Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm szépen!

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Béku
Hát igen, ezerszer jobb volt a Genesises kép...
Mostanában olyanokat mozog esténként a kissrác, azt hittem, kirúgja az oldalamat...
Ráadásul lehet, hogy elnyomott valamit, de olyan fájdalom sugárzott ki a derekamba...
Most jön a neheze...
Cipőt már férj adta fel, úgyhogy a földön ülés nálam is már kizárva...

as
Gratulálok a kisfiúhoz!!! Jó, hogy gondolkodni sem kellett az amnión.

Kép Kép
 


As Judit!Gratula a kis kukishoz!Úgy örülök, hogy már Ti is tudjátok és annak is,hogy minden rendben van és ez a fránya amnió sem kell!!!...és akkor hogy is fogják pontosan hívni a kis trónörököst?
Egyébként az ismerősünk, akitől a légzésfigyelőt kaptuk,mesélte(nem is tudtuk),hogy rajta is csináltak amniót.....és mellészúrtak...amit akkor ott észre is vettek...("Doktor úr!Mellé ment a tű!Mire az :semmi gond,nem baj!..majd újra szúrt!)..ismit haza engedték....aztán elkezdett leválni a méhlepény...kórház..fekvés...meg minden!!!.....ANNYIRA GÁZ!Hogy lehetnek orvosok ilyen felelőtlenek???!
Mi ma megyünk doktorbácsihoz,reméljük minden rendben lesz!Dorka baba mostanában elég aktív!Egyenlőre nagyon élvezem minden egyes moccanatát!!! :lol: Tegnap ágyban pont megsimiztem oldalt a pocimat és abban a pillanatban akkorát rúgótt oda,hogy esküszöm olyan érzés volt mintha a kezembe adta volta a kis lábikóját!!! :lol:
Tegnap is nagyon elfáradtunk!5:40-kor keltünk,elkezdtem készülődni,majd irány Dunakeszire fotózkodni!Nagyon jó volt!Már most nagyon várom a képeket!3 héten belül fogjuk őket megkapni!
Aztán elmentünk kajcsizni...csavarogni...Dorka dolgokat venni...csempét nézni...festékbolt...párom munkahelye...17-kor értünk haza..be is estem az ágyikóba és hát nem nagyon kellett altatni!
Estrella!A cipő felhúzás és bekötés néha már nekem is nehézkes!Átérzem a helyzetedet! :?
Rakhatnátok fel csajok újra pocifotókat!Úgy megnézegetném őket!!!

Kép
Kép
 

 
 

Estrella: én mondjuk párnán tudok még földön ülni/feküdni,nekem a nadrág felvétele,és levétele gázos,meg minden ilyen mozdulat,ahol a lábat kell emelgetni...

Mondjuk ez lehet hogy enyhül,ha a magnézium hat :)
Most doki írt fel,így nem 375 grammot,hanem 1500-at (!!!) szedek innentől,és még azt mondta,hogy nincs para,de azért szedhetek "keveset" (???) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ancsi, a név már tegnap este vita tárgyát képezte.Józsinak a Józsi név kell és kész.Most azon van hogy ne legyen két keresztneve, de nem adom fel!
Itt ma volt a 18. heti genetikai ultrahang.Most nem mutatta meg magát a kis tökös, már csak ezért is jó volt felmenni.Ha 2 percig voltam bent, sokat mondok, nem olyan alaposak mint Pesten.Csütörtökön megyek a dokimhoz, kedden védőnő.

Amennyire le voltam maradva a pocak növögetéssel, annyira durván beindult, egy hét alatt valami hihetetlen nagy lett.

Mindenki olyan szépen halad a babás dolgok beszerzésével és a baba birodalom kialakításával.Nálunk még semmi.Most a szülinapomra kaptam egy cumit hugomtól, ennyi a kicsi összes cucca.Furcsa, de még mindíg nem merünk venni semmit sem.

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


As: én is még mindig nehezen hiszem el a babácskát!
Bár mi sok mindent megvettünk már,számomra még hihetetlen,hogy van Ő! :)
Vendég
 


As Judit!Ne aggódj vesztek majd 1-2 dolgot utána meg majd nem tudtok leállni!Nálunk legalábbis valahogy így kezdődött....persze az ember pénztárcája(sajnos)véges!Először egy kistakarót kaptunk ajándékba aztán sokáig csak ez volt....most meg már azt sem tudom mit hova rakjak...mert ugyebár bababútorunk még nincs!Majd ha már meglesz a szobája!....és még így is annyi minden kéne!
Játéka még egy db sincs...de hát majdcsak beindul a rokonság is! :roll: Tegnap láttunk tök ari játékokat is de rájöttünk,hogy azokat majd a mamára-papára hagyjuk!
Dobjatok fel fotókat!!!!!
Kezd szar idő lenni nálunk!Csak vihar féle ne legyen....mert akkor az AtyaÚristen sem tud a dokiig elparancsolni!Ha villámlik és dörög engem a víz is lever(mármint akkor ha úton vagyok) :?

Kép
Kép
 


Ancsi: hát,pedig errefelé már kezdődik a vihar...
Vendég
 


Béku!Ne mondj ilyeneket mert ettől nekem egyből lezsibbad a karom!Eső, hüvi jöhet...csak vihar ne legyen!....rossz élményem van ezzel kapcsolatban!Azóta tojok!...szerencsére apa haza jön értem, így nem egyedül fogok autókázni!(vihar esetén én anyósülésen,megmerevedve,fogom páromat,csukott szemmel,még véletlenül sem érek fémhez,lábam csakis a gumiszőnyegen lehet!) :? Tudom hülye vagyok,de ez egy nagy félelmem!

Apa beszélt egyik isminkkel(2-es sz-ú védőnénink),azt tanácsolta, hogy majd mielőtt cukorterhelésre megyek diétázzak előtte pár napig,így ilyenkor jobb az eredmény!
Segítsetek!(bár addig még van idő)mit egyek majd?Diétához nem értek!De gondolom a napi 1 liter kakaómat akkor elfelejthetem??! :roll:
Szóval diétás kaja ötleteket szívesen veszek!

Kép
Kép
 


Ancsi: én is ma voltam dokinál,asszisztens megírta a beutalót,nekem is azt mondta,hogy azon a héten a cukros dolgokat kerüljem,de gondolom a tej se nagyon szerencsés,hisz a terhelésesnél nekünk azt kell inni 2 között+zsömle...

Hát a napi 1 liter kakaó biztosan sztornó arra a pár napra...
Vendég
 


Béka!Te mikor is mész cukorterhelésre?
Nem tudom de nekem ez a tej+zsemle verzió szimpibb lenne...persze nálunk cukros lötyi van! :? Mennyi időnek is kell a két vv között eltelnie?
Hétfőn én is megyek vv-re(nem cukrosra),én is kértem védőnőt,hogy kérjük a toxot is!Biztos ami biztos!
Tegnap meg voltunk dokinál....jó sokat kellett várnunk(pedig időre mentünk),bár én ilyenkor nagyon türelmes tudok lenni!Szóval minden rendben van!Láttuk mi is a képernyőn a nunit is!!! :lol: Úgyhogy mostmár biztos nem kell a rózsaszínű rucikból turit nyitnunk!
Amíg várakoztunk akkora rúgásokat kaptam,hogycsak naaa!De úgy élvezem!!!

Kép
Kép
 


Ancsi: én is voltam tegnap a dokinál,én addig kaptam rúgásokat,míg a terhesgondozás-részét letudtuk az asszisztenssel :D :D

Megdicsérte a kerek pocimat :D

Úgy van,hogy az éhgyomri után kell megenni a zsömlét,és meginni a 2 dl tejet,és ahogy lecsúszik az utolsó falat,onnantól 60 perc múlva veszik le a követezőt!
Vendég
 


Estrella: 2 hét múlva kell mennem a terhelésesre,csak most kaptam meg a beutalót :)
Akkor leszek 25 hetes.

Nálunk a 24. és 28. hét között van terheléses.
És igen,mázlim van a tej-zsömle kombóval ;)
Vendég
 


Béka!Mázlista vagy a zsömle+tej miatt!...cukros lötyi éhgyomorra...áááááá!Majd viszek citromot+koktélpoharat+szívószálat és elképzelem,hogy vmi jó kis limós koktélt iszok! :lol: Nekem a 28.héten lesz rá jelenésem!

As Judit!Ne hagyd magad név ügyben!!!!Na még jó,hogy apa nálunk nem ragaszkodik az István névhez!(most,hogy lány lesz "megúsznánk")De én is ilyen esetben tuti,hogy 2 nevet adnék neki!Akkor tuti,hogy M.Marcell Istvánunk lenne!...és persze a Marcit használnánk!....nem irigyellek...nehéz dolog ez....kicsit meg is nyugodtam,hogy nálunk senki sem ragaszkodik ahhoz,hogy nevet vigyünk tovább!

Kép
Kép
 


Ancsi
Hú, Dorka lesz még aktívabb is, nekem most már kezd eléggé fájni, annyira rugdos, de legalább érzem, hogy minden rendben.
3 hét, míg elkészülnek a fotók?
Dunakeszire mentetek? Akkor azt hiszem tudom, kihez, én is néztem azt a honlapot, nagyon szép képeket csinál!!!
Majd reklamálok otthon új képekért, mostanában nem készültek, 5:50-kor kelünk és tegnap is este 10-kor estünk haza, szóval örülök, ha élek :(
És a te képeid??? :)
Mi egy sima Ikeás fehér Pax gardróbot vettünk a gyerekcuccoknak, hatalmas, mindent elnyel és majd kidekorálom.
Mikorra lesz kész a szoba?
Vettem „gyerekmintás” foganytút rá, ilyet:
http://www.praktikerwebshop.hu/termekek ... ?id=233688
Nálunk a rokonság nem nagyon akar beinduéni, hát mindegy...
Szerintem nem kell terhelés előtt diétázni, nálam pl az is hiba volt, hogy diétáztam (nekem kell az IR miatt). Ezzel nem fogod szerintem befolyásolni az eredményt, meg nem is szabad. Veszélyes ez a hülye cukor...
Beszélgettem a nővel a kórházban, aki követni fogja az eredményeimet, azt mondta, úgy jöttek rá erre az egészre, hogy születtek szépen a 4,5 kilós gyönyörű, kerek gyerekek (akik már az anyaméhben elhíztak), örült a család, milyen szép nagy, elvágták a köldökzsinórt és a gyerek nem sokkal rá meghalt, nem tudték, mitől. Aztán rájöttek, hogy a baba az anyaméhben cukorbeteg lett, elvágták a köldökzsinórt, nem kapott több cukrot, és annyira leesett a vércukorszintje, hogy meghalt.
Szóval én akkor azt mondtam, hogy leszarom, ha kell, inzulinozom magam, de nem kockáztatom a gyerekemet.
Amúgy meg ha nem vagy rá hajlamos és nincs IR-ed, akkor kicsi a valószínüsége, hogy cukorbeteg lennél, így egyél úgy, ahogy eddig. Nálunk rajta is volt a tájékoztatón...
Szuper, hogy Dorkával minden rendben!
Én szívesen vinném tovább férjem nevét a gyerekre, mert nagyon szép és illik a vezetéknévhez, de ő nem akarja. Én sem szeretem amúgy ezt a gyakorlatot, de nála jó lenne...






Béku
Én sima Magne B6-ot szedek, abban azért jóval kevesebb a magnézium...
Ja, 25. héten okés a terheléses, azt hittem valamiért, most kell menned...
Istenem, de rég ettem zsömlét :(
És többet nem is nagyon fogok :(

as10vas
Durva, hogy két perc volt a 18. heti genetikai, én vagy 20-30 percet bent voltam, pedig kórház...
Most már azért vehettek cuccokat :)
Meg kell is sajnos, ha mindent egyszerre akartok megvenni, a gatyátok rámegy :(

Kép Kép
 


Ancsi, 1 liter kakaóóó :shock: , még azt hittem hogy én vagyok furi, hogy eddig nem kávézóként minden reggelinél tejeskávét KELL innom :D Még mondtam is Józsinak hogy nálam tuti nem anyatej fog folyni hanem tejeskávé :D

Béku, irígykedem a tej és zsömle miatt, bér én lehet hogy vinnék bele egy lötty kávét is :D

Estrella, köszi a gratut, én is örülök hogy nincs szükség az amnióra :D Veletek minden rendben?

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


:D látom most írtál.Nem jó ez a cukor mizéria, de nagyon jó hogy folyamatosan figyelik az eredményeidet hogy ne legyen baj.

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Estrella!Igen,ezen a diéta dolgon azóta én is gondolkodtam....hogy hát mégis minek "csaljak"?! :? Ha van vmi probléma akkor az inkább derüljön ki még most!Bár ne legyen!Amúgy sem vagyok egy édesszájú...kivéve a kakaó...meg mostanában alkalom adtán becsúszik egy kis fagyi...de nálunk amúgy az édesség szó szerint megromlik,lejár!Aztán megy a kukába! :?..Annyi lesz szerintem,hogy azért majd a vv előtt odafigyelek,hogy előtte való héten ne tömjem meg magam cukros dolgokkal!
Igen a fotók 3 héten belül lesznek meg,a csaj azt ígérte,hogy azért 1-2 képet majd küld "mutatóba" korábban!...na azóta napi 5x lesem,hogy jött-e vmi?!Nagyon kedves,szolid csaj Szilvinek hívják!
Kedden már nekem is mondta dokker,hogy napi 1-2 MagneB6-ot nyugodtan bevehetek!Pedig nem igazán keményedek...szerintem...annyi hogy van úgy ha elfáradok köldököm feletti rész kellemetlen,húzodik és olyankor ülve nem tudok hátradölni!....meg mostmár fárasztó kicsit körmözni!Tegnap is volt egy vendégem...2 óra után majd rosszul lettem olyan szar volt felállni!
Estrella!Te marha jól birod!Bár a reggeli keléssel nekem sincs gondom,na de azért késő estik..... az nagyon fárasztó!Minden elismerésem a Tied!(egyébként mivel is foglalkozol?)
A fogantyú nagyon ari,jó kis ötlet ez a bútormegoldás!Nálunk van ferde fal is(tetőtér) így kicsit problémás hogy mit hova?!A festő ha minden igaz ma este jön megkukkolni,hogy mi a szitu....mint utólag kiderült védőnőm pasija!(rem jön ő is,így legalább le lenne tudva a lakáslátogatás is)Mond egy árat,meg hogy mégis mikor tudná megcsinálni(külföldön dolgozik,így neki csak akkor jó amikor itthon van)
Úgy tervezem,hogy kifest,aztán kisbútort megvesszük,legalább a kisrucikat ki tudom mosni és végleges helyükre berakni!
Estrella!Párodat hogy hívják,hogy tovább vinnéd a nevét? :D
...és egy hülye kérdés:amikor érzem hogy rúgdal akkor honnan tudják az anyukák,hogy az a keze vagy a lába volt???Vagy majd a későbbiekben már én is meg fogom tudni állapítani,hogy éppen mije hol helyezkedik el? :shock:

Kép
Kép
 


lányok,nekem az a furi,hogy a doki asszisztense kérte,hogy előtte már fogjam vissza magam,ne azokban a napokban tömjem magam fagyival....
nekem eszem ágában sincs csalni,de ha durva érték lenne,azt így se,úgy se tudom eltusolni... :)

Estrella: aranyos az a fogantyú :)
Nekünk sajna helyhiány miatt nem lesz bababútor,bár a szívem szakad meg,hogy nem élhetem ki magam,nincs ahova vendégeket hívjak,elég gáz... :(

Nekem a péksütemény nem hiányzik,nem igen eszem egyáltalán ilyesmit,se kenyeret,se zsömlét,talán ezért se tudtam hízni eddig...
Most párom befenyített,úgyhogy reggelire mindig hoz valami péksüteményt innen a pékségből,és jajj nekem,ha nem eszem meg :)

Itthon nagyon sz*r a helyzet,lelkileg kikészültem....
Igyekszem a babával nem éreztetni,hogy baj van,nem tudom,mennyire sikerül :(

Most Ő az egyetlen örömöm,és az,hogy készülhetek az érkezésére! Ez tölti ki az időmet,még a kertbe se tudok kimenni,mert hideg van,és nagyon fúj a szél,a fülem meg azt nem bírja,sokszor szúrták fel :(

Sorra érkeznek a kis holmik,amiket vettem Majának,és olyan jó nézegetni,és tervezgetni :)
Vendég
 


Ancsi: én most tudtam,hogy helyezkedik el Maja,mert a 4D-n mondta a nő.
De hajnalban pl. egyszerre 2 helyen rúgkapált,amiből lehetett tudni,hogy keze is,lába is kalimpált egyszerre :D

Mintha csak nagyot nyújtózott volna :)
Vendég
 


Mikor mentek Genesisbe?...vagy már voltatok is?

Kép
Kép
 


Kaptunk egy kis ízelítőt a fotós csajtól: :D

https://picasaweb.google.com/1054612117 ... eat=email#

Kép
Kép
 


Remélem itt meg tudjátok nézni?!Már vagy 2 órája kínlódok,hogy hogy és hova tudnám Nektek felrakni?!...simán ide a fotót nem tudtam! :? ...majd még lesz több is,most csak 7 képet küldött ízelítőként!
....szar estém volt,mindenhogy kényelmetlen volt,nem kaptam levegőt....és reggel természetesen kínlódtam egy sort a wc-n is (szorulás a neve :? )

Kép
Kép
 


Ancsi: jó képek lettek!! :D

Genesis-be ma megyünk este,úgyhogy későn jövök majd ;)
Vendég
 


Béku!De jóóóó....komolyan mondom már én is izgatott vagyok!Azért ha nem leszel nagyon fáradt rakjál fel fotót vagy felvételt vagy valamit,amit megleshetünk! :lol:

Kép
Kép
 


Mindenképp rakok fel ;)
majd szintén a picasa-sba rakom fel,este még ki kéne írjam a képeket,dvd-t,úgyhogy lesz vele dolgom ;) :D :D :D

Én is nagyon izgatott vagyok,meg apa is :)
Már várja,hogy lássa pici lányát,aki fültövön rúgta a minap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: .....én a miénket néha már Karate Dorkának hívom! :lol:

Kép
Kép
 


Ancsi, szuperek a képek!!!!Nagyon tetszik a Dorka kockás ötlet!

Kiváncsi vagyok rátok is Béku, mennyit nőtt, változott a kis Maja!

Remélem szombaton jó idő lesz, holnapra tervezek pár fotót készíteni a ma kezdődött félidő emlékére.

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Basszus As Judit!Már Te is félidőnél tartasz!Nagyon gyorsan megy az idő!Aztán hozzd ám Te is a fotókat!!! :lol:

Kép
Kép
 


Itt vannak a fotók őfelségéről :) :D :D :D

https://picasaweb.google.com/1049496973 ... directlink

Nem volt könnyű dolga a nőnek,előtte csokiztam,és Maja nem bírt magával,végig dumálta a vizsgálatot,és bújkált a méhlepénybe megint.

Viszont ma már fejjel lefelé volt,behelyezkedett ;)
Vendég
 


Béka!Nagyon édes!!!Látom azért a kis huncut mosolyok-grimaszok már szuperül mennek neki! :lol: Kis ujjacskáit,lábikóját már most meg lehetne zabálni!
Jó kis sztárfotók lettek!

Kép
Kép
 


Azta, nagyon édes a kis Maja, és tényleg milyen kis buci ahogy írtad!A szája szép telt mint a Tiéd! :D

Tegnap reggel sokkot kaptam, jön az előtej.Egy picit fénylett a jobb mellbimbómon valami, letöröltem, megnyomtam, megint kijött egy pici.Ekkor még örültem, mondtam is Józsinak, hogy biztosan lesz majd tejem.Na, a bal oldalit nem kellett volna megnyomni, tényleg megijedtem olyan sok jött ki belőle.A hír igaz, sárgás és ragacsos állagú. :?
Megint rá kellett jönnöm hogy nem vagyok fotogén, simán úgy nézek ki mint aki felszedett vagy 20 kilót.Majd ha feltöltöttem a gépre a képeket, teszek fel egyet ide is.

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


As: köszi! :)
Az előtej jó hír,de az se lenne gáz,ha nem lenne,mert nem befolyásolja a majdani szoptatást,és a tejtermelést ;)

Én nem bánom,hogy még nincs,szeretek melltartó nélkül lenni,míg megtehetem (persze utcára veszek fel ;) ) :D :D :D

Ancsi: igen,tényleg édes a kis tappancsa :D
Vendég
 


kitöröltem a képet, akiket szerettem volna, azok láthatták :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára as10vas 2011.04.22 12:11-kor.

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


óóóó,van ottan is már pocak!!! :D :D :D
Vendég
 


Béku, kösziiiii :D

Estrella, nagyon sajnálom az anyukáddal való mizériát!Sajnos tudom miről beszélsz.Anyum majd egy évig volt a pszichiátrián az öngyilkossága után, gyógyszert azóta sem szed, mert ugye minek?!A szónélküli lelépés nagymestere, de ezeket már nem veszem fel nála.
Nálam a kórházban evés után 2 órával vettek vért, igaz az nem ujjbegyes szúrás volt.Nem lehet hogy túl korán nézed meg ahogy Ann is mondja?Remélem nem lesz gond az értékekkel!

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


As Judit!Van ott baba-poci!Nagyon jól áll!Ki vagy virulva!!!...uhh tejcin meglepődtem,bár már én is olvastam,hogy ez teljesen normális,de azért váratlanul érintene ha szivárogna-jönne a mellemből! :?
Ma voltam vv-en!Kérdeztem védőnőmet,hogy ezt most hol fogják levenni,hova menjek:véradóba v. laborba?...ő sem tudta!Gondoltam akkor kezdjük a laborban!Kérdem a nőt, hogy jó helyen járok a papírommal,vagy menjek a véradóba...hmm ő sem tudta....hát mondom ez tök jó!Akkor ilyenkor mi van??! :? ...aztán mondta,hogy maradjak,leveszik!Gyors végeztem is,rem. minden ok lesz?!
Ma meg beszéltem egy állatorvossal,holnap visszük Mukit....már besokkkalltam,hogy kozmi is és állandó állatorvosunk sem foglalkozik kuttyunk hátával!..pedig szerintem egyre csúnyibb!Jó lenne ha vki mostmár megoldaná a problémánkat!....úgy féltem szegénykémet!...tudjátok nekünk ő az első "gyerekünk"!Mindig simizi és simizte a lelkemet amikor "fáj"!

Kép
Kép
 


Nem semmi hogy a laboros sem tudja hogy hol kell levenni a vért.Nyugi, minden rendben lesz!
Remélem a doki talál majd megoldást Muki hátára, tényleg közel tudnak kerülni az ember szívéhez a kis kedvencek!

Nnna, férj beszól - mesélem neki a kommentedet - persze hogy kivagy virulva, hiszen virágok közt állsz! :evil: tenk jú veri mács gyermekem édesapja! :D - basszus még így is szeretem

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


Megvolt a tegnapi kutyadoki látogatás is!Elmúlni nem valószínű,hogy el fog,max.karban tartjuk a dolgokat!Ez a probléma úgy néz ki,hogy Mukinkba lett "kódólva":(
Jövő hónapban viszont megejtünk neki egy fogkőleszedést....nehogy a végén kutyaprotkóra legyen szükségünk! :lol:
Ismerősöktől már lefáradtam...komolyan mondom én vagyok a kismami,aki itthon van...nekem "kéne" unatkozni!De ahogy látom körülöttem mindenki uncsizik csak én nem! :?

Kép
Kép
 


As Judit!Gyere légyszi át a járunk-jártunk topicba,mert ahogy látom csak mi ketten vagyunk itt!..már én is oda írtam!
...és adhatnál is valami helyzetjelentést magatokról! :lol:

Kép
Kép
 


As: nem csatlakozol hozzánk a másik topikban? :D
Vendég
 


:D jajj, béka de aranyos vagy!!!!!Ott nálam a szokásos zugozás megy, nem tudom miért. :?

Lilypie Third Birthday tickers
 
 


De az újba gyere! :)
És persze írj is!! :D
Vendég
 


Csókolom!

Nimród vagyok (3250, 53). Ma reggel Anyukám felkeltette Apukámat és azt mondta neki, hogy megyünk. Erre én 6:37-kor jöttem. Most 5 nővel fekszem egy teremben. Eddig tetszik....

Pussz! Kép Kép Kép [/img]

Kép
 


Annnnnnyira gyönyörűűű!!! :D :D :D :D
Vendég
 


Annnnnnyira gyönyörűűű!!! :D :D :D :D
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: