok semmit, nem jár egész nap ezen az agyam...szóval nem hinném, hogy most az elmém játszana, egyszerűen én ilyen nyűgös terhes vagyok :? :lol: .
Nagyon irigy vagyok az olyan kismamikra, mint te :wink: .

Ma megint ultra fáradt voltam,és ma először hányingerem is volt délelőtt :twisted: .

Mokibuci!

Köszönöm itt is :D .

KépKép

KépKép
 


Viki? Rosszás? Veletek mizújs?

KépKép

KépKép
 


Sziasztok Lányok!!
Én már nyitottam a tanyán egy zárt fórumot. Nem jösztök oda???


zárt fórum........ :lol: :roll:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Nekem is pozitív a tesztem, 2011 októberében baba érkezik hozzánk :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.01.29 10:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!! Bocsi hogy csak most írok, csak tegnap nem volt netem. Csütörtök reggel teszteltem, negatív lett és még nem jött meg. De azóta is volt hasfeszülés meg mellfeszülés volt.

Első baba lenne, ha összejönne, de szerintem nem fog. :roll:
 
 


Carotta :lol: !

juhuuuuu :D . Első baba? Sokat vártatok rá?
Tüneteid vannak?


Rosszaság!

Még ne csüggedj (meg amúgy se!) :wink: .
De amúgy megértelek, nekem is volt, hogy 34 nap után jött meg, ráadásul volt két nagyon-nagyon halvány tesztem, de nem erősödött a csík. Annyit zizegtem rajta, hogy a végén már inkább azt vártam, hogy megjöjjön :roll: . De két hónapra rá, íme itt a kis ficergő :wink: . Szóval fel a fejjel!


Dokihoz ki mikor megy? Én sztem pénteken, bár vasárnap lenne az igazi, névnapi ajándéknak szívhangot hallgatni :lol: .

KépKép

KépKép
 


Jó reggelt!

Rosszaság
Milyen erősségű volt a teszted?

Kicsidodi
Első babánk lesz. Lényegében egy félév alatt "összejött" a baba. A nyáron volt az esküvőnk, utána úgy döntötünk, hogy jöhet a baba is. De nem görcsöltünk rá.
Tüneteim elég erősen vannak. Szinte egész nap hányingerem van, szédülök. Itthon is maradtam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.01.29 10:58-kor.
Vendég
 


Rosszaság: odaseneki....nekem is úgy volt még Annánál,hogy egyik nap negatív teszt a másik nap már halvány pozitív :D pedig akkor már azt hittem hogy megjön,de mégsem.......

Carotta: gratu nektek :lol:

Dokihoz meg menjetek szorgalmasan és hozzátok a jó híreket :!: :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!

Hát,én ma úgy kalkuláltam, hogy lehet, hogy szívhang csak 2 hét múlva lesz, én meg addig már nem bírom ki :roll: . Tudom, hogy még csak petezsák lesz, de legalább azt is láthatom :lol: .
Úgy néz ki anyu egyik kollégája megnéz ma délután, ha van hírem, jövök :wink: .

KépKép

KépKép
 


Kicsidodi
Drukkolok, hogy szép, egészséges "babácskát" lássatok!

Nekem a családom azt javasolta, hogy a 6-7. héten menjek el nőgyógyászhoz. Akkor már biztosabban látszik UH-n a terhesség. (4-en vagyunk testvérek. A 2 nővérem már többször szült, anyukámnak 5 unokája van :wink: Van egy hugom is :lol: :wink: )
Vendég
 


X-epil teszt volt, az nincs ráírva, hogy milyen erősségű. 23.-án kellett volna megjönnie, 28 naposak a ciklusaim,+ még clostylbegitet és zafira barátcserjét is szedtem, úgyhogy tutira meg kéne jönnie.
 
 


Én 3 féle tesztet használtam el... 2 pozitív volt, egy negatív...
Lehet, hogy neked is meg kellene próbálni másfajta teszttel is...

Barátcserje mire jó?????
Vendég
 


Nekem magas az lh szintem, és azt csökkenti, meg ha valaki görcsöl mensi alatt akkor azon is segít.

De 3 x-epil teszt volt negatív, és egy halvány pozítiv.
 
 


Hődet nem mérted?
Vendég
 


nem mert állandó éccakás voltam és nem igazán tudtam, hogy akkor mikor is kellene, meg össze-vissza aludtam.
 
 


Sziasztok!

5 hetesnek megfelelő petezsákocskánk van :D :D :D .


Carotta!

Csajos család :lol: . Én is nagy csáládot szeretnék :roll: :wink: . Ti fiút vagy lányt szeretnétek?
Tudtam, hogy még szívhang nem lesz, csak olyan jó tudni, hogy ott van, és jó helyen van, nekem így nyugodt a lelkem :wink: . És ráadáásul ingyen volt, mert ügyelt a doki, és 1 perc alatt megnézett.

Rosszaság!

Én méregettem találomra, és mióta baba van, mindig 37 felett van hüvelyben, reggel is, délután is, mindegy mikor nézem...

De ha az egyik pozitív, akkor.... :roll: . Vagy gondolod az nem jó?

KépKép

KépKép
 


Carotta!

Tök jó a kép, meg a vonalzók :D .

KépKép

KépKép
 


Ha nekem is 37 körül lenne akkor nálam is baba lenne?
 
 


Szuper áron találtam kismamanadrágokat a www.gportal.hu/elenorkismamaruha oldalon.Farmerek,szövetnadrágok,felsők és mind ÚJ!
Szép estét!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Kicsidodi: jupiiiiiiii :lol: dejódejó!!!!!

Carotta: az avatarodon Te vagy...??? mert ha igen akkor nagyon jó a karod...... :D
meg de jó hogy ilyen nagy családod van....... :wink:

....halkan elárulom hogy nekem is van ám egy azaz EGY darab pozitív tesztem (oneminute) meg három (!) darab negatív.......
na ilyenkor legyen az ember lánya okos............. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Rosszaság!

Pfffff.....az előbb jó hosszan leírtam, erre elszállt :? .
Szóval nem akarok hülyeséget mondani, de ez azon az elven működik, hogy minden nőnek megemelkedik töszőrepedés után a hője pár tizedet, és a menszi előtt 1-2 nappal visszaesik. Ha viszont terhesség jön a létre, akkor a hő fentmarad és a menszi elmarad ( a progeszteron miatt).
Tehát ez alapján nagyon is jó jel, ha fent van a hőd, viszont ha nem jönne meg még (mondjuk a tea miatt) akkor az is fenttarthatja...szóval nem tudomigazán, hogy ilyenkor mi van.

Szóval sztem, ha 36,8-9 felett van, az jó jel, de nem bizti, hogy baba, viszont ha 36,6-7 alatt van akkor sztem nincs baba.

Remélem érthető voltam :roll: .

A teát azért írtam, mert nekem pl. a palástfű teától 34 napos ciklusom lett, pedig soha nem volt 28-29 napostól eltérő! Én nem is ittam többet soha :? .

Ovulációd mikor volt szted?


Mokibuci!

Te most viccelsz?!?!?!?!? :shock: :lol:
Jóóóéééég, fél éves a kicsi :lol: :lol: :lol: .
Mikorra (nem) várod? Melyiket mikor tesztelted?

KépKép

KépKép
 


Kicsidodi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az teljesen mindegy nekem, hogy a babám kisfiú vagy kislány lesz!

Mókbuci
Én vagyok az avatar-képen :lol: :wink:
Pozitív teszt neked :roll: jó hamar érkezik akkor a kistesó :lol: :wink:
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:42-kor.
Vendég
 


......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:43-kor.
Vendég
 


Én teát nem ittam, de tegnap megmértem és 36,9 volt. :)
 
 


Kicsidodi: hát én is így :shock: néztem.......
21-e péntek pozitív
24-e hétfő negatív
26-a szerda negatív
29-e szombat negatív.....

de szerintem nem vagyok terhes.......

csak hát ugye nekem még szülés óta meg sem jött.....mit mondanék a dokinál :D utolsó menstruáció 2009 szeptember 19. :lol:

csinálok még....meg valamikor dokihoz is el kellene jutni.....

de ha terhes is lennék én örülnék neki nagyon,meg Petim is....nadehát akkor is :roll: :roll:

Carotta: hogy te milyen jól nézel ki :oops: hány éves vagy ha szabad kérdezni..????

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Rosszaság
Újabb teszt?
Valamitől csak nem jön meg... :wink:

Mókibuci
És mitől lehetett a pozitív teszt?
Én úgy tudom, hogy akkor termelődik HCG (amit kimutat a teszt), ha már beágyazódott az embrió... :roll:

Köszönöm! :oops:
22 vagyok :oops: :wink:
Vendég
 


még várok vele, de 1 óra körül mértem és 37,2°volt. :) Ovulációm elméletileg félidőben volt, mert amint clostit is szedtem.
 
 


Closty nem a peteérést segíti? Attól nem lehet előbb ovuláció?
Szedted a gyógyszert és közben orvos nem nézte UH-n a tüszőérésed?
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:43-kor.
Vendég
 


De a peteérést serkenti, úgyanúgy 11.-15. nap között van ovuláció, most nem nézte a doki, de amúgy szokta.
Szép termés. :lol: 3-2
Nálam 1-3 az arány. :)

Olyan hányingerem van. :(
 
 


Nekem is nagyon hányingerem van :cry:
Ha eszek valamit, hányok is :evil:

Holnap délelőtt visza kell menni a háziorvoshoz.
Pénteken azt mondta, hogy az nagyon nem jó, hogy ennyire rosszul vagyok... :?
Vendég
 


Carotta: Nem tudom basszus........de pozitív lett valamitől!!!
:)

az a Clearblue teszt amúgy nagyon komoly.....én még nem is láttam ilyet ez digitális vagy mi a manó...???? :oops:

22....na én meg 21 leszek :D

hogy értette a dokid hogy nem jó hogy ennyire rosszul vagy...????

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 


Sziasztok!
Bocsi a sok hianyzasert nagyon el voltam foglalva. Latom mar sokkal tobben vagyunk aminek nagyon orulok. :D

carotta
En is szeretnek gratulalni a pozi tesztert, nagyon ugyes fiatal anyuka leszel. :D Sajnalom, hogy ennyire rosszul vagy, remelem hamarosan elmulnak ezek a kellemetlen tunetek.

kicsidodi
Orulok, hogy van petezsak es eddig minden ok. Ugy latom nagyon kozeli a te terhesseged az enyemhez. Mikor volt az utolso mensid elso napja? Nekem Dec. 24en.
imolax
Abaliget
 
 


Carotta!

De szép tesztek :wink: . Én összesen 6 tesztet csináltam, de "csak" 3-at tettem el.
Neked a ciklusod hányadik napján lett pozitív a teszt?

Én 23 vagyok, 21 voltam, mikor Botond született :wink: .


Mokibuci!

Húúú, de fiatal vagy :shock: :lol: .


Imolax!

Bizony, nekem dec.25-én jött meg utoljára :wink: .

KépKép

KépKép
 


Carotta!

Mi az, hogy nagyon nem jó :shock: ? Én Botonddal piszok sz@rul voltam, de ez ezzel jár, megszívtam :twisted: . Remélem most megúszom :wink.
Vagy arra gondol, hogy még nem a babótól van? Mert nekem mondjuk asszem csak a 6. héttől volt, és másoknak se nagyon szokott előbb... Talán betegség (is)?

KépKép

KépKép
 


Huh csajok milyen fiatalok vagytok!! Melletetek mar "oregnek"szamitok. :lol:

kicsidodi

Neked most milyen tuneteid vannak? Milyen elteres van az elso terhesseghez kepest?
Nekem meg semmi de gondolom azert meg boven van ido hogy jelentkezzenek a tunetek habar Krisztaval sem volt semmi rosszulletem.
imolax
Abaliget
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, ma reggel teszteltem a 28. napon egy pozitívat. Du-án megyek dokihoz PZs-t nézni, hogy biztosan tudjam, a teszt jól mutatta. ( nekem is exepil teszt volt és kb 1 percen belül mutatta):shock: .:-)

Csajok , hogy Ti milyne fiatalok vagytok!!!!

KépKép
 
 


Kicsidodi: :D igen....19 voltam amikor teherbe estem (érettségi után 3 hónappal :oops: )
aztán már 20 amikor Anna született most meg már mindjárt 21 :)

Imolax: dehogy számítasz öregnek hagyjad máááár......(hány éves is vagy...???? :) )

Kaqk (kakukk) : Üdv közöttünk! ééés hajráhajrá dokibácsi!!!!! ....mi az a Pzs...??? jaaa......petezsááák..???? :oops: :P

és persze nagyon nagyon nagy gratula a pozitív teszthez!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: