Új privát üzeneted érkezett!

Rekuja,és mi a fura abban amit írtam? :?

Drukkolok mindenkinek aki a közeljövőben szeretne babásodni!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


A beteg babánk előtt nekem is volt egy kémiai terhességem, felszívódott :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 


evilany, a kémiai terhességre írtam. Az nekem mindig fura :roll: A sajátom is.

panndi, nem semmi, akkor 5 terhességed volt már ezek szerint? :shock:

Csajom ma majd egy órán át faleveleket áztatott egy pocsojában az utcán :lol: Tök jó, már egyre bátrabban megy anya-kapaszkodó nélkül is, ami nem árt, mert leszakad a derekam! Tanul lépcsőzni (ő kezdte), úgyhogy jól haladok afelé, hogy terhesen ne kelljen felcipelnem a kis seggét a harmadikra :wink:.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Ja,hát nem 100% hogy volt,de a tünet és egy(két) halvány kétcsíkos szerint.de az amúgy is csak max 3 hetes ugye,tehát :roll:

na majd most :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


rekuja, igen :?

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Szaffi nagyon ügyes, jó korán kezdi :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Holnaptól újra itthon a párom, kiengedik a rehabról. Nagyon sokat javul a 4,5 hét alatt Kisbéren. Most aztán járhat a veszprémi kórházba gyógytornára és fizikóterápiára, mert a jobb válla és keze még nem tökéletes.
Hétvégén anyosomnál voltunk, elfáradtam úgyhogy mondtam a páromnak idén még 1x megyünk aztán én nem megyek mostanában.
Mondtam neki(anyósomnak) hogy Ákos nem eszik még csokit, sőt turórudit sem. Nem akarta megérteni, szerinte a joghurt amit adok Ákosnak csak luxus cikk.
Már előre félek mit fog szólni ha újra terhes leszek, biztos kiakad majd.
A párom megkérdezte hogy az általa szedett gyógyszerek akadályt jelentenek-e egy esetleges újabb baba összehozásánál és szerencsére a doki azt mondta nyugodtan lehet még gyereke.

Egyébként most várunk egy kicsit, ma már voltam a bölcsiben az Ákosnak leadtam a papírját és jan. 2-án 10-re kell mennünk elöször. Kicsit várom is meg kicsit félek is tőle, de szerintem minden oké lesz. Szerencsére nem kell vinnem ágyneműt, azt adnak, sőt a jelet sem kell bevarrnom sehova (még nem tudom mi lesz), peleka, váltóruha, papírzsepi és szalvéta kell. Nem is olyan vészes.
Pénteken voltam egy céges összejövetelen és olyan jó volt látni a munkatársakat, meg egy kicsit kiszakadni az itthonlétből.
Ákosra Apámék vigyáztak, és képzeljétek el este amikor mentem érte egy polóba és egy nylonszacsiba volt bepelenkázva a kisfiam, mert sajna a család nem találta Ákos hátizsákját amibe mindent bekészítettem. (pedig csak a másik szobába kellett volna átmenni) Elég vicces volt.

rekuja:Ákos is talán 10 hónapos volt amikor egyedül felmászott a lépcsőn, de azért most nehezebb mert tud menni és mindenhol elidőzik. Sőt pénteken leesett a lépcsőről (kb 10 lépcsőt), még jó hogy kezeslábasban volt és nagyon nem ütötte meg magát, csak egy picit sírt. Addig toporgott a lépcső tetején mig lebukfencezett. Most aztán fogja a nadrágom amíg bezárom az ajtót és együtt megyünk a lépcsőig.

rana: üdv, irigyellek az ikrek miatt, én is szerettem volna, de sajna nekünk sehol sincs a családban, eselteg a kroomat tudnám felhozni, hátha amiatt ikreim lennének. Még egy kislány nem semmi, de gratula. A tesoimmal mi is lány,lány,lány,fiú, lány felállásban születtünk.
Akkor áprilisi lesz a baba, én is akkor születtem :)

A többieknek megy jó babaásodást. :lol:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Panndi, hát majd megpróbálom én is az etetés közbeni WC-ztetést.. :lol: Na ez a szobatisztaság is érdekes téma, nem vagyunk még sehol se vele... :(

Rekuja, nálunk mondjuk esélyt nem mondtak a Kaáliban így konkrétan, de az eredmények nem voltak túl fényesek (inszemek is voltak, meg egy sikertelen lombik is). De a lényeg a két kis rendetlen (igen, kétpetéjűek. Két kis blasztocisztácskánk volt, és mindkettő ügyesen kapaszkodott!) itt kint meg az egy ott bent (ő is elég virgoncka...) :D Amúgy meg a lottó ötös esélye sokkal-sokkal kisebb, mint a ti esélyetek, mégis minden évben van nyertes!! ;)
Amikor Apa visszament külföldre, Anyukám és a két lánytestvérem váltották egymást pár napos ügyeletekben, amíg Apa haza nem jött. Nem tudom, hogy bírtam volna nélkülük... Akkor ráadásul még nem volt annyi eszem, hogy tandemben szopiztassam őket (mondjuk így utólag visszagondolva lehet hogy a pár napos csöppeket nem is lehetett volna úgy egymáshoz igazítani, mint már pár hónapos korukban...), így gyakorlatilag egész éjszaka üvöltött vmelyik vagy mindkettő... :(
Nálatok néztek pct tesztet (post koitalis), zonapellucida vizsgálatot? Meg van egy spermavizsgálat, ami vmi fehérjét vizsgál (elfelejtettem a nevét), ez a spermiumok termékenyítőképességét mutatja (hiába 100 % okés a kiskatonaszám és alak mozgékonyság, stb, ha ez a szám alacsony, akkor kicsi az esély). Meg százezer dolog van még, amiket meg lehet nézetni...
Lelki ok: hát tudod érdekes kérdés az biztos. AMikor a vizsgálatokat csinálták, magam sem tudtam, hogy annak drukkoljak-e, hogy minden 100% okés, és "csak" lelki okai vannak a dolognak, vagy találjanak valami konkrét problémát, amire visszavezethető a dolog. Pont azért, amit te leírtál. Ha testi ok van, az vagy gyógyítható (és utána hajrá spontán) vagy nem (akkor egyértelmű a lombik). De a lelki problémák már nehezebb ügy....
Lelki ok2: van valahol egy lista, ami felsorolja, hogy a testi tünetek milyen lelki problémákat tükröznek. Ez azért érdekes, mert nekem pl szülés előtt két-három hétig fájt a torkom (pedig szinte sose szokott, ráadásul semmi más tünet nem volt). Na ez a lista szerint valami kimondatlan aggodalmat jelent (és tényleg, szerettem volna spontán szülni, vagy legalább hogy maguktól induljanak meg a babák kifelé, de nem mertem mondani az orvosnak - másnak se nagyon)...
A lombik-spontán babakérdést én is így fogtam / fogom fel, mint te :D ez a legjobb hozzáállás sztem. Ha spontán, akkor örülünk, de ha lombik akkor úgy is jó (visszamentünk volna a 3-ért). Na azért drukkolok nektek nagyon, hátha..... ;)
Ovi: hű, még nem tudjuk. Annyi mindentől függ majd: hogy bírjuk majd a 3 gyerekkel, a házépítés / költözés hogy áll majd, a szüleim mennyit tudnak majd továbbra is segíteni, a lányok mennyire igénylik majd a gyerektársaságot, szobatisztaság, stb..... Olyan messze még a jövő ősz!! (Vagy nem?? :P )

Panndi, nem lesz semmi 4 gyerek! :D (Hányat terveztek? Vagy ahogy alakul?) Irigylem azokat, akiknek sok gyerekük van.
rana33
Debrecen
 
 


Panndi, sajnálom a beteg babát. :cry:

Rekuja, jól halad a kiscsaj. :shock: :lol:

Ede, szia. :) Sajnálom a balesetet, de nagyon jó, hogy gyógyul a párod. :D Egyéves korukig (meg még kicsit később is) mi se adtunk nekik még TR- sem (azóta mondjuk már bepótolták a mennyiséget :oops: :roll: ), de még most se adunk cukrot, csokit (Télapó most kivétel volt azért :oops: ), nyalókát, cukros üdítőt. Csak nézek, hogy néhány szülő mit művel a gyerekével (alig jár a gyerek, de lóg a szájából a nyalóka, Fanta, mittomén)
Pelenkázás elég érdekesen sikerült akkor! Fő a találékonyság! :shock: :lol: 8)
Jó sok testvéred van, hallod! Mi hárman vagyunk (szintén csak csajok :D ), másnak ez is sok már... :? :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Rana,
üdv közöttünk. :lol: :lol: Problémamentes boldog babavárást kívánok! Majd ha esetleg aktuális lesz, ikres terhességről még érdeklődnék tőled.

Izisz, Evilany,
sajnálom ami veletek történt. Mielőbbi pocakosodást kívánok!!

Ede,
ezek nagyon jó hírek!!! Lassan indulhat nálatok is a babaprojekt. :lol:

Rekuja,
gyorsan telik az idő, csak azt veszed észre, hogy lakók vannak a pocakodban.

Én múlt hét vasárnap 2 db 8 sejtes "babát" kaptam vissza. :lol: jövő héten csütörtökön kell menni vérvételre, hogy megtudjuk sikerült-e. :roll: Remélem jó hírekkel tudok jönni. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, remélem aktuális lesz! ;) Kívánom, hogy úgy legyen! :)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

lili77: drukkolok neked.
egyenlőre még nincs olyan állapotban a párom hogy ezen gondolkozzunk, a másik meg hogy februártól megyek vissza dolgozni, Ákos januártól bölcsibe megy. most úgy gondolom hogy majd a tavasszal próbálkozunk újra, úgyhogy 2012-es babi már nem biztos hogy belefér.

rana: tényleg jó a sok testvér. két húgom külföldön él, úgyhogy ők annyira nem tudnak segíteni. főleg hogy az egyik a tengerentúl Kanadában, elég régen voltak már itthon a sogorommal.
két kisebb tesom (16 és 19 év korkülönbség köztünk) sokat szokott segíteni főleg hogy anyukám már 9 éve meghalt, anyósom meg messze lakik és elég idős.

A párom itthon van, de már is levesztünk az egészségügy útvesztőjében. Először is amikor a kórházból elhoztam párom még gyógyszert sem írtak neki, még jó hogy csak 10km jöttünk, mikor eszembe jutott és mehettünk vissza, mivel aznap már nem tudtunk elmenni körzeti orvoshoz. Másnap leküldtem a körzeti orvoshoz a párom, a doki (elég idős már) ránézett és megkérdezte akar már dolgozni (zárójelentésben benne van, hogy önálló munkavégzésre még nem alkalmas). Menjünk a kórházba gyógytornára, ma el is mentünk, nem volt beutaló, mehettünk vissza a körzeti dokihoz(ma egy fiatal dokinő volt) aki végre egy kicsit segített, elmagyarázta hogy milyen gyógyszereket szed a párom, hova menjünk a kórházba, beutaló a gyógytornára(de csak ideiglenes, mert ezt is a rehabilitáción kellett volna kiadni, úgyhogy most telefonálgathatok a másik kórházba, hogy küldjenek egy ilyent is.). Szóval holnaptól mindennap gyótorna, vizitorna, eléggé el leszek foglalva, már most érzem hogy Ákosra nincs annyi időm, de majd csak beleszokunk a dolgokba.

Ákossal tegnap voltunk Télapó ünnepélyen a helyi baba-mama klubban, kisfiam eléggé félt, de azért a csomagnak örült, a ház készítésű szaloncukrot és a sütiket azonnal betömte. :)

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Jöttem a hírrel. :lol: Tegnap voltam vérvételen és a hcg 184 progi megfelelő. 29-én megyünk babanézőbe. Remélem minden rendben lesz. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Egy kérés:
Nővéremnek december elején ellopták a kocsiját, és a biztosító csak úgy fizet a benne levő gyerekülésért, ha bemutat róla egy számlát. Persze az övé már rég nincs meg. Ha esetleg van valakinek egy 3 hónapnál régebbi gyerekülés számlája (minél nagyobb és drágább ülés, annál jobb :lol:), megköszönnénk egy szkennelt változatot, hátha azt is elfogadják :wink:. Nővérem lánya 9 éves, de ezt nem kötötte a biztosító orrára, szóval lényegében bármilyen korosztályra való ülés-számla jó lenne :roll:. priviben adok meg mail-címet!


Lili Itt is gratula :)

Ede Úgy drukkolok nektek! Nem csak kistesó ügyben, hanem amúgy is, hogy rendeződjetek. Ahogy olvaslak, nem csak a párod élete kezdődik előröl, hanem a tiétek is Ákossal!

Rana Én megkínáltam Mancsát csokival, de undorodva kikaparta a szájából :shock:. Pedig marha fincsi belga csoki volt :roll:. Feláldoztam magam és megettem helyette. A gyerekért mindent! :lol:.
Lottó 5-ös és lombik hasonlítást szeretem használni :). De a helyzet az, hogy hetente többszázezer szelvényt eladnak, és még így is megesik, hogy akár egy évig sincs telitalálatos. No mi azért nem tudunk ilyen aktív házaséletet élni :roll: :lol:.
Ami vizsgálatokat írsz, hát őszintén szólva én nem szoktam megkérdezni a dokim, hogy ezt-meg ezt megcsinálta-e :oops:. Egyrészt, fogalmam sincs, miket kéne (mégis ő az orvos), másrészt egy kicsit úgy vagyok vele, hogy minél több lehetséges akadályt ismerek, annál többet látok magamba. Enyhe hipohondria… apánál meg erős :lol:.
Nektek maradtak „bent” fagyibabák? Nálunk még sose voltak, de azon filóztam valamelyik nap, hogy én tuti nem bírnám „bent hagyni” őket, hanem bármi van, megadnám az esélyt nekik az életre, de mi van, ha meg közben összejönnek spontán is manócskák?

Mi közeledünk a februári beültihez, vizsgálati eredményeim nem tökéletesek :evil:, de a dokinénim szerint ez nem lesz akadály, ne aggódjak. Jól hangzik.

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 


Lili! Gratulálok!!!! :D :D

Rekuja, nekünk nincsenek fagyikáink. Mindig is kevés petesejttel "dolgoztunk", mégis elég jó eredménnyel, szerencsére. ;) A második lombiknál pl csak 3 petike lett, mind meg is termékenyült, de az egyik megállt az 5. napon, így a másik két szép blasztobabát kaptam vissza, akik most nagy viháncolás után ott szuszognak a kiságyukban. :D
De én is pont úgy vagyok ezzel, mint te, nem lenne szívem otthagyni a fagyikáinkat, akárhányan lennének is.... Én meg is mondtam a férjemnek, hogy rajtam ne múljon, ha úgy alakul, hogy lesznek eszkimócskáink, én MINDET visszakérem majd (idővel). Mondjuk ezzel nyilván annak lehet problémája, akinek kettesével lefagyasztva 15-20 eszkimócskája is van a sítáborban, illetve van egy ilyen ismerősöm, neki ezzel nincs problémája, ő nem foglakozott a dologgal egy másodpercig se, azt mondta majd megsemmisítik őket. (Pedig csak EGY! gyereke lett lombikkal, de azt mondja többet nem is akar) Hát nekem megszakadna a szívem (tudom, hülye vagyok). És ezért szomorodom el mélyen minden egyes abortusz hírére, mert ott meg ráadásul azokat a kisbabákat ölik meg, akik nagyon-nagyon szeretnének megszületni, és nem is pár sejtesek már... :cry: Na de ebbe inkább nem is megyek bele...
Vizsgálatok: hát ha jó dokid van, akkor ezzel nem kell foglalkoznod. Sajnos ami engem illet, ha én nem veszem a kezembe a dolgot az első sikertelen lombikunk után, talán ma sem lenne egy gyerekem sem.... Ki tudja...

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Az abortusz téma engem is felhúz... amikor kórházban voltam anno és vártam a felvételre, ott röhögcsélt mellettem pár tizenéves lányka, akik abortuszra jöttek, dicsekedtek, kinek a hányadik. Hát fel tudtam volna rúgni őket...

Újabb babákhoz gratula :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok! :)

Abortusz téma :arrow: No comment. :twisted:

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


sziasztok
Lili gratulálok!


AB:én is végignéztem mikor a műtétre vártam,a halott babámmal,akit úgy szerettem volna. Előttem vitték be őket sorra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!

Kép

Evilany, sajnálom, hogy át kellett élned.
Miért az utolsó próbálkozós hónap???

Gyertek azért majd írjatok, hátha felpezsdül a topik.

Pussz

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek BUÉK utólag is.
Hihetetlen hogy már 2012, Ákos már lassan 15 hónapos.
Karácsony másnapján betegek voltunk, láz, hasmenés, majd kiütések, de szerencsére semmi komoly. Közben kisfiam egyszerre növesztett 4 örlő fogat.

Hétfő óta megkezdtük Ákossal a bölcsit. Már 3x hagytam ott, de szerencsére csak első alkalommal sírt egy kicsit., tegnap már ott is ebédeltünk. Az alvást majd csak a következő héten fogjuk kipróbálni. Szerencsére nem sürget az idő, de azért február elején szeretnék visszamenni dolgozni.
Már beszéltem a fönökömmel is, aki nagyon vár vissza.

Képzeljétek a bölcsibe csak ruhát, pelenkát és popsitörlőt kell vinnem, minden mást adnak pl. ágyneműt, előkét stb. Ákosnak perec lett a jele, de szerencsére sehova nem kell bevarrni, úgyhogy nem kell ezen aggodnom.
Viszont van egy üzenőfüzet és most az a feladatom, hogy Ákosról írjak legalább 1 oldalas jellemzést hétfőre. Már egy kis versikét írtam a tesommal Ákosról, remélem az ia jó lesz.
A gondozónők nagyon kedvesek, és jó fejek, korombeliek.
Ákos olyan csoportban van ahol 1-2 évesek vannak, így hasonlóan kicsik és jobban tudnak velük foglalkozni.

A párom is jól van szerencsére, most mindennap jár gyógytornára a kórházba. Még ebben a hónapban több vizsgálatra, kontrollra el kell még mennie, aztán remélem hamarosan ő is visszamehet dolgozni, mert látom rajta hogy untakozik

A gyerekkérdés még nyitott, most nem próbálkozunk, mert nekem most kedvem van visszamenni dolgozni egy kicsit. A párom még gyógyszert szed, habár a doki szerint ez nem akadály. A harmadik pedig, hogy nem akarok decemberi vagy januári kisbabát ha lehet. Nekem az utolsó hónap nagyon fárasztó volt, és a gyereknek is kicseszés ha karácsonykor születik. Úgyhogy így sajna 2012-be már valószínűleg nem lesz Ákosnak kistestvére.
Ennek ellenére szívesen írok még ide, illetve kíváncsi vagyok hogy a többiekkel mi van, és drukkolok mindenkinek. :)

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek, eléggé lelassult a fórum :(
Képzeljétek a párom volt neurologiai vizsgálatom és mondták neki hogy megpróbálhat munkába állni, ez nagyon jó hír.
Viszont a koleszterin szintje még magasabb mint 2 hónapja a kórházban és arra is gyógyszert kell szednie, nagyon le volt lombozova ez miatt.
Még valami természetes gyógymódra akarok majd rákeresni, nem tudjuk mitől van ez a magas érték.

Ákoska jól tűri a bölcsit, már ott alszik, már amikor alszik, mert nem igen megy neki. Viszont napközban minden oké vele, sőt a legjobban evő kisgyerek aminek nagyon örülök. :D
Most egy kicsit meg van fázva, vagyis csak köhög de annyira hogy az elmúlt két éjjel is 1-1 órát fent voltam vele, mert nem tudott aludni a köhögéstől.
Na mindenkinek további jó hétvégét! :lol:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Életjel. :lol: Voltunk dokinál és van egy 21mm-es dobogó szívű kisbabánk. Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült. Elég rosszul vagyok, folyamatosan hányingerem van, tényleg nem egyszerű ez ilyen pici baba mellett, de még mindig úgy érzem jól döntöttünk a kis korkülönbséggel kapcsolatban.

Ede,
örülök, hogy jobban van a férjed. Most dolgozol egy kicsit, férjed megerősödik és jöhet is a tesó jövőre. Lehet, hogy már tavasszal. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
 
 


Lili, örülök a hírnek :)
Zsófi kisebb volt, mint most Dominik, amikor Fruzsi született. A kis korkülönbség szuper! :) Amúgy fura, Gábor és Fruzsi között 25 hónap van, és nekem ez már nagy :roll:

Ede: tök jó, hogy Te is csupa jó hírt hoztál :)

KépKép

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a párom februártól visszamehet dolgozni, ma voltunk kontrollon és minden oké. :)
Ákoska épp bölcsiben van, ma Apa hozza haza. Elég jól elvan, szépen eszik. Sajna már 2 hete köhög, nem tudom mi lesz, holnap megyünk oltásra, kiváncsi leszek mit mond a dokinő. Már 3 féle köptetőt szedtünk és még mindig éjjel nem alszunk.
Én február 6-tól megyek vissza dolgozni.
Képzeljétek a bölcsiben tegnap kérdezték hogy kinek mennyi a nettó jöv., +családi pótlék és hány fő van a családban. Lehet hogy tényleg igaz lesz a horrorisztikus bölcsödei ár?! : :(
Ja a csoportban 14-en vannak, de csak 5 szülő fizet a többi ingyen jár :?:

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


sziasztok! Bekukk.
Ede, örülök, hogy javul a férjed. Koleszterinje azóta hogy alakult?
Hogyhogy nem alszik Ákoska a bölcsiben? És így hogy bírja egész nap??
És mennyi lesz a bölcsi, lehet már tudni?

Lili, UH képet hozzál, ha van!! :)

Mi jól vagyunk, jövőhéten megyünk 4D-re. Hihetetlen, de már a 3. trimeszter! :shock: :D
Sajnos a csajok elég hisztisek mostanában, főleg Letti. A foguk is jön, meg mostmár fél a sötétben, és nagyon gyakran a nagyágyba kéredzkedik, persze csak Anya jó neki... :( Mi lesz, ha meglesz a pici én meg a másik szobában leszek, és úgy bömböl majd, hogy Anya kell neki???? Előre kétségbe vagyok esve..... :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

rana33:[/u] a bölcsiben Ákos valószínűleg most már alszik, mert korán kelünk reggel. :)
a bölcsi emelkedett áráról még nincs szó, állítólag ez egy felmérés és lehet hogy kormány szinten fogják megállapítani a díjakat. :roll:

Ákos köhögésére egy újabb gyógyszert kaptunk tegnap, + egy immunerősítőt, amit 30 napig kell szedni, valami leölt baktériumokból van összeállítva, amely segít az immunrendszernek megerösödnie, remélem is mert 4997Ft volt a patikában az ára, majdnem elájultam amikor megláttam a fizetendő összeget.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Erre már nem jár senki? :(

KépKép

KépKép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: